Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Pozor na nicky viluette, feex alias patologická udavačka denisa palšová

292
reakcií
12431
prečítaní
Tému 26. októbra 2012, 07:32 založil dilemma.

podobné témy:1.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 07:32 avatar
vo vlastnom záujme si dávajte pozor na túto osobu občianskym menom denisa palšová, momentálne býva v ba, ktorá sa vyslovene skrýva pod rôznymi nickmi a s obľubou sa mieša do reálnych osobných životov diskutujúcich, vyžíva sa v tom, že o vás zbiera rôzne osobné informácie, a v prípade, ked sa jej nebudete pchať do zadku a budete mať vlastný názor a prejav, ktorý sa jej nebude páčiť, jednoducho vás anonymne udá na políciu. robí to spôsobom, že odfotí na fóre niečo skompromitujúce týkajúce sa vás a emailom to pošle na políciu, samozrejme anonymne.. ale aby ste predsa len vedeli, komu môžete podakovať, ona vám to v niektorej téme skryto dá na vedomie. mne osobne sa to stalo už dvakrát. samozrejme si nedomyslela, že veľa tým nedosiahne, max. že o ňu už začína prejavovať záujem aj samotná polícia, preto už sledujú jej virtuálnu komunikáciu aj na df, tak si dávajte pozor, čo jej píšete. takáto sama chorá osoba nemá čo súdiť ostatných. amen.
Súhlasí prairelabster, Style, Ónya


3.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:17 avatar
...ahoj Di! Vitaj medzi nami! 


5.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:21 avatar
takže Di, vravíš.. hm. keďže si jej dala nové - svojské meno, predpokladám, že si ju vytváraš podľa seba a taká bude aj Cesta k jej k pokusu o ovládnutie, premenu, nápravu, darmo altruizmus sa nezaprie.. asi mi nerozumieš, neboj sa.


82.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:00 avatar
Dilemma aj Prairelabster to čo tu píšete je nečestné až podlé. Hráte ľuďom na city, píšete veci, že sa jeden druhého zabijete alebo, že sa zabijete sami, dieťa a pod. Zneužili ste ľudí a zatiahli do svojej hry, ktorá je už nenormálna. Ľudia vám už veriť nebudú, ani vaše volanie o pomoc. Veľmi som sklamaná a smutná, že ste tak ľudí oklamali a potom všetko otočili na tých, čo vám chceli pomôcť. Ľudia aj vďaka vám prestanú pomáhať ľuďom, lebo potom všetku špinu nahádžu na toho, kto chcel pomôcť. Ste príkladom ľudí, od ktorých treba dať ruky preč a nikdy nepomôcť.
Súhlasí rose.madder


83.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:02 avatar
Vilu vidíš, utrpela si za svoju ochotu pomôcť, a za to, že si splnila občiansku povinnosť škodu a újmu. Je mi to ľúto. Cítila som, že to oni otočia proti tebe.
Súhlasí rose.madder


84.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 15:14 avatar
..o takú "ochotu " ju nikto nežiadal, .sama bola choro iniciatívna, .a to sa nauč aj ty lea..pomáhaj vtedy ( hlavne v mimoriadne chúlostivých veciach, treba byť obozretným ),..ak ťa o pomoc niekto požiada, vyhneš sa nedorozumeniam.
Súhlasí dilemma


86.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 15:15 avatar
k 96)..iný je reál ..napr. ak si toho priamym svedkom apod.


88.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:20 avatar
Onya v skutocnosti to bola povinnost kazdeho cloveka konat ako konala Vilu, lebo to uz bolo nezakonne co oni dvaja stvarali.


96.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 15:27 avatar
lea..toto je viace menej neosobný virtuál .prevažne anonymný,..diskusné forum, .. netreba ho tak prežívať a nemýliť si s reálom, ..lepšie si overiť reálne fakty či sa vôbec zakladajú na nejakej podstate.
Súhlasí dilemma


99.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:42 avatar
inak ešte na teba som chcela reagovať lea, akože to myslíš vážne, že ona na mňa pošle reálne štyroch policajtov, anonymne, ani nevedia presne o čo ide, lebo slečna udavačka sa tiež nepresvedčila, takže ochota pomôcť úplne chýbala, bola to jasná pomsta, a ešte akože ona si utrpela škodu a ujmu?? ved nech si stojí za tým, čo spravila, aspoň virtuálne. môj názor.


100.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:52 avatar
Dilemma ty si čo robila na jej mieste? Ty keby si take vyhrážky na samovraždu a podobne čítala čo by si robila?
Súhlasí dilemma


106.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:18 avatar
ja by som sa opýtala priamo dotyčného, či má problémy a či mu môžem nejako pomôcť.. a ked odmietne, rešpektujem. ked nie, a môžem takému pomôcť len tým, že ho vypočujem, nezabije ma to. ake v žiadnom prípade by som nikoho zákerne na políciu neudávala.
Súhlasí Ónya


109.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 16:30 avatar
Ale zakerne sa pomstit vies a uvies meno a priezvisko toho kto konal len svoju obciansku povinnost? Co si cakala, ze ked sa budes vyhrazat samovrazdou vo verejnom priestore? Skusas a zabavas sa na ludskych citoch, ochote pomahat a zachranovat? Pis divadelne hry a nezneuzivaj verejny priestor na klamanie ludi, ze ides sa zabit a podobne. Toto je uz nad hranicu normalu a kazdy ma povinnost na to upozornit ci uz policiu, UPSVAR a podobne.
Súhlasí  ×, rose.madder, mysoulflies


115.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:40 avatar
ked konala len občiansku povinnosť, tak to nechápe ako pomstu, nech sa obháji sama, nech sa neskrýva za anonymitu, lebo políciu zaujímalo, kto im ten email poslal, vieš? ved ona je právnička, nie ja, kua, čo ste všetci na hlavu padli?


117.
označiť príspevok

viluette muž
   26. 10. 2012, 16:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.119.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:50 avatar
napísala si iba meno, adresu nie.. a ked ťa začali hľadať, dostala si nervy, že čo ťa do toho zaťahujú.. no ved preto, že ty sa miešaš, fakt neverím, že ty chceš byť právničkou, ale beda tvojim klientom no a už s tebou fakt nechcem mať nič spoločné, pomstichtivá udavačka.


120.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:53 avatar
no nič, len, že by už mohli prešetrovať aj teba.. kľudne na polícii vysvetľuj, ako všetko bolo.. ved nemáš sa čoho báť. ja som to tiež zvládla kvôli tebe.


144.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 09:08 avatar
129/ lea, z viluette právnička nikdy nebude, ak ju tam príbuzný doslova nedotlačia.. príde ti to spravodlivé? budeš dôverovať takej právničke? okrem toho register trestov musí mať čistý.. a ak takto bude pokračovať, môže na to zabudnúť.. je to virtuálny svet, ak sa nepresvedčíte osobne o tom, čo sa deje, aká je situácia, je to viac ako povrchné niekoho udávať za to, čo píše.. ona čakala na pomstu, ved som to cítila z každej jej príspevku a teraz našla konečne ako taký dôvod.. proste ma neznáša a dala som sem aj jej výpoved, ke to sama píše.. neznáša, že som madarka a obhajujem madarov.. naposledy pod nejakým nickom s množstvom o začala útočiť na moju osobu, nie nick, kým ju neodhalil style.. a to je podľa teba v poriadku? tebe sa naozaj takéto zákerné spôsoby páčia? dá sa to robiť aj rafinovanejšie, že, a to je umenie, ona je len amatérka. podstata je v tom, že aj ked udáš niekoho podľa osobného mena na políciu, že čo tu vypisuje a to meno si čítala iba tu.. za to môže existovať, ale nemusí to byť ona, existuje množstvo prípadov, ked prepožičiajú ossobnosť a údaje niekoho a píšu v jej mene a tak ona spraví tej osobe poriadny problém.. takže spravila chybu, ale zbožnuj ju za to, že ubližuje možno absolútne neznámym ľudom v reáli ich udávaním a ani nevie, kto sú.. ale ešte ona utrpela virtuálnu ujmu.. sranda.. a čo keby nevedela meno? ako splní svoju občiansku povinnosť bez údajov, čo tu vypisoval tiež veľmi dôveryhodný dubák? asi nijako..


125.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 17:52 avatar
126/ ked som sem prišla úplne s prvou témou, nikdy nezabudnem, že túto jednoduchú otázku, ako ti môžem pomôcť mi napísal jwedine boris..nech je už aký je.. ale v tomto mal ako jediný cit. naozaj som cítila reálnu pomoc z jeho strany a takáto jednoduchá otázka mi padla dobre.. ostatní len škriepili dalej a pokračovali v nadávaní na ostatných, ako skoro vždy vo všetých témach. nhápala so,m tomu. veľa som sa od vás naučila a dakujem zato.. ale udávať sa od vás nenauč ím nikdy.. a teraz tu nebude veľmi dlho.. užite si to.. a intrigujte dakĺej, k tomu ma fakt nepotrebujete.


126.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 17:57 avatar
*nebudem veľmi dlho.. možno si budete svedkom osudnej lásky simonky a romanka.. ktovie, ja im to prajem.. nech majú aspoňjej deti dobrú rodinu, dobrého otecka, zo srca milujúceho dobráka.. ktorá ma spoznala najviac a asi má najväčší dôvod napľúť ma podla soleey do ksychtu.. predsa tu z nejakého dôvodu vyznáva lásku., asi falošnú.. ide len o svoje potreby. ostatní ma poznáte iba virtuálne.. šlkoda.


152.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 10. 2012, 10:40 avatar
116)... lea ja ti na to odpoviem takto: odvolávate sa alibisticky na občiansku povinnosť ..ale , na to aby človek posúdil pravdivosť virtuálneho vyhrážania sa samovraždou behom 10-15 minút je nedostatočne málo - v téme "smrť v priamom prenose" a nedostatočne málo na to,.. aby viola v jej praobyčajnom afekte zhamovala políciu ..či udala na sociálku !! ..ad jedna nemala na to žiadne irelevantné podklady.. a ad dve - nezvážila závažnosť svojho konania ..práve tým svojim afektom vyhrážania sa , nadávok , ponižovania dilemmy ..a v neposlednom rade udania, ..mohla docieliť akurát tak opak a "do - pomôcť k tragédii.
Ak by nevedela adresu či skutočné meno .. ako by nahlasovala občiansku povinnosť ? Tak zvažuj veci logicky lea..
V takýchto veciach sa nejedná pod emociami a v afekte...zvlášť ma udivuje že sa okamžite cynicky vyhrážala sociálkou /kto nemá deti nepochopí podstatu) ..za to lekársku pomoc vynechala - keď už tak veľmi chcela byť nápomocná a plniť si občiansku povinnosť podľa teba lea...)
Občianska povinnosť je v takomto virtuálnom prípade taká.. ak človek má už obavy že si môže autor ublížiť a pod, ..naliehať naňho, aby vyhľadal pomoc,.. a ak je to potrebné, ..udržovať s ním písomný alebo telefonický kontakt , ..aby sa vyrozprával..duševne a psychicky ho podporiť.. a ak je možné dohliadnuť na to, aby sa ukľudnil ..)

*... tu prikladám ten violin "afekt" skratového jednania :

Ónya reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:27
sa stiahni ..a nemontuj sa do vecí, do ktorých teba nič nie je. Neskúšaj urobiť hlúpe zásahy z pocízie pocitu výhry. Nemontuj sa do toho..ty nie !
Súhlasí dilemma
17.
viluette súhlasím reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:31
heh, onya, to, do coho sa budem ja miesat, ty nemas sancu ovplyvnit. ja davam len podnet, oni si to vysetria sami. ak tam nebude nic, tak to uzavru. ak tam bude dovod, tak sa to vyriesi. a mysloim, ze po poslednych faux pas, co narobila socialka, si daju zalezat na kazdom ozname.
Súhlasí trin i ty
18.
dilemma súhlasím reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:35
sa čudujem, že po tvojom poslednom faux pas, ked si sa skoro posrala, že sa to otočilo proti tebe, ešte máš drzosť takto montovať do niečoho, ale nech.. len aby si potom nebola sama prekvapená, ja som ťa varovala.
23.
viluette súhlasím reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:39
heh, hlupucka, ja som sa neposrala, ze sa to otocilo proti mne. vadilo mi, ze s tym budem mat kvoli takej pici ako ty problemy zbytocne. a ani nie preto, ze problemy, ale preto, ze si mi ich sposobila ty, ktora si tu vyrevovala ako teraz a zobrala o pomoc. seres si do huby jedna radost.
Súhlasí trin i ty
19.
Ónya reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:36
chcela som ti ..aby si nezasahovala do života iného ..nemáš na to právo..toto je virtuál a ty nevieš aká je reálna skutočnosť..)) Nerob ešte väčšie problémy a hlavne neubližuj !
Súhlasí dilemma
20.
viluette súhlasím reagovať nahlásiť ? 21. 10. 2012, 13:37
ale onya, chod do pice. ak sa niekto vyhraza, ze spacha samovrzadu, za to sa zatvara do blazninca. a je uplne u prdele, ci je to virtualne, ale na papieri.
Súhlasí disastro, trin i ty

Viac na: Smrť v priamom prenose#post15#ixzz2AU9WEMl3
Súhlasí dilemma


153.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 10:55 avatar
tak a na ten posledný príspevok od viluette, žee kto sa vyhráža samovraždou sa zatvorí do blázinca (neprajem jej to v živote, aby sa dostala do takej situácie) po prvé je nezmyseľ, lebo nikoho bez vlastného súhlasu nezoberú do ústavu, aj ked sa vyhráža hocičím, musí to podpísať, a ked nepodpíše, jednoducho nemôžu zobrať, taký je zákon.. študentka práva sa má ešte čo učiť.. a kam sa zatvára človek, kto sa verejne vyhráža rozposielaním anonymných emailov rodine diskutjúceho s úmyslom šírenia pre ňu skompromitujúcich informácii, , len preto, lebo nezvláda svoje nervy? čo taká má hľadať v súdnej sieni? skôr sa dostane na lavicu obžalovaných..

viluette muž ? 14. 7. 2012, 19:43 avatar
stale sa mozem postarat o to, aby som nebola.
vies skajus, normalne zacinam uvazovat o tom, ze sa tebou zacnem blizsie zaoberat. mam prazdniny, mam relat. cas. ak ma raz nastves, jednoducho si o tebe zistim info a porozposielam mejliky tvojim znamym a rodine s otazkou, ci este vzdy poskytujes sexualne sluzby tak ako v minulosti. mozem sa postarat o to, aby si mala co vysvetlovat.

este nevies, s kym sa zahravas

Viac na: Jeho ex mi zelala nestastie .#ixzz29wuroYfm


85.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:14 avatar
no ja neviem, kedy si a komu pomohla, mne teda nie, a nechápem zase ja, prečo sa miešať niekomu do reálneho života.. ty ako najväčšia psychoška tu na df sa sama vydávaš za dobrú, a vždy ochotnú pomáhať, ale tiež to nikto nevie dokázať, a svojimi príspevkami skôr dokazuješ opak.. stiež by sa ti asi nepáčilo, ak by ťa za urážanie anonymne udalli na políciu, alebo ano? našla by si vinu aj v sebe za to? ved ani tu nedokážeš akceptovať väčšinu prispievateľov, len kto ti vyhovuje.. takže tak.. je tu okrem vás aj viac diskutujúcich a nemiešajú sa nám do reálneho života ani do témy. dakujem za pochopenie.


92.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:25 avatar
Nie som dobra, ani nebudem a hlavne sa nedam zneuzivat ludmi, ktori zneuzivaju sucit, ochotu pomahat a potom ich vyzmykanych s posmechom a s tym, ze oni si nic nepytali vyhodia ako pokrceny papier do kosa. A este dobrodinocovi nalozia.


95.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:26 avatar
správne, ale neodpovedala si mi na otázku: tiež by sa ti asi nepáčilo, ak by ťa za tvoje virtuálne urážanie anonymne udalli na políciu, alebo ano?


102.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:58 avatar
Nadavanie je jedna vec. Horsia vec je hrozit samovrazdou a podobne. Ty sa mna snazis oklamat a teraz na mna poukazovat? Nesranduj.
Súhlasí Sóley,  ×, rose.madder, mysoulflies


105.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:15 avatar
no ty si iba nenadávala, ale doslova si štvala niektorých, ktorých si vytipovala.. napr doda.. nesrandujem, nechce sa ti odpovedať na jednoduchú otázku? rešpektujem, ahoj.


107.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 16:26 avatar
Robis vsetko podla toho ako som pisala. Chces od seba odputat pozornost, ze napisala temu, kde odhalujes anonymneho cloveka a verejne si svetu vykricala jej meno a priezvisko. Teraz kopes naokolo a na kazdom cosi nachadzas, aby si ty nevyzerala ako ta zla. Lenze si to presvihla, ty si uviedla je meno a priezvisko. Na mna tvoje metody, obvinovanie a prekrucanie neplatia. Si jedna velka herecka ako pisala aj Petrana. Hraj si tu hru sama. Nestahuj dole so sebou aj druhych ludi, zhorsis si tym osud a karmu. To sa nerobi.


108.
označiť príspevok

viluette muž
   26. 10. 2012, 16:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.110.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 16:32 avatar
Vilu v poriadku. Skoda. Ludia jej uz nebudu verit. Ludia stratia ochotu plnit obciansku povinnost ci pomahat, ked pocuju volanie o pomoc. Ale je to jedno. Niektori ludia su dole a potrebuju stiahnut aj dalsich.
Súhlasí rose.madder


113.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:36 avatar
jasné, že nebudú.. ak to píšeš ty.. manipulátorka


135.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:30 avatar
Scarlett X žena nahlásiť ? 20. 6. 2012, 20:56 avatar
ok lea, tak ja teraz podavam tresne oznamenie na tvoju rodinu za psychicke tyranie ,-) bo si sa tu par razi stazovala ze ta iba vyuzivaju a sekiruju, ok? ,-)))

aj bez tvojho suhlasu ;-)

247.
označiť príspevok
Lea Smeja žena nahlásiť ? 20. 6. 2012, 21:02 avatar
Ty si ale cislo, ale ano rozumiem.
Súhlasí Scarlett X

256.
označiť príspevok
Scarlett X žena nahlásiť ? 20. 6. 2012, 21:13 avatar
a dufam ze sa mi zato nalezite podakujes, aj preto, ze usetris majland za mojho elitneho pravnika, najlepsieho vo wiedni ;-)) ach jaj xDDDDD

Viac na: Prečo sa mi mení IP adresa?#ixzz2ARWpcTLU


186.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 17:38 avatar
130/ pre leu
vyhrážanie sa samovraždou v zmysle zákonov sr rozhodne nie je trestným činom. a kchce niekto takému človekovi pomôcť, kto sa vyhráža samovraždou ´, a z nejakého dôvodu ho priamo nechce pomáhať, maximálne je na mieste poslať na jeho adresu, ak je teda známe - rýchlu zdravotnú pomoc! a nie zákerne udať emailom na políciu, čo je v takomto prípade strata času, čo môže život zachrániť. ak niekto koná tak, že napíše email anonymne a ani nezavola, aby to bolo rýchlejšie, jednoznačne nesvedčí o snahu pomáhať ale o niečo úplne iné.. o osobnú pomstu. v takomto prípade môže ísť o každú sekundu, a nie je čas vypisovať emaily. to je udávanie.
trestným činom je ale neposkytnutie pomoci takému človekku, alebo dokonca návod, napomáhanie a účasť na samovražde.. nikto z tu prítomných, ktorí horlivo chránia udavačstvo neposkytol žiadnu pomoc, skôr kopal do nešťastného človeka, čím napomáhal samovražde, čo je už teda tretstným činom. jedine slušný človek a winry sa snažili pomáhať a tiež všimli , že ostatní konajú nenávistne a keby osoba odhodlaná zabiť sa číta tie príspevky, tak má poriadny dôvod urobiť to..
vy, čo tu súdite človeka, ktorý sa vyplakáva zo svojej bolesti a udávate ho, zamyslite sa.. denno denne tu ohovárate, osočujete sa navzájom, niektorí vypisujú antisemitské témy.. čo sú doradu trestné činy.. a vy ma chcete súdiť?? vy máte dosť krivé zrkadlo.


111.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:32 avatar
ved dobre, načo ma ešte čítaš? ja sa s tebou nehrám a už vôbec tu nemienim obhajovať sa pred najsilnejšími psychoškami dfku, nerovný súboj, ak sú na jednu viaceré, ale to ti asi na pocitu spravodlivosti nezoberie. všetci si reagujú, na čo chcú. ahoj.


112.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 16:34 avatar
Som tak vychovana, ze treba odpovedat, ked sa pytaju. Ahoj.
Súhlasí rose.madder


114.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:37 avatar
ešte by som mala jednu otázku: tiež by sa ti asi nepáčilo, ak by ťa za tvoje virtuálne urážanie anonymne udalli na políciu, alebo ano?


116.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 16:41 avatar
prepáč lea..len jeden dotaz..nedávno tu r.mad. manipulatívne vyzývala, že kto má gule nech dá svoju fotku , ..aj raz tu čosi bolo že toto nie je anonymné forum a netreba sa skrývať za nickom , že je to neúprimné,..čo koho do toho ? ..je to nepriame vydieranie. Takže o čom je toto dfko ? ..O všetkom len nie o normálnych spôsoboch a diskusiách. Viola ak môže zneužije súkromnú informáciu keď csa jej to hodí, snorí po starých témach aby kompromitobvala nic, je mi z jej manierov na grc ..a verím, že ak by na určtité nicky vedela aj priezvisko už dávno tu ním "operuje" keď by sa jej to hodilo, ...tiež verím, že ak by o určitých nickoch vedela viac zo súkromia..tiež nelení a sarkasticky mu to "podá" ,...hraje kto z koho,...a ak tebe lea nevadí,m že je netaktnmá a zneužíva osobné meno neod inýchak viola používa osobné meno a nie nick na svoje "nervy" to je v poriadku?
Súhlasí dilemma


118.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:46 avatar
presne tak, ani ley sa nepáči, ak ju oslovujú menom.. mna môžete, mne to nevadí, ale ja tiež rešpektujem, aj leu v tomto, ale viluette okamžite ak sa cíti urazená útočí priamo osobne, a ja mám len to nešťastie, že o mne dubák už všetko možné vypísal, tak som ľahká obeť.. a trvám na tom, že upozornenie v téme je na mieste. ak nemá čo skrývať, nech to nerobí už druhýkrát anonymne, ved to je najľahšie.. na to netreba právnickú vš.


121.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 16:57 avatar
127)..dokončím..k 136..takže to je podľa teba ok, ..ak viola zneužíva súkromné informácie a osobné mená..atp , ako zbraň proti nicku ?? Tebe sa páči taká pomstychtivá povaha ?
..a som rada že dilemma dala túto tému ..že nabrala odvahu ..a tým varovala všetkých, aby boli rozumní a opatrní a nezverejňovali virtuálne o sebe žiadne súkromné veci...ľahko sa to dá zneužiť psychopatmi )..


122.
označiť príspevok

rains
   26. 10. 2012, 17:20 avatar
a na to si dosla az teraz ze na internet nemas davat ziadne sukromne informacie?


123.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 17:39 avatar
rains..zle položená otázka, .ja to viem, ..ale niektorí to nevedia a niektorí si možno neuvedomujú že ich zverejnenie súkromia a pod. sa dá škaredo zneužiť.


124.
označiť príspevok

rains
   26. 10. 2012, 17:41 avatar
hlavne je, ze to vies ty. O inych sa nestaraj, nechaj ich sa hrat na svojom piesocku. Usetris sa nervov, stresov a trapenia.


87.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:19 avatar
no a ked už ide o občiansku povinnosť, tak by vás každých do radu mali za niečo udávať, že jo.. niečo by sa našlo.. napríklad taká soley verejne sa chválila, ako rada húli, rada si vypije.. no a čo? kto ju za to udal? nikto. mne to nevadí, jej deti.. to asi nevadí ani slečne viluette.


89.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:22 avatar
Vidis ako vsetko popieras a zo vsetkeho sa vykrucas. Presne podla scenara co som predpokladala.
Súhlasí rose.madder


91.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:23 avatar
ad 1 nemôžem za to, čo praire vypisuje,
ad 2 podľa mna je zase choré čo vypisuješ ty a mali ba ťa zatvoriť na psychiatriu, čo ty na to?


94.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:26 avatar
ako myslis, necestnu a podlu hru hras, maj sa
Súhlasí rose.madder


97.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 15:27 avatar
si zaujatá, ahoj


90.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 15:22 avatar
prečisti si zrak lea..neschvaľujem spory tohto páriku,.ale viola sa skutočne správa nevyspytateľne a nebepečne v určitých situáciách, kedy "zbiera-snorí " informácie o nicku, ktorý jej vadí, ..aby ho mohla príležitostne kompromitovať a to fakt nechutným spôsobom.
Po druhé si mýli diskunsé forum so súdnou sieňou asi 
Súhlasí dilemma


93.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   26. 10. 2012, 15:25 avatar
si zaujata
Súhlasí rose.madder


98.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 15:30 avatar
vôlbec nie, ..práve že mám úplne triezvy..nestranný pohľad na vec.


127.
označiť príspevok

bielamodrá žena
   26. 10. 2012, 19:07 avatar
OMG lool ak je toto pravda tak ste pekna stoka   vy sa tu vazne starate navzajom do svojich realnych zivotov heh lool tak toto je aky film   to este aj farma ci jak sa vola ta realityshow moralneho upadku je vyzsi level jak toto co tu predvadzate :D ste samotne dno dna  


128.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 22:41 avatar
som živým dôkazom na svoje tvrdenie.. zatiaľ.. ale aj keby som nebola, na policii je všetko zaznamenané.. tiež im pripadal divné, že v takej akože vážnej veci niekto pošle anonymný email.. a predtým sa ani nesnaží pomôcť tej osobe.. plne chápali, že je to nejaká psychohra z jej strany prenesené do reálu.


129.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 22:45 avatar
lebo nebolo to prvýkrát.. je to útok proti mojej osobe využitím všetkých dostupných informácii, čo našla na nete, pretože jej proste nesedím.. chcela sa ma zbaviť.. o nič iné nešlo.. a argumenty ley, o nejakej občianskej pomoci sú úplne vedľa.. a le tiež sa k tomu potrebovala vyjadriť.. a oni sú si dosť podobné charakterom, takže sa navzájom chránia.


155.
označiť príspevok

bielamodrá žena
   27. 10. 2012, 11:09 avatar
fiha necakala som, ze mi to tu hned aj takto potvrdis   ... a prosim ta naco chodis vobec diskutovat na diskusne forum vselico tu o sebeprezradis cudzim ludom a este potom sa stazujes ked rovnaky hlupak ako si ty sama sa ti yamiesa do sukromia... ked niekto veri v iluziu akou je virtual tak uz jeho zivot musi byt co potom? ... ste stratene pripady...


160.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 11:29 avatar
vypísal na mna osobné informácie dubák.. niečo pravdivé, niečo schválne skomolil. ja som moje meno, meno dcérky a ni adresu nevypísala. akože sa mám vzdať dôvery v ľudí kvôli nejakým zakomplexovaným osobám, udavačom? takže ja som zlá, lebo som úprimná a ona hrdinka, lebo si tej druhej urobí problémy a vlastne ju normálne naháňa do tej samovraždy a ešte si niekto má takú drzosť to nazvať pomocou? ja to tak či tak urobím, ale toto som ešte mala potrebu dať do poriadku. ospravedľnujem sa za to. každí máme iné stupňe spravodlivosti.


162.
označiť príspevok

bielamodrá žena
   27. 10. 2012, 12:59 avatar
niesi zla. si hlupa ... a mne sa nemas za co ospravedlnovat.


166.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:32 avatar
no tvoj názor, ja na teba nemám, kedže ťa nepoznám.


181.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 15:01 avatar
je z Bardejova, chceš adresu ?   si ešte nevidela ine df čo tam píšu ľudia za psychozy   na čo by sa o to mala zaujimať policia ?   je sloboda prejavu a otvorenosť patri ku diskusii, inak to nema cenu, nie ? na policiu by som mal dať osoby, ktore ma aj tu nonstop intriguju za chrbtom, no pochopil som že jebnutemu človeku nevysvetliš nič a normalny si zisti pravdu a sam ich odpiše, na čo to riešiť ?
Súhlasí dilemma


182.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 15:09 avatar
no ale kto odfotí niečo skompromitujúce kvôli nenávisti voči tej osobe a pošle to emailom na políciu, tak to oni musia riešiť.. a mne sa to už stalo dvakrát.. dakujem, nechcem adresu, ked bude mať chrbtovú kosť, ona sama sa obháji aj s menom, a nie anonymne udávať ľudí zna základe internetových tém.. chcela sa robiť dôležitá.. no nevychádza jej to.. inak s tebou úplne súhlasím, ale kto už bude chcieť byť otvorený, ked na neho zákerne pošlú políciu? riešim to preto, leo sa to stalo mne, a normálne mám chuť podať trestné oznámenie na dotyčnú za ohováranie a ešte by sa našiel zopár paragrafov.. polícii už ide viac na nervy, ako mne, chvalabohu.


187.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 17:39 avatar
ty tu tiež serieš občas sračky typu: "veľke madarsko". poznam tak desať policajtov, zopar kuklačov, ani jeden z nich by sa nezapodieval nieakym forom, hoci su to policajti ak sa patri. to je smiešne, nehovoriac pokiaľ ide o pravdu, ako inak by si napisala aby to malo suvislosť, no predsa otvorene, nie ? viem aj to že anonym vlastne neexituje a vždy sa bonzactvo, intriga odhali, vždy. v tvojom pripade ale šlo o dcerku a byvaš v lokalite že si pracu musiš zohnať, to je ine


188.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 17:48 avatar
Hanobenie národa, rasy a presvedčenia

§ 198

ods. 1: „ Kto verejne hanobí

a) niektorý národ, jeho jazyk alebo niektorú rasu, alebo

b) skupinu obyvateľov republiky pre ich politické presvedčenie, vyznanie, alebo preto, že sú bez vyznania,

potresce sa odňatím slobody až na jeden rok alebo peňažným trestom.“ presne tak, všetci do basy aj so mnou, ale aj vy tam budete do radu, lebo vypisujete svoej presvedčenie..

ostatné ti nerozumiem, aj keby išlo o dcérku, maximálne mali poslať rýchlu zdravotnú pomoc a tá už posúdi stav.. ale je tu ešte niečo.. kto vie kam, na akú adresu? a prečo anonymne? ja kľudne poviem aj mneo, ak niekoho nahlásim, nemám čo skrývať.. a keby išlo o vymyslené meno, vymyslený profil? ako v tomto prípade? tak potom tretstný čin spravil práve slečna študentka práva, ale tú už sledujú policajti.


190.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 18:02 avatar
že to hovoriš prave ty    to plati pre propagaciu, verejne hnutia, nie internet a diskusne forum. tu nepadli ani žiadne paragrafy. ale to že v madarsku sa verejne pri zhromaždeni podpali SK vlajka je v poho, čo ?   a čo taka romska otazka ? s tym ma problem asi každy Slovák ako som si všimol   ak ťa to bavi   policajti, sudcovia riešia ine veci, nie nieake taľafatky, už sa tak neber vážne


195.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:10 avatar
no dobre, nech máš raz pravdu. takže sme všetci čistí, hurá.
čo nemám brať vážne? že sa ku mne v noci o desiatej vtrhnú štyria ozbrojení kukláči? xty by si to dokázal nebrať vážne? nehovor


200.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 18:24 avatar
mam vždy pravdu, nie raz. klamstvo nenavidim a mam vyvinuty inštinkt pre to, tomu ver. zasahova jednotka ide skoro na istotu a robi si svoju pracu, tak netaraj. nikto u teba nebol, zasa klameš   ak, tak ty si tu spletala o drogach a dubakovi a denisa to nahlasila, aj ked spravila chybu, narkomani su pomstichtivi, nebezpečni. nenavidim drogy, su ľudia ktorym z toho važne prepina, niči im to zdravie, to ani nieje pervitin čo sa pisalo v novinach, tak čo sa čuduješ   o mne tu tiež Lea napisala ževraj beriem niečo, mal by som ju udať, ale kedže mam zmysel pre humor, tak sa na ňu môžem vyšťať. inak nerobi mi problem aby som si zistil kto je to, atd. môžem mať jej info aj čislo topanok keby som chcel   jedine čo som tu prišiel občas pokecať so Slovakmi, aj ked zisťujem že ste podradne obmedzeni  
Súhlasí dilemma


201.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:28 avatar
b, lueevil, bol, kľudne zavolaj na políciu a opýtaj sa.. boli štyria.. a nešlo tentoraz o dubáka, ale o osobnú pomstu slečny viluette, vadilo jej moje vyplakávanie, hoci ho nemuslea čítať.. jej vyhrážania na ostatných jej nevadia, ale to si vysvetlíme n polícii s nou asi. tak asi nemám ti čo viac napísať, nie si v obraze.. ved uvidíš.


202.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:30 avatar
*bol, blueevil.. sorry pokaená klávesnica


2.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:13 avatar
ty si nejaká mafiánka asi.
odkiaľ máš takéto kontakty na kontakty, hm?
za fotky z kúpeľne?
si fakt dobrá..
a rýchla.


4.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:18 avatar
...no nič, hlavná vec, že žije! 


6.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:22 avatar
veď samozrejme, hádam si jej na to všetko neskočila   


7.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:30 avatar
presne tak.. lebo ja sa môžem spoliehať iba na seba.. no bež si skajpovať, v tom sa vyznáš najlepšie ostatné si už iba opakuješ.


11.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:39 avatar
jo reggelt. nezapínam skype, nechcem aby mi spomaľovalo pripojenie, mám už aj tak slabý signál, a ešte si sťahujem Talentovaného pána Ripleyho, na zaspanie, ale dnes podvečer sa presťahujem na novú adresu no a tam už bude potom internet na pevnej, tak hádam bude už aj skype, zavolám ti potom?


12.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:41 avatar
ale nechaj si energiu na svoje virtuálne priateľkyne. uži si.


13.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:42 avatar
nechám si ju radšej na realitu
plnehry.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí dilemma


15.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:44 avatar
aj ja sa sťahujem.. tak servus.


18.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:47 avatar
viszlát, pani moja


26.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:53 avatar
to ma zas mýliš so simonkou alebo dominikou, ktorá ti pomohla napísať seminárku? každú využiješ na vlastné potreby, vyžmýkaš a ideš dalej.. pokecový kkt.


29.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:55 avatar
fuck you and die!
Súhlasí dilemma


66.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:38 avatar
13/ dpč, aké dobré hry, presne môj štýl.. škoda, že tak neskoro..


67.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:32 avatar
...jáj, deti moje sprosté...kedy vy dvaja dostanete rozum?


9.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:34 avatar
viluette muž ? 19. 6. 2012, 15:49 avatar
tak po prve, pisala som meno, ale kontakt som neuvadzala. nemala som dovod na seba akykolvek kontakt uvadzat. lebo nie ja som ta, ktora sa ma presetrovat, ale ty. TO moze podat hoci aj anonym. a u mna nie je ziaden dovod na to, aby ma spatne kontaktovali. to len ten, ze si ich na mna odkazala. poslali mi domov potvrdenie o tom, ze sa vo veci zacalo konat - na adresu trvaleho bydliska. ale to je fuk. no z toho vyplyva, ze ak mi neico budu chciet, opat vyuziju tento sposob, najpravdepodobnejsie.
a tebe uz vazne nedochadza? kolko krat ti mam pisat, ze je zbytocne, aby som tam volala? okrem toho, prepoja ma a co. budem sa pytat, ze co sa pytal ani neviem kto, ked s tebou rozpraval? sak to ako keby som vysla z blazninca, uvazuj trochu.

Viac na: pre feexku#ixzz2ANrOVwJb

no až tak hlboko môže človek klesnúť, že si naserie do reálneho súkromia cudzých, súdi ich, prečo a kedy sa majú prešetrovať.. od toho aj vyplakávanie na forach je lepšie, ak tomu dotyčnému to pomáha, ved kto nechce nečíta, ale násilné zasahovanie niekomu do života, to potrebuje hrubú kožu a žalúdok. . kedy už konečne bude teba prešetrovať?


10.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:36 avatar
*bude niekto


14.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 08:43 avatar
 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk href="http://www.diskusneforum.sk/tema/clovek-uveri-hocicomu">Človek uveri hocicomu...
dilemmma, v avatare si ukázala aj foto jej triedy 3c pred školou. Ktorá jen ona, tá malá blondína v hnedom v predu alebo tá blondína za ňou v okuliaroch? Pre istotu, nech viem s kým mám tú česť. 


20.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 08:48 avatar


24.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:51 avatar
ak myslíš na avatar pred týmto, si všímavý.. hm.. myslím, že bola za ňou, nemám už tú fotku. a nie je to jedno?


27.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:53 avatar
štetka..
Súhlasí dilemma


32.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 08:57 avatar
Ale no tak, viem že ju ľúbiš, mňa z toho vynechaj ozaj.


145.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 09:18 avatar
hej, veľmi ma ľúbi.. a jediný, kto ma spoznal, takže ma môže napluť aj do ksichtu podľa jednej diskutérky, ktorá ma nepozná:
označiť príspevok
Sóley súhlasím reagovať nahlásiť ? včera, 15:52 avatar
... pretoze kazdy clovek, ktory Ta co i len trochu spozna ma chut naplut Ti do ksichtu. Tak si to tu uzi a hlavne si vobec nevsimaj krpatu, ved toto tu je ovela dolezitejsie.
Súhlasí rose.madder a ten súhlas od neviemkoho je najvtipnejší.. )

Viac na: Pozor na nicky viluette, feex alias patologická udavačka denisa palšová#r856848#ixzz2ATuQtZ3N


146.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 09:20 avatar
čo k tomu dodať.. veselo si anonymne udávajte medzi sebou na políciu, lebo vtedy ste velice charakterny a nikto vám do ksichtu napluť nebude chcieť


31.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 08:56 avatar
je aj nie je, ako pre koho
www.gymlsbj.edu.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


36.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:06 avatar
chytrý. tak iste vieš aj odpoved.


38.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:08 avatar
vytiahni si prst z toho neoholeného zadku a choď si prácu hľadať. dokedy chceš okrádať slušných ľudí ty pandrava vyjebaná?!
Súhlasí dilemma


41.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:10 avatar
dokedy na mne budú kkti tvojej kvality parazitovať. servus.


43.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:11 avatar
do konca tvojho prašivého životíka, ty hnida vyjebaná!
Súhlasí dilemma


44.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:12 avatar
spravím ti radosť.


16.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:44 avatar
...Di, ty potrebuješ na sebavyjadrenie publikum. Si veľká umelkyňa! Neskúšala si felvídek, abo dáke ochotnícke naivné divadlo? No, a Dubák ti skočil na hák! 


17.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:47 avatar
...a rád, ja viem...ale Di, obeť so svojim prenasledovateľom nespáva, a už vôbec od neho neberie peniaze za sexuálne služby...
Súhlasí prairelabster


22.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:49 avatar
petrana, zbytočne intiguješ, ja som od dubáka žiadne peniaze nevidela.. dokonca ma naviedol na zobranie pôžičky.. ale to je môj problém. čo riešiš inak?


23.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:49 avatar
*intriguješ


25.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:52 avatar
  .. to je pravda. neplatím za sex..


28.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:54 avatar
ale raz aj ty zaplatíš za svoje chyby.


30.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:55 avatar
fuck you and die!
Súhlasí dilemma


33.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:58 avatar
ale ray platíš iba za svoje chyby.


37.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:07 avatar
hoď si to..
Súhlasí dilemma


19.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 08:47 avatar
no, nesúd, nepoznáš.. dubáka by som takto rozhodne nepodcenila.


21.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:48 avatar
Felvídek je autonómna oblasť Maďarska, je to v preklade "horná časť", bývalého Slovenska..
Súhlasí dilemma


34.
označiť príspevok

viluette muž
   26. 10. 2012, 09:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:06 avatar
bolí to rozmýšľanie?


39.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:08 avatar
ty si tá posledná, kto môže vedieť, kedy som mimo a kedy nie. no nevyhrážaj sa do vzduchu, chod na to. nech sú na teba rodičia pyšní.


40.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:09 avatar
slovo posledná, či posledný znie z tvoje papule ako keď kôň grcá.. ty hajtra vyjebaná!
Súhlasí dilemma


42.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:11 avatar
ty musíš byť z toho extra života v cudzine neskutočne šťastný.


47.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 09:20 avatar
Aj takto sa dokáže vyznávať láska.


49.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:21 avatar
na slovo posledný som háklivý
Súhlasí dilemma


54.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:24 avatar
on nemiluje. on chce vlastniť. to sú dva rôzne veci.. láska s nami nemá nič spoločné.


56.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:25 avatar
skôr s tebou ty hrbaňa keď ti odobrali už tretie decko..
Súhlasí dilemma


63.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:34 avatar
enjoy it.. a spomínaj.


65.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:36 avatar
vieš čo mi povedal Prágayi? alebo ako sa to dpče píše, keď osm odchádzal, že dobre robím, že on ta pozná! že on ta pozná! ty štetka, si za piču na celú dedinu a ešte aj na celý virtuálny svet a ešte aj v mojich očiach. tak pál už do piče!
Súhlasí dilemma


70.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 11:34 avatar
a ked už tak rozmýšľaš, prídeš občas aj na riešenie, prečo nutne musíš ubližovať udávaním na políciu iných prispievajúcich na tento forum, aj ked ťa priamo vôbec nič z ich témy netýka a teda ani nepoznáš fakty, nevieš, čo vlastne súdiš? neide náhodou aj vtedy len o tebe? ja by som bola len rada, keby si pomohla policii objasniť osobu tej udavačky, čo im znepríjemňuje život a mrhá im len časom


71.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 11:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.72.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 11:41 avatar
toho štvrtého.. ostatní mali zbrane. a to ani nesrandujem.


45.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 09:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.46.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:19 avatar
nie, omyl, dilemma nebojuje, bojuje viluette, dilemma si tu už len skráti čas na ceste k smrti.


50.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.53.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 09:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:26 avatar
no a ešte povedz, čo ty považuješ za zmysluplné vyplnenie života napríklad pre človeka, ktorý má už iba poslednú hodinu do smrti.


59.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 09:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:32 avatar
kecy. ani si nevieš predstaviť, ako sa cíti človek pred smrťou. ten si už môže dovoliť všetko. aj nemúdro vyplniť ostávajúci čas. ahoj.


64.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:34 avatar
kecy idú len z tvojej papule vyjebanej. ako už sa len cítiš. prstuješ sa pod stolom v kresle, alebo si do piče pcháš kefu na vlasy a bavíš sa čatovaním o pičovinách
Súhlasí dilemma


48.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 09:21 avatar
Podporuješ feexku v jej zákerných špinavostiach?


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 09:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:23 avatar
je to len pomsta sokyňi.
otvor oči. žiadna snaha o znovuzrodenie..
Súhlasí dilemma, Petrana


55.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 09:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.58.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 09:27 avatar
z tvojho pohľadu možno.
Súhlasí Nadja


60.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 09:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.61.
označiť príspevok

Style muž
   26. 10. 2012, 09:30 avatar
Nebuď vtipno trapná, odkedy máš záujem o životnú dráhu dilemmy?


68.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2012, 10:40 avatar
Asi ju pozvem na veceru ved ak si mam na niekoho davat pozor, tak potrebujem o nom vediet co najviac a mat ho na blizku  
Súhlasí trin i ty, mysoulflies


69.
označiť príspevok

df.sk
   26. 10. 2012, 11:03 avatar
prezývka (nick):
dilemma
dátum registrácie:
10. októbra 2012, 21:47
počet tém:
3
počet príspevkov:
557
pohlavie:
nezadané
vek:
nezadané
bydlisko (okres):
nezadané
telefónne číslo:
0949120847
ICQ číslo:
nezadané
Skype nick:
nezadané
MSN nick:
nezadané
o účastníkovi:
väčšia fotka na www.gymlsbj.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ...v modrej sukni denisa palšová alias feex

Viac na: www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí prairelabster


73.
označiť príspevok

Martin muž
   26. 10. 2012, 13:28 avatar
len pre info - s vyssie uvedenym nickom nemam nic spolocne


74.
označiť príspevok

luke85 muž
   26. 10. 2012, 13:49 avatar
Zdarec, brácho . Dlho som ťa tu nevidel.
Súhlasí Martin


75.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2012, 14:02 avatar
ale mohol by si, keby sa chcelo..zablokovať a basta!..nech nekazí, už aj tak pošramotené meno df.sk


76.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 14:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.77.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 10. 2012, 14:21 avatar
také nehovor ani zo srandy. 


78.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 10. 2012, 14:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 14:31 avatar
ale prečo pošramotené meno df? čo nevieš, že žijeme v dobe negatívnych reklám? sa tento forum teda reklamu má poriadnu.


134.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2012, 23:28 avatar
prečo pošramotené?..všimni si dilemma dubákov príspevok č.68..také niečo pred troma rokmi sme nepoznali..nehovoriac o tom, že nás čítajú aj deti napr. Mišo-11 ročný, si myslíš, že je to pre ne vhodné čítanie?


136.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:36 avatar
že chod do piče? tiež som sa čudovala, že mu to vymazali a oveľa hrubšie to nechali, ale podľa gustu.. fakt ste tu také nemali? mali ste tu aj onaké.. len potom na nejaký čas ste sa zase ukľudnili.. pozerala som staršie témy, intrika tu boal od začiatku, nič nové.. no a ja nemôžem za to, čo dubák vypisuje.. on má nejakú traumu zo žien a z diskusných fór a takto na nich to vybíja. to si mala opýtať ale jeho, prečo mna? 11 ročný mišo sa má učiť v prvom rade a nechodiť na fora pre dospelých.. sú aj pre jeho vekovú kategoriu.


143.
označiť príspevok

Mojka žena
   27. 10. 2012, 00:56 avatar
ja som sa na rozdiel od teba nečudovala, však tu máme červene upozornenie o nepoužívaní vulgarizmov..tie treba tak isto rešpektovať, ako aj Pravidla df.sk


80.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 14:41 avatar
Predzvesť nepokojov a násilností – každý štvrtý Španiel bez práce

Španielsko sa zmieta v kríze, akú už dávno nepamätá. Dnes je už každý štvrtý občan krajiny bez práce. Vyhliadky nie sú optimistické. Čaká sa nárast nezamestnaných, hlad, bieda, protesty, násilnosti...
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

http://www.youtube.com/watch?v=t_F4L-_T6DU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


81.
označiť príspevok

rose.madder žena
   26. 10. 2012, 14:48 avatar
...nemám slov od zhnusenia ...df-off


104.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 16:13 avatar
ale čítaš dalej a dávaš súhlasy, všakže, to už nie je hnus?
Súhlasí Ónya


101.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 15:54 avatar
...pokiaľ chceme žiť v zdravých a láskyplných vzťahoch, musíme v sebe pestovať ochotu k zmiereniu. Je to nepostrádateľný sprievodca pri riešení konfliktov a prekonávaní kríz. Naše ego má tendenciu vnímať súžitie konfrontačne, cíti sa stále v práve a neomylné, očakáva, že podaná ruka k zmiereniu prijde z druhej strany. Akonáhle hľadáme vinníka nedorozumenia, zabíjame možnosť dohody a zmierenia. Ochota priznať chybu, ospravedlniť sa, alebo dokonca vziať vinu na seba - to všetko sú nespochybniteľné znaky zrelosti a múdrosti. Všeobecne známe, ale málo praktikované príslovie, že múdrejší ustúpi, to iba potvrdzuje. Žiadna vojna nemôže zastieniť mier ako najvyššiu hodnotu, ako synonymum šťastia a naplnenia. Túžba po naťahovaní konfliktu, je spojená s túžbou po moci a koristi, na symbolickej úrovni je to uzavretie zmluvy s temnotou, s diablom. Cesta ku Svetlu vedie opaným smerom.
PhDr. Patrícia Anzari, CSc.


103.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 16:11 avatar


130.
označiť príspevok

disastro muž
   26. 10. 2012, 23:10 avatar
Súhlasí bielamodrá


132.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:17 avatar
kto nemá rád cirkus, nechodí pozerať na šašov. je ich dosť aj v realite.


147.
označiť príspevok

disastro muž
   27. 10. 2012, 10:01 avatar
hehe -takeho zubozeneho smutneho klauna, ktory si vynucuje aspon virtualnu pozornost, kedze asi v reale na nu vsetci -ebu,takeho veru nepoznam a velkym oblukom by som sa mu vyhol. si psycho.

a ako pozeram, uz na teba -ebu aj virtualne, pises si tu uz tie psycho-bludy len sama so sebou.
hehe.


148.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 10:07 avatar
máš potrebu reagovať na mna? ja nečítam príspevky, ktoré ma nezaujímajú.. presne tak, jebem na všetkých v reáli.. je to tak lepšie. a radšej píšem sama so sebou, aspoň viem, key môžem čakať útok asi tak.


149.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 10:09 avatar
prečo sú reálni ľudia ked vynucujú pozornosť od príbuzných,m partnerov, priateľov lepší? lebo všetci raz sa dosatnú do takej situácie.. a potom chodia len k psychiatrovi a vynucujú jeho pozornosť a ten an nich z vysoka serie, má tiež svoej problémy.


150.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 10:14 avatar
no jo, a ako vidím, nbolo to také dôležité, že si sa prihlásil iba kvôli tomu, aby si mi to napísal.. zaujímavé.. ja si myslím, že každá téma založená na fóre je svojim spôsobom vynucovanie pozornosti.. a všetci sa prispievajú tam, kde chcú, majú na výber.. tak o čo niektorým ide? chodte sa prispievať do témy udavačky a nezabudnite sa jej predstaviť celým menom


151.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 10:24 avatar
aha, ty si asi prezlečená viluette. som ťa už čítala a niečo sa mi nepozdávalo.. je to štýl chlapa ale zákerný. a na začiatok potreboval napísať , že má manželku, aby urobil dojem, že je fakt chlap. ale nie je. útočí zákerne, štýl viluette.


131.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:15 avatar
viluette muž ? 7. 10. 2012, 13:18 avatar
ja som sebe nepotrebovala nic dokazovat. na to nie som odkazana. asi si uz zabudla na svoje vyplackavanie tuto na fore. ale to je uz aj tak jedno. odo mna zhovievavost necakaj, ja mam totiz dost dovodov na to - nemat ta rada.
Súhlasí trin i ty

59.
označiť príspevok
-user- ? 7. 10. 2012, 13:25 avatar
nezabudla bola som štvaná psycho sociálnym inžinierom, manipulátorom, ako to nevieš ani predstaviť, a kedže ja nemám príbuzných, som odkázaná len na seba a vychovávam aj dcéru, tak som to riešila tak, ako som riešila.. predsa išlo o môj život ja tvoju lásku nepotrebujem si zlatá mám rada úprimných ľudí.

Viac na: Ľuďom i živočíchom alias moje prvé "df-výročie".#ixzz2ARSvhUIC


133.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:27 avatar
orsyy žena nahlásiť ? 19. 6. 2012, 12:51 avatar
77.
označiť príspevok
orsyy žena reagovať nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:36 avatar
ale nespravila si to kvôli mne, len si ma použila

79.
označiť príspevok
viluette muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:38 avatar
samozrejme, ze som to nespravila kvoli tebe. spravila som to preto, lebo som alergicka na taketo primitivne prejavy, vyhrazanie a celkovo. este ked sa mi to deje pod nosom, nie som z tych, ktore ignoruju. no kvoli tebe to nebolo. nikdy som ti nepisala, ze je to kvoli tebe, tak co?

Viac na: Ciele vychovy#ixzz1yEeKg0em

46.
označiť príspevok
viluette muž nahlásiť ? 19. 6. 2012, 12:53 avatar
no.. a co si tym dokazala? len to, co pisem vyssie, ze som to nespravila kvoli takej jebline, ako si ty. a co teraz?

50.
označiť príspevok
orsyy žena nahlásiť ? 19. 6. 2012, 12:56 avatar
takže žiadne kvôli decku sa nekonalo, žiadna pomoc cudziemu.. iba chladne kto si čo dovoľuje v tvojej prítomnosti. to je všetko. nemám k tomu čo viac dodať, ja nemám potrebu hádať sa.. ale zbytočne tých, ktorí nesledovali všetko, klameš.. lebo si len obyčajná, chladná, manipulátorská a egoistická picha.

54.
označiť príspevok
viluette muž nahlásiť ? 19. 6. 2012, 12:58 avatar
aj keby som to robila pre srandu kralikov - co ma byt? heh, ale vyplakavat si vedela, to sa musi nechat.

Viac na: Prečo sa mi mení IP adresa?#ixzz2ARWIRPun


137.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:48 avatar
viluette muž nahlásiť 19. 6. 2012, 05:56 avatar
reagujem na tvoj prispevok zo skajinej temy.

viluette, zase mi volali z polície Tn, vo veci nebezpúečného vyhrážania sa, že vraj to nie je uzavretý prípad, lebi im to vrátili neviemodkiaľ, a či poznám osobu Denisu, a vôbec, kto som ja a na koho meno mám mobilného číslo, čo používam,..a asi v tom majú zmätok.. tak som im povedala, nech sa obrátia na teba, tak len aby si vedela..

Viac na: Čo to vlastne je byť duševne zdravý?#ixzz1yCwAHmqi

1. jasne, ze to nie je uzavrety pripad, kvalifikovali to ako precin, musi sa to vysetrit.
2. odkial im to vratili? to asi myslis, ze to prokurator posunul na policiu, ktora sa tym zaobera. alebo neviem, co ine myslis.
3. to si im nemohla odpovedat? nechapem. to je tazke odpovedat, ze ma nepoznas a na koho mas napisane cislo? naco si ich odkazovala na mna? ja mam toto odkial vediet? a vobec. dopice. skuskove, mam ine starosti ako este riesit za teba blbosti s policiou.
vies co, slaboducha, normalne si ma teraz nasrala. mi vysvetli, co v tvojej hlave ta prinutilo dat im echo na mna? akoze co ja s tym?

22.
označiť príspevok
viluette muž nahlásiť 19. 6. 2012, 06:14 avatar
ok. uz som sa ukludnila. ak sa ta pytali len na vztah - ja - ty a ten kreten, tak chapem. no aj to si im kluudne mohla odpovedat aj sama a nemusela si ma do toho plne zbytocne tahat. ak sa ta pytali aj na ine veci, tak to potom vazne nerozumiem, na to si tu ty, aby si vsetko povysvetlovala. ja to za teba neurobim. akoze co im mam povedat, odkial mam vediet, na koho mas telefon pisany? vobec nechapem naco si ich v tomto odkazovala na mna.

a to s tym zmatkom, vsak asi preto sa ta pytali, aby si to objasnili, nie? dziizs

a kedy ti volali? nepytali si od teba moje cislo? lebo ak mi zasa budu chodit obalky z policie domov, tak nasich asi porazi od strachu. nepovedala som im totiz o co ide, iba videli, ze mi chodi dorucena posta z policie, tak sa bali, ci som sa do niecoho nenamocila. som totiz ten typ, ktory by bol schopny. dam si cislo do profilu na dnes, keby chceli na mna kontakt, mozes ho potom posunut dalej. radsej takto ako tam stresovat mojich.

Viac na: Takže ty to dokážeš?#ixzz2ARbTnpBq


138.
označiť príspevok

dilemma žena
   26. 10. 2012, 23:53 avatar
vobec nechapem naco si ich v tomto odkazovala na mna.

no ved asi preto, že si sa do toho miešala svojvoľne ty sama, a ani som nevedela, komu čo píšeš, a prečo by maki riešiť mna? nikomu som neublížila.. mala som vidieť, čoim posielaš, tak by to bolo fér.. al ty to slovo nepoznáš, konáš z vlastnej iniciatívy, tak nes aj následky.. v čom je aj to, že sa tiež bi
udeš musieť postaviť na verejnosť a sama si obhájiť svoje udávanie, to má byž´ť akože pre budúcu právničku nejaký prolém??


139.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 00:28 avatar
viluette muž nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:29 avatar
a si si ista, ze sa dala zhypnotizovat?

salbea, ako sa volal tvoj hypnotizer? daj mi nanho kontakt, prosim ta.

70.
označiť príspevok
orsyy žena nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:30 avatar
udáš ho?

72.
označiť príspevok
viluette muž nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:32 avatar
a ty slaboducha co? ved doteraz ti to bolo celkom vhod, nie?
Súhlasí orsyy, Sóley

77.
označiť príspevok
orsyy žena nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:36 avatar
ale nespravila si to kvôli mne, len si ma použila

79.
označiť príspevok
viluette muž nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:38 avatar
samozrejme, ze som to nespravila kvoli tebe. spravila som to preto, lebo som alergicka na taketo primitivne prejavy, vyhrazanie a celkovo. este ked sa mi to deje pod nosom, nie som z tych, ktore ignoruju. no kvoli tebe to nebolo. nikdy som ti nepisala, ze je to kvoli tebe, tak co?

87.
označiť príspevok
orsyy žena nahlásiť ? 2. 5. 2012, 21:42 avatar
takže nič.. neznášam udavačov.

Viac na: Ciele vychovy#ixzz2ARlQ1JBL


140.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 00:37 avatar
do pozornosti zaujatej ley.. ak to podľa slov viluette nebolo kvôli mne, tak všemožná ochota pomáhať chýbala už na začiatku.. ved všetko bolo len o nej..múdry človek sa učí aj z vlastných chýb, len ich treba predom uznať, čo je mimoriadne ťažké pre egoistov. ja vám dám dôkazy, ale to asi zaujatých súhlaskárov proti mne vôbec nezaujíma, rada uveria hocičomu, ak to im vyhovuje, žiadne dôkazy nepotrebujú, aj ked ich majú, budú ich ignorovať. . a to sú objektívni prispievateľia na úrovni? všetko je len o sebakontrole, zlo je vo všetkých nás.. ale pri extrémnych prípadoch sa málokto ovláda, a takýto človek môže byť hocijako vzdelaná a inteligentná, pritom je slabá a prázdna.


141.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 00:45 avatar
ostatne sama viluette, ktorá je alergická na vyhrážania vraj, sama podlým spôsobom vyhráža komu chce.. to jej asi nevadí.. napríklad:
viluette muž ? 14. 7. 2012, 19:43 avatar
stale sa mozem postarat o to, aby som nebola.
vies skajus, normalne zacinam uvazovat o tom, ze sa tebou zacnem blizsie zaoberat. mam prazdniny, mam relat. cas. ak ma raz nastves, jednoducho si o tebe zistim info a porozposielam mejliky tvojim znamym a rodine s otazkou, ci este vzdy poskytujes sexualne sluzby tak ako v minulosti. mozem sa postarat o to, aby si mala co vysvetlovat.

este nevies, s kym sa zahravas

Viac na: Jeho ex mi zelala nestastie .#ixzz29wuroYfm


142.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 00:49 avatar
na vlastné primitívne prejavy a vyhrážania je asi imúnna.. ľudia sú fakt zvláštne a nevidia , len pozerajú.. hlavne s nenávisťou, ak vidia niekoho, kto upozorňuje na chyby.. aj ja ich mám, a kto má dobrú argumentáciu, rada prijmem a učím sa z toho.. teda som sa mohla učiť. ale už je neskoro.


154.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 11:03 avatar
ano, dala som si námahu a čas a pozbierala dôkazy iba vlastné vyjadrenia diskutérov, , ako sa vyjadrujú dvojtvárny ľudia.. všetko je tu v jednej téme, aj ked niekomu sa zdá , že píšem so sebou, je mi to jedno, môžete si vybrať, je to vaše zrkadlo a ani nie celé. a rozhodne tým nebežim na políciu. kľudne ma nenávidte, servuste


156.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 11:09 avatar
viluiette si problémy sama drzo hľadala a odnietla rady viacerých triezvych ľudí, aby sa do toho nemiešala.. a ešte je to stále len na úrovni virtuality.. ešte jej to neprešlo do jej reality ako mne, tak akú ujmu podľa spravodlivej ley utrpela? ak by som chcela, spravím jej traumu na celý život, ale seriem na nu. dúfam, že sa z toho už konečne poučí a ked by sa naozajj niekomu chcela pomôcť a nie poomstiť, na začiatok sa porozpráva so samotnou osobou.. ved moje vyplakávanie ju irituje, ale napríklad vyplakávanie chlapov nie..


157.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 10. 2012, 11:19 avatar
už sa tým nazaťažuj,..nekaz si deň ani náladu...idem robiť niečo užitočné, ..a tebe príjemný víkend - urob si pohodovú atmosféru..aby ti prúdila pozitívna energia, ..a nikdy nedovoľ, aby ti druhí riadili život tak ako nechceš..)
budeš vyrezávať aj tekvice ...máš také ? ..ja si idem kúpiť...páčia sa mi večer keď svietia. ahoj. 
Súhlasí dilemma


159.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 11:21 avatar
už ich mám vyrezané pár dní, dve obrovské.. dcérka sa veľmi tešila.. ahoj a pekný deň.
Súhlasí Ónya


158.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 11:19 avatar
ako napríklad tento jej nevadilo
4.
označiť príspevok
Imir1478 muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 20:56 avatar
napisal som ti na ten mail

15.
označiť príspevok
viluette muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 20:58 avatar
no mozes, ak chces, len ja som zena

16.
označiť príspevok
viluette muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 20:59 avatar
hups, to patrilo pod 10-ku

17.
označiť príspevok
Imir1478 muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 20:59 avatar
no nevadi, som totalny magor a ty mi to len potvrdis..

21.
označiť príspevok
viluette muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 21:09 avatar
tak neviem, ci ti to bude nieco platne, kedze aj aj som totalny magor

23.
označiť príspevok
Imir1478 muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 21:12 avatar
je mi jedno, ci si zena alebo muz. napisal som ti

4.
označiť príspevok
Imir1478 muž súhlasím reagovať nahlásiť 17. 10. 2012, 20:44 avatar
no tak to bolo aj so mnou :( mas pravdu, velku pravdu..citim velky smutok sam nad sebou..

6.
označiť príspevok
viluette muž súhlasím reagovať nahlásiť 17. 10. 2012, 20:44 avatar
kasli na to
Súhlasí trin i ty

10.
označiť príspevok
Imir1478 muž súhlasím reagovať nahlásiť ? 17. 10. 2012, 20:50 avatar
vilette mozem sa ti vyrozpravat ako chlap chlapovi? potrebujem si vycistit hlavu a nazor niekoho nezainteresovaneho..

Viac na: ženy aj muži vyjadrite sa..#ixzz2AUPDrlQI


161.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 10. 2012, 11:33 avatar
dilemma..už si neodsávaj týmto energiu...každý si aj tak vytvorí názor sám)
* nazbierala som si krásne farebné listy, nasušila som si ovocie ..atp, .. idem si robiť "domáci" dekor aranžmá ..jesennú atmosféru..teším.., maj sa dobre ..už na df nebudem chodiť...asi, berie mi to čas a chuť) 
Súhlasí dilemma, mysoulflies


171.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:49 avatar
sú krásne, pred týždňom aj moja dcérka doniesla celý sáčok prekrásneho farebného lístia, žlté, červené, hnedé, zelené a všetky ineho tvaru, tak som si ich dala ako na ozdobu do pleteného košíka.. ale môj kocúr ich neznáša, normálne to rozbúral a všade rozniesol, hrá sa s nimi, takže ozdoba je fuč :( teda aj kocúr by mohol byť fuč, ale ešte ho tolerujem. ešteže mám dekoračné tekvičky rôznej formy a farby.. vlastná úroda.. mám ich už všade, v okne, na zemi, na dvore, na parapetoch.. dobre vyzerajú.. vytvárajú lepší dojem bosoráckeho domčeku.


163.
označiť príspevok

viluette muž
   27. 10. 2012, 13:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.164.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:30 avatar
prečo? akú mi nalepíš diagnózu? to ti ide najlepšie.. mohla by si zaoberať tým, ako vyliečiť tvoje udavačstvo.


165.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 13:32 avatar
diagnozy si podla mna prilepujes sama a plne dobrovolne.


167.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:35 avatar
aha, viluetka potrebiuje pomoc? viem, ako vy všetci, tiež si mal zopár od ostatných. ale a si ťa ešte nikto neudal na políciu z čistej pomoci.


169.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 13:45 avatar
zazil som od ludi uz vselico.. aj s policiou som mal nie raz docinenia..
na jej mieste a pri tych slovach, ktore tu od teba aj dubaka padali, by som urobil to iste.. teda ak by som mal blizko k pracu ako denis.
Znes len nasledky svojich vlastnych cinov.. akceptuj to.
Súhlasí mysoulflies


170.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 13:46 avatar
*blizko k pravu


172.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:58 avatar
ale ved ona nie je žiadna prácvnička, kým bude, už bude mať register trestov plný, ak takto pokračuje.. ved nech len nesie následky svojich činov.. nech nevypisuje anonymne.. nie, ty si sa opýtal, v čom môžeš pomôcť.. ty by si nikdy tak zákerne nepodjebal niekoho,ako ona. verím vo svojich inštinktoch.. a ako by si urobil to isté, ak by si nepoznal moju identitu? aj keby tu boli vypísané nejaké udaje, nemusia byť reálne.. dnes je už modou používať niekoho profily, a tiež vieš, že dubák zvykol písať na mojom nicku, čo ak ten úvod napísal on? nevidíte do toho a bežíte na políciu? prečo nie k adminovi fory, aby nás zablokoval? nie, nie si spravodlivý. a ešte niečo.. ak mi nemáš čo povedať, radšej debatuj s nou, ona je diskutérka, ja nie som, a je mi jasné, že budeš chrániť svoje diskutérky. ahoj.


173.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 14:04 avatar
mam rad a nemam rad vsetkych ludi rovnako.. aj preto zijem uz osamelejsim zivotom. Ludia tomu nerozumeju a vzdy sa ma snazili pretlacit na nejaku konkretnu stranu co ja doslova nenavidim.
Som nezavisly na sympatiach, aj preto sa dokazem normalne bavit aj s tebou.. samozrejme ak momentalne nemas prijebane poznamky. a aj preto dokazem aj viluette poslat do pice, ak ma prijebane poznamky. vsetci sme len ludia .. ta ista biologicka masina s tym istym obmedzenym chapanim.. rozdiel vidim len vo vole a v naslednom konani jednotlivcov. cize v rozhodovani sa.
Súhlasí mysoulflies, trin i ty


174.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 14:19 avatar
nie, všetci nie sme len ľudia, niektorí z nás sú polobohovia.. a to fakt.. je to aj v biblii.. gény zostali. ale je ich málo. osamelejším životom.. tak by si mal vedieť, že človek, ak žije osamelo, viac ako ty, rozmýšľa inak a má iné priority, hlavne žena, ktoré sú pre väčšinu nepochopiteľné, lebo majú svoje životíky vraj šťastné, predsa radšej všetci visia na sociálnych sieťoch, ak majú tn čas hoci aj zobrať od rodiny.. ešte som si nevšimla, že my dvaja sme niekedy normálne bavili. os radšej u viluette, ona ťa rada vypočuje aj poradí.. a kedže si jej sympatický, ani ťa anonymne neudá na políciu a nepošle na teba v noci o desiatej štyroch kukláčov lebo to je spravodlivosť á la viluette, takto sa má pomôcť utrápenej duši, takto sa má do nej kopať, podľa jej.. a teraz na záver ešte by som spomenula leu.. : "Nestahuj dole so sebou aj druhych ludi, zhorsis si tym osud a karmu. To sa nerobi."

Viac na: Pozor na nicky viluette, feex alias patologická udavačka denisa palšová#ixzz2AV8lt7fL


175.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 14:23 avatar
no ako som pisal.. pokial nezacnes viest prijebane reci..
Súhlasí mysoulflies


176.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 14:25 avatar
záleží len na uhli pohľadu.. ja nie som diskutérka, ako ostatné.


177.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2012, 14:27 avatar
ak sa tak vnimas, ok.
Ja som diskuter, ako kazdy iny.
A uz som par krat mal tu cest odhalit falos "ezoterikov a fantasmagorov"
je to hnusna forma manipulacie.. hrat sa na nieco viac, ako su ostatni..


180.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 14:39 avatar
nie om diskutérka v tom zmysle, že ma nebaví furt opakovať už tisíckrát napísané.. hlavne sa zaujímam o psychologiu, ľudí, životu ľudí a nie politike a filozofii, nehovorím, že je zlá vec, ale je o ničom.. aj ked som bola na pokeci som s nikým nepísala, hoci som mohla, ale najviac som napísala slovo, alebo dve slová na sklo, a to mi stačilo.. nebavím sa s ľudmi.. ja som bojovníčka (proti kríze) a burič. ukrižujú ma ako ježiša viem, už sa to deje.. ale prijímam svoj osud ahoj
http://www.youtube.com/watch?v=P2SjA3RRXW4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


178.
označiť príspevok

viluette muž
   27. 10. 2012, 14:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.179.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 14:33 avatar
no napísala si niečo, čo neviem ani ja, na políciu a následky si nedomyslela.. ale nie je to tvoja vina, kdeže by bola. ale zato ťa to teší, že? ved ti išlo urobiť čo najväčší problém.. nič iné.. a už zmizni z mojej blízkosti.. ja mám právo vypisovať o mojom živote, a ty si využi charakter anonymnej udavačky, ale tu sa mi už vyhýbaj, ignoruj, ako ja teba. sebakontrola, alebo bež do posilovne, inak skončíš fakt zle. ahoj


168.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 13:40 avatar
toto je virtuál, prosím neprispievajte mi o témy, lebo si tu píšem veľmi rada sama so sebou. všteky zázraky tu trvajú max tri dni, potom sa zabudne aj na toto. na čo sa ale nezabudne, bude vrátenie jej nezištnej pomoci reálne filantropke deniske.


183.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 17:20 avatar
Čo by ste robili/mohli robiť, keby vám niekto povedal, že plánuje v pravdepodobnejšie vzdialenejšej budúcnosti spáchať na 100% samovraždu - skrátka, že je pevne rozhodnutý?
www.zdravie.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


184.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 17:32 avatar
vyhrážanie sa samovraždou v zmysle zákonov sr rozhodne nie je trestným činom. a kchce niekto takému človekovi pomôcť, kto sa vyhráža samovraždou ´, a z nejakého dôvodu ho priamo nechce pomáhať, maximálne je na mieste poslať na jeho adresu, ak je teda známe - rýchlu zdravotnú pomoc! a nie zákerne udať emailom na políciu, čo je v takomto prípade strata času, čo môže život zachrániť. ak niekto koná tak, že napíše email anonymne a ani nezavola, aby to bolo rýchlejšie, jednoznačne nesvedčí o snahu pomáhať ale o niečo úplne iné.. o osobnú pomstu. v takomto prípade môže ísť o každú sekundu, a nie je čas vypisovať emaily. to je udávanie.
trestným činom je ale neposkytnutie pomoci takému človekku, alebo dokonca návod, napomáhanie a účasť na samovražde.. nikto z tu prítomných, ktorí horlivo chránia udavačstvo neposkytol žiadnu pomoc, skôr kopal do nešťastného človeka, čím napomáhal samovražde, čo je už teda tretstným činom. jedine slušný človek a winry sa snažili pomáhať a tiež všimli , že ostatní konajú nenávistne a keby osoba odhodlaná zabiť sa číta tie príspevky, tak má poriadny dôvod urobiť to..
vy, čo tu súdite človeka, ktorý sa vyplakáva zo svojej bolesti a udávate ho, zamyslite sa.. denno denne tu ohovárate, osočujete sa navzájom, niektorí vypisujú antisemitské témy.. čo sú doradu trestné činy.. a vy ma chcete súdiť?? vy máte dosť krivé zrkadlo.


185.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 17:34 avatar
*kto chce, mu priamo nechce, atd


189.
označiť príspevok

viluette muž
   27. 10. 2012, 17:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.191.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:03 avatar
tak naposledy, ukludním sa, ak ja to uznám za vhodné, nie ak mi to prikazuješ ty.. sama polícia mi povedala, že dostali anonymný email s fotkou o df v prílohe.. nebolo tam mneo.. uplatňuj moja čo chceš, ohováranie a to reálne sa stalo kvôli tebe mne, a polícia je na tebe už veľmi zvedavá, tak už chod na to.. stretneme sa na súde, udavačka a už mi nevypisuj, čo chceš, aj tak urobíš.. sved si rozumná.. a žiadna nenávisť ťa neodradí od spravodlivosti slečna právnička. nech sa všetci dozvedia, ako anonymne uáva študentka cudzých ľudí.. wow, budeš star, v televízii no bež a už mi nevypisuj udavač.


192.
označiť príspevok

viluette muž
   27. 10. 2012, 18:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.193.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:07 avatar
nie, sama to chceš bud kľudná tvoj register trestu nezostane prázdny, ty máš pred sebou kariéru.. si nenávistná, pomstichtivá žaba. veľa šťastia


197.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:16 avatar
a nezabudni sa podpísať. a hlavne udaj správne údaje, nieže ťa vysmejú , že robíš cirkus kvôli nejakému fóru. poriadne to už urob.


203.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:33 avatar
ak ty mna za ohováranie, nič iné som nespravila, ja teba za vyhrážanie
viluette muž ? 14. 7. 2012, 19:43 avatar
stale sa mozem postarat o to, aby som nebola.
vies skajus, normalne zacinam uvazovat o tom, ze sa tebou zacnem blizsie zaoberat. mam prazdniny, mam relat. cas. ak ma raz nastves, jednoducho si o tebe zistim info a porozposielam mejliky tvojim znamym a rodine s otazkou, ci este vzdy poskytujes sexualne sluzby tak ako v minulosti. mozem sa postarat o to, aby si mala co vysvetlovat.

este nevies, s kym sa zahravas

Viac na: Jeho ex mi zelala nestastie .#ixzz29wuroYfm


204.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:34 avatar
teda vyhrážanie a vydieranie. človek sa od vás naučí všeličo, načo chodiť na vš..


207.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:51 avatar
o koľko asi by mohla ošklbať denisku scarlet cestou občianskeho práva za toto vyhrážanie?


198.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:21 avatar
info si pýtala sama, ja som tvoj pomoc nežiadala, na to nezabudni.. okrem toho vtedy už bol na neho podaný reálne to, takže tvoja iniciatíva mi vôbec nechýbala.. skôr som pomohla ja tebe zviditeľniť.. ja som tvoju akože pomoc nepotrebovala, ani neužila. išlo len o tebe, čo si aj vypísal, máš to v tejto téme, pohľadaj ho, ak chceš, sama si sa priznala, išlo len o tebe.


194.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 18:07 avatar
dnes mate daľši deň MALLEUS MALEFICARUM   upalime nieaku bosorku.... vraj stredovek neexistuje  
Súhlasí dilemma


196.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:12 avatar
stredovek možno nie, je to o vlasok horšie a bosorky prešli génovou mutáciou, už sú velice rafinovane inteligentné a idú do extrémov.. je to nový druh psychopatov.


205.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 18:37 avatar
poznam. pracoval som v takej malej firme, makal som tam za nich ešte, dostal som ešte menej peňazi ako oni a to som bol jediny ktory tam odmakal normu, vyhodili ma okolo jednej hodiny v noci, ešte pršalo, som sa dozvedel že som nieakej vynadal a zbil ju, čo je samozrejme nezmysel, že fetujem, pijem. mohol by som sa im pomstiť na tristo spôsobov, nestoja mi za to, su to iba choromyselni chudaci, nevedia čo robia   ľudia ktori tam pracovali vedia všetko a oni budu mať sami problem časom. mne ked niekto ubliži, niečo sa im stane, mam to odskušane. vždy ide o to ako ich preskočiť a chceš byť šťastny, nie sa zapodievať agresivnymi idiotmi ktori si pomylili dvere, alebo zabudli sa vyspať  
Súhlasí dilemma, trin i ty


206.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:41 avatar
tomu verím, ak mi niekto ublíži, tak tomu sa niečo stane.. a hlavne ak mne osobne, lebo mna chráni výnimočný boh.. (sorry, to je len úcta k nemu, lebo viem, čo už pre mna urobil, nie chválenie sa), ale ja som nikoho neudala.. ani teraz sa nechystám, hoci by som mohla za ohováranie verejne, ved to už išlo v reáli.


208.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 18:55 avatar
chapeš, ideš v noci kôli nim päť kilometrov domov pešo v uplnej teme a v daždi   ohlasil som to uradu prace, tak mi bolo povedane so smiechom: "všetci sme nieaki"   mal som to dať na policiu, dnes by som to riešil takto. chapem že niekedy, vlastne každy človek sa chova ako idiot, ale sa uvedomi, nie nonstop   take svinstva čo som o sebe napočuval a pozažival s nimi      vlastne stratavam cely život čudnych zhyralcov, nie sme male deti, akakoľvek intriga ťa poškodi, maš zbytočne problemy potom a vždy sa najde osoba ktora to posunie ešte daľej až sa dozvieš, že si kopala na cintorine kostry    precvičuješ si ruku a hned "on rata na paľcoch"   tak som ju vyskušal: "koľko je 8+5 ?" rozosmialo ju to a odpovedala: "12"   žijeme v čudnej dobe z ktorej ti je niekedy naozaj zle
Súhlasí dilemma


209.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 19:02 avatar
tak je otázne, načo taký život žiť? čo ešte od neho čakáš? keby som nemala strach, že nezvládnem to na prvý pokus, dúfam, že ma chápeš, musím v rébusoch kvôli udavačke, tak už som na druhej strane.. ale treba dokonale všetko naplánovať. ja na to teda idem takto. lebo som už vyskúšala dosť, a nechcem v tom zlyhať ešte raz.


210.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 19:22 avatar
rieka styx s acheronom pride sama. v depkach je človek slobodny a konečne sam sebou
Súhlasí dilemma, trin i ty


199.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 18:24 avatar
no čo, spravodlivá a myslením triezva lea, ako by si tento prípad ty vyriešila? som zvedavá, čo navrhuješ. ona si za každú cenu chce pochovať svoju kariéru.


211.
označiť príspevok

Malvínka žena
   27. 10. 2012, 19:26 avatar
Vyhrážanie sa a zastrašovanie, urážanie inej osoby je trestný čin, obmedzovanie a porušenie ľudských práv.
Charakterizuje sa ako trestný čin, na základe ustanovenia § 196 ods. 1 zákona č. 301/2005 Z. z.

Útlak sa v § 237 označuje ako trestný čin, ktorého sa dopúšťa ten, kto iného núti, zneužívajúc jeho tieseň
alebo závislosť, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, za čo býva potrestaný odňatím slobody až na dva roky
alebo peňažným trestom.

http://www.youtube.com/watch?v=o-duT-Xa60c Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


212.
označiť príspevok

dilemma žena
   27. 10. 2012, 19:31 avatar
nerozumiem, len ak by to platilo na viluettin príspevok, čo adresovala scarlete.


214.
označiť príspevok

Malvínka žena
   27. 10. 2012, 20:10 avatar
to je pre teba, aby si sa mohla brániť
keď si pod nátlakom a psychoterorom
zastrašovaná
Súhlasí dilemma


213.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 19:34 avatar
ide o agressiu ktoru takto davaju zo seba preč ?
Súhlasí trin i ty


215.
označiť príspevok

Malvínka žena
   27. 10. 2012, 20:15 avatar
aby sa zbavili záťaže,
strachu
a pocítili uvoľnenie,
a dosiahli vnútornú ochranu.
Súhlasí blueevil


216.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 20:24 avatar
pekny anjel, normalne som po tej seanse vyhladol  


217.
označiť príspevok

Malvínka žena
   27. 10. 2012, 20:39 avatar
príjemný pocit až eufória
podarilo sa ti nastaviť sa do hladiny alfa?

ja som práve dojedla :D


218.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2012, 20:44 avatar
iba niekedy
Súhlasí Malvínka


223.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:05 avatar
a toto je dobrá téma: tešte sa na smrť
Tešte sa na SMRŤ!!!

a fakt nikoho z vás slečna dobroprajná viluetta neudala na políciu?


224.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:07 avatar
a toto je dobrá téma: tešte sa na smrť
Tešte sa na SMRŤ!!!

a fakt nikoho z vás slečna dobroprajná viluetta neudala anonymne na políciu? nechcela vám pomôcť, iba mne?


225.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:08 avatar
a toto je dobrá téma: tešte sa na smrť
Tešte sa na SMRŤ!!!

a fakt nikoho z vás slečna dobroprajná viluetta neudala anonymne na políciu? nechcela vám pomôcť, iba mne?


226.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:09 avatar
a toto je dobrá téma: tešte sa na smrť
Tešte sa na SMRŤ!!!

a fakt nikoho z vás slečna dobroprajná viluetta neudala anonymne na políciu? nechcela vám pomôcť, iba mne?


228.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:15 avatar
od 253 do 256 bola akási technická chyba, neposlala som ich tam, a neukázali sa ani hore v hlavných témach


219.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:45 avatar
rada by som vedela, že slečna aj u týchto prispievateľov využila svoju občiansku povinnosť a udala ich na políciu, alebo je vyslovene zameraná iba na mna:
Regres

www Tento odkaz smeruje mimo DF.skTento odkaz smeruje mimo DF.sksa rozhodla zomrieť
Psyché nahlásiť 4. 1. 2012, 15:54 avatar
nehladam pomoc.. tu píše neviem kolko ludí že chce skapať tak ich volám.. a zrazu ich niet.. od vas by sa človek aj tak pomoci nedovolal.. keď už sme pri tom

26.
označiť príspevok
feex8 muž nahlásiť ? 4. 1. 2012, 16:01 avatar
heh. "od vas by sa človek aj tak pomoci nedovolal.. keď už sme pri tom"
neviem, co by si chcela, aby sme riesili mindrtaky inych ludi? kazdy ma dost svojich problemov a toto, ak chce niekto vyriesit, cez net je to po prve blbost a po druhe, je to strasne zatazkavajuce na psychiku trapit sa este aj chorobnymi stavmi cudzieho cloveka. ak je niekto na samovrazdu, nech si ide dat predpisat lieky, alebo nech sa snazi hladat pomoc v blizkych ludoch.
ty nevies, co od ludi ziadas. aby niekoho vyliecili z depresii? a este cez internet? to je hlupost. a aj ked by rto bolo mozne, ako som uz pisala, na toto sa ti nikto neda, lebo pre toho cloveka je to velka zataz. je to jednosmerny vplyv negativnej energie. musis toho cloveka pochopit, snazit sa mu porozumiet, velmi velmi mat rad a vliat mu nadej a na toto je dfko zufalo nedostacujuce.

Viac na: Psyché sa rozhodla zomrieť#ixzz2AY76hoKl

heh, od borisa, jasné, že pre neho by slečna volala záchranku nie políciu

106.
označiť príspevok
dilemma reagovať nahlásiť ? dnes, 02:43 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.skTento odkaz smeruje mimo DF.sk

Viac na: Sova - symbol múdrosti.#writereaction#ixzz2AYAHB0tR


220.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:48 avatar
heh, od borisa, jasné, že pre neho by slečna volala záchranku nie políciu

chcel by som sa zabiť
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.skTento odkaz smeruje mimo DF.sk


221.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:51 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
chcel by som zomrieť


222.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:54 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
nechcem žiť


227.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 02:09 avatar
a toto je dobrá téma: tešte sa na smrť
Tešte sa na SMRŤ!!!

a fakt nikoho z vás slečna dobroprajná viluetta neudala anonymne na políciu? nechcela vám pomôcť, iba mne?


231.
označiť príspevok

Mojka žena
   28. 10. 2012, 09:20 avatar
bóže dilem, tebe nenávisť ani spať nedá!..len tak mimochodom, keď si myslíš, že Lady_s je viluett..si na veľkom omyle, ak ti to ovšem urobí radosť zo života..ostaň vo svojom omyle a len udávaj, o čo si lepšia ako ona...?


232.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 09:30 avatar
ahoj mojka.. aká lady_s? to je kto? a prečo si myslíš, že myslím, že je to ona? nie, rozhodne nie kvôli nej som nespala.. to som len vyplnila s ňou čas.. ano, som lepšia, ja ju neudám na políciu


234.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 09:32 avatar
hoci dôvod by sa tu našliel dosť..


236.
označiť príspevok

Mojka žena
   28. 10. 2012, 10:00 avatar
Dobré ránko každé ránko, ako vidíš dilem..jeden myslel a vymyslel fúrik, presne tak je to aj Lady-S a mojim myslením  ..chválim, že nebude žiadna polícia, ani telefonát rodičom..však aj ty máš dcéru a raz bude mať aj ona dvadsať rokov..koľko dáš, toľko sa ti späť vráti..nezabúdaj!..ja len v tichosti uznávam, tak ako ty nie si hlúpa..aj vilu na svoj vek je schopná a raz bude celkom úspešná právnička..len to potrebuje čas, presne ako tvoja Rebeka 


239.
označiť príspevok

Nadja žena
   28. 10. 2012, 10:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.240.
označiť príspevok

Mojka žena
   28. 10. 2012, 10:15 avatar
nie Nadja, Arabesku som už dávno na df.sk nevidela..je pravdu, že nie som v každej téme a tak "v právny čas na správnom mieste"  
Súhlasí Nadja


243.
označiť príspevok

Nadja žena
   28. 10. 2012, 10:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.245.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:27 avatar
a viluettka jej nepomohla políciou?


247.
označiť príspevok

Nadja žena
   28. 10. 2012, 10:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.249.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:36 avatar
nie moja, kto chce naozaj pomôcť, počúva, alebo zavolá záchranku a neposiela anonymné emaily na políciu, asi tak. učíme sa, učíme, ale či aj ona tu išlo o pomstu a čakala iba na príležitosť.. ved to viete aj sami. ja si ešte arabesku pamätám a bola tu aj feex.


251.
označiť príspevok

Nadja žena
   28. 10. 2012, 10:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.253.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:44 avatar
nie, nezažila, ale má šťastie, že tu slečna vilu nebola.. prečo vám až tak vadí, ked niekto svoju bolesť vypisuje sem, ak nemá to komu povedať&, to už naozaj závidíte druhým aj trápenie? nemyslím na teba, tak všeobecne.
no policii nie je známy odosielateľ, ale slečna mi dala písomne najavo v druhej téme , že to poslala ona.. ved som už všetko napísala.. ona chce, aby som vedela ja, že to urobila ona, ale nechce, aby to vedela aj polícia.. je to taká malá pomsta z jej strany.. ale oni sú tiež zvedaví.. čo už.


244.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:26 avatar
to, či bude polícia, nerozhodujem ja.. ked ona ešte nedostala tu dosť a dotiahne to až tam, bude.. ale prosím ťa, úspešná právnička.. ak sa lepšie pozrieš, tí, ktorí súd vyhrali, si sami seba zastupovali radšej, a nepotrebovali ani vš.. ja som tiež chodila na súdy aj 15 rokov, najprv som mala právničku, ale nič neurobila, len brala peniaze, tak som ju vykopla a začala som sa učiť paragrafy a zákon.. a vyhrala som všade, kde bolo treba.. lebo nikto cudzí nepozná viac tvoj problém, ako ty sám a ked sa sám neobhájiš, si stratení.. právnici sú zbytočný.


246.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:28 avatar
myslím na komplikovanejšie prípady..


229.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 08:35 avatar
ujmu ešte neutrpela.. až dnes, ked idem zavolať jej rodičom, ako ich dcéra udáva iných na políciu zo sociálnych fórach.. kľudne im to aj dokážem, lebo ked slečna hovorí, že mna treba prešetriť a ked u mna bude všetko v poriadku, nič sa nestane, že.. tak ja poviem, že treba prešetriť aj ju.. ved sa jej nič nestane, ak nej žiadnu stopa nevedie. aj ked ju prekvapia piati kukláči, ved to nič.. tak rýchlo maž, čo sa dá, ešte som ti aj pomohla


230.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 08:38 avatar
a potom sa môžeš vyplačkávať aj ty na fóre, čo tak nenávidíš že chudáci rodičia, pritom majú takú skvelú a iniciatívnu dcérku. škoda jej kariéry.


233.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 10. 2012, 09:31 avatar
...tí, čo si nedokážu priznať svoje chyby a omyly a poučiť sa z nich, sú odsúdení k ich opakovaniu. 


235.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 09:34 avatar
aké svoje chyby? ved chyby robia vždy tí druhí, nie?


237.
označiť príspevok

Sinaja žena
   28. 10. 2012, 10:02 avatar
nebola som tu troška dlhšie, ale to snád dilemma nemyslíš vážne...
začneš tu verejne viesť špinavú psychologickú hru a do povedomia nám všetkým dávaš svoje plány ...a napokon, ak niekto reaguje tak ako reaguje..s čím rozhodne nesúhlasíš, tak si pobúrená, podráždená a neadekvátne hysterická..
máš ponaučenie tiež...
takéto veci nabudúce adresuj výlučne len dubákovi...divákov nepotrebuješ. Aspoň neskomplikuješ život sebe a ani iným..
a váž slová...


238.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   28. 10. 2012, 10:05 avatar
Kdekto nepočúva ani rozum, ani dobré rady a robí vedome chyby len zo strachu, aby ho niekto neovládol. (Jean de La Bruyere)
Súhlasí Sinaja, rose.madder


241.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:19 avatar
sladká sinaja, vyslovene som na začiatku tej témy napísala, že nie je pre všetkých a ktorí tomu nechcú rozumieť, nech nečítajú.. nebola to téma pre teba, načo si to čítala.. tiež nečítam tvoje témy, fakt.. a ked už si čítala, a súdiš, je to len tvoja vec. ty si posledná, od ktorej potrebiujem radu, ak si taká povrchná, čo som si už viackrát všimla.. vieš tu len súdiť, ale riešiť nič.. nie, žiadna psychologická hra to nebola. ale ty tomu nikdy neporozumieš, tak ži dalej svoj sladký život a debatuj o povrchnostiach a o ľahších témach, lebo o bolestiach v duši sa nevyznáš a nerad mi, kde a o čom mám písať... tak nepokaz viac, ako už je. slečna právnička sa vie hádam aj sama obhájiť. dakujem.


248.
označiť príspevok

Sinaja žena
   28. 10. 2012, 10:35 avatar
:0)) dilemma... no vidíš, aj ty má súdiš, a tiež má nepoznáš ..máš pravdu, ja si nekomplikujem život tak ako ty, a robíš to celkom dobrovolne..a vidím, že sa nepoučíš...a len blázon robí tú istú chybu dookola..tak len pokračuj, ak ťa to baví..ale potom sa nesťažuj..ty rady rozhodne nepotrebuješ..
apropo s tou povrchnosťou si dosť daleko..ale nechám ťa v tom


250.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:37 avatar
nie, tvoje rady nepotrebujem. múdre rady prijímam, ahoj.
Súhlasí Sinaja


242.
označiť príspevok

Mojka žena
   28. 10. 2012, 10:19 avatar
ale no Sinaja, nevieme ako by sme sa my zachovali byť na mieste dilem..keď tu dubák v desiatich podobách píše, čo píše..už sa to ani Martinovi nepáči a zakryje jeho príspevky..na zablokovanie je asi dubák príliš mazaný!  
Súhlasí dilemma


252.
označiť príspevok

Sinaja žena
   28. 10. 2012, 10:42 avatar
Mojka, vrana k vrane...
ale nech si odkazy píšu medzi sebou, ale nie verejne...píšem nie o ňom, ale o tom, čo píše dilemma
čo sa potom pohoršuje?? ak píše verejne, že chce spáchať samovraždu ??...je to chorá manipulátorka a potrebuje odborníka..
vymyká sa to mojej logike..žiaľ
 
Súhlasí Lea Pragmatická


254.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:46 avatar
čo sa pasuješ do role admina? nie si trochu už namyslená? ved my robíme tejto stránke reklamu, nie ty.. a nediagnostikuj, pani inteligentka, to sa nerobí, ak sa nepozná podstata veci a to ty rozhodne nepoznáš.. povrchná.


255.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:48 avatar
presne tak, tvoja logika je dosť oranená, tak ak niečomu nerozumieš, a sám sa priznáš, nemiešaj sa do toho. toto si ešte svojou logikou pochopila?


256.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 10:48 avatar
*ohraničená


257.
označiť príspevok

Sinaja žena
   28. 10. 2012, 11:08 avatar
)) máš pravdu, reklama to je.ale aká ?? ))

apropo..skús vybehnúť do ulíc a oboznám ľudí so svojím plánom" s vraždou v priamom prenose" a možno pochopíš o čom točím...
jednoducho každý normálny človek spozornie a reaguje, aby nebolo neskoro...
ak takto niekto koná len z "recesie", vyhrážky.. vedz, že sa mu to môže vypomstiť..
ja vnímam len význam tvojich myšlienok, nevŕtam sa do podstaty vecí ktorú nevidím...a to je rozdiel
..ale predpokladám o čo ti ide...(a už sa k tomu viac nevyjadrujem)..smitec


258.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 11:16 avatar
aká? dobrá.. presne čo potrebuje df, zvyšujeme mu čítanosť.. ty podla mna nevnímaš nič.. inak by si vedela, že v takýchto prípadoch môže ísť o sekundy.. a preto ked chcem pomôcť, tak sa s tou osobou porozprávam, alebo zavolám záchranku, nie napíšem email na políciu (aj tam majú inak telefon a existuje ej 112), anonymne.. asi si nepostrehla ale viluette ma nenávidí už od začiatku, tiež je to v téme napísané, tak žiadna snaha pomôcť tam nebola, pochop to konečne, šlo o osobnú pomstu, alebo ak nedokážeš, radšej mlč a venuj sa veciam, ktorým rozumieš, dakujem, ahoj.


259.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 11:18 avatar
takže podľa teba tu nikto okrem winry a slušného človeka nie je normálny, lebo nereagoval, len čakal.. dobré


260.
označiť príspevok

Sinaja žena
   28. 10. 2012, 11:30 avatar
ty tu nepleť viluette, kde píšem, že s ňou súhlasím.....odkiaľ to máš?? ..tak vidíš, aká vieš byť domýšľavá..
obe nesiete podiel viny..a už sa nevyjadrujem...


261.
označiť príspevok

dilemma žena
   28. 10. 2012, 12:07 avatar
konečne.


262.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 15:37 avatar
inak.. od včera od druhej až doteraz sa mi táto stránka bola zablokovaná.. škoda, že to zrušili.
Súhlasí mysoulflies


264.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 16:01 avatar
tak asi to zase bola práca dubáka. a myslela som, že zablokovali stránku, kedže platnosť domény bola do 27.10.
www.slovenskedomeny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


266.
označiť príspevok

Style muž
   29. 10. 2012, 16:06 avatar
301/ Tuším všetci mali výluku DF.


267.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 16:09 avatar
nie, ved sú tu od včera poobedia nové témy a príspevky. a mne vyhodilo, že neexistujúca stránka. ale nepodstatné. škoda, že ma pustili naspäť, už aj ked to bol hocikto.


268.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 16:12 avatar
no dobre, možno máš pravdu..
"Registrovaná ale Nefunkčná doména - nebol uhradený ročný poplatok"


269.
označiť príspevok

mysoulflies muž
   29. 10. 2012, 16:55 avatar
ani mne nešlo včera pripojiť na df.


263.
označiť príspevok

rose.madder žena
   29. 10. 2012, 15:48 avatar
dilemma, už to nechaj tak ....viem, že ma nemáš rada, ale skús sa už na to vytoto ...napísala som ti raz, že pekne kreslíš, hned na to si ma poslala ta tam, ale mne je to jedno ....pekne kreslíš, naozaj ...žiadny výnimočný talent, ale máš cit ...čo keby si ten avatar s viluettinými kamoškami už konečne dala preč a dala tam napríklad nejakú svoju tvorbu? ...kreslila si už svoju dcérku? ...teda myslím, že máš dcéru, čo tu čítam ...skús nakresliť ju ...napr. z nejakej foto ...

..a ak mi máš zase vynadať, že čo sa starám, ani sa zbytočne neobťažuj, šetri energiou na kresbu a ignoruj ma : )
Súhlasí mysoulflies


265.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 16:05 avatar
ja mám rada všetkých. už som to písala. len si vyberám, komu si dovolím čítať v mojich myšlienkach.


270.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 10. 2012, 17:12 avatar
ja sa zase úprimne priznám, že som si svoju občiansku povinnosť nesplnila, lebo som na otázku polície, či poznám osobu, kto im poslala anonymný email som odpovedala záporne. tak mi treba.


271.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 02:45 avatar
som len to, čo ste zo mňa urobili. ak súdite mňa, súdite aj seba. majte sa tu. ende


272.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 22:30 avatar
načo by volala záchranku, to by potom vyzeralo, že chce pomôcť no nič, zje, čo som jej navarila. ja som tiež musela zjesť to, čo mi navarila ona. spravodlivé.


273.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 22:52 avatar
...suicídium:slizova.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


274.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 22:54 avatar
potrebuješ pomoc?


275.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 22:56 avatar
..len po nociach študujem psycho-poruchy a tak ....ved sama si mi to dnes napísala, čo sa čuduješ? ; )


277.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 22:59 avatar
ja si pamätám, čo píšem.. len som predtým, ako pošlem policii email, že sa zaoberáš suicidálnymi myšlienkami, a nech ťa prešetria, lebo by som nepržil, keby sa ti niečo stalo, radšej som ťa spýtala, či náhodou ti nemôžem v niečom pomôcť. ale nechcem ťa obťažovať.


278.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:00 avatar
celkom dobre si pamätám, že som napísala neprežila, neviem prečo chýba to ečko a ačko. asi provokácia.


276.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 22:56 avatar
náhodou marike gombitovej nechcete zavolať záchranku za túto pieseň, kde vyslovene si želá zomrieť?
http://www.youtube.com/watch?v=swbNUsS-O_M Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


279.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:01 avatar
..marika neumiera, marika sa po rokoch vracia ...marika sa rozhodla prestať živoriť a chce ukázať, že chce žiť : )
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

ber si príklad, dilemma ...a ten článok som tu nedala na tvoju dehonestáciu, práve naopak ...útočíš ani nevieš na koho a na čo ...


280.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:05 avatar
párkrát to chcela ukázať aj iveta.. ved ja jej umenie obdivujem, nikdy by som ju neposlala na psychiatriu. neútočím simonka, len ty nerozumieš môjmu špeciálnemu čiernemu humoru dobre si pamätám, písala si mi dnes, že od teba nemám čakať diskusiu?


281.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:14 avatar
..áno, písala som to v mojej téme, lebo tie tvoje absurdnosti, výmysly, ktoré ty nazývaš "kritikou" ma už proste nebavia ...stále dookola to isté ako pokazené rádio ...ja mám rada čierny humor, ale celkovo humor musí byť vtipný všeobecne, nielen tomu, kto ho vymýšľa, mirka ; )


282.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:17 avatar
tak šup naspäť do svojej témy, simonka, a nestalkeruj ma. v mojej téme mám právo na svoje absurdnosti. povedal to dokonca aj dali.


283.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:22 avatar
...ja sa ťa snažím pochopiť cez to všetko znechutenie, čo si vo mne vyvolala ...píšem ti to úprimne, žiadny humor, ani čierny, ani ružový ...ale ako to už tu veľakrát odznelo ..komu niet rady, tomu niet pomoci ...dilemma-off : )
Súhlasí mysoulflies


284.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:27 avatar
keby si ešte nevšimla, rozhodne odmietam tvoje snaženie sa ma pochopiť.. príde mi to nechutné.. pchať sa do cudzých myšlienok a duše, ak nie som vítaná.


286.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:30 avatar
...a tak reaguješ na každý náznak pomoci ..nečudujem sa už ničomu divnému okolo teba ...
...dahmera dnes nie, dnes už bolo psychopatov dosť ; )))
Súhlasí mysoulflies


287.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:39 avatar
hej, rozumiem ti, denne musíš so sebou vydržať 24 hodín... ešte som nevidela náznak pomoci, asi preto nič divné sa okolo mna nedeje, všetkých démonov mám pod kontrolou, na reťazi. čo keby si už konečne z tejto témy offla?


288.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:48 avatar
...budem tam, kde chcem byť, tak ako aj ty si tam, kde chceš byť ty a túto absurdnú tému opustím veľmi rada, nočné štúdium psycho-démonov na dnes ukončené pre nedostatok energie na boj so zlom ; ))
Súhlasí mysoulflies


289.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:55 avatar
lenže, keby si si ešte nevšimla, ja som rada a zvyčajne v mojich témach.. neobťažujem ostatných v ich témach až tak dlho, a hlavne ked vo mne vyvolávajú znechutenie, tak do takej témy ani nevstúpim, príde mi to nelogické. ahoooj.


291.
označiť príspevok

rose.madder žena
   30. 10. 2012, 23:58 avatar
..ok, dilemma, už si ťa nevšímam, postupne na to príde celé defko a budeš si písať vo svojich témach sama so sebou. potom hádam už budeš spokojná. a už naozaj dobrú noc , lúčim sa tu už ako mečiar.
Súhlasí mysoulflies


292.
označiť príspevok

dilemma žena
   31. 10. 2012, 00:00 avatar
amen
Súhlasí rose.madder


293.
označiť príspevok

dilemma žena
   31. 10. 2012, 00:08 avatar
inak v piatok odchádzam do peru. budem na vás myslieť, ako sa tu trápite, a budem za vás modliť. ale iba prvý deň.


290.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:56 avatar
veľmi rada, ale veľmi ťažko


285.
označiť príspevok

dilemma žena
   30. 10. 2012, 23:28 avatar
a dobrú chuť k dahmerovi
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:36,  škoda zdupkal, chcel so sa opytať, či má pipíka, alebo pipinu, alebo či je nedajbože...
dnes, 09:33,  to je debata za tanier fazule..
dnes, 09:28,  tu nejaku navštevu Ilushikukq VITAJ A NIĆ NEPYTAJ Ilushikukq*58*58*58*58*58*58*58*58*58*58*58
dnes, 09:25,  no aspon je tu nejaka debata*39*39*39*39
dnes, 09:19,  nechápem prečo tu tento spamer nie je už dávno zmazaný... mesiac to tu už spamuje a admin...
dnes, 08:54,  vytvaraš si nicky kedy chceš, tak nešaškuj krasna vílo*58*58*58*58*58*58 you create...
dnes, 08:38,  ja neviem ako sa to počíta, ale ak by som chcel, tak sa na df prihlásim za deň aj 100 krát
dnes, 08:34,  Can someone answer how to change the password ?? Can I create a new username and password?...
dnes, 08:01,  if you understand what the topics are about, why don't you write in Slovak beautiful villa...
dnes, 07:27,  Is there any of the moderators, because I can not answer a new topic? Maybe I'm doing...
včera, 22:25,  fešáci
včera, 21:42,  ked je milionár na Cookových ostrovoch, iste nebude odkázaný od toho aby na tomto predaji...
včera, 21:14,  https://img.aktuality.sk/foto/robert-fico-a-robert-kali-k/ODAweDQ1MC9zbWFydC9maWx0ZXJzOmZvcm1hdCh...
včera, 20:30,  https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_QJ_x/DBUBE/bratislava-protest.jpeg?fl=cro,0,0,2048,1152%7Cres,102...
včera, 19:42,  za 20 euro ti to istotne nedá, ja osobne by som bol velmi za to, ak by tu diskutovalo viacej...
včera, 19:36,  Nechapem, prečo este nieje nejaký zakon, ktorý by posadil politikov do chladku, ked vedome...
včera, 19:26,  qwertík, čertík čo na to hovoríš ?
včera, 19:23,  Toto forum treba vzkriesiť k životu, a obnoviť jeho bývalú slávu... no na to treba tu...
včera, 19:21,  Počuj Foton, odkúpim od teba DF. Nie som milionár, tak za nejakú symbolickú cenu dajme tomu...
včera, 10:14,  Nemôže, pretože nechce hniť v base
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(601 767 bytes in 0,184 seconds)