hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Pozeráte reláciu 13. komnatu?

príspevkov
10
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 13.7.2013 13:24
posledná zmena 14.7.2013 18:45
1
13.07.2013, 13:24
Ja mám teraz obdobie, že si pozerám cez archív českej televízie 13. komnaty známejších ľudí. Je to veľmi poučné. Človek si uvedomí s akými problémami musia ľudia zápasiť. Človek tam nájde aj svoje trápenia a vidí, že sa dotýkajú mnohých ľudí. A vy čo pozerali ste niekedy alebo zvyknete pozerávať 13. komnatu?
none
5

1. 13.07.2013, 13:24

Ja mám teraz obdobie, že si pozerám cez archív českej televízie 13. komnaty známejších ľudí. Je to veľmi poučné. Človek si uvedomí s akými problémami musia ľudia zápasiť. Človek tam nájde aj svoje trápenia a vidí, že sa dotýkajú mnohých ľudí. A vy čo pozerali ste niekedy alebo zvyknete pozerávať 13. komnatu?

14.07.2013, 07:49
Minule som čumel na 14nástu komnatu, tuším to bolo ňajaké porňádlo či čo lečo no čo.
none
2
13.07.2013, 14:06
Ale áno, raz za čas si nejakú ako kulisu vypočujem Som však v období, kedy ma viac zaujíma vlastná 13. komnata a to, čo som do nej ukryla. Prisám vačku neviem, lebo človek za celý život nazvláča toľko harabúrd, že vytriediť ich je nielen zložité, ale aj časovo náročné Žartujem, ale iba trochu Pá, peknú sobotu želám!
none
3

2. 13.07.2013, 14:06

Ale áno, raz za čas si nejakú ako kulisu vypočujem Som však v období, kedy ma viac zaujíma vlastná 13. komnata a to, čo som do nej ukryla. Prisám vačku neviem, lebo človek za celý život nazvláča toľko harabúrd, že vytriediť ich je nielen zložité, ale aj časovo náročné Žartujem, ale iba trochu Pá, peknú sobotu želám!

13.07.2013, 21:07
Jacobs! Všimni si zvolacia veta na oslovenie. Aj v človeku aj v domácnosti je kopu vecí, čo sú zbytočné a zavádzajú. Treba sa ich zbaviť. Bude viac miesta na nové a čisté! Ja momentálne vypratávam skrine a zbytočnosti sa zbavajem. Inak nikdy nebude poriadok, staré vecí budú brániť, aby prišli nové, lebo miesto je obmedzené. A buď tam budú haraburdy alebo potrebné a aktuálne veci.To isté platí pre dušu.Aspoň ja si to myslím.
none
4

3. 13.07.2013, 21:07

Jacobs! Všimni si zvolacia veta na oslovenie. Aj v človeku aj v domácnosti je kopu vecí, čo sú zbytočné a zavádzajú. Treba sa ich zbaviť. Bude viac miesta na nové a čisté! Ja momentálne vypratávam skrine a zbytočnosti sa zbavajem. Inak nikdy nebude poriadok, staré vecí budú brániť, aby prišli nové, lebo miesto je obmedzené. A buď tam budú haraburdy alebo potrebné a aktuálne veci.To isté platí pre dušu.Aspoň ja si to myslím.

13.07.2013, 21:50
Všimla som si
Nemyslela som na veci, skôr na to, či a čo som v živote pobabrala. Som totiž ten typ, ktorý sa nerád zbavuje obľúbených vecí, takže ja to mám s upratovaním o to zložitejšie, že večne vláčim haraburdy z kopy na kopu ako mačka mačatá.
Čo už? Hádam to raz po mne niekto vyhodí
none
6

4. 13.07.2013, 21:50

Všimla som si
Nemyslela som na veci, skôr na to, či a čo som v živote pobabrala. Som totiž ten typ, ktorý sa nerád zbavuje obľúbených vecí, takže ja to mám s upratovaním o to zložitejšie, že večne vláčim haraburdy z kopy na kopu ako mačka mačatá.
Čo už? Hádam to raz po mne niekto vyhodí

14.07.2013, 12:11
Jacobs! Nikdy nie je neskoro ponaprávať chyby, prípadne sa im vyhnúť. A prípadné škody nahradiť či zaplatiť. Čím skôr tým lepšie. Jáj a tých kopkárov čo robia poriadok štýlom, že prenesú jednu kopku do druhého kúta či inej miestnosti, takých dobre poznám. Ja ich volám aj škrečkovia, lebo okrem toho, že všade hromadia kopu zbytočností, ktoré sa zíjdu, furt donesú po niekom nejaké vecí, ktorých sa dotyčný chce zbaviť a potom aj zomrelých, keď vypratujú byty, tak si to dovláči domov, aby mal pocit bezpečia a dostatku vecí. Ja Ti poviem, keby som zistila, že dajme tomu môj budúci partner kopkuje vecí, prípadne ešte má zošity zo ZŠ, tak by som zutekala.
none
7
14.07.2013, 16:58
teraz som dopozerala (dopočúvala túto komnatu) odkaz

vydala sa a mala syna a vôbec si to nepredstavovala, že ostane v 60 tke sama - výdaj ani detí nie sú zárukou ničoho
none
8

7. 14.07.2013, 16:58

teraz som dopozerala (dopočúvala túto komnatu) http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1186000189-13-komnata/207562210800023-13-komnata-yvonne-prenosilove/

vydala sa a mala syna a vôbec si to nepredstavovala, že ostane v 60 tke sama - výdaj ani detí nie sú zárukou ničoho

14.07.2013, 17:29
No nazdar! Náďa Urbanková tiež chudinka bola len využívaná mužmi a odhadzovaná a ešte musela za nich platiť pôžičky, skrátka využitá žena. Je to hnusné. Prvá chyba a posledná chyba, ktorú urobí žena, ak ľúbi muža viac ako on ju! Šťastná žena v manželstve musí byť mrcha, inak je využijú. Hrozne smutné.
odkaz
none
9

8. 14.07.2013, 17:29

No nazdar! Náďa Urbanková tiež chudinka bola len využívaná mužmi a odhadzovaná a ešte musela za nich platiť pôžičky, skrátka využitá žena. Je to hnusné. Prvá chyba a posledná chyba, ktorú urobí žena, ak ľúbi muža viac ako on ju! Šťastná žena v manželstve musí byť mrcha, inak je využijú. Hrozne smutné.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1186000189-13-komnata/207562210800013-13-komnata-nadi-urbankove/

14.07.2013, 17:32
Dnes mám 13. komnát-dosť - už nemôžem počúvať/pozerať tie osobné peklá . Fúj hnusný a ťažký život.
none
10
14.07.2013, 18:45
Však to, ľudia sú naučení len ohovárať, kritizovať, závidieť, málokto si uvedomí, že za slávou býva okrem driny aj trpkosť osudu, s ktorou musí taký človek vedieť žiť (napr.aj pred obecenstvom). Umelci obzvlášť mávajú pohnutý život, sú iného myslenia, ich bolesť často spôsobí, že vtedy dokážu vydať zo seba to najlepšie čo v nich je.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 105 251 B vygenerované za : 0.078 s unikátne zobrazenia tém : 47 248 unikátne zobrazenia blogov : 778 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!