Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pokus o ďalší štátny prevrat?

13
reakcií
557
prečítaní
Tému 12. októbra 2018, 22:20 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 10. 2018, 22:20 avatar
Pokus o ďalší štátny prevrat?

Prvý pokus o štátny prevrat mal meno Kuciak a Kušnírová. Druhý pokus sa bude volať Kočner, práve začal a má oveľa reálnejší predpoklad na „úspech“ ako jeho predchodca

V tomto článku píšem výhradne svoj názor. Nechcem ním nikoho, ani pobúriť, ani poplašiť.  
Názor, že na Slovensku prebieha štátny prevrat, čerpám z vyjadrení politikov a zo súvislostí zo spoločenského diania.

Tak to zhrňme. O kom si máme myslieť, že si objednal vraždu Jána a Martiny, nám mainstream už podsúva z každej strany a obeť sa volá Kočner. A deje sa to v spoločnosti úplne rovnako, ako sa to dialo pri prvom pokuse o štátny prevrat, keď sme si mali myslieť, že za vraždou stojí Ficova vláda. A máme si to samozrejme myslieť, za nejakým účelom, kedže v skutočnosti, Kočnera polícia v base, kde je zavretý, vo veci objednávky vraždy, ani len nevypočula, nieto obvinila – a nikto dodnes tento fakt nevyvrátil, dokonca, ani nespochybnil. A ten účel je pomerne jasne čitateľný – má vzniknúť spoločenská objednávka na odsúdenie Kočnera na doživotie a v spoločnosti má Kočner následne plniť ďalších 20 rokov, principiálne ten istý účel, ako ho plní vrah Černák – má bonzovať všetkých a všetko, aby mainstream mohol postupne nepohodlných politikov spoločensky poodstrelovať, ako žuvačky, pripevnené na špajli, v strelnici. A v neposlednom rade, v hre je aj jeho nezanedbateľný majetok.

Novinári chcú spoločenskú objednávku umelo vyvolať (umelo preto, lebo v skutočnosti neexistuje a prajú si ju hlavne, iba mainstreamoví novinári, opoziční politici a aktivisti tretieho sektoru) a použiť ju, ako nátlak na vládu a donútiť políciu, aby Kočnera s vraždou spojila. A deje sa to samozrejme hlavne preto, aby padla vláda. Má to spustiť druhú vlnu masívnych protestov na jej odstúpenie a následne prevzatie moci prezidentom. To je zároveň aj hlavný dôvod, prečo mainstream opäť skoordinoval svoje postupy a hlavno-prúdoví štváči, všetci svorne píšu, že Kočner bol prepojený hlavne s vládnymi politikmi a prepojenie na opozíciu, nie je z pohľadu vraždy Kuciaka závažné. A iba prizvukujem, že to čo píšem sú reálne predpoklady na základe faktov, písaných štýlom non-fiction (literatúra faktu).

Kočnera previezli z Bratislavy do Leopoldova hlavne kvôli jeho ochrane, pretože je momentálnele najsledovanejší, slovenský väzeň. Leopoldovská väznica je totiž zariadenie s najvyšším stupňom stráženia a je na jeho absolútnu ochranu - 24-hodinové stráženie a monitorovanie, oveľa lepšie technicky a personálne vybavená, ako bratislavská väznica. Správy mainstreamu, že jeho prevoz do Leopoldova súvisí s vraždou Kuciaka, je hoax.
A mainstreamový hoax je aj informácia, že ho previezli tajne, pretože bezprostredne po jeho prevoze, bol u neho jeho právnik.

Usudzujem, že novinárske a opozičné obviňovanie Kočnera na základe hoaxov, má svoje dôvody a nápadne sa podobajú na hoaxy, na základe ktorých, bola obviňovaná vláda pri prvom pokuse o štátny prevrat.

Kočnera chce odpratať do basy na doživotie veľa ľudí, ale nie o všetkých sa intenzívne píše. A malo by sa, pretože po Kočnerovi, okrem opozíčných politikov, tretieho sektoru a televízii Markíza, ide hlavne farmaceutická lobby. A to je mafia (mafia preto, lebo v deväťdesiatych rokoch po sebe aj strieľali) s veľa miliardovým obratom ročne, v spoločnosti je takmer neviditeľná a preto v prípade angažovanosti do nelegálnej činnosti nebezpečnejšia, ako sto žoldákov so zbraňami. A hlavne si moc nerozumie s vládou. A keď by táto skupina bola raz v budúcnosti odhalená, verejnosť bude možno veľmi prekvapená, koľkých ľudí, dodnes spoločensky (možno aj fyzicky, čo dodnes nebolo potvrdené) popravila. Ale to je debata o inom. V Každom prípade, Kočner mal s touto loby obrovské osobné spory a títo ľudia obvykle nezabúdajú, a ani neodpúšťajú. A už vôbec nie Kočnerovi.

Kvôli objektivite, pripustime aspoň hypoteticky, že Kočner, si vraždu Kuciakovcov objednal, a že ani zďaleka, nemusí byť v tom, z veľkých rýb sám. Má to z hľadiska spoločenskej analýzy, obrovský zmysel, pretože, ak by to bola pravda, potom Slovensko je krajina, ktorú dokáže rozložiť jediný človek – hlavný plánovateľ štátneho prevratu a zároveň hlavný objednávateľ vraždy, s dvoma pitbulmi a čivavou v ľudskej koži, bez štipky zdravého spoločenského úsudku, ktorí vykonajú, vopred naplánovanú vraždu bez toho, aby odhadli, čo spôsobili. Na Slovensku, totiž, asi ani neexistuje človek, ktorý, v prípade, že by Kočner bol usvedčený z vraždy zapochyboval, že Kočner so svojimi schopnosťami, štátny prevrat neplánoval. A to je zároveň celková podstata, toho, „čo a prečo“ sa momentálne deje, pretože dnešná opozícia je doslova v politických sračkách a zodpovednosti za pokus o štátny prevrat, sa minimálne politicky nezbaví. Ale keby sa podarilo Kočnera usvedčiť, že bol hlavný objednávateľ vraždy, tak „našitie“ zodpovednosti za to, že naplánoval štátny prevrat, by bolo, už iba otázkou „správne zacieleného“ informovania verejnosti mainstreamom. A s presne zacielenou manipuláciou, slovenský mainstream, rozhodne problémy nemá, pretože na to je prvorado stvorený. A opozícia, by v konečnom dôsledku, bola od pokusu o štátny prevrat očistená.

Všimnite si, koho presne mainstream obviňuje zo spolupráce s Kočnerom. Sú to takmer všetko politici z dnešnej vlády. Je to jeden zo symptómov, že druhý pokus o štátny prevrat, prostredníctvom usvedčenia Kočnera z vraždy, ktorého dejstvo sa práve začína, je ale oveľa nebezpečnejší, ako jeho predchodca a má reálny predpoklad, radikálne zmeniť Slovensko a na dlhú dobu a poslať neoliberálov k moci. Ale mainstream obviňuje zo spolupráce z Kočnerom aj napr. Matoviča alebo Sulíka, čo by mohlo vytvoriť tlak aj na týcho dvoch ľudí. Preto pouvažujte, kto z opozície a prečo, má týcho dvoch lídrov, záujem držať v šachu. Indícia je: „podpora nového, opozičného subjektu.“ Takže ide o Progresívne Slovensko a Kisku

Slovensko je postupnými krokmi opozície od roku 2016 a Ficovými nesprávnymi politickými rozhodnutiami, ďaleko viac zradikalizované a oveľa spoločensko-politicky agresívnejšie, ako bolo predtým a po prvom pokuse o štátny prevrat, ľudia - a nie, iba z protestov nadobudli pocit, že protestami môžu na Slovensku vládnuť, niečo zmeniť. Preto Slovensko, je ďaleko viac náchylné na masívnejšie protesty, ako predtým a na vytvorenie reálneho tlaku na vládu, ako bolo pred Kuciakovou a Kušnírovej vraždami. A ak mainstream dokáže dosiahnuť ďalší vládny ústupok – odsúdenie Kočnera, principiálne rovnakým spôsobom, ako dosiahli napr. zrušenie Mečiarovych amnestií, tak vyhnanie ľudí do ulíc, pod zámienkou obviňovania vládnych strán za existenciu Kočnera na vládu, je vecou, iba zatrúbenia do útoku. Robia to už dnes - tvrdením, že keby Kočner dávno sedel v base,Kuciak a Kušnírová by žili, čím vlastne pozvoľna, v podvedomí ľudí prepájajú prvý pokus o prevrat s druhým. A s týmto faktom, dnes nekalkulujú, ani zďaleka, len ľudia z námestí. Kalkulujú s ním hlavne ľudia na významných postoch, vyznávajúci neoliberálnu politiku. Napríklad prokurátori, sudcovia, úradníci a podobne. Inými slovami, títo ľudia dohromady, ešte pred prvým štátnym prevratom, nemali inú voľbu, ako rešpektovať politický stav. Dnes, je to ale inak. Je tu politická alternatíva a tá má meno: „Dotiahnutie začatého štátneho prevratu do konca.“ A kľúčom k tomu je hlavne usvedčený Kočner.

Katalin Tara


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 10. 2018, 22:39 avatar
Hlboké, široké a ďaleké slovanské zamyslenie.

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 10. 2018, 14:23 avatar
Ožiarený,
zamýšľaš sa aspoň niekedy, ak máš ešte vôbec čím, aj nad osudom chazarského sionfašizmu v dnešnom svete...?


4.
označiť príspevok

veriaci muž
   13. 10. 2018, 14:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2018, 14:46 avatar
Kasafran - štátny prevrat aký? Od čoho, čo je teraz - od parlamentnej demokracie? - k čomu????????

Fakt ma to zaujíma. Daj odpoveď - čo vzíde z daného štátneho prevratu.

A prosím, nepíš mi nápovedy, aby som sa vraj sám domyslel. Nie som schopný si to sám domyslieť. Potrebujem tvoju jasnú odpoveď: Čo nastúpi po tom štátnom prevrate?
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 10. 2018, 15:19 avatar
Eraa,
bez "nápovedy" Ti odporúčam, aby si "takticky" nepodceňoval vlastný esprit/dôvtip, čiže svoju schopnosť rýchlo, pohotovo uvažovať a uvážlivo reagovať/konať na všetko dianie nielen vôkol seba, ale aj širšom celospoločenskom i svetovom konaní.
Čím skôr by si si mal uvedomiť, že komu a čomu je slúžkou typ terajšej sociálnodemokratickej "demokracie", no aj napriek tomu už nevyhovuje špičkám najpažravejšej časti kapitálu, a preto sa už všetci musíme stať jeho totálnymi "demokratickými" motrokmi (modernými otrokmi)...
Ak si z tohto môjho "teoreticko-praktického" podania niečomu neporozumel, napíš a budeme pokračovať v konkrétnostiach...


7.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2018, 15:29 avatar
achjajaj

Poprosím konkrétnosti, že čo je dnes akotak dobré a ako to potom bude zle.

Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 10. 2018, 17:09 avatar
Era,
achjajaj, veďže až tak teatrálne nepodceňuj svoj pozorovací zmysel pre svetskú realitu. Nevidíš, alebo ani nechceš vidieť, alebo cítiť, napr. takúto realitu?

1. Totálna automobilizácia nášho priemyslu na jednej strane dočasne znížila našu nezamestnanosť, na strane druhej priam fatálne zvýšila hrozbu jej opätovného zvýšenia v čase akejkoľvek odbytovej krízy - bude to tak dobre...?

2. Diverzifikácia veľkoobchodnej i maloobchodnej siete na jednej strane priniesla rozšírenie ponúkaného sortimentu tovaru. No na strane druhej priniesla rapídne zhoršenie kvality predávaných tovarov zo strany cudzích obchodných reťazcov. Už sa to musí riešiť aj na úrovni EÚ! Kedy sa tak stane - o dva, či päť rokov...?

3. Spamätávanie sa nášho poľnohospodárstva z totálneho šoku, do ktorého ho priniesol Ján Čarnogurský a jeho nástupcovia. Pamätám si aj dnes, po 28. rokoch, jeho televízny výrok: "Potravinovú sebestačnosť národa môže zabezpečiť jedine súkromne hospodáriaci roľník", ktorý naštartoval rozbitie socialistických JRD a ŠM.
Čo myslíš, kedy sa dostaneme v potravinovej sebestačnosti na predpevratovú úroveň - bude to skôr ako za ďalších 15 rokov...?

Dá sa toho napísať podstatne viac, ale myslím, že na ilustráciu stačia aj tieto skutočnosti - veď určite veríš, že do tretice všetko dobré...


9.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2018, 17:15 avatar
Ale to všetko je už teraz!

Na to netreba žiaden štátny prevrat.


12.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 10. 2018, 17:35 avatar
(9) Era,
pokračujúca snaha o štátny prevrat je tu preto, aby už nikto nemohol obrusovať dravé drápy kapitálu - ani jeho sociálnodemokratickí obhajcovia Smeráci...
Skús si ešte raz prečítať môj príspevok (6)...


14.
označiť príspevok

veriaci muž
   13. 10. 2018, 18:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 10. 2018, 17:21 avatar
era veď ss priznaj že si žid huaaa.nechapeš že sio bio chceli prevratiť demokraciu na demokraciu.


11.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2018, 17:26 avatar
To si písal za jazdy na diaľnici, na tablete, s automatickým dokončovaním slov?


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 10. 2018, 18:04 avatar
Bolo to za jazdy ale to ss som trafil .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:48,  Edko je od malička vychcaná potvorka , ako meňavka. To jedine mu vštepili rodičia, ako...
dnes, 17:46,  Myslel som to tak z tym rozborom a zaverom ze steiner asi dobre vedel ze aj rozbor je ciastocny...
dnes, 17:45,  (4) Zuzka8, dievča moje milé, v tomto Ťa musím Ťa myšlienkovo usmerniť. Vedz, že dobrý...
dnes, 17:43,  Yoshitake Itahashi https://www.youtube.com/watch?v=my97Vrb-0dI
dnes, 17:43,  Kasoa ako vyzerá taká postava debila?*39
dnes, 17:42,  Zuzka8 ved ty si sem davala to video kde Bukvosky táral tie bludy
dnes, 17:41,  Zuzka8 Vieš ako sa hovorí o tých čo to...
dnes, 17:40,  Edo nenávidí fašistov ? Preto sa zhliadol v Goebbelsovi ? :)
dnes, 17:40,  (13) Havran, veď má na to aspoň postavu...
dnes, 17:40,  Čo je demokratické na kradnutí ? :)
dnes, 17:38,  likáč to tak nevidí, on je "demokrat" a nenávidí "fašistov"*39*39*39
dnes, 17:37,  Ahoj Kasa, človek predsa môže mať dobrý intelekt, ale ho zle používať. ..
dnes, 17:36,  Osvietený blikáč, nikto nepopiera, že protihitlerovská koalícia bola významnou siou pri...
dnes, 17:33,  Kasafran u Eda je to zdá sa nevratné
dnes, 17:30,  (29) Hokejis, ja mu to síce neprajem, ale bude postihnutým ešte viac, a to totálne...
dnes, 17:30,  Že často niekomu píšeš, že je hlúpy. .
dnes, 17:29,  Hehe, takže Ťa tie zvraty už asi nebavia. .. no Gump povedal, jednému človeku čo ho chcel...
dnes, 17:27,  (3) Havran, on ho zrejme objavovať nemusí, pretože je v ňom geneticky hlboko zakorenený cez...
dnes, 17:26,  Kasafran Edo je mimoriadne postihnutý
dnes, 17:25,  Edo oceány patria USA ? USA ked už uvalia sankcie tak môžu platiť nanajvýš na území USA
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 075 bytes in 0,406 seconds)