Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Pohľad na 8 príčin štruktúry atómu podľa Anti-ruwolfa teóriou štvrtého rozmeru

21
reakcií
673
prečítaní
Tému 17. októbra 2013, 10:40 založil elemír.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
24. 11. 2009
22
14. 03. 2010
4
03. 10. 2016
8
 
 


1.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 10. 2013, 10:40 avatar
1. Musí existovať vlnovo-časticový dualizmus, bez ktorého by nevznikali atómy.
Podľa teórie o štvrtom rozmere vznikajú atómy z vyšších, alebo nižších susedných rozmerov štvrtého rozmeru. Celý štvrtý rozmer sa skladá z najmenších častíc najmínusovejšieho rozmeru, ktoré vytváraním čiernych dier, ktorých gravitácie majú dosah až do vyšších plusových rozmerov a ktoré sú polarizované, vytvárajú kryštalické štruktúry hmoty.

2. Existencia Pauliho vylučovacieho princípu pre fermióny, bez ktorého nevznikali rôzne typy atómov. Všetko by sa ocitlo v jednom základnom energetickom stave, a neexistovala by žiadna štruktúra hmoty.
Viď bod jeden.
3. Existencia tvorby elementárnych párov častica-antičastica pri dosiahnutí potrebnej energie, a opačný proces - anihilácia.
Tak isto viď bod jeden. O všetkom rozhodujú čierne diery so svojimi ďalekosiahlými gravitačnými siločiarami.

4. Elektrické pole existuje v dvojpólovej verzii. -Keby existovalo len v jednopólovej (...ako napr. gravitačné), atómy by nevznikali.
Štvrtý rozmer nechápe tok elektrickej energie ako tok elektrónov. Vo vodiči tečie médium , ktoré vypĺňa priestor medzi atómami a molekulami, má k násobne nižšiu hustotu ako hmota, v ktorej existuje. Jeho tok a tlak sa ovláda rôznymi spôsobmi, napríklad magnetickým poľom, prípadne zmenou existenčných podmienok vo vyššom plusovom rozmere, kde sa nachádza.
Je tým vyplnený celý vesmír a je podmienkou šírenia vlnenia svetelného aj elektromagnetického, pretože vlnenie môže prebiehať len v hmotnom prostredí. Hustota tohto média vo vodiči a vo vesmíre je rozdielna približne konštantou K, navzájom susedia a navzájom sa ovplyvňujú.
Toto médium má svoj tlak, ktorý sa môže meniť podmienkami plusového rozmeru, presne podľa doterajších poznatkov o elektrotechnike. Na elektrotechnike sa nič nemení, mení sa len predpoklad, že tok elektrickej energie nie sú elektróny, ale tečúce médium podobné vode, ktoré má rozdielnu hustotu podľa konštanty K.
Na atómy a molekuly má podstatný vplyv, netreba vysvetľovať podrobne viď napríklad zváranie elektrickým oblúkom. Hmotu kovu nadmerným prúdením roztaví a hmota sa vychladnutím znova štrukturálne uvedie takmer do toho istého stavu. Ak by bol tok elektrického prúdu elektrónmi, tieto by sa v zváracom oblúku museli zmiešať s taveninou a nikdy by sme nedostali pôvodnú hmotu. Médium si vykoná svoju prácu, odíde a hmota sa po vychladnutí nemení pretože sa jedna o dve diametrálne rozdielne veci, napríklad ako nástroj a obrobok.
5. Gravitačné pole, existuje len v jednopólovej verzii. -Preto má gravitačné pole nekonečný dosah, a môžu tak vznikať hviezdy, galaxie - jednoducho celá štruktúra Vesmíru.
Guláš? Galaxie, hviezdy a mnoho iného je iba súčasť procesu čiernej diery, ktorá je zároveň aj motorom gravitácie a svojou polaritou aj štrukturálna mriežka každej hmoty.
6. Jadrové sily s dosahom rádovo 10-15m sú v dobrom pomere s dosahom elektromagnetickej interakcie v atóme. Keby tomu tak nebolo, hmota celého vesmíru by sa zakrátko stala jedným veľkým "atómovým jadrom", a následne by sa zrútila do singularity.
Jadrové sily sú nasčítané gravitácie všetkých dier, z ktorých je hmota zložená. Jednotlivé gravitácie čiernych dier potrebujú na vytvorenie účinku pevnosti hmoty príslušnú hustotu elektrického média, v ktorom sa nachádzajú. Ak sa dostanú do K násobne redšieho média, ako je napríklad v susednom plusovom rozmere, gravitácia sa nemá čím účinne prenášať a tým sa zruší kryštalická mriežka hmoty založená na gravitácii čiernych dier. Hmota sa rozloží na úroveň mínusového rozmeru, veľmi zložitý proces pri zachovaní energie a hmoty. Toto môže prebiehať ďalej do mínusovosti. Viď tiež Einstein, že Celý svet by sa takto dal poskladať do zápalkovej grabičky. Osobne predpokladám, že už sú vyrobené takéto zbrane a boli použité rusmi v pohraničnom konflikte s Čínou. Opití ruskí vojaci na Slovensku, ktorí sa zúčastnili tejto vojny vykladali v delíriu iba: Vidím kitájec, nevidím kitájec. Pre každého z nich to bol asi obrovský šok, z ktorého sa nedostanú do smrti.
7. Sila elektromagnetickej interakcie musí mať svoju presnú hodnotu 1/137 v porovnaní s gravitačnou 10-38 či silnou interakciou 1 až 10.
Bez komentára, zrejme sa jedná o výsledok výskumu, môže však súvisieť s kritickou frekvenciou mriežky hmoty.

8. Hodnota Planckovej konštanty, rýchlosti svetla, elementárneho náboja, hmotnosti elektrónu a protónu, elementárneho spinu, majú vzájomne presne vyladené hodnoty (v úzkom rozsahu), inak by atómy nefungovali a nevytvorili molekuly.
Guláš, č. 2. Všetky tieto veci rieši štvrtý rozmer čiernymi dierami.

Takže všetky fyzikálne zákony všetkých vedcov vrátane Planca by platili iba v prípade, ak by neexistovalo nič iné, len tento náš vesmirik o veľkosti niekoľko stotisíc miliárd svetelných rokov. Ak ale začneme uvažovať o tom, že tento vesmírik je iba nepatrnou súčasťou niečoho neporovnateľne väčšieho časovo a priestorovo, potom by mala platiť táto teória štvrtého rozmeru.
Je podstatne jednoduchšia, ale aj nebezpečnejšia na samo zničenie ľudstva.
Jediný vedec, ktorého podozrievam, že toto už mal v hlave, ale nevedel, ako s tým von, lebo by musel zrušiť niektoré svoje teórie, za ktoré možno už aj vtedy mal Nobelovu cenu, bol samozrejme Einstein. A práve jeho vyhlásením o zápalkovej grabičke a rovnice teórie relativity E= m.c2, by som ho z toho usvedčil. A práve pre teóriu štvrtého rozmeru by nezaškodilo prehrabať znova jeho všetky aj tie možno najbezcennejšie papieriky s jeho poznámkami.
A toto je zároveň výstraha pre ľudstvo, aby sa po takýchto ľuďoch odložil, aj prehnane povedané, toaletný papier, a nie systém Američanov, ktorí po Teslovi zrovnali buldozérami všetko so zemou.


5.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 10. 2013, 10:50 avatar
Predsa len uvediem jednui perličku o Einsteinovi:
Einstein vyhlásil, že najväčšia rýchjlosť na svet je rýchlosť svetla. malo tom obrovský úspech, ale čo by ste urobili napríklad vy, ak by ste zakrátko prišli na to, že to je kravina ? nemáte moc peňazí a vrátiť všetko nazad.
Samozrejme, že to sú len moje domnienky, pretože v rovnici napriek tomu udáva C2, akoby predsa len poslal správu do budúcnosti.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 10. 2013, 10:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

Aranjes žena
   17. 10. 2013, 13:53 avatar
Ty si dobrý Ježíšek ) ..stavím sa,súdiac podľa toho ,ako veríš novodobým rozprávkam, že ak by si žil v stredoveku ,tak by si bol tým najhorlivejším inkvizítorom :p ))
Súhlasí majko1, Pegas


15.
označiť príspevok

Svato z Bronxu muž
   17. 10. 2013, 14:11 avatar
Idem stavat na Slovensku Aranka a niekto tu pisal ze najlepsi piesok je na Zahori,das mi potom aj nejaku peciatku so stemplom,ze som to nakupil u Vas? Cmuk.


16.
označiť príspevok

Alfonz od Trnofajov muž
   17. 10. 2013, 14:34 avatar
Zober Aranku a hybajte pod srdce.  


17.
označiť príspevok

Aranjes žena
   17. 10. 2013, 14:39 avatar
Nazdar bejby :*...písek za Šajdíkových Humenec je "the best" ..bude stačit štempel z krumpla vypestovaného v pískovej záhoráckej zemi? )


18.
označiť príspevok

Svato z Bronxu muž
   17. 10. 2013, 14:51 avatar
Staci ked si namocis patu do nejakeho kuracnika a a zvrtnes sa na papieriku mierne dolava )))))))))))))))))))))))


19.
označiť príspevok

Aranjes žena
   17. 10. 2013, 15:05 avatar
fujtajbl..si mám zašpinit co len nepatrnú molekulárnu časticu svojej spanilej nožky ? No to iste!..Néé..normálne čmajznem štempl z našeho cíferského krámu a budeš tam mnet černé na bílém potvrdení z obchodu plného života ))


22.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   19. 10. 2013, 01:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 10. 2013, 10:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

RighteousFred
   17. 10. 2013, 10:45 avatar
A tu autor nieje oboznameny s teoriou strun?
Tie sa mozu nachadzat aj vo viacerych vesmiroch naraz, alebo vsetkych naraz.


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 10. 2013, 10:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

RighteousFred
   17. 10. 2013, 10:51 avatar
Ty zijes ocividne v najfantastickejsej halucinacii sveta...


8.
označiť príspevok

dorota
   17. 10. 2013, 10:55 avatar
ale ved sa povznes nad jeho ironiu  


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 10. 2013, 10:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

RighteousFred
   17. 10. 2013, 10:57 avatar
Od primitiva to sedi.


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 10. 2013, 11:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 10. 2013, 10:59 avatar
Zdroj? prtedsa svet okolo nás, rentgenové oči a evanjkelium,dám len niektoré:
Prv než bol tento svet, já som bol. Ježiš.
Ján: Svetlo zasvietilo v tmách, ale tmy ho neprijali. Existuje totálne prázdny priestor, kde neexistuje toto médium a tam sa svetlo nemá čím šíriť. Ak tam dôjde k jadrovej reakcii a táto nestačí naplniť tento priestor mediom tak hustým, aby mojhlo dôjsť k prenosu vlnenia svetla, tak svetlo nie je a hmota sa rozletí do tohoto prázdneho priestoru-.Rozpadne sa na mínusovejšiu, je aj otázka, či vôbec dôjde k jadrovej reakci, pretože jadrová reakcia potrebuje určitý protitlak tohoto média a ak je priestor práízny tak, že nie je, tak sa rozletí bez rekacie.ERnergia a hmota zostane síce zachované, ale ak je pristor príliš velký, je to akokeby niekto do hája prdol.


13.
označiť príspevok

majko1 muž
   17. 10. 2013, 13:13 avatar
Evanjelium a štruktúra atomu, kua to je sila.......         
Súhlasí Bojislav


20.
označiť príspevok

fajer
   17. 10. 2013, 17:04 avatar
skôr by som povedal,výplod chorého mozgu.. elemír je duševne chorý,ja sa už len nad jeho halucinaciami iba pousmejem...


21.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 10. 2013, 18:37 avatar
pozor vážení, sranda týmto ešte nekončí, ešte vám tu zpár takýchto halucinácii pustím.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:52,  36. Ak si presvedčená materialistka, že mozog produkuje myšlienky, tak potom ti to dáva...
dnes, 20:48,  Ani len seba nechápeš, kde ešte iných ;)
dnes, 20:46,  26. enax otazka par hodin. ale niektorych ludi cez to vsetko nepochopim . naco si ty namysleny...
dnes, 20:41,  landa, muk a kali , to je cely moj repertoar *39 a este hex a neviem ako sa vola
dnes, 20:40,  To je jednoduché ;) Stačí keď odtiaľ odídeš ;)
dnes, 20:38,  23. ked o tebe uz nepocujem.
dnes, 20:38,  a cez zimu ako jazdis , nijak co ?
dnes, 20:37,  15/ Ty niesi panom mysle ale jej otrokom!!!!hahhaahah
dnes, 20:37,  Netráp sa, bude dobre ;)
dnes, 20:37,  13/ Tak co stale ta mysel nejde vypnut???? Ked ju nevies ovladat!!!hahahah TY PICA POJEBANA...
dnes, 20:36,  21. to sme mohli vybavit behom minuty. ale asi ti zdvihalo mizerne ego . eh
dnes, 20:34,  vykricniky som zabudla LOL *39
dnes, 20:33,  11. hahah ty si v kotrbe sedlak hahahah
dnes, 20:33,  Konečne ;)
dnes, 20:33,  Ja drsný skútrista by som odkázal: https://www.youtube.com/watch?v=fq5Lkx8nkTo *11*11*11
dnes, 20:29,  mám ho rád, len neviem nájsť heslo na icukve
dnes, 20:29,  10/ A kto ich tam dosadil???? Ludéééééé...hahhaha
dnes, 20:27,  7. a vobec co ziarlis na fotona . ze je pekny a este k tomu aj chytry . a ty si mesuge co sem...
dnes, 20:27,  7/ Ak si myslis ze s Torulom sadim stromceky tak ti dobre jebe!!!!hahah Torula je Lubenkov sused...
dnes, 20:27,  my sme sa už navzájom šetrili, sme sa došetrili k pizerke, pani má rada dežavjú
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 379 bytes in 2,509 seconds)