Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Podieľal sa Lajčák na odchode Nicholsona do Kanady?

10
reakcií
440
prečítaní
Tému 28. januára 2019, 22:59 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 1. 2019, 22:59 avatar
Podieľal sa Lajčák počas Kuciakovej vraždy aj na príprave odchodu Toma Nicholsona do Kanady? (časť I.)
Katalin Tara

Dankova diplomovka – zástupnícka téma? Samozrejme. Od začiatku. Vrátane minulotýždňových protestov. A ujala sa jej v parlamente „ministerka zástupníckych tém,“ podpredsedníčka Nicholsonová. Možno sa treba pýtať, ktorá zahraničná spravodajská agentúra, Dankovu odfláknutú diplomovku vyčmuchala.

Pani Lucka je dobrý spravodajca s dobrou školou agenta. Nakoniec, s jedným dlho žila. Má jedinú chybu. Nepracuje tak celkom, iba pre Slovensko. Vy Slováci ju priamo, iba platíte. A nepriamo ste platili ste aj agenta Nicholsona, ktorý v minulosti, v čase, kedy žil s Nicholsonovou v partnerstve a spolupracoval s USAID. A iba mimochodom, patril medzi tých najhorlivejších… Ale nehovorte to nikomu priatelia. Je to prísne tajné…

Som presvedčená, že táto parlamentná postavička slovenskej politiky (Nicholsonová), často ani netuší, čomu konkrétne, zástupnícka téma, ktorú má za úlohu presadzovať v parlamente, má poslúžiť naozaj – niekde na konci jej podstaty. Stačí, že to robia aj ostatné protislovenské persóny. Ona nie je politička, ktorá dokáže chápať široké súvislosti diania. Je však dobrý, politický agent, narábajúci so zmanipulovaným davom mladistvých alebo naivnejších. Často polo-šialeným. Ale, „aká matka, taká Katka.“ A napriek tomu, že sa to nejakému mileniálskemu sráčovi z pódia na námestí nemusí páčiť, tak staré príslovia platia stále. Aj v tejto šialenej dobe.

Minulý týždeň. Závažné veci, priatelia. Pracovne by som ich nazvala „O nás bez nás, lebo, zorganizovali ich Slováci, ktorí vám vládnu a odohrali sa vo Washingtone. Fico? Nie, nie. Fico v tom tento raz nehrá prim. Fico a jeho najbližšia partička už nevládne.

V Smere sa deje principiálne to isté, čo sa v roku 2010 dialo v Dzurindovej SDKU, keď ju z pozícii vytláčal Smer a mocensky krachovala. Fico, iba okúsil vlastnú polievočku, aj keď treba priznať, že Fico politický chudák, ako napr. Dzurinda a spol. nikdy nebol. Na Slovensku je teda bezvládie – stav, ktorý mali vyvolať spoločenské nepokoje, umelo opozíciou a tretím sektorom vytvárané od roku 2016. A vyvolali.

Pokojne môžete volať: „Zomrel kráľ, nech žije kráľ!“ Problém je, že si to okrem pár zainteresovaných politikov a pár spoločenských analytikov, ktorým to došlo, nikto iný na Slovensku neuvedomuje. Preto ľudia kričia, „preč s Dankom“ namiesto toho, aby kričali „preč s Lajčákom!“

Nikto, ani korporatívci, ani hlavnoprúdari o tom nepísali (Nový čas, iba veľmi okrajovo…). Písal o tom ruský Sputnik. Nakoniec, už to je spoľahlivý symptóm, že sa deje niečo vážne, o čo by nikto nemal vedieť. Alternatíva (Zem a Vek) to zachytila, ale vyhodnotila cez prispievateľa absolútne nedostatočne. A majorita verejnosti je informačne zase vedľa, ako tá jedľa.

A pousmiala som sa aj na jednoduchom názore novinára Daňa, ktorý vykresľuje verejnosti Lajčáka, ako obyčajného lúzra, ktorý vlastne nič neznamená. Problém je, že tento človek s partičkou okolo, vám už roky z úzadia vládnu, drahí Slováci. Ale tá partička, nie sú primárne smeráci. Tí vždy boli, iba slovenskou barličkou Lajčákovho, medzinárodného vplyvu. Lajčák vám dlhodobo vládne spolu s neoliberálmi. A na dlhý čas, sa k moci ešte len ide zabetónovať. Tentoraz na najvyššiu štátnu pozíciu a vy, drahí Slovaci, mu máte v tom ochotne pomôcť vo voľbách. Nedbám, len sa o pár rokov nestážujte, že nespoznávate vlastnú krajinu. Už dnes je zmenená takmer na nepoznanie. Tak do toho Slovač! Dovŕš to dielo skazy!

Čakala som celý týždeň, kto z „roduverných“ politikov naberie odvahu a povie o tom, čo sa v slovenskej politike deje, verejnosti pravdu („Hľadali sme desať spravodlivých. Nenašiel sa ale ani jeden…). Inými slovami, ani jediný, roduverný Slovák, nevystúpil na tribúnu a nebil na poplach. A verte mi, že ak niekedy malo stáť Slovensko v uliciach a na poplach mali biť všetky slovenské zvony, tak to malo byť v týchto dňoch. Až taká je situácia vážna.

Inu, máme celé kopy „roduverných,“ ktorí sa k roduvernosti, keď majú z toho spoločenský osoh hlási priatelia. Ale kde sú tí ľudia dnes? Poniektorí, ani nevedia, čo sa deje. Inak by sa Marakéškemu dohovoru nevenovali. To je totiž do značnej miery zástupnícka téma tiež. Marakéšky dohovor, nikdy nemal predsa podporu takmer celého politického spektra, vrátane SaS, nie iba proslovenského. Lajčák to predsa vždy vedel, že na Slovensku je táto téma nepriechodná. Tak o akej, vážnej téme to dnes živo diskutujeme? To nikomu nedošlo, že o Marakéšsku dohodu tu vôbec nejde?

Kravské lajná… Toľko k súčasnému stavu slovenskej roduvernosti.

Minulý týždeň bol Dzurinda a Demeš vo Washingtone. Demeš na pôde Wilson centra predstavoval svoju knihu. Dodnes sa Demeš o Lajčákovi na verejnosti nevyjadroval, ani jediným slovíčkom. Nepodržal Lajčáka, keď ho napadol Denník N, za finančné machinácie, pri financovaní samitu EU v Bratislave. Dnes Demeš na Lajčákovu obhajobu, mediálne ryčí, že Lajčák je predsa „niekto“ a nebude si smerákmi a ich kauzami špiniť ruky. Možno si pán Demeš iba nevšimol, že Lajčák je smerák a všetky kauzy pomáhal vyrobiť, minimálne svojou prítomnosťou v strane a podporou jej politiky. A denník N o Lajčákových prešľapoch dnes mlčí, ako hrob.

Zaujímavejšie, ale je, že Lajčáka, dnes obhajuje aj samotný Kiska. Ten istý Kiska, ktorý iba pred pár mesiacmi, chcel nekompromisne položiť vládu, ako celok, teda aj s Lajčákom. Ale viete, čo je tá, asi najzaujímavejšia „náhoda?“ Že v čase, keď Fico bojoval za svoju vládu, ako lev, tak Lajčák mlčal, sledoval celú situáciu z USA a svoju vládu nijak nebránil. O čo teda po Kuciakovej vražde, Lajčákovi išlo naozaj? Za vlastnú vládu sa totiž nijak nepostavil.

Dzurinda na pôde toho istého, Wilson centra, v tom istom čase, ako Demeš predstavoval svoju knihu dostával vyznamenanie cti. A dostával ho z rúk Teda Russella – prvého amerického veľvyslanca na Slovensku (1993-1996). Toho istého Teda Russella, ktorý kryl činnosť agentov USAID na americkom veľvyslanectve na Slovensku. Ono totiž, USAID, na Slovensku už raz bola. V roku 1992 dokonca ilegálne. Ale to už predbieham.

USAID je americká agentúra na podporu medzinárodného rozvoja (United States Agency for International Development). Založil ju ešte John F. Kennedy, na presadzovanie amerického záujmu v zahraničí a bola prítomná už vo Vietnamskej vojne.

Od vtedy sa popísalo o USAID už kadečo zaujímavé. Napríklad, že úzko spolupracuje s americkou CIA a, že bola prítomná vo vojne v Afganistane. Tiež mala svoje poverenia po ozbrojenom prevrate v Iraku a Líbii. A iba pred nedávnom, mala podľa niektorých spravodajských zdrojov organizovať ďalší neúspešný pokus o prevrat na Kube. Ale o tom inokedy.

USAID podľa stoviek zdrojov funguje tak, že nastupuje do rozvrátenej krajiny hneď po tom, ako ju prevalcujú americké vojská, prípadne lokálne, Amerike spriatelené armády –

Pokračovanie


2.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 1. 2019, 23:00 avatar
Dokončenie

podporení pučisti a zabezpečuje cez svojich agentov s americkými diplomatickými pasmi, realizáciu amerických plánov v danom regióne. Ale to, čím sa, podľa stoviek, možno tisícov internetových článkov svetových blogerov a aktivistov, USAID absolútne vyznačuje je podpora štátnych prevratov a revolúcii v prospech amerického záujmu.

Keď si túto informáciu dáte do kontextu obdobia, kedy bola USAID na Slovensku, tak zistíte, že toto spoločenské obdobie bolo najvýznačnejšie bojom proti mečiarizmu o ktorom sa dnes ex-politici, ako napr. Dzurinda, či Demeš alebo novinári, ako Šimečka vyjadrujú, že sa im za aktívnej americkej podpory, podarilo zvrhnúť Mečiara. Nikto z nich však nepovedal, ako sa to dialo a kto to za americkú stranu organizoval. Kto to teda na Slovensku bol? Pre koho vtedy pracovali ľudia, ako bol napr. Tom Nicholson a neskôr aj jeho manželka, ktorá je dnes podpredsedníčkou NR SR? A samozrejme veľa iných osôb.

Nech to bolo akokoľvek, jedna vec zostáva faktom. USAID v tom čase, bola na Slovensku prítomná. A fakt je aj to, že po roku 1998, kedy sa podarilo zvrhnúť Mečiarov režim, sa po čase USAID zo Slovenska vyparila. O tomto, by mal písať svoje knihy Gustáv Murín, nie o nejakých nafetovaných, mafiánskych tajtrlíkoch z ulice, slúžiacim politikom. Možno potom, by mu ľudia jeho deklarovanú proslovenskosť začali viac veriť.

A teraz podstata. Viete, s kým podpísal zmluvu o spolupráci, v rovnakom čase a americkom meste (Washington), kde boli práve na návšteve aj Dzurinda s Demešom, sám minister Lajčák? Môžete dva krát hádať. Dám vám indíciu. Podpísal ju za podpory Teda Russella, ktorý iba pár hodín pred tým, počúval čítanie z knihy Demeša a vyznamenal vo Wasingtone Dzurindu medailou cti.

Nemýlite sa priatelia. Lajčák pred pár dňami, 16.novembra, podpísal bilaterálnu dohodu o spolupráci s americkou USAID. Následne o jeden deň neskôr, v najsymbolickejší slovenský dátum, 17. novembra vyhlásil, že je s tou dohodou nesmierne spokojný. Príde mi to, ako Lajčákova privátna revolúcia, lebo práve v tom týždni, začal Facebook aktívne zasahovať do slovenských prezidentských volieb, blokovaním príspevkov a podporovateľov sudcu Štefana Harabina. A to je iba „skromný“ začiatok tejto medzinárodnej, spravodajskej hry, to mi verte.

USAID s krajinami, ako Slovensko, politicky obchoduje. Akýsi politický barter, kde na konci takmer vždy, stojí niekto spoločensky odpílený. Na to je stvorená. Napríklad v Mexiku, už roky platí priebežne niektoré vývojové aktivity, aby mala v krajine aktívny politický vplyv. Využíva ho na presadzovanie vlastných záujmov a napr. v roku 2008, sa takýmto vplyvom, podarilo Američanom v Mexiku presadiť komplexnú novelu právneho systému. Samozrejme s klauzulami, ktoré zvýhodňujú v Mexiku, medzinárodné postavenie (aj) Spojených štátov, na spoluprácu amerických a mexických silových agentúr a vydávanie drogových zločincov do USA. Každý však vedel, že išlo hlavne o väčšiu kontrolu nad trhom s drogami. Obchod z drogami, totiž neklesol a medziročne, iba narastá. Aký obchod teda urobila USAID s Lajčákom na Slovensku?

Spoločnosť zaznamenáva radikálne zmeny správania sa Lajčáka už celý mesiac a je nepochybné, že ide kandidovať na prezidenta. Ale zatajovať to bude do poslednej chvíle, aby mal od všetkých pokoj. Najskôr sa totiž potrebuje zbaviť nálepky Smeru, pretože Lajčák, pôjde kandidovať, ako nezávislý, nie ako smerák. O tom som hlboko presvedčená. Preto chce odísť z vlády a následne aj so Smeru. Nie kvôli Marakéšskej dohode. Nebude totiž prezidentom, ktorý má zastupovať výhradne slovenské a už vôbec nie smerácke záujmy. Za týmto účelom bol vytiahnutý Marakéšky dohovor práve teraz. Ficova reakcia – postaviť sa proti Lajčákovmu dieťaťu – Marakéšskemu dohovoru, po Lajčákovom podpise diabolskej dohody s USAID, ktorá má napomôcť na Slovensku s prebiehajúcim Štátnym prevratom 2018, ale ešte pretým,má dostať Lajčáka do kresla, sa totiž dala predpokladateľ a zvládol by to aj priemerný spoločesnký analytik. A stalo sa. Iba o dva dni po Lajčákovom podpise dohody s USAID, Fico natočil video, kde Marakéšsku dohodu striktne odmietol. Jednoducho povedané, Lajčák je po Maďaričovi ďalší člen pravicového, smeráckeho krídla, ktorý Fica a Smer ochotne, v záujme budúcej moci zradil a postavil sa oficiálne na stranu záujmu zahraničných neoliberálov, na ktorej, iba mimochodom, neoficiálne vždy stál. Lajčák je totiž Dzurindov ale hlavne Kukanov žiak. Smer, iba Lajčák použil v období vlády Smeru, ako útočisko a výťah, do najvyššej, medzinárodnej politiky, samozrejme za protislužby. Ale tú, predsa ovládajú ľudia, ku ktorým odjakživa patrí aj Dzurinda, Demeš, či Kukan. A rozhodne nebude Lajčák posledný smerák, ktorý odíde na opačnú stranu, pretože po tom, ako sa stane prezidentom, odíde zo Smeru, so svojimi ľuďmi aj Pellegríni a ak to bude nutné, tak položí aj vládu. Jedna časť obchodu, ktorý USAID s Lajčákom uzavrela je s predpokladom, takmer rovnajúcim sa istote likvidácia politickej moci strany Smer a vládu nad Slovenskom majú prebrať neoliberáli. O druhej časti tohto paktu, si napíšeme v druhej časti tohto článku.

Americký prezident na Slovensku vám bol teda bol vybraný vo Washingtone a stane sa ním Lajčák. Stačí si ho už iba vo voľbách potvrdiť, drahá Slovač. Nemá totiž vo voľbách reálneho konkurenta. Bol tu Harabín, ktorý by Lajčáka teoreticky poraziť dokázal, ale po rozdelení proslovenských hlasov Kotlebom, to pravdepodobne nebude možné, pretože kandidátov, ako napr. Bugár, ktorý sa po prvom kole vzdá v prospech Lajčáka, bude po americkej intervencii na Slovensku viacej. A v roku 2020 sa po parlamentných voľbách pripravte, na absolútne prebratie moci neoliberálmi, pretože spoločenské postavenie Smeru bude za pomoci zahraničia deštruované do bodky rovnako, ako bolo deštruované postavenie Mečiara. A s Ficovou vládou skončí, bohužial definitívne aj spoločenské postavenie slovenskej roduvernosti.

Boh pomáhaj Slovensku

Má to jediné riešenie. Zakladám ho na fakte, že voličská základňa je natoľko roztrieštená, že do parlamentu sa môže v budúcich voľbách dostať, až 10 politických strán. Moje riešenie je však s veľkým otáznikom, pretože nech sa postaví na stranu proslovenskosti ktokoľvek, bude po novom čeliť agentúre USAID.

Nový politický subjekt stvorený z dnešných a minulých osobností, by však dokázal veľa. Ľudia sú politicky dezorientovaní a hľadajú politické osobnosti, ktoré dokážu ľudí spájať. Široká proslovenská koalícia všetkých proslovenských, aj tých najrozhnevanejších a najrozhádanejších, politických subjektov. Nový politická platforma postavená na spoločnej politike rozumu a zapálených ľuďoch s reálnou spoločenskou silou, ktorí dokážu presvedčiť voličov a získanou dôverou naštartovať hlavne nevoličov v Prezidentských voľbách 2019 a Parlamentných voľbách 2020. Ale to by sme museli začať hovoriť národu o dianí v politike aspoň základnú pravdu. Inak nikdy, Slovákov na svoju proslovenskú stranu nedostaneme.

Zabudnime na bohorovnosť. Ale hlavne prestaňme síriť slová a propagandu kohokoľvek, kto proslovenskú scénu rozdeľuje. Inak o republiku v pôvodnej podobe, možno navždy prídeme.


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:08 avatar
Katalin Tara mlade dievča žijúce na zapade nám troska mutuje      

Hlboké, široké a ďaleké slovanské zamyslenie.

http://www.youtube.com/watch?v=2Nui1bK-CY4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Pesimisticky anjel


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 1. 2019, 00:18 avatar
Katalin tára. 
Súhlasí Osvietený


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:10 avatar
Súhlasí Pesimisticky anjel


11.
označiť príspevok

Pesimisticky anjel žena
   29. 1. 2019, 07:31 avatar
na tohto som aj zabudla  


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:12 avatar
Rozhevala i nacistu bačinského    


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:16 avatar
Alternatívnu scénu na Slovensku výraznejšie rozbehol Lichtner - najprv. slobodný vysielač a aktuálne informačná vojna. Potom tam bol pokus o InTV, len to malo v pozadí pochybné osobnosti a dôvod ukončenia ostal neznámy.

Tieto projekty fungujú z financovania ľuďmi. Hlavni aktéri zväčša preberajú, čo sa deje na Slovensku a vo svete, čítajú internetové zdroje. Veľakrát načítali aj naše texty, zdroj však ani raz neuviedli (už vtedy sme začali pochybovať o ich férovosti a potrebe nespomínať nás).
Keď si vypočujete nejakú informačnú vojnu, veľakrát po 2 hodinách dokážete povedať maximálne pár viet, ktoré mali pre vás nejaký zmysel. Často po počúvani však máte podstatne horšiu náladu ako predtým. Pre porovnanie vypočujte si kázeň Kuffu a pouvažujte nad stavom vašej psychiky v danom momente. A zaspomínajte na pokusy kričania a nadávania rastlinám (ikea, ruské pokusy) v porovnaní s príjemným rozprávaním.

Úloha alternatívy by nemala byť len rozoberať politické dianie, ale aj vyťahovať NOVÉ kauzy, hladať politické prepojenia, rodinné prepojenia, analyzovať napr. katasterportál a sledovať majetkové pomery politikov, podávať trestné oznámenia, pomáhať ľuďom, ktorí si nevedia pomôcť a potrebujú nasmerovať. To však alternatíva na Slovensku nerobí a namiesto toho ste zahltení negatívnymi informáciami a požiadavkou posielania peňazí na ich účty.

Alternatíva je zodpovedná za propagáciu umelo vytvorenej strany SME Rodina Borisa Kollára, kde práve hlavnespravy.sk aj slobodnyvysielac zohrali významnú úlohu v ich propagácií, vrátane Martina Daňa a Rudolfa Vašského. Alternatíva taktiež preslávila Martina Klusa z SaS a dostala ho do politiky.

Aktuálne alternatíva dostala do výšin bývaleho podpredsedu vlády za čias HZDS a SMER-SD (2006-2009) - Harabina. Harabin sa stal modlou a žiadná jeho kritika v alternatíve sa netoleruje. Harabín vás nepustí k slovu a taktiež ani Lichtner. Harabina paradoxne vytiahol Juraj Poláček (medzipriestor, bývalý člen strany SaS, propagátor Osuského za prezidenta).
Juraj Poláček:

Keď dáte do youtube: informacna vojna, hned tretie video je s Harabinom. Z toho vidiet, ze projekt Informačná vojna sa môže nazývať projektom Harabin.

Podobne poslednú dobu sa hlavnespravy.sk stali miestom očisťovania SMERákov - Tibor Gašpar, ktorý ako policajný prezident podľa jeho slov nezodpovedá za dezolátny stav polície SR a vždy bol férový. Taktiež pravidelné vyjadrenia neomarxistu a SMERáka Ľuboša Blahu. Ospevovanie Eduárda Chmelára (milovníka LGBTI a menšín).

Ospevovanie Michelka, ktorý robil poradcu SMERákovi a oligarchovi Podmanickému. Ospevovanie Krajniaka, Lipšicovho poskoka. Toto nie je úloha alternatívny. Úloha alternatívy je dávať priestor obyčajným ľuďom, nie prezliekačom kabátov.

Čo vieme o Lichtnerovi? Nič, čo robil roky v zahraničí nepriznáva. Čo vieme o Vašskom? nič, nikto nevie čo robil desaťročia v USA. Čo robil Martin Daňo a prečo má skoro 100 firiem v orsr.sk, tiež nik nevie.

Alternatíva sa stala priestorom manipulácie druhej skupiny, prevažne národne orientovanej s propagáciou prevažne SMER-SD, HZDS a osoby na ne prepojené. Je jasné, že tajné služby vedia, že ak by bola len jedná skupina slniečkárov je okamžite aj druhá národovcov. Potrebujú kontrolovať obé skupiny. Preto vytvorili alternatívu a ľudi zamestnajú počúvaním nezmyselných relácií a tým im dávajú pocit, že niekto robí niečo pre Slovensko. Ale alternatíva nerobí nič reálne pre Slovensko a tým chráni aj druhú skupinu zločincov od toho, aby ich kontrolovali občania a je prevenciou hnevu tejto skupiny ľudí.

Sledujte aj alternatívne média, avšak aj ľudí v ich pozadí kontrolujte a preverujte. Slepo nedôverujte všetkému, čo vypustia z úst. Ľudí treba spájať a nedeliť na dve skupiny. Každá skupina je zmanipulovaná a nemá sa podľa predstáv. Vzájomne sa tieto dve skupiny neznášajú a to práve vďaka polarizácií alternatíva vs. propaganda. Hrozí, že sa vyzabíjajú a vyzbroja ich tí, čo ich zmanipulovalia a tí aj z nich budú profitovať. Príklad: ako na futbalovom zápase. Dva kluby sa neznášajú, pritom nejde o nič. Na výhrach a prehrách resp. dohodách o výhre a prehre v zákulisí rozhodujú ľudia v pozadí a tak manipulujú zápasy.

Voliči prekukli, že už nemožno rozlíšovať modrých a červených, pravicu a ľavicu...tak prišiel mediálny prúd a alternatíva. Avšak ani to nebude koniec, aj toto divadlo sa prekukne a príde niečo nové..vždy to však je len A alebo B..., možnosť C by už bola ťažko dosiahnuteľná pre manipulátorov.

hlavnespravy.sk začali vo väčšej miere označovať ako spam negatívne príspevky na Harabina a ľudí, ktorých pretláčajú. Je otázne, či im za to platia, alebo sú v pozadí tie isté osoby?

Dopnené 18.7.2018
Dedukcia bola správna, hlavnespravy.sk začali útočiť na M. Kotlebu, ktorý je hlavným rivalom Harabina a ktorý jediný mu môže ubrať hlasy. Paradoxne článok napísal Ľuboš Macko, ktorý je príbuzný Ondreja Macka (Istrochem). K 31. 12. 2002 rozšírili rady Izraelskej obchodnej komory na Slovensku: Martin Krekáč (Amrop Jenewein group) a Ondrej Macko (Istrochem). V marci roku 2003 vznikla v Piešťanoch prvá Regionálna kancelária Izraelskej obchodnej komory na Slovensku. Jej riaditeľom sa stal člen predstavenstva Izraelskej obchodnej komory na Slovensku Roman Kvasnica. V tejto súvislosti vznikla potreba menovať regionálnych riaditeľov aj v iných regiónoch a stabilizovať pozíciu Komory na celom území Slovenska. Na júnovom zasadnutí roku 2003 boli prijatí za členov: Emília Lorinczová (Commercium), francúzsky občan Henri Nebelsztein (BNL)a Izraelčan Oz Furth (Intrade), obaja podnikajúci na Slovensku. Na jeseň sa stali členmi: Peter Sokol (Nadácia Európska kultúrna spoločnosť) a Rudolf Čížik (Trifex Finance).
zdroj: www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V roku 2016 začala alternatíva vyťahovať bývalých mečiarovcov a Mečiarových spojencov. Poslednú dobu máme opakovane možnosť čítať názory manželky Belousa, ktorého hľadal za podvody Interpol. Šuškalo sa, že aj to bol dôvod, prečo si Belous zobral Slotovú partťáčku Malíkovu (Belousovú). Propagácia Mečiarovcov je v čase kandidátury Harabina, ktorého otvorene všetci Mečiarovi spojenci vrátane Malíkovej otvorene podporujú. Položme si otázku, prečo ľudia bez morálky by podporovali niekoho s morálnymi hodnotami, ako o sebe tvrdí Harabín? Maliková má veľmi podobný štýl písania a vyjadrovania ako profil vzniknutý tiež v období vytiahnutia Mečiarovcov - Katalin Tara.
www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Harabina vybrala za národného kandidáta aj akási "národná delegácia", ktorú navrhol a zrealizoval Rostas (Zem a Vek). Tým sa aj Zem a Vek sdiskreditoval a Rostas ukázal svoju pravú tvár. Môže národný kandidát byť podpredsedom vlády zlodejov, ktorá schváli Lisabonskú zmluvu? Nemôže!!!! (doplnené august 2018)


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:39 avatar
Dobrú noc naši ožrani slovania

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:40 avatar
Ramzan Kadyrov's Cars inc: Lamborghini Reventon

http://www.youtube.com/watch?v=fEwi8TpbLFM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Zábavky oligarchov


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 23:48 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:33,  http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
dnes, 03:12,  prosím vás, nejebte tomíqa *21 youtube.com/watch?v=cTuh7Sv0HPU
dnes, 02:32,  komunistickí demokrati *13*13*13
dnes, 02:15,  V roku 1989 dohnil zločinecký režim , I ja som bol ten čo stal na tribune i ja som bol ten...
dnes, 02:12,  Gabo predvolebnu si dal
dnes, 02:11,  Ked to tak necitiš nechoď
dnes, 02:08,  Zavládlo ticho . Nie že by sa niekto nevedel vyjadriť ale ego ano ego mu to nedovoluje
dnes, 01:30,  Ahoj Anina. Krasne si to napisala, ze ako dieta sme nasli Boha tak lahko, lebo nase srdce bolo...
dnes, 01:23,  Tublatanka - Loď do neznáma
dnes, 00:56,  Gabko takto https://www.youtube.com/watch?v=KKN0BcGCi8I Děkuji Karel Kryl Stvořil Bůh,...
dnes, 00:41,  lieky
dnes, 00:39,  pozitívne, lebo ľudstvo je krehké ako bábiky
dnes, 00:35,  Anna K - Večírek za koncem - Live at Božkov Fest 2011, Kojetín
dnes, 00:32,  When I Look At You, Miley Cyrus Music Video - THE LAST SONG - Available on DVD & Blu-ray
dnes, 00:30,  milujte svojich nepriateľov a ochraňujte svojich blížnych
dnes, 00:25,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:24,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:22,  dobrú noc všetkým
dnes, 00:21,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(115 256 bytes in 0,590 seconds)