Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Plzeňský rekordman zůstal bez nádechu pod vodou 27 minut

1
reakcií
243
prečítaní
Tému 19. septembra 2019, 21:05 založil the X.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 01. 2012
29
21. 11. 2016
10
30. 09. 2009
58

1.
označiť príspevok

the X žena
   19. 9. 2019, 21:05 avatar
Pohřeb má v úterý.
Naprostým úspěchem skončil dnešní pokus o pokoření světového rekordu v zadržení dechu pod vodou. Plzeňský sportovec Jan Topil s přehledem pokořil dosavadní dvacetiminutový rekord Petera Colata a s 27 minutami se umístil v Guinessově knize rekordů. Rekord má přesto hořkosladkou příchuť. „Vydržel by tam mnohem déle“, stěžuje si u komise trenér Pavel Dusík. „Neměli jste ho vytahovat tak brzy!“. Poslední rozloučení se sportovcem bude příští úterý.
paralelnilisty.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   19. 9. 2019, 21:40 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:47,  A kto bude slovne propagovať násilie, tak toho prakticky násilím spacifikujeme :)
dnes, 16:46,  Opozícia čo má iné hovoriť ? :)
dnes, 16:39,  Jo, práve som na TA3 pozeral spot o tom, ako si opozícia verí, že voľby boli kompletne...
dnes, 16:38,  Lemmy za čo bol odsúdený Baláž ? Ale vás tu je obhajcov totalitných praktík.
dnes, 16:32,  Zakázaná je obhajoba alebo propagácia násilia.
dnes, 16:31,  Zakázané sú diktatúry, a teda i diktatúra proletariátu.
dnes, 16:30,  Komunizmus ako idea nie je zakázaný. Zakázané, lepšie skôr trestná je obhajoba zločinov...
dnes, 16:24,  Volebná účast na volbách o zmenách Ústavy činila 67,97%. Pre zmenu ústavy hlasovalo...
dnes, 16:20,  J.Tull veď netáraj. Ruský národ je bežne obviňovaný zo zla ale neexistuje aby bol niekto...
dnes, 16:16,  10/ Havran? Na Slovensku 2,5miliona pracujucich 1000euro priemerny plat 2,5miliardy euro...
dnes, 16:14,  hokejis, nie je kritika ako kritika... kritizovať môžeš v podstate koho len chceš, včítane...
dnes, 16:13,  Líbyu ktorú rozvrátili Francúzi a Američania.
dnes, 16:06,  -era-, nielen fašistický názor... v zákone máme zakázané aj názory týkajúce sa napr....
dnes, 16:06,  Židov nesmie kritizovať ani cigán :)
dnes, 16:04,  Klasickou hudbou proti rasizmu :)
dnes, 15:54,  Temnýmyseľ, nevedel som, že Marek Baláž je biely... *01*13
dnes, 15:49,  Grofik šrobik - daj pozor, lebo ťa zažalujú za prezradenie štátneho tajomstvá, ako sa...
dnes, 15:43,  Osvietený- ty si hotová encyklopédia ako vždy. Tebe je hlava úplne zbytočná, používaj...
dnes, 15:37,  6/ Apropo peniaze ktore neutratia ludia utratia statny zamestnanci a naopak!!!!Kurva to je ako...
dnes, 15:36,  Bijoux- netráp si peknú hlavičku, skús povedať ktorá nie je populistická- istotne...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Škoda krásy, keď rozumu nieto.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 626 bytes in 0,199 seconds)