Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Plusy a mínusy Z. Čaputovej ako prezidentky SR

112
reakcií
963
prečítaní
Tému 22. júna 2023, 07:30 založil Enfant Terrible.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Enfant Terrible muž
   22. 6. 2023, 07:30 avatar
Prezidentka Z. Čaputová vraj končí - v ďalších voľbách sa už nebude uchádzať o post prezidenta SR. Akou bola resp. ešte je prezidentkou?

Navonok vyzerá resp. pôsobila pomerne atraktívne. Mala pomerne pekný vzhľad, hlások, vystupovanie, šaty, garderóbu (hoci napr. tie fotky, ako sedí na koberci v prezidentskom paláci, pôsobia kontroverzne)... Ktosi však povedal, že išlo o "pekný obal, no prázdny obsah". Niekto iný by sa možno opýtal: ak pripustíme, že mala pekný obal, aký mala obsah? Lebo na tom najmä občanom SR by malo najviac záležať. Hovorí sa niekedy, že bola marketingová, akoby dobrá politická reklama. Ale šikovná reklama ešte nemusí nutne znamenať, že je dobrý aj samotný propagovaný produkt.

Politicky mala jednoznačne súčasnú proamerickú a probruselskú orientáciu. Od istého času aj proukrajinskú (pokiaľ ide o podporu Zelenského a kyjevskej vlády). Ale vyčíta sa jej, že nebola dosť proslovenská, pokiaľ ide o Slovákov, občanov Slovenska, slovenskú zvrchovanosť a pod. Dokonca údajne podporovala také riešenie v Európskej Únii, aby SR a iné štáty v nej nemali právo veta, aby teda podliehali diktátu Bruselu a väčších štátov. Podporovať a uznávať - teraz vo všeobecnosti - USA, Ukrajinu, Izrael je dobré, ale podporovať a uznávať iné krajiny (vrátane SR) už nie je? To je čudné. Lebo ak sú dobré USA, Ukrajina a Izrael, mali by byť dobré aj iné štáty vrátane SR. Nielen mne vyhovuje skôr politika na všetky svetové strany - západ i východ, sever i juh.

Počas obdobia covidu podporovala prísne opatrenia, obmedzenia, čo znamenalo napr. masky vnútri i vonku, časté testovanie a očkovanie čo najväčšieho počtu ľudí... Ale bolo to naozaj správne? Aj pre viac-menej zdravých a silných jedincov? Ide predsa o kontroverzné skutočnosti. Niektoré veci medzitým už vychádzajú na povrch a prejavujú sa. Sú štáty, ktoré mali miernejšie, slobodnejšie opatrenia a predsa i lepšie výsledky.

Pokiaľ ide o slobodu slova - prejavu, počul som, že bola napr. za obmedzovanie a blokovanie internetu, údajne kvôli boju s dezinformáciami, hoaxami a pod. Ale nie je to skôr akoby blokovanie iných názorov? Nie je to skôr cenzúra? Práve na to niektorí poukazovali.

Bola resp. je zjavne i podporovateľkou homosexuálnych zväzkov, LGBT a transexuálneho hnutia. Niečoho, čo je pôvodnej kresťanskej kultúre cudzie. Tej je totiž bližšie to poňatie týchto vecí, ktoré je - zatiaľ ešte stále - napr. zakotvené aj v Ústave SR: "Manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru."


2.
označiť príspevok

Enfant Terrible muž
   22. 6. 2023, 07:32 avatar
Aká teda bola resp. ešte je Z. Čaputová prezidentka? Taká, akú si prajú niektoré elity a bratislavské kaviarne? Alebo je nebodaj akýmsi Božím dopustením? Niečo, čo si občania SR zaslúžia za svoje hriechy? A nesie človek zodpovednosť za to, koho volí? Alebo je to nejako inak? Napr. prejav nejakého nového svetového poriadku, postkresťanského? Liberálno-progresívneho a multi-kulti? Blíži sa koniec? Vylúčiť sa nedá nič.

Volillo ju pred štyrmi rokmi asi milión občanov (ak vychádzame z toho, že voľby neboli manipulované, čo je otázka, o ktorej sa vo všeobecnosti s voľbami začína na verejnosti hovoriť). Je to veľa, či málo?

A čo do budúcnosti - akého prezidenta by SR mala mať? Za pomerne dobrého prezidenta SR považujem I. Gašparoviča (2004 - 2014).
Aký je váš názor na tému?


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 07:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

havran
   22. 6. 2023, 15:33 avatar
Lemmy je to hlúposť , preferencie jej klesali , bola to len z núdze cnosť. Nevieš rozlíšiť osobnosť od nezrel=ho decka , sama sa takto prezentovala na to je dosť dôkazov. Ty to samozrejme nevieš postrehnúť. Tá tvoja veta nemá logický zmysel , ona si možno myslela , že ku takú cjcú.
Súhlasí Romanov


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 16:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 16:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

havran
   22. 6. 2023, 21:49 avatar
Lemmy teraz si len dokázal ako chápeš javy v politike. Dodrbaný smeráci a FICO nemali šancu pod tým obrovským mediálnym tlakom a zmagorení ľudia prestali rozmýšľať a v davovej psychóze volili to , čo sa im predložilo a to platí aj o Matovičovi. Keď dožijem , hádam si o tom ešte niečo povieme a pripomeniem ti tvoje hlboké úvahy. Tvoje svetonázorové zameranie ťa logicky vedie k chybným uzáverom. Je to môj názor a neber to ako nadávku. O tom si môžeme niečo povedať.


22.
označiť príspevok

Nadja žena
   23. 6. 2023, 09:21 avatar
Myslím, že tu na Slovensku zväčša voliči volia emotívne, a nie rozumom.
Veľmi sa nezaujímajú o programové vyhlásenie strán, o splniteľnosti sľubov atď. Preto je možné sľubovať zníženie daní a zlepšenie verejných služieb vrátane zdravotníctva, skrátka veci navzájom sa vylučujúce.
Súhlasí havran


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 07:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 07:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 07:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Enfant Terrible muž
   22. 6. 2023, 09:05 avatar
Sú rôzne názory, napr.:

"Povinné nosenie rúšok bolo zbytočné. Skeptici, ktorí boli zosmiešňovaní ako čudáci a dezinformátori, mali pravdu."
standard.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"Prehnané a idiotské. Nemecký minister zdravotníctva priznal chyby pri covidových opatreniach
Nemecký minister zdravotníctva a vyštudovaný lekár Karl Lauterbach v tamojšej televízii ZDF skritizoval niektoré protikoronavírusové opatrenia ako prehnané až idiotské.
„Dlhé uzavretie škôl bola veľká chyba. To bolo zbytočné. Mnohé z toho, čo sme urobili, bolo správne, ale idiotské boli veci ako behanie v rúškach alebo pravidlá pre pobyt vonku. To sa prehnalo,“
standard.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Enfant Terrible muž
   22. 6. 2023, 09:08 avatar


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 12:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

havran
   22. 6. 2023, 15:35 avatar
Lemmy si len veriaci bez praxe , tak netáraj.


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 16:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

havran
   22. 6. 2023, 21:35 avatar
Lemmy ukáž mi prosím, čo považuješ za ohováranie?


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 23:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   23. 6. 2023, 00:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 6. 2023, 08:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.54.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2023, 22:40 avatar
Čo si nám tu popísal za sprostosti na to je škoda reagovať . Typický jednobunkovec a dezolát


11.
označiť príspevok

Enfant Terrible muž
   22. 6. 2023, 12:45 avatar
Dobre, vyjadril som sa pomerne široko k tejto pomerne významnej téme. Je ďalej už na vás, či o tom budete diskutovať alebo čo s tým urobíte. Ja sa idem venovať zas iným veciam. Dovi dopo goodbye


42.
označiť príspevok

kntsz muž
   26. 6. 2023, 13:34 avatar
Enfant Terrible -
ďalší smerácky klon na obzore.
Vôbec si sa nemusel toľko rozpisovať, stačilo len dať linky na ten tvoj standart plátok a ušetril by si čas aj sebe a aj nám, čo sme si dali námahu reagovať.
Tvoj úvodný príspevok a aj ostatné, totiž neprinášajú nič nové, čo i len formuláciu osobného názoru.
K téme:
Čaputová oslnila nielen u nás, ale celý civilizovaný svet, ktorý prejavil a aj realizoval záujem sa s ňou stretnú či už osobne, alebo na rôznych konferenciách. Momentálne nevidím osobnosť na Slovensku, ktorá by sa k jej formátu čo len priblížila a to nemyslím na jej sympatický vzhľad, ale na jej schopnosť pohotovej inteligentnej komunikácie a hlavne na obsah prejavu, ktorým sa prezentovala a urobila obrovskú službu reprezentácii Slovenska vo svete.
Všetky ostatné nedostatky, ktorými sa prezentovala doma, idú do úzadia sú nepodstatné vo vzťahu k tomu, čo ako prezidentka pre prezentáciu Slovenska vykonala. Takže vo vzťahu k zahraničiu JEDNIČKA s mnohými hviezdičkami a neverím, že sa ešte niekto zrovnateľný v budúcnosti nájde.
Tento jej úspech celkom logicky a oprávnene vadí dezolátom typu Fico, Bláha, Uhrík, Mazurek a mnohí ďalší dezoláti, ktorých tuná máme neúrekom , že ET.....
Aby som len nechválil a potvrdil aj moju kritiku v minulosti na tomto DF, tak jej účinkovanie na Slovensku bolo dosť žalostné. V prvom rade sa u nej prejavili dve negatívne vlastnosti, ktoré dominovali v rôznych činoch.
Provou je choroba z povolania osoby s vyštudovaným právom a aj s bohatou praxou v tejto oblasti. "Pravdou je len to, čo sa dokáže." Táto axioma však degeneruje človeka aj v iných oblastiach, v ktorých by sa mala prejaviť v prvom rade mravnosť, empatia, .....človečina.
Druhou vlastnosťou, ktorou by podľa mňa žiadna žena nemala disponovať, je neodpúšťanie čo i len nedorozumení, "sofistikovaná" pomstichtivosť s vyústením do namyslenosti.
Touto druhou vlastnosťou pomohla rozbiť ústavnú väčšinu po posledných voľbách namiesto toho, aby ju stmeľovala.
Z pozície prezidenta totiž mohla kedykoľvek a pri akejkoľvek zvade vo vedení štátu, si zavolať všetkých jej aktérov počnúc per partes až po spoločné rokovanie ako ďalej a bez neúnosných konfliktov. Miesto toho sa však po tom, čo ju nenechal prvú sadnúť, vymedzila voči Matovičovi - víťazovi volieb a začala sa miešať do všetkého aj keď vôbec nemusela - spochybňovanie plošného covid testovania aj keď 1,5mld Čína len týmto spôsobom pandémiu zvládla, keď bola schopná na niekoľko týždňov uzatvoriť a pretestovať viaceré mestá, ktoré počtom obyvateľov Slovensko niekoľko krát prevyšujú !!!
Tým, ten rozklad začal a posmeľovaním mafiána Sulíka s jeho dvojnásobným povalením vlády končiac. Takže vo vnútornej politike je to tak na ŠTVORKU, ak nie na peťorku.


48.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 21:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.67.
označiť príspevok

kntsz muž
   27. 6. 2023, 21:58 avatar
Či mohla ovplyvniť alebo nemohla je irelevantné konštatovať, keď sa o to ani nepokúsila.
Ako prezidentka sa mohla zúčastňovať na rokovaniach vlády a to hlavne preto, lebo bolo jasne, že to tam škrípe.
Mohla priamo do tých vadeníc zasiahnuť a hlavne zistiť kto je hlavným vinníkom a nie uveriť propagande oligarchov a následne plávať a vyjadrovať sa na vlne cielených útokov zo strany oligarchov, ktorých poskokom vždy bol a ktorých zadanie vždy aj v minulosti plnil Sulík ako záchranná brzda ak sa vyšetrovania polície nebezpečne k ním blížia.
Tak tomu bolo za Gorily, tak tomu bolo za Matoviča a tak aj za Hegera, ktorý umožnil vyšetrovaniam pokračovať a Sulík znovu zabral a prezidentka sa všetkému len prizerala. Pritom stačilo poznať atmosféru vo vláde pri účasti Sulíka a atmosféru keď tam už nebol a kedy všetko fungovalo.
Porušil všetko čo sa porušiť dalo a úplne "nelogicky" povalil vládu, ktorej bol súčasťou - nečakal ani na to, že začne s odvolávaním Fico.
Keci o rozvracaní rozpočtu hlavne jeho poskokom Viskupičom boli a zostali len keci, lebo povalenie Radičovej a tejto vlády vytvorili straty v rozpočte štátu približne 100 mld, € !!!
Prezidentka toto všetko vedela a ani sa nepokúsila niečo relevantné urobiť.
Návnadu oligarchov zhltla aj s navijákom.


63.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 13:22 avatar
Tiež si myslím, že ako prezidentka by to neovplyvnila, magori by sa žrali nech by sa ona k tomu postavila akokoľvek.
Za mňa by za domácu politiku dostala dvojku, nie horšie.
Korčok by bol dôstojný nasledovník vo všetkých smeroch.


65.
označiť príspevok

havran
   27. 6. 2023, 15:35 avatar
Eupsychius do prezidentky s výraznou autoritou , ktorá by vyvolávala výrazný pocit podpory a stability u väčšiny národa , by si nikto nedovolil /politické sily/tak dehonestovať , lebo by stratili podporu aj u svojho elektorátu. Len sa nesnaž to vysvetľovať hlúposťou národa. S tou dvojkjou si to prehnal, ale niečo ti bráni....


66.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 19:59 avatar
havran... veriť v nejakú pezidentku či prezidenta s výraznou autoritou je u národa s takouto mentálnou výbavou utópia. Dezoláti s výraznou voličskou základňou ako Blaha, Fico, Matovič nonstop tri roky do nej bili tým najprimitívnejším spôsobom, aký tu nebol ani za Mečiara, Fica, Dzurindu či Radičovej... toľko najprimitívnejšieho primitivizmu, aký vyplodili najmä títo traja psychopati, zlodeji a mafiáni za ostatné tri roky tu nikdy nebolo. A to ani za čias Mečiara a to je čo povedať... Tento národ je hlúpy, Maďari vedeli prečo nás volajú Butatóti, lebo nimi sme. A ešte dlho budeme, lebo sa nevieme poučiť z histórie, tej vlastnej...
Úplne chápem Čaputovú, že už nekandiduje aj keď je isté, že by opäť vyhrala. Tento národ si ju nezaslúži.
Ja len dúfam, že Korčok bude kandidovať a vyhrá, ten nám hanbu v zahraničí neurobí, tak ako ju neurobila ani Čaputová narozdiel od Kováča, Schustera, Gašparoviča aj Kisku...


71.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 6. 2023, 08:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.75.
označiť príspevok

havran
   29. 6. 2023, 14:01 avatar
Eupsychius Pochop , že národ nemôžeš dehonestovať , no kto nevie sa národu múdro prihovoriť ten na mieste vo vysokej štátnej funkcii nemá čo robiť. Možno , že ty si jej rozumel celkom dobre. Národ nemôžeš vymeniť , ale vodcu ktorý sa nevie národu prihovoriť tak , aby ho ten rozumel a akceptoval môžeš vymeniť. Naši prezidenti nevedeli prihovoriť sa národu a ani Čaputová. Ja ti poviem kde robila chybu a pouvažuj o tom. Slováci ešte nie sú pripravení na to , aby ich nadchli rečičky ako z telenovely, ktoré síce babky radi pozerajú , ale im neveria a vôbec neúčinkujú kaviarenské rečičky , veď poznáš tých glosátorov , ktorí žiju v inom vesmíre. Nadávať národu , že je hlúpy je veľmi hlúpe. Národ nevymeníš , ale politika áno a zvlášť to platí pre prezidenta. A nakoniec ešte poznámka ku Kiskovi. Poznám ho osobne , i jeho otca , ktorý bol mojim kolegom a preto viem v akom "duchuô falošnosti vyrástal , najprv oddaný komunista , potom v novátor a nakoniec v to-tých rokoch preveroval "nepodarených" komunistov . Tak si uvedom v ako chaose vyrastal jeho syn , ktorý po revolúcii hľadal šťastie v USA, kde mal strýka. Mohol by som ti napísať pravdy o ľuďoch , ktoré by si aj tak neveril. Zamyslí sa tiež nad Korčokom. Teto "charakter" tiež má ďaleko k svojmu národu. Pravda je, že na našej scéne nemáme pronárodnú osobnosť , ktorá by národ zjednocovala.


68.
označiť príspevok

kntsz muž
   27. 6. 2023, 22:05 avatar
63-
ak vo vláde nebol Sulík, nikto sa vo vláde nežral.
Žranie sa presunulo do parlamentu, kde Sulík robil vláde väčšiu opozíciu ako Fico s Pelem až po jej povalenie.
Korčok vie vystupovať.
Nezabúdajme však, že ho nominoval Sulík a on tiež musel vedieť o tom za koho Sulík veľmi sofistikovane kope.
Byť odborníkom je dobrá vec, ale narušená mravnosť všetko anuluje - ja Korčokovi neverím.


70.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 22:34 avatar
kntsz... Sulík je hajzel, ale to skutočné zlo je Matovič. Ak by vládol sám so Žaluďmi a Sme Mafiánska Rodina, tak tu dnes máme vďaka jeho atomofkám dvojnásobný deficit. S Borisom by si tu vládli a jednu Smerácku mafiu by vystriedala druhá. A ekonomicky by sme smerovali ku Gréckuešte rýchlejšie, ako smerujeme dnes vďaka psychopatovi Matovičovi a jeho rozvratu verejných financií...
Korčok je nezávislý, odmietol vstúpiť na kandidátku SaS, čo by voliči ocenili. Bola by škoda, ak by nekandidoval, lebo kapacity tohto národa sú obmädzené a on ako minister jasne ukázal, ktorým smerom sa máme medzinárodne uberať...


73.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 6. 2023, 11:33 avatar
No, v tom nie je Matovič sám, a najlepšie to vidno na predvolebných plagátoch. Automaticky odmietam voliť toho, kto sľubuje nižšie dane, lacnejšie energie, vyššie dôchodky a pod., lebo nakoniec to aj tak zaplatíme aj s úrokmi, peňazí v štátnej kase niet. Dá sa ako-tak veriť tejto úradníckej vláde, lebo tá voličov nenaháňa.


74.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 6. 2023, 11:37 avatar
Veľa politikov sľubuje kopec peňazí, ale nehovoria, kde ich naberú... komu ich zoberú...
Súhlasí havran


76.
označiť príspevok

kntsz muž
   29. 6. 2023, 23:00 avatar
66-70-
Tiež hltáš návnadu oligarchov a dezolátov aj s navijakom.
Jediné čo sa dá Matovičovi vyčítať je jeho neskúsené a netaktické správanie.
Zdá sa, že si mnohých pohneval, ale prečo sa to stalo? Rozkrádal? Privatizoval? Klamal?.......nie, nič také sa nekonalo.
Čo sa však konalo a je jasne definovateľné a nesporné:
Prvý krát od II. svetovej sa začali vyšetrovať všetky doterajšie svinstvá a to prakticky po mesiaci !!! jeho vlády. Najskorej to schytávali tí menší lumpovia, ale postupne sa rozpracovávali aj veľké ryby. Všetko smerovalo k tým smradľavým rybacím hlavám a to nielen k smeráckym pohlavárom, ale aj ich zamestnávateľom - oligarchom, ktorých miliardové majetky nemohli byť nadobudnuté bez rozkrádania a korupcie.
Takéto vyšetrovania bolo potrebné zastaviť.......
Po páde mečiarovej vlády a nástupom Dzurindu s Miklošom a aj s KDH, kedy sa vytvoril priestor na odhaľovanie grázlov, div sa svete, nekonalo sa ničovaté nič - prečo asi?
Chce niekto tvrdiť, že za Mečiara sa nekradlo???
Nie - došlo k dohode a začala sa pred národom robiť komédia:
Na verejnosti - v médiách na seba útočili, mimo kamier sa dohodli: Vy nám dajte pokoj a my rozkrádači s miliardami na účtoch nebudeme zásadne ovplyvňovať verejnú mienku.
Za oboch vlád Dzurindu bol relatívne kľud a nikto sa s nikým nehádal. Oligarchovia bohatli ďalej a národ dostával toľko, aby sa udržal kľud.
Všetko fungovalo až do vlády Radičovej, kedy sa na scéne začal objavovať Matovič a z SAS Galko, Blahová a Rajtár. Začalo to odhaľovaním na ministerstve obrany a pádom Galka, ktorého sa nezastal ani jeho šéf Sulík a končilo to Gorilou, kde už bol aktívny aj Matovič. Kľud zbraní a tajné dohody s oligarchami boli narušené a bolo treba konať.
Pád Radičovej bol nevyhnutný a k dohode medzi Dzurindom, Miklošom, Sulíkom a protistranou oligarchov reprezentovanou Smerom muselo prísť, aj keď preferencie Smeru nasvedčovali, že po nových voľbách bude karty rozdávať Fico. Hľadal sa len spôsob a ten pri hysterke Radičovej nebolo problém nájsť.
Nepomohlo ani apelovanie Matoviča pred Dzurindom spolu aj s Galkom Rajtárom a Bláhovou, že v parlamente majú stále väčšinu a môžu zostaviť vládu novú a pokračovať vo vládnutí. Vláda Ficovi bola dobrovoľne odovzdaná na ďalších 8 rokov napriek protiústavnosti !!!
Do "riti" - čo to aké svinstvá museli mať dzurindovci, so Sulíkom spáchané, keď toto dopustili???
Určite to vedel Kočner, ktorý pol roka na raňajkách dával rozumy predsedovi parlamentu - Sulíkovi........
No a v tejto situácii po rokoch, sa dostal po voľbách k moci Matovič.
30 rokov po 89-tom, ba 75 od vojny, po jednom !!! mesiaci, každý lump, megazlodej a korupčník stratil istotu, či mu na dvere v ktorúkoľvek hodinu nezabúcha NAKA a neodvedie ho prinajmenšom do vyšetrovacej väzby.
Už som to tuná spomínal: Ak ako zlodej by si vlastnil 1 mld. € a hrozilo by ti, že pôjdeš do basy, čo by si urobil ???
Vedz, že min. 500 mil. by si investoval do toho, aby si toto zastavil.
Tuná však nejde o jedného zlodeja a jednu mld., tuná ide o stovky vagabundov vlastniacich desiatky až stovky mld. !!!
Ihneď ako zistili, že s Matovičom sa nedá dohodnúť tak ako s Dzurindom.....začal skrytý, vysoko sofistikovaný a bezohľadný boj na všetkých frontoch, aby došlo ku zmene politiky a prestali vyšetrovania.
Matovič a následne Heger na jednej strane a miliardy eur na strane druhej už dnes majú jasného víťaza.
Národ je nahuckaný na neschopnosť Matoviča a celej politickú garnitúry, ktorá si dovolila vôbec začať vyšetrovať „nedotknuteľných našich ľudí“.
Ja len žasnem, že nielen nemravný plebs s krvnou skupinou Fica a podobných, ale aj spústa intelektuálov je tak naivných a hlúpych, že toto proti matovičovské šialenstvo zhltli aj s navijákom.
Mimochodom do tohto grobiánskeho kolotoča naskočila aj Čaputová a keď zistila, že na to nemá tak ako Matovič, tak zhodnotila svoje možnosti a bude sa radšej venovať rodine a kľudne finančne zabezpečená žiť.
Nechystám sa zatiaľ na tomto DF, správne majiteľom menežované skončiť, ale ak by som tuná nebol viacej ako tri týždne, tak vedzte, že to bude dôsledkom mojej otvorenosti, na ktorú som doplatil a moja rodina mi bude tiež milšia tak, ako čaputovej.
Súhlasí ondrej61, starky47


21.
označiť príspevok

Nadja žena
   23. 6. 2023, 09:15 avatar
Nuž, podľa mňa je Zuzka jedným z najlepších prezidentov, a to nie len slovenských.
Nie vždy som s ňou súhlasila, ale jej rozhodnutie nekandidovať plne chápem. Dúfam, že jej nástupca bude pokračovať v línii, ktorou išla ona.
Súhlasí ondrej61


23.
označiť príspevok

havran
   23. 6. 2023, 16:34 avatar
Nadja to ma zaujíma ktorí sú tí horší mimo Sloveska. Len aby som mohol s tebou súhlasiť nemenuj tých slepých proti jednookému.


24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   23. 6. 2023, 17:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2023, 21:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2023, 21:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

havran
   23. 6. 2023, 22:15 avatar
Lemmy V prvej vete Nadja hovorí , že Čaputová je jedným z najlepších prezidentov, a to nie len slovenských. Teda ma zaujíma ktorých v EU táto dáma prevyšuje. Čítaj a chápaj. Chcem vedieť koho prevyšuje čo ti na tom nie je jasné. Podľa mňa to nie je žiaden zázrak a tak aj končí. Límčeku pochopil si? Ja ti samozrejme tvoje idoly neberiem , ale diviť sa môžem.


26.
označiť príspevok

Nadja žena
   23. 6. 2023, 22:26 avatar
Havranko, to ti mám vymenovať všetkých, alebo stačí piatich, alebo ako? :D
Ak nevidíš nijakých, tak na čo budem drať klávesnicu
Súhlasí ondrej61


28.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2023, 16:24 avatar
Nadja neboj sa ja vidím a táto hviezda ma istotne neoslepí. Sama si ju takto povýšila , tak to vecne podlož a zdôvodní. Dúfam , že nebudeš používať meinstrímové floskuly a dáš si na tom záležať.


27.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2023, 16:20 avatar
Nadja neviem aké máš kritéria na osobnosti v čele štruktúr štátu. Tak mi prosím vymenuj kvalitatívne vlastnosti , ktorými naša pani Čaputová predčila prezudentov v celej Európe. Pre mňa je tvoje vyhlásenie v -21- nepochopiteľné a neprijateľné. Odpovedz na moju otázku , ja ti potom poviem svoj názor. Budem vecný , bez invektív.


29.
označiť príspevok

Nadja žena
   24. 6. 2023, 18:31 avatar
Havranko, to máš fuk... dejú sa teraz iné veci

2021: Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě!
2022: Ruská armáda je druhá nejsilnější na Ukrajině!
2023: Ruská armáda je druhá nejsilnější v Rusku!“


32.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2023, 23:13 avatar
Nadja najsilnešia armáda USA za posledných 75 rokov bola najsilnešia v 160-tich krajinách po celom svete / niekde i 2x/. No svet sa preto nestal lepší a nerobila ho ani ruská armáda. Vidím , že tvoje nazeranie na svet je čiernobiele , no mne sa to všetko javí dosť čierné. Skús porozmýšľať o týchto faktoch. Niekde v Afrike , vo Vietname , či Južnej Amerike ťa to asi tak nebolí , Hlavne , že sa podarilo založiť ohníček pred dverami Moskvy, čo je výsledok 75 ročného snaženia NATO ktoré ochraňuje asi celý svet , ktorý ich o to neprosí. ROZMÝŠĽAJ. Ja som rád , že sme v krajine ktorá je v bloku NATO , ale nie som rád , že naťahuje paprče cez našu krajinu. Skús na chvíľu rozmýšľať aj z pohľadu druhej strany ako to asi vidia oni.


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 6. 2023, 01:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.64.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 14:03 avatar
Toto je tá "druhá strana". Zoznam krajín, ktoré museli čeliť imperialistickej ruSSkej agresii:

Japonsko 1904
Ukrajina 1918
Azerbajdžan 1918
Poľsko 1920
Mongolsko 1924
Čína 1929
Ukrajina 1937
Azerbajdžan 1937
Japonsko 1938
Poľsko 1939
Fínsko 1939
Japonsko 1945
Čina 1946
Severná Kórea 1950
Čína 1950
Východné Nemecko 1953
Maďarsko 1956
Laos 1960
Vietnam 1961
Alžírsko 1962
Egypt (Spojená arabská republika) 1962
Jemen 1962
Sýria 1967
Československo 1968
Čína 1969
Kambodža 1970
Bangladéš 1972
Angola 1975
Etiópia 1977
Libanon 1982
Afganistan 1979
Azerbajdžan 1988
Gruzínsko 1991
Tadžikistan 1992
Moldavsko 1992
Gruzínsko1992
Tadžikistan 1992
Azerbajdžan 1992
Ingušsko 1992
Čečensko 1994
Azerbajdžan 1994
Dagestan 1994 a 1999
Gruzínsko 2008
Ukrajina 2014


33.
označiť príspevok

havran
   24. 6. 2023, 23:20 avatar
Nadja Najstrašnejšie , že tie bloky už nemajú vôľu spolu ani sadnúť si k jednaciemu stolu. Jediní ktorí sa tomu tešia sú americké zbrojárske lobby. Tak čo srdiečko ako to vidíš ty? Láskyplná papuča ti to vysvetlí , lebo vraj je to najväčšia osobnosť v EU.


35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   25. 6. 2023, 01:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

havran
   25. 6. 2023, 14:08 avatar
Lemmy ty ani nevieš aký rozdiel je medzi ohováraním a znižovaním úrovne osobnosti. Taktiež to platí aj v prípade osobnej komunikácie s tebou. Si v mnohom primitívny /teda jednoduchý/ , čo mne síce nevadí , len to vadí tebe , ale s tým ja nič neurobím lemešku.
Súhlasí Romanov


40.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 07:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 6. 2023, 12:57 avatar
Havranko, pozor, prezrádzaš svoje nedobre utajované myšlienky, ale radšej mi prezraď, koho za najlepšieho prezidenta v súčasnosti považuješ ty?
Súhlasí ondrej61


43.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   26. 6. 2023, 13:41 avatar
Ty tu ešte stále bojuješ s veternými mlynmi a hľadáš v zlých ľuďoch aspoň náznak dobra?   ...
Súhlasím s tebou, že pani Čaputová bola najlepšou hlavou štátu a to z toho dôvodu, že Slovensku neurobila žiadnu medzinárodnú hanbu, narozdiel od predošlých prezidentov... 


45.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 6. 2023, 14:17 avatar
Aaach Duško... O determinovanosti našich osudov ti písať nebudem, poznáš to sám. Semiačko zasiate v detstve rastie a ovplyvňuje nás ako droga, a veľmi ťažko z toho vykĺznuť. Ľudia nie sú zlí, len robia chyby. Niekedy aj fatálne. ))
Našej prezidentke osud nadelil jedno z najzložitejších období, aj keď... Slovensko ako mladá krajina stále zápasí o svoju identitu a smerovanie... A teraz aj dubiská odolávajúce časom zlým sa ohýbajú, ba až lámu...


102.
označiť príspevok

kntsz muž
   4. 7. 2023, 11:58 avatar
45-
tiež som si kedysi pred 30 rokmi navrával, že ľudia nie sú zlí, ale sú len hlúpi.
Nie je to pravda.
Sú aj zlí ľudia, ktorých sebavedomie je závislé od toho, koľkých ľudí oklamú, podvedú, okradnú, ublížia.......


109.
označiť príspevok

Nadja žena
   4. 7. 2023, 17:19 avatar
Ale ak človek chce uprednostniť svoj prospech na úkor spoločnosti, nie je to vlastne hlúposť?
Spravodlivá spoločnosť môže rýchlo napredovať ako celok a v nej aj jej členovia. Na rozdiel od zopár prosperujúcich podnikatelov a "našich ľudí", kde je väčšina národa presvedčená o zbytočnosti svojich snáh?

Lenže toto je téma na rozsiahle diskusie, ktoré by asi ani nedospeli k jednoznačnému záveru. Pretože, sama príroda nás učí, že najdôležitejšie zo všetkého je prežiť, a to čo najlepšie Lenže my ľudia prežívame na úkor celej prírody... a darí sa nám . Teda, strategia je to tiež dobrá. Zatial.


110.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 7. 2023, 12:12 avatar
Hej,
v podstate všetko čo človek zlé koná je z hlúposti, ibaže realita je obyčajne odlišná.
Prvotný problém totiž vôbec nemusí byť hlúposť.
Nikto z nás sa vo svojom živote nevyhne problémom, ťažkostiam, či dokonca tragédiám.
Jedni sa snažia problémy riešiť v dobrom, lebo vedia, že ak sú v spoločnosti s dobrými ľuďmi, všetko sa znáša ľahšie.
Iní však sa môžu zachovať odlišne - ešte min. dvomi spôsobmi:
Prví - bezohľadne a machiavelisticky začnú hromadiť majetok, aby problémy sami zvládali ľahšie a
druhí, ktorí nemajú na to výbavu, tak to riešia tak, že ak sa mám zle ja, tak nech sa iní majú ešte horšie.
Áno príčinou takéhoto správania je aj hlúposť.
Tí druhí to čoskoro zistia, ale tí prví to zjavne zistia až p smrti a v tomto je idealistický názor spravodlivý a perspektívný, lebo názor ateistov - materialistov sa stáva, či to priznáš alebo nie, názorom skazy a záhuby ľudstva ako živočíšneho druhu. Premenliví s ohľadom na čas - "humanizmus", nie je riešenie, je to len odďaľovanie záhuby.
No a keďže ma už poznáš tak doplním:
Boh to vymyslel dobre a spravodlivo - ak bude človek skúmať všetko a poctivo - nielen prírodné vedy, tak na konci je spoznanie Jeho existencie a tým aj zmyslu a spôsobu našej existencie.  


46.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 6. 2023, 14:22 avatar
Ten drobec z avataru,. nie je už ženatý?  


47.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   26. 6. 2023, 17:18 avatar
Až tak rýchlo ten čas neletí, krpec z avataru je čerstvý teenager ...  
Závidím ti ten naivný pohľad na ľudí... Ľudia sú zlí a hlúpi a na Slovensku je takýchto ľudí príliš veľa, viac ich je snáď v našom okolí už len v RuSSku...


49.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 21:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   26. 6. 2023, 22:52 avatar
Myslíš, že je priveľmi naivné si myslieť, že príliš veľa ľudí na Slovensku je zlých a hlúpych? Je možné, že nás butatótov preceňujem a teda nie príliš veľa, ale väčšina Slovákov je zlá a hlúpa... ale takto si asi svoju poznámku nemyslel,... či? ...


57.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 23:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.61.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 13:00 avatar
Lemmy, naivný názor na ľudí majú tí, ktorí si o nich robia ilúzie, dávajú im šance, myslia si, že ľudia sú od podstaty dobrí... to je mať naivný názor na ľudí. Ja ho mám opačný...


58.
označiť príspevok

Nadja žena
   27. 6. 2023, 07:57 avatar
Príliš veľa je krásne vyjadrenie. Niekedy aj jeden je príliš veľa


62.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   27. 6. 2023, 13:03 avatar
Naďa... veď to, aj jeden je často moc a tu máme polovicu národa takého... zloba a hlúposť kam sa pozrieš.
Ešte to tu dobojujeme a na staré kolená ťaháme preč z tejto prekliatej krajiny...  


77.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   1. 7. 2023, 20:10 avatar
Je to červená špina čakajúca na svoju príležitosť...ale oni pokapu.......
Súhlasí kntsz


100.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 7. 2023, 16:16 avatar
Havrankpotrebuje po tej svojej červenej papuli.....čo už môže vadiť niekomu caputova...snáď len smradlavym komunistom....takého prezidenta už tak skoro mať nebudeme....aj vďaka špinam typu havran.... Papuli by som mu roztlieskal na cimprk Campri...a ešte by videlo to červené hovädo čerta v lufte kakať...


38.
označiť príspevok

havran
   25. 6. 2023, 14:36 avatar
Nadja možno len vidíš čo chceš , ale za to ja nemôžem. Zatiaľ podľa môjho vnímania politickej scény nič dobré nevidím. Nenadchla ma Čaputová , lebo to čo predvádzala doteraz nebolo štátnické, Mohli by sme to rozoberať , ale vecné argumenty by pre teba nemali hodnotu a pekné šaty nemajú zase pre mňa. Skús byť objektívna a keď nenájdeš aspoň 10 jej prešľapov , potom ju zober na milosť. Jednooký kráľ medzi slepými nie je žiadna výhra. To , že máme históriu prezidentov takých ako máme a ty povieš , že hádam najlepšia v únii , ťa len diskvalifikuje v objektivite. Prepáč , že ťa neakceptujem , ale nedovolím si hodnotiť tvoje kvality , lebo s tým sa musíš vysporiadať sama. Keď to ešte doteraz nevieš a chceš to zlepšiť a zmeniť odporúčam ti niečo na tú tému preštudovať a nesnaž sa o tom presviedčať diskutujúcich. Ale aby si manebrala , že som človek , čo stojí proti tebe. Ver , že nie , len veci fungujú inakšie. Si celkom zlatý človek dobrého srdca , no je to málo v diskúsii na témy najmä v politike a socálnych témach. Ja ťa nechcem zmeniť , no mňa nezmeníš , nech si myslíš o mne čokoľvek , lebo za 75 rokov ktoré som prežil pri štúdiom, poznaním a praxou som nadobudol skúsenosť ktorá mautvrdzuje v chápaní vecí a spoločenských javov celkom iným spôsobom ako tí , ktorým ešte ani neuschol atrament možno aj na falošnom diplome. Toto neber ako niečo čím ťa chcem dehonestovať. Rád budem s tebou diskutovať , lebo je rozdiel medzi tebou a lemmim , ktorý nedokáže správne použiť aj základné pojmy.


39.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 6. 2023, 15:01 avatar
Havranko, prečítal si si moju otázku?
A ja sa ťa snažím o niečom presvedčiť? A to ktorou vetou? Touto - "podľa mňa je Zuzka jedným z najlepších prezidentov"?


50.
označiť príspevok

havran
   26. 6. 2023, 22:00 avatar
Nadja ja som si prečítal aj tvoje hodnotenia a a tie sa snažia o niečo iné, ale je to tvoja voľba.


51.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 22:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Nadja žena
   27. 6. 2023, 07:59 avatar
Havranko, veď Ty si napísal, že sa snažím ťa presvedčiť, teraz píšeš, že sa snažím o niečo iné, som z toho trošku zmatená, na mňa musíš pomaly, ja som len jednoduchý človek
Súhlasí ondrej61


95.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 7. 2023, 15:46 avatar
To nás operenec je zmätený....


107.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   4. 7. 2023, 16:14 avatar
Tu už nás zmätený červený operenec neodpovedá....je to hajzel


41.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 07:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

kntsz muž
   26. 6. 2023, 13:43 avatar
Už sa tuná prestaň nadúvať havrane a "oslňovať" svojim strategickým geopolitickým myslením.
K tebe budem o niečo stručnejší ako k ET.
Tvoju "sofistikovane - slušnú" rétoriku si strč za širák a prestaň už konečne takto verejne plniť zadanie Ruských bolševíkov.
Súhlasí ondrej61


52.
označiť príspevok

havran
   26. 6. 2023, 22:06 avatar
kntsz nerieš mňa , tým nič nedosiahneš , bavme sa o pohybe veľmocí , ktoré udávajú zón na svetovej scéne. Vlastne už dvaroky nesokážeš niečo vecne diskutovať ,iba osobne riešiš diskutujúcich.


53.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2023, 22:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.69.
označiť príspevok

kntsz muž
   27. 6. 2023, 22:22 avatar
52-
ty si mi ukradnutý, pokiaľ nezačneš šíriť svoju boľševícku - proruskú propagandu.
K tomu opľúvaniu USA by si mal dodať, že všade kde na zemeguli vojensky účinkovali, odvšadiaľ dobrovoľne odišli.
To sa však nedá povedať o Rusku, ktoré si vojensky uzurpuje územia buď priamo ich anexiou, alebo dosadením svojich bábkových vlád, aké sme aj u nás cez 40 rokov zažívali a ktorých si bol súčasťou.
Naviac tieto územia okupujú, devastujú prírodu s hospodárstvom a dobrovoľne sa žiadneho územia nevzdávajú.
K USA mi nezačni pripomínať obdobie kolonizácie.
Vietnam uznali ako omyl a naviac bol v inej, už prekonanej sociokultúrnej úrovni.


72.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 6. 2023, 08:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.103.
označiť príspevok

kntsz muž
   4. 7. 2023, 12:17 avatar
72-
nedá sa povedať, že prehrou.
USA tam nebojovali o nejaké územia ako teraz Rusi na Ukrajine.
Vietnam bol ideologicky rozdelený ešte pred začiatkom účasti USA.
Američania "len" pomáhali svojej sociokultúrnej úrovne, no a Rusko a Čína zase svojej - komunistickej.
Hlavne pod tlakom z vnútra USA sa účasť USA zmenšovala, čo vyvolalo exodus a nakoniec nie všetkým sa do odchodu amerických vojsk podarilo ujsť.
Nebola to porážka USA, ale to žiaľ bolo víťazstvo komunistickej ideológie nad inak už zaostávajúcej ranno kapitalistickej.


108.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   4. 7. 2023, 16:18 avatar
Nahrané ty si ale kus chuja veď práve ty nediskutujes.....len sem tam dáš otázku.....
Súhlasí kntsz


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2023, 22:46 avatar
Bez zmeny bezmozek bolševícky zločinec Havran chrlí voloviny ako vždy . Bolševícka tradícia
Súhlasí kntsz, ondrej61


60.
označiť príspevok

havran
   27. 6. 2023, 12:53 avatar
Osvietený ty si jednoducho debil a chrlíš hubou len výkaly. Ale škoda s tebou sa naťahovať , už dávno si preukázal aký si primitív.


78.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   1. 7. 2023, 20:12 avatar
Takí ako osvietený potrebuje Slovensko..nie idiotov typu havran.....
Súhlasí kntsz


79.
označiť príspevok

kntsz muž
   2. 7. 2023, 11:36 avatar
havrane, svojim spôsobom mi ťa je ľúto.
Presral si si život, lebo na jeho konci zistíš, že tvoje vedúce postavenie nebolo mravným postavením ale falošným.
Stálo na pleciach zločineckej komunistickej strany so spústou neprávostí voči podriadením a v silovom postavení so zbraňami zločineckého a mafiánskeho Ruska.
Čo ti teraz zostalo?
Rodina, ktorá ide v tvojich šľapajách? Ak áno, tak to je ešte horšie, lebo tvoja nemravnosť sa rozmnožila.
Bodaj by to tak nebolo a tvoje deti a vnúčatá našli pevnú pôdu pod nohami v mravnejšom živote.
Z každého tvojho príspevku aj ak sa sem-tam snažíš o kúsok človečiny, trčí tvoja minulosť ako slama z topánok.
Vedz však, že Boh to s nami nikdy nevzdáva a teší sa z každej duše, ktorá nachádza cestu k nemu.
To ti želám.
Súhlasí ondrej61


82.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 7. 2023, 14:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.111.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 7. 2023, 12:23 avatar
82-
rozumiem , že z tvojej nenávistnej pozície si schopný obviniť Boha aj zo sračky, ktorá ťa postihla ak si to prehnal so šaraticou.
Z tejto pozície sa však určite nedopracuješ k pravdivému poznaniu.  


93.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 7. 2023, 15:28 avatar
Cudaku operený, ty sa ani nepokusaj o diskusiu s osvieteným, totálne sa zhovadis a tvoj smrad budovatela bude cítiť na kilometre....


80.
označiť príspevok

havran
   2. 7. 2023, 13:45 avatar
kntsz nechoď na mňa s hlúposťami o Bohu a viere. Ty vidíš len ruských "dobrákov" no amerických zbožňuješ a to čo dokázali za 150 rokov nevidíš v plnom svetle , tak že nemáš právo sa vyjadrovať o tých čo s tebou nesúhlasia , lebo si len primitívne rozmýšľajúci a jednostranne zameraný človek. Na všetko a všetkých máš svoje primitívne a hlúpe vyjadrenia, čo svedčí o tvojej nezrelosti a neschopnosti vnímať javy objektívne. Je legitímne podporovať sociálnu demokraciu , ale problém je v tom , že takmer všetci sa cítia byť demokrati ako to vidíš aj u tých mrzákoch od Matoviča. Ukončím tým , čo so som začal. Už lento , ako nešťastne miešaš cirkev a vieru je jasné , aký máš v hlave chaos.


83.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 7. 2023, 14:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.84.
označiť príspevok

havran
   2. 7. 2023, 20:33 avatar
Lemmy nedávaj mi otázky "ala stupido". Však ty si otázku akoby ju vyprodukoval debil vieš vždy dať sám a sám si vieš aj odpovedať. Ja tu nikde nefandim komunistom za ich chyby , ale to už je dávno minulosť. Tvoj problém je v tom, že nechápeš čo sa to deje teraz a nevieš ako ďalej. Tak už sa spamätaj a aktualizuj tú svoju zaseknutú hlavu. Asi to nedokážeš , lebo si sa rozhodol , že si nájdeš zopár ľudí a najmä mňa , ktorých budeš otravovať svojou nekonečnou primitívnou hlúposťou . Vráť sa do reality , lebo zblbneš chlapče.
Súhlasí Romanov


85.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 7. 2023, 20:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.86.
označiť príspevok

havran
   2. 7. 2023, 23:07 avatar
Lemmy takto duchaplne reaguješ už niekoľký krát a to vždy , keď stratíš svoje výrečne schopnosti. To vážne nedokážeš nič iné len saa krútiť ako veverička v kolotoči? Tak odpovieš mi na to niečo hodné tvojho "úchvatného" ducha?


87.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 7. 2023, 23:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.104.
označiť príspevok

kntsz muž
   4. 7. 2023, 12:26 avatar
v tvojich duševných zvratkoch nenachádzam pevného bodu, ale len psychospirituálny rozvrat stárnuceho, so stareckou neurózou.


105.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2023, 13:59 avatar
kntsz na takú stupiditu akú tu dokazuje škoda niečo odpovedať a že nechápeš ako i sám dokazuješ to je tvoj problém mrzáka ktorý sa potáca v tom čomu nerozumie a ty dokazuješ svoju psychospirituálnu úbohosť pomätenca , ktorý ani nechápe svet v ktorom žije.


81.
označiť príspevok

havran
   2. 7. 2023, 14:01 avatar
kntsz Diskúsia o existencii Boha je nezmysel , v Boha buď veríš , alebo nie. Pozri sa na históriu ľudskej spoločnosti a pochop, že tých vládcov čo jední chvália a iní odsudzujú si ľudia vyberajú podľa osobných hodnotení , ale rozhoduje ich skutočný prínos a v tom sú dejiny a história nemilosrdné , aj keď ju píšu víťazi. Máš mozog zaliaty zlobou a nenávisťou , ktorú do teba niekto zasial a snažíš sa to preniesť aj na mňa. Ja som šiel vždy vlastnou cestou a za svoj názor som musel bojovať aj za komunistov. Ani nevieš čo je to bojovať za svoj názor , ty len dokážeš po meinstrímovom prúde plávať a a vesluješ pľuvaním cez okraj svojej loĎky. Tak trochu porozmýšľaj a možno z teba niečo rozumné vypadne.


88.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 7. 2023, 01:53 avatar
Havran ved aj ty mas svojho boha . Ty veriš v dobro masovych vrahov .
Súhlasí kntsz


89.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 7. 2023, 07:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.90.
označiť príspevok

kntsz muž
   3. 7. 2023, 11:58 avatar
Definíciu tvojho aj havranovho boha to spĺňa na 100%.
Avšak s Bohom to nemá nič spoločné.
Máš slobodnú vôľu a môžeš si vyberať medzi "b" a "B".
To už som však zašiel za hranicu tvojho chápania - na to nemáš ani ty a ani havran výbavu.
Súhlasí Láskaláska


91.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 7. 2023, 13:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.94.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 7. 2023, 15:42 avatar
Humanizmus je protinabozenske nabozenstvo.....naprostu vatsinu svojej energie venuje proti Bohu....a poukazuje na nezmyselnosť Boha....


96.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 7. 2023, 15:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.98.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 7. 2023, 16:00 avatar
Ale je a ani si to neuvedomujes....veď je tom staviate....odmietate vyssiu inteligenciu a staviate na ľudskom rozume, ktorý je vaším bohom....


101.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 7. 2023, 17:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.92.
označiť príspevok

Láskaláska
   3. 7. 2023, 15:26 avatar
havran aj lemmmy su obmedzeni materialisti......nepohnu sa dalej  
Súhlasí kntsz


97.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 7. 2023, 15:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.99.
označiť príspevok

Láskaláska
   3. 7. 2023, 16:08 avatar
vzdy si bol lemmy hlupak.....vobec si sa nezmenil......
Súhlasí Romanov


106.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2023, 14:05 avatar
Osvietený to si prišiel na tú stupídnosť sám, alebo ti to našepkal Ondrejko? Alebo dokonca ten úbožiak kntsz? Máš to v tej zadubenej hlavičke riadne pomiešané. Kto ti našeptal , že si Osvietený?


112.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 7. 2023, 12:56 avatar
Dostal si sa na okraj možností komunikácie.
Zostalo ti len:
- prišiel na tú stupídnosť sám
- úbožiak kntsz
- zadubenej hlavičke
- Máš mozog zaliaty zlobou a nenávisťou
- vesluješ pľuvaním
- takú stupiditu
- tvoj problém mrzáka
- úbohosť pomätenca
- otázku akoby ju vyprodukoval debil
- a aktualizuj tú svoju zaseknutú hlavu
- svojou nekonečnou primitívnou hlúposťou
- zblbneš chlapče
- primitívne rozmýšľajúci
- tvojej nezrelosti a neschopnosti
- máš v hlave chaos.
- ty si jednoducho debil a chrlíš hubou len výkaly
- preukázal aký si primitív.
- Si v mnohom primitívny

Toto je slovník iba z jedinej - tejto témy.

Predstavte si vážení diskutujúci, že človek s takýmto slovníkom ("čím je srdce preplnené o tom hovoria ústa", bol súčasťou vládnucej komunistickej totalitnej garnitúry min. od 1969 do 1989 a teraz nám tuná už 32 rokov robí výklad o tom ako treba vládnuť, ako sa treba zachovávať v medzinárodnom priestore a robiť kázne o tom ako sa máme správať.......
Ak by tento človek mal aspoň za horčičné semienko zdravého rozumu a mravnosti, tak zalezie do splaškových kanálov a nikdy sa už neukáže na svetlo sveta.    


113.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 7. 2023, 13:01 avatar
112- aby nedošlo k omylu, ten mrkajúci smajlík naskočil sám po uzatvorení zátvorky. T
Takže žiadna sranda, ale tragédia človeka s vážnymi tieňmi z minulosti.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:36,  škoda zdupkal, chcel so sa opytať, či má pipíka, alebo pipinu, alebo či je nedajbože...
dnes, 09:33,  to je debata za tanier fazule..
dnes, 09:28,  tu nejaku navštevu Ilushikukq VITAJ A NIĆ NEPYTAJ Ilushikukq*58*58*58*58*58*58*58*58*58*58*58
dnes, 09:25,  no aspon je tu nejaka debata*39*39*39*39
dnes, 09:19,  nechápem prečo tu tento spamer nie je už dávno zmazaný... mesiac to tu už spamuje a admin...
dnes, 08:54,  vytvaraš si nicky kedy chceš, tak nešaškuj krasna vílo*58*58*58*58*58*58 you create...
dnes, 08:38,  ja neviem ako sa to počíta, ale ak by som chcel, tak sa na df prihlásim za deň aj 100 krát
dnes, 08:34,  Can someone answer how to change the password ?? Can I create a new username and password?...
dnes, 08:01,  if you understand what the topics are about, why don't you write in Slovak beautiful villa...
dnes, 07:27,  Is there any of the moderators, because I can not answer a new topic? Maybe I'm doing...
včera, 22:25,  fešáci
včera, 21:42,  ked je milionár na Cookových ostrovoch, iste nebude odkázaný od toho aby na tomto predaji...
včera, 21:14,  https://img.aktuality.sk/foto/robert-fico-a-robert-kali-k/ODAweDQ1MC9zbWFydC9maWx0ZXJzOmZvcm1hdCh...
včera, 20:30,  https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_QJ_x/DBUBE/bratislava-protest.jpeg?fl=cro,0,0,2048,1152%7Cres,102...
včera, 19:42,  za 20 euro ti to istotne nedá, ja osobne by som bol velmi za to, ak by tu diskutovalo viacej...
včera, 19:36,  Nechapem, prečo este nieje nejaký zakon, ktorý by posadil politikov do chladku, ked vedome...
včera, 19:26,  qwertík, čertík čo na to hovoríš ?
včera, 19:23,  Toto forum treba vzkriesiť k životu, a obnoviť jeho bývalú slávu... no na to treba tu...
včera, 19:21,  Počuj Foton, odkúpim od teba DF. Nie som milionár, tak za nejakú symbolickú cenu dajme tomu...
včera, 10:14,  Nemôže, pretože nechce hniť v base
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(262 438 bytes in 0,222 seconds)