Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Peniaze sa povaľujú všade, len väčšina z nás ich nevie pozbierať.

56
reakcií
3126
prečítaní
Tému 27. decembra 2010, 01:11 založil Samerlik.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Samerlik muž
   27. 12. 2010, 01:11 avatar
Ľudia sa v dnešnej dobe delia na úspešných a neúspešných a za úspech sa považuje schopnosť zarábať peniaze. Niektorí peniaze zarábajú ťažkou prácou, ostatní inak... Ponechajme teraz bokom podvodníkov, tunelárov, zlodejov či politikov.
Bez veľkej námahy dokážu peniaze zarábať ľudia, ktorí majú talent orientovať sa vo financiách. Hovorím o talente, pretože mnohí z nich nie sú príliš vzdelaní. Ide asi o talent, cit, intuíciu...
Tí z nich, ktorí sú skromnejší, hovoria o tom, že nejde o talent, ale o spôsob nazerania na svet, o vnímavosť. Všade okolo nás tečú peniaze, "peňazovody" sú všade, "peňazovodmi" je pospájané všetko, aj naše domácnosti s obchodmi, bankami... A niektorí vnímaví ľudia svoju pozornosť zamerali práve na "peňazovody", naučili sa sledovať finančné toky. A pre človeka schopného orientovať sa vo finančných tokoch nie je ťažké nasmerovať ich k sebe - na svoj účet.
Vraj väčšine ľudí peniaze pretekajú priamo pred očami, dokonca pomedzi prsty. Ale len niektorí to vnímajú a len niekoľkí časť z tých peňazí presmerovať.
Vraj jedným z "peňazovodov", ktorý vedie cez stále väčší počet domácností, je internet. Väčšine ľudí samotný počítač a pripojenie na internet požiera značnú časť ich domáceho rozpočtu, ale len malá časť ľudí dokáže využívať jeho neobmedzené možnosti.
Tu je jeden zo spôsobov, aby Vám Váš počítač zarobil, ak už nie na seba, tak aspoň na elektrinu, ktorú spotrebuje:

Tisícky ľudí denne surfujú na nete - chatujú, sťahujú filmy. A len málo ľudí vie o tom, že popritom by mohli zároveň zarábať peniaze, a to bez toho, aby museli klikať na reklamy a podobne. Nemusia robiť nič.
Stačí sa zaregistrovať na jednej stránke a stiahnuť si surfbar a ten po každom naštartovaní počítača zapnúť.
Surfbar je úzky pásik na monitore, v ktorom sa zobrazujú reklamy. A za to užívateľovi pribúdajú na konto peniaze.
Je pravda, že surfbary na monitore trošku zavadzajú. Na to si však užívateľ rýchlo zvykne a dnes sú monitory dosť veľké. Surfbar sa dá jednoduchým pohybom myšou kedykoľvek premiestniť tam, kde najmenej prekáža. A jednoducho sa dá kedykoľvek vypnúť (vtedy však nezarába).

Surfbar Warezovka
Surfbarov je viac druhov. Nový český surfbar Warezovka má však oproti ostatným niekoľko výhod:
- Nič netreba do počítača inštalovať. Surfbar sa raz stiahne a potom sa už vždy len otvorí alebo zatvorí.
- Surfbar Warezovka neobťažuje otváraním stránok. Keď užívateľa niektorá reklama v surfbare zaujme, klikne na ňu a vtedy sa mu otvorí stránka. Surfbar neotvára žiadne stránky sám.
- Surfbar môžete používať kdekoľvek, kde je počítač pripojený na internet (doma, v práci, v škole, na internáte, na notebooku). Stačí, keď si ho stiahnete alebo prinesiete na USB-kľúči a spustíte ho (len nesmie byť spustených viac surfbarov prihlásených na jeden účet naraz).
- Admini Warezovky preverujú každú reklamu, nehrozia žiadne škodlivé reklamy ani vírusy.
- Body sa okamžite preratúvajú na české koruny, netreba čakať na koniec mesiaca, kedykoľvek sa môžete pozrieť, koľko ste už zarobili.
- Po dosiahnutí výplatného minima (200,- Kč) môžete okamžite požiadať o vyplatenie. Výplaty sú každý pondelok, peniaze posielajú na PayPal, ale aj bankový účet, alebo si môžete dať peniaze poslať poštovou poukážkou.
- Zrozumiteľná česká stránka a k nej aj fórum, do ktorého môžete písať otázky, pripomienky, návrhy a nadviazať kontakty.

Jednoduchá je aj samotná registrácia:

1. krok - registrácia
Kliknite na tento odkaz: warezovka.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Vyplňte políčka, v políčku referent ponechajte kai1967. Užívateľské meno a heslo, ktoré ste zadali, si zapamätajte. Keď vám počítač vypíše, že registrácia prebehla úspešne, ste zaregistrovaný.

2. krok – stiahnite si surfbar
Na stránke, na ktorej ste sa zaregistrovali, kliknite na Surfbar. Pod obrázkom je nápis Stáhnout. Po stiahnutí si ho uložte na plochu.

3. krok – zarábajte
Tento krok budete robiť vždy, keď zapnete počítač a budete chcieť zarábať.
Kliknete dvakrát na ikonu Surf a prihlásite sa – napíšete svoje užívateľské meno a heslo, ktorým ste sa zaregistrovali. A to je všetko, môžete zarábať.

V žiadnom prípade nečakajte veľké zárobky. Peniaze budú len pomaly „kvapkať“, pôjde to pomaly. A nie aby Vám napadlo nechávať zapnutý počítač len kvôli tomu, aby ste zarobili. Viac miniete na elektrinu. Je to skôr o tom, že keď už surfujete, po niekoľkých mesiacoch dobre padne nejaká tá stovka korún.

Na stránke nájdete aj svoj refflink. Ten môžete rozposlať svojim priateľom a známym. Keď sa cez ten refflink zaregistrujú, stanú sa vašimi refferalmi a Vy budete zarábať viac, pretože budete dostávať aj po 20 % zo sumy, ktorú zarobia oni (im to nebude odrátavať). Vtedy Vám peniaze začnú „kvapkať“ rýchlejšie. A keď sa Vám podarí presvedčiť niekoľko svojich známych, ktorí veľa surfujú, peniaze Vám začnú tiecť...

Nie je to vždy ľahké, mnohým sa do toho spočiatku nechce. Ale človek musí byť na začiatku skromný a trpezlivý. Začnite sám a keď im ukážete, že je to jednoduché, pôjde to. A najmä, keď uvidia, že Vám prišla prvá výplata, sami budú chcieť. Niekto však musí začať. Ale kto začne prvý alebo medzi prvými, býva úspešnejší (ako pri každom podnikaní).

Ako som už spomínal, jednou z výhod tohto surfbaru je to, že surfovať môžete kdekoľvek a nemusíte sa znovu registrovať, stačí si stiahnuť (alebo priniesť na USB-kľúči) surfbar, zapnúť ho a prihlásiť sa. Ale POZOR, nech sa nikdy nestane, že budete mať zapnutý surfbar naraz na dvoch miestach! Zrušili by váš účet.
Platí pravidlo: 1 IP = 1 registrácia. Na jednej IP-adrese môže fungovať viac surfbarov, ale na rôzne účty a každý účet sa musí zaregistrovať na inej IP. To znamená, že ak napríklad doma máte viac počítačov napojených na jeden router a zdieľate jednu IP-adresu, môžete používať surfbary aj naraz, ale každý na svoj účet a každý sa musí zaregistrovať na inej IP. Ak máte meniteľnú IP, nie je to problém, ak nie, ostatní členovia rodiny sa musia zaregistrovať inde (u susedov, u známych, v práci pod.).
V niektorých prípadoch sa po úspešnej registrácií stane, že stiahnutý surfbar sa nedá spustiť (vypíše hlášku: Chyba aplikace. Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila.). Vtedy je potrebné stiahnuť a nainštalovať MS .NET Framework

Ak Vás tento príspevok zaujal a zaregistrujete sa, prajem Vám vysoké zárobky. Ale pozor – peniaze kazia charakter! Preto aj keď sa Vám bude dariť, nezabúdajte sa správať k ostatným ľuďom slušne a ohľaduplne, lebo aj keď sa dnes hovorí všeličo iné, peniaze naozaj nie sú všetko.


3.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 10:26 avatar
Bohužiaľ, je to naozaj tak. Peniaze vznikli preto, aby sa nimi platili tovary a služby. Ale namiesto toho, aby mal najviac peňazí ten, kto dokáže vyprodukovať najviac a najlepšie, má dnes najviac ten, kto sa zaoberá peniazmi. Peniaze pre peniaze.
Mám niekoľko známych, ktorých poznám z detstva a ktorým všetky ich záujmy nahradili peniaze a z ich niekdajších ideálov zostali len tie dnešné takzvané pragmatické pravdy. Čo najviac zarobiť a nezdržovať sa ničím, čo neprináša peniaze. Nechcel by som vyrastať v rodinách takých ľudí - deti dostanú všetko, čo sa dá kúpiť a o ostatnom nemajú ani šajnu.
Nedokázal by som tak žiť.

Na druhej strane teraz robím svoju prácu, ktorú som mal rád a ktorá ma bavila a teraz ma oberá o energiu, voľný čas i pokoj v duši. A zarobím málo. A sám pred sebou si nechcem priznať, že svoju prácu robím preto, lebo sa neviem inak uživiť...

Vďaka Samerlik za návrh, prijal som ho a dnes ráno som niečo z toho toku presmeroval k sebe. Naozaj to nie je veľa, ale keď neprší, nech aspoň kvapká. Od dnešného rána môj počítač ani na chvíľu nejde naprázdno sa kolegom chválim, že mám pasívny príjem...
Súhlasí postoy-lea


4.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:32 avatar
Kaies presne tako isto to mám v živote ako ty. Aj názorov na zhŕňačove peňazí aj svoju pracovnú pozíciu, ktorá mám rada, ale zarábam málo, ale neviem si predstaviť robiť niečo iné, viac výnosnejšie. A ozaj to funguje s tým programom?


7.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 10:47 avatar
Ahoj Lea. Funguje to. Ale pomaličky, po halierikoch. Lepšie len nechať ísť surfbar, ale nechodiť na tú stránku, len raz za týždeň, vtedy to bude zopár koruniek. Ale práve nahováram kolegu, aby sa pridal a som presvedčený, že sa pridá aj Baťas, keď vytriezvie. Poslal som mu svoj refflink. Potom to pôjde rýchlejšie.


9.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:50 avatar
Kaies potom daj informáciu po istom čase, či si nezmenil názor, ak budeš chcieť.
Súhlasí Kaies


34.
označiť príspevok

Amazonka žena
   29. 12. 2010, 05:18 avatar
peniaze - najväčšia pliaga ľudstva - lepia sa darmožráčom na ruky !


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 12. 2010, 08:34 avatar
hmm...hmmm...hmm...,,je to od teba šlachetné ))


5.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:35 avatar
Ena ci Ruwolf čo si myslíte o tejto téme? Má to zmysel sa prihlásiť?


6.
označiť príspevok

ruwolf muž
   27. 12. 2010, 10:43 avatar
Záleží, čo si predstavuješ pod slovkom "zmysel".
Či "zarobíš" aspoň 1€/mesiac? Neviem.
Či Ťa to nebude otravovať? Neviem.
Či tým budeš robiť niečo užitočné? Viem: nie.
Či to skúsim? Viem: nie.  
Súhlasí Ónya, clear1


8.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:49 avatar
Ruwolf, takže ty to vidíš takto, ďakujem za názor.


11.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 10:56 avatar
Na ten surfbar sa naozaj dá zvyknúť. A že to ide pomaly... Treba byť skromný. Halierik k halieriku, desaťhaliernik k desaťhalierniku, korunka ku korunke... A po niekoľkých týždňoch dostať 200 - 300 korún, ktoré by som inak nemal...
Ponúknem známym, niekto sa isto pridá a nemám čo ďalej riešiť. Mám dobrý pocit aj z toho, že keď od PC odbehnem na wecko, PC stále pracuje v prospech mňa.


15.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:59 avatar
Kaies zase teória sporenie dlhodobo, systematicky aj po malých čiastkách sa týka bežných ľudí napr. aj mňa, keďže zarábam ani nie priemerne ale podpriemerne a zase, keď človek neurobí to čo môže, to málo, ktoré po čase sa ukáže pomerne slušná cifra a aj málo je viac ako nič.


10.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 10:54 avatar
tieto veci som skusal tak pred 10 rokmi... a nevravim... nejake seky dosli...asi 60$ dokopy...ale tak oplati sa?


12.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 10:56 avatar
vtedy som bol student a 60$ boli neuveritelne praxy hlavne ked boli skoro zadarmo ))


13.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 10:56 avatar
Ena neviem, skôr sa mi vidí rozumnejšie šetriť neopodstatnené výdaje, keď človek nakupuje hlúposti. Ale zase, každý peniaz čo príde nie je zlý. Neviem.


14.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 10:58 avatar
ono vtedy to bol velky boom ) taky napad dostali reklamne spolocnosti ze budu predavat reklamu rovno pouzivatelom cez take programiky... a ze za kazdu reklamu budu platiti priamo uzivatelom... ale potom im to nejak rachlo... dosla kriza v reklamnom priemysle na internete a cele sa to zhatilo... neviem ci to dnes sa nejako rozbehlo... alebo to je len podvod...


16.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 11:00 avatar
Ena tak sa ta opytam, mozem nieco stratiť, ak to skúsim, alebo môžem len získať hoci len málo, ale zadarmo?


17.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:03 avatar
ak to funguje a nie je to len taky odrb-lakadlo na ludi tak ano ) rozhodne by som bol ale opatrny pri instalovani cohokolvek do pocitaca )) lebo nevies co sa v tom niecom moze skryvat ))
Súhlasí Roman274


18.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 11:06 avatar
Ena zase, predpokladám, že väčšina užívateľov pc má kvalitný antivírusový a antispywarový program.


19.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:08 avatar
tak snad ano ))


21.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 11:10 avatar
Záleží na tom, čo človek môže stratiť, koľko námahy a času do toho investuje. Prečítal som si, rozhodoval som sa, zavolal som známemu - počítačovému technikovi, rozhodol som sa a zaregistroval sa - spolu asi 15 minút.
Vraj je to bezpečné, lebo nič netreba do počítača inštalovať. Stiahneš a máš to, zapneš a ide to, vypneš a nejde to.
A inak čo mám riešiť? Stratiť nemám čo, tak prečo nie?


22.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:11 avatar
ja tak nemam rad slovicko VRAJ )) neviem preco ale zacinam byt na neho alergicky )))


23.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:12 avatar
a este UDAJNE ))))


25.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 11:25 avatar
V krimi-novinách hovoria: "XY mal vtom čase vykradnúť..." Prečo mal? Mal vykradnúť a nevykradol? V takýchto prípadoch mám radšej slovíčko "údajne".


26.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:27 avatar
pretoze ak pouzijes slovicko udajne, tak mozes beztrestne povedat cokolvek ta napadne ... nech je to sebavacsia pitchovina... a najhorsie na tom je ze ludia k tomu pristupuju tak ako by tam to slovicko udajne ani nebolo ))


28.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 12. 2010, 11:30 avatar
Ena presne, slovník právníkov, diplomatov a hovorcov je riadne vydžubaný.


24.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:21 avatar
a okrem toho... vies dobre Kaies ze tento system je zalozeny na pyramide... )) viac referalov... viac zarobis... ))
Súhlasí Kaies


27.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 11:29 avatar
Aj nad tým som rozmýšľal, preto som sa radšej rozhodol hneď. Všetko je dnes založené na pyramíde. Kto je prvý, je vo výhode. Je lepšie, keď to známym ponúknem ja, než by to oni neskôr ponúkali mne a ja by som to už nemal komu ponúknuť.


29.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:31 avatar
za nasich detskych cias boli take hry ) ze dosiel ti dopis v ktorom bolo 10 mien )) mal si poslat 10 korun na prvu adresu a dopisat sa nakoniec )) toto bola pyramida )) ne tieto referaly )))


30.
označiť príspevok

Kaies muž
   27. 12. 2010, 11:42 avatar
Pamätám sa. Aj ja som sa niekoľkokrát zapojil a obyčajne nič z toho nebolo.
Tu však nikto nemusí nikomu poslať nič, všetko rieši systém a nikomu z ničoho neuberá.


31.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:44 avatar
jak myslis


20.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 12. 2010, 11:09 avatar
ale aj ked sa das zaockovat proti chripke, nemas istotu ze ju nedostanes ))


32.
označiť príspevok

Roman274 muž
   27. 12. 2010, 22:46 avatar
For Kaies
Nooo som si precital a urcite by som si to do pc nedaval. Za tych par halierov sa mi neoplati ohrozovat svoje
sukromie ( data ) alebo pripadnu opravu pc.
Mna skor zaujala jedna vec.. Samerlik dal navod na registraciu a ... v políčku referent ponechajte kai1967 ))
Takze je to divne, ale budiz.
Aj tak je to podla mna FAKE


33.
označiť príspevok

Kaies muž
   28. 12. 2010, 13:17 avatar
Roman, ja som sa naozaj informoval u ľudí, ktorí sa vyznajú v počítačoch. Spomínali veľa hororových príbehov o vírusoch i počítačovej špionáži. Pozreli si ten surfbar a prečítali si aj stránku. Je to bezpečné už tým, že nič do PC netreba inštalovať a že surfbar neotvára stránky.
Po prečítaní stránky si myslím, že admini sú dôveryhodní. Nemôže človek všetko odmietať...
Čo sa týka Samerlika, tiež ma zaujal jeho odlišný nick na DF a na Warezovke a najmä jeho podobnosť s mojim ale keď som sa s ním skontaktoval, zistil som, že sa volá inak, páči sa mu meno Kai a 1967 je rok jeho narodenia.
Človek by mal byť opatrný, ale prílišná opatrnosť môže byť aj na škodu...


35.
označiť príspevok

Samerlik muž
   8. 1. 2011, 11:39 avatar
Funguje to - to je dôležité!
Je to tak nejak, ako to píše Kaies, ale dôležité je to, že aj on aj ďalší, čo sa zaregistrovali a surfbar si zapínajú, budú mať možnosť pocítiť, že to funguje - tak ako je teraz. Takže nejde o žiadny podvod, ako sa tu mnohí obávali.
Tí, ktorí na Warezovke fungujete, napíšte svoje skúsenosti. Som zvedavý.


36.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 11:49 avatar
pyramida. Aby iny klikali za teba... a tebe budu cinkat centy na ucte.
Neuveritelne, ze tieto sracky su stale legalne.


37.
označiť príspevok

Samerlik muž
   8. 1. 2011, 12:05 avatar
O niečo vyššie o tom píše veľmi výstižne Kaies. Všetko je dnes založené na pyramíde, celá trhová ekonomika! Kto ide skôr, je v konkurenčnej výhode. Kto ide neskôr, na to, aby sa presadil, musí ísť s nižšou cenou a podobne.
Podľa Teba by mala byť celá trhová ekonomika nelegálna???


38.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 12:08 avatar
Ano.
A nemienim sa na tom podielat.


39.
označiť príspevok

Samerlik muž
   8. 1. 2011, 12:31 avatar
Nemyslím si, že je čas na novú socialistickú revolúciu.


40.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 12:34 avatar
Ja hej. Aby sa preriedili trosku tie cudzopasne hyeny, ktore vymyslaju taketo hovadiny


41.
označiť príspevok

Samerlik muž
   8. 1. 2011, 12:42 avatar
Tým, že nie je čas, som myslel na to, že nebude. A "cudzopasné hyeny" - trošku prisilné slová. Sú tí ostatní lepší? Myslím tým tých, ktorí nič nedokážu vymyslieť, nič nechcú robiť, len závidieť schopnejším a snažiť sa toho zmocniť násilím, ničiť a devastovať a čakať na prílet pečených holubov, ktoré nepriletia, tak ďalej hundrať, snívať, závidieť a nenávidieť schopnejších a nazývať ich cudzopasné hyeny. Ktorí z nich sú vlastne cudzopasní?


42.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 1. 2011, 13:02 avatar
presne Samerlik, súhlasím s tvojím pohľadom. Odkedy sa riadim filozofiou pragmatizmu a kapitalizmus používam ako nástroj k dosiahnutiu slušného balíka peňazí, nemám problém sa venovať aktivitám a vrážať investície tam, kde by som bežnou prácou a submisívnym prístupom kokota nedokázal investovať takmer nič. Pyramídová hra má jednu nevýhodu a tou je disponvanie počiatočným kapitálom (tak isto ako pri podnikaní či živnosti), ale keď už máš pod sebou ľudí, tak máš ako tak stály príjem z ničoho. To je tá podstata peňazovodu  


43.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 13:06 avatar
nezaujima ma tvoje ospravedlnovanie si nicomnosti
Kzdy dobre vie, co robi a tak sa mu bude aj vodit. Prachy este nikoho stastneho neurobili. Skor naopak.


44.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 1. 2011, 13:12 avatar
mňa nerobia šťastným prachy, ale pocit satisfakcie za to, ako zvládam rôzne aktivity, a z toho mimo iné plynú aj tie peniaze. Ide to ruka v ruke, tak v čom vidiš problém. Si proti kreativite a individualite?


45.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 13:19 avatar
Som proti nicomnosti, zakernosti, zneuzivaniu. Ak ma jeden clovek IQ 130, tak ho to neopravnuje k tomu, aby sofistikovane vyciciaval dalsich 10000 preto ze maju IQ 90 a nedokazu hned prehliadnut jeho spinave praktiky.
A tak zial kapital funguje.
Potom sa snazia jeden predbiehat druheho v genialnosti osierania ostatnych. Pri tom skapeme vsetci, pretoze tato Planeta to donekonecna znasat nebude. Bedacenie Zeme narasta exponencialne vdaka tym "sikovnym".
Dalej opavrhujem kazdym, kto nevie zit v rozumnej miere/rovnovahe. Ked ma co potrebuje chce stale viac.
To, co ty vidis ako noblesne, sikovne, ci dokonca kreativne vidim ja ako bezodnu hlupost.


46.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 1. 2011, 13:28 avatar
lenže planéta to prežije, dopad to má iba na ľudí. Planétu dojebal technologický pokrok, nie kapitalizmus.
Súhlasí Boris


47.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 1. 2011, 13:38 avatar
Mas pravdu zle som sa vyjadril. Znici to ludsky svet spolu so znacnou castou zivocisneho a rastlinneho. Planeta sa zregeneruje casom.
Technologicky pokrok prekvita v kapitalistickom zriadeni, pretoze to podporuje extremny konzum. Bez extremneho konzumu nieje mozny kapitalizmus, pretoze ten je schopny existovet len vtedy, ked zisk rastie. Nekonecny rast je kapitalisticky koncept zial zdroje tejto planety nekonecne niesu.


48.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 1. 2011, 14:12 avatar
Klameš.
Keď napr. niekto pečie a predáva chlieb, žiadna pyramída sa u neho nekoná.


49.
označiť príspevok

Poroslav muž
   8. 1. 2011, 15:04 avatar
Ruwolf, Ty jednoducho klames, aha!
static2.bigstockphoto.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 


52.
označiť príspevok

Kaies muž
   8. 1. 2011, 20:41 avatar
Ruwolf, Ty nemáš pravdu. Začni piecť a predávať chlieb a uvidíš tú pyramídu! Zákazníci a odberatelia, ktorých iný pekár dostal "pod seba", len veľmi ťažko prejdú pod Teba. Aj keď budeš mať kvalitnejší a chutnejší chlieb, budeš mať čo robiť, aby si mal dosť odberateľov. A tiež pôjde o reklamu, cenu, miesto predaja (centrum mesta, dediny alebo pefiféria) a podobne. Pretože kto bol prvý alebo medzi prvými, všetko dobré obsadil. Pyramída... A pri všetkom styky, priateľstvá a podobne... Pyramída sa nekoná? Pyramída tu je!


53.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 1. 2011, 21:06 avatar
Upečieš, predáš, nikumu neplatíš za predaný kus len preto, že on mal prv pekáreň dakde v inom meste.


54.
označiť príspevok

Kaies muž
   8. 1. 2011, 21:12 avatar
Nepredám. Nebude komu.


50.
označiť príspevok

Kaies muž
   8. 1. 2011, 19:59 avatar
Žasnem, kam sa až diskusia na túto tému dostala. Boris, to čo píšeš, je naozaj prisilné. Mňa tento príspevok zaujal a na Warezovke som sa zaregistroval. Mám už piatich referalov a jeden z nich má už vyše 10 - už teraz má viac peňazí, ako ja. Ja mám 14,34 Kč. O niekoľko týždňov budem mať 200 korún, ktoré by som inak nemal. Nič som do toho nevrazil, ani tí piati, za ktorých dostávam peniaze. Aké vyciciavanie? Ja ich vyciciavam? Mňa Samerlik vyciciava?
V robote ma vyciciava zamestnávateľ, lebo vykonávam 3 funkcie za jeden plat! Ale na Warezovku som sa zaregistroval dobrovoľne a na obrazovke znesiem ten surfbar. Všimli si to dvaja kolegovia, prejavili záujem a majú ich tiež. Vyciciavam ich? Poslal som link Baťasovi, zaregistroval sa a má už jedného referala. Vyciciava ho? Ja vyciciavam Baťasa? Zaregistroval sa aj môj mladší brat a jeden môj kamarát, ktorému som poslal link. Vyciciavam ich?
Boris, máš pravdu v tom o extrémnom konzume a kapitalizme, ktorý nikdy nezabezpečí kvalitný život pre všetkých a speje k zániku civilizácie na zemi. Ale myslím si, že ani extrémizmus podobný samovražednému atentátnictvu nevedie k ničomu pozitívnemu.
Ráno vstaneš, zapneš si rádio a hneď ho vypneš, aby si nepočul reklamu - aby Ťa nik nevyciciaval, to isté urobíš s telkou alebo novinami... Keď už budeš veľmi hladný, dáš si niečo mliečnom bare, ale nikomu o tom nepovieš, aby si ho neovplyvnil, aby si nikomu nerobil reklamu, aby si nikoho nevyciciaval alebo nikomu neumožnil vyciciavanie nikoho... Pracuješ niekde...???
Boris, vážne nemám nič proti Tebe, lebo s mnohými Tvojimi názormi súhlasím, ale tomto To podľa mňa preháňaš. Nemyslím si, že by som bol konzumnejší ako Ty len preto, že mám v rohu monitora surfbar a že si trošku "privyrobím". Ja to beriem ako hru a nemám pocit, že niekoho vyciciavam alebo zneužívam.


51.
označiť príspevok

Kaies muž
   8. 1. 2011, 20:04 avatar
Kým som písal tento príspevok, zarobil som dva haliere! Už mám 14,36 korún českých. Vidíš Boris, aký som vyciciavač a hnusný kapitalista? Poriadne hlboko som klesol - tie peniaze ma úplne dostali. Hanbím sa pred Tebou...  


55.
označiť príspevok

Samerlik muž
   9. 1. 2011, 11:31 avatar
Jednoducho to funguje! Takže nie je čo riešiť.


56.
označiť príspevok

Samerlik muž
   5. 3. 2011, 10:33 avatar
Momentálne warezovka nejde, ale vraj sa znova rozbehne.
Ale sú aj iné možnosti, ako si na webe zarobiť. Koho to zaujíma, nech mi napíše na samerlik@gmail.com. Napíšte svoje predstavy, koľko času tomu chcete denne obetovať a ja podľa toho vyberiem pre Vás ten najvhodnejší spôsob.

www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
[url=www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk][b]Watch Online: Evolution of Dance - By Judson Laipply[/b][/url]
Watch Online: Evolution of Dance - By Judson Laipply<a href='www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk' target='_blank'><br>www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


57.
označiť príspevok

Samerlik muž
   6. 3. 2011, 01:41 avatar
[url=www.videobb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk][b]Watch Online: Evolution of Dance - By Judson Laipply[/b][/url]
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Skúsenosť je niečo, čo človek získa až po tom, keď to už nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(155 341 bytes in 0,200 seconds)