Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pavoj Datko: Vlastizrada a sofistikovaná genocída slovenského národa

13
reakcií
1616
prečítaní
Tému 26. mája 2013, 15:35 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 5. 2013, 15:35 avatar
Politickí emigranti porovnávajúc stav života na Slovensku, najmä vlna hromadnej emigrácie ohľadom roku 1968, si kladú otázky, s hlavnou otázkou: dokedy tento stav v ktorom sa Slovensko nachádza už 23 rokov, môže vydržať? Emigrácia opúšťala Slovensko, ktoré po sociálnej stránke a kvalite života bolo ľudsky hodnotné. Nebolo však demokracie, lebo systém pripúšťal jedinú stranu a ľudia aj preto opúšťali Slovensko po okupácii v auguste 1968. V novembri 1989 prišla zmena a zasvietila nádej. K hospodárskemu stavu, sociálnej oblasti, sa právom čakalo, že v samostatnej republike pribudne demokracia a národ bude ešte lepšie a kvalitnejšie v demokratickej spoločnosti žiť. Čas dvadsaťtri rokov je dostatočný, aby sme spoza mora mohli hodnotiť, čo sa zmenilo.
Každý seriózne uvažujúci človek musí zaplakať nad tým, kde sa podela kvalita života, kde ostáva demokracia? Slovensko sa premenilo a je čas podotknúť, že nie zavinením druhého, ako to bolo zväčša v histórii - cudzieho, alebo ideológie, ale vlastnej zrady politickej elity, ktorá už 23 rokov bašuje na Slovensku. Slovenská republika je štát, v ktorom nie je demokracia zaručená a súdnictvo, prokuratúra, hlavné elementy demokracie sú v rukách politicko - mafiánskych zoskupení. Kauzy ako Skupinka, Gorila, jasne dokazujú, že sa jedná o organizovaný zločin za tichého mlčania zodpovedných. Od hlavy štátu, Národnej rady SR, vlád. Privatizácia sa nekonala, ale bola to v skutočnosti špekulantsko - okrádacia lúpež tisícročia na národe a krajine. Zodpovednosť nesú politici a ich strany. SR je rozkradnutá, zadlžená, kde národ ktorý žil ,,človečí život,, sa dostal do polohy žobráka. Politické elity každého politického zafarbenia sú kati a spája ich jedno: nie vládnuť, ale kradnúť. Slovensko a život v ňom sa vrátil do čias monarchie. V monarchii vládne kráľ a na Slovensku mafie. Tieto mafie sú ruka v ruke ako siamske dvojčatá spojené s politikmi. Tí zabudli, že majú slúžiť občanom a záujmom štátu. Tí kresťanskí sú antikresťanski, tí sociálni sú antisociálni. Ako by ich jedna mať mala. Spoza mora sa čudujeme, lebo vieme, že bohatá vrstva tu vznikala niekoľko generácii, no na Slovensku vznikla po novembri 1989 za pár rokov. Na Slovensku existuje úzka kasta super - mafia zbohatlíkov. Tí zbohatli na úkor národa. Národ ožobračili a zadlžili ďalšie generácie. Ministri sa čudujú, ako môže občan vyžiť zo 400 EUR, lebo ministrovi rodiny a soc. vecí je to málo na jeden deň! On už má naplánovane ísť užívať dôchodok mimo Slovenska. Tento minister otvorene hovoril, že Slovensko musí mať bohatú vrstvu. Treba mu pripomenúť, že taká vrstva sa tvorí cez prácu, myslenie a nie cez zlodejstvo tisícročia - privatizáciu. A celý národ ostal v polohe žobráka. To je tá ICH sociálnosť v realite. Prokuratúra, súdy, polícia, sú nefunkčné a poprepájane s gaunerpolitikmi. Nie sú to politici ale sluhovia úzkej vrstvy špekulantov, ich firiem. Na Slovensku zabúdajú, že politici nesú zodpovednosť za svoje kradnutie. Áno, kradnutie, nie vládnutie.
Mladí ľudia odchádzajú zo Slovenska ako kedysi chlebové generácie. Odchádzajú za prácou a po príchode všetci, hoc sú skromní, potvrdzujú že na Slovensku život nemá budúcnosť. Po 23 rokoch je to obžaloba. Obžaloba o to závažnejšia, že krajina pred pár rokmi bola ešte hospodársky sebestačná. Tí, čo vytvorili generačné hodnoty, tých moderní gaunerzlodeji okradli. Oni si postavili paláce z krvi, tragédii a zúfalstva národa! O tom nie je demokracia o tom je
organizovaný zločin. Zločin na ktorom sa podieľa štát a jeho skorumpované orgány. Kde sú peniaze z rozkrádačiek tisícročia, je otázka aj nás. Aj my sme tvorili hodnoty.
Po 23 rokoch možno konštatovať, že ani jeden z týchto z vysokej politiky nebol volaný na zodpovednosť. Zaiste, v kolíske tvrdého kapitalizmu, v USA by už od ministrov, polície, justície, boli vymenení na svojich miestach a primerane potrestaní .Aktéri Gorily by boli vo vyšetrovacej väzbe. Dostali by minimálne 150 rokov za organizovaný zločin. Prečo to neplatí na Slovensku? Nechce to súdruh Fico, ktorý pije Coca Colu s Gorilou vysvetliť? A čo robí Generálna prokuratúra SR? Za čo berú plat? Za čo berú plat poslanci NR-SR? Slovenské médiá málo hovoria a pripomínajú slovenským občanom toto vyčíňanie a vedomé okrádanie vlastného národa.
Politickí gauneri by mali byť braní na zodpovednosť, ako aj im podobní zlodeji, kriminálnici, špekulanti a tzv. privatizéri, ktorí tu vznikli vďaka týmto gaunerom z vysokej politiky. Za toto všetko, kam doviedli slovenský národ, je ich zodpovednosť doživotná a nepremlčateľná!!! Historici raz budú písať, že okrem zlodejstva, zruinovania Slovenska, jeho zadlženia, ich jediným spoločným cieľom bolo – ako bohatnúť na úkor národa, ako páchať vlastizradu a sofistikovanú genocídu, to sú strašné obžaloby. Zradili vlastný národ bez rozdielu politickej príslušnosti!!! A takýto gauneri majú byť vzorom pre národ?
Nepochybujem o tom, že raz tá zmena príde. Musí prísť. A verme potom, o čom tu píšem, budú sa brať na zodpovednosť. Ich majetky budú konfiškované, lebo sú z lupu na vlastnom národe a vlasti. Nechcel by som byť v ich koži. Chcem len napísať, že nesú plnú zodpovednosť a budú braní na zodpovednosť. Omnoho skorej ako si myslia.
A odkaz na Slovensko: spoliehajte sa na svoj úsudok a rozum svojich predkov. Vážte a ceňte si ľudí podľa ich skutkov nie podľa prázdnych rečí. Demokracia nie je o tom, čo nám tu predvádzajú politici za posledných 23 rokov.
TO, ČO NÁM TU PREDVÁDZAJÚ, JE V SKUTOČNOSTI KATASTROFA!!!
S pozdravom politický emigrant z Kanady
Pavol Datko-Kanada
Súhlasí Vladko, mysoulflies


2.
označiť príspevok

mysoulflies muž
   26. 5. 2013, 22:15 avatar
úplný súhlas!!! Len akokoľvek o tom dlho premýšľam, neviem prísť na to, odkiaľ má prísť zmena, kde začať? Ako zmeniť zákony tak, aby to fungovalo a aby boli potrestaní všetci gauneri a mafiáni, aby sa dosiahla spravodlivosť a aby sa napravil daný stav bezprávia?


3.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 5. 2013, 23:55 avatar
Mysoulflies,
nepovažuj to za frázu - ale zmena musí nastať v nás samotných, v našom uvedomení si, že skoro všetci sme za toto zločinecké panoptikum spoluzodpovení a je len na nás, kedy si to (ako dotknutí) uvedomíme a spoločne ho pošleme, aj trestnoprávne, na smetisko dejín...


5.
označiť príspevok

mysoulflies muž
   27. 5. 2013, 14:42 avatar
Chápem, a pravdupovediac som očakával odpoveď v podobnom duchu. Slováci majú v tomto veľký problém, konkrétne bojovať za svoje práva, väčšina ľudí nemá záujem riešiť závažné celospoločenské problémy, dokonca ani nečítajú a nesledujú dianie v politike, nezaujíma ich nič, len riešenie ich vlastného piesočku, a ja sa pýtam, ako to zmeniť? ako ich prinútiť zamyslieť sa nad sebou? Dá sa to vôbec nejako efektívne urýchliť?
Súhlasí Linda


6.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 5. 2013, 21:51 avatar
Mysoulflies,
myslím si, že efektívne urýchlenie sebauvedomenia si vlastnej situácie jednotlivca i väčšiny spoločnosti v súčasnosti i v budúcnosti a pozitívnych/pokrokových východísk z nej je možné len a len cestou vytvorenia skutočne slobodných a objektívnych médií...
Súhlasí mysoulflies


7.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 5. 2013, 21:56 avatar
krásna teória, avšak skutočnosť je takáto...
spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 5. 2013, 22:30 avatar
Linda,
Tvoj odkaz som si so záujmom prečítal a zistil som, že zatiaľ obsahuje viac "krásnej" teórie, ako skutočnosti...


9.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 5. 2013, 22:52 avatar
Kasafran, tipnem si skutočnosť..Krátko pred voľbami strana SMER navrhne svojho kandidáta na post prezidenta, a u nás taká obyčaj, ten kandidát bude aj prezidentom priamou voľbou zvolený..pamätaj si moje slová.
Súhlasí Kasafran, mysoulflies


10.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 5. 2013, 23:00 avatar
Linda,
zrejme bude, ale nie v prvom kole...
Súhlasí Linda


11.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 5. 2013, 23:02 avatar
mne je jedno, v ktorom kole   z tej strany ani mačka nedobrá...


12.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 5. 2013, 23:19 avatar
Linda,
môžeš mi prezradiť, z ktorej strany je aspoň mačka dobrá?


13.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 5. 2013, 23:33 avatar
zo žiadnej Kasafran, zo žiadnej, ale toho by som volila..už len preto, že je mladý, vzdelaný a nebreptal by ako ten terajší...

www.google.co.uk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk...0.0.2.41041.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..14.img.NO2DsI_gbKo#facrc=_&imgrc=zwXrDjhV4jn_ZM%3A%3BH5w8OFKgpTzVOM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.aktuality.sk%252Fstories%252FNAJNOVSIE_FOTKY%252FOSOBNOSTI%252FPOLITIKA%252FDOMACA%252Fprochazka_radoslav_2010_1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fosobnost.aktuality.sk%252Fradoslav-prochazka%252F%3B600%3B448


14.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 5. 2013, 23:35 avatar
fúha, ušiel mi už za sedacie vaky  


4.
označiť príspevok

veron0
   27. 5. 2013, 02:42 avatar
začneš tak, že si ľahneš do vodorovnej polohy, zavrieš oči a usneš

to je jediný spôsob ako dosiahneš "aby boli potrestaní všetci gauneri a mafiáni, aby sa dosiahla spravodlivosť"
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:15,  Takto je možné zničiť krajinu ktorá je vysoko rozvinutá a jej lídri nevedia kedy sa...
dnes, 20:28,  Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. Za posledných 10 r. Švédi vpustili do...
dnes, 19:53,  Jiří Wolf chartista ktorý si odsedel zo všetkých chartistov najviac
dnes, 19:46,  Triáda napitých dedkov veru tajným videom nemôže byť. *13
dnes, 19:33,  Navrhli si Zamestnanci banskobystrickej župy poriadne zvyšovanie platu....
dnes, 19:32,  Vivat Lunter ! :) Väčšina prímestských autobusov v Banskobystrickom kraji nebude od soboty...
dnes, 19:24,  Trole toto video nie je tajné: https://www.youtube.com/watch?v=qoFnjqSpEdQ&feature=youtu.be
dnes, 19:20,  Tajné video. Poskladáme sa na to, aby nám ho odhalili. *19
dnes, 19:01,  Edo má zakázané priznať čokoľvek negatívne o Havlovi !
dnes, 19:00,  https://www.youtube.com/watch?v=5HUJkJZhXNo&feature=emb_logo
dnes, 18:56,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83571830_309244063368887_6859684064501170176_n.jpg?...
dnes, 18:47,  (3) Osvietený, a podľa Teba sú to aké informácie o Tvojom obľúbenom vyše stonásobnom...
dnes, 18:47,  https://www.hlavnespravy.sk/parlamente-odznel-navrh-vystupenie-slovenska-nato-usa-nato-oznaceni-z...
dnes, 18:22,  Šokujúce????????????
dnes, 17:52,  Jiří Wolf chartista ktorý odsedel najviac z chartistov.
dnes, 17:47,  Šokujúce tajomstvo Václava Havla a zamatovej revolúcie! Skutočný hrdina Charty 77 rozpráva...
dnes, 17:30,  A preto píšem: Ej veru, inak ste mali vládnuť, mečiarovci, dzurindovci, ficovci, radičovci....
dnes, 17:28,  Pozrel som si.
dnes, 17:28,  Myslím presne tých 90 percent, ktorých myslíš ty v príspevku 6.
dnes, 17:27,  Prečo ste liberálni fašisti ? Pretože fanaticky hájite svoje, hoci aj hlúpe názory, a na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(76 055 bytes in 0,712 seconds)