hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Pápežstvo, šelma, 666. ASCII

príspevkov
79
zobrazení
162
tému vytvoril(a) 31.1.2024 18:58 Tomas123456
posledná zmena 20.2.2024 13:45
14
01.02.2024, 19:30
Ja som to vedel,..
vychádzaš s obmedzeného textu.
Nie je to kompletné.
Chýba ti v tom to najdôležitejšie,
aby si to vedel definovať VEDECKY
Porozmýšľaj nad tým, prečo som ti napísal,
že si napísal číslo ŠELMY (666)

Toto je napr. tiež šelma, nie človek.
Vidíš tam tie tri šestky?

odkaz
none
15
01.02.2024, 19:35
@27 ... Tomáš,

18 verš : "tomto je múdrosť:



to je múdrosť, ale čoho - akého textu?

Pridaj tam ten verš 17



a potom z toho vyvádzaj múdrosť.

none
16
01.02.2024, 21:30
@ 30...Tomaš,
pomaly,
ak chceš byť detektívom,
tak nemôžeš prehltnúť všetko naraz.
To nejde, hlavne u teba nie.

Kapitola 13 začína šelmou z mora.......
V tej istej kapitole od veršu 11 vystupuje šelma zo zeme.

Aký je tu rozdiel ??????
Kapitola 13 je pokračovaním kapitoly 12.
V 12-tej sa konalo vytrhnutie (vieš čo je to?).
Po tej udalosti "ala Natura" je dielom kedy
vystupuje sám satan v tele človeka a predstiera spasiteľa.

To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18.
Dôležité u teba aby si pochopil, že to číslo nie je číslom človeka, ale ŠELMY.
Rozober si tie dva verš gramaticky.
ŠELMA je ženského rodu
s
ČLOVEK je mužského rodu
...najdôležitejšie je pochopiť, kto má znamenie šelmy a čo NEMôŽE činiť.
Je to ŠELMA. čítaj to niekoľko krát, možno sa ti rozjasní.
Nemaj zbytočné otázky bokom, pomýlia ťa.

Lebo "LEN TEN KTO MÁ ZNAMENIE ŠELMY A POČET JEJ MENA"

je šelmou, aj preto, že súhlasí s podmienkami jej bytia


Myslí sa osobne, ale aj hromadne na celej Zemi.

((((extra-diel))))
ešte nie si tak ďaleko, aby si pochopil, že sa to odohráva v druhej polovici Danielovho posledného týždňa.
Znamenia šelmy sú už rozdané.

Otázka znie kto, alebo, čo je Šelmou.
Tu nejde o mená, alebo nejaké určité meno.
Šelmou je každý, kto prijal znamenie šelmy na ruku.

Ešte jedna drobnosť, Prvá polovica danielovho týždňa pojednáva dej Kristovej žatvy a tá druhá polovica sa odohráva na strednom východe a v Izraeli, v ktorej dominuje druhý príchod Krista.

To je celé (takmer).
none
17
01.02.2024, 21:55
@ 30...Tomaš,
pomaly,
ak chceš byť detektívom,
tak nemôžeš prehltnúť všetko naraz.
To nejde, hlavne u teba nie.

Kapitola 13 začína šelmou z mora.......
V tej istej kapitole od veršu 11 vystupuje šelma zo zeme.

Aký je tu rozdiel ??????
Kapitola 13 je pokračovaním kapitoly 12.
V 12-tej sa konalo vytrhnutie (vieš čo je to?).
Po tej udalosti "ala Natura" je dielom kedy
vystupuje sám satan v tele človeka a predstiera spasiteľa.

To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18.
To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18
To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18
To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18
To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18
To je zhruba myšlienková línia, ktorá končí veršom 17+18


takže všetko čo je pred touto vetou napísané ti je španielska dedina?

akože nerozumieš?



none
19
02.02.2024, 11:08
ŠELMA, je Satan -
ŠELMA, je Satan -
ŠELMA, je Satan -

Diabol, ktorý sídli v našich telách a my, teda naše telá (človečie). Keď človek ako jednotlivec pristúpime - súhlasíme s jeho nastolenou hrou systému, na jeho fungujúci systém,
tak aj každý človek súhlasiaci - JE ŠELMOU.
JE ŠELMOU.
JE ŠELMOU.

Takže ak si zjednotený s jeho systémom, tak prinajmenej tvoje myslenie zodpovedá šelme.
Systém si vymyslel očkovanie proti neznámej chorobe (C-19) a všetci uverivší tomuto systému (satanovi) sa dali "označiť"

nevediac

jeho známkou. To je vyvrcholenie pripraveného konca časov (Ján) v období triedenia "zrna od pliev".
Ber na vedomie, že to stojí v Písme už 2000 rokov a všetko sa vypĺňa.
.
.
Aby si pochopil číslo "666" musíš niečo vedieť aj o DNA.
Nikdy sa ti bez toho nepodarí nájsť význam.
Tam je pes zakopaný.
Podobne je to aj somnou.
Preto je tu Biblia, aby nám to vysvetlila.

none
20
02.02.2024, 11:11
36 ... Tomas123456
V krátkom čase uvediem článok o DNA v Biblii.
none
21
02.02.2024, 12:23
O čísle 666 bolo toho napísané ...........
Treba sa držať Biblie, dať akékoľvek vysvetlenie do súladu so zvyškom Biblie.
Kniha 1. Kráľov spomína 666 prvá, keď sa nemýlim, a tá ho predstavila v spojitosti s bohatstvom kráľa Šalamúna.
Tomu človeku jeho sláva, bohatstvo a ženy skorumpovali jeho vzťah s Bohom.
U Židov bolo číslo šesť symbolom nedokonalosti, nedokončenej veci.
Číslo 6 sa spomína v Biblii prvýkrát v súvislosti, keď Boh stvoril človeka na šiesty deň.
Šestka reprezentuje človeka, 666 symbolizuje vládu človeka v rozpore s Bohom.
Preto ten symbolizmus trojitej nedokonalosti, odpor, vzbúra proti Bohu.
Tzv. koordinovaný odpor:
ZJ 13 „16 A núti všetkých, malých aj veľkých, bohatých aj chudobných, slobodných aj otrokov, aby si dali urobiť na pravú ruku alebo na čelo znamenie.
17 A nikto nemohol zohnať prácu alebo niečo predať, ak nemal toto znamenie. A týmto znamením bolo meno šelmy napísané literami alebo číslami.
18 Tu je potrebná múdrosť. Kto má bystrý rozum, nech zráta číslo tej šelmy. To číslo označuje človeka, a je to číslo 666.“

Kniha Zjavení je plná symboliky.
Podľa jedného vysvetlenia aj tu sú ruka s hlavou len symbolom, - skutky a myslenie.
none
38

21. Myslitel 02.02.2024, 12:23

O čísle 666 bolo toho napísané ...........
Treba sa držať Biblie, dať akékoľvek vysvetlenie do súladu so zvyškom Biblie.
Kniha 1. Kráľov spomína 666 prvá, keď sa nemýlim, a tá ho predstavila v spojitosti s bohatstvom kráľa Šalamúna.
Tomu človeku jeho sláva, bohatstvo a ženy skorumpovali jeho vzťah s Bohom.
U Židov bolo číslo šesť symbolom nedokonalosti, nedokončenej veci.
Číslo 6 sa spomína v Biblii prvýkrát v súvislosti, keď Boh stvoril človeka na šiesty deň.
Šestka reprezent...

06.02.2024, 18:08
@@@ 40 ... Myslitel
Uviedol si veľmi dobrý príklad na symbolické číslo 666 v spojitosti so Šalamúnom.
Dnes by sme ho pokladali za Šelmu, pretože sa prezentoval chovaním priaznivo k Baalovi zo vším všudy. Jeho múdrosť zodpovadala dnešným vrcholovým vedcom a to vďaka lišiackemu žonglovaniu myslou.. Mierové vzťahy s okolitými štátmi budoval Šalamún na rozsiahlych dynastických manželstvách... to je nám známe podobou z dnešných dní, samé zmluvy priatelstva, zmluvy slubov, zmluvy ochrany, a ostatné praktiky. 666 je jeho podpisom a ešte k tomu v zlate.. Až mi to pripadá akoby "podobenstvo".

odkaz

none
27
02.02.2024, 18:40
@39 ... Tomas123456,
citujem z mojho komentu..:

*****Takže ak si zjednotený s jeho systémom, tak prinajmenej tvoje myslenie zodpovedá šelme.*****
Myslenie človeka je znakom na čele.


P.S.
predsa píšeš čo si myslíš a ako to chápeš !
Ta je vyjadrenie tvojho JA
Každý hneď vie kam ťa zaradiť.
To platí aj o mne a aj o iných.
none
28
02.02.2024, 18:42
@49 ... qwert
...tiež si myslíš, že moje vysvetlenie je málo zrozumitelné?

stačí vyjadrenie.:

áno...
nie...
none
29

28. Yanko 02.02.2024, 18:42

@49 ... qwert
...tiež si myslíš, že moje vysvetlenie je málo zrozumitelné?

stačí vyjadrenie.:

áno...
nie...

02.02.2024, 18:57
ja sa tym nezaoberám, takéto spekulacie radšej neriešim, jedine čo je doležité, aby ta šelma bola mimo mna
none
30
03.02.2024, 20:48

Ja viem, kto to je, aj čo to je


čítam Bibliu.
none
31
03.02.2024, 21:00

DNA opísaná v Biblii



Kto však tvrdí, že už pred mnohými tisíckami rokov neexistovali vyššie kultúry, ktoré vedeli všetko o dedičnosti a DNA (alebo dokonca o genetickom inžinierstve)? Tieto poznatky musia pochádzať odniekiaľ...., ktoré podľa mňa siahajú dokonca až do čias mamutov

""""Potom ale musia odniekiaľ pochádzať....""""


No, dedičnosť/genetika/rasa, to všetko bolo Židom .... ZNÁME a aj keď tomu technicky nerozumeli, bol to a stále to je dôležitý bod náboženského učenia. Stále nás prenasledujú predlhé rodokmene, ktoré sú nalistované v Biblii. Dôležité slová boli zabudnuté a zostali nepochopené až do poslednej doby, keď to bolo objavené pomocou technokratickej vedy. Až teraz sa tieto slová vrátili na verejnosť.

Spomína sa v Starom zákone, žiaľ, preklady Biblie sa líšia a závisia od toho, ako prekladateľ ovláda hebrejský/aramejský jazyk. A od toho, či prekladateľ pozná biblický kontext. Mám na mysli, či je štatisticky len povrchným prekladateľom, alebo či pozná aj verše, ktoré sú spojené v rôznych častiach/knihách Biblie.
Pozor, nepoužívajte, prosím, fantazijné alebo ezoterické príklady. Boh nám dal časť vlastného ducha, aby sme veci chápali duchovne a vykladali ich materiálne. Bez ducha sme na rovnakej úrovni ako zvieratá. Všetci ľudia majú ducha, ale sú takí, ktorí ducha potláčajú a neprijímajú, pretože sú spokojní s vlastným rozumom, to znamená, že sú z vlastnej vôle = BEZ DUCHA=, ktorí jednoducho neprijímajú duchovný svet. Obe skupiny sú veľmi dôležité, jedna slúži druhej - je to dvojaká realita. Tí dobrí vidia, ako je tá druhá skupina zlá, a tí druhí vidia, ako sú tí kvázi dobrí hlúpi ("Za akých hlupákov nás považujú?" – za veľmi hlúpich )....

K veci, postupne veľmi pomalým krokom.

1. / Prvý krok, :


Žid 11,3
Vierou si uvedomujeme, že svet je dokonaný Božím slovom, že všetko, čo je viditeľné, vzniklo z ničoho.


To sa dá povedať aj inými slovami, že všetko, čo je viditeľné, bolo stvorené z neviditeľného. To však znamená, že vo viditeľnej časti vesmíru stále existuje neviditeľný svetový systém - príklad: Jakubov nočný boj pri rieke Jabok - (Gn 32,23-33 - predstavuje boj našich myšlienok s inou neviditeľnou realitou).
Božie slovo - čo to vlastne je? Je to výrok človeka sediaceho na oblakoch, alebo hovorí o systéme zákona, ktorý pôsobí v celom vesmíre?
Je to systém so všetkým, čo k nemu patrí, a my ho nazývame Bohom.

2./ Druhý krok


Kazatel 11,5


Tak ako nepoznáte cestu vetra alebo ako sa pripravujú kosti v lone matky, tak nemôžete poznať Božie dielo, ktoré koná všade.

Čierne na bielom je napísané, že nikdy nemôžeme s istotou predpovedať počasie, pretože závisí od iných skutočností - inej reality. Čo sa týka kostí v lone matky, tak či tak pôsobí iná realita - je to Boh, neviditeľný svetový systém, čo potvrdzuje výrok: Nemôžete poznať ani Božie dielo, ktoré koná všade.
Vznikajú ďalšie otázky, predstavme si, ako Boh pripravuje kosti pre novorodenca. Podozrenie na DNA je nevyhnutné.
No jasné, vajíčko, spermia, embryo, to je len fyzický produkt muža a ženy - žiaľ, nie je to všetko, ešte veľa chýba...


3. / Tretí krok,


až teraz prichádza ten správny, ťažko zrozumiteľný verš k slovu zo žalmov, čo znie ťažko pochopiteľne, oriešok s viac ako dvetisícročnou pravdou na verejnosti. a my žasneme nad tým, čo všetko o nás Boh vie, čo vidí a čo vie od počiatku stavby embrya v materskom lone. Prosím, prečítajte si..:
Žalm 139 ako celok - Boh je vševediace sebavedomie.
(aj Jer.1:5)

Tam sa skrýva všetko poznanie o Inej realite v NÁS (ako v nás funguje duchovná realita), o Bohu a neviditeľnom systéme sveta.
Najdôležitejší je verš 16, kde je vyjadrený zmysel významu o DNA, hoci označenie "DNA" bolo ešte v tom čase absolútne neznáme. Nepochopiteľnosť je založená na dvoch slovách, zvýraznených na hrubo...:

Ž 139,16


16 Tvoje oči videli mô

j trup

a do tvojej knihy sú zapísané,
a v

tvojej knihe

sú zapísané všetky moje údy a dni,
v ktorých boli utvorené, keď ešte z nich nebolo ani jedného.


alebo..: podla výtlačku Biblie

:

Tvoje oči ma videli, keď som ešte nebol stvárnený,
a v tvojej knihe boli zapísané všetky moje dni,
len pomyselné, lebo som ešte ani jeden neprežil.



Uvádzam ešte ďalšiu anglickú verziu s číslami, ktoré možno nájsť v Strongovom slovníku k identifikácii prekladu slov s ich významom..:

Ž 139:16


Thine eyes did see my substance, yet being unperfect;

H1564


and in thy book

H5612

all

H3605

my members were written

H3789

,
which in continuance were fashioned,
when as yet there was none of them.

Takže pôvodné hebrejské slová textu ešte chýbajú, hovoria presnejšie vecne, čo možno nájsť na odkaz

Keď som bol ešte "nepripravený" k vývoju plodu je tam preložené ako GEKNäUEL --- niečo takéto: odkaz
Je to NEORGANIZOVANÉ niečo, ako reťazec - šnúra. Hebrejsky - """go´lem""". Podľa Strong slovníka...: zabalená (a nesformovaná hmota, teda ako embryo): - látka, ktorá je ešte nedokonalá.
V maternici prichádza k prepracovaniu """go´lema""" na ORGANIZOVANÝ INFORMAČNÝ reťazec (Dopel Helix).

Ako?

"""A v tvojej šifre boli všetky napísané"""",
pretože táto veta obsahuje výrok o DNA. To všetko sa musí nejako potvrdiť. Musíme sa teda znovu pozrieť na slovo "šifra" a zistiť v Biblii, či sa toto slovo nachádza aj niekde inde a v akom zmysle.

V

2Kr 2,8


sa nepoužíva to isté slovo - hebrejsky - """golem""", ale koreň slova je odvodený od galam = gaw-lam' Primitívny koreň; zložiť: - zabaliť do seba. Rozdielna forma slova dáva iný zmysel a ak je Plášť SKROLOVATELNý - zmenená forma dáva ORGANIZOVANÝ INFORMAČNÝ REŤAZEC - CIEĽ, dvojitú šrobovicu ktorá zodpovedá DNA.

Podobne ako na obrázku.:
odkaz

V tom čase, bolo bežné nosiť stále plášte, pre každý prípad a keď bolo teplé počasie, tak ich takto zrolovali a zavesili si ich cez plecia. Vždy ich však mali pri sebe.

2Kr. 2:8


Eliáš vzal svoj plášť, zvinul ho a udrel do vody; tá sa rozostúpila po oboch stranách, takže obaja prešli suchou cestou.
Poznámka: Plášť sa zvinul dohromady na spôsob skrutkového závitu, ktorý môže vo vode vyvinúť silnejší úder.
To je všetko, čo môžem napísať o biblickej DNA.

P.S
Ak vo viere očakávate od Pána zázračný prielom, potom sa uistite, že počujete "slovo Jeho milosti" a nie slovo Jeho zákona. Neskáčte z valca do vajca pred druhým narodením.
Jedna vec je Zákon
a iná je MILOSŤ
none
32
03.02.2024, 21:04

DNA ... 666...... 600 krát 60 krát 6 === 216 000


odkaz

DNA ==== YHWH ___ Boží podpis stvoriteľa
ŠELMA = Zmenená DNA na Trojitú šrobovicu
none
33
03.02.2024, 21:16
MENO ŠELMY ____ 666 v našej zmenenej DNA
odkaz
none
37
05.02.2024, 15:35
Rozhovor s otcom Elpidiosom Vagianakisom o značke Antikrista
odkaz
none
43

37. Yanko 05.02.2024, 15:35

Rozhovor s otcom Elpidiosom Vagianakisom o značke Antikrista
https://alianciazanedelu.sk/archiv/9811

09.02.2024, 16:10
Čítam:

Otázka 7/: Koniec koncov, kto je tento Antikrist, ktorý pokazí život celému svetu?

Odpoveď: Je synom Satana, ktorý prostredníctvom ženy, sa počal počas satanského obradu, pohlavným stykom so samotným Luciferom.

Môj názor: Nesúhlasím. Podľa mňa je Satan, Antikrist i Lucifer jedna a tá istá bytosť, len niekedy sa použije jedno pomenovanie, inokedy druhé.
none
39
06.02.2024, 18:11
@@@@@@ 65 ... Tomas123456
Už tomu rozumieš čiastočne?
none
40
07.02.2024, 21:55
69 ... @Tomas123456
... dám niečo dohromady a zavesím to sem.
none
44
18.02.2024, 14:26
69 @Tomas123456
Keďže to nebolo ani mne celkom jasné, pátral som po iných fórach po pravde.
Uvádzam preklady týkajúce sa tohoto problému.:

1/...
Je to oveľa jednoduchšie, ako Savannah vysvetľuje vo svojom videu o genetickej modifikácii očkovaných.
odkaz

A neverím v trojitú špirálu. Celá vec je oveľa jednoduchšia:
v normálnom ľudskom genóme je asi 144 000 jednonukleotidových variantov (SNV v angličtine) - pozor, u neočkovaných. Keďže predpokladám zmenu DNA v dôsledku včlenenia vakcinačnej polievky u očkovaných, možno automaticky predpokladať, že variantov v normálnej ľudskej DNA pribudne. Inak by nedochádzalo k hromadeniu napríklad prípadov rakoviny. Veď očkovaním predsa niečo pribudlo. To, že celkový počet variantov by potom mohol stúpnuť na 600x60x6= 216 000, nie je prehnané.

odkaz
Citujem: "Vakcína je v súčasnosti v prevádzke:
Ukázali sme tiež, že počet nových jednonukleotidových variantov (SNV) objavených na genóm sa po sekvenovaní prvých 15 jedincov zrejme ustáli na približne 144 000 nových variantov na genóm.

2/...
Preložené:
Vakcína vytvára nanoboty z vašich vlastných buniek. Existuje programovací jazyk, ktorý bol vyvinutý
inštrukcie dodávané mRNA prostredníctvom technológie Crispr, ktorá nahradí existujúcu mRNA týmito naprogramovanými inštrukciami.
s týmito naprogramovanými inštrukciami, ktoré spôsobia, že vaše bunky začnú produkovať biologické tranzistory a š****té proteíny (spočiatku na odstránenie
proteínov (spočiatku na depopuláciu). Spoločnosť Microsoft má programovací jazyk od roku 2016.
Účinky, ktoré teraz vidíme, sú výsledkom toho, že telo odmieta zlý kód. Vakcína ešte nie je zrelá
a na testovanie sú potrebné telá. V krátkom čase bude zdokonalená. Digitálne ID je
cieľom. Vaše bunky budú uchovávať ID a vy budete čitateľný, podobne ako čip RFID.
Jediný digitálny podpis, ktorý kontroluje všetky aspekty vášho života. Väčšina ľudí si myslela, že čipy RFID
budú znamením. Mali pravdu, len nie v tom, ako bude vyzerať. Mohli by ste
ľahko nechať odstrániť čip z ruky odborníkom alebo lekárom. RFID je bezpečná, ak sa prenáša
buniek, ktoré sa nedajú z tela odstrániť.

odtiaľto: odkaz

3/...
Pomocou aplikácie Bluetooth je však už možné rozpoznať osoby, ktoré boli očkované. To znamená, že vakcína už bola začlenená do DNA.

Podľa môjho názoru teda Známka zvieraťa už bola realizovaná.
Pri nových injekciách, ako je táto, by sa možno mohol signál zosilniť alebo by sa mohlo prideliť ešte čitateľnejšie číslo, ktoré sa zaručene nezmení, hm....

4/...
Veľmi dobrý červ mi vŕta v hlave,
Takisto nerozumiem, ako je možné modifikovať DNA o ďalšie dve šestky (ďalšia 6 a 6) a ako je možné vytvoriť ďalších 72 000 izomérov a vytvoriť tak ďalší polynukleotidový reťazec, z ktorého sa potom stane trojitá špirála s 216 000 izomérmi.

Určite nám ešte stále chýbajú nejaké informácie. Uvedomujem si, že som v tomto smere laik a nemôžem na nič prísť. Biblia jednoznačne potvrdzuje, že naša krv a DNA nepochybne pochádzajú od Stvoriteľa (JHWH - 10-5-6-5)
Ako je napísané ... Ján 14,20

Ján 14:20 Evanjelium podľa Jána —
V ten deň spoz­náte, že ja som vo svojom Ot­covi a vy ste vo mne a ja vo vás
(V našej DNA)

5/...
otázka.:
Mohol by niekto pochopiť a vysvetliť, ako pridať ďalšie dve šestky do DNA. ?.?.?.?.?.?

odpoveď.:
V genetike sa izoméry v súvislosti s DNA nepoužívajú. Tento termín sa tam dokonca ani bežne nepoužíva. Termín pochádza z chémie a opisuje izomérne formy molekúl. A zabudovanie trojitej špirály do dvojitej špirály našej DNA je v podstate nemožné. Vyžadovalo by si to miliardy párov báz, nič s iba 72 000 izomérmi.... To by bolo príliš málo. A ak by to bolo možné, ľudia, ktorým by bola injekcia podaná, by okamžite zomreli alebo boli nevyliečiteľne chorí. A zároveň úplne debilní, ak by to bolo možné. Ale to nie je možné.
Už vyššie som napísal, že Savannahova teória je napriek tomu koherentná, ale dá sa vysvetliť úplne iným vedeckým spôsobom. Takže skutočné vedecké pozadie.

Keďže trojitá špirála je úplný nezmysel, včera som nasledoval odkaz, ktorý Savannah zverejnila vo svojom videu, a dostal som sa na webovú stránku answersresearch.org.
Tam som vyhľadal tento článok, ktorý Savannah citovala. Zároveň som googlil a zistil som, že Savannah má túto teóriu z fóra GLP (godlikeproductions.com). Niekto tam zverejnil túto tézu 1:1 v roku 2022.

Na webovej lokalite answersresearch bolo možné nájsť iba jeden článok o izoméroch a 144000. Zrejme ho napísal nejaký Ind alebo stúpenec hinduizmu, ktorý chcel jednoducho dokázať, že žiadne bunky ani DNA nemôžu vzniknúť nezávisle od chemickej/molekulárnej polievky pôvodu. Nenazval to, ale autor tým chcel povedať, že dokázal, že za vznikom života musí byť stvoriteľ (t. j. Boh!). Myslím si, že je skvelé, že to niekto chce takto vedecky dokázať.

V súvislosti s očkovaním C by však tento článok v podstate hovoril opak toho, čo chce Zjavenie povedať o 144 000:
Totiž vynásobil číselné hodnoty rôznych párov báz DNA v kombinácii medzi sebou. Iba v prípade uracilu (ktorý sa v prírode nevyskytuje, ale môže sa do DNA zabudovať aj namiesto tymínu a bol použitý namiesto tymínu v našom očkovaní C) dospela k číselnej hodnote 144 000. Ak by ste to teda interpretovali, dospeli by ste k záveru, že iba očkovaní majú číselnú hodnotu 144 000, a preto sú to tieto duše. Zároveň však toto číslo 144 000 v tomto článku nemá nič spoločné so zabudovaním do DNA, t. j. je to len teoreticky vypočítaná hodnota pre určitú izomérnu kombináciu bázových párov, ktorá sa v prírode nevyskytuje.

Preto je táto teória trojitej špirály a Savannahovo vysvetlenie úplný nezmysel a žiadny skutočný vedec by ju nebral vážne. Skôr by to bol dôkaz, že očkovanie C je dobré.

Na druhej strane by každý vedec zhltol moje vysvetlenie, pretože sa nedá poprieť, aké je to zvláštne, že množstvo SNV v ľudskej DNA sa ustálilo na 144 000.

-.-.-.-------------------------------------------------
Bol som úprimný odovzdal som ako som prijal.
Myslím si však, že akýkoľvek cudzí zásah do DNA ruší božiu prítomnosť v DNA.

Ak budem vedieť viac, určite sa ozvem.

none
45
18.02.2024, 14:46
The Queen spustila zapálenie hlavného majáka v Buckinghamskom paláci.
Skôr ako plameň je hlavným majákom inštalácia s názvom „Strom stromov“.
Bol to začiatok rozsvietenia reťaze majákov po celej krajine.
odkaz

vieš si predstaviť význam?
none
48

45. Yanko 18.02.2024, 14:46

The Queen spustila zapálenie hlavného majáka v Buckinghamskom paláci.
Skôr ako plameň je hlavným majákom inštalácia s názvom „Strom stromov“.
Bol to začiatok rozsvietenia reťaze majákov po celej krajine.
https://www.youtube.com/watch?v=M_kgjAlieWc

vieš si predstaviť význam?

18.02.2024, 17:08
Aký je význam?
none
54
18.02.2024, 20:07
77 @@v Tomas123456

Píšeš..:
***Odkial si dostal tie čísla 10-5-6-5 ? A ako tieto čísla dokazujú že naša krv a DNA pochádzajú od stvoritela ? ***


Otvor si ešte raz to video v úseku 1:02min tam je vľavo hore tabuľka, kde sú k jednotlivému hebr. písmenu udelené čísla - to sú tie čísla
J = 10
H = 5
W = 6
H = 5
a znamená
1:03
Jod He Waw, He
1:07
Hebrejsky jahve som, kto som
1:10
a budem
none
55

54. Yanko 18.02.2024, 20:07

77 @@v Tomas123456

Píšeš..:
***Odkial si dostal tie čísla 10-5-6-5 ? A ako tieto čísla dokazujú že naša krv a DNA pochádzajú od stvoritela ? ***


Otvor si ešte raz to video v úseku 1:02min tam je vľavo hore tabuľka, kde sú k jednotlivému hebr. písmenu udelené čísla - to sú tie čísla
J = 10
H = 5
W = 6
H = 5
a znamená
1:03
Jod He Waw, He
1:07
Hebrejsky jahve som, kto som
1:10
a budem

18.02.2024, 20:10
lebo tomino chce vidiet take cisla ! a ked mu nebudu pasovat, tak si doplni ine
none
56
18.02.2024, 20:11
77 @@v Tomas123456
...pod každým videom je ešte nejaký krátky popis a na konci toho popisu stojí
slovko = ...viac (alebo Mehr)
Klikni na to a dolenižšie je nápis ""Transkript""
klikni naň a otvorí sa ti text videa (titulky) po pravej strane videa.
Skopíruj a nechaj preložiť.
Nemáš za čo !
none
57
18.02.2024, 20:14
87 @ Jakub

...možno sa nechá presvedčiť.
Ostatne = je mi to jedno, ale viem že čítajú aj iní.
👍: Jakub
none
58

57. Yanko 18.02.2024, 20:14

87 @ Jakub

...možno sa nechá presvedčiť.
Ostatne = je mi to jedno, ale viem že čítajú aj iní.

18.02.2024, 20:19
ty tomina nepoznas....uz vystriedal kopec cirkvi.....rimokatolik, starokatolik, evanjelik, znovuzrodený....dokonca bol isty cas židom, potom ateistom....teraz je nejakym protestantom.......no nastastie sa zacal liecit na psychiatrii....tak uvidime, ci mu liecba zaberie
none
59

58. Jakub 18.02.2024, 20:19

ty tomina nepoznas....uz vystriedal kopec cirkvi.....rimokatolik, starokatolik, evanjelik, znovuzrodený....dokonca bol isty cas židom, potom ateistom....teraz je nejakym protestantom.......no nastastie sa zacal liecit na psychiatrii....tak uvidime, ci mu liecba zaberie

18.02.2024, 20:21
Táraj, nebol nikdy ateistom.
none
60

59. Lemmy 18.02.2024, 20:21

Táraj, nebol nikdy ateistom.

18.02.2024, 20:25
ale bol ! dokonca si aj stranku zalozil
none
61

60. Jakub 18.02.2024, 20:25

ale bol ! dokonca si aj stranku zalozil

18.02.2024, 20:34
Truľo, ani dôkaz na to nemáš!
none
62

60. Jakub 18.02.2024, 20:25

ale bol ! dokonca si aj stranku zalozil

18.02.2024, 20:34
Jakub, už si pre mňa bezcenný diskusný troll.
none
63

62. Lemmy 18.02.2024, 20:34

Jakub, už si pre mňa bezcenný diskusný troll.

18.02.2024, 20:37
tak laskavo nereaguj na mna ty ateisticky klamar !
none
64

63. Jakub 18.02.2024, 20:37

tak laskavo nereaguj na mna ty ateisticky klamar !

18.02.2024, 20:40
A just budem, pretože na tomto fóre niet väčšieho a zákernejšieho podliaka, ako si ty.
none
65

64. Lemmy 18.02.2024, 20:40

A just budem, pretože na tomto fóre niet väčšieho a zákernejšieho podliaka, ako si ty.

18.02.2024, 20:41
Je nevyhnutné stále ukazovať, akí katolícki klamári oxidujú na tomto fóre.
none
67

65. Lemmy 18.02.2024, 20:41

Je nevyhnutné stále ukazovať, akí katolícki klamári oxidujú na tomto fóre.

18.02.2024, 20:45
no tak v tomto pripade mudrejsi ustupi , takze sa strč ateisticky sektarik
none
68

67. Jakub 18.02.2024, 20:45

no tak v tomto pripade mudrejsi ustupi , takze sa strč ateisticky sektarik

18.02.2024, 20:49
Veď som ustúpil. Pred tvojou drzosťou, čo tu vypisuješ.
none
66

63. Jakub 18.02.2024, 20:37

tak laskavo nereaguj na mna ty ateisticky klamar !

18.02.2024, 20:42
Ja som klamár, pretože ty o Tomášovi drzo klameš.
none
74
20.02.2024, 11:32
kto tu bol pred nami
none
75

74. qwert 20.02.2024, 11:32

kto tu bol pred nami

20.02.2024, 11:55
Nepoviem ti to, lebo presne neviem 😉

Ale predstav si ich ako nás, predstav si kam smerujeme s tou všetkou umelou inteligenciou a ďalším humbukom 😉

Raz sa my staneme takými "stvoriteľmi" pre nový druh bio-stroja 😉

Možno tomu nedáme meno človek ale iné 😉

Ale principiálne, história sa opakuje 😉

Aj v knihe máš napísané : Všetko čo je, už bolo a bude 😉
none
76

75. EnaXnaY 20.02.2024, 11:55

Nepoviem ti to, lebo presne neviem 😉

Ale predstav si ich ako nás, predstav si kam smerujeme s tou všetkou umelou inteligenciou a ďalším humbukom 😉

Raz sa my staneme takými "stvoriteľmi" pre nový druh bio-stroja 😉

Možno tomu nedáme meno človek ale iné 😉

Ale principiálne, história sa opakuje 😉

Aj v knihe máš napísané : Všetko čo je, už bolo a bude 😉

20.02.2024, 12:26
Je to jednoduché, Boh nas takto stvoril a postup stvorenia vidíme v biblii. Stvoril nás na svoj obraz a sme schopni aj my niečo stvoriť.
none
77

76. qwert 20.02.2024, 12:26

Je to jednoduché, Boh nas takto stvoril a postup stvorenia vidíme v biblii. Stvoril nás na svoj obraz a sme schopni aj my niečo stvoriť.

20.02.2024, 12:55
Zas také jednoduché to nie je, je to dlhá a náročná cesta, stať sa stvoriteľom 😉

Si nechci predstaviť koľko nervov stojí taká cesta 😉
none
78

75. EnaXnaY 20.02.2024, 11:55

Nepoviem ti to, lebo presne neviem 😉

Ale predstav si ich ako nás, predstav si kam smerujeme s tou všetkou umelou inteligenciou a ďalším humbukom 😉

Raz sa my staneme takými "stvoriteľmi" pre nový druh bio-stroja 😉

Možno tomu nedáme meno človek ale iné 😉

Ale principiálne, história sa opakuje 😉

Aj v knihe máš napísané : Všetko čo je, už bolo a bude 😉

20.02.2024, 13:42
Ti J.B. ???
none
79

78. attis 20.02.2024, 13:42

Ti J.B. ???

20.02.2024, 13:45
Bežný (prízemný) človek si to kľudne môže myslieť 😉
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 189 501 B vygenerované za : 0.098 s unikátne zobrazenia tém : 53 761 unikátne zobrazenia blogov : 1 154 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.