hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

panna v 20-tke

príspevkov
28
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.11.2006 20:52
posledná zmena 5.4.2009 14:36
1
14.11.2006, 20:52
Ahojte, chodim s chalanom uz dva roky a stale sme sa spolu este nevyspali. Nie preto, ze by som ja alebo on nechcel/a,ale preto, ze on to chce az po svatbe, no ja to chcem pred svatbou. Robime oralny sex, na margo toho vzdy ked sme nahi, tak chce sa somnou vyspat, ale nechce kondom a ked som mu povedala, ze budem brat tabletky, tak nechce. Neviem co mam robit, a vyspat by som sa s nim chcela. Hrozna haluz, poradi niekto nieco mudreho?:(
none
2
14.11.2006, 21:04
Mám ti poradiť niečo múdreho? Ok, nevymýšľajte a pekne s tým sexom ešte počkajte. Vadí ti snáď, že si ešte panna?! Veď čo krajšieho môžeš urobiť pre naozaj zaľúbeného muža-romantika, ako to, keď vie, že je tvojím jediným? To, že s ním chodíš dva roky, podľa mňa ešte nie je dôvod nato, aby ste sa púšťali do niečoho, čo by ste mohli (i keď vám to v žiadnom prípade neprajem) neskôr ľutovať. Pozri sa na to z druhej strany - ak je s tebou dva roky a navyše bez tohto intímneho prvku, môžeš si byť takmer istá, že je s tebou z lásky a nie kvôli jedinému.
none
3
14.11.2006, 21:07
A neuveris, tiez sa vola martin🙂 Mne neprekaza, ze spolu nespime, len mi prekaza, ked blazni, tak, zeby sme to urobili bez ochrany a ja som potom ta zla, co to brzdi. Vzdy ked sme spolu vidim, ze ma chce proste chytat stale za prsia, alebo inde, mozno nie teda stale ale vacsinou ked sme spolu, dost mi to vadi a to uz pekne dlho a ked sa ozvem, tak sa ma pyta, co mi je, mna to nebavi stale vysvetlovat:(
none
4
14.11.2006, 21:14
Určite nie si zlá, nič nebrzdíš. Ide predsa viac-menej o ochranu teba, nie jeho. Preto si myslím, že ak si si ty zvolila tie tabletky, nevidím dôvod prečo by on nemal súhlasiť. Veď by to tak koniec-koncov malo byť i pre neho pohodlnejšie a príjemnejšie. On by si mal uvedomiť, že bez ochrany to skrátka nejde. Ale opäť musím zopakovať - myslím si, že ešte máte času a času...
none
5
14.11.2006, 21:20
A dokedy mam cakat? ja pockam v tom nie je problem, ale niekedy mam pocit, nie kvoli sexu ale vseobecne nebyt s tym chlapcom a z toho som smutna:( on nechce preto aby som brala tabletky, lebo mi to vraj skodi, a nic medzi kondomom a tabletkami neexistuje🙂) a tak niekedy mi je proste cudne a s inymi muzmu v ich spolocnosti lepsie ako s vlastnym, ale to len niekedy a neviem v com to je, mozno tym ze sa vidime stale kazdy den a nemam svoj priestor?
none
6
14.11.2006, 21:31
rozid sa s nim, bo asi nebude v poriadku, s kondomom nechce, s teblestkami nechce, ta chce zjavne nabuchat potom zobrat a si v pasci na cely zivot.
none
7
14.11.2006, 21:33
len sa sprava ako decko a neviem ho to odnaucit, uvidim, co s nim spravim
none
8
14.11.2006, 21:34
Dokedy čakať? Ak je to ten pravý, niet dôvodu prečo čakať. Ak to ten pravý nie je, buď rada, že si (ľudovo povedané) máš čo nechať pre toho vysnívaného. Nato, ako zistiť, či je to ten pravý, určite neexistuje nejaké jednoduché univerzálne pravidlo, preto sa na to skús pozrieť z trocha "vtáčej perspektívy":
Myslíš si, že je zlé, keď si s ním deň čo deň? Bola tu už reč o svadbe - myslíš si, že po svadbe to bude inak? Domnievam sa, že by to mohlo byť po nej ešte o čosi horšie. I starší, čiže skúsenejší ľudia ti poradia, ako zistiť, či ide o muža na celý život a do domácnosti alebo to nie je dobré brať príliš vážne - skús s ním minimálne jeden mesiac alebo dlhšie žiť samostatne v jednej domácnosti a zdieľať s ním každodenné radosti a starosti s tým spojené. Po tomto zážitku bude zaiste objektívnejšie hodnotiť váš vzťah a plánovať ho do budúcnosti.
none
9
14.11.2006, 21:58
poviem ti to pubertacky tvoje panenstvo ti moze byt vzacne, ak sa ho chces zbavit chod na diskoteku tam budes mat tisic prilezitosti, tvoj chlapec mi pripada divny bez urazky, neber si ho mozes s nim zit aj bez manzelstva to je vsetko =)
none
10
14.11.2006, 22:04
aj mne sa zda daky divny, nic v zlom.zeby ta naozaj tak lubil?? fuha... po svatbe?a kedy bude svatba?na diske tam sa to len hemzi nadranymi chalanmi 🙂)
good luck
none
11
14.11.2006, 22:13
Omg, dúfam, že to s tými diskotékami nemyslíte vážne!! Jednej absurdnej veci, ktorá je v dnešnom svete (a nehanbím sa ho nazvať skazeným) príliš rozšírená najmä u žien, je snaha čo najskôr dojsť o panenstvo. Dámy, ale na základe čoho to považujete za ťarchu? Veď to je pýcha(!) a nie choroba, či nevýhoda. Certikus, ak si ešte panna, buď na to hrdá!
none
12
14.11.2006, 22:15
ja som bola celkom hrda nato ze som dosla o panenstvo az v 18tke.zato moje spoluziacky uz v 15tich
none
13
14.11.2006, 23:09
18 nadherny vek a myslim ze akurat na to mno 15 este neni najhorsie poznam take ktore o to prisly v 13tich,12tich a horsie...
none
14
14.11.2006, 23:21
Ach! Ved to je strašné!! Prečo je to tak? Čo sú tie mladé dievčatá také naivné? Alebo sa potom chcú niekomu "chváliť", že o to prišli v piatej triede na základnej škole? Ale viem jedno - určite by to bolo inak, ak by bola iná výchova zo strany rodičov!
none
15
15.11.2006, 07:36
Priklanam sa k nazoru Martina. Osobne mi nevadi, ze som este panna, aj ked na mna tlacia kamaratky, aby som sa uz konecne vyspala s chalanom. Ja sa nechcem vyspat s hocikym, pretoze, kebyze chcem tak si nebudujem vztah s jednym chalanom, ale mam ich aspon 2 na kazdy mesiac, co sa mi zda aj na city trochu divoke. Cim viac vztahov, tym rychlejsie sa straca chut najst si ozajstnu lasku a budovat s nou buducnost. Moj chalan sa skor sprava ako velke nedospele deculo, ale v podstate sme na tom vsetci rovnako, bud dospeje baba rychlo alebo chalan, no a ja mam stastie alebo smolu? ze som to vzdy ja pri chalanoch, niekedy mi to ide na nervy, ale poviem vam niekedy je to vyhoda🙂
none
16
01.02.2007, 20:21
To ze na teba tlacia kamaratky nie je dovodom. Na mna tlacili a podlahla som im....a teraz to lutujem.....mas cas! Je to pekne a vaz si to! A co sa tyka tvojho chalana...naozaj divny...nic v zlom
none
17
22.02.2007, 21:03
cetikus...chcem ti len povedat to ze uvaz to ci ti tvoj chalan naozaj stoji za to aby si s nim bola ...nic v zlom,ale sex je podla mna dolezity vo vztahu aj ked to neni najpodstatnejsia vec.ked to chce on po svadbe,tak co ak to potom niak medzi vami neklapne alebo podobne...?
none
18
23.02.2007, 12:17
Sex po svadbe je sprostost.To,ze sa s tebou nechce vyspat s kondomom a navrhuje ti bez neho dokazuje len to,ze vie ze ti to bez kondomu nebudes chciet.Keby si povedala ano ostal by vysraty a aj tak by sa s tebou nevyspal.Bud ma silnu katolicku rodinu alebo je divny Samozrejme to nemusi byt pravda,pretoze som sa s nim nestretol a nerozpraval ale cosi podobne by ti nato povedali psychologovia aj sexuologovia.
none
19
03.03.2007, 20:33
sex po svatbe vobec nie je sprostost... ludia sa maju lubit preto ze si jeden druheho vazia, lebo sa respektuju a zalezi im na tom druhom... a to je laska.. a sex je len ceresnickou na torte..a kde nie je pevny a trvaly vztah tak ani sex nemoze byt uplne taky aky ma byt. ludia nie su zvierata aby to robili s hocikym a hocikde...aj ked sa tak mnohi spravaju... ale to je len a len smutne
none
20
04.03.2007, 10:43
je to na každého vlastnom uvážení. Je to o pocite, či už si na to pripravená alebo nie. Mám kamošky, ktoré s tým čakali do svadby a nebol žiadny problém. Mám kamošky, ktoré o to prišli v 14 rokoch... a väčšinou ked to spomenuli, ostatní sa na ne pozreli ako na nenormálne. ja neschvaľujem skorý sexuálny zážitok. Sama som o to prišla až v 21 rokoch a vôbec neľutujem, že som to nejak natiahla. Práveže normálny chalan si to cení, ... ja osobne zastávam názor spoznať sa po sexuálnej stránke ešte pred svadbou, lebo síce to nie je to najdôležitejšie, ale ked to neklape, tak nastávajú vo vzťahu trhlinky, ku ktorým sa môže pridružiť ešte niečo iné a už potom nemusí klapať celý vzťah.
Ale neodcudzujem čakanie "až po svadbe"...všetko záleží od výchovy rodičov... a vždy je to lepšie ako ked príde rodičom domov 14-ročná nabúchaná dcéra.
none
21
07.04.2007, 13:25
Akože čudné sa mi to nezda lebo su ludia ktory xcu mat sex len po svadbe..a ja si myslim ze nexce aby si brala tabletky lebo naco a kondom je hnusny...on ti to asi takto xce naznacit ze to fakt xce az po svadbe,mozno bol na to uceny aby to skor nexcel..alebo ja neviem..ale nahlit sa nemusite...ale zas bez ochrany by som to radsej neskusala,ale prvykrat ti to moze byt jedno aj tak sa neurobi....bude ta to boliet a tak dlho aby sa urobil to trvat nebude.....si myslim
none
22
08.11.2007, 11:39
no to je zaujimavy pripad,mozno sa niecoho boji, a preto to tak oddaluje,,mozno sa boji toho ze to bude kratke,,alebo ze ta neuspokoji,,spytaj sa ho to
none
23
14.03.2008, 23:13
ľudia by mali spolu spať až po svadbe, pred svadbou je to hriech....Nezosmilníš.
none
24
19.06.2008, 16:03
Podla mna byt pannou nie je nic strasne🙂 Ja som bola do 22 a to aj preto ze som mala taku fobiu ze nieco tak velke sa tam ani nemoze zmestit, a navyse ked uz, tak to budem robit s niekym pri kom budem citit ze to je ON s kym to kcem.. A oplatilo sa. 🙂
none
25
12.08.2008, 13:10
neznásiľňuj osud !
none
26
04.04.2009, 17:18
nooooo...krásne.....ja som len veľmi rád, že takéto babenky ešte existuju:-DDDDD Normálne by ťa chlapci mali nosiť na rukách....fakt.... V dnešnom svete, si jedinečná a ver či nie, spustu chalanov by spravilo nemožné, aby mali teba za čaju:-) Tutovka....až po svadbe:-D
none
27
05.04.2009, 14:35
ono je to krásne, maty sex až po svadbe. ale načo a čo z toho? nepoviem v pätnástich. teraz si rozumiete ( i ked ako píšeš nie tak super) ale čo potom? čo keď si po sexuálnej stránke nebudete vôbec vyhovovať? budete sa celý život pretvarovať ako ste šťastný, alebo sa rozvediete?
none
28
05.04.2009, 14:36
ono je to krásne, mat sex až po svadbe. ale načo a čo z toho? nepoviem v pätnástich. teraz si rozumiete ( i ked ako píšeš nie tak super) ale čo potom? čo keď si po sexuálnej stránke nebudete vôbec vyhovovať? budete sa celý život pretvarovať ako ste šťastný, alebo sa rozvediete?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 132 560 B vygenerované za : 0.116 s unikátne zobrazenia tém : 36 471 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Múdry sa učí celý život. Hlupák, ten už všetko vie.