Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Otvorený list premiérovi a ministrovi ZV

10
reakcií
749
prečítaní
Tému 7. septembra 2017, 23:02 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 9. 2017, 23:02 avatar
Otvorený list
Vážený pán premiér R. Fico a minister zahraničných vecí M. Lajčák,
31. 8. 2017

so znepokojením sledujeme situáciu na Slovensku a veríme, že toto znepokojenie prežíva drvivá väčšina slovenských občanov. Dôvodom nie sú len teroristické útoky v západnej časti EÚ a stovky mŕtvych, ale aj Vaše spoločné vyhlásenie, že miesto Slovenskej Republiky je v tzv. „jadre EÚ“.
V praxi to znamená byť pod totálnou kontrolou Nemecka a Francúzska a vykonávať ich geopolitické plány, ktoré priamo poškodzujú záujmy slovenských občanov a zbavujú Slovensko posledných zvyškov samostatnosti. Ide v podstate o vytvorenie novodobej formy nemeckého protektorátu s nálepkou demokratickej spoločnosti a pokus o islamizáciu Slovenska.
Údajne bojujete proti prejavom fašizmu, preto nechápeme, ako môžete spolupracovať na vytváraní nemeckého protektorátu na našom milovanom Slovensku. História Slovenského národa je nerozlučne spätá s kresťanskou vierou, jej duchovnými a morálnymi hodnotami. Práve ony formovali myslenie ľudí, medziľudské vzťahy, lásku k pravde a odpor k zlu a zrade. Náš národ zažil tisícročnú porobu, moslimské nájazdy, vraždenie a zotročovanie ako aj fašistickú a komunistickú totalitu. Historických skúseností, z ktorých sa máme poučiť, je dostatok.
Vaše tvrdenie, že budeme priamo pri stole EÚ, kde sa rozhoduje o Slovensku, je len prázdna manipulácia a utópia. V hre sú zrejme milióny eur a nie snaha o obhájenie záujmov Slovákov. EÚ totiž nie je právnym systémom, ktorý by predpokladal uprednostňovanie záujmov slovenských občanov pred tzv. európskymi záujmami.
Vaša iniciatíva natlačiť Slovensko proti vôli občanov do tzv. „jadra EÚ“ vychádza za medze Vášho volebného i vládneho programu, takže k tak závažným krokom nemáte mandát ani od Národnej rady SR a ani od voličov. O tak kardinálnej zmene v smerovaní SR môže podľa sudcu Najvyššieho súdu SR pána Š. Harabína rozhodnúť jedine referendum. V inom prípade sa bude jednať o politickú svojvôľu.
Čo znamená byť v jadre EÚ vidíme z toho, čo sa odohráva v Nemecku a Francúzku:
- Znamená to v plnej miere prijať samovražednú migračnú politiku EÚ a vytvoriť neudržateľnú sociálnu, politickú, bezpečnostnú a náboženskú situáciu, tak ako to je v Nemecku a Francúzsku a iných krajinách EÚ.
- Znamená to zaplaviť územie SR tisíckami nelegálnych migrantov, potajme ich privážať „mimo zrakov“ slovenských občanov, napr. nočnými leteckými spojmi podľa vzoru pani Merkelovej. Len za jeden rok Nemecko prijalo 1,5 milióna migrantov.
- Znamená to poskytnúť nelegálnym migrantom vysoké sociálne dávky, o ktorých môžu Slováci len snívať. Zaťaží to neuveriteľným spôsobom sociálny systém SR a vyvolá to napätie v spoločnosti.
- Znamená to vydať príkaz policajným zložkám a súdnictvu nevyšetrovať drvivú väčšinu zločinov spáchaných nelegálnymi migrantmi.
- Znamená to reálne zločiny migrantov bagatelizovať a pripisovať ich tzv. psychicky chorým ľuďom. Tiež to znamená vydať zákaz médiám zverejňovať reálne fakty kriminality nelegálnych migrantov. Takto to totiž vyzerá v Nemecku.
- Znamená to spolupracovať na vytváraní paralelnej „spoločnosti“ no-go-zón, v ktorých nebude platiť Ústava SR, ale zákon šaria, jediný zákon, ktorý moslimský migranti akceptujú. Tak je to vo Francúzsku i Nemecku. Odstrašujúcim príkladom je Švédsko, v ktorom je podľa správy švédskeho policajného šéfa Dana Eliassona 61 no-go-zón a ďalších 23 oblastí, ktoré sú považované úradmi za „obzvlášť zraniteľné“ (a môžu sa kedykoľvek zmeniť na no-go-zóny), 6 oblastí, ktoré sú považované za „rizikové“ (teda tie, u ktorých je vysoké riziko, že sa stanú obzvlášť zraniteľné) a 32 oblastí, ktoré sú zraniteľné. Ide o obrovský nárast v porovnaní so správou z roku 2015. Situácia sa vo Švédsku stáva nezvládnuteľnou. V týchto 61 no-go-zónach sa nachádza cca 5000 zločincov a viac ako 200 zločineckých sietí. Eliasson povedal: „Polícia už nie je schopná riešiť situáciu vlastnými silami. Zvládnuť sa to dá len spoločným úsilím celej spoločnosti.“ Doslova prosil ľudí, organizácie, hercov a všetky „dobré sily“ v krajine: „Pomôžte nám, pomôžte nám! Musíme mať obce a mestá pod kontrolou, dnes sa pre to robí veľa, no musíme sa dať ešte viac dohromady a zvrátiť tento trend.“ Túto situáciu má na svedomí politika multi-kulturalizmu a migračná politika EÚ. (viac v článku www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
- Znamená to pustiť na územie SR teroristov z radov IŠ, ktorí majú skúsenosti s chladnokrvným vraždením a násilným šírením politického islamu.
- Znamená to dovoliť im, aby využili azylový systém a sociálne dávky na rozvinutie svojej činnosti na území SR. V konečnom dôsledku to znamená vytvoriť všetky predpoklady, aby títo zločinci na území SR organizovali teroristické útoky a vraždili našich spoluobčanov.
- Znamená to označovať všetkých, ktorým záleží na bezpečnosti občanov SR ako islamofóbov, rasistov, fašistov... A to len z jediného dôvodu, že sa postavili proti samovražednej migračnej politike EÚ.
- Znamená to prizerať sa, ako vzniká sieť materských škôlok a škôl pre moslimov, v ktorých sa vyučujú idey radikálneho politického islamu, tak ako to už je v Rakúsku.
- Znamená to mlčať o znásilnení bielych žien moslimskými migrantmi a prihliadať na rapídny vzrast kriminality. Brániť sa však bude občanom SR zabránené a hodnotené ako nebezpečná radikalizácia obyvateľstva.
- Znamená to priviesť Slovensko na pokraj občianskej vojny, ako to už je vo Francúzku a Nemecku. V konečnom dôsledku to znamená totálnu likvidáciu kresťanstva a vytvorenie kalifátu na území SR. Moslimskí migranti bežne medzi sebou šíria idey vytvorenia kalifátu.

Vážený pán Fico a Lajčák, každý súdny človek vie, že spomenuté dva štáty nie sú hodné nasledovania. Ak by sme mali robiť to, čo oni robia už roky, tak by sme tu dnes mali teroristické útoky, no-go-zóny, stovky mŕtvych spoluobčanov, státisíce trestne stíhaných migrantov, ktorí by však behali na slobode, pretože by nebolo kde ich zavrieť a vyhostiť by sa ich nikto nechystal, presne tak ako to je v Nemecku.
Vyzývame vás, aby ste sa pripojili k ostatným štátom V4, Česku, Poľsku, Maďarsku a odmietli akýchkoľvek migrantov. Buďte statoční a nenechajte sa zlomiť peniazmi alebo hrozbami. V inom prípade sa stanete zradcami a Slovenský národ i Boh Vás bude volať na zodpovednosť za Vašu zbabelosť. Pravda o Vašom konaní vyjde navonok. Okamžite zastavte akékoľvek tajné privážanie migrantov, zvýšte kontrolu hraníc. Buďte statoční a postavte sa za národ a nehrajte dvojtvárnu politiku, veď ide o národ, jeho budúcnosť, uchovanie jeho identity a v neposlednom rade o zachovanie kresťanstva na Slovensku. Sami svojimi skutkami ukazujete, či ste za národ alebo za ciele nadnárodných elít.
Modlíme sa za Vás, aby ste v tento historický moment neboli hrobármi Slovenského národa, ale jeho ochrancami.

+ Timotej OSBMr
biskup sekretár Byzantského katolíckeho patriarchátu

Kópie:
Prezidentom a predstaviteľom vlád V4
Vláde SR
Jednotlivým politickým stranám
Médiám


2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   7. 9. 2017, 23:03 avatar
Kto ho otvoril ?


3.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 9. 2017, 23:28 avatar
Mil@níčko,
zrejme aj Tvoj klik na túto tému...


4.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   7. 9. 2017, 23:29 avatar
To som nechcel, prepáč mi to, idem ho okamžite zalepiť.


5.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 9. 2017, 23:37 avatar
Mil@níčko,
to, čo si spravil je nevratné, a preto nemrhaj opäť svojimi prostriedkami (časom, prácou, lepidlom)...


6.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   7. 9. 2017, 23:38 avatar
Neskoro, už som tam fikol kilo kanagomu.....  


7.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 9. 2017, 09:58 avatar
Mil@níčko,
nič sa nestalo a nikdy nie je neskoro . teraz tam fikni liter acetónu...


8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   8. 9. 2017, 10:05 avatar
Tvoje prianie je mojím rozkazom.   


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 9. 2017, 10:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

Fotoooon muž
   8. 9. 2017, 10:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 9. 2017, 10:58 avatar
Usvietený,
tak podľa Teba by bolo prirodzené, keby Putin ignoroval 23 miliónovú moslimskú časť obyvateľov Ruskej federácie, na čele ktorej stojí? Tie Tvoje niektoré reakcie sú skutočne vhodné len do hovnometu ústiaceho do ďalších prázdnych hláv podobných Tvojej...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:40,  Kristus povedal, že kto ho chce nasledovať má zaprieť sám seba a niesť každý deň svoj...
dnes, 00:30,  velmi vyhoríš meaculpa......ale je mi to jasne...nie si znovuzrodený(ja som nebol tiež)
dnes, 00:26,  tak že volil Fica a ma 200 eur k dôchodku
dnes, 00:22,  teším sa meaculpa na tvoje navrhy, ako si može niekto prilepšiť.....trebárs k vianociam
dnes, 00:20,  myslím, že katolik ako meaculpa, nam da mnoho receptov...
dnes, 00:18,  ak máš lepšie daj.....o tom je téma.....*05*05*05.....
dnes, 00:17,  Go Russia.
dnes, 00:14,  to su teda rady, znovuzrodeny ondrik
dnes, 00:06,  Chceš si nejako pomôcť drahý učastnik DF? tak takto....ak máš nadanie na skladanie...
včera, 23:37,  dufam, že týmito člankami sa aspon trochu rozsvieti v kotrbách starých komunistov.....a...
včera, 23:35,  ano si pozitívne "zmätený".....tý obdivovateľ svojho prezidenta.....raz darmo ta...
včera, 23:18,  Vonné sviečky Po rafinácii surovej ropy na výrobu benzínu zostáva na dne barelu...
včera, 23:08,  Kto sú Palestínčania? „Palestínskosť“ nie je legitímna národná identita, je to len...
včera, 23:05,  Ale ti sťahuje riť. Ani prstom do nosa by si si netrafil....
včera, 23:03,  Súdruh Kiska to parádne dojebal. A taká pekná koalícia to mohla byť....
včera, 22:55,  ty o rusoch a ukrajincoch vieš viac ako o Slovakoch, mufko
včera, 22:21,  71- nič nie je u Matoviča premlčané - daňový úrad ho ihneď kontroloval a nie raz....
včera, 22:06,  25- a potom si sa zobudil*13*13*13
včera, 21:50,  Edo rus a nerus v roku 2019 riešit nebudem . Je to hnus take veci preberat. Nikdy ma...
včera, 21:45,  huaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 528 bytes in 0,635 seconds)