Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Osobitný austrálsky navionalista

45
reakcií
310
prečítaní
Tému 12. novembra 2019, 21:49 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
07. 11. 2018
7
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 21:49 avatar
Osobitý australský nacionalista Blair Cottrell (9:56 min.)
Středoevropan

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris, havran


12.
označiť príspevok

Boris muž
   12. 11. 2019, 22:47 avatar
Toto je logické vysvetlenie pre to, čo sa deje.
Aj starý Bush vyhlasoval, že nový svetový poriadok povstane z chaosu. Oni ten chaos momentálne vyrábajú a zatiaľ sa im náramne darí.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:51 avatar
Nový svetový poriadok (konšpiračná teória)

Teória Nového svetového poriadku (angl. New World Order) je konšpiračná teória, ktorá sa stala populárnou po roku 1990

                 

Táto konšpiračná teória tvrdí, že malá skupina medzinárodných elít kontroluje a manipuluje vlády, priemysel a mediálne organizácie po celom svete. Teória tvrdí, že táto skupina financovala a v niektorých prípadoch aj spôsobila väčšinu veľkých vojen za posledných 200 rokov, a to hlavne uskutočnením útokov pod falošnou vlajkou (aby získala na svoju stranu verejnú mienku); taktiež má rozhodujúci vplyv na svetovú ekonomiku, úmyselne spôsobuje infláciu a krízu. Podľa teórie sú tajní agenti pracujúci pre Nový svetový poriadok vo vysokých pozíciách vo vládach a priemysle. Za agentov Nového svetového poriadku sú považovaní medzinárodní bankári, hlavne vlastníci súkromných bánk zapojených do Federálneho rezervného systému, Bank of England a iných centrálnych bánk, a členovia Rady pre zahraničné vzťahy, Trilaterálnej komisie a skupiny Bilderberg.[2] Nový svetový poriadok má mať pod kontrolou aj nadnárodné a globálne organizácie, ako sú Európska únia, OSN, Svetová banka, Medzinárodný menový fond a navrhovaná Severoamerická únia.

                         


15.
označiť príspevok

Boris muž
   12. 11. 2019, 22:53 avatar
Smola Edko, internet by museli vypnúť, aby sa tí debilkovia k niečomu mohli dopracovať.

http://www.youtube.com/watch?v=8DtEcZ3cfg4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 22:56 avatar
Osvietený- 75 percent svetového bohatstva vlastní úzka skupina boháčov. Myslíš si, že len lopatami prehadzujú kapitál , aby im nesplesnel? Čo s ním robia? Keď nevieš tak ti porozprávam.
Súhlasí Kasafran


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:08 avatar
Vidíš v Rusku vlastní 5 rodín 99 % všetkého bohatstva    


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:10 avatar
To v amíkove 4 rodiny 99,99 % bohatstva


25.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:15 avatar
Osvietený- no vidíš kreténko ty to vlastne veľmi rýchlo a jasne zvrátiš tým, že dáš tomu nálepku konšpirácie. Prečo by to nebola pravda, keď je niečo operené, má to krídla a lieta to je to vták , tak to asi bude vták. Ale ty tvrdí, že všetci čo vidia vtáka sú hlúpi, len ty v tom vidíš žabu. Taký si ty usilovný moták. Tak pracuj ďalej, Páci tvojej česť!
Súhlasí Kasafran


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:19 avatar
Najbohatšia rodina sveta? Putin a jeho družina!

a najbohatšieho muža planéty tento rok časopis Forbes vyhlásil mexického magnáta Carlos Slim Helu. Teraz sa ale musí rebríček boháčov prepísať. Kým majetok Mexičanovej rodiny sa odhaduje na 74 miliárd dolárov, ovláda podľa britského denníka The Sunday Times ruská korporácia "Vladimir Putin & rodina" plných 130 miliárd. V tomto prípade však nejde o skutočnú rodinu, ale o skupinu príbuzných a kamarátov ruského premiéra a podľa všetkého budúceho prezidenta.

Uvedená výška majetku nemusí pôsobiť až tak impozantne vzhľadom na to, že trhová hodnota ruského plynového giganta Gazprom sa odhaduje na cca 150 miliárd dolárov a v prípade najväčších svetových korporácií na dvojnásobok aj viac. V skutočnosti to ale má Putin zariadené lepšie ako hlavy týchto obrích firiem. Jeho impérium totiž nepatrí ani štátu, ani mu do jeho správy nemôžu hovoriť nepredvídateľní akcionári. Ľudia z jeho holdingu totiž dobre vedia, že k majetku si prišli len vďaka úzkym osobným väzbám na hlavného bossa, a nebudú tak riskovať sebemenšie porušenie lojality voči nemu. Informoval portál lidovky.cz.

Podľa britských i ruských novinárov tvoria jadro takzvaného Putinovho klanu nie jeho príbuzní, ale priatelia z peterburského klubu juda a tamojšieho družstva chatárov Ozero. Patria sem napríklad bratia Arkadij a Boris Rotenbergovci, s ktorými sa najmocnejší muž Ruska (a údajne druhý najvplyvnejší muž sveta) stretával na tatami ešte v detstve. Na bratov je naviazaný aj ďalší judista a teraz zdatný podnikateľ Alexander Karmanov. Spoluzakladateľom judistického klubu Javari-Neva je aj finančník Gennadij Tymčenko. Vysoko výnosné aktivity týchto judistov siahajú od finančníctva cez stavebníctvo, výrobu a dopravu valcovaných rúr až po výrobu alkoholu.

"Chatári", či presnejšie susedia Putinovej peterburskej rezidencie, majú dokonca viac majetku než športovci. Ide predovšetkým o Jurija Kovaľčuka a Nikolaja Šamalova, ktorí kontrolujú finančnú skupinu okolo banky Rossija. Tento finančný ústav zaznamenal raketový vzlet práve v období prvej a druhej prezidentskej vlády Vladimira Putina a podľa opozičného politika Borisa Nemcova vytuneloval asi 60 miliárd dolárov zo štátneho Gazpromu. Vladimir Jakunin, ďalší sused z družstva Ozero, dnes riadi ruské železnice zatiaľ čo družstevník Arkadij Fursenko slúži štátu ako minister školstva a vedy.

Práve na ľudí okolo "družstevnej" banky následne Putin napojil aj svojich priamych príbuzných. Patrí k nim syn jeho bratranca Igora Michaila Putina a syn jeho sesternice Michail Šelomov. Samotný bratranec Igor Putin je neuveriteľne úspešný vo všetkom, v čom podniká. Či už je to výroba vŕtacích súprav pre ropné polia či finančníctvo. Stranou od trochu komplikovanej schémy vzájomných väzieb nezostala ani Putinova žena Ljudmila. Podľa denníka Novaja Gazeta pôsobil v jej organizácii "Centrum rozvoja ruského jazyka" celý rad vplyvných podnikateľov i manželiek ďalších šťúk ruského biznisu vrátane zástupcov vojensko-priemyselného komplexu.

Proces budovania základov Putinovho podnikateľského impéria, ktoré The New Times pokrstili na "korporáciu Rusko", trval asi tri až štyri roky. Za tú dobu sa Putinovi podarilo odstaviť na druhú koľaj príslušníkov predchádzajúceho klanu - takzvanú Jeľcinovu rodinu. Na vysoké posty do štátnych úradov nastupovali ľudia z tajných služieb, ktorým Putin dôveroval. Paralelne s mocensko-politickým bojom nasadil Putin uzdu ďalším mocným oligarchom a na tých, ktorí sa nepodrobili, dopadol trest. Buď vyhnanstva (tlačový magnát Boris Berezovskij) alebo uväznenie (ropný magnát Michail Chodorkovskij). Iní, ktorí sa podriadili novému pánovi, čakala zaistená budúcnosť (Roman Abramovič).

Podľa The Sunday Times sa teraz Putin rozhodol kandidovať na prezidentský post už tretíkrát predovšetkým kvôli tomu, aby aj naďalej chránil záujmy svojej "rodiny". Jeho vyhliadky do budúcnosti sú naozaj žiarivé. Jeho klan mu zaisťuje nielen dostatok financií, ale aj kontrolu nad radom významných celoštátnych médií vrátane elektronických.

Z pozície faktickej hlavy štátnej moci, ktorou je nepretržite už jedenásť rokov (jeho premiérsky úrad bol len taktickým úkrokom), navyše okrem svojich "osobných" 130 miliárd účinne kontroluje aj stovky miliárd dolárov štátnych firiem. Ťažko si predstaviť silu, ktorá by tomuto konglomerátu moci a peňazí mohla v dohľadnej budúcnosti v Rusku čeliť.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:19 avatar
Edo zasa kopčíš zábavnú propagandu ?
Súhlasí Kasafran


2.
označiť príspevok

Esenc
   12. 11. 2019, 21:52 avatar
Ahoj Kasafran, tak navionalista, alebo nacionalista?   


11.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 22:42 avatar
(2) Jasnýmyseľ,
ďakujem Ti za bystrozrakosť, ktorá Ti z výsosti Tatier dokázala analyzovať moju chybnú avioniku a správne Ťa navigovala na austrálsky smer...


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:49 avatar
alebo familarne ho Kasafran mohol nazvať nacistom
Súhlasí Kasafran


34.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 23:22 avatar
(13) Osvietený,
súhlasím, ale Tvoja pravda je len čiastočná - jeho aj ja považujem za nacistu/fašistu, ale Ty sa z toho svojho verejne prejavovaného, ale všestranne nepriznávaného sionfašizmu už nevyzlečieš do konca svojho života...
Možno, ako zaslúžilý starec a znalec sionizmu budeš Breivikovi dokonca robiť odborného poradcu...!


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 21:54 avatar
A čo na to Brievik ?    


17.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 22:56 avatar
(3) Osvietený,
nevieš o tom, že Breivik už pár rokov vo svojom apartmáne študuje odbornú literatúru a historické i súčasné filmy, ako pokračovať po svojom prepustení v ochrane svojich bielych súkmeňovcov Nórov pred pokračujúcim mutikulturalizmom...?


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:07 avatar
Ono keď nemáš slobodu môžeš len študovať . Bez slobody niet života . Preto sa najťažšie zločiny trestajú stratou slobody . Niet väčšieho trestu .


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:09 avatar
Je absurdné že breivik má 3 izby, TV, počítač, tento mnohonásobný vrah má lepšie životné podmienky ako množstvo chudákov
Súhlasí Kasafran


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:19 avatar
Brievik má 17 izieb


32.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:21 avatar
Breivik má v cele aj telocvičňu


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:22 avatar
Breivik využíva tri miestnosti – jednu na spanie, druhú k studiu a tretiu k cvičeniu

ct24.ceskatelevize.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


36.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:25 avatar
hokejis- v histórii je známe, že mnohí z cely postúpili do premierského kresla , alebo elektrického. Uvidíme. Tak ma napadla báseň o likavskom väzňovi. Samozrejme, že čin Brejvika rezolútne odsudzujem, sle je produktom chorej doby v chorom systéme.
Súhlasí Kasafran


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:29 avatar
Napríklad Husák        
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 21:56 avatar
Web Středoevropan.cz byl donedávna jedním z nejúspěšnějších dezinformačních webů v České republice. Jeho šéf Filip Vávra s kořeny v neonacistické scéně ještě před několika měsíci tvrdil, že web sleduje až 200 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně. V dubnu se ale odmlčel jak na internetové stránce, tak na sociálních sítích.

V únoru si Filip Vávra na Facebooku postěžoval, že mu sociální síť smazala profil Středoevropan „s 32 tisíci fanoušky, dvěma roky práce a desítkami otitulkovaných videí s několika miliony zhlédnutí“. Profil založil znovu a pokračoval s řádově menší základnou necelých dvou tisíc followerů. Proč byl obsah profilu problematický, o tom níže.

Nejúspěšnější videa na facebookové stránce Středoevropan.cz měla do té doby kolem půl milionu zhlédnutí a tisíce sdílení. Například video z rozhovoru německé novinářky s neznámým občanem v Chemnitzu mělo 18 tisíc sdílení. Jiné video z projevu Viktora Orbána pak 16 tisíc sdílení.

Podle služby Monitora vyvolávaly články publikované na Vávrově webu ze 71 % negativní reakce jako rozhořčení, vztek, pocit nespravedlnosti či nenávist.

Co papež neřekl

Web Středoevropan.cz v minulosti prokazatelně šířil mnoho dezinformací a manipulací. Několik příkladů za všechny:

Web jako první vypustil informaci o útoku v Brně, ve kterém údajně měli figurovat žadatelé o azyl, tedy uprchlíci. Filip Vávra tehdy nekriticky přepsal video od skupiny Slušní lidé, kteří konflikt popsali ve svůj prospěch, aby měl co největší mediální pozornost bez ohledu na fakta. Později se ukázalo, že v případu žádní uprchlíci nefigurovali a daní útočníci žili v ČR již mnoho let.

Jako další příklad manipulace může posloužit článek, který se snažil nadpisem a úvodními odstavci lidem vsugerovat, že „Francie snižuje legální věk pro sex na 13 let“, ale skutečný stav věcí se čtenář dozvěděl až zastrčenou uprostřed článku. Zákon se ve Francii měl naopak zpřísnit a jakýkoliv styk s dítětem mladším než 13 let by byl brán automaticky jako znásilnění.

Středoevropan psal i o údajném znásilnění psa, který prý byl nalezen mrtvý v uprchlickém táboře Skaramagka v Řecku. Ve skutečnosti web Zoosos.gr sice opravdu psal o smrti psa, ale o znásilnění zde nebylo ani slovo.

Vávrův web jako první také šířil hoax o údajných platebních kartách od OSN a George Sorose. Web Manipulátoři.cz prokázal, že karty fungují úplně jinak, než jak psal Vávra. Ten šířil i falešný citát papeže o migrantech.

Web Středoevropan.cz se nachází i na seznamu stránek se sporným obsahem Konspiratori.sk. Seznam vytváří odborná komise. Na autory projektu se Vávra obrátil a požádal o vymazání ze seznamu stránek. U administrátorů však neuspěl.

Středoevropan Vávra

Filip Vávra je obecně považován za zakladatele neonacistické organizace Národní odpor (NO). Ta na konci 90. let minulého století navázala na činnost pražské pobočky mezinárodní neonacistické organizace Blood and Honour.

Hnutí bylo založeno na nadřazenosti bílé rasy a antisemitismu. Organizace se hlásila k ideologii nacionálního socialismu a používala symboly a kombinace barev odkazují k hitlerovskému Německu. Kolem NO se pohybovali pachatelé rasově motivovaných trestných činů.

Filip Vávra na své dětství v reportáží Na vlastní oči z roku 1999 vzpomíná takto. „Já jsem vyrůstal v poměrně rušný čtvrti, kde docházelo ke střetům naší bílé většiny s cikánama, a od malička jsem je neměl rád, vždycky jsem toužil po nějakém hnutí odporu, kde se bílý kluci sjednotí a cikánům to ukáží. Cikání mají někde své kořeny a myslím, že by se mohli vrátit zpátky ke kořenům, tam, kam patří.“

Vávra byl o řadu let později také velmi aktivní v nepokojích na litvínovském sídlišti Janov. „Scénku si přehrajeme s jiným režisérem a početným bílým komparzem,“ sliboval na svém webu v roce 2008 návrat na sídliště poté, co odtamtud extremisty vyhnali tamní Romové.

Sám Vávra byl již v šestnácti letech stíhán za útok na pražský gay klub a výtržnost před židovskou synagogou. V roce 2010 ho policie obvinila z trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Souviselo to se šířením materiálů s neonacistickou tematikou.

Loni soud obvinění zastavil. Státní zástupkyně Zdeňka Galková však podala proti usnesení soudkyně Dany Šindelářové stížnost.

„Filip Vávra patřil k nejdůležitějším ideologům, ale i organizátorům českého neonacistického hnutí. Nejprve jako mladý skinhead v 90. letech, následně jako zakladatel Národního odporu. Vždy patřil mezi hlavní ideology celého hnutí,“ hodnotí Vávrovo působení v extremistické scéně politolog Jan Charvát.

„Současně ale byl pokládán svými vlastními spolubojovníky za nespolehlivého, včetně toho, že byl obviněn brněnskými chuligány z toho, že je policejním konfidentem, a příliš naivního. Přesto do značné míry určoval směr, kterým se české neonacistické hnutí ubíralo,“ dodává.

Vylepšit Wikipedii

Filip Vávra se snaží od své minulosti odstřihnout. Například na české Wikipedii se snažil několikrát přizpůsobit článek o sobě tak, aby byl spíše propagací jeho osoby, a rovněž v něm o sobě mazal nepohodlné informace.

Stránka o Filipu Vávrovi byla ve stručné podobě založena na začátku ledna 2018. Vávra se následně opakovaně snažil upravit informace týkající se webu Středoevropan.cz. Naprosto změnil původní vyznění článku v této části a uvedl, že web je zaměřen na „zprostředkování zpravodajství z Evropy a ze světa, které je obvykle tradičními médii opomíjeno.“

Dále uvedl, že „v článcích úzkostlivě dodržuje citace na originální zdroje“. Zde je tak patrná snaha o prezentaci webu Středoevropan.cz jako seriózního a objektivního informačního zdroje.

I při editacích stránky na konci prosince 2018 se Vávra snažil bagatelizovat zpochybňování objektivity webu Středoevropan.cz, když se snažil u citovaného zdroje vyvolat dojem, že nikdo jiný krom webu Manipulátoři.cz jeho web nezpochybňuje. Toto však bylo opět obratem smazáno správci, jelikož se nejednalo o pravdu – s odkazem na web Konspiratori.sk. Na úpravy reagoval Vávra bagatelizací a zpochybňováním také tohoto dalšího zdroje.

Pro své přátelé na svém Facebooku ale sdílí Filip Vávra velmi kontroverzní obsah. „Toužím po občanské válce. Nesnáším tu druhou polovinu republiky,“ napsal třeba v návaznosti na pálení trenek prezidentem Zemanem v zahradách Pražského hradu.

„Jestli nemám rád víc, než policajty, tak bílý lidi, co poslouchají hip-hop a dokonce chodí na koncerty. Jak to někdo pustí, tak mám vždy chuť tomu člověku šlápnout na krk,“ vyznal se jindy. „Ať jde celej fotbal do prdele. Už mi tu o tý umrdaný hře nepište,“ napsal poté, co se kapitánem českého národního týmu stal Theodor Gebre Selassie.

Jako Milada Horáková

Loni 30. května Obvodní soud pro Prahu 1 zastavil Vávrovo stíhání. Obviněn byl původně za to, že dne 4. 12. 2008 po Praze vylepoval samolepky hnutí Národní odpor.

Soud ve svém usnesení dovodil, že došlo za dobu stíhání „ke zcela zásadní změně společenské a politické situace, a to zejména stran přístupu k vyjadřování o problematice národnostní otázky, migrace a stran pravicových a vlasteneckých názorů a jejich veřejného prezentování“.

V usnesení dále stálo, že „politický extremismus jako takový nelze v dnešní době, kdy existuji základní lidská práva, a v dané společensko-politicko-kulturní situaci, pokládat a priori za trestný“.

Podle soudu není možné dávat rovnítko mezi nacismus a národní socialismus: „Vždyť i JUDr. Milada Horáková byla členkou České strany národně sociální, a dovoluje si ji snad někdo z tohoto titulu označit za (neo)nacistku?“ uvedl dále v usnesení soud.

Podle informací Práva z loňského září ale podala státní zástupkyně proti usnesení stížnost a soud s Filipem Vávrou tak nekončí.

Není sám

Filip Vávra není jediným, kdo má kontakty s neonacisty a zároveň vystupuje jako novinář. Dominik Bastl je jeden z těch, o kterých se v souvislosti s dezinformacemi, propagandou a nenávistnými příspěvky zatím příliš nepsalo. Přitom patří k aktivním osobám v pravicově extremistické scéně již řadu let. Svůj kanál na Youtube provozuje již devět let a tento kanál má v současné době asi šest tisíc odběratelů.

Zajímavostí ovšem je, že se pohybuje prakticky na všech důležitých pravicově-extremistických akcích. Ve svých videích hojně propaguje DSSS (1, 2, 3), tedy nástupce zakázané Dělnické strany, která byla soudem rozpuštěna i kvůli napojení na neonacismus.

Propaguje také aktivity antisemity Adama B. Bartoše či podporuje Miroslava Sládka. Točil také zapálení vlajky EU aktivistou Martinem Zapletalem. Mezi jeho oblíbené knihy patří například pamflet„Hitlerovi Češi“ od Lukáše Beera, která popírá Hitlerův negativní postoj k Čechům a de facto je propagací nacismu (propagační video zde).

Kromě toho ho ovšem můžeme spatřit i mezi lidmi, kteří o sobě tvrdí, že extremisté nejsou. Například se objevil po boku prokremelského aktivisty Žarka Raptora Jovanoviče či Zdeňka Chytry (viz níže), Jiřího Černohorského nebo Jany „Yngland“ Hruškové na „nevítání“ Angely Merkelové v Praze (spatřit ho můžete v čase po 24:00 vedle Milana Kubince).

Dalším příkladem může být Michal Urban, který pochází z prostředí Autonomních nacionalistů. Zakládal v Čechách pobočku Generace identity, kterou nejednou zmiňovala zpráva o extremismu jako krajně-pravicovou (1,2,3). Urban publikoval na svém blogu na zpravodajském webu iDnes nesnášenlivé texty. Například účastníky pochodu Prague Pride nazýval úchylnými exhibicionisty.

Čest, svoboda… a antisemitismus

Styky mezi dezinformační scénou a neonacistickým a antisemitským prostředí jsou zřejmé i u představitelů hnutí Čest, svoboda, respekt. Zdeněk Chytra je v Česku jednou z hlavních postav kampaně proti tzv. Globálnímu paktu o migraci.

Je také i častým šiřitelem hoaxů a nejrůznějších bludů. Jako třeba toho, že Istanbulská úmluva se bude vztahovat i na pedofily, nebo například toho, že prý útočná válka vedená Německem není již trestná.

Parlamentnílisty.cz dokonce píší o Chytrovi jako aktivistovi AfD. Sám Chytra tvrdí, že „jen“ pracuje pro organizaci místopředsedkyně AfD Beatrix von Storchové. Zdeněk Chytra má i styky s pravomocně odsouzeným antisemitou Adamem B. Bartošem. Pro Národní demokracii napsal dokonce brožuru.

Další představitel spolku Čest, svoboda, respekt Jiří Černohorský nedávno vystoupil na veřejném slyšení ohledně Istanbulské úmluvy v Poslanecké sněmovně. Černohorský je i pravidelným šiřitelem hoaxů.

Na Facebooku sdílel i video, které pochází z protestů proti summitu G20 v Hamburku, a nařkl z násilností „imigranty s větším obsahem pigmentu“. Záběry ale zachycují město po řádění levicových i pravicových radikálů, kteří zde bojovali s policií.

Ne prokremelský, ale protiunijní web

Server Středoevropan.cz nezapadá do kategorií proruské či proputinovské, jako například weby Sputnik CZ, Aeronet, AC24 nebo Nová republika.

Petra Vejvodová z Masarykovy univerzity v Brně řadí server spíš do kategorie protievropských (anti-EU) serverů:

„Nesledují politické zájmy jiných zemí a nesnaží se nabídnout jinou alternativu. Prostě a jednoduše nemají rády EU, z různých důvodů. Typicky to jsou různé weby propagující nacionalismus, etnopluralismus a myšlenku národního státu neomezovaného liberálním projektem sjednocené Evropy, odmítající multikulturalismus a globalizační síly, kapitalismus,“ tvrdí.

Filip Vávra se ve svých článcích chvalozpěvům na Rusko či jeho prezidenta vyhýbá, společným pojítkem se zmiňovanými konspiračními a dezinformačními weby však zůstává boj proti migraci nebo multikulturalismu.

Na částečně společné čtenáře s proruskými dezinformačními weby ale ukazuje žebříček stránek, na které lidé přešli hned ze Středoevropana. Na prvních třech místech se umístily weby aeronet.cz, sputniknews.com a parlamentnilisty.cz bez toho, aby na sebe v článcích nebo na sociálních sítích přímo odkazovaly.

www.forum24.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 22:02 avatar
Edo tak tak si dezinformátor
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 23:02 avatar
(4) Osvietený,
nedá mi, aby som Ťa nepochválil za Tvoje "vybavenie", pretože máš vždy poruke dostatok akýchkoľvek výkalov do svojich hovnometných reakcií...


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:13 avatar
Ja ta tiež chvalim pre reklamu nacistov , Je to u teba tradičné .   

Pohrobkovia hákového kríža: Bojovníci za slovanskú jednotu, zarytí antisemiti i mongolskí kriminálnici

8 najznámejších neonacistických zoskupení.

United Patriots Front – Nová škola

Austrálska krajne pravicová organizácia, ktorá vznikla v roku 2015, pričom si za svoje cieľ vytýčila "vykynoženie aktuálnych problémov" prisťahovalectva, multikulturalizmu a islamu. Za vzor si zobrala väčšinu extrémistických politických hnutí na Starom kontinente, najmä však grécky Zlatý úsvit.

Na čele „národného frontu“ stojí Blair Cottrell napojený na tvrdé jadro neonacistov, niekoľkokrát odsúdený za podpaľačstvo, ťažké ublíženie na zdraví či sympatizovanie s Adolfom Hitlerom (napríklad vyhlásil, že by rád videl portrét diktátora visieť v každej austrálskej škole a žiaci by mali mať v každej lavici kópiu Mein Kampfu).

Extrémistická skupina pravidelne organizuje násilné demonštrácie proti Islamu a globalizmu, jej vysokopostavení členovia sú pravidelne súdení za hanobenie národa, rasy a presvedčenia, pričom je ich činnosť označovaná za extrémistickú a rasistickú. V roku 2019 sa plánujú zúčastniť politického boja so svojou stranou Fortitude.

refresher.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Hajluje lepšie ako Miňo Mazurek

    


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:18 avatar
Edo nehajluj


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:02 avatar
navionalista


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:04 avatar
Kotlebovec Jakub odporúča odbornú pomoc. Nemyslíte, že by ju potreboval skôr on?

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:07 avatar
Ruský medveď s HDP na úrovni Beneluxu ešte len ukáže celej zaostalej a prehnitej Gejrópe, kto je tu pánom situácie!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

   


9.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 22:09 avatar
Osvietený - on ti to odporúča s láskou a úprimne, prijmy odbornú pomoc. Asi nevieš , že blázni ako ty nikdy nepochopia sebarefleksiu. Tak bež už ....pocopil?
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 22:12 avatar
pocopil pocopeným


22.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 23:10 avatar
(9) Havran,
ja som už dávnejšie prišiel na to, že pochopiť reálny život ľudí vôkol seba už nemá čím. Svoj hardvér má už dlho vylágrovaný a s jeho zastaralým softvérom je to takisto...
Súhlasí havran


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:15 avatar
Kasafran pár slov o tvojom hrdinovi

Blair Cottrell napojený na tvrdé jadro neonacistov, niekoľkokrát odsúdený za podpaľačstvo, ťažké ublíženie na zdraví či sympatizovanie s Adolfom Hitlerom (napríklad vyhlásil, že by rád videl portrét diktátora visieť v každej austrálskej škole a žiaci by mali mať v každej lavici kópiu Mein Kampfu).

refresher.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


33.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:21 avatar
Osvietený-ako to bolo? Ty si nabitý informáciami až je to podozrivé . Opieraš sa o všeliake zaručené pakoviny. Skús konečne písať niečo z vlastnej hlavy ty drevák neštudovaný.


39.
označiť príspevok

the X žena
   12. 11. 2019, 23:36 avatar
33. ty si chod vymenit osraté trencle , nez ti praskne zila


44.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:44 avatar
the X - choď radšej pokračovať vo svojom obšťasňovaní bezdomovcov a nepáchni tu.


46.
označiť príspevok

the X žena
   13. 11. 2019, 00:03 avatar
44. to je tvoja parketa ty stary buzerant


27.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:17 avatar
Kaso, on má jen prázdnu bedňu v ktorej už nič nefunguje.
Súhlasí Kasafran


43.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 11. 2019, 23:41 avatar
(27) Havran,
aspoň v niečom môže byť užitočný - keď na to prídu v jeseni cigáni, možno si ho, tú debnu, zoberú na zakúrenie...


45.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:46 avatar
Kasafran- oni do tej debni vyrežú dieru na prdel a budú ju používať....


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2019, 23:27 avatar
Havran od teba z tvojej zelenej gumackej hlavy okrem nadaviek nečítam nič len duto trpaslíka

ak je Blair Cottrell tvoj hrdina tak ti to vyhráva rovnako ako Kasafanovi a tomu to tam riadne mišuge

Blair Cottrell napojený na tvrdé jadro neonacistov, niekoľkokrát odsúdený za podpaľačstvo, ťažké ublíženie na zdraví či sympatizovanie s Adolfom Hitlerom (napríklad vyhlásil, že by rád videl portrét diktátora visieť v každej austrálskej škole a žiaci by mali mať v každej lavici kópiu Mein Kampfu).

Pohrobkovia hákového kríža: Bojovníci za slovanskú jednotu, zarytí antisemiti i mongolskí kriminálnici
refresher.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí the X


40.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:37 avatar
hokejis- však aj Dimitrova popravili hitlerovskí fašisti. Nie je každý fašista kto ti serie na tvoju sprostú hlavu. Tebe tak dať moc, to by si hneď našiel nepriateľov demokracie. Však? Divím sa, že si sa neuplatnil v socializme.


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 11. 2019, 23:38 avatar
havran to napísal Edo
Súhlasí havran


42.
označiť príspevok

havran
   12. 11. 2019, 23:41 avatar
hokejis- ešte raz, prepáč- idem už radšej spať..  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:29,  Havran, a ešte nám porozprávaj svoju rozprávočku o zmätenosti. Dal som sem hoax, a ty...
dnes, 02:15,  “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na...
dnes, 01:49,  6, ........ ty keby si mal Ježiša aj rovno za chrbtom, tak to nespoznáš: ..... "Mnohí...
dnes, 01:40,  4, .... menšina sú kresťania, .... ale tá väčšina sú moslimovia, animisti, .... alebo...
dnes, 01:37,  3, .... najprv sa vychvaľuje tým, že Jehova sa stal kráľom , .... a potom začne jeho...
dnes, 01:32,  18, ... ale ak je v RKC musí poslúchať tých, čo vedú RKC. A ak s nimi nesúhlasí, musí...
dnes, 01:25,  22, .... teraz som čítal aj o tom Vráťovi Mechurovi zo Šlágru TV, ktorý tiež mal slabú...
dnes, 01:22,  41, ..... áno, .... pomazaní duchom svätým sú znovuzrodení pre nebeské kráľovstva....
včera, 23:45,  Prečo sú milovníci Putina na smiech? Na prvý pohľad je verejná diskusia medzi...
včera, 23:43,  Aha, takže len pomazaní su znovuzrodení?.....chapem to správne?.... Takže ked Ježiš...
včera, 23:43,  https://www.youtube.com/watch?v=kLr21r7_2ec&list=RDCH1sefMTj4o&index=5
včera, 23:39,  Husák vtipkarom https://www.youtube.com/watch?v=CH1sefMTj4o
včera, 23:39,  Husák o zachranení československa v roku 1968 *13*13*13*13*13*13*13*13...
včera, 23:38,  Honz je súčasný Urválek :)
včera, 23:38,  Husak mimo https://www.youtube.com/watch?v=7Ww0SThQhDg
včera, 23:37,  Husák a povalači https://www.mojevideo.sk/video/2ab0b/gustav_husak_o_povalacoch.html
včera, 23:37,  Propaganda v USA - https://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_in_the_United_States
včera, 23:36,  Husák o Gottovi (1971) https://www.mojevideo.sk/video/17ecf/husak_o_gottovi_(1971).html
včera, 23:35,  Spomienka na Husáka Urvalek https://www.youtube.com/watch?v=nCXVAKvwnKM
včera, 23:35,  podriadenie je princíp už od Boha....bez podriadenosti by bol chaos....Aj v Bohu je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Kritika je jednoduchá, umenie zložité.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(166 779 bytes in 0,231 seconds)