hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Osoba Zuza

príspevkov
1
zobrazení
3
tému vytvoril(a) 17.5.2021 09:01 Romanov
posledná zmena 17.5.2021 09:01
1
17.05.2021, 09:01
Zuza, svoje deti si opustila, ušla si do USA a nechala ich mužovi


Osoba Zuzana Čaputová. Jej už majú dosť aj mnohí obyčajní ľudia. Jednou z nich je aj žena, ktorí píše statusy na facebookovom profile pod menom Xenia Kopecká.

Naša hlava štátu v poslednom čase príliš štátnicky nekoná. Veľké mínus dostala od členov Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, ktorých pri kladení vencov na Slavíne úspešne odignorovala. V príkrom kontexte jej sloganu „Vakcína je úsmev“ je aj smrť 47-ročnej ženy po očkovaní proti koronavírusu.

Xenia Kopecká osobe Čaputovej však v statuse na sociálnej sieti pripomenula ešte jeden jej čin. Mnohí Slováci o ňom doteraz vôbec netušili.

Jedna 47-ročná žena už nikdy nepohladí svoje deti a nikdy neuzrie svoje vnúčatá
„Život v slobode a mieri, nesmie byť nikdy samozrejmosťou,“ zdôraznila táto bezduchá a bezcitná osoba, dnes na Slavíne,“ píše na úvod Xenia narážajúc na to, že prezidentka ignorovala protifašistických bojovníkov.

„Zuza, zajtra je deň matiek! Matiek, ktoré porodili svoje deti, vychovávali ich dňom, nocou, utierali im slzy, dýchali za ne, keď boli choré, milovali ich dušou a celým svojim srdcom! Matky s veľkým M! Jedna 47-ročná žena, už zajtra nedostane kvety a jej deti ju neobjímu. Už nikdy svoje deti nepohladí, už nikdy neuzrie svoje vnúčatá! Jediné kvety, ktoré dostane, budú vence na rozlúčku,“ konštatuje Xenia Kopecká na margo úmrtia ženy po vakcinácii.

„Vycapila si sa na bilboardy so sloganmi ´Vakcína je úsmev!´ ´Vakcína je sloboda!´ Naozaj, Zuza? Choď to povedať jej deťom, keď ich mamu zasype čierna zem!“ tne do živého na adresu prezidentky Čaputovej.

A vzápätí jej pripomína minulosť, o ktorej mnohí Slováci určite netušili: „Ty si svoje deti opustila, ušla si do Ameriky a nechala ich mužovi! Si zlá žena, si zlá matka a si nenávidená prezidentka!“

"Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať", citát osoby Čaputovej

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 92 777 B vygenerované za : 0.112 s unikátne zobrazenia tém : 59 659 unikátne zobrazenia blogov : 1 346 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Zmyslom života je žiť.