Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Odchádzanie do zabudnutia

63
reakcií
215
prečítaní
Tému 7. júna 2019, 11:17 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 6. 2019, 11:17 avatar
Odchádzanie do zabudnutia
PAVOL JANÍK

Bezvýznamný autor, ktorý bol dlhoročným významným politikom a ministrom kultúry, po náhlom osvietení precitol zo straníckeho sna o korunnom princovi, opustil svojich najbližších kolegov a neomylne odchádza do zabudnutia, čo už hádam pochopili všetci okrem neho. O to trápnejšie vyznieva jeho úsilie zostať v pozornosti médií ako čerstvo prevtelená hviezda súčasnej opozície.

Nechcem robiť neprimerané porovnania, ale viedol som oddelenie kultúry súkromného denníka Koridor, ktorého majiteľmi boli herec a neskôr politik MILAN KŇAŽKO; syn ministra kultúry Dušana Slobodníka a neskôr diplomat IGOR SLOBODNÍK; akademický maliar JURAJ MIHALÍK; občiansky aktivista, neskôr šéf Slovenskej informačnej služby a Národného bezpečnostného úradu JOZEF MAGALA; dnes už zosnulý novinár a autor literatúry faktu JERGUŠ FERKO. Po skončení vydávania uvedeného periodika som dostal ponuku z názorovo opačnej redakcie SME, aby som pre nich písal úvodníky. Aj pri mojom zmysle pre humor som to pokladal za nemiestny žart, hoci som mal v pôvodnej zostave ďalejslúžiaceho personálu niekdajšej Smeny niekoľkých osobných priateľov, ktorým som dokonca poradil, ako sa odpútať od starého názvu cez prechodné riešenie Sme na pondelok (utorok a ostatné dni), čo sa aj uskutočnilo.

Dosť som váhal, či mám vôbec venovať pozornosť sviežemu exministrovi, ale keďže som zažil niekoľko rokov v jeho pôsobnosti i v jeho osobnej nepriazni a márne som verejne upozorňoval, že tradične podporoval opozične zameranú časť umeleckej sféry, ktorá sa mu odvďačovala paktom o mediálnom neútočení, pokladám si predsa len za povinnosť slušne sa s ním rozlúčiť. Vari to bude užitočné pre jeho doterajšieho straníckeho bossa, aby sa lepšie zorientoval v oblasti kultúry a spoznal jej autentických predstaviteľov. Azda je to len dobrá rada pre politické kruhy, s ktorými začína niekdajší korunný princ Smeru splývať s vidinou návratu do vlády v progresívnom straníckom tričku. Ak mu noví druhovia naozaj uveria a spoľahnú sa na jeho osobnú integritu, tak je každá rada zbytočná.

Literatura-Umění-Kultura
LUK, Ročník 2019, 21/2019 - 5. června 2019


2.
označiť príspevok

Havranie muž
   7. 6. 2019, 12:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 6. 2019, 12:59 avatar
(2) Havranie,
nože napíš aspoň niečo o sebe - stačí, keď prezradíš, koľko petržalských kanálov si už preliezol a s koľkými sa chceš ešte podrobnejšie zoznámiť...?


35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:03 avatar
Fašitard Krysafran, konečne raz pochop, že normálni ľudia sa vyhýbajú miestam, ktoré navštevuješ, kam chodíš, a teda aj tým petržalským kanálom.     


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 13:03 avatar
Súdruh eštebak s krycie meno FERO ty ako komunistická kurva prerodená na fašistu by si tiež tým kanálom mal chodiť


6.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 13:18 avatar
Osvietený- zase si onemocnel? Daj sa vyšetriť, kým nie je neskoro. Viem si predstaviť, čo to musí robiť s takým chudákom , ktorý sa takto vyjadruje. Alebo si dáme preteky kto viac nadáva a uráža? Prečo to ja v sebe asi nemám? To ma tak slabomyseľne vychovali komunisti? A teba kto? Si odpad z nejakej lepšej rodiny?
Súhlasí Kasafran


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 13:24 avatar
Komunistická kurva alebo expresnejšie prostitutka prerodená na fašouna .

Nefandi si že ťa komunisti vychovali .

Rodičia sa ťa chceli zbaviť a tak ťa drbli za gumáka nech ťa štat živý a šatí . Tatko mal ledva na pivo a cigára.

Také komunistické    

Tam ťa vytreli do bezmozga


10.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 13:48 avatar
Osvietený- skrátka si poľutovaniahodný primitív , schopný akurát lízať niekomu z riti. Čo za to máš? Vieru v lepšie zajtrajšky, keď vykynožíš komunistov. No hovorím ti taký skurvený debil ako ty, bude v každom vidieť komunistu ak s ním nebude súhlasiť. Hovorí ti niečo demokracia? A prestaň motať povojnové obdobie. Vtedy bolo všetko trochu inakšie. Spoločnosť sa delila na tých čo pracovať chceli a na tých čo špekulovali ako uchmatbúť kormidlo i za pomoci kohokoľvek. DEbo, takého vymeteného blba ako si ty treanaozaj dlho hľadať.
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:08 avatar
súdruh Havran celý život si bol verný sovietskemu zväzu na večne časy a tak odtial trčíš dodnes z tej červenej prdele . Nikdy si nepracoval iba v uniforme gule válal


18.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 14:24 avatar
Osvietený - no čo ty skrivená fašistická papuľa. Ty chujko, od mala som mal na uniformi alergiu a tiež na lampasácke spôsoby. Za rebelovanie om si posedel aj vo vojenskej base. Ale nebol som hlupák a svojou prácou som dokázal, že robiť viem. Bol som poradca ministerkej komisie pre rozvoj výpočtovej techniky. Ty debilko si asi myslíš, že radiť sa dá a je ha to potrebná červená knižka? Hovorím ti, máš zmagorený mozog a uznávam, že na tebe socializmus zanechal neblahé dôsledky. Za to však ja nemôžem. KTO VIE AKO JE TO S TEBOU TERAZ. Platia za tú pomätenú špinu čo tu vylievaš. No poviem ti , nie je to nič moc. Sliepky sú istotne dôvtipnejšie ako ty. Začínaš byť veľmi nudný. Že sa s tebou tu bavím, dával som ti šancu na mentálny trénig, ale vidím, že je to len strata času. Teda až naberieš odvahu a trochu rozumu , tak zatiaľ spí sladko, lebo tebe asi ani to nejde.
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:45 avatar
súdruh náš nedocenený . Samozrejme že na všetko ak si nebol uplne dno si potreboval stranícku knižku . To preto lebo platila totalitna veduca uloha komunistickej strany . Preto že musel byť každý kto bol čo len parťakom bolševíkom a platit si znamky . Preto boli tie ministerstva take kvalitne lebo tam radili takí chuji ako ty .

Písať kokotiny že niekoho z bolšanov zaujímala odbornosť či kvalita ja konina .
Prvoradé bolo uplatnovanie vedúcej ulohy komunistickej strany a to všade uplne všade ešte aj u zahradkarov , včelarov , poľovníkov , rybárov uplne všade
Súhlasí kntsz


51.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2019, 15:47 avatar
Osvietený - si skrátka vymetený chudák. Dnes kam strčíš nos, platíš oveľa viac ako niekedy. Rôzne spolky sa tak stávajú len klubmi vyvolených. DEBIL čo tu táraš? Ty si asi fakt žil na inej planéte, alebo v pivnici s Mikloškom a pri šunke a sviečky , ako to sám povedal , ste pripravoli tú jeho revolúciu. Si nesmierný chudák, no musím ti priznať, že si vytdvalý somár.
Súhlasí Kasafran


52.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 15:54 avatar
havran klameš tak stupídne že si na smiech

Čo dnes musíš týžden robiť na kilo kávy

týžden robiť na metrak pšenice ?

Nejebe ti ?


53.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 15:56 avatar
Osvetielkovanému hrabe furt.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 13:14 avatar
Havranie - zbav sa už tej svojej naivita. Len sa pozri kto formuje novú politickú scénu. Vieš to, alebo nechceš vedieť, alebo si farboslepý? Hlavne sa tak nevzrušuj a zachovaj si dôstojnosť. Alebo si myslíš, že k to s tebou nesúhlasí je každý eštebák, ktorý možno urobil viac dobrého než ty pri rozbíjaní výkladov? Veď na Slovensku každý tretí človek bol v KSS chceš mi povedať, že takmer jedna polovica ľudí sa presúšala na stoličkách v strane a ostatní ich živili. Ste tu poniektorí takí naivní debkovia, že je mi jasné , čo z vás narobia rozsievači demokracie po celom svete. 60 percent ľudí i dnes musí drieť na 10 percent bohatých , ktorí vieme ako prišli k svojmu majetku. Áno sú aj slušní a pracovití podnikatelia , pred ktorými sa skláňam. Mám spolužiakov a priateľov fabrík, kde pracuje 3500 ľudí a ver , že to niesu len rabovači bánk a svojich zamestnancov. Zlož tie čiernobiele okuliare a pozri sa na tento svet vlastnými očami, dúfam , že ich máš zdravé.
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 13:22 avatar
havran to je sranda s akou ľahkosťou píšeš o 5 000 000 komunistoch v našej krajine       

Zabudol si že keď si ty bol komunista Kiska bol v SZM a to až bola hrôza           

Čo sa týka fabrík robilo sa vo fabrikách i za bolšana samozrejme bez tých benefitov ake su dnes a v iných podmienkach až zverských . nástupný plat 30 € mesačne nie ako dnes ked je vo VW priemerný plat bez započítania managmentu 2000€ mesačne existuju 13 a 14 plat to za kuriv bolševíckých existovala v tom 30 € mesačnom plate akurat tak pracovná sobota tá bola v tom užasnom plate               

Mimochodom tri krajiny v ktorých sa dožil komunizmus až dodnes nemajú tých 30 € mesačne ale ročne samozrejme len v lístkoch na žranicu ak teda sú lebo hladomor je v severnej koreii , Venezuele ako i na Kube


9.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 13:41 avatar
OsvietenýO ktorej krajine sa bavíš? Ja hovorím o Slovensku. Nevieš kde si ty chujo? Používaš neporovnateľné argument a porovnávaš neporovnateľné. Koľko dnes stoji 3 izbový byt? Koľko dnes je dlh na každú jednu hlavu na Slovensku?
V SZM bol i Kiska a jeden v Naftoprojekte a druhý v Tatramate. Boli Predsedovia CZV SZM , prestaň tu už drístať. No ešte si mi neodpovedal aký si odpad zo svojej lepšej rodiny. Uvedom si , že vtedy kilo chleba bolo cca za 6 korún, kým dnes v korunách je to 60 korún. Tebe skrátka tu hlavičku riadne zmanipulovali. Teda keď svoj nástupný plat po škole prepočítam podľa toho čo si za to môžem kúpiť tak to bolo cca 15 tisíc EUR. Ako letišťný technik som po dvoch rokov mal 2800 Kčs. Myslíš, že by ma pustili k pristávacím radarom len so straníckou knižkou, ktorú som mimochodom nemal, musel som ZLOžIť SKúšKY V oPOčINKU pARDUBIECE BLBEčKU A POTOM SKúšKY Z SERVISU PRE RADIOLOKáTOR KTORý SME DOVIEZLI Z kANSAS cITY. nO NEPOSRAL SOM SA Z TOHO, žE SOM vykonával servis amerického radaru. DEBO- viem, že si tiež elektrotechnik , tak aspoň vieš čo to obnáša a stranícka knižka tam nič neznamenala, musí vedieť. Jasné, ty somár so zakrvavenými očami.
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 6. 2019, 13:53 avatar
(5) Havran,
toto indivíduum pod pseudonymom Havranie, je zrejme už dlhodobo až tak preplnené nenávisťou a zlobou voči socializmu, že aj počas, alebo po 30-ich rokoch. dokáže zo svojho vnútra chrliť priam sopečnú lávu proti tomu systému, alebo jeho angažovaným občanom...
Zaujíma ma, aký je jeho názor na súčasných občanov SR tajne i otvorene spolupracujúcich so SIS, CIA, Mossadom, MI5, BND...?!
Súhlasí havran


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:06 avatar
súdruh ja nemám proti socializmu vôbec nič ani Švedskemu ani Kanadskemu ani Norskemu ja píšem o realnom komunistickom systeme s jedinopu vladnucou totalitnou zločineckou komunistickou stranou . To nien je socík ale kokotizmus bolšana pod vedením totalitnej strany


54.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2019, 15:58 avatar
Osvietený- hurá.... už sa konečne dostávaš na samé dno svojej zúboženej osobnosti. To ťa tak zdeformovali komunisti? Nechcel si náhodou podpáliť budovu národnej rady? V Nemecku to hodil Gitler na Dimitrova, lebo bol kmunista, aj ho obesili.
Najlepšie je zdôvodňovať tak , že : "lebo komunisti" však ty kokotko s pokrivbenou papuľou. Daj si aspoň druhý nick, to by si hádam mohol.     


59.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 16:05 avatar
havran chapem že v tvojom stave ťažkeho alkoholika a bolšan chuja vytreteho na PŠM iný nebudeš . Stále píšeš o mojej krivej papule z foto môjho nicku a tak som ti 10 krát napísal že je to fotka hreca menom Clint Eastwood

Tvoja predstavivosť červeneho chuja je nadštandartna

Podpalovať a vraždiť tam kraluje tvoja rodna strana majstrovska

Kokotko je tvoj tatko ktorý ťa jebol za gumu aby sa mohol bezstarostne ožierať a nie pozerat na takeho chuja ako ty ktorého vychovala strana , šatil krmil štat .

Bolšanom sa výter tvojej palice nadštandartne vydaril        


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 13:56 avatar
Súdruh ja sa bavím o 40 rokoch totality neobmedzenej vlády zločineckej organizácie KSČ . Vtedy som žil v Československu a prdpokladám že ty tiež keď píšeš že z 15 000 000 ľudí bol každý tretí komunista vyšlo mi 5 000 000    

Dnes byt stojí XY financí v komunizme sa byt kupiť nedal lebo osobne vlastníctvo bytov neexistovalo .

Takž koľko stal pri tom 30 € plate 1000 kčs mesačne drevodom z drevotriesky okal ? Nuž horná časť 300 000 - 650 000 kčs a dolna časť 250 000 - 300 000 kčs bez pozemku oplotenia a zariadenia

nestrielaj tu ceny o kile chleba za hodinovú mzdu .
Na jeden chleba musel človek robiť 2 hodiny dnes za dve hodiny zarobí 10 chlebov

Mal si chuja nie 2800 kčs čo by bolo 1800 čisteho

Nuž k prístavaciemu radaru vo V3S na blížni i dialnu pustili i mňa 3 mesiace ma na tu 50 ročnu techniku školili a stačila mi k tomu obyčajná maturita

Ale ako komunistický káder a guma si tých 2800 mať mohol . Moja sestra ako detská psychologička pre Trenčín brala 1350 čisteho     mama ako doktorka pedagogiky 1300 kčs takže asi si žil v paralelnom vesmíre    

Človiečik s gymnáziom ktorého nezobrali na výšku bral 800 kčs čisteho .
300 kčs zaloha a 500 kčs výplata v tom boli i pracovne soboty a samozrejme neexistencia 13 či 14 platu a banefitov ake su dnes .

Taký to bol socík z ktoreho blahobytu miliony ľudí utieklo na ten zlý zapad a dodes tomu sudruhovia nerozumeju že PREČO ???                  


14.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 14:08 avatar
Osvietený- vidno, že si hlupáčk a o takých veciach ako je majetkové právo nemáš ani potuchu, Čo sa týka tých počtov , na Slovensku boplo 14000 000 členov KSS . ak nepočítaš deti, koľko to bolo? Rusov a Číňanov tiež nemusíš, ani Vietnamcov.
Skrátka si demagogický vymetený chudák. A ako elektrikár si nosil brašňu?


24.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 6. 2019, 12:52 avatar
(14) Havran,
dopustil si sa preklepu a omylu, ktorý škodoradostne využil Osvietený. V roku 1989 bolo v celej ČSSR okolo 1,7 milióna členov KSČ, z toho na Slovensku približne 450 tisíc...


17.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 14:13 avatar
Osvietený- nechápem, ako mohli ľudia obnoviť a postaviť celé nové dediny, Bytovky sa postavili v obci len pre zamestnancov JRD. Skrátka si potrat a vieš len čo je v riti mäkké- aj to pochybujem 
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:48 avatar
Ty chuj ako mohli paprndeklove bytovky postaviť ? Normálne veď tam celý život drali bolševíci družstevníkov a j cez pracovne soboty a na JRD i nedele     dreli za drobné    


16.
označiť príspevok

havran
   7. 6. 2019, 14:10 avatar
Mimochodom vieš ako sa zisťzje kúpna sila meny a jej hodnota? Ak nie, zabehni na nejakú faru, tam ti to vysvetlia.


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:34 avatar
Tak z 5 milionov Slovakov bolo 14 milionov komunistov     pravdovravec     


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 6. 2019, 14:39 avatar
havran cele mesta staval tak Baťa až neprišli zločinci a neukradli mu jeho fabriky

Píšeš ako keby Rakušania či zapadný nemci nepostavili vôbec nič len komunisti mali špičkové auta byty a všetko vlastne aj tie zelene gumenne makovice .

40 rokov sme zaostali už to pochop v tej bolšan bezmozgovni

Aká bola kupna sila taká ako keby dnes stal liter rumu 100 € metrak obilia 350 €kilo kávy 240 € najlacnejšia škodovka 100 000 € taka kupna sila . Samozrejme k tomu by si musel prirátat uplatky za nedostatok


23.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 6. 2019, 12:29 avatar
Havran,
odporúčam Ti šetriť svoj čas pri polemike s Osvieteným, pretože, ako som sa o ňom na tomto DF už dávnejšie vyjadril, jeho nenávisť ku všetkému socialistickému a slovanskému je daná geneticky a zrejme ju nasával aj s materinským mliekom i ďalšou výchovou v rodine...
Neviem však pochopiť, ako mohla Jeho matka, profesiou učiteľka, vychovať zo svojho Eda takého skoro všestranne retardovaného syna...
Súhlasí PartOFgod


25.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 13:00 avatar
To by ma tiez zaujimalo ako sa da dopracovat k takej nenavisti k vlasti a vlastizrade. Vo vasom pripade je to len sprosty mamon a peniaze vam zatemnili mozog


26.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 6. 2019, 14:41 avatar
(25) PartOFgod,
pre kozmopolitov/svetoobčanov typu Osvieteného je rodné Slovensko nie ich vlasťou, ale len operačným územím, na ktorom alebo z ktorého v cudzích službách všestranne pôsobia na jeho urýchlenú a totálnu deštrukciu...


29.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:00 avatar
Fašitard Krysafran, opäť klameš!  Nevieš nič iné, len šíriť zlobu medzi občanmi. Normálni ľudia si oveľa viac vážia našu vlasť. Len retardi ako ty kazia dobré meno našej vlasti.
Súhlasí Osvietený


33.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:02 avatar
Ty tahaj odkial si dosiel USa a zlocincov tu ty obhajovat nebudes


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:05 avatar
Len klamať ťa naučili? Nevieš nič iné, len šíriť nenávisť, zlobu a klamstvá. Prestaň klamať!!!
Súhlasí Osvietený


50.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 15:24 avatar
Len klameš mega trol !
Súhlasí Kasafran


27.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 14:56 avatar
Tok im to zatrhneme a jake pak copak . Toto je SR ktoru ste vy buzeranti vlastizradny rozkradli 12.000.000.000.000 a nechali tu ozobracenu krajinu a zdemonizovany narod vasimi klamstvami . Palte dpce pokial vam pekne hovorim


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:01 avatar
To isté platí aj pre teba, fašitard PartOFidiot! Nevieš nič iné, len šíriť zlobu medzi občanmi. Normálni ľudia si oveľa viac vážia našu vlasť. Len retardi ako ty kazia dobré meno našej vlasti.
Súhlasí Osvietený


34.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:03 avatar
Nevies citat jebko ? Co. Si to vobec dovolujes sirit tu protiruske nalady a klamstva ty zver


36.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:04 avatar
Cituj tie protiruske nalady a klamstva. Inak zdochneš ako sprostá krava.
Súhlasí Osvietený


39.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:06 avatar
Ty sa s kym bavis teplos toto skusaj na mladsie rocniky blbecek


49.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 15:21 avatar
Ty rusofobny dement len šírite dezinformácie.
Súhlasí Kasafran


48.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 15:20 avatar
Lemmy povýšil na mega trola.
Súhlasí Kasafran


28.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 14:58 avatar
Toto bude slovenske narodne forum a nie vlastizradne a nezelam si aby ste tu vypustali tie vase militantne americke sracky uz stacilo


30.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:01 avatar
Sebranka vlastizradna m9ju matku vedia verejne zneuctit chrapuni ale na zlodejov a vlastizradcov kiska hadcak miklos eset caputova kocner mlcia jak potkani


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 15:01 avatar
Kasafran vieš prečo si tak dobre rozumieš s geniom PartOFgod ??? Lebo obaja máte rovnakú poruchu.

Matka bola učiteľka dokonca doktorka pedagogiky a vychovavala ma vždy k pravde . Nevidím na tom nič zlé .

Žiadne virtualne slovanstva z mongolských stepí neexistovali ani nič socialisticke iba tvrdý bič komunizmu strašidelna bieda , strach a špina v krajine oplotenej elektrickým kotercom

Ano samozrejme ako slovák som sa vždy vyjadroval k otrokárom z ruska vrahov a okupantom je to logické ved som slovák .

Keby moju krajinu okupoval USA choval by som sa presne rovnako .

Keby rusko neviedlo voči mojej krajine špinavu dezinformačnú a hybridnu vojnu vôbec by som sa o tuto mongolsku zbedačenu krajinu nezaujímal .

premiér by mal Putinovi pripomenúť Ukrajinu, dezinformačnú vojnu proti Európe a aj ruských agentov na Slovensku. Tých sme mali podľa Jaroslava Naďa z OĽaNO vyhostiť, zachrániť ich mala SNS. Anton Hrnko to rázne odmieta. Vypočujte si náš podcast:

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lemmy


37.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:05 avatar
A ty teplos vypatlany ty dokedy tu budes oxidovat s tvojimi kumpanmi zmyslov zbaveny vlastizradny potkani


40.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:06 avatar
Ja budem bojovať proti fašistom ako si ty dovtedy, kým nepadne posledný fašista. Prakticky to vyzerá na boj do konca života, či už môjho, alebo posledného fašistu.
Súhlasí Osvietený


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 15:19 avatar
Blázon bojuje proti virtuálnym fašistom


41.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:08 avatar
Tak bojuj
Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


42.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 15:09 avatar
drísta ti to dobre feťáku
Súhlasí Lemmy


43.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:09 avatar
Neviete sa k tomu vyjadrit nebudete tu posobit vobec rozumeli ste


44.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 15:10 avatar
To kde sme aby nejake telce S.I.s karske terorizovali slovensky narod .


45.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:15 avatar
So svojimi problémami sa obráť na SIS. Kontakt: e-mail info@sis.gov.sk, telefonický kontakt 02/44 25 90 21, 02/44 25 90 63.

Píš alebo volaj! Len na teba čakajú.


46.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 6. 2019, 15:15 avatar
Súhlasí Osvietený


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 15:59 avatar
Lemmy ved vidíš že je tento pacient mišuge kopčí jeden a ten istý članok z humorneho ruskeho dezinfowebu 1000 krat po sebe ako pred tým kopíroval na stráž pičoviny .

Ked sa dozvie že objednavateľom vraždy bol rusky hovoriaci chuj bude plakať a bádať ako správny hladač pravdy na dezinformačných magorinách kedže je bezmozek sfetený


57.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 16:03 avatar
Dement Osvetielkovaný len kopčí a kopčí dementoviny.


61.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 16:06 avatar
Čo tvoj web ruských hovien ešte je vo výstavbe súdruh ?    


63.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 6. 2019, 16:09 avatar
Súdruh hovnolog Osvetielkovaný to tu zasiera neustále hovnami


56.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 16:00 avatar
Lebo dementnym to treba ukazat 1000 ty blbec


58.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 16:03 avatar
Aha a o tom nevedeli doteraz ? Az teraz mali zablesk pameti a nic ine ich v tych vypatlanych hlavach nenapadlo len obvinit zase Rusko oni su uplne mimo hodte na nich sit


60.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 16:06 avatar
12.000.000.000.000 bilionov so slovenska kde zmizlo od 89 teho vy smradi ? Pokial sem nevkrocila americka noha sme nikomu nedlzili ani korunu


62.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 6. 2019, 16:08 avatar
PartOFgod vytetuj babke hakový kríž na pitchu nech sa podobate ked bude nastražovat


64.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 6. 2019, 16:11 avatar
Chudak dementny uz je v koncoch   co povies zajtra na stabe ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:31,  Era, to je zlý príklad, lebo kto sa slobodne rozhodne skočiť do priepasti, ten chce život...
dnes, 11:28,  Slobodná vôľa je protichodná hlavne s trestom, ak sa človek rozhodne inak, ako chce...
dnes, 11:24,  Mám sa začať báť, že prichádza môj koniec? Akože predpovedáš zánik EU, alebo ako? Či...
dnes, 11:23,  Musím si ísť prečítať túto tému *19 Scarlet, je to jasne protichodné, slobodná vôľa...
dnes, 11:23,  122. Prečo by to bolo paradoxné? Je to predsa prirodzený následok slobody, ktorá nutne...
dnes, 11:18,  121. ešte paradoxnejšie je, práve ten najväčší bozí dar , ktory Boh daroval človeku -...
dnes, 11:17,  51. Prichádza ich koniec? A ako prosím ťa? Veru, nevidím prichádzať žiaden koniec, toto...
dnes, 11:16,  49. To nie je pravda, nevymýšľaj si nasilu nezmysly. Myslím, že ho podporuje preto, lebo ju...
dnes, 11:12,  (50) Slniečkári tušia, že prichádza ich koniec, tak skúšajú všetko možné, aby tomu...
dnes, 11:10,  "Medzi tým nelegálne urobil zo syna súdneho čakateľa aj keď nemal ešte skončenú...
dnes, 11:09,  49. zalez do kúrnika ty schizoidná sliepka *39
dnes, 11:03,  116. Ondrej, veď sa, že oni sa za mňa rozhodovať nebudú, to je v poriadku. Tu vznikla...
dnes, 11:02,  Scarletta podporuje Fotóna, pretože aj ona chce kradnúť a priživovať sa. *21
dnes, 11:02,  22- Harabín záruka...*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 10:53,  47. úchyl ty pokračuj na SeX chatoch a neotravuj :)
dnes, 10:44,  Sektár Fotón sa bojí Harabina, pretože Harabin neberie úplatky a Fotón má rád...
dnes, 10:41,  116. ondrej, ešte s tebou dnes hodím reč ty baran :)
dnes, 10:39,  "pretoze ak si niekto zakladá multinick je to väčšinou s cielom škodit" Ahá,...
dnes, 10:35,  trochu prehladnejšie ( ešte si sám sebe dáva aj súhlas *39) ho Rozdruzgez muž...
dnes, 10:32,  tu ide o tvoje multinicky. ;) pretoze ak si niekto zakladá multinick je to väčšinou s cielom...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(175 954 bytes in 0,360 seconds)