hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Očkovanie- ak niekto prosím viete v tejto chvíli o dvojičkách 2 ročných ktoré trpia týždeň po očkovaní-prosím o pomoc pre ne

príspevkov
32
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 12.2.2014 15:49 Helenka
posledná zmena 24.1.2021 00:06
1
12.02.2014, 15:49
Prosím o pomoc. Pred niekoľkými minútami volal na Lumene otec dvojročných dvojičiek, ktoré týždeň po očkovaní odpadávajú na nejaký čas stratia vedomie od 40 teploty. Dovtedy nie a vždy to bolo po očkovaní a už teraz po treťom.
Deti sú na chvíľu bez vedomia.
Pred niekoľkými dňami sme počúvali reláciu na internete 3 lékárov Očkovat či neočkovať.
Jeden lekár ktorý toto očkovanie skúma tvrdil tieto isté príznaky a že naši lekári to zvedú na nejakú chorobu, ktorá by sa i tak bola dostavila i bez očkovania. Tento lekár tvrdí, že to je zavádzanie a nesprávne informovanie rodičov.
Toto očkovanie by nemalo byť povinné tvrdí, pretože ani na západe vo vyspelejších krajinách, kde to už zistili toto negatívum nie je očkovanie povinné.
Že je skoro u všetkých prípadov zvýšená teplota, ale doktori tak nehovoria pravdu, pretože už zaočkovali.
Dvaja doktori muži tvrdia, že by to nemalo byť povinné v závere relácie a jedna doktorka áno. Že zatiaľ na Slovensku na očkovanie zomrelo len jedno dieťa.
Tento doktor, ktorý to skúma a je proti povinnému očkovaniu tvrdí, že to má veľa negatívnych následkov.
Takisto aj ja so svojim synom som nemala zdravotné problémy, len po očkovaní. Jasne som vedela že to je len z toho očkovania, ale doktorka ma vždy presvedčila že to má mať také následky a presne to povedal tento doktor , že doktori takto mylne zavádzajú ľudí.
Tomuto mladému mužovi, ktorému v tejto chvíli odpadávajú deti po očkovaní dvojičky, teraz na Lumene bolo povedané mylne to isté čo mne a to isté čo tvrdil ten doktor z diskusie na internete.
Prosím ak viete niekto na Slovensku o tých dvojičkách Dvojročných ktoré pred týždňom boli zaočkované,prosím Vás dajte vedieť tomuto otcovi, že nech si prezrie všetky diskusie lekárov na internete o očkovaní.
Tento lekár tvrdí že to môže spôsobiť aj smrť.
Že očkovať len v tom prípade, keď už rodina má nejaké dôkazy o potrebe daného očkovania.
Dvaja z 3 lekárov na Slovensku toto tvrdia v závere diskusie a 1 lekárka je proti.
none
8

1. Helenka 12.02.2014, 15:49

Prosím o pomoc. Pred niekoľkými minútami volal na Lumene otec dvojročných dvojičiek, ktoré týždeň po očkovaní odpadávajú na nejaký čas stratia vedomie od 40 teploty. Dovtedy nie a vždy to bolo po očkovaní a už teraz po treťom.
Deti sú na chvíľu bez vedomia.
Pred niekoľkými dňami sme počúvali reláciu na internete 3 lékárov Očkovat či neočkovať.
Jeden lekár ktorý toto očkovanie skúma tvrdil tieto isté príznaky a že naši lekári to zvedú na nejakú chorobu, ktorá by sa i tak bola dostavil...

12.02.2014, 18:21
ide o ten hlinik co davaju do ockovacich latok. je to znama vec. Je to velky jed. Vyvolava obrovsku imunitnu odozvu organizmu s tym, ze organizmus vobec nevie co ma hladat, kedze aluminium nevie detekovat a tak imunita ztotznuje s patogenom v tele cokolvek na co narazi, takze niekedy sa dotycny zaockovany "zabije" sam, kedze doslovne vytvori autoimunitny chaos.
Ale ich to nezaujima, kedze vacsine to "zaberie"..Zvysena teplota je sprievodnym znakom spustenia imunitnej reakcie, ekdze organizmus zapaja priebezne rozne sposoby,a ko patogen znicit.
none
9

1. Helenka 12.02.2014, 15:49

Prosím o pomoc. Pred niekoľkými minútami volal na Lumene otec dvojročných dvojičiek, ktoré týždeň po očkovaní odpadávajú na nejaký čas stratia vedomie od 40 teploty. Dovtedy nie a vždy to bolo po očkovaní a už teraz po treťom.
Deti sú na chvíľu bez vedomia.
Pred niekoľkými dňami sme počúvali reláciu na internete 3 lékárov Očkovat či neočkovať.
Jeden lekár ktorý toto očkovanie skúma tvrdil tieto isté príznaky a že naši lekári to zvedú na nejakú chorobu, ktorá by sa i tak bola dostavil...

12.02.2014, 18:21
Tvrdiť sa dá všeličo, ale lekári by mali mať na svoje tvrdenia dôkazy...
👍: dorota
none
10

9. ruwolf_5 12.02.2014, 18:21

Tvrdiť sa dá všeličo, ale lekári by mali mať na svoje tvrdenia dôkazy...

12.02.2014, 18:24
ak chcu, maju..
none
11

1. Helenka 12.02.2014, 15:49

Prosím o pomoc. Pred niekoľkými minútami volal na Lumene otec dvojročných dvojičiek, ktoré týždeň po očkovaní odpadávajú na nejaký čas stratia vedomie od 40 teploty. Dovtedy nie a vždy to bolo po očkovaní a už teraz po treťom.
Deti sú na chvíľu bez vedomia.
Pred niekoľkými dňami sme počúvali reláciu na internete 3 lékárov Očkovat či neočkovať.
Jeden lekár ktorý toto očkovanie skúma tvrdil tieto isté príznaky a že naši lekári to zvedú na nejakú chorobu, ktorá by sa i tak bola dostavil...

12.02.2014, 18:31
Nemohla by sem dat link na tu relaciu ci diskusiu na internete?
none
2
12.02.2014, 15:54
Helenka a ty nevieš že Lumen je satiristicko humoristická stanica ?
none
3
12.02.2014, 16:01
Ak si ešte niekto teraz robí srandu tak sa čudujem.
Na Lumene bol tak isto doktor ako na Slovensku, žiadna výnimka - ako je to zatiaľ zaužívané.
Ale sú vedci, ktorí sú pred nami.
Tu nejde o diskusiu, tu ide o záchranu 2 ľudí.
none
4
12.02.2014, 16:03
Žiadala som už aj Lumen o pomoc.
none
5
12.02.2014, 16:07
Helenka nemyslím si že by Lumen mal zachraňovať 2 deti ako Hoax to však na ich lacné publikum zabralo dostatočne čo vidím v tvojom príspevku Lumen by mal zachraňovať stovky zneužitých detí knazmi nie sa hrať na imunologa šérením hoaxov a obdobných sprostostí . Ak by niekomu zomierali deti asi by nevolal do rádia Lúmen to je logické , ale tebe to zrejme uniklo
none
6
12.02.2014, 16:34
Vieš prečo volal. Vôbec si počul ten hlas ?
Viem si predstaviť toho človeka, ako som mala problém zo synom, ale nie až taký hrozný že ti je dieťa na chvíľu bez vedomia v kŕčoch a to 2 deti. Si bezcitný.
Tu tiež nejde o Lumen tu ide koniec koncov aj o tvoje deti.
Či je to také ťažké a zdĺhavé sa prispôsobiť dobru.
none
7
12.02.2014, 18:10
Kamarátke z Martina zomrelo krásne modrooké dievčatko 2 týždne po očkovaní.
Samozrejme to nebolo z očkovania. Podľa lekárov.
Ale matka vždy povedala že 2 týždne po očkovaní. Len dieťa našla v postieľke zomreté. Nič na ňom nevidela.
Každé ráno v práci prvé hovorila o tomto krásnom dievčatku. O jej krásnych mihalniciach, o jej krásnych vlasoch.
Každý deň a niekoľko rokov.
Nejak už nemohla potom otehotnieť. Myslela si že už je tehotná, stále. Stále nič.
Mladá pekná žena.
Jeden jediný raz som jej naznačila, aby o tom nehovorila.
Prestala sa so mnou kamarátiť. Mrzelo ma to veľmi, ale už bolo neskoro.
none
12
12.02.2014, 21:53
Helenka obrať sa na ranexila on je imunolog uznavaný všade na svete tiež badatel ktorý objastnil nejednu zahadu napríklad prišiel na to prečo zo srnca nevyrastie jelen . Ja ti prezradím jedno tajomstvo očkuje sa preto aby ludia neumierali nie preto aby zomierali . Podanie obyčajneho penicilínu je pravdepodobnejšie umrtiu ako 1000 očkovacích latok . Samozrejme očkovanie je živnou pôdou pre konšpiracie a z nich širiace sa hoax sprostosti
Krásnemu modrookemu dievčatku vôbec nemusela spôsobiť ťažkosti očkovacia látka . Radio Lumen počúvajú len zúfalci.
none
13
12.02.2014, 23:57
none
14
13.02.2014, 00:00
none
15
13.02.2014, 00:30
odkaz
čas hovoru je približne o 0,18
kde Pán doktor hovorí o vysokých teplotách a doktor povie, že to nie je z toho. Proste že sa o tom nehovorí.
none
16

15. Helenka 13.02.2014, 00:30

http://62.197.233.92/data/videos/20140124/20140124-47f6649.mp4
čas hovoru je približne o 0,18
kde Pán doktor hovorí o vysokých teplotách a doktor povie, že to nie je z toho. Proste že sa o tom nehovorí.

13.02.2014, 00:40
Helenka, to nie je lekar ale rodic.
Tu diskusiu som videla.
none
17
13.02.2014, 01:23
Ale ten doktor mu to nevyvrátil, potvrdili obaja. Nakoniec sa k nemu pridal doktor a súhlasil uzákoniť očkovanie nepovinné.
Reakcia na reláciu:
Rada by som oponovala pani imunologicke. Zijem a pracujem v Rakusku, za navstevy lekarov neplatim (dokonca ani za plomby u zubara :-), hradi ich zdravotna poistovna. Ako hovori viedensky dedsky lekar v clanku, lekari podla zokona nemozu nutit do ockovania, ktore moze sposobit potencionalne poskodenie. Preto ockovanie je na rozhodnuti rodicov.
none
18

17. Helenka 13.02.2014, 01:23

Ale ten doktor mu to nevyvrátil, potvrdili obaja. Nakoniec sa k nemu pridal doktor a súhlasil uzákoniť očkovanie nepovinné.
Reakcia na reláciu:
Rada by som oponovala pani imunologicke. Zijem a pracujem v Rakusku, za navstevy lekarov neplatim (dokonca ani za plomby u zubara :-), hradi ich zdravotna poistovna. Ako hovori viedensky dedsky lekar v clanku, lekari podla zokona nemozu nutit do ockovania, ktore moze sposobit potencionalne poskodenie. Preto ockovanie je na rozhodnuti rodicov.

13.02.2014, 01:32
Reakcie po ockovani ako je edem, erytem, horucka...nikto nepopiera.
To, ci o ockovani mozu rozhodovat rodicia alebo nie, je trochu komplikovane. Hlavne preto, ze stat ma povinnost chranit deti.
none
19
13.02.2014, 11:47
Tieto reakcie ako je horúčka u nás nikto nepopiera. Sú to nežiadúce účinky na západe a tam v tom prípade n e o č k u j ú .
H o r ú č k a j e u ž v e ľ m i š k o d l i v á a poukazuje na to že očkovať sa nemalo.
Števka ty prevraciaš ten rozhovor. Prečo to robíš ?
none
20
13.02.2014, 11:52
Horúčka je prirodzení jav keď sa stala chyba.
Všetci traja sa zhodli kompetentní, že sa to má hlásiť a vtedy sa očkovať nemalo. Tento štát je celý prevrátený.
none
23

20. Helenka 13.02.2014, 11:52

Horúčka je prirodzení jav keď sa stala chyba.
Všetci traja sa zhodli kompetentní, že sa to má hlásiť a vtedy sa očkovať nemalo. Tento štát je celý prevrátený.

13.02.2014, 18:17
Asi som to velmi zjednodusila.
Po ockovani sa mozu vplyvom imunizacie prejavit neziaduce reakcie, ktore su ale pokladane za prirodzene (dochadza k aktivacii imunitneho systemu). Medzi inymi aj teplota do 38,5°C - 39°C. Netusim, ci sa toto hlasi a na akej urovni, ale aj tak, to nie je dovod na neockovanie. Ak teplota presiahne 40,5°C, tak sa to poklada za relativnu kontraindikaciu a je na lekarovi, aby zvazil riziko a benefit dalsieho ockovania. Toto by uz rozhodne lekar mal nahlasit, pokial nie je mesuge a nechce riskovat zdravie, alebo aj zivot svojho pacienta.
none
21
13.02.2014, 11:55
Hádam sú v Rakúsku hlúpejší lekári ako na Slovensku obyčajní ľudia ? Prečo prevraciaš ešte aj doktorov ?
none
22
13.02.2014, 12:05
Všetci traja kompetentní as zhodli , že sa má hlásiť keď sa objaví horúčka a v tom prípade nemalo sa očkovať. Ale, že u nás je všetko na 100 % a ako inde na svete, lebo inde je 3 až 7 % hlásené že sa vyskytuje niečo zlé v zdravotníctve. A sami sa na tom pozastavili, že teda Slevensko by malo dostať nobelovú cenu v zdravotníctve, lebo u nás na Slovensku nie je hlásený žiadny závadný problém.
A kto si to robí, samotní ľudia na SLovensku. Neidú do dôsledkov. Nad všetkým mávnu rukou, šak. Voľajako bolu, voľajako bude.
Každý šomre na nesprávnom mieste.
Stačí si pozrieť aj na iných stránkach ako veľmi niektorým ľuďom uškodilo očkovanie a preto už skoro všade vo svete je očkovanie ponechané na rozhodnutie pacienta. Keby bolo Veľmi dobré pre každého, tak by asi tie štáty také hlúpe neboli. No my sme asi najmúdrejší na svete. Ako keby Slovensko bola testovacia krajina, že čo je dobré a čo nie pre celé ľúdstvo tohto sveta.
none
24
13.02.2014, 18:23
Helenka zostan pri pátričkách a radiu lumen ďalej Ti je ťažko niečo vysvetlovať tvoje rozumové schopnosti nie sú dostačujúce na to aby si to pochopila
none
25
13.02.2014, 18:36
k 23
Títo kompetentní ľudia v relácii pod Lampou s p. Hríbom sa zhodli na tom, že už len keď dieťa neutíchajúco plače, akýkoľvek prejav, teda zmena k horšiemu je znak, ktorí sa má nahlásiť, že ale sa to nerobí pretože lekári potvrdia že sa to predpokladalo, čo všetci potvrdili, že je to nesprávna reakcia zo strany lekára, pretože nemajú reakcie nahlásené na miestach od lekárov, kde to má byť zaznamenané, že je s tým viac roboty. Preto v krajinách, kde toto lekári praktizujú je už povinné očkovanie zastavené.
none
29

25. Helenka 13.02.2014, 18:36

k 23
Títo kompetentní ľudia v relácii pod Lampou s p. Hríbom sa zhodli na tom, že už len keď dieťa neutíchajúco plače, akýkoľvek prejav, teda zmena k horšiemu je znak, ktorí sa má nahlásiť, že ale sa to nerobí pretože lekári potvrdia že sa to predpokladalo, čo všetci potvrdili, že je to nesprávna reakcia zo strany lekára, pretože nemajú reakcie nahlásené na miestach od lekárov, kde to má byť zaznamenané, že je s tým viac roboty. Preto v krajinách, kde toto lekári praktizujú je už povinné oč...

13.02.2014, 22:42
Ano, Helenka, malo by byt hlasene aj to, zial, realita je ina.
none
26
13.02.2014, 21:16
Helenka v ktorých krajinach zastavili povinné očkovanie ??? odkaz Ako som spomenul máš svej hlupe konšpiračne tvrdenia .
none
30

26. Osvietený 13.02.2014, 21:16

Helenka v ktorých krajinach zastavili povinné očkovanie ??? http://www.youtube.com/watch?v=oGpPc1Fp3aU Ako som spomenul máš svej hlupe konšpiračne tvrdenia .

13.02.2014, 22:45
none
27
13.02.2014, 21:54
Reakcia na reláciu:
Rada by som oponovala pani imunologicke. Zijem a pracujem v Rakusku, za navstevy lekarov neplatim (dokonca ani za plomby u zubara :-), hradi ich zdravotna poistovna. Ako hovori viedensky dedsky lekar v clanku, lekari podla zokona nemozu nutit do ockovania, ktore moze sposobit potencionalne poskodenie. Preto ockovanie je na rozhodnuti rodicov.
?Rakúsko napríklad
👍: ranexil
none
28
13.02.2014, 22:00
odkaz

čas hovoru je približne o 0,18 a čas hovoru O,30
kde Pán doktor hovorí o vysokých teplotách a doktor ktorý zaočkoval povie, že to nie je z toho. Proste že sa o tom nehovorí.
none
31
13.10.2017, 15:03
Helenka ty si mala byť pôvodne slovenský hudobný nástroj fujara ale pan boh to v poslednej chvíli zmenil . Tebe už očkovanie nepomôže . Voči ľudskej sprostosti niet vakcíny .
none
32
24.01.2021, 00:06
Helenka neočkuj sa ani nikho a tvoja duša ozdravie .
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 163 527 B vygenerované za : 0.101 s unikátne zobrazenia tém : 50 027 unikátne zobrazenia blogov : 884 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Boh vás požehnáva, pretože ste spravodliví Požehnanie je na hlave spravodlivého... Príslovia 10,6 Vždy, keď v Biblii nájdete zasľúbenie alebo požehnanie pre spravodlivých, chopte sa ho a povedzte: "Otče, prijímam toto požehnanie v mene Ježiša!" A...

citát dňa :

Ten, kto spadol a znova vstal je oveľa silnejší, ako ten, ktorý nikdy nespadol.