Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Občan, ktorý sa sám udal, že schvaľuje Mazurekove výroky nebude stíhaný

18
reakcií
162
prečítaní
Tému 8. decembra 2019, 15:58 založil hokejis.

podobné témy:1.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 15:58 avatar
Aj toto potvrdzuje, že Mazurek bol obeťou politického vykonštruovaného procesu.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 16:15 avatar
Ale veď Miňo vlastne v tom radiu ani nebol to video je podla jeho slov sfalšované        


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 23:03 avatar
Presne, Edo Pavol Knaperek nebude stíhaný za schvaľovanie výrokov Mazureka čo len potvrdzuje politický proces


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 16:18 avatar
Mazurekov kamarát z detstva: Chválil Hitlera, Wehrmacht boli podľa neho super chlapi

      

Milana Mazureka polícia obvinila z extrémizmu a diskriminácie skupiny osôb. Bývalý kamarát Martin Čupka odkrýva jeho minulosť. Pýta sa: čo by robil, keby bol ministrom vnútra?

S Martinom Čupkom sme sa prvý raz videli na diskusii o extrémizme v Kežmarku, kde verejne odkryl terajšieho Kotlebovho poslanca Milana Mazureka požiadavkou, aby mu do očí povedal, že nikdy nepopieral holokaust. Teda ak je chlap. Mazurek neodpovedal. Poznajú sa od detstva, vyrastali spolu v Spišskej Belej.

Postavili ste sa v Kežmarku a požiadali ste Milana Mazureka, aby vám povedal do očí, že nikdy nepopieral holokaust. Bol evidentne zaskočený a na otázku neodpovedal. Pripravovali ste sa na to alebo to prišlo zrazu?

Nepripravoval som sa. Prišlo to spontánne. Nahnevalo ma, keď som počul od starých chlapov z vlakových hliadok alebo od ľudí, ktorí tu ani nežijú, že sa boja chodiť do obchodu… Keď som videl, ako Miňo vystupoval voči doktorovi Traubnerovi a povedal, že sa utvrdil v názoroch na holokaust, naštvalo ma to. Keď sa ho pýtali novinári na holokaust, tak ho vraj nepopieral, nevedel, tvrdil, že nie je historik. Keď mal za sebou päť radov zelených tričiek v Kežmarku, zrazu vedel rozprávať o všetkom. Preto som vystúpil v diskusii. Potom ma mrzelo, že som to mohol povedať inak…

Ako inak?

Vyzeralo to dosť osobne, ako keby som išiel proti nemu. Mnoho ľudí sa ma potom pýtalo, či mu nezávidím. Čo mu mám závidieť? Viete, možno to bolo osobné, ale nie každý mu môže povedať pravdu.

Kontaktoval vás on alebo niekto z jeho ľudí po vašom vystúpení?

Napísal mi esemesku, nechcem však o nej hovoriť, bolo to osobné. Keby mi v sále povedal „áno, Martin, popieral som holokaust, bola to chyba“, prvý by som mu zatlieskal a požiadal by som ho o tričko.

Obsah vašich textoviek je súkromný, ale aký bol ich tón? Výhražný, alebo aký?

Nie. To by bola ich osudová chyba. Keby sa mi teraz niečo stalo, každý vie, že som mal problém len s ním. Spojili by si to, a keby zaspievali ďalší, bol by to ich koniec.

Keď ste Mazureka vyzvali, aby vám do očí povedal, že nepopieral holokaust, reagoval, že vy by ste sa mali hanbiť za to, čo ste urobili v Taliansku a že ste zradili. Čo sa stalo v Taliansku?

Nič. Neviem. Pýtal som sa ho v esemeske, čo tým myslel, ale neodpovedal.

Kradli ste, urobili niečo iné, alebo si pán Mazurek len niečo vymyslel?

Nekradli sme. Zbierali sme jablká. Myslím si, že v tej situácii nevidel iné východisko, len takto zaútočiť.

Ako takto?

Jednoducho. Myslí si, že som jeden z tých, kto ho môže potopiť. Kamaráti tiež vedia, čo Miňo rozprával, že velebil Hitlera, ale mlčia, lebo chcú s ním chodiť zarábať do Talianska.

Velebil Hitlera? Ako?

Že plynové komory sú výmysel…

To ešte nie je velebenie Hitlera.

Nie je to popieranie holokaustu? Hovoril, že Hitlerjugend bolo dobré, že Hitler zaviedol varovania o škodlivosti na cigarety a podobné blbosti. Nepripadá vám to tak, že hovoril o ňom pozitívne? Keď rozprával o druhej svetovej vojne, hovoril len o Hitlerovi. Stále dookola obhajoval Tretiu ríšu. Sympatizoval s názormi, že Cigáni sú paraziti, treba s nimi urobiť poriadok, Wehrmacht boli super chlapi, odvážni mladí ľudia, išli do prvých radov, aj keď prehrávali vojnu, nebáli sa. Rusi a partizáni boli podľa neho aké svine, keď sa skrývali. To je málo? Chodil v bieločiernych maskáčoch, bieločiernej šiltovke, bombere a v kanadách.

Martin Čupka (24)

ochádza aj žije v Spišskej Belej. Vyštudoval gymnázium, štyri mesiace po maturite strávil na absolventskej praxi na úrade práce v Kežmarku a potom išiel brigádovať do zahraničia. Skúsil aj štúdium na vysokej škole, ale po prvom semestri to vzdal. Pokračoval v zberoch v zahraničí, kým nedostal ponuku na post koordinátora na úrade práce. Momentálne predáva v obchode.

Myslíte si, že Mazurek je neonacista alebo že sympatizuje s týmito ideami?

Tak ako všetci kotlebovci. Veď o tom je ich propaganda.

Čiže myslíte si to?

Áno.

Názory na holokaust, Židov a Rómov mal stále rovnaké alebo…

Áno, a ako vidno, drží si ich dodnes. Ale namiesto odpovede na popieranie holokaustu zaútočil na mňa, že som chodil v bombere a hajloval som na Mierovke…

Odpovedali ste mu, že spolu…

… že sme chodili spolu. Vyznelo to, ako keby som sa priznal, že som hajloval, ale nemám vymetenú hlavu, aby som hajloval. Bomberu som nemal nikdy na sebe. Chodil som v bundesvéroch, tých čiernych nohaviciach, a nosil som kanady, lebo sa mi to páčilo.

Patrili ste k skínom?

Nie. Hlavu som si nikdy neholil, tričká s maltézskymi krížmi a podobne som nikdy nenosil.

Rozumiem tomu správne, že ste nikdy nepatrili k skínom, neonacistom ani ste s nimi nesympatizovali?

Nikdy. Akoby ma mohlo priťahovať niečo, čo narobilo toľko zlého? Ale vždy som sa hlásil k tomu, že problémových Cigánov nemusím. Keď to poviete verejne, tak z vás spravia hneď fašistu alebo neonacistu.

Ako sa vlastne Mazurek dostal ku kotlebovcom?

Zbadal som ho až na kandidátke ĽSNS. Viem, že Miňo a jeho asistent Stano Susa chceli vstúpiť ešte pred voľbami do armády. Riešili sme to aj spolu, ale potom som sa na to vykašľal. Neskôr som sa pýtal Stana, ako dopadli v regrutačnom stredisku. Povedal, že Miňo vstupuje do politiky ku Kotlebovi a on ide s ním.

Myslíte si, že je niečo na Mazurekovi, Kotlebovi a ich ľuďoch nebezpečné?

Samozrejme. Predstavte si, že by sa dostali k moci. Miňo sa zahnal kameňom na ženu, do očí sa vysmieval starému pánovi, doktorovi Traubnerovi, ktorý prežil holokaust a zachraňuje životy. Čo by robil, keby bol ministrom vnútra? A Stano Susa ministrom obrany? Všetci sú podľa nich zlí. Prví zlí boli Cigáni, Židia, potom som to bol ja, lebo som povedal, že Miňo nie je taký, ako sa robí, a aj učitelia, ktorí dostávajú ocenenia Biela vrana. Ani oni pritom neurobili nič, aby tu bolo lepšie.

Aké ste mali ešte reakcie?

Ľudia sa ma pýtali, či sa nebojím, že ma policajti zavolajú na výsluch kvôli Mazurekovi, a dodnes nič. Nie že by som sa hlásil, ale nie je to trochu zaujímavé? Na druhej strane je dobre, že mi dali pokoj.

Vyzerá to, že sa s Mazurekom veľmi dobre poznáte. Odkedy?

Od malička. Bývali sme od seba tri domy v Spišskej Belej.

Hrávali ste hokej, futbal v jednom klube?

Hrali sme hokejbal, jazdili na bicykloch, sedávali sme s partiou na lavičke… Na strednej škole sme už nemali toľko času. Potom sme si urobili vodičáky. Jeho otec predával elektro cez internet, tak sme robili spolu rozvoz. Kamaráti z detstva.

Poznáte Mazureka. Myslíte si, že vytlačí Kotlebu?

Tak ďaleko nevidím, ale myslím si, že lezie Kotlebovi na nervy, lebo ho ohrozuje. Kaliňák chce vytlačiť Fica? Myslím si, že nie. Čo je Kaliňák bez Fica a Miňo bez Kotlebu? Nič.

Hovorili ste, že ste boli ich sympatizant, ak si dobre pamätám.

Nevolil som ich, neroznášal som letáky, nenosil som zelené tričko, ale páčilo sa mi, že chceli poriadok. Nikdy som sa netajil tým, že Cigánov nemusím.

Prečo?

Hnevá ma, že ľudia pracujú a dostanú 400 eur a oni nemusia odrábať pomaly ani aktivačné práce a dostávajú peniaze. Zažil som to na úrade práce.

Ak to tak bolo, nie je to chyba systému?

Neprekáža mi, že sú farební, ale to, že len nastavujú ruky a všetko im musíte dať. Keď som pracoval v Jurskom, mal som na starosti okolo sto ľudí. Sú tam takí, ktorí nebudú robiť nikdy, ale aj takí, ktorých som mal rád a je mi za nimi smutno. Na strednej škole som mal spolužiaka Cigána a dovolím si tvrdiť, že ani ja nie som na jeho úrovni. Rodina je slušná, podnikajú, on teraz študuje právo a je to super človek.

Útočili ste v mladosti proti Rómom? Bili ste ich, poľovali ste na nich?

Nie. Keď sme boli deviataci, chodili sme čakať kamaráta. Dupli sme nohou a Cigáni utekali. Páčilo sa nám to, lebo sa nás báli.

Mali ste niečo pri sebe? Bejzbalku, niečo iné?

Ja nie. Dakedy stačilo mať obuté kanady…

Páčilo sa vám to?

Naháňali sme im strach a komu mladému sa to nepáči. Mysleli sme si, akí sme frajeri a že tým vyriešime problém. Nevyriešili sme nič.

Ste rasista?

Nie. Mne neprekáža ich farba pleti. Zneužívajú to, že nemusia robiť, a dávky nedajú deťom, ale prepijú, prefajčia a nahádžu do automatov.

Mnohí z nich nepracujú, ale faktom je, že mnohých ani nikto nezamestná.

To je pravda, ale mnohým sa nechce.

Aj v majorite sú ľudia, ktorí nebudú nikdy pracovať, ale nikto nemá právo hovoriť, že tí alebo iní sú ako celok paraziti.

Netvrdím, že bieli sú lepší ako Cigáni, ale pozrite sa, ako to funguje. V osade sú ľudia, ktorí nič nepotrebujú a je im to jedno, ale aj skupina, ktorá vidí, že nemusí pracovať, aj tak dostane peniaze.

Zle nastavený systém?

Dobre, ale systém na Slovensku nezmeníte. Bohužiaľ, nedá sa to.

Kotleba má na webe heslo – odvahou proti systému.

Akou odvahou? Veď Miňo Mazurek nemal odvahu povedať mi do očí to, čo robil pred desiatimi rokmi.

Hovorili ste s ním o rómskej otázke?

Približne pred rokom sme sa stretli na ulici a povedal som to aj jeho asistentovi Stanovi Susovi. Hovoril som im, že keď chcú riešiť naozaj cigánsky problém, nech sa idú pozrieť do Jurského, ako vyzerá systém, ktorý nefunguje. Povedali – ozveme sa ti a neozvali sa dodnes. Mali možnosť to riešiť a ukázať mne ako občanovi, že ich zaujíma môj problém. Neriešili to. Problém s bytovkou v Belej takisto. Natočili si propagandistické videjko a to bolo všetko.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 16:18 avatar
Dezinformačný Denník n
Súhlasí Thomas Anderson


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 16:19 avatar
Miňo Mazurek popieral holokaust aj plynové komory,

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 16:19 avatar
Dezinformácie Denníka n


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 16:20 avatar
Polícia nebude stíhať Kotlebovho Mazureka za „lži a rozprávky o 6 miliónoch židov a mydlách

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

chudák nazi Mino ma to ťažké    


8.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 16:34 avatar
Presne Edo Mazurek je obeťou politického vykonštruovaného procesu.


9.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 17:16 avatar
Edo ako je možné, ked vraj Mazurek vyslovil trestné výroky občan ktorý ich schvaľuje stíhaný nie je ?


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 17:18 avatar
Ja poznam len jedneho občana ktorý v mediach verejne tento zločin schvaloval súdruh Fico .


11.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 17:21 avatar
Edo Pavol Knaperek podal sám na seba trestné oznámenie za schvaľovanie Mazurekových výrokov ale nebude za to stíhaný.
Pretože to bol len špinavý politický proces.

www.infovojna.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 17:23 avatar
prosím ťa nedavaj sem hovnometne bludy dezinfo hovnometov akými je Hudova infovojna        


13.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 17:27 avatar
Ano hovnometčík Edo Pavol Knaperek nebude stíhaný, pretože išlo o politický proces


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 17:36 avatar
O včerajšom Blahovom klamstve

Utáraný „sopliak“ Blaha o špeciálnom prokurátorovi

Včera, v deň svojich 40-tych narodenín, označil poslanec Smeru Ľuboš Blaha, prokurátora Špeciálnej prokuratúry, Tomáša Honza, za sopliaka. Pridal k tomu znôšku urážok na jeho adresu, ako aj na adresu ďalších osôb.

Nebudem sa venovať nezmyslom, ktoré Blaha vo videu narozprával. K celému videu snáď iba toľko. Nazvať „sopliakom“ a „uchom“ prokurátora Špeciálnej prokuratúry, ktorý nesie hlavnú ťarchu boja proti extrémizmu, a ktorý si „dovolil vzniesť obvinenie proti trojnásobnému premiérovi,“ porovnávať ho s Urválkom, vyhrážať sa mu väzením, zastávať sa Mazureka aj Rostása a pošpiniť čestných ľudí od Michala Vašečku až po Irenku Bihariovú, je jednoducho neakceptovateľné! Sústredím sa iba na Blahovo tvrdenie, že Tomáš Honz je „25 ročný sopliak.“
Blahu okamžite zdieľali Sopkove Hlavné správy, ktoré okrem iného citovali Blahove vyjadrenie k údajnému veku prokurátora: „Keď sa povie špeciálny prokurátor, človek si predstaví dospelého, dôstojného a vyzretého pána, ktorý už desaťročia bojuje so zločinom. Prokurátor, ktorý najnovšie obžaloval Róberta Fica, Tomáš Honz má 25 rokov. Takéto ucho ide žalovať bývalého trojnásobného premiéra. Tento chlapček chce terorizovať niekoho za to, že má iný názor.“ Len na okraj, špeciálny prokurátor nepodal obžalobu, ako diletantsky píše Blaha, ale vzniesol voči Ficovi obvinenie, čo je rozdiel.

Pre názornosť, pár komentárov pod článkom. Komentuje sa „výzor.“ Iný tvrdí, že „Sorosove deti, ktoré chráni uzákonená definícia antisemitizmu si mohli dovoliť vybudovať doslovne sionistickú sieť gestapa, čím sa pre nás Slovákov stali najväčšou hrozbou…“ Ďalší žiada „podať trestné oznámenie na 25 ročného klobáskového akože prokurátora.“

Pripojila sa Lichtnerova Infovojna.

Ukážka komentárov: „háveď zapredaná vlastizradná treba ho zavrieť na doživotie…“ či „zapredaný prokurátor…“

V komentároch: „Slniečkárska liberálno fašistická mafia odhalená… Zrušiť toho 25 ročného liberálneho fašistu v službe zahraničných Sion progresívcov, zrušiť tie sionistické špionážne „neziskovky“… súdiť pre Vlasti zradu.“ Alebo: „Školenie v Izraeli ťa posunie na pozície o akých sa ti ani nesnívalo…“

U Rostása, trestne stíhaného za antisemitský článok v Zem a Vek, sa antisemitským komentárom zaskvel Michal Jurko: „Vek ani skúsenosti nerozhodujú. Hlavný je ten správny rasový pôvod.“

Vráťme sa však k meritu veci, Blahovmu tvrdeniu, že Tomáš Honz je 25-ročný „sopliak.“ Čo myslíte, kde Blaha vypátral toto „tajomstvo“? Možno napovie screenshot z 27. februára 2018 zo stránky Kotleba- Ľudová strana Naše Slovensko-Košice, kde sa doslova píše: „25 ročný sopl… pardón prokurátor Tomáš Honz počas odchodu z pojednávania s Milanom Mazurekom.“ Ľuboš Blaha to evidentne zobral ako „Písmo Sväté“ a neuvedomil si ani len to, že ak podľa tvrdenia košických kotlebovcov mal mať prokurátor vlani vo februári 25 rokov, toho roku v decembri by to už asi neplatilo. Nuž a rovnaké je to aj s ostatnými „veľkými objavmi“ samozvaného Šerloka Blahu, ktoré tak nadchli dezinformačnú a extrémistickú scénu. .

Prokurátor Tomáš Honz preto nie je, ako tvrdí Blaha „25 ročný sopliak.“ Tomáš Honz o pár dní oslávi narodeniny a bude mať 44 rokov. O štyri roky viac ako Blaha. Ja som v lete dosiahol vek 71 rokov. Nakoľko Blaha má 40, mám aj ja o Blahovi, pravej ruke Roberta Fica a číslu 11 na kandidátke Smeru, hovoriť ako o „sopliakovi,“ či ako sa hovorilo v dedine kde som vyrastal, o „zasranovi“?

Na záver vyjadrenie špičkového právnika, Petra Kubinu: „Prokurátor USP je prokurátorom generálnej prokuratúry. To znamená, že takýto prokurátor musí spĺňať podmienky na preloženie na generálnu prokuratúru. Jednou z nich je minimálne 10 rokov započítanej praxe (z toho minimálne 7 rokov praxe prokurátora). Ak predpokladáme, že absolvent právnickej fakulty skončí magisterské štúdium najskôr ako 23 ročný, tak prokurátorom USP sa môže stať najskôr 10 rokov potom, čiže ako 33 ročný. A to hovoríme o najkratších možných lehotách.
Ak prokurátor Tomáš Honz skončil štúdium v roku 1999, tak dnes musí mat minimálne 43 rokov.
Blaha si to asi mýli s komunistickými prokurátormi ako napríklad Brožová-Polednová, ktorí absolvovali takzvanú právnickú školu pracujúcich. To bolo za komunizmu niečo ako autoškola, len v oblasti práva. Trvalo to 2 roky a študovali to popri zamestnaní po večeroch členovia rôznych robotníckych profesií (aj bez maturity). Ich úlohou bolo čo najrýchlejšie vyprodukovať kádre, ktoré nahradia „buržoáznych“ prvoprepublikových sudcov. Prostredníctvom PSP sa mohol napríklad zootechnik alebo dojička stať prokurátorom aj ako 25-ročný a potom pôsobiť ako žalobca v najväčších komunistických monsterprocesoch 50-tych rokoch.“

P o o ilustráciu jeden z rozsudkov rýchlokvaseného sudcu Blahovej krvnej skupiny. Koľko rokov mal dotyčný súdruh sudca, je irelevantné. Podstatné je, že bol reprezentantom a zároveň sluhom zločineckého totalitného režimu, ktorý Ľuboš Blaha denne vychvaľuje a vyjadruje túžbu po jeho návrate. Slovensko je však dnes niekde úplne inde a roky vlády súdruhov sa už napriek Blahovi a jemu podobným, nikdy nevrátia!

Luboš Blaha namiesto ospravedlnenia zdieľa ďalší hoax z kotlebovskej produkcie. Napred originál zo stránky Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko – Stredné Považie. Stránka hoax uverejnila pred 5 hodinam

Napriek tomu, že na samotnej stránke to komentujúci v komentároch vyvracajú, Blaha neodolal a zverejnil to tiež. Samozrejme s už tradičným nenávistným balastom. Apropo, koľko z vlastných peňazí venoval compaňero Blaha,

Pritom pôvodný status kotlebovcov už skôr vyvrátil Tomáš Krišák. Vysvetlenie je prosté:
– 573 583 EUR nie je suma za „dúhové osvetlenie“, ale za stále nočné osvetlenie prezidentského paláca (vrátane dodania svietidiel, montáže káblových rozvodov vo fasáde, elektroinštalačných práv na streche, či nového rozvádzača).
– Je to štátna investícia do opravy elektrorozvodov a osvetlenia historickej pamiatky a sídla prezidenta SR. A čo viac – o tejto investícii nerozhodovala pani prezidentka – bolo o nej rozhodnuté pred jej nástupom do funkcie (január 2019 – verejné obstarávanie a marec 2019 víťazná firma)
– Prezidentka Zuzana Čaputová v deň tragédie previedla na transparentný účet mesta Prešov na pomoc obetiam 5 000 Eur. Tieto peniaze však nešli zo štátnych, či verejných zdrojov.
– Porovnať štátnu investíciu do osvetlenia sídla kultúrnej pamiatky s nezištnou podporou pani prezidentky, ktorá na pomoc núdznym neprispela zo štátneho – je zavádzajúce a nefér.
– Ak bude vaše okolie alebo známy tento nezmysel zdieľať, komentovať alebo lajkovať, neváhajte do diskusie pridať fakty, ktoré som tu zhrnul. Zdroj tejto manipulatívnej dezinformácie nájdete tu :

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Toto je definitívny koniec hry na „hrádzu proti extrémizmu,“ ktorú tu starý Smer hrá s nami už štvrtý rok. A tzv. „Nový Smer,“ reprezentovaný Lubošom Blahom, sa už ani nehrá na skrývačku, ale bez hanby zdieľa lživé a nenávistné statusy extrémistov. Game over.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 17:54 avatar
Presne 25-ročný prokurátor je sopliak a je to prokutáror riadený oligarchami


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 17:39 avatar
Ako sa z Blahovho sopliaka sudcu 25 ročneho vyklubal sudca 44 ročný a ine dobroty a hoaxy z produkcie hnedočervenej


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 12. 2019, 17:47 avatar
A zavladlo ticho majster už netočí okolo 25 ročnom sudcovi             


18.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 12. 2019, 17:57 avatar
Táto figúrka na špagátiku oligarchov a mimovládok je využívaná na prenasledovanie a zastrašovanie ľudí
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:26,  Hráte sa na liberálov, no s využitím fašistických praktík.
dnes, 23:25,  A zdravý nemocný byť môže. Telesne zdravý duševne nemocný.
dnes, 23:25,  Uvedom si že vy nie ste liberáli. Ten názov liberálni fašisti ste dostali lebo ste fašisti,...
dnes, 23:23,  liberáli sú najväčší extrémisti, stačí si prečítať totalitný program progresívcov
dnes, 23:23,  Je to realita je vás liberálnych fašistov
dnes, 23:22,  Dnes je potrebné povedať jasné NIE liberálnym fašistom !
dnes, 23:14,  A Kasafran s Havranom mlčia.*29
dnes, 23:14,  Áno, liberáli sa extrémne dištancujú od extrémov zľava i sprava.
dnes, 23:13,  Hej, veru, je to otrasný oxymoron, ale v našej politike je už všetko možné, aj spoločné...
dnes, 23:12,  Dnes je potrebné povedať jasné NIE komunistom a fašistom! Komunisti a fašisti spoločne:...
dnes, 22:13,  a samozrejme na ime argiumenty v podami nejakeho tomi.......*10*10*10*10
dnes, 22:06,  Hádam by sa neučil jazyk okupantov a staviteľov koncentrákov :)
dnes, 21:27,  bnudem reagovať, le na tento argument.....je to absolutne mimo realitu ...*10*10*10
dnes, 21:27,  youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI&feature=youtu.be&t=35
dnes, 21:27,  V cele ho zocelia. *13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:26,  Už ho vedú. *13*13*13*13*13*13 youtu.be/ShA1yC4HkNI
dnes, 21:26,  https://www.facebook.com/JalalsOfficial/videos/1312660075597817/
dnes, 21:23,  A Kočner vyfajká až po vajká. *13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:22,  ...a rusk0 mu h0 zaslintaaa...*39*39*39
dnes, 21:21,  ...teraz sa r0bi upgrade...aj DLC a p0jde aj krabic0va verzia hry...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Škoda krásy, keď rozumu nieto.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(95 450 bytes in 0,525 seconds)