Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Nová verzia politického názvoslovia v roku 2018

0
reakcií
395
prečítaní
Tému 9. októbra 2018, 09:11 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 10. 2018, 09:11 avatar
Nová verzia politického názvoslovia v roku 2018

Radikál:
Človek, ktorý v spoločnosti rozdúchava/rozširuje zlo tým, že upozorňuje na existujúce problémy.

Extrémista:
Človek, ktorý o problémoch nielenže hovorí, ale dokonca rozkrúca špirálu nenávisti požiadavkami, aby politici tieto problémy riešili/odstraňovali.

Pravicový extrémista:
Zásadne a spupne odmieta, aby štát za neho riešil problémy, ale drzo a násilne dáva priechod svojej agresivite pri ich svojskom riešení.

Angažovaný občan:
Píše udania na ľudí za genderovú nevyváženosť vo vyjadrovaní a za málo časté venčenie svojho psíka.

Ľudsko právny aktivista:
Žije najmä preto, aby sa spoločnosti pomstil za údajné príkoria na ňom spáchané.

Multikultúrna organizácia:
Príjemca miliónových dotácií z EÚ a Nórskych fondov, ktoré využíva najmä k tomu, aby okoliu vnútila svoju predstavu dobra aj za cenu jeho zničenia.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:20,  prečo tak nenávidíš afroameričanov? spravili ti niečo?
dnes, 13:19,  prestrojené za rasové nepokoje, tvrdí Candace Owensová americká konzervatívna komentátorka...
dnes, 13:16,  (6) Era, na základe čoho konštatuješ, že "Dezinformačné stránky len reagujú na...
dnes, 13:14,  Je schválená kúpa 14 lietadiel F 16. Minulá vláda i dnešná, médiá tvrdia, že budú...
dnes, 12:47,  Ahoj Kaso Tento týždeň si Kotlebovec? To ťa budú driapať osvietení slniečkári. Leto je...
dnes, 12:47,  41. iba na seba , tak ;-)
dnes, 12:46,  Cornelius Fredericks bol udusený na zemi 7 dospelými, ked prosil o život. Všetko preto, ze...
dnes, 12:40,  djjaro, J.Tull ukazuje na to, že Hebreji, a v tomto sa nijako neodlišujú od ostatných...
dnes, 12:09,  Nikto nie je iba čierny ani iba biely. Slovné spojenie "všetky svoje myšlienky obracia...
dnes, 12:02,  inak dlho si to nevydrzal *21
dnes, 12:01,  -era- dotyčny sa precenuje . velmi rád morálne hodnotí svoj sposob ako neegoisticky , čo je...
dnes, 11:51,  36. občas? *21
dnes, 11:46,  Rozhovor s Milanom Uhríkom po proteste proti vláde I. Matoviča (Rádio Naše Slovensko - 27....
dnes, 11:42,  Máš zo MŇA ten pocit? ;)
dnes, 11:42,  Nemyslím si, že niekoho nútim prijať môj pohľad ;) Ak niečo píšem, vždy len...
dnes, 11:41,  A preto to občas sám robíš? :)
dnes, 11:38,  A ešte viac nemám rád tých, ktorí tento pohľad aj nanucujú druhým ;)
dnes, 11:34,  Nemám rád egoistov, ktorí zohľadňujú len svoj pohľad ;)
dnes, 11:33,  (...alebo možno veria, že práve nimi prezentovaný postoj obsahuje všetky možné uhly...
dnes, 11:33,  Nuž určite existuje skutkový stav veci ako takej ale my pozorovatelia na neho nemáme dosah ;)...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je smutné, keď je sobáš vlastne iba premenou partnerského vzťahu na obchodný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 750 bytes in 0,519 seconds)