Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

NATO v roku 2019 vynaložilo 987 miliárd dolárov na obranu

4
reakcií
289
prečítaní
Tému 30. novembra 2019, 06:30 založil meaculpa.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

meaculpa muž
   30. 11. 2019, 06:30 avatar
A vraj planéta nás neuživí. Stále umiera množstvo ľudí od hladu.

Nie sú ľudia hlupáci?

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris, Kasafran

2.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 11. 2019, 09:40 avatar
Tak, tak..
Kým človek nedostane rozum...............
Už dávno nemáme skutočné problémy, konflikty, sú to umelo vytarané strachy našimi elitami, ktoré chcú silou mocou ostať elitami.- Vyrábajú konflikty, aby na nich mohli zarábať a skrze ne strachom vládnuť.
Kým človek nepochopí, čo je to demokracia, dovtedy budeme za debilov a možno aj vyhynieme kvôli tým pár obmedzeným polobohom.....
Súhlasí meaculpa, Kasafran

3.
označiť príspevok

meaculpa muž
   30. 11. 2019, 15:02 avatar
Je to tak, ale niekde som čítal, že život na zemi len tak nezanikne, lebo vyššie mocnosti to nepripustia.

Ale fakt, 987 miliard na zbrojenie  

4.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 12. 2019, 11:53 avatar
(3) Meaculpa,
zrejme tú skoro bilionovú sumu na zbrojenie udávaš v USD a spomínaš ju len v súvislosti so štátmi NATO, ktoré sa stále cítia ohrozemé Ruskou federáciou. Tá pritom vydala vlani na zbrojenie "len" okolo 54 mld. USD...
Slovenské ozbrojené sily podľa správy NATO v roku 2019 evidujú 11 700 členov...
Náš tohtoročný vojenský rozpočet bol plánovaný v sume 1,666 miliardy €ur, čiže 142 393 €ur na jedného vojaka a 294 €ur na jedného obyvateľa Slovenska...

5.
označiť príspevok

meaculpa muž
   1. 12. 2019, 22:36 avatar
v tej horibilnej sume na Slovensko je asi planovany nakup predrazenych americkych stihaciek
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:30,  Asi preto, lebo hrozno má modrú šupku, ale dužina je tmavo červená, takže víno je červené.
dnes, 19:28,  Máš pravdu. Rusi sú na tom lepšie. Aj keď ťažko povedať, lebo opozičné hlasy v Rusku...
dnes, 19:25,  Snažil som sa, ale nedarí sa mi.
dnes, 19:18,  V USa nakazených 277 522 V Rusku 4139 a ty tvrdíš, že majú rovnaký problém s koronou
dnes, 19:17,  Nuž, asi musíš vyvinúť zvýšené úsilie o porozumenie. Ja by som ho vyvinul, keby som mal...
dnes, 19:16,  Možno vyžaruje modrú auru. Treba sa Scarlet spýtať, tá má schopnosť vidieť auru :)
dnes, 19:04,  Prečo sa volá frankovka modrá, keď je červená?
dnes, 19:03,  A ty máš rada aké znamenia, keď tie katolícke nie?
dnes, 19:02,  Ja to Elemirovi nevyčítam. Ale aj tak by som rád vedel, o čom to je.
dnes, 18:52,  Zaujímavé. Krajiny, ako Rusko a Amerika, ktoré majú sami u seba problém s koronavirusov a...
dnes, 18:52,  (3) Hokejis, darmo naňho naliehaš - totiž, ak by aj chcel, už dávno si to nemá čím...
dnes, 18:47,  A keby tak veľmi chceli, tak by nemuseli započítať ani toho pána, lebo nezomrel priamo na...
dnes, 18:44,  Neviem kto ma spominal
dnes, 18:41,  Už som si kukla, keď sú tam aj katolické "zjavenia", tak potom nečítam. Bo ja...
dnes, 18:39,  peniaze, peniaze, ach ... tie peniaze :) money money money... must be funny... in the...
dnes, 18:35,  Yutuber Dvorak, Slovák, ktorý žije v Číne tvrdí, že Číňania si nevymýšľajú. Že ich...
dnes, 18:27,  (17) Osvietený batman, nože poď s pravdou von a oznám účastníkom DF, koľko som ti jej...
dnes, 18:21,  USA poslali pre EU prvú pomoc za 100 000 000 dolárov USA sú najviac postihnutou krajinou -...
dnes, 18:21,  Lekce ze zodpovědnosti So, 07. 03. 2020, 00:00 Immanuel Kant Čína Dlouho mne svrběly...
dnes, 18:19,  Mohla si sa prekonat a precitat si
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(70 136 bytes in 1,030 seconds)