Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Naše milované Slovensko je poklad, ktorý si nikdy nedáme zničiť satanistami.

13
reakcií
744
prečítaní
Tému 11. augusta 2019, 04:23 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 04:23 avatar
Naše milované Slovensko je poklad, ktorý si nikdy nedáme zničiť satanistami pretože je v ňom ukryté veľké množstvo duchovných energetických centier a meridiánov, ktoré ochraňujú náš národ a celú planétu.

Moji milovaní drahí bratia a sestry môjho Slovenského národa. Ako už všetci zainteresovaní a duchovne ako tak prebudení viete čo sa vo svete deje a kto za všetkým zlom stojí. Tak isto už viete ako všetko funguje a prečo sa dejú konkrétne veci. Tí ktorí to počujete prvý krát tak každému vrelo odporúčam čítať všetky moje články, ktoré som publikoval na internete na necenzurovaných stránkach. Jeden z našich milovaných bratov dáva môjmu slovu hlas a tak isto moje články nadobúdajú aj elektronickú podobu. Pravda, ktorá sa nedá ničím zastaviť sa takto šíri rýchlosťou ohňa.
Je našou svätou povinnosťou chrániť všetko živé a udržovať krásne hodnoty a tradície tohto významného jedinečného Slovenského národa. Naša krásna Zem a krajina má živú dušu a telo so živým vedomím. Sme svedkami premien a každý z nás skôr či neskôr pocíti tieto zmeny tak ako ich aj pochopí. Sme jedna veľká rodina. Nikto nie menej ani viac. Všetci sme jedno. V prvom rade bratia a sestry, pochádzame zo spoločného zdroja od nášho nebeského večného milostivého otca všemohúceho živého Boha vládcu duchovného sveta. Narodili sme sa na tento svet na túto Zem do tohto Slovenského národa. Nič z toho nie je len tak bez príčiny. Všetko má skutočnú vysvetliteľnú duchovnú príčinu. Ak chcete v akejkoľvek veci a záležitosti hľadať vysvetlenie a príčinu, tak verte tomu, že všeobecne ateistickým myslením nikto na nič nepríde a každý bude od pravdy nekonečne vzdialený. Pravda je pritom tak blízko a na dosah ruky. Pravda sa nám sama núka a ukazuje aha tu som. Len problém je v tom, že veľa našich duchovne neprebudených bratov a sestier ju nevidí a nepočuje. Prečo? Lebo majú zastreté všetky obzory a ich duchovné vedomie je zablokované. Pravda sa dá vždy vysvetliť vo všetkom len vtedy ak pochopíte Boha a duchovné záležitosti teda príčiny, ktoré za všetkým stoja pretože všetko má príčinu aj začiatok u Boha a všetko je sním prepojené. Len v Bohu a v duchovnom poznaní sa dá nájsť pravda a oslobodenie. My všetci čo sme na tejto krásnej Slovenskej zemi narodení sme sa sem inkarnovali z istého dôvodu. Aby sme boli súčasťou niečoho veľkého, jedinečného a už nikdy neopakovateľného. Spolu s Českou republikou tvoríme duchovné centrum tejto Zemi a celého nášho multivesmíru.
V poslednej dobe bojujeme s veľkými problémami ako jednotlivci tak aj náš národ spolu s našimi českými bratmi a sestrami. Najväčším problémom sú imigranti, nie je to prirodzený fenomén, je to fenomén vytvorený umelo, umelo naplánovaný, pripravený a riadený za účelom zničiť a zlikvidovať kultúru jednotlivých národov v Európe. Niečo také je možné dosiahnuť alebo vojnou – čím by zlikvidovali celý národ, alebo dlhodobým spôsobom tým, že do toho národa včlení iné odlišné etnikum, odlišné mentálne, odlišné geneticky, ktoré sa bude s národom asimilovať. Viaceré skúsenosti z histórie ukazujú, že vždy keď dôjde k asimilácii medzi “menej“ vyspelým a rozvinutejším etnikom, vždy na to doplatí „vyspelejšie“ etnikum. To je to, čo sa v súčasnej dobe v priestore Európy začína postupne diať.
Pritom už postupným tlakom na výchovu mládeže a v školách sa im podarilo znížiť úroveň vedomostí a záujmu o svojich predkov a energiu, ktorú nám tu zanechali a ktorá od nich plynie a tryská na našich územiach. Postupne takto strácame vrodenú silu.
zemegulaA tu z hĺbok vesmíru prichádzajú od Stvoriteľa energie, ktoré iniciujú vznik týchto troch energetických centier, ktoré majú za úlohu energeticky posilňovať, podporovať a vitálne pozdvihovať región Strednej Európy, ale postupne aj celú Európu.
Boli vybudované v miestach, ktoré vysoké duchovné a spirituálne Sily vyhodnotili ako energeticky najsilnejšie lokality v Európe.
Na viac tieto energie sú podporované aj treťou infrazvukovou stacionárnou vlnou, ktorá vychádza z pyramídového komplexu v Gíze a ako najsilnejšia prechádza celou planétou. Táto vlna prechádza Rakúskom, časťou južnej Moravy a južnou časťou Slovenska. V rámci Prestolu Slovenska sú pod jej vplyvom tieto centrá: Prakovce, Gelnica, Moldava nad Bodvou, Košice, Sečovce Trebišov a tiež horské centrá : Lastovičí vrch, Ostrý vrch, Kojšovská hoľa, Bogota, Hradisko, Bradlo – Skalka. Infrazvuková stacionárna vlna pracuje v pásme 1,24 – 1,28 Hz a jej šírka je zhruba 40 km.
Prestol Česko-sliezky Kráľovská Stolica má jangový náboj
Prestol Slovenská má jinový náboj
Prestol Rakúska bude mať nulový, neutrálny náboj
Každý Prestol bude fungovať na dvoch úrovniach:
Na národnej úrovni svojho národa
Daný národ bude energeticky zásobovať energiou a bude pôsobiť ako ochranný energetický element,
bude harmonizovať mentálnu a emočnú úroveň, poskytovať zdroj inšpirácie, vízií a dôležitých ideí.
Prestol Slovenska je štrukturálne zložitejší ako Kráľovská stolica a bude z hľadiska energetického výraznejší a silnejší. Okrem národnej úlohy bude v rámci paneurópskeho regiónu jeho úlohu pracovať najmä s Ukrajinou, čo vzhľadom na súčasnú situáciu obyvateľov na Ukrajine bude náročná úloha.

Úlohou tohto centra bude tiež harmonizovať a vitalizovať ukrajinský národ, neutralizovať akékoľvek militantné extrémne egoistické, zákerné idei a plány a výrazne posilňovať Ducha Ukrajinského národa.
Okrem toho bude zahŕňať aj Maďarsko, kde z hľadiska energetického a dátového sa bude z dlhodobého hľadiska snažiť o podstatne vyššiu mieru harmónie medzi slovenským a maďarským národom s neutralizáciou nacionalistických tendencií na obidvoch stranách.
Z pohľadu slovenského národa sa toto centrum stane od jari 2017 najsilnejším energetickým centrom na Slovensku a aj najsilnejším zdrojom vitálnej životnej energie pre celý slovenský národ.
Na Zemi sú miesta, ktoré svojím zvláštnym vyžarovaním na seba upozorňujú, priťahujú. Pramene, studničky, rybníky, skaly, kopce, stromy akoby v sebe ukrývali zázračnú moc. Čo spôsobuje tú nevysvetliteľnú silu? Nie je viditeľná voľným okom, nie je hmatateľná, len tam jednoducho vnímame prítomnosť niečoho príjemného, čarovného. Človek sa cíti dobre a odchádza odtiaľ nabitý energiou. Mnohým takýmto miestam sa pripisujú účinky, ktoré liečia nielen dušu, ale i telo. Nazývajú sa silové alebo energetické centrá .
Tak ako planéta Zem, tak aj každý národ ma svoje územie dýchajúce históriou predkov s vlastnými energetickými miestami. Zdravie a sila národa závisí práve od starostlivosti o tieto centrá. Hovorí sa, že koľko dáme, toľko dostaneme. Tak, ako národ udržuje a lieči svoju krajinu, tak ho ona spätnou väzbou dobíja a posilňuje, či si to jednotlivci uvedomujú alebo nie. Krajina má potom „akési šťastie“. Vyhýbajú sa jej rôzne výrazné prírodné katastrofy a celkovo sú tam ľudia spokojní.
Najsilnejším energetickým centrom územia národa je miesto, kde sídli duša národa symbolizujúca jeho emócie a city. Na Slovensku je studnica duše geograficky sústredená do prostredia tajomnej hory, ticho spiacej sopky na východe krajiny, Vihorlat. Samotný vrch s okolitými čarovnými jazierkami nesie historický vývin vnútorného sveta slovenského národa, jeho spoločenskú podstatu, motiváciu a rozvoj. Duša Slováka je horúca ako láva a zároveň čistá a osviežujúca ako voda jazier. Prítomnosť na tomto mieste umožňuje človeku spojiť sa so studnicou duše národa a čerpať z jej historického bohatstva. Svojimi liečivými účinkami pôsobí na psychické problémy. Pomáha odstraňovať pocity smútku, samoty , hnevu, nenávisti a sklamaní.

ENERGETICKÉ UČINKY MERIDIÁNOV KRAJINY

Spojením energetických miest národa vzniknú energetické meridiánové územia, ktoré majú svoj špecifický reprezentačný charakter. Na Slovensku sú vytvorené tri takéto meridiány.
ZLATÝ DUCHOVNÝ MERIDIÁN

Nositeľa duchovného vývoja a účelu národa tvorí spojnica Blatnice a Vihorlatu. Uzly nachádzajúce sa na tejto spojnici liečia mnohé zdravotné problémy, nielen fyzického charakteru , ale aj psychického. Čarovná, tajuplná Blatnická dolina, odolné masívy Chopok a Ďumbier v Nízkych Tatrách majú silné blahodarne účinky na horné a dolné dýchacie cesty. Hrdo týčiaca sa Kráľova hoľa liečivo vplýva na srdce a cievny systém. V blízkosti Vihorlatu sa nachádza Jasenovský hrad. Energia tohto pokojného miesta s tajomnou históriou pomáha spracovávať nestrávené staré krivdy a bôle človeka. Mestským patrónom Zlatého meridiánu je Spišská Nová Ves, ktorá má výraznú duchovnú históriu. Samotné mesto s riekou Hornád, pretekajúcou Slovenským rajom, inšpirujúco upokojuje emócie a city a lieči mnohé psychické problémy.

Blatnica

Kráľova Hoľa

MERIDIÁN DUCHOVNEJ VÔLE SLOVENSKÉHO NÁRODA

Vzniká spojením Blatnice a hradu Devín. Žiarenie toho meridiánu liečivo pôsobí na kostný a svalový systém, oči a uši. Dôležité centrá sú Malé Karpaty ako známe miesto Mariánka, ktoré pomáha rozpúšťať strach a úzkosť. Oblasť Považského Inovca , vrch Marhát, upevňuje životnú stabilitu a istotu, nájdenie ústredného bodu životného pôsobenia jednotlivca. Mestským patrónom meridiánu sú Bojnice s najintenzívnejším vyžarovaním v mieste samotného zámku, ktoré podporuje odvahu vyjadrenú slovami : Nič sa neboj!

MERIDIÁN DUCHOVNEJ LÁSKY SLOVENSKÉHO NÁRODA

Spája hrad Devín a horu Vihorlat. Reprezentuje národný prejav lásky, súcitu a starostlivosti. Najsilnejšou lokalitou je vápencový vrchol Zobor, nachádzajúci sa pri mestskom patróne meridiánu, starobylom meste, ktoré zažilo panovanie mocných kniežat a kráľov, pri Nitre. Silové miesto Zoboru so zvyškom mohutného hradiska a neskutočne pestrou flórou, početnými povrchovými krasovými javmi patrí k najteplejším a najsuchším lokalitám Slovenska. Energia prírodnej rezervácie prebúdza a stimuluje lásku k národu, rozpúšťa negatívne pocity samoty a opustenosti. Prostredie kaštieľa Topolčianky a zrúcaniny hradu Dobrá Niva pomáhajú pri liečení neplodnosti a ochorení ženských orgánov. Oblasť Detvy s panenskou prírodou a folklórnou tradíciou, okolie Rožňavy ako aj samotného skvostu našej krajiny Betliarapozitívne stimuluje krvný obeh a zároveň rozpúšťa energie zármutku, psychických bolestí a trápení. Najsilnejšia komplexná psychická očista nastáva v mieste Stos, nachádzajúcom sa vo Volovských vrchoch.

Devín

Devín

Marianka

Marianka

DUCHOVNÉ SRDCE SLOVENSKÉHO NÁRODA

Nachádza sa na území vnútri týchto troch meridiánov. Mestským patrónom duchovného srdca je jedno z najstarších slovenských miest – Zvolen, ktorého energia pomáha prebudiť najvzácnejší cit, lásku. Neďaleko neho sa nachádzajú známe kúpele Sliač so svojimi liečivými účinkami na srdce a cievny systém. Minerálny prameň vyvierajúci na tomto mieste je jediný v celej Európe.

BRATISLAVA JE ZLATÝM GRÁLOM SLOVENSKA
V Bratislave sa odohrali všetky významné historické udalosti nášho národa a začalo tu aj formovanie a osídľovanie nášho národa. Okrem toho je Bratislava najsilnejším energetickým centrom Slovenska a to z dvoch príčin. Inkarnovalo sa do nej najviac veľkých duší, anjelov, archanjelov a nanebovzatých majstrov priamo od Boha aby zachránili túto Zem a spojili spoločné sily ako energeticky tak aj rozumovo. V Bratislave pri kultúrnom dome Istroplis je fontána. Tento mechanizmus pod povrchom Zeme vytvára na kvantovej úrovni energiu, ktorá podporuje celú túto oblasť. V čase Atlantídy bola Istropolis Bratislava plná skutočných nástrojov, ktoré vytvárajú Kryonskú energiu. Táto socha je indikátorom toho, že pod povrchom Zeme v hĺbke 2 km v úrovni kvantového tela planéty Zem je atomický systém, ktorý každý z nás má vo svojom tele.

Bratislava

Fontána Istropolis
Je to energia, ktorá slúži k holografickému tvoreniu čiže energetickému zhmotňovaniu a odhmotňovaniu a slúži na cestovanie v čase a priestore. Táto fontána je hviezdna brána.
Milovaní bratia a sestry máme poklad po ktorom chodíme a sme súčasťou veľkých vecí a zmien. Ten dar, ktorý nám však nikto nikdy nezoberie nosíme priamo v sebe vo svojom srdci a vo svojej duši. Sme priami potomkovia Boha a máme v sebe nekonečnú múdrosť a lásku. Ak sa prebudí čoraz viac našich bratov a sestier a dostanú dar duchovného poznania naša sila vzrastie a nikto a nič nás nezastavia. Pretože naše Slovensko je dar od Boha a veru hovorím vám Slovensko žiadna sila nezničí. Ani sily z pekiel a temné légie spolu so Satanom nezmôžu nič. My hrdý Slovenský národ povstaneme z popola a vyhráme svoj boj za národ za slobodu a zachránime všetky krásne hodnoty, ktoré chcú zlé sily zničiť.
Ja Gasudarjon Andromeda prehlasujem hrdo a z celého srdca budem stáť za všetkými ľuďmi dobrej vôle a nezídem nikdy z cesty, neustúpim a nevzdám sa pokiaľ zlo bude chodiť po tejto Zemi.


http://www.youtube.com/watch?v=1C1pP7bAESc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 04:32 avatar
Shri Mataji Nirmala Devi mi hovorila ze slovensko je velmi specialna krajina aka nema vo svete obdobu a caka na neho historicka uloha svetoveho vyznamu. Slovensko je kolektivne na urovni 5 tej cakry co je kolektivita. Uz slovensko vstava puta si strhava to boli posledne kvapky krvy Jana a Martiny ktore sa vyliali za vas. Nepokusajte sa ist proti sile nevinnosti lebo budete zniceny. To co sa udeje onedlho na Slovensku pozitivne ovplivni cely svet.


9.
označiť príspevok

Starý chren muž
   11. 8. 2019, 18:01 avatar
Už sa udialo. Slovensko si zvolilo perfektnú prezidentku, ktorú nám okrem Ruska závidí celý svet. To je tá udalosť, na ktorú čakáš Part.


10.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 8. 2019, 18:08 avatar
Celý svet??? Aj také moslimské krajiny nám ju závidia???  Alebo celý svet je 5 krajín v Európe?  


11.
označiť príspevok

Starý chren muž
   11. 8. 2019, 18:51 avatar
Aj také. Ticho závidia. Len si to nepriznajú. Aj oni by chceli takú.
Súhlasí peter67


12.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 8. 2019, 18:55 avatar
Myslíš v seriály, alebo v searily?????


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 8. 2019, 08:17 avatar
Starý chren . Rusko najviac len sa o tom nesmie písať    

Víťazstvo Čaputovej si všimli aj médiá na Havaji

Čaputová sa objavila v najväčšom miestnom denníku a aj v havajskej televízii.

svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Víťazom volieb je slovenská Erin Brokovichová, píše Reuters

Čaputová vyhrala prezidentské voľby na Slovensku.

31. mar 2019 o 4:51 TASR

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

.


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 04:47 avatar
Národná rada Slovenskej republiky so skupinkou 16 Judášov sionistov oslavuje satanistický Izrael, ktorý je príčinou všetkého zla na tejto Zemi. Týchto zradcov treba verejne odsúdiť a potrestať.

V priestoroch parlamentu Slovenskej republiky za zišla skupina 16 zločincov poslancov. Vytvorili skupinu, ktorá oslavuje a háji záujmy zločineckého satanistického štátu Izrael. Hovoria, že Izrael ponúka návod ako vybudovať funkčný a efektívny systém tvorby riadenia a financovania znalostnej ekonomiky. Celý ich teatrálny výstup je fraška a divadlo, ktoré sú dlhodobo do detailov neplánované z vyšších sionistických miest. V ich komickej zločineckej upútavke, ktorá trvá 21 minút nehovoria nič iné len spievajú ódy Satanovi a zlu. Chvália Izrael do neba a podliezajú mu celú dobu do análneho otvoru. Vôbec sa neštítia hanobiť Slovenský národ a skutočnú pravdu a lásku. Z ich prejavu je do neba volajúce aj z ich výrazu tváre, že sú to všetko poprední sionisti Slovenskej republiky. Stačí sa im pozrieť do tváre a dobre vidieť, že sú to sociopati. Sú chladní a bezcitní. Títo ľudia sa neštítia podporovať satanizmus a všetky teroristické praktiky, ktoré Izrael pácha spolu s USA na obyvateľoch tejto krásnej Zeme.
C:UsersFujitsuDesktopFilmyoooog18_image006.jpg
Najväčšie zlo nehľadajte v USA ale v sionizme, ktorý zničil USA a ovláda aj celý svet

Títo ľudia vôbec nemajú žiadny problém zničiť Slovensko tak ako Izrael a USA potrebujú. Pokiaľ budú takéto zhnité úbohé duše chodiť po našom parlamente a po vláde dovtedy bude naše Slovensko ohrozené a bude v rukách Satana. Je v našom spoločnom záujme a v záujme Slovenského národa tento zhubný nádor tento chazarský vred diagnostikovať a úplne odstrániť z tejto Zeme. Ak chceme pokračovať v odkaze našich predkov a nechceme, aby sa v hrobe obracali a chceme, aby ich duše mali večný pokoj, tak musíme spoločným úsilím a konkrétnymi krokmi a činmi vyvodiť následky z touto chazarskou zberbou prisluhovačov Satana. Tak isto ak nechceme, aby nás naše deti a budúci potomkovia preklínali, že sme nechali Slovensko zotročiť a že sme sa vzdali bez boja ako odovzdané ovce. Nestačí sa len ticho prizerať a čakať ako za nás tento boj vyhrá niekto iný. Nadávanie ani lamentovanie nikomu z nás drahí bratia a sestry nepomôže. Jedine boj a priama konfrontácia so zlom je cesta. My sa musíme oslobodiť od vonkajších tlakov. Tie tlaky sú zhubné a predstavujú rakovinu. Tou rakovinou je Izrael a USA.
C:UsersFujitsuDesktopFilmyoooophoto.jpg
Tieto dva parazity národov ohrozujú terorizmom a satanizmom celý svet. Viete prečo sa to deje? Lebo práve sionizmus a všetci čo za ním stoja si zo svojich falošných na čierno vytlačených peňazí kupujú celý svet a oni tými krvavými zhnitými peniazmi tvoria zákony. Potom to tak vyzerá ako to je a funguje. Potom sprostá polícia, ktorá je zdegenerovaná a taktiež zmanipulovaná systémom vôbec nevie rozlíšiť čo vôbec robí. Dostanú príkaz a ani sami nevedia od koho ten príkaz v skutočnosti je. Myslia si, že robia dobre a vo svojej duchovnej obmedzenosti ničia vlastný národ aj vlastnú rodinu ako aj sami seba. Polícia slovenskej republiky nevie čo robí a preto Bože odpusť im lebo nevedia čo činia. Slovenský národ je silný a vždy silný bol. Nie sme nesvojprávny a nikdy sme neboli. Slovenský národ je hrdý a vždy bol aj bude. Slovenský národ sa nebude nikomu podriaďovať ani nikomu liezť do análneho otvoru kde to smrdí. My nie sme dobytok ani lovná zver, aby si snami nejaký prašiví zhnití chazari robili čo chcú. Obyčajný prostý jednoduchý človek slovenského národa má úplne opačné a diametrálne odlišné vlastnosti, hodnoty aj charakter ako sionistická špina prisluhovačov Satana. Naše vlastnosti a charakter sú nezlučiteľné s touto rakovinovou metastázou. Vy čo ste vytvorili túto skupinu kde spievate ódy Satanovi, vy ste len odpad a hnoj. Nie ste ľudia a nikdy ste nimi neboli. Nemáte morálne právo obliecť sa do obleku a tváriť sa ako človek. Vy nie ste ľudia. Ste hyeny a supy, ktoré krúžia nad mršinami a vždy len tam kde to veľmi smrdí. Ste žumpou a odpadom tejto spoločnosti na úkor slušných ľudí a na úkor lásky a skutočnej pravdy. Ja poznám váš osud a ten je už spečatený. Karmicky ste sa sami zničili. Všetko sú to veci, ktorými pohŕdate a o ktorých vaše zhnité duše nemajú ani potuchy. Ste duchovne slepí a zdegenerovaní. Budete veľmi trpieť za všetko zlo, ktoré ste v celej svojej existencii napáchali. Vy neriadite tento svet a nikdy ste ho neriadili. Ste len bábkami a poskokmi ešte väčších sociopatov ako ste vy sami. Všetci slúžite tomu najväčšiemu sociopatovi a zhnitej entite menom Satan. Vy nebudete hanobiť môj národ ani mojich predkov a potomkov. Nebudete robiť z mojich milovaných bratov a sestier dobytok, ktorý je odsúdený na porážku. Toto všetko zlo bude mať definitívny koniec a bude to game over pre Satana, ktorý bude zničený tak ako aj vy. Nikdy a to nikdy v celej svojej večnosti sa nedostanete tam kam ja dovediem svoje duše k Bohu. Budete blúdiť v bahne, špine a utrpení v celej svojej večnosti v nízkych astrálnych svetoch. Tam pochopíte čo ste robili a že ste to nemali robiť. Bude už neskoro a Satan váš pán nebude vašim pánom ako si to vo svojich chorých hlavách myslíte ale bude to váš mučiteľ, ktorý vás všetkých aj s Rotschildovcami využíva.
Ak si chcete zachovať aspoň teoretickú záchranu so svojim osudom, tak sa kajajte teraz pokiaľ ste ešte v ľudských telách a z celej hĺbky svojho srdca a duše proste o odpustenie môjho milostivého otca kráľa všetkých kráľov nebeského otca stvoriteľa a vládcu duchovného sveta večného BOHA.
PS: ak niekto akýmkoľvek spôsobom zareaguje na tento článok nenávistným komentárom a zhadzovaním pravdy a najlepšie pod vymyslenými identitami, tak je jasný sionista alebo niekto nimi platený ak nie oni sami. Všetci čo neviete z úst vypustiť nič pekné a na všetko útočíte, len dávate národu najavo ako vás pravda ničí. Ale aj keby ste písali milióny komentárov aj tak pravde nikto nikdy neutiekol. Aj tak všetci múdri ľudia pravdu už dávno poznajú.


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 04:47 avatar
Ekonomické experimenty realizované na slovenskom národe pod dohľadom cudzej štátnej moci - najodpornejšia vizitka fašistov, sadistov a psychopatov z vysokej politiky
V prvých dňoch či týždňoch po Novembri 1989 ma nikdy ani len v náznakoch nenapadla taká kacírska myšlienka, že by niekedy slovenskí politici mohli byť až v takom štádiu zapredanectva a vlastizrady v prospech cudzej štátnej moci ako ukázala neskoršia a dnešná realita. V tom počiatočnom období by mi to pripadalo ako fantazmagória, pokiaľ by mi niekto povedal, že tu bude poľudšťovaný hitlerovský fašizmus a nacizmus pri páchaní zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku, že na likvidáciu starých, bezbranných a už neprodukujúcich, už nebudú potrebné ani koncentračné tábory ani plynové komory. Že židolichvárske fašistické šelmy – títo najmasovejší vrahovia na tejto planéte zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu – nám tu zavedú nový pojem či zaklínadlo: nevyhnutné ekonomické reformy. Nikdy by ma v tom období ani nenapadlo, ako ľahko cudzina získa to, čo dlhodobo patrilo slovenskému národu. Nikdy by ma nebolo napadlo, že práve slovenskí politici urobia z vlastného národa neschopných tupcov – a že preto bude musieť o nich rozhodovať zahraničie. Že prvými obeťami týchto sofistikovaných a zmodernizovaných fašistických zločinov budú popri dôchodcoch či telesne a zdravotne postihnutých hlavne robotníci vo všetkých odvetviach výrobných sfér. Práve tí robotníci, ktorí, pokiaľ by neboli podporili tzv. generálny štrajk hneď v prvých dňoch po Novembri 1989, celá táto réžia v mene konkrétnych komunisticko-fašistických a eštebácko-fašistických zločincov a vlastizradného disentu v ktorom bol do hlavnej úlohy dosadený dnes už nebohý amorálny zvrhlík Václav Havel, by bolo skončilo fiaskom.

14. februára 2005 napísal Ing. F. S. Robertovi Ficovi aj toto: Exekutívu už druhé funkčné obdobie riadi skupina Židov – ktorí od roku 1991 završujú diaspóru, keď do roku 2001 sa ich trvalo usadilo na Slovensku 1400. Títo Židia nie sú potomkovia po vyvraždených predkoch počas Slovenského štátu, ale iba sa primkli k majetkom, ktoré tu nadobudli a získali reštitúciami a aj majetky, na ktoré už nemali právny nárok. Ďalej privatizáciou národného majetku a skúpením za babku ďalších majetkov zbankrotovaných podnikov po Mečiarových privatizéroch, vrátane majetkov nadobudnutých prostredníctvom konkurzných mafií nadobudli takú masu majetkov bývalého národného hospodárstva Slovenska, že jeho objem je 30-násobne väčší, než aký vlastnili a nadobudli Židia úžerou a lichvárčinou v časoch prvého Slovenského štátu, podobnými metódami na dnešné pomery ku krádežiam BMG Invest, Horizont a BDV Drukos.

Necelé dva roky pred tým, v novembri 2003 napísal Doc. RNDr. Ing. Ľudomír Šlahor, CSc. MBA Robertovi Ficovi aj toto: Pre Slovensko je už tradičné, že poskytuje nadštandardné výhody zahraničným investorom, pričom prevahou investícií na zelenej lúke sú práce vo mzde pre slovenského okradnutého občana, prevažne manufaktúrnej povahy pri použití modernejších technológií ako vo feudalizme, no žmýkania tzv. kvalifikovanej pracovnej sily, KTORÁ JE SO SÚHLASOM VLÁDY OCEŇOVANÁ NA ÚROVNI FAREBNÝCH Z TRTIEHO SVETA. INAK BY SEM ŽIADNY ZAHRANIČNÝ INVESTOR NEPRIŠIEL. S VEDOMÍM VLÁDY JE UKÁŽKOVO Z NEUŹÍVANÁ PRACOVNÁ SILA NAŠICH OBČANOV aj v sieti hypermarketov na Slovensku, ktorí sú donútení poberať zmluvne 50 – 60 % oficiálnej mzdy, z ktorej ich zamestnávatelia odvádzajú dane a zákonné odvody a zostatok ústne dohodnutej mzdy poberajú „cash“, čím sú znevýhodnení aj v dôchodkovom zabezpečení, ale aj mlčanlivosťou.

Dnes napríklad Robert Fico v rozpore so svojím svedomím sa samopasuje aj so stranou Smer-SD za jediných spasiteľov a ochrancov slovenského národa, pričom realita jasne ukazuje, že čo sa týka napr. okrádania slovenského národa či samotného štátu, tak tu si s pravicou rozumejú ako jedna rodina. Doteraz napr. vo svojej tzv. sociálnosti ešte nikdy verejne neodsúdil zločiny proti ľudskosti, páchané politikmi na vlastnom národe, dokonca nikdy ani neodsúdil sociálne samovraždy nevinných ľudí, ku ktorým boli dohnaní štátnou mocou cez ekonomiku. Dôvod, prečo je to tak, je vcelku jasný. Práve takýto arcizlodeji z finančných oligarchií podporujú Smer-SD – a predsa náš „najsociálnejší“ nebude takýchto arcizlodejov kritizovať, aj keď svoje miliardy či milióny získali okradnutím vlastného národa a štátu.

Ani jeden štát v EÚ nemá toľko vlastizradných a zapredaných politikov ako Slovensko – prečo je tomu tak?

Pokiaľ ste si pozorne prečítali čo som odcitoval z listov týchto odborne fundovaných manažérov, v tom období zastávajúcich vysoké ekonomicko-hospodárske funkcie a odcitujem dve vety predsedu Slovenskej akadémie vied Jaroslava Pastoreka, ktoré sú súčasťou jeho rozhovoru s týždenníkom Plus 7 dní z 28. februára 2012 pod nadpisom: Investori u nás hľadajú lacnú pracovnú silu, nie inteligenciu, tak už by sme mali pochopiť, aké skutočné plány so Slovenskom majú psychopaticko-sadistické a zločinecko-zlodejské kreatúry zo zahraničia v spolupáchateľstve s vlastizradnými a zapredanými slovenskými politikmi, hoci odvtedy uplynulo už sedem a deväť rokov. Citujem: „INVESTORI NEŠLI ZA NIČÍM INÝM LEN ZA LACNOU PRACOVNOU SILOU. KIA TU ZÍSKALA MASÍVNE DOTÁCIE, NO VÝSKUMNÉ A VÝVOJOVÉ CENTRUM POSTAVILA VO FRANKFURTE.(!!!)

V mene najorganizovanejších zločincov, zlodejov a parazitných darmožráčov z vysokej politiky, finančných skupín, konkurzných mafií, bielych golierov ..., sa tu od Novembra 1989 rozkradlo minimálne 1 6000 miliárd Sk, ktoré samozrejme chýbali a chýbajú v štátnom rozpočte, no slúžia tým, ktorí ich rozkradli. Zločinecko-zlodejské a parazitno-darmožráčske kreatúry ktoré riadia štát, tak opätovne takto rozkradnuté peniaze dopĺňajú do štátneho rozpočtu tak, že buď berú pôžičky zo zahraničia, čím vlastne strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť, alebo zdierajú vlastných občanov ktorí tu nič nerozkradli neustálym zdražovaním, zvyšovaním daní či znižovaním ich životnej úrovne. Položme si otázku, podľa akého zákona vlastne postupujú, či podľa akého článku ústavy?

Nech hľadám ako hľadám, nič takého nemôžem nájsť. Ale v protiklade s tým odcitujem text ústavného sľubu, ktorý vlastnoručným podpisom stvrdzujú členovia vlád, parlamentov ako aj prezident republiky. To znamená, že by mali vedieť čítať aj písať a rozumieť tomu čo podpisujú. Odcitujme si teda, čo podpisujú ako svojprávne osoby zodpovedajúce za svoje činy: „Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme občanov. Budem zachovávať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

Keď toto všetko porovnám s ich ponovembrovou realitou, tak ten ich sľub by mal mať takýto text: „Sľubujem na svoju zločineckú, zlodejskú, parazitno darmožráčsku a psychopaticko-sadistickú česť, keďže nepatrím medzi tých ktorým by malo záležať na Slovensku a jeho občanoch, že budem kradnúť a zbíjať pre blahobyt seba samého, vlastnej rodiny a straníckej centrály. Slovenský národ budem nenávidieť, budem nim pohŕdať – a verne slúžiť cudzine a spolupodieľať sa na takých zákonoch, ktoré budú urážať slovenských občanov ako neschopných tupcov, ktorí nedokážu spravovať majetok štátu, ktorý potom za bagateľ dáme cudzine. Budeme úzko spolupracovať s cudzou štátnou mocou na ekonomických experimentoch na slovenskom národe a budeme prijímať také zákony, podľa ktorých budú mať niektoré rastliny a zvieratá väčšiu finančnú hodnotu ako občan Slovenskej republiky. Budeme poľudšťovať hitlerovský fašizmus a nacizmus, starých, bezvládnych a neprodukujúcich občanov nebudeme likvidovať v plynových komorách, ale cez tzv. ekonomické reformy, medzi ktoré zahrnieme aj zločiny proti ľudskosti a sociálne samovraždy. Toto všetko budeme realizovať v mene nášho osobného blahobytu a blahobytu cudzej štátnej moci.“

Popri zločineckej vláde, zločineckom parlamente a zločineckej legislatíve tu máme aj zločinecké ministerstvo vnútra, zločineckú generálnu prokuratúru, zločinecké ministerstvo spravodlivosti a zločinecký ústavný súd. Všetci dobre vieme ako sa táto republika rozkradla, vytunelovala, rozpredala či naďalej rozkráda, tuneluje či rozpredáva. Paradoxne, VŠETKO BOLO A JE V SÚLADE SO ZÁKONOM A NEBOL PREUKÁZANÝ ÚMYSEL!!! Takže, vážení slovenskí občania, drvivá väčšina slovenských občanov, ako sa cítite pri takýchto zdôvodneniach? Ako nesvojprávne hoviadka a kravy? Ako zbabelí niktoši? Alebo ako ponížené slúžky a prostitútky týchto dvoch percent zločincov a gaunerov? Alebo všetci tí, ktorí tu rozkradli tie milióny a miliardy to NEROBILI s úmyslom obohatiť sa?

Pre denník Národná obroda z 8. 9. 2001 Ivan Šimko, absolvent dvoch vysokých škôl, právnickej a ekonomickej, bývalý minister vnútra a obrany, povedal aj toto, citujem: „STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADOL FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ!!! A ja, ako autor tohto článku dopĺňam: VŠETCI DOBRE VIEME, KTO ROZKRADOL TENTO ŠTÁT, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ, LEBO TÍTO GAUNERI Z VYSOKEJ POLITIKY A FINANČNÝCH SKUPÍN ROBIA NIELEN ZÁKONY ALE ROZHODUJÚ AJ O OBSADENÍ POLÍCIE, PROKURATÚR, SÚDOV A ÚSTAVNÉHO SÚDU. Dokedy to tak bude?

Vladimír Pavlík


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 04:48 avatar
Skupina spojencov Izraela
Zvolávateľ: Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR
Zúčastnení poslanci: Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR
Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR
Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR
Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR

www.nrsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tlačová konferencia
Vznik Skupiny spojencov Izraela na pôde NR SR
Dátum 30. 05. 2016
Budova Hlavná budova NR SR
Miestnosť Tlačová miestnosť
Hostia • Člen Knessetu: Yakov Margi, Shas • Josh Reinstein, riaditeľ Výboru kresťanských spojencov Knessetu • Renee Sharon, zástupca riaditeľa Výboru kresťanských spojencov Knessetu • Andras Patkai, riaditeľ pre Európu Nadácie spojencov Izraela v Bruseli • Sam Grundwerg, generálny riaditeľ Svetového židovského kongresu v Izraeli • Laurence Weinbaum, riaditeľ Inštitútu pre výskum a politiku Svetového židovského kongresu v Jeruzaleme, riaditeľ Izraelskej rady pre zahraničné vzťahy a šéfredaktor Izraelského časopisu pre zahraničné veci • Shai Hermesh, prezident Svetového židovského kongresu v Izraeli • Moshe Leshem, člen správnej rady Svetového židovského kongresu v Izraeli • Veľvyslanec Zvi Aviner Vapni, Veľvyslanec Štátu Izrael na Slovensku • Ivo Samson, riaditeľ Inštitútu obranných a bezpečnostných štúdií Ministerstva obrany Slovenska • Peter Švec, riaditeľ Medzinárodného kresťanského veľvyslanectva Jeruzalem • Igor Rintel, predseda Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike • Martin Kornfeld, výkonný riaditeľ Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike


6.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 8. 2019, 10:35 avatar
Chachááá, diabol vyháňa satana!      
Súhlasí Osvietený


7.
označiť príspevok

ZorroZorro muž
   11. 8. 2019, 14:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 8. 2019, 17:55 avatar
Je strašidelné poznanie , že na Slovensku existuje i taký idiot ako PartOFgod .

Smutné poznanie . Zvieracia kazajka je potrebná


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 8. 2019, 21:44 avatar
Fakty nepustia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:43,  82, ... tak ma na ne odkáš, alebo na niečo, kde sa o tom dočítam viac. Lebo každý sa tomu...
dnes, 19:41,  62, .... OK, ale tým si zrušila celú materialistickú filozofiu! Aj náhoda je jav. A tento...
dnes, 19:39,  Shagara, ak by si čítal moje príspevky určené Tebe, vedel by si, poznal moje argumenty......
dnes, 19:36,  www.diskusneforum.sk/tema/zrkadlo-dnesnej-doby#post87
dnes, 19:36,  Shagara, neomylnosť pápeža je "určená" len vo výnimočných veciach... kým...
dnes, 19:33,  Shagara, ospravedlňujem sa za neotváranie odkazov... robil som to v rýchlosti a nie som...
dnes, 19:31,  Alla... hej Ja mam velmi rada tuto pesničku Hvorostovskeho...
dnes, 19:28,  Shagara, už som to tu x-krát písal. O tom, čo bolo na počiatku, existuje viacero vedeckých...
dnes, 19:27,  82, ..... neomylnosť je parketa iných!...
dnes, 19:25,  85, ..... čakám ale že my to povieš ty, neveriaci pes. Predsa ak svoj život staviaš na tej...
dnes, 19:22,  Kto z pamätníkov pozná interpreta originálu tejto piesne ? *19...
dnes, 19:21,  1, .... čo ti tu nie je jasné? Ak si telesný a konáš tak zomrieš! Samozrejme, Boh sám...
dnes, 19:17,  Pôvodne sme však skumali pravdivosť vety "Každá predstava - keď si predstavíš...
dnes, 19:16,  Shagara, keď myslíš... mám síce celkom odlišný, nesúhlasný názor, ale nebudem Ťa...
dnes, 19:14,  Havranko, hej, samozrejme napr. gravitácia bude pôsobiť aj vo vakuu a meniť zotrvačnosť....
dnes, 19:12,  0svietený, keby sa aspoň kúpili testy, ktoré skutočne pomôžu tú hnusobu jednoznačne...
dnes, 19:11,  82, .... nebola, .... na počiatku bol dalmatínsky cap a súdruh Lenin!*10*13*39*53
dnes, 19:10,  81, .... OK, .... povedz, kde sa od vás dočítam , ako to bolo na tom počiatku, ked to niečo...
dnes, 18:57,  Shagara, opýtaj sa SV... tá bola hneď na počiatku a je neomylnou... *04*53
dnes, 18:56,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/93474149_237247620964938_1401736557861273600_n.jpg?...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(106 387 bytes in 0,982 seconds)