Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Naša milovaná vynulovaná nadbytosť s pozemským menom Putin oznámila, že zanedlho bude registrovaná ďalšia ruská vakcína proti COVID 19!!!!

1
reakcií
160
prečítaní
Tému 24. septembra 2020, 17:46 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2020, 17:46 avatar
A potom ešte ďalších 37 vakcín!!!!!!                        

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 9. 2020, 20:10 avatar
Ježiš nám povedal, že ubližujete stále nám a my bohatneme
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:10,  Už v Ganovciach sme mali šikovnejších ľudí .
dnes, 14:10,  havran prezidentku snáď už neriadi dedo Soroš ??? Ako to je možné ???
dnes, 14:09,  To hej, Už od bitky na Bielej Hore.
dnes, 14:08,  Peter ako som písal v uvodnom príspevku To že je tu časová tieseň úplne chápem ....
dnes, 14:08,  A prečo presne kolabujú nemocnice?
dnes, 14:08,  Masívnou propagandou matovičovýcj hlasných trúb i jeho vlastnou sa na Slovensku vytvorila...
dnes, 14:07,  Čo je hoax? To video s prezidentkou? Či čo?
dnes, 14:04,  Nadi nežiada ale mohla by . *13*13*13Nie je to pravda ale hoax ale mohla by byt...
dnes, 14:01,  Ilustračný obrázok – profilová fotografia Noama Chomského na twitteri. Je tam nahý ???...
dnes, 13:53,  Takže z toho vyplýva, že nie sú potrebne žiadne opatrenia?......Ak by to bola pravda, bolo...
dnes, 13:42,  (25) Nadjenka, odporúčam Ti analyzovať tento zdroj: WHO znížila nebezpečnosť Covid19...
dnes, 13:22,  (2) Dosvietený, človek priam žasne, ako Ťa tie občasné otázniky dokážu dostať priamo...
dnes, 13:17,  Naopak poprosila všetkých, ktorí môžu, nech na testovanie idú.
dnes, 13:16,  Dokončenie: Bez úspechu. Nakoniec tomu začal venovať pozornosť v marci, hlavne preto, že...
dnes, 13:15,  Tomasi, už ti len chyba navratiť sa ku krestanstvu , ktore bolo po ukrižovaní, a nie vraciat...
dnes, 13:15,  Neodmietla celoplošné testovanie, ale sankcie za neučasť z dôvodu neschopnosti Slovenska ho...
dnes, 13:14,  Kapitalistickú logiku porazil COVID-19 – rozhovor s Noamom Chomskym Marián Moravčík 28....
dnes, 13:09,  čoveče, ved ty si už viac ak samotný papež....*03*03*03*03...Zamysli sa, kolko takýchto...
dnes, 12:48,  19 - veľmi rád a zasvätene vysvetlím - aj keď sa trošku čudujem, že si si významom...
dnes, 12:42,  Prezidentka Z. Čaputová dnes odmietla povinné plošné testovanie, zákaz vychádzania,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 624 bytes in 0,295 seconds)