Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Náš prezident nedokáže zaprieť svoju profesiu

11
reakcií
868
prečítaní
Tému 12. decembra 2015, 14:33 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 12. 2015, 14:33 avatar
Hlavné správy, Konzervatívny denník
Kiska uprednostnil banky pred ľuďmi. Vetoval zákon, ktorý mal znížiť poplatky...
Bratislava 5.decembra 2015 (HSP/Foto:TASR-Marián Garaj)

Prezident SR Andrej Kiska vetoval zákon, ktorý mal znížiť pre klientov bánk náklady súvisiace s prenosom hypotéky do inej banky...
Banky si v súčasnosti účtujú 5% z úveru pri predčasnom splatení, nový zákon mal limitovať poplatok na jedno percento. V praxi by to znamenalo, že ak si niekto prenesie hypotéku vo výške 70 tisíc eur, ušetril by na poplatku 2800 eur.
Prezident zákon vrátil s odôvodnením, že časť o jednopercentnom limite na poplatok je nezrozumiteľná.
Podľa poslanca Beblavého zo Siete Kiska uprednostnil argumenty bánk pred potrebami ľudí.
Nový zákon by mal dopad aj na firmu Consumer Finance Holding(CFH), ktorú Kiska založil a v súčasnosti ju vedie jeho brat Jaroslav. CFH totiž prostredníctvom banky poskytuje aj hypotekárne úvery, ako informuje denník Sme...


2.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   12. 12. 2015, 15:02 avatar
Od toho niečo dobré? Ani náhodou....Úžeru má poriadne zažratú pod kožou...
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 12. 2015, 15:08 avatar
Mierotvorca,
veru tak - úžera s láskou k judášskemu grošu je zrejme jeho druhá prirodzenosť získaná "odbornou" praxou v USraeli...
Súhlasí Mierotvorca


4.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   12. 12. 2015, 15:09 avatar
tak, tak, vychovali si ho, presadili si ho, časť národa im opäť aj tu dopomohla... 
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   12. 12. 2015, 16:16 avatar
prezident nie je vlastizradca...:-)))
a.disquscdn.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran, Mierotvorca


6.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 12. 2015, 23:17 avatar
Iesus_z_Nazaretu,
je to nielen vtipné, ale aj výstižné konštatovanie...
Súhlasí Mierotvorca


7.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   13. 12. 2015, 11:00 avatar
Jeho heslo by malo byť: Za doláče čokoľvek!


8.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 12. 2015, 19:02 avatar
Mierotvorca,
to heslo si dovolím doplniť takto: Za doláče čokoľvek a kdekoľvek!


9.
označiť príspevok

Mitrex muž
   14. 12. 2015, 02:09 avatar
Dajte tomu bankovému hrabošovi pokoj, lebo konečne je tu prezident čo vie aj normálne rozprávať.Česť práci...


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 3. 2019, 16:04 avatar
Vážený pán prezident Andrej Kiska,

Ako predseda Asociácie Slovenských Vojakov som sklamaný z výkonu vašej funkcie prezidenta a zároveň hlavného veliteľa ozbrojených síl Slovenskej republiky. Boli ste zvolený občanmi Slovenskej republiky , ktorým ste prisahal vernosť a to zložením sľubu, ktorý sa opiera o vašu česť a svedomie vernosti Slovenskej republike.

spachal-prezident-kiska-vlastizradu
spachal-prezident-kiska-vlastizradu

Sľúbil ste, že budete dbať o blaho slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike, že si svoje povinnosti budete vykonávať v záujme občanov a budete zachovávať a obhajovať ústavu a ostatné zákony.

Od nástupu do vašej funkcie , sa udialo niekoľko zarážajúcich udalostí na ktoré je nutné reagovať.
Ako prezident ste priamo podriadený ústave, platným zákonom a môžete čeliť hrozbe odvolania z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním a prezidenta možno stíhať iba za úmyselné porušenie ústavy alebo za vlastizradu.

Mám dôvodné podozrenie, že ako prezident porušujete ústavu, ste v spojení s cudzou mocou a vykonávate príkazy cudzej moci, ktoré sú proti záujmom Slovenskej republiky. Rovnako mám podozrenie, že ako prezident, svojou činnosťou podporujete prejavy extrémizmu, fašizmu a neonacizmu. Podporujete porušovanie ľudských práv a nabádate k porušovaniu ľudských práv iné osoby.
Tieto podozrenia sú zároveň podozrením, že svojou činnosťou ste naplnil skutkovú podstatu spáchania trestného činu vlastizrady, podľa §311, Trestného zákona.

V pozícii predsedu ASV je pra mňa veľmi ťažké vysloviť takéto podozrenie voči vlastnému prezdientovi a hlavnému veliteľovi Ozbrojených síl SR, preto vás vyzývam, aby ste sa pred občanmi SR obhájil a udal dôvody prečo ste tak konal. Vyzývam vás pán Kiska, aby ste všetky svoje skutky dostatočne zargumentoval a jasne zdôvodnil a tým váš úrad očistil od všetkých upodozrievaní. Ako prezident ste povinný odpovedať na tieto dotazy, pretože ste bol zvolený v demokratických voľbách a zodpovedáte sa za svoje konanie občanom SR.

Ukrajina

Prezident Kiska viacnásobne vykonal služobné cesty na Ukrajinu, ako najvyšší ústavný činiteľ SR. Pri návšteve sa vždy priateľsky vítal s prezidentom Ukrajiny Porošenkom. Slovne ho podporil a chválil jeho kroky a kroky politickej reprezentácie Ukrajiny za riešenie situácie na východe UA, ako aj za snahy implementácie UA do EÚ. Túto podporu vykonával s vedomím, že Ukrajina má vo svojich vojenských uskupeniach hnutia, ktoré sa otvorene hlásia k ideológiám nacizmu a fašizmu.V nedávnej dobe sa tieto polovojenské neonacistikcé zoskupenia priblížili k hraniciam SR a vykonávali teroristickú činnosť, čim bezprostredne ohrozili SR a dá sa očakávať , že aj v budúcnosti budú ohrozovať bezpečnosť SR.
Prezident Kiska otvorene podporoval puč na Ukrajine tzv. “ Majdan “, ktorý vykonávali predovšetkým polovojenské neonacistické hnutia hlásajúce sa k odkazu vojnového zločinca Banderu. Prezident Kiska sa zúčastnil výročia osláv tohoto puču, čím vážne poškodil dobré meno Slovenska a to obhajovaním zverstiev neonacistov napr. v Odese a na Donbase. Prezident Kiska sa zaviazal na konferencii NATO vo Walese , že Slovenská armáda bude školiť vojakov ukrajinskej armády, v ktorej radoch bojujú príslušníci neonacistických zoskupení. Mám dôvod si myslieť, že prezident podporuje nacizmus a fašizmus , že kolaboruje s politickou reprezentáciou štátu, ktorý nielenže toleruje, ale aj podporuje nacizmus. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

NATO / Wales

Prezdient Kiska na konferencii NATO vo Walese, sa zaviazal zriadiť na Slovensku základňu NATO v Poprade. Táto základňa by mala slúžiť aj na uskladnenie munície. Týmto by sa stalo Slovensko vojenským cieľom v prípade vypuknutia konfliktu medzi NATO a Ruskom. Na takomto geopolitickom konflikte nemá Slovensko žiadny záujem. Tento prístup nášho prezidenta nás priamo vťahuje do bezprostrednej hrozby vojenského konfliktu medzi NATO a Ruskom.
Prezident Kiska týmto nadradzuje záujmy cudzích mocností a organizácií nad záujem Slovenskej republiky. Takýto postoj prezidenta poškodzuje SR a priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Prezident Kiska na porade s Generálnym tajomníkom NATO bol vyzvaný na zmenu doktríny obrany Slovenskej republiky, ktorá sa má upraviť so zámerom zmeny spôsobilosti obrany štátu pred vonkajším nepriateľom, na spôsobilosť rýchlej nasaditeľnosti Slovenskej armády ( rozumej vyvedenie armády za hranice Slovenska ) , pre expedičné potreby NATO. Ide teda o snahu obmädziť suverenitu SR zmenou aktuálnej doktríny obrany štátu. Kedže NATO zameriava všetku svoju pozornosť na možný konflikt s Ruskom, je možné predpokladať , že občania Slovenska, v prípadnom vojenskom konflikte budú umierať za záujmy cudzej mocnosti. Ďaľej z porady s tajomníkom NATO vyplynula snaha o potlačenie základných ľudských práv, konkrétne slobody prejavu a to prostredníctvom deklarovanej “ komunikačnej kampane “ ktorá sa má zamerať na potláčanie názorov Ruska na dianie na Slovensku, vo svete a naopak silno presadzovať názory USA , EÚ a NATO. Prezident Kiska na jednej strane upoznornil na ruskú propagandu na území SR a na druhej strane presazduje propagandu USA a NATO na území SR. Komunikačná kampaň, ktorú podporuje prezident Kiska je jasným prejavom jednostrannej propagandy v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Anexia Krymu

Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z anexie Krymu. Anexia znamená obsadenie územia násilnou formou , bez slobodne prejaveného súhlasu obyvateľov. Prezident Kiska odsúdením začlenenia Krymu do RF, ignoruje základné ľudské právo slobody prejavu a referendum ako základný nástroj demokracie. Na Kryme prebehli dve právoplatné referendá , jedno z čias rozpadu SSSR a v roku 2014, ktorými obyvatelia Krymu vyslovili prianie pričleniť Krym k Rusku. Neuznaním posledného referenda , prezident Kiska neuznal základné ľudské právo vyjadriť slobodne svoj názor, čím poškodil meno Slovenskej republiky vo svete.
Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z expanzie. Expanzia znamená použitie vojenskej sily proti inému s cieľom zabrať jeho územie, čo sa na Kryme nestalo. Prezident Kiska označuje demokratické referendum za anexiu, účelne tým ovplyvňuje mienku občanov SR v prospech cudzej mocnosti.
Touto činnosťou, prezident Kiska priamo poškodzuje meno SR , ohrozuje bezpečnosť a hospodárstvo Slovenskej republiky. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Čierna Hora

Prezident Kiska obhajuje vstup Čiernej Hory do NATO. Čiernu Horu považuje pre vstup do NATO za pripravenú. Poukazuje na silný vplyv Ruska v tomto štáte a preto podporuje zintenzívniť tlak na Čiernu Horu a to napriek tomu, že verejná mienka nieje dostatočne naklonená vstupu do NATO. Takýmto postojom sa priamo vmiešava do záležitostí cudzieho štátu v prospech cudzej mocnosti.

Turecko / Erdogan

Prezident Kiska prijal s navyššími poctami Tureckého prezidenta Erdogana, ktorý presadil v svojej krajine zákon, kde polícia môže strielať do demonštrantov, vydal rozkaz strielať do demonštrantov a ktorý podporuje korupciu v štáte. Prezident Erdogan šíri náboženskú, etnickú a rasovú neznášanlivosť , podporuje myšlienku integrácie moslimov v Európe bez asimilácie. Prezident Kiska označil prezidenta Erdogana za priateľa Slovenska a oceňoval demokratické kroky, ktoré robí Turecko v smere k EÚ a vyslovil sa , že Turecko je ostrovom stability a prosperity. Prezident Kiska svojimi postojmi a názormi na stav spoločnosti v Turecku, znevážil základné princípy demokracie.

Let MH17

Prezident Kiska obvinil Rusko z vyhýbania sa spravodlivosti, klamstva a strachu z vyšetrovania zostrelenia letu MH17 nad Ukrajinou. Znevážil prezidenta Putina a obvinil ho z rozvracania štátu a nabáda občanov Ruska k prekonaniu “ ideologickej bariéry “ čo môže byť pochopené ako nabádanie na puč voči administratíve prezidenta Putina, napriek tomu , že podpora Putina od občanov Ruska je viac ako 80%. Obvinenie sa týkalo veci vetovania vytvorenia tribunálu , ktorý by odsúdil páchateľov zo zostrelenia letu MH17. Prezident Kiska týmto priamo podkopáva základné hodnoty demokracie a podnecuje k obchádzaniu demokratických procesov, kedže tribunál nieje možné zriadiť skôr, ako bolo ukončené dôkladné vyšetrovanie prípadu, ktoré označí páchateľov. Prezident Kiska svojim vyjadrením priamo zasahuje do vecí cudzieho štátu, hanobí základy demokracie , hanobí spravodlivosť, ako hlava štátu hrubo poškodzuje dobré meno Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Emigranti / Gabčíkovo

Prezident Kiska obhajuje postoj EÚ vo veci migrácie utečencov, kvót pre utečencov a rozhodnutie premiéra Fica o umiestnení stoviek utečencov na území SR v Gabčíkove, vrámci medzivládnej dohody s Rakúskom. Neberie do úvahy referendum v Gabčíkove a upozorňuje občanov , že záväzky voči iným štátom sú nadradené záujmom občanov, že očakávania EÚ su nadradené očakávaniam občanov SR. Prezident Kiska porovnáva občanov Slovenska, ktorí museli vycestovať za prácou do Rakúska s utečencami, ktorých plánovali umiestniť v Gabčíkove. Občanov Slovenska obviňuje so zámerného šírenia strachu a z rasovej a náboženskej neznášanlivosti. Takýto postoj poškodzuje záujmy občanov SR a ohrozuje vnútornú bezpečnosť SR . Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Ľudské prava

Prezident Kiska je presvedčený, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. Týmto postojom priamo pošliapal základné ľudské práva a slobody, spáchal zradu voči občanom SR v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Proganda na území SR

Prezident Kiska sa vyjadril, že demokratické šírenie vlastných názorov považuje za platenú informačnú kampaň, že ide o účelovú a platenú dezinformáčnú kampaň zo strany Ruska. Vyzval na boj proti tejto propagande. Prezident Kiska označuje za propagandu len informácie z Ruska, avšak o vojnovej propagande NATO a propagande USA sa nezmieňuje. Svojimi vyjadreniami nabáda občiansku spoločnosť a politickú reprezentáciu SR, aby jednostranne odsudzovali ruskú propaganda a podporovali vojnovú propagandu NATO a ekonomické záujmy USA. Svojou činnosťou priamo vyzýva k zhoršeniu vzťahov s Ruskom, ktoré je významným ekonomickým partnerom SR. Činnosť prezidenta priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu SR, tým že zvyšuje riziko zatiahnutia SR do vojny medzi NATO a Ruskom. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Záver

Prezident Kiska svojou protištátnou činnosťou hrubo poškodzuje záujmy Slovenskej republiky a hrubým spôsobom ignoruje vôľu občanov SR, zaťahuje SR do možného vojenského konfliktu mocností. Prezident Kiska podporuje činnosť mimovládnych organizácií ako CEPI a CENAA, ktoré pracujú pre záujmy USA, NATO a ovplyvňujú verejnú mienku nielen v prospech USA a NATO, ale ich vedúci predstavitelia priamo označujú Rusko za agresora a vyjadrujú názor, že Ukrajina bojuje s Ruskom a na Ukrajine bojuje regulérna Ruská armáda a to bez akýchkoľvek dôkazov. Tieto organizácie v ktorých pracujú občania SR, svojou činnosťou podnecujú na vojenský konflikt medzi NATO a Ruskom , sú v spojení s cudzou mocou a pracujú v jej prospech, čím priamo ohrozujú bezpečnosť a suverenitu SR. Kedže tieto organizácie priamo spolupracujú s MOSR a úradom prezidenta, a sú priamym ohrozením pre bezpečnosť a suverenitu SR, za činnosť týchto organizácií nesie prezident Kiska plnú politickú zodpovednosť.

Ako predseda Asociácie Slovenských Vojakov, vyzývam prezidenta Kisku, aby verejne vyvrátil tieto podozrenia a aby vysvetlil dôvody svojho konania v opačnom prípade podám podnet na ústavný súd SR, na prešetrenie predmetných porušení ústavy a platných zákonov SR.

Predseda Asociácie Slovenských Vojakov
Ing. Jozef Žarnovičan
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 3. 2019, 16:22 avatar
Aj hľa ! Najvyšší súd SR vydal päť rozsudkov o úžerníckych úrokoch firiem A.Kisku ! Rozsudky: 8Sžo/40/2011, 3Sžo/19/2012, 6Sžo/39/2012, 8Sžo/2/2013, 6Sžo/21/2013 ! Slovenská história prezidentského vedomia, svedomia, pamäti národa!

Verejné tajomstvo - Slovenský Harpagon sa navonok umelo tvári akože je TEN pravý, vyvolený, altruista, ľudomil. Chce takto lacno, plano, okázalo, farizejsky, marketingovo, Kiskovsky zakryť svoju naozajstnú temnú podnikateľskú minulosť. SOI to odhalila a dala na súd. NS SR súd v rôznych nezávislých senátoch rozhodol ! Rozsudky NS SR nepustia a hovoria jasnou právnou rečou pre všetkých ! Kto je vlastne oligarcha A.Kiska ?!

NS SR konečným rozsudkom, uznal a potvrdil, firemného kontroverzného úžerníka, delikventa, 5x recidivistu, ktorý cez svoje firmy nemilosrdne zdieral svojich dlžníkov a získal finančné bohatstvo a následne v prezidentských voľbách nelegitímne, neoprávnene, - /nesplnil, nedodržal elementárne podmienky volebného zákona = sumu na kampaň/!, získal nezákonne dokonca politickú prezidentskú moc ! Arogantne si dovolil porušiť občianke právo iných, rovnosť príležitostí, rovnocennosť, rovnoprávnosť politickej prezidentskej súťaže, prekročiť zákonnú sumu, predopoval to až na korupčný rozdiel o 1 213 320 eur. Už len akt porušenia zákonnej podmienky – sumy navýšenia -je relevantný a stačil na vylúčenie A.Kisku z prezidentských volieb. Nikto si doteraz nevšimol, že porušil zákon!

Nastalo nezvyčajné ticho ! Nikomu to z kompetentných doteraz ani nevadí, ani zametačom pravdy kpt. Tomášovi Mikulášovi, prokurátorovi JUDr. Michalovi Horváthovi a teraz už aj špeciálnému prokurátorovi JUDr. Dušanovi Kovačikovi, PhD. Neurobili si obyčajný ľudský mentálny a právny audit ! Dokonca ani, ako ex offo ?! Kto žmúri OKO nad A. Kiskom ?! Prečo ho asi doteraz tolerujú?! Verejné tajomstvo ?!

Všetci traja sa navzájom alibistickí odvolávajú, vyhovárajú, a nie, aby konali !Aspoň priznali , že zákonná suma je prekročená, ale to má riešiť a dať pokutu MF SR! Nezmohli sa ani na povinné ex offo ! Podľa ich písomnej prokurátorskej trestnej logiky je zrejmé, že vytvorili a tvoria nečakaný precedens ! Podľa nich to teda vyzerá tak, že ak kandidát poruší volebný zákon SR, zdôrazňujem zákon, netreba ho ani trestne stíhať, nie je to trestný čin, avšak stačí mať dostatok peňazí, zaplatiť pokutu a môže byť hoci kto prezidentom SR! Avšak nie je doteraz preukázaný verejný, oficiálny písomný doklad od MF SR, či nejaká pokuta vôbec bola udelená a nieto ešte zaplatená ?! Vážna trestnoprávna ľahostajnosť, bezduchosť na najvyššej právnej úrovni ! Až kam sme sa to dostali ?! Kde je tu morálka, vyšší princíp?! Nepoznaná hodnota....! To je predsa úbohé, trapné a scestná filozofia, výkon trestného práva u našich prokurátorských spravodlivých osvietených mušketierov – vazalov. ! Nechcú vidieť, identifikovať, komplexný právny aspekt, dosahy, rozvrat, status svojich činov na postavenie zákonnej voľby prezidenta SR.

Naraz všetci kompetentní od politikov, politických strán počnúc až po.......nepoznajú, nechcú poznať rozprávku „ cisárove nové šaty.“ ale fakt je naozaj taký, že cisár je totálne nahý...?! Však, áno...?!

Je unikát, ako všade prítomná a aktívna Aliancia Fair-play, Transparenty Internationale, ombusmanka, IVO , médiá a iné akože demokratické inštitúcie, ktoré dokázali naraz nasadiť spoločné , slobodné „ byť ticho „?! Avšak asi nevedia, že aj ticho má svoju vážnu výpovednú morálnu, vecnú , praktickú , existenčnú, bilančnú, ekonomickú, historickú, politickú, politologickú a kompromitujúcu hodnotu, podobu ! Alebo žeby naraz všetci utrpeli vlčiu tmu, nechceli poznať elementárne počty, spoločensko-politickú degeneráciu objektivity videnia, v tak „ neviditeľnej , nepodstatnej téme, akte v spravodlivosti, zákona „ ako je politická, právna kultúra, voľba a status najvyššieho predstaviteľa v štáte. A naviac, keď kandidát na prezidenta SR, oligarcha, multimilionár nepozná, nevie, nechce poznať, zabudol naraz elementárne počítať rozdiel medzi zákonnou 132 775 eur a o dopovaný korupčný rozdiel 1 213 320 eur. Už väčšiu ich vlastnú pracovnú kompromitáciu si neviem ani predstaviť !Treba ďalej zvážiť, či takéto „ demokratické inštitúcie rešpektovať“, alebo ukončiť ich nekorektnú nečinnosť , keď je zrejmé, aký podvod sa stal na Slovensku?!

Na Slovensku je to tak, a stávajú sa neuveriteľné, počtárske politické skutočnosti, zvrátenosti ! Matematická očná optika už nepustí a niekomu ani neslúži, všakže..? Asi však existujú veci, okolnosti, fakty, morálka, kultúra, demokracia, zákony, ktoré nepustia, ale niektorých zjavne existenčne, morálne, prakticky presahujú ! A je viac než pozoruhodné, fakticky usvedčujúce, ako sa len môže zdať, že sa hrá niečo, čo sa nemá – veľká, zbytočná, viditeľná zákulisná neférová prezidentská tichá politická hra ! Inak je to ťažko pochopiteľné a uveriteľné ! Je isté, že nadchádzajúce predvolebné diskusie, parlamentné voľby, majú dostatočne vážnu tému na diskusiu a dajú politickú, právnu, občiansku volebnú objektívnu odpoveď !

Napriek tomu, že algoritmus - získavania moci A.Kisku je utajovaná skutočnosť, už len bežná faktická optika nepustí ! Ide o účelový, viditeľný ,sofistikovaný, právny, bezpečnostný, udržiavací spôsob uchovať A.Kisku na poste prezidenta SR ! Avšak pre objektívnych, zrelých novinárov, politológov, politikov, odborníkov, občanov je tento variant až moc priehľadný, čitateľný. Je to nekultúrne, nehorázne prezidentské politické divadlo už na európskej scéne !

Aj v USA, Nemecku museli prezidenti rezignovať ! A MY nie sme predsa horší demokratický a právny štát ako USA, Nemecko ! Všakže...? Je v záujme Slovenska, aby sme si po týchto politických kiksoch A.Kisku, aspoň ako tak zachovali dobré prezidentské meno, vážnosť, česť, renomé, úctu, dôstojnosť ako v USA a v Nemecku !

A.Kiska vediac, ako získal kontroverzne, nelegálne, nezákonne moc, ihneď asi za pomoci právnych poradcov za prioritnú úlohu po nástupe si asi len presne a len náhodou vybral, menoval z množstva kandidátov Danielu Švecovú do funkcie predsedkyne NS SR. Žeby ozajstná náhoda...?! A v rámci reciprocity, keďže D. Švecová má už svoj vek, A.Kiska zvoláva a snaží sa cez rôzne „ demokratické grémia, konzultácie, politické strany“ navrhnúť a predĺžiť zákonný vek sudcov do 7O rokov. Dôvod je neprehliadnuteľný! Aby menovaný garant demokracie na NS SR dohliadal, vytrval a chránil, pokiaľ bude ON, A.Kiska pri moci !

Taktiež nebýva politickým, strategickým a tobôž z postavenia hlavy štátu, prezidentským protokolom, zvykom, aby právne, morálne čistý, neprestreľný, netrestaný prezident SR, utekal len tak na GP SR umocňovať svoj status ?! Ale ON áno, a v utorok 21.apríla 2015 ho prijal za veľkej mediálnej podpory generálny prokurátor J.Čiznár a špeciálny prokurátor D. Kovačik ! Žeby zas náhoda..?! A.Kiskove slová po návšteve GP SR odzrkadľujú zjavne, čitateľne stav jeho mysle, krokov a zámerov, citujem: „ pána generálneho prokurátora poznám, vnímam, ako človeka ktorému skutočne ide o spravodlivosť a zákonnosť! “ A vymaľované, upratané...asi takto verejne vybavil, obhájil 5 rozsudkov NS SR a volebnú korupčnú kampaň na GP SR !

Podľa záznamov sa pýtal p. J.Čiznára na niektoré konkrétne kauzy, ktoré stále neboli dotiahnuté do konca ! Prepásol však šancu - KAUZU, že nezačal kauzami od seba 5x od NS SR, prezidentské voľby, Majského. .... všakže..? Ale o tom sa v správe už nepísalo...! Prečo asi bol taký rovnejší medzi rovnými, až vysoko tolerantný, zhovievavý, ústretový práve k sebe … a že vraj bojuje proti korupcii …..a tak prečo nezačal práve náhodou od seba....a....sebareflexiou ?! „ To se nikto nedoví...“ ?! “ Všakže...?!

A dokonca si dovolil takú hrubú netaktnosť, nekorektnosť, citujem: „ diskutovali o tom, že ľudia na Slovensku stále majú pocit, akoby právo neplatilo pre všetkých. Ako keby tu stále bola istá skupina nedotknuteľných“! Právo platí, ale nie pre oligarchu A.Kisku.

Zas náhodou a znovu zabudol, / ak áno, nie je hanbou využiť GinkoPrimMax. Ak sa už nedarí si spomenúť..../, že ten pocit sa začína práve od najvyššieho postu hlavy štát …od NEHO - A.Kisku! A že všetko ide od hora a zvrchu...smerom dole ?! Je smutné, že ako oligarcha, /ne/politik nemá nato, také jednoduché skutočnosti asi stále pochopiť !

Dokonca ani vôbec nepozná istú skupinku nedotknuteľných... oligarchov ?! Zas však iba len náhodou nezačal, nemenoval seba...., a chce riešiť iných …?! Od seba však nezačal A.Kiska ?! Stráca voči sebe súdnosť, nemá svedomie, pamäť alebo sa nepozerá do zrkadiel v prezidentskom paláci, kto je TAM ?! Toto sa nemôže stať ani ….istane, ale Slovensko je „ nadšené “ a podľa IVO demokracia sa zvyšuje, ak je A.Kiska TAM! Uff..!

NS SR vydal 5 uvedených právoplatných rozsudkov a bola jednoznačne porušená demokratická, objektívna, rovnosť príležitostí, rovnocenná, rovnoprávna volebná kampaň sumách, teda volebný zákon ! A dokonca A.Kiska je ešte stále v úrade, v pozícii akože hlavy suverénneho demokratického štátu a prezidenta SR..?! To sú ale paradoxy ..?! Doteraz to žiadny kompetentný orgán, nejaká komisia, osobnosť verejne nevysvetlila, nekorigovala ?! Aj napriek tomu, že prezidentské princípy, zákony, pravidlá, sumy, podmienky na prezidentskú volebnú kampaň sú k dispozícii ! Všakže...?! A kde je potom problém...?! Žeby nebodaj výkon ..?!

To akoby právo neplatilo pre všetkých..., všakže pán A.Kiska?! …. Alebo iba pre istú skupinku oligarchov, nedotknuteľných...,všakže pán A.Kiska?! Pre A.Kisku zákon o prezidentskej kampani neplatí, ani suma nie, všakže pán A.Kiska ?! Žeby ani nezákonná, nelegitímna, volebná kampaň a 5 x potvrdená morálka, výkon v rozsudkoch NS SR ?! A čo vlastne platí, ak nie zákon, podmienky, sumy, morálka, spravodlivosť pán A.Kiska?! Vlastnými oficiálnymi slovami ste sa odhalili, priznali, potvrdili a sám ste sa usvedčili z podvodu ! Skončite s prázdnymi, planými, zbytočnými, nedôveryhodnými, umelo písanými rečami !

Slovenská prezidentská história, vedomia, svedomia, pamäti národa si Vás bude navždy pamätať pre Váš politický, volebný oligarchický podvod – finančnú manipuláciu, dopovanú finančnú volebnú kampaň - korupciu ! Všetko je náležite zdokumentované...!

Avšak Slovensko nepotrebuje na poste prezidenta SR človeka chorobne posadnutého mocou, rizikového 5 násobného recidivistu, delikventa s činmi, ktoré vedú ku konfliktom so zákonom, či mravným, morálnym predpisom, problematickým ústavno právnym riešeniam, pripadne trestným činom, priestupkom a vzbudzuje verejné a politické pohoršenie.

Je politicky, hodnotovo úbohé, ak sa niekto po /ne/poznaní 5x rozsudkoch, nedodržania volebnej sumy, ešte dožaduje nejakej kultúrno – spoločenskej, politickej záštity, spolupráce od A.Kisku nad nejakou, hoci i tou najmenšou akciou ! A naviac, čo je to za prezidenta SR, reprezentanta Slovenka, ktorý nemá vyriešené základné politické a rodinné záležitosti, a nevie, že k pápežovi sa nechodí každý deň, ako na výlet a ako len ON chce, ale reprezentovať manželkou! ON išiel reprezentovať nie seba, ale kultúrnu politiku slovenkého národa do Vatikánu. Po týchto a iných kiksoch, či si to aj ON vôbec uvedomuje..?!...

A.Kiska s takýmto politický nežiadúcim, odsúdeniahodným profilom nie je všeobecne považovaný, ako všestranný morálny vzor spoločnosti, nemôže byť vzorom zárukou pre mládež a dôstojným reprezentantom nášho štátu s takou pochybnou, rizikovou minulosťou doteraz všemožne mediálne zatajovanou ! Ani bežné firmy už neberú človeka s takým nežiadúcim profilom a nieto ešte štát na post prezidenta SR..?! Je to blamáž Slovenska, ako celku, že sa to vôbec stalo...!! V iných štátoch, čo i len nejaké drobné podozrenie existuje už kandidát odstupuje, a nieto ešte s takýmto „ vycibreným, vyšperkovaným profilom "! Slovensko sa stalo takto svetovým politickým a prezidentským unikát! Už ideme za politické, prezidentskej, morálne hranice absurdnosti !

Kdeže si kultúra, právo, demokracia...Slovenska ?! Žeby sme si pestovali nejaký zbytočný revitalizovaný KULT A. Kiskovej nedotknuteľnosti, osobnosti v našom právnom už európskom rezonančnom priestore, pod nejakou nedovolenou, zvláštnou neprijateľnou záštitou?! Ale to predsa na Slovensku už bolo ! Vzbudzuje to verejné rozhorčenie, pobúrenie...!

Od pátra A.Srholca dostal A.Kiska odpoveď na otázku, akú víziu, základné posolstvo má ako prezident postaviť pred našu krajinu. " Páter A. Srholec mu povedal - vráťme na naše Slovensko kultúrnosť...! A.Kiska znovu nepochopil., že nemá politický kredit …. a že treba odísť z postu nezaslúženého, nelegitímneho, nezákonného prezidenta SR! Včera bolo neskoro !

Kultúra je hodnotový systém, pojem a má široko spektrálny spoločenský, politicky, ekonomicky, občiansky... dosah.. Sú v SR veci, právo, zákonnosť, skutočnosti, fakty, ktoré nemožno pre kultúru politiky a politickej kultúry prejsť mlčaním na Slovensku. Oblek, auta, lietadlá, peniaze, rezidencie, chaty, bohatstvo nerobí človeka veľkým, ak absentuje synergia, integrácia uctievania, stimulovania hodnôt kultúry, činov, výkonov, morálky, politiky a v tomto prípade prezidentskej ! Ale kultúra, správanie, vystupovanie, múdrosť, zákonnosť, rodina, bezúhonnosť, sebareflexia, úcta, rešpekt k zákonom je to, na čom stojí a padá veľkosť verejného činiteľa, post človeka, osobnosti, charakteru, morálky a dokonca aj prezidenta ! A.Kiska je takto vrchný politický neprijateľný zjav demokracie, ktorý treba urgentne politicky riešiť ! Netreba udržiavať tento zblúdený stav umelou politickou infúziou.

Prezidentské voľby môžu byť zároveň s parlamentnými v marci 2016 ! Konečne sa korektne naplní volebný zákon. Volebné orgány si dajú pozor na minulosť kandidátov . A sumy na volebnú kampaň budú kontrolované, ako predpisuje volebný prezidentský zákon ! Ušetríme ! Politický prezidentský kredit sa možno časom utrasie. Politici nášho štátu SR sú zodpovední svojím občanom za stav zákonnosti, práva, morálky v štáte...! A kde sú v tomto prípade? Majú však veľkú šancu - novú voľbu , ak dovtedy odstúpi z postu A.Kiska, v rámci parlamentných volieb ! Slovensko si nezaslúži podporovať, dokonca rešpektovať posmech, povrchnosť a či delikventské prezidentské bizarnosti ! Hádam, už A.Kiskovej politickej predvolebnej prezidentskej hanby už stačilo !

Nastala vážnosť chvíle...odmietnutie posmechu, nekompetentnosti, a povrchnosti už bolo dosť a dôvodov je veľa! Treba konať! Chystá sa, pripravuje pred prezidentským palácom v BA protest, demonštrácia za odchod A. Kisku z pozície prezidenta SR !

Moje SLOVÁ, argumenty SÚ ČINY v prospech a v záujme prezidentskej právnej kultúry, procesu demokracie Slovenska. Mlčanie kompetentných je však farizejstvo, sabotáž na demokracii, národe - Slovensku.

Kto chce zo zodpovedných, aby Slovensko kráčalo, behalo v Európe v cisárových nových šatách ... ?! Ja nie...!

------------------------------

HN blogy : Dr. Marián Ostatník, CSc.
1/ Prezidentské voľby 2014 už demaskované ! Prvé historické trestné oznámenie na prezidenta SR A.Kisku bolo podané už 23.4.2015 na GR SR ! 15.6.2015
2/ Minulosť A. Kisku už nikdy nie je minulá...! Verejný test právneho štátu, demokracie, zákonnosti, ľudských práv na Slovensku ! 22.6.2015
3/ Oligarcha A. Kiska porazil seba, „ zneuctil zákon,“ voličov, volebné orgány o dopovaný korupčný rozdiel 1 213 320 eur. Prezidentská volebná „ GORILA “ v priamom prenose na Slovensku !
4. 7. 2015 4/ A. Kiskovi inseminátori, zametači pravdy kpt. Tomáš Mikuláš, prokurátor JUDr. Michal Horváth si vyslúžili trestné oznámenie za prokurátorské poddanstvo, servilnosť, oligarchovi, uzurpátorovi prezidentskej moci v SR ! 12.9.2015
5/ Morálny, charakterový problém A.Kisku voči majstrovi sveta Petrovi Saganovi...! Protest...! 2.10.2015

spachal-prezident-kiska-vlastizradu
spachal-prezident-kiska-vlastizradu

Sľúbil ste, že budete dbať o blaho slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike, že si svoje povinnosti budete vykonávať v záujme občanov a budete zachovávať a obhajovať ústavu a ostatné zákony.

Od nástupu do vašej funkcie , sa udialo niekoľko zarážajúcich udalostí na ktoré je nutné reagovať.
Ako prezident ste priamo podriadený ústave, platným zákonom a môžete čeliť hrozbe odvolania z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním a prezidenta možno stíhať iba za úmyselné porušenie ústavy alebo za vlastizradu.

Mám dôvodné podozrenie, že ako prezident porušujete ústavu, ste v spojení s cudzou mocou a vykonávate príkazy cudzej moci, ktoré sú proti záujmom Slovenskej republiky. Rovnako mám podozrenie, že ako prezident, svojou činnosťou podporujete prejavy extrémizmu, fašizmu a neonacizmu. Podporujete porušovanie ľudských práv a nabádate k porušovaniu ľudských práv iné osoby.
Tieto podozrenia sú zároveň podozrením, že svojou činnosťou ste naplnil skutkovú podstatu spáchania trestného činu vlastizrady, podľa §311, Trestného zákona.

V pozícii predsedu ASV je pra mňa veľmi ťažké vysloviť takéto podozrenie voči vlastnému prezdientovi a hlavnému veliteľovi Ozbrojených síl SR, preto vás vyzývam, aby ste sa pred občanmi SR obhájil a udal dôvody prečo ste tak konal. Vyzývam vás pán Kiska, aby ste všetky svoje skutky dostatočne zargumentoval a jasne zdôvodnil a tým váš úrad očistil od všetkých upodozrievaní. Ako prezident ste povinný odpovedať na tieto dotazy, pretože ste bol zvolený v demokratických voľbách a zodpovedáte sa za svoje konanie občanom SR.

Ukrajina

Prezident Kiska viacnásobne vykonal služobné cesty na Ukrajinu, ako najvyšší ústavný činiteľ SR. Pri návšteve sa vždy priateľsky vítal s prezidentom Ukrajiny Porošenkom. Slovne ho podporil a chválil jeho kroky a kroky politickej reprezentácie Ukrajiny za riešenie situácie na východe UA, ako aj za snahy implementácie UA do EÚ. Túto podporu vykonával s vedomím, že Ukrajina má vo svojich vojenských uskupeniach hnutia, ktoré sa otvorene hlásia k ideológiám nacizmu a fašizmu.V nedávnej dobe sa tieto polovojenské neonacistikcé zoskupenia priblížili k hraniciam SR a vykonávali teroristickú činnosť, čim bezprostredne ohrozili SR a dá sa očakávať , že aj v budúcnosti budú ohrozovať bezpečnosť SR.
Prezident Kiska otvorene podporoval puč na Ukrajine tzv. “ Majdan “, ktorý vykonávali predovšetkým polovojenské neonacistické hnutia hlásajúce sa k odkazu vojnového zločinca Banderu. Prezident Kiska sa zúčastnil výročia osláv tohoto puču, čím vážne poškodil dobré meno Slovenska a to obhajovaním zverstiev neonacistov napr. v Odese a na Donbase. Prezident Kiska sa zaviazal na konferencii NATO vo Walese , že Slovenská armáda bude školiť vojakov ukrajinskej armády, v ktorej radoch bojujú príslušníci neonacistických zoskupení. Mám dôvod si myslieť, že prezident podporuje nacizmus a fašizmus , že kolaboruje s politickou reprezentáciou štátu, ktorý nielenže toleruje, ale aj podporuje nacizmus. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

NATO / Wales

Prezdient Kiska na konferencii NATO vo Walese, sa zaviazal zriadiť na Slovensku základňu NATO v Poprade. Táto základňa by mala slúžiť aj na uskladnenie munície. Týmto by sa stalo Slovensko vojenským cieľom v prípade vypuknutia konfliktu medzi NATO a Ruskom. Na takomto geopolitickom konflikte nemá Slovensko žiadny záujem. Tento prístup nášho prezidenta nás priamo vťahuje do bezprostrednej hrozby vojenského konfliktu medzi NATO a Ruskom.
Prezident Kiska týmto nadradzuje záujmy cudzích mocností a organizácií nad záujem Slovenskej republiky. Takýto postoj prezidenta poškodzuje SR a priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Prezident Kiska na porade s Generálnym tajomníkom NATO bol vyzvaný na zmenu doktríny obrany Slovenskej republiky, ktorá sa má upraviť so zámerom zmeny spôsobilosti obrany štátu pred vonkajším nepriateľom, na spôsobilosť rýchlej nasaditeľnosti Slovenskej armády ( rozumej vyvedenie armády za hranice Slovenska ) , pre expedičné potreby NATO. Ide teda o snahu obmädziť suverenitu SR zmenou aktuálnej doktríny obrany štátu. Kedže NATO zameriava všetku svoju pozornosť na možný konflikt s Ruskom, je možné predpokladať , že občania Slovenska, v prípadnom vojenskom konflikte budú umierať za záujmy cudzej mocnosti. Ďaľej z porady s tajomníkom NATO vyplynula snaha o potlačenie základných ľudských práv, konkrétne slobody prejavu a to prostredníctvom deklarovanej “ komunikačnej kampane “ ktorá sa má zamerať na potláčanie názorov Ruska na dianie na Slovensku, vo svete a naopak silno presadzovať názory USA , EÚ a NATO. Prezident Kiska na jednej strane upoznornil na ruskú propagandu na území SR a na druhej strane presazduje propagandu USA a NATO na území SR. Komunikačná kampaň, ktorú podporuje prezident Kiska je jasným prejavom jednostrannej propagandy v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Anexia Krymu

Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z anexie Krymu. Anexia znamená obsadenie územia násilnou formou , bez slobodne prejaveného súhlasu obyvateľov. Prezident Kiska odsúdením začlenenia Krymu do RF, ignoruje základné ľudské právo slobody prejavu a referendum ako základný nástroj demokracie. Na Kryme prebehli dve právoplatné referendá , jedno z čias rozpadu SSSR a v roku 2014, ktorými obyvatelia Krymu vyslovili prianie pričleniť Krym k Rusku. Neuznaním posledného referenda , prezident Kiska neuznal základné ľudské právo vyjadriť slobodne svoj názor, čím poškodil meno Slovenskej republiky vo svete.
Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z expanzie. Expanzia znamená použitie vojenskej sily proti inému s cieľom zabrať jeho územie, čo sa na Kryme nestalo. Prezident Kiska označuje demokratické referendum za anexiu, účelne tým ovplyvňuje mienku občanov SR v prospech cudzej mocnosti.
Touto činnosťou, prezident Kiska priamo poškodzuje meno SR , ohrozuje bezpečnosť a hospodárstvo Slovenskej republiky. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Čierna Hora

Prezident Kiska obhajuje vstup Čiernej Hory do NATO. Čiernu Horu považuje pre vstup do NATO za pripravenú. Poukazuje na silný vplyv Ruska v tomto štáte a preto podporuje zintenzívniť tlak na Čiernu Horu a to napriek tomu, že verejná mienka nieje dostatočne naklonená vstupu do NATO. Takýmto postojom sa priamo vmiešava do záležitostí cudzieho štátu v prospech cudzej mocnosti.

Turecko / Erdogan

Prezident Kiska prijal s navyššími poctami Tureckého prezidenta Erdogana, ktorý presadil v svojej krajine zákon, kde polícia môže strielať do demonštrantov, vydal rozkaz strielať do demonštrantov a ktorý podporuje korupciu v štáte. Prezident Erdogan šíri náboženskú, etnickú a rasovú neznášanlivosť , podporuje myšlienku integrácie moslimov v Európe bez asimilácie. Prezident Kiska označil prezidenta Erdogana za priateľa Slovenska a oceňoval demokratické kroky, ktoré robí Turecko v smere k EÚ a vyslovil sa , že Turecko je ostrovom stability a prosperity. Prezident Kiska svojimi postojmi a názormi na stav spoločnosti v Turecku, znevážil základné princípy demokracie.

Let MH17

Prezident Kiska obvinil Rusko z vyhýbania sa spravodlivosti, klamstva a strachu z vyšetrovania zostrelenia letu MH17 nad Ukrajinou. Znevážil prezidenta Putina a obvinil ho z rozvracania štátu a nabáda občanov Ruska k prekonaniu “ ideologickej bariéry “ čo môže byť pochopené ako nabádanie na puč voči administratíve prezidenta Putina, napriek tomu , že podpora Putina od občanov Ruska je viac ako 80%. Obvinenie sa týkalo veci vetovania vytvorenia tribunálu , ktorý by odsúdil páchateľov zo zostrelenia letu MH17. Prezident Kiska týmto priamo podkopáva základné hodnoty demokracie a podnecuje k obchádzaniu demokratických procesov, kedže tribunál nieje možné zriadiť skôr, ako bolo ukončené dôkladné vyšetrovanie prípadu, ktoré označí páchateľov. Prezident Kiska svojim vyjadrením priamo zasahuje do vecí cudzieho štátu, hanobí základy demokracie , hanobí spravodlivosť, ako hlava štátu hrubo poškodzuje dobré meno Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Emigranti / Gabčíkovo

Prezident Kiska obhajuje postoj EÚ vo veci migrácie utečencov, kvót pre utečencov a rozhodnutie premiéra Fica o umiestnení stoviek utečencov na území SR v Gabčíkove, vrámci medzivládnej dohody s Rakúskom. Neberie do úvahy referendum v Gabčíkove a upozorňuje občanov , že záväzky voči iným štátom sú nadradené záujmom občanov, že očakávania EÚ su nadradené očakávaniam občanov SR. Prezident Kiska porovnáva občanov Slovenska, ktorí museli vycestovať za prácou do Rakúska s utečencami, ktorých plánovali umiestniť v Gabčíkove. Občanov Slovenska obviňuje so zámerného šírenia strachu a z rasovej a náboženskej neznášanlivosti. Takýto postoj poškodzuje záujmy občanov SR a ohrozuje vnútornú bezpečnosť SR . Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Ľudské prava

Prezident Kiska je presvedčený, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. Týmto postojom priamo pošliapal základné ľudské práva a slobody, spáchal zradu voči občanom SR v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Proganda na území SR

Prezident Kiska sa vyjadril, že demokratické šírenie vlastných názorov považuje za platenú informačnú kampaň, že ide o účelovú a platenú dezinformáčnú kampaň zo strany Ruska. Vyzval na boj proti tejto propagande. Prezident Kiska označuje za propagandu len informácie z Ruska, avšak o vojnovej propagande NATO a propagande USA sa nezmieňuje. Svojimi vyjadreniami nabáda občiansku spoločnosť a politickú reprezentáciu SR, aby jednostranne odsudzovali ruskú propaganda a podporovali vojnovú propagandu NATO a ekonomické záujmy USA. Svojou činnosťou priamo vyzýva k zhoršeniu vzťahov s Ruskom, ktoré je významným ekonomickým partnerom SR. Činnosť prezidenta priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu SR, tým že zvyšuje riziko zatiahnutia SR do vojny medzi NATO a Ruskom. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Záver

Prezident Kiska svojou protištátnou činnosťou hrubo poškodzuje záujmy Slovenskej republiky a hrubým spôsobom ignoruje vôľu občanov SR, zaťahuje SR do možného vojenského konfliktu mocností. Prezident Kiska podporuje činnosť mimovládnych organizácií ako CEPI a CENAA, ktoré pracujú pre záujmy USA, NATO a ovplyvňujú verejnú mienku nielen v prospech USA a NATO, ale ich vedúci predstavitelia priamo označujú Rusko za agresora a vyjadrujú názor, že Ukrajina bojuje s Ruskom a na Ukrajine bojuje regulérna Ruská armáda a to bez akýchkoľvek dôkazov. Tieto organizácie v ktorých pracujú občania SR, svojou činnosťou podnecujú na vojenský konflikt medzi NATO a Ruskom , sú v spojení s cudzou mocou a pracujú v jej prospech, čím priamo ohrozujú bezpečnosť a suverenitu SR. Kedže tieto organizácie priamo spolupracujú s MOSR a úradom prezidenta, a sú priamym ohrozením pre bezpečnosť a suverenitu SR, za činnosť týchto organizácií nesie prezident Kiska plnú politickú zodpovednosť.

Ako predseda Asociácie Slovenských Vojakov, vyzývam prezidenta Kisku, aby verejne vyvrátil tieto podozrenia a aby vysvetlil dôvody svojho konania v opačnom prípade podám podnet na ústavný súd SR, na prešetrenie predmetných porušení ústavy a platných zákonov SR.

Predseda Asociácie Slovenských Vojakov
Ing. Jozef Žarnovičan
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 3. 2019, 16:26 avatar
a blondinecka este nie je prezidentka a uz rozdava takymto zlocincom milosti verejne vypusti z ust ze sem treba nastahovat americku armadu odovzdat im dve vojenske letiska a vyhlasit rusku vojnu obidvoch zavriet az scernaju
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:46,  Tiež si nemyslím, že by to mal veľmi popletené. Píše predsa "Nie fašizmu...
dnes, 07:43,  V Bytči som nikdy nebol, ale prvé hokejky, s ktorými sme sa hrávali na ulici, mali názov...
dnes, 07:38,  Aj ten potocik ci rybnik s tymi rybami , je pekne spraveny ,,,
dnes, 07:36,  Pekne male namestie , maju tam super zmrzlinu ,,,,
dnes, 07:32,  Nie Edo on to nemá popletené keby si sa nad tým dokázal reálne zamysliet čo ty nedokážeš...
dnes, 04:55,  “Zlý otrok (žiak, učeník), budem ťa súdiť podľa tvojich vlastných slov…” - Lukáš...
dnes, 02:27,  https://www.facebook.com/events/484740032235960/ FAŠISTI SA CHYSTAJÚ DO NÁŠHO MESTA...
dnes, 02:23,  www.diskusneforum.sk/tema/malo-mi-plati PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59 ja nemam nic a...
dnes, 02:20,  Veď toto je vynikajúca diskusia.
dnes, 01:55,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 01:54,  Ved pockajte vy Sionfasisticke vlastizradne protislovenske prychoteroristicke zvratene uchylacke...
dnes, 00:59,  Pozrite si aj vy a vychutnajte si ako nacizmus dostal napiču od zdravého rozumu A ak tu...
dnes, 00:51,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83772848_2559762290969685_846044515054649344_o.jp...
dnes, 00:49,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/82532493_2559829930962921_21211625379269...
dnes, 00:47,  Drbnutý Jakobín tu chodí po Kancli jak zmyslov zbavený! Že nech podvádza, jak podvádza,...
dnes, 00:35,  https://www.rbc.ru/society/22/01/2020/5e2817819a7947f317a7916c
dnes, 00:34,  Rating úrovne demokracie v Rusku vzrástol a dosiahol úroveň Konga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
dnes, 00:32,  A už tu máme index korupcie a na tomto poli Rusko veru ani tento rok nezaháľalo!!!!!!! V...
dnes, 00:31,  nikto sme my
dnes, 00:30,  https://1.bp.blogspot.com/-xlsQ_958I14/XimPmVV4k_I/AAAAAAAAZwY/6wh13WZlt7kj1l7oqz2zodhVG_cn9-ZQgC...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 881 bytes in 0,535 seconds)