hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Najbeštiálnejšie vraždy a mučenie robili ateisti. Majú na svedomí 12 000 000 miliónov obetí. A nech ešte niekto obhajuje týchto zločincov -ateistov.

príspevkov
37
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 13.10.2016 22:35
posledná zmena 14.10.2016 23:01
1
2

1. 13.10.2016, 22:35

http://martyredintheussr.com/about.html

13.10.2016, 22:38
"In total, the number of Christians who were martyred under the militant state atheism of the USSR is around 12 million."

Spolu je to 12 miliónov zabitých kresťanov od zverských ateistov v ZSSR.


A keď niekto ešte bude obhajovať ateizmus a žiadať ateizáciu v štáte a v školstve nech berie na vedomie, že šíri zločin a zverstvo, ktoré musí byť vylúčené z ľudskej spoločnosti.
none
8

2. 13.10.2016, 22:38

"In total, the number of Christians who were martyred under the militant state atheism of the USSR is around 12 million."

Spolu je to 12 miliónov zabitých kresťanov od zverských ateistov v ZSSR.


A keď niekto ešte bude obhajovať ateizmus a žiadať ateizáciu v štáte a v školstve nech berie na vedomie, že šíri zločin a zverstvo, ktoré musí byť vylúčené z ľudskej spoločnosti.

13.10.2016, 22:47
V štátoch po ZSSR je dnes väčšina kresťania, niekde prevláda aj islam.

Z toho si môžeme domyslieť napríklad, že vtedy to boli kresťania zločinci, len sa naoko tvárili ako ateisti. Aj Putin je dnes kresťan.
none
10

8. Lemmy 13.10.2016, 22:47

V štátoch po ZSSR je dnes väčšina kresťania, niekde prevláda aj islam.

Z toho si môžeme domyslieť napríklad, že vtedy to boli kresťania zločinci, len sa naoko tvárili ako ateisti. Aj Putin je dnes kresťan.

13.10.2016, 22:49
Nespravna a nelogicka argumentacia.
none
11

10. 13.10.2016, 22:49

Nespravna a nelogicka argumentacia.

13.10.2016, 22:50
Prečo? Zdôvodni svoj nesúhlas.
none
14

2. 13.10.2016, 22:38

"In total, the number of Christians who were martyred under the militant state atheism of the USSR is around 12 million."

Spolu je to 12 miliónov zabitých kresťanov od zverských ateistov v ZSSR.


A keď niekto ešte bude obhajovať ateizmus a žiadať ateizáciu v štáte a v školstve nech berie na vedomie, že šíri zločin a zverstvo, ktoré musí byť vylúčené z ľudskej spoločnosti.

14.10.2016, 05:55
Rad by som vedel, kto z ateistov obhajuje Stalina ako moralneho cloveka.
Tiez by som chcel vediet, ako ateizmus suvisi s moralkou, ked je to len odmietanie tvrdeni bez dokazov. Nemas na mysli humanizmus?
Ked tie zlociny suvisia s ateizmom, nie je toto horsie?
odkaz Tortures
A co toto?
odkaz
Ci snad toto?
odkaz
Alebo je tu potom este toto
odkaz
Nepoznam ziadneho ateistu, ktory by obhajoval stalina, poznam ale krestanov, ktori obhajuju genocidu, homofobiu, mysoginiu a nezmyselne nasilie v Biblii
none
16

2. 13.10.2016, 22:38

"In total, the number of Christians who were martyred under the militant state atheism of the USSR is around 12 million."

Spolu je to 12 miliónov zabitých kresťanov od zverských ateistov v ZSSR.


A keď niekto ešte bude obhajovať ateizmus a žiadať ateizáciu v štáte a v školstve nech berie na vedomie, že šíri zločin a zverstvo, ktoré musí byť vylúčené z ľudskej spoločnosti.

14.10.2016, 07:19
Ateizmus je len neviera v boha a iné sprostosti, nie je to žiadna ideológia , preto nič netreba vylučovať, každý normálny človek, ak si prejde dejiny náboženstiev, sa zákonite musí stať ateistom, náboženstvo je zlo a treba voči nemu rázne vystupovať...
none
3

1. 13.10.2016, 22:35

http://martyredintheussr.com/about.html

13.10.2016, 22:39
Kto chce byť ateistom, značí, že súhlasí s vraždami ateistov a schvaľuje zabitých 12 miliónov ľudí. Zločinci.
none
5

1. 13.10.2016, 22:35

http://martyredintheussr.com/about.html

13.10.2016, 22:41
a bojovníci za spravodlivosť nech kritizujú zločinný socializmus s ateizmom, toto sú ateisti a ich činy - milióny zabitých

odkaz
none
4
13.10.2016, 22:41
LP-ička: 12 000 000 miliónov

Vieš vôbec koľko to je? Rozmýšľaš vôbec pri písaní? Či si to skadesi slepo skopírovala?
none
6

4. Lemmy 13.10.2016, 22:41

LP-ička: 12 000 000 miliónov

Vieš vôbec koľko to je? Rozmýšľaš vôbec pri písaní? Či si to skadesi slepo skopírovala?

13.10.2016, 22:43
ako militatní ateista - suhlasis so zabijanim krestanov a vlastne slovne to aj na svojom webe robis
none
7

6. 13.10.2016, 22:43

ako militatní ateista - suhlasis so zabijanim krestanov a vlastne slovne to aj na svojom webe robis

13.10.2016, 22:45
Cituj ma, aby si sa stále neusvedčovala z klamstiev.
none
9

7. Lemmy 13.10.2016, 22:45

Cituj ma, aby si sa stále neusvedčovala z klamstiev.

13.10.2016, 22:48
preco pises svoj fanaticky web a proti komu? nic dobre v nom nemas a vsetko su to nebezpecne klamstva a tvoje vymysly? si militatny ateista, teda schvalujes zabijanie krestanov v ateisticko militantnom byvalom Sovietskom zvaze - to su tvoje hodnoty a ciele webu aj osobnosti,kde smerujes
none
12

9. 13.10.2016, 22:48

preco pises svoj fanaticky web a proti komu? nic dobre v nom nemas a vsetko su to nebezpecne klamstva a tvoje vymysly? si militatny ateista, teda schvalujes zabijanie krestanov v ateisticko militantnom byvalom Sovietskom zvaze - to su tvoje hodnoty a ciele webu aj osobnosti,kde smerujes

13.10.2016, 22:51
Teraz si sa príliš ľahko usvedčila z klamstiev. Nerob to však stále. Inak ti neuveria ani kresťania.
none
15

9. 13.10.2016, 22:48

preco pises svoj fanaticky web a proti komu? nic dobre v nom nemas a vsetko su to nebezpecne klamstva a tvoje vymysly? si militatny ateista, teda schvalujes zabijanie krestanov v ateisticko militantnom byvalom Sovietskom zvaze - to su tvoje hodnoty a ciele webu aj osobnosti,kde smerujes

14.10.2016, 07:10
Prečo nikto nekričí o GENOCÍDE SLOVANSKÉHO NÁRODA? Stačí ak spomenieme, že v časoch «dobrovoľného» masového krstenia Kyjevskej Rusi r. 988 – 1000 n.l. a Veľkej Moravy r. 991 – 1000, ktoré umožnil pseudoruský knieža Kyjevskej Rusi Vladimír Krvavý, bolo fyzicky zničené v podstate všetko dospelé obyvateľstvo, čo v prípade Kyjevskej Rusi znamenalo SEDEMDESIAT PERCENT všetkého obyvateľstva. Presnejšie, z niečo medzi 12 až 13 miliónov pôvodného obyvateľstva bolo 9 miliónov ľudí vyvraždených. Zatiaľ čo nezávislé, t.j. ne-cirkevné záznamy z krstenia Kyjevskej Rusi sa našťastie zachovali – kresťanská Cirkev nemá záujem uchovávať informácie o zverstvách, ktoré sama organizovala – s údajmi priamo z nášho územia to už je oveľa horšie. Pretože u nás dosiahli ešte «efektívnejší» výsledok ako na Kyjevskej Rusi – my už ani nevieme že sme pôvodom ten istý národ – môžeme predpokladať ten istý spôsob realizácie genocíd.

A to sme ešte iba pri Slovanoch, našich predkov.
none
17

9. 13.10.2016, 22:48

preco pises svoj fanaticky web a proti komu? nic dobre v nom nemas a vsetko su to nebezpecne klamstva a tvoje vymysly? si militatny ateista, teda schvalujes zabijanie krestanov v ateisticko militantnom byvalom Sovietskom zvaze - to su tvoje hodnoty a ciele webu aj osobnosti,kde smerujes

14.10.2016, 07:32
Lea daj nejaký link, na tých militantných ateistov, ináč tých veriacich v Rusku, zabíjali, pokrstený kresťania,aj Stalin bol pokrstený a dokonca bol študentom teológie...
none
18

17. 14.10.2016, 07:32

Lea daj nejaký link, na tých militantných ateistov, ináč tých veriacich v Rusku, zabíjali, pokrstený kresťania,aj Stalin bol pokrstený a dokonca bol študentom teológie...

14.10.2016, 07:38
A este si zabudol, ze sa nechal oslavovat ako modla a boli mu pripisovane aj zazraky. Stalinov komunizmus bol asi tak ateisticky, ako je dnesna severna korea, ktorej veli mrtvy muz a armadu vedie jeho syn/reinkarnacia 🙂
Oficialne ide ale o ateisticky stat a tak niektori intelektualne necestni veriaci vypustaju scestne tvrdenia.
none
13
14.10.2016, 03:10
súdružka fanatičky tak skús spočítať koľko milionov mrtvych má na svedomí kresťanstvo pri kolonizácii sveta...začni objavením ameriky
none
19
14.10.2016, 07:58
Na fore kopec ateistov aj takých ako tak slušných a kopec aj militatných ateistov a ani jeden sa neospravedlnil. A to si hovoria, že sa riadia etikou humanizmu - to je do popuku. A keď ešte niektorí ateista napíše blud typu hocijaký ateista lepší ako veriaci tak sa zasmejeme. Jasne, že sa neospravedlníte, lebo vám nie je ľúto 12 miliónov neviných obetí, lebo to robili ateisti presne ako vy - vtedy vraždy a genocidy sú v poriadku. Nuž hold preto aj červený drak - komunizmus, marxizmus a s ich šialenou diktatúrou ateizmu patria medzi nebezpečné systémy, ktoré musí slušná spoločnosť a človek, ktorý má aspoň trošku rozumu odmietnúť.
none
23

19. 14.10.2016, 07:58

Na fore kopec ateistov aj takých ako tak slušných a kopec aj militatných ateistov a ani jeden sa neospravedlnil. A to si hovoria, že sa riadia etikou humanizmu - to je do popuku. A keď ešte niektorí ateista napíše blud typu hocijaký ateista lepší ako veriaci tak sa zasmejeme. Jasne, že sa neospravedlníte, lebo vám nie je ľúto 12 miliónov neviných obetí, lebo to robili ateisti presne ako vy - vtedy vraždy a genocidy sú v poriadku. Nuž hold preto aj červený drak - komunizmus, marxizmus a s ich šia...

14.10.2016, 08:12
Lea, este raz, ktory ateista odobruje co vykonal Stalin a aky je suvis medzi ateizmom, teda nevierou voci tvrdenian, pre ktore nie su dokazy, a vyvrazdovanim ludi? Moze mi byt luto, kolko ludi nezmyselne umrelo, ale preco by som sa mal ospravedlnovat za ideologiu s ktorou nesuhlasim?
Ma podla Teba ateizmus nejaju zbierku zakonov, ktora prikazuje vrazdy?
Ak sa neospravedlnim za prehresky ideologie s ktorou nesuhlasim, tak tie prehresky odobrujem? Odkial pochadza taka logika?
Dovol mi sa spytat, jednal Boh dobre, ked vyvrazdil cele ludstvo az na 8 ludi v arche? Jednal spravne, ked v ranach egyptskych zmanipuloval faraona, len aby mohol vyvrazdit prvorodene deti? Su jeho zakony dobre?
Vsimni si, ze tam nikde neziadam ziadne ospravedlnenie, chcem len zistit, ci dokazes odlisit moralne chovanie od immoralneho
none
28

23. 14.10.2016, 08:12

Lea, este raz, ktory ateista odobruje co vykonal Stalin a aky je suvis medzi ateizmom, teda nevierou voci tvrdenian, pre ktore nie su dokazy, a vyvrazdovanim ludi? Moze mi byt luto, kolko ludi nezmyselne umrelo, ale preco by som sa mal ospravedlnovat za ideologiu s ktorou nesuhlasim?
Ma podla Teba ateizmus nejaju zbierku zakonov, ktora prikazuje vrazdy?
Ak sa neospravedlnim za prehresky ideologie s ktorou nesuhlasim, tak tie prehresky odobrujem? Odkial pochadza taka logika?
Dovol mi...

14.10.2016, 08:40
V 27cke sme vysvetlila sposob mojej logiky a argumentacie. Je to logika vsetkych ateistov, samovykladacov Biblie, protestantov, sektarov- nevsimol si si doteraz.

Ani jeden tu z ateistov za neospravedlni za zlociny a chyby ateistov, preto s nimi suhlasi a podporuje zlocincov. Blbe? Nelogicke? Nuz hold takou logikou oni idu na krestanov, predovsetkym katolikov a rkc. Tu na fore napr. aj protestanti sa spriahnu napr. so sektarom jehovistom, ked treba nakydat spinu a klamstva voci cirkvi.


Boh je vzdy laska a nic ine. To clovek sa rozhodol, Boh mu dal moznost - dostanes dobro, lasku a nebeske kralovstvo, staci viera a dorziavanie Bozich nariadeni skrz Bibliu, ktore su spravne vysvetlene a prezentovane cirkvou a knazmi, na cele papeza. Nechces Boh vyberas si hriech, vzburu - teda dobrovolne konas skutky diabla a tym padom sa hlasis k diablovi. Zvlastne? Pritiahnute za vlasy? Veru nie. Exituje Boh a existuje aj diabol- ako robis, tomu si sa rozhodol patrit. Mas slobodnu volbu, ak by Boh nenechal na svete posobit diabla nemal by si moznost vyberu. Je na tebe - chces pozehnanie alebo prekliatie, ako konas tak mas. Pisem sice akoby len tebe, ale je to myslene vseobecne.
none
33

28. 14.10.2016, 08:40

V 27cke sme vysvetlila sposob mojej logiky a argumentacie. Je to logika vsetkych ateistov, samovykladacov Biblie, protestantov, sektarov- nevsimol si si doteraz.

Ani jeden tu z ateistov za neospravedlni za zlociny a chyby ateistov, preto s nimi suhlasi a podporuje zlocincov. Blbe? Nelogicke? Nuz hold takou logikou oni idu na krestanov, predovsetkym katolikov a rkc. Tu na fore napr. aj protestanti sa spriahnu napr. so sektarom jehovistom, ked treba nakydat spinu a klamstva voci cirkvi. ...

14.10.2016, 11:19
Podla tejto logiky mas aj Ty dovod ospravedlnit sa za Stalinove zverstva. Nedokazala si totiz nijak, ze su spojene s ateizmom a s humanizmom uz vobec nie. Ateizmus nie je ideologia, nema vlastnu moralku ani ucenie, je to len odmietanie tvrdeni o nadprirodzene.

Ak my sa mame osobne ospravedlnit za chyby a zlociny ateistov, potom Ty to musis urobit u teistov, zacni Hitlerom a pokracuj vsetkymi obludnostami moslimov, az sa dopracujes k dnesnym "mensim" precinom voci osobnej slobode, slobode slova, homosexualom a v neposlednom rade detom.

Pride mi to totalne komicke, ked v jednom odstavci oznacujes ateistov za akesy bestie, ktore tym ze sa neospravedlnuju za cudzie zlociny (aj ked ich odsudzuju) s tymi zlocinmi suhlasia a hned v dalsom odstavci sa zastavas Boha stareho zakona, ktory vrazdil pravidelne, s chutou a bez zlutovania.
Ukazem Ti jeden priklad, v ktorom sme dufam kazdy moralnejsi, ako obavany Jahve.
Predstav si, ze Tvoje dieta vyrastie a uz Ta nema rado, protivia sa mu Tvoje nazory a nechce sa s Tebou bavit. Mas nutkanie ho zavrazdit? Citis zavan spravodlivosti pri predstave, ze ho sputas v pivnici a budes ho mucit kym budes zit? Ak si odpovedala nie aspon na jednu z otazok, si moralnejsia nez dobrotivy Boh, ktory nie je schopny sa vyrovnat ani moralke tych najhorsich masovych vrahov.
To co som popisal, je obraz rodica, ktory za jednorazove previnenie chce vymahat trest bez konca, to nie je obraz moralky, je to despotizmus vo svojej najhorsej forme.
none
34

33. 14.10.2016, 11:19

Podla tejto logiky mas aj Ty dovod ospravedlnit sa za Stalinove zverstva. Nedokazala si totiz nijak, ze su spojene s ateizmom a s humanizmom uz vobec nie. Ateizmus nie je ideologia, nema vlastnu moralku ani ucenie, je to len odmietanie tvrdeni o nadprirodzene.

Ak my sa mame osobne ospravedlnit za chyby a zlociny ateistov, potom Ty to musis urobit u teistov, zacni Hitlerom a pokracuj vsetkymi obludnostami moslimov, az sa dopracujes k dnesnym "mensim" precinom voci osobnej slobode, slobo...

14.10.2016, 11:25
múdro napísane!
none
35

34. Johny Pravda 14.10.2016, 11:25

múdro napísane!

14.10.2016, 11:30
Vrela vdaka, obavam sa ze to ale veriaci vytesnia ako vzdy 🙂
none
20
14.10.2016, 08:00
Podporujete masové vraždy a sami sa hlasíte s vrahovom - to je ozaj vizitka.
none
24

20. 14.10.2016, 08:00

Podporujete masové vraždy a sami sa hlasíte s vrahovom - to je ozaj vizitka.

14.10.2016, 08:24
(21.) Bud trollujes, alebo si najhlupejsia prispievatelka na tomto fore.
👍: Lemmy
none
26

24. 14.10.2016, 08:24

(21.) Bud trollujes, alebo si najhlupejsia prispievatelka na tomto fore.

14.10.2016, 08:29
Nehovor. Ja som si vsimla, ze tak bezne pisu v skoro v kazdom prispevku militanti ateisti aj ti tak normalni, rovnako tak pisu a protestanti, a samovykladaci Biblie su casto na urovni a sposobe ateistov - tak ti tiez takto pisu. Ked napisem nieco z cirkvi, nieco z katechizmu - pridu a ako sialenci zacnu davat linky na proticirkevne temy, na zosmiesnenie papeza alebo najnovsi objav Ludwig trpi pokrikmi, ze treba uznat, ze inkvizicia aj kriziciacke vypravy boli zlociny. Nuz hold, ked som taka ako je ok, lebo vacsina je tu takych. A k tebe tolko - asi trpis ucelovou slepotou, lebo ich nepriatelske a kriticke prispevky voci rkc ti nevadia. Ale to nic, svedtci to o tvojom charakter a mozno aj akejsi rozdovejnosti osobnosti(to ti pisem preto, lebo si mne pisal, ze mam nejaku dusevnu chorobu) tak ja som taka si "dochtorka" ako ty.
none
36

26. 14.10.2016, 08:29

Nehovor. Ja som si vsimla, ze tak bezne pisu v skoro v kazdom prispevku militanti ateisti aj ti tak normalni, rovnako tak pisu a protestanti, a samovykladaci Biblie su casto na urovni a sposobe ateistov - tak ti tiez takto pisu. Ked napisem nieco z cirkvi, nieco z katechizmu - pridu a ako sialenci zacnu davat linky na proticirkevne temy, na zosmiesnenie papeza alebo najnovsi objav Ludwig trpi pokrikmi, ze treba uznat, ze inkvizicia aj kriziciacke vypravy boli zlociny. Nuz hold, ked som taka ako ...

14.10.2016, 15:59
(27.) A z tohoto dovodu si myslis, ze podporujem masove vrazdy a hlasim sa k Stalinovi?

Tvoje cyklicke zmeny v style pisania a vyjadrovania sa vo mne vzbudzuju dojem, ze trpis urictym druhom dusevnej poruchy. Samozrejme sa mozem mylit.
none
37

26. 14.10.2016, 08:29

Nehovor. Ja som si vsimla, ze tak bezne pisu v skoro v kazdom prispevku militanti ateisti aj ti tak normalni, rovnako tak pisu a protestanti, a samovykladaci Biblie su casto na urovni a sposobe ateistov - tak ti tiez takto pisu. Ked napisem nieco z cirkvi, nieco z katechizmu - pridu a ako sialenci zacnu davat linky na proticirkevne temy, na zosmiesnenie papeza alebo najnovsi objav Ludwig trpi pokrikmi, ze treba uznat, ze inkvizicia aj kriziciacke vypravy boli zlociny. Nuz hold, ked som taka ako ...

14.10.2016, 23:01
Mozno by si mala uznat, ze o tvoje nediskusne temy v ktorom len skopirujes nejaky text nie je zaujem..
none
21
14.10.2016, 08:04
Ak oznacujeme veci za spatne ochudobnujeme svoje emocie akonahle sa negativnych hodnoteni zdrzite ziskate obrovsku vnutornu silu . Boli ste pre mna anjeli len vdaka vam som mohol zazit zazitok pokory, odpustenia , zazitok prijatia a potom prichadza klud . Ochutnal som zo stromu poznania dobra a zla.
none
22
14.10.2016, 08:11
Existuje vela foriem utrpenia ktore nam pripadaju normalne ze ju ani za utrpenie nepovazujeme mozno dokonca uspokoji vase ego podrazdenosr netrpezlivost hnev nezhody s druhymi ludmi. A vsetko to utrpenie si sposobujeme sami. Mame vo zvyku sposobovat utrpenie sami sebe maso pravdepodobne sposobujeme utrpenie aj ostatnym. Tohoto nevedomeho navyku sa zdavite tym ze si ho uvedomite. Utrpenie si nemozete sposobovat vedome.
none
25
14.10.2016, 08:27
Lae, atesita neverí v Boha a teda nema poznanie,neriadi sa Písmom .. No Katolicka cirkev resp. Kristova ako ty pises tvrdi ze je vedena pariamo Kristom ,leno ona pozna Písmo a predca sa dopustala zverstiev , vražd, genocidy atd atd a ty si nikde nad tým neprejavila ani kusok lutosti a neuznala si ze to bolo zle ako sa spravala cirkev v minulosti. A ty teraz vycistas nekatolikom ze neprejavili lutost nad vrazdami ktore konali ateisti? Uvazuj trochu nad sebou
none
27

25. Johny Pravda 14.10.2016, 08:27

Lae, atesita neverí v Boha a teda nema poznanie,neriadi sa Písmom .. No Katolicka cirkev resp. Kristova ako ty pises tvrdi ze je vedena pariamo Kristom ,leno ona pozna Písmo a predca sa dopustala zverstiev , vražd, genocidy atd atd a ty si nikde nad tým neprejavila ani kusok lutosti a neuznala si ze to bolo zle ako sa spravala cirkev v minulosti. A ty teraz vycistas nekatolikom ze neprejavili lutost nad vrazdami ktore konali ateisti? Uvazuj trochu nad sebou

14.10.2016, 08:31
Ateista cita Bibliu, aby v nej nasiel nieco proti Bohu a veriacim. Neboj sa poznaju a citaju Bibliu, to ze ju pouzivaju selektivne a vyberaju si len v nej to co im pasuje na kydanie to je druha vec. Ateista ma vieru aj poznanie - ich viera je kydanie na cirkev aj na Boha- to je ich ciel zivota a zivotna viera.
none
29

27. 14.10.2016, 08:31

Ateista cita Bibliu, aby v nej nasiel nieco proti Bohu a veriacim. Neboj sa poznaju a citaju Bibliu, to ze ju pouzivaju selektivne a vyberaju si len v nej to co im pasuje na kydanie to je druha vec. Ateista ma vieru aj poznanie - ich viera je kydanie na cirkev aj na Boha- to je ich ciel zivota a zivotna viera.

14.10.2016, 08:41
Co poznam ja mnohých veriacich tak bibliu maju niekde na policke a vedia len mozno kto bol Adam a Eva a nejaky Jezisko v jasliach , preto pochybujem ze dokonca nejaky ateista ju bude citat. A ateista nepotrebuje citat Bibliu aby v nej nasiel nieco zle a kydal na vas, staci poznat trochu dejiny RKC a tam najdes vela zleho, co ty tak urputne nechces uznat.
none
30

29. Johny Pravda 14.10.2016, 08:41

Co poznam ja mnohých veriacich tak bibliu maju niekde na policke a vedia len mozno kto bol Adam a Eva a nejaky Jezisko v jasliach , preto pochybujem ze dokonca nejaky ateista ju bude citat. A ateista nepotrebuje citat Bibliu aby v nej nasiel nieco zle a kydal na vas, staci poznat trochu dejiny RKC a tam najdes vela zleho, co ty tak urputne nechces uznat.

14.10.2016, 08:44
Vies co ovela viac zla je stovkách az tisickach denominaciach protestantov. Skus tam sa zamysliet a skor ako ta stiahnu celkom dole - radsej odist, kym mas cas. Pretoze, ak si bol katolik - mal si pravu vieru a plnost milosti, ziadna cirkev ti nemoze dat to co prava Kristova a ta je len jedna a jednotna katolicka cirkev. Ak sa ateista stane protestantom je to zaciatok hladania a je to ok, ale ak sa katolik stane protestantom znamena, ze nikdy nebol veriaci a je na tom ovela horsie ako ateista alebo militantni ateista.
none
32

30. 14.10.2016, 08:44

Vies co ovela viac zla je stovkách az tisickach denominaciach protestantov. Skus tam sa zamysliet a skor ako ta stiahnu celkom dole - radsej odist, kym mas cas. Pretoze, ak si bol katolik - mal si pravu vieru a plnost milosti, ziadna cirkev ti nemoze dat to co prava Kristova a ta je len jedna a jednotna katolicka cirkev. Ak sa ateista stane protestantom je to zaciatok hladania a je to ok, ale ak sa katolik stane protestantom znamena, ze nikdy nebol veriaci a je na tom ovela horsie ako ateista al...

14.10.2016, 08:59
Nikdy som netvrdil ,ze v iných nabozenstvach nie je zlo. Bola si tu ty na fore , zastavas sa RKC tak som pisal o RKC. Ja nemam vobec nic ani proti tebe ako osobe. Si pevne presvedcena a preto si katolicka. podobne su pevne presvedceny napr JS a preto su JS atd atd. Ako si ty presvedcena ze JS nemaju pravdu tak isto su JS presvedcení ze katolici nemaju pravdu a tak by sa dalo pokracovat aj o mormonoch babtistoch evanjelikoch atd. Katolikom som nikdy nebol a ani nebudem.
none
31
14.10.2016, 08:45
Drzte sa herci aj verejnost vas kyber hrdina .????
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 182 084 B vygenerované za : 0.104 s unikátne zobrazenia tém : 36 473 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Zmyslom života je žiť.