Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Na Slovensku sa formuje protirúšková gerila ľudí slobodnej mysle a otvorených očí!!!!!!!!!!!!!

68
reakcií
376
prečítaní
Tému 29. augusta 2020, 12:16 založil ardun.

podobné témy:1.
označiť príspevok

ardun muž
   29. 8. 2020, 12:16 avatar
Bolo len otázkou času, kedy sa Tibor Eliot postaví do čela hrdinov a žien poznačených laktačnou demenciou, ktorí sa vzopreli cielenej genocíde ľudstva prostredníctvom koronadiktátu rúšok!!! NWO našiel nový spôsob ako spútať slobodného ducha ľudstva do svojich zapáchajúcich lepkavých sietí!
Nesloboda sa začína vtedy, keď vás pri nákupe novej kabelky esbeeskár núti si dať na papuľu kus textilu, ktorý dráždi vašu pleť a zotiera vám starostlivo napatlaný dermakol!!!!

Tibor, známy svojou angažovanosťou v boji proti svetovému sionizmu a iným spoločenským nešvárom, rozhodol sa nestáť bokom ani v tomto, možno rozhodujúcom boji. Jeho bojové fanfáry zazneli tesne po tom, čo na svojej vlastnej koži pocítil dôsledky koronaterroru! Tibor totižto jedného dňa v čase večernej úpravy svojho vábivého zovňajšku spozoroval, že okolo jeho plných, ideálne vykrojených pier, mu začali vednúť kútiky a jeho pery akosi stratili lesk zrelej maliny!!!!
Navyše Ph jeho pleti bolo evidentne absolútne mimo jeho optimálnych hodnôt!!! Ako vrchný veliteľ Slovenských brancov je v takomto stave absolútne nepoužiteľný!
Manželke zakladateľa Slovanského domu v ten osudný večer sa až nad ránom podarilo svojho muža presvedčiť, že novovzniknuté zapálené vriedkovité patvary na jeho proporčnej tvári sú vlastne veľmi sexy!!!!

Tibor bol však už rozhodnutý - Nemôže ďalej mlčať!!!!!!!!!!

Jeho hlas pravdy sa bude niesť svetom a jedného dňa dorazí až na pôdu OSN!!!!!!!!!!!!!

Koronavírus je podľa slov Eliotových reset nielen ekonomiky, ale celého sveta, tak ako sme ho doteraz poznali. Povinné nosenie rúšok má jediný cieľ – oslabiť bojového ducha pronárodných síl, urýchliť prísun imigrantov a homosexuálov do Gejrópy!!!! Nebojácny Tibor verejne vyzýva k odmietnutiu nosenia symbolov vydierania a sám ide osobným príkladom, lebo „presadiť nacizmus sa podarilo len so súhlasom más, presadiť absurdné povinné očkovanie proti koronavírusu sa takisto podarí len ak sa nosením rúšok na tvári vzdáte vlastnej sebaúcty.“

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 8. 2020, 13:33 avatar
Psychopati zločinci, Tyrani, Diktátori OĽaNA Krejči a Matovič do basy -!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBČANIA POĎME DO ULÍC VYHNAŤ OĽaNO od verejnej MOCI už teraz v jaseni 2020
STOP BIZNISU bánk s Corona krízou , farmaceutov s vakcínami a liekmi, hlavne ich servilným lokajom v OSN, WHO, POLITIKOM SVETA, neporiadnikom z Úradov verejného zdravotníctva + zastrašeným lekárom a hlavne hlavným zločincom z TV médií sveta -!!!!!!!!!!!!!!!§
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
COVID podvod - - » WHO so sídlom v Ženeve, ktoré je súčasťou OSN v New Yorku so sídlom na pozemku Rockefellerocov, www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-]-h-R&eid=ARAF1cQQSkvA-pGG6YycTiOGL6VnLrhWJ-E8T3tGBhkzIjqz3uVdOoWVfP_2S0BoajzgD53cmjmoLUYX
keď 50 000 tisíc úradníkov v OSN, až na 80 % platí família Rockefeller - !
Na pozície úradníkov skorumpovanej OSN so sídlom v New York a Ženeve, si dosadili nevolených úradníkov významní svetoví súkromní bankári a akcionári farmaceutických spoločnosti, ktorí vládnu ŠTÁTOM SVETA cez OSN ..
KEĎŽE úradníci OSN ovládajú diplomatov, tak aj vlády, parlamenty, prezidentov štátov SVETA, ktorí vládnu občianskej luze sveta legislatívnym zastupiteľským parlamentným DIKTÁTOM a tak veci verejné si nespravujú občania politickým systémom - priamo demokraciou a svojou vôľou, ale od apríla 1948 a založenia OSN, oficiálne vládne ľudstvu iba syndikát bankárov, farmaceutov, korporácií, monarchov, ktorí sa pasujú za súčasnú vládnucu ELITU - šľachtu súčasného sveta s im podriadenými skorumpovanými úradníkmi v OSN a WHO pri OSN so sídlom v Ženeve aj so servilnými politikmi a médiami štátnych mafií SVETA - len pre svoju KEŠEŇ
A tak takto vznikol v Číne podvod so sezónnymi vírusovými ochoreniami, podvod ktorý si objednali banky a farmaceuti a komunisti Číny im v tom vyhoveli, keď tomuto podvodu dali meno Covid 19 a bábiky - skorumpovaní úradníci z WHO vyhlásili Pandémiu, keď v skutočnosti je to iby špekulatívny primitívny zárobkový biznis bank s Corona Krízou a farmaceutov s vakcínami a neskôr aj liekmi na neskoršie vedľajšie účinky z vakcín nanútených ľudstvu sveta politikmi násilím u 7,8 miliardovej populácie s výsmechom ELIT ľudstvu s NEEXISTUJÚCIM Covid 19 -! ...
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
.
AUDIO KNIHA -- »
http://www.youtube.com/watch?v=kGW1JQo7U4s Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&list=PL5-n-kq9sNnX-fEXTB2txeiNFgzFZ_vI9&index=14
Mimo klamstiev z školských osnov a TV médií - SVET bez DEMOKRACIE
Syndikát DIKTATÚRY od medzinárodných manažérov, vlastníkov bánk, Petro- Chemického a ZBROJÁRSKEHO priemyslu, FARMACEUTOV za posledných 250 rokov spôsobil prevažnú väčšinu deštrukcie a chaosu po celom svete.
.
TOTO je najnebezpečnejší syndikát organizovaného zločinu našej planéty.
Nechali zabiť prezidentov,
zahájili vojny, zvrhli vlády, unášali, mučili, vydierali, podplácali a vraždili milióny ľudí, len aby si udržali kontrolu nad väčšinou svetových vlád až k dnešnému dňu -!
ARCHONTI - Adolf Hitler + Josif Stalin boli iba POLITICKÉ bábiky v rukách syndikátu medzinárodných bankárov sveta
Aj DNES Syndikát STOJÍ ORGANIZAČNE za nie medicínskou, ale POLITICKOU PANDÉMIOU globalizačného BIZNISU, diktátu, chaosu s Činy a WHO s NEEXISTUJÚCIM coronavírom Covidu 1
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 8. 2020, 17:49 avatar
Takze vazeny Matovicko ja a moj syn ta mozme dlabat z vysoka a nedonutis nas nosit rusko mozes to vyskusat.


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 8. 2020, 17:53 avatar
Na otazku policajta kde mas rusko kludne odpovedajte mam zdravotnu vynimku a ked vam povie ukazte mi potvrdenie kludne mu povedzte ze nemate ziadnu povinnost mu dokladovat svoj zdravotny stav.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 8. 2020, 18:03 avatar
(2,4) PartOFgod,
také niečo Dosvietený už nemá čím pochopiť, už mu totiž zhasla aj tá posledná iskrička objektivity a zdravého rozumu...


17.
označiť príspevok

J.Tull
   31. 8. 2020, 10:45 avatar
Kasafran, iste vieš, že nie som zástancom Osvieteného, ani Matoviča, súčasnej koalície... ani oligarchov, zbrojného priemyslu /voči tomu som obzvlášť nasrdený.../, nadnárodných korporácií... bankárov, špekulatívneho kapitálu vôbec... uveriť však tvrdeniam v "2", k tomu je potrebné aby "zhasla aj tá posledná iskrička objektivity a zdravého rozumu..." 
 


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 8. 2020, 18:17 avatar
Podla mna osvieteny velmi dobre vie kde je pravda ale niekto ho stedro plati za dezinformacie Rusofobiu a protislovensku rozvratnu cinnost . A este je hrdina citi sa pod ochranou statnej zlocineckej psychoteroristickej S.I.S karskej organizacie .


7.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 8. 2020, 18:36 avatar
(6) PartOFgod,
myslím si, že ho preceňuješ. Keby vedel, kde sú objektívne informácie a používal ich, potom by aj pri najnižšom ľudskom IQ nemohol denne písať toľko sionfašistických hlúpostí...!
On je totiž verným nasledovateľom a realizátorom Goebellsovej teórie o stokrát opakovanej lži, ktorá sa stáva pravdou...!
Súhlasí havran


53.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 9. 2020, 12:19 avatar
Fašista Kasafran, prečo trpíš bludom, že ide o sionfašistické názory?


55.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 9. 2020, 12:20 avatar
Fašista Kasafran, tým, že neustále opakuješ svoje bludy, si verným nasledovateľom Goebellsa.


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   31. 8. 2020, 08:51 avatar
Takze takto pani policajti.
1. V uvádzanom vyjadrení Polície SR nie je a ani nemôže byť naplnená skutková podstata trestného činu Šírenie nebezpečnej nákazlivej l'udskej choroby ( § 163 TZ ) . Čo je nebezpečná nákazlivá choroba pre znenie Trestného zákona ( 140/1961 Zb . ) je uvedené vo vyhláške MS SR č . 105/1987 Zb . Keďže od 1. 6. 2006 je účinný nový Trestný zákon , ktorý nemá splnomocňujúce ustanovenie na definovanie nebezpečnej nákazlivej choroby , ide o obsolétne ustanovenie . 2. Polícia SR asi nepostrehla , že krízová situácia v SR už od 10. 6. 2020 nie je , takže ani v tomto prípade nemôže byť naplnená skutková podstata trestného činu Porušovanie povinností za krízovej situácie ( 290a TZ ) . 3. Nenosením rúška alebo iného vhodného prostriedku na prekrytie nosa a úst nemôže byť naplnená ani skutková podstata priestupku na úseku verejného zdravotníctva ( 8 56 zákona č . 355/2007 Z. z . o ochrane , podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov ) a tobôž nemožno za to ukladať pokutu . Takže v záujme nešírenia poplašnej správy podľa § 361 TZ by som odporučil Polícii SR si dobre naštudovať právne predpisy , ktorými sa oháňajú .


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 09:03 avatar
POZOR NA TENTO NEBEZPEČNÝ STATUS: ZAVÁDZA VÁS A KVÔLI NEMU SA MÔŽETE DOSTAŤ DO PROBLÉMOV

Tvrdenia užívateľa pod prezývkou "Alexandra Kovacicova Purlantov" dementujeme. Nezakladajú sa na pravde. Povinnosť nosenia rúšok je riadne kontrolovaná a nie je možné ju obísť. Ak sa budete riadiť statusom tejto osoby, môžete si spôsobiť problémy.

V prípade, ak sa budete riadiť "radami" z uvedeného statusu a vďaka nim budete nevedome šíriť COVID-19, budete sa zodpovedať v trestnoprávnej rovine rovnako ako "Purlantov" (trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby).

Trestný zákon postihuje páchateľa, ktorý úmyselne, ale aj z nedbanlivosti, spôsobí alebo zvýši nebezpečenstvo zavlečenia alebo rozšírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby.

Ďalej môže ísť aj o trestný čin porušovania povinností za krízovej situácie podľa a trestný čin vyhýbania sa výkonu povinností sa krízovej situácie.

Upozorňujeme, že v prípade fyzických osôb, ktoré porušujú nariadenú povinnosť nosiť rúško alebo iný vhodný prostriedok na prekrytie nosa a úst na určených miestach, aj keď nie sú nakazené koronavírusom COVID-19, prichádza do úvahy postih za spáchanie priestupku na úseku verejného zdravotníctva (pokuta do 1 659 eur)

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 10:05 avatar
Osvietený- ľudia vždy liezli na barikády, ktoré im postavil do cesty neoliberálna mašinéria a fašizmus, aj ke*ďvedeli, že môžu prísť o život. Nepoznáš historický materializmus. Pravda nakoniec zvíťazí a ty skapeš ako skapali fašisti. Si špinavý zapredanec proti slovenskému národu.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

-era- muž
   31. 8. 2020, 10:08 avatar
Náhodou! Osvietený tu bojuje za nový svet bez národov a bez hraníc.
Súhlasí Osvietený


47.
označiť príspevok

havran
   29. 9. 2020, 11:50 avatar
-era-- to sa z neho vysmievaš, predpokladám, že to nemyslíš vážne. Hranice totiž budú vždy, len ide o to definovať ich polohu, funkcie a kto ich určuje a vlastní. Dúfam, že nedostanem detinskú odpoveď , aby som sa pozrel na geografickú mapu sveta a tak by mal ten zjednotený svet vyzerať. Len Zhasínajúci blikáč ti mohol dať na to súhlas a nepochopil , že je to srandička.
Súhlasí Kasafran


48.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 9. 2020, 11:54 avatar
havran, nie, toto práve myslím úplne vážne.

smajlík na konci je len na oklamanie.


50.
označiť príspevok

havran
   29. 9. 2020, 12:02 avatar
-era- dobre , tak teda, keď si sa už rozhodol šaliť ľudí a ešte celkom vážne, tak mi vážne povedz kto vyrieši za najbližších tisíc rokov to čo ľudí rozdeľuje, keď za posledných 10000 rokov sa to nijako nezmenšuje? Priania môžeš mať, aj dobré nápady , len je tu jedná podmienka: musa pre to vzninúť materálne a spoločenské podmienky. Vieš si tie podmienky aspoň predstaviť -nemám na mysli volebné hesla typu sloboda rovnosť, bratstvo.
Súhlasí Kasafran


51.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 9. 2020, 12:05 avatar
havran, čítaj dôsledne a nedomýšľaj si.

Napísal som : "bojuje za", to jest, má úsilie, aby sa to niekedy v budúcnosti udialo. Ja nepíšem, že to naozaj nastane.

Súhlasí Kasafran


52.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 9. 2020, 12:07 avatar
Havranko, ja si myslím, že materiálne podmienky na to netreba... spoliehanie sa na ne nevedie k úspechu. Musia to byť morálne podmienky či ako by som to nazvala. Ľudstvo musí vyspieť. A ono aj napreduje, pomaly ale isto. Možno má však miliony rokov vyspevania pred sebou.
Súhlasí -era-


56.
označiť príspevok

havran
   29. 9. 2020, 12:22 avatar
Nadja- to povedz umelcom a takým idealistom ako je -era-. Asi si dosť dobre nerozumieme v chápaní kategórii. Ja uznáva materialistické kategórie a nebolo by správne ich zamieňať s idealistickými, alebo nejakými ateistickými a pod...Materializmus nakoniec vždy vedie k správnemu pomenovaniu javov a procesov, aj keď nevedecké filozofie sa všemožne snažia prekrývať podstatu javov.
Súhlasí Kasafran


57.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 9. 2020, 12:31 avatar
Havranko, bez ideálov ľudstvo zahubí same seba. Napísala by som, že bez ideálov sme zvieratá, ale aj tie majú vyspelé správanie, vedia spolupracovať, rozmýšľať nad budúcnosťou, a morálka k materialistickému správaniu nepatrí. Najlepšie asi je, ked sa ľudstvo pozdvihuje aj materiálne aj morálne, ale rozhodne, tá morálna stránka je dôležitejšia. Bez nej udržatelný materiálny všeobecný blahobyť možný nie je.,


61.
označiť príspevok

havran
   29. 9. 2020, 12:51 avatar
Nadja- Nádienka asi stále nepoužívame rovnaké hodnotové kategórie, aj keď formou sú rovnaké, ale pre každého z nás sú neporovnateľné obsahom. V tako prípede si najprv musíme zrovnať hodnotové rozdiely v pojmoch, čo pravda teraz na to tu nie je priestor , ale rád sa s tebou pobavím v samostatnej téme.
Vráť sa však k tomu, čo som napísal v -57- Vidím, že sa nezhodneme v pojme materializmus a možno ťa desí. Dnes mladá generácia má chaos v kategóriach.
Len taká malá poznámka materiálna a morálna úroveň je neoddeliteľná. Mohol by som ti na to dať desiatky príkladov, že jednoduchá verbálna výchova nemá žiaden účinok , keď nie je edekvátna k materialnému stupňu vývoja spoločnosti.
Vieš, tie príklady z Biblie, keď chudák dáva posledný groš, kým boháč sa otoťí chrbtom, alebo o tom uchu ihly, v praxi nefunguje. Výnimky netvoria v spoločnosti zásadný pohyb. Každý jav v spoločnosti sa môže stať hegemónom vtedy, keď nadobudne cca 30 percentnú vážnosť a jednotu jeho nositeľov. Ak si to prečítala celé, tak ti ďakujem a porozmýšľaj nad tým.
Súhlasí Kasafran


58.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2020, 12:33 avatar
(52) Nadja,
keď som si prečítal Tvoju reakciu na Havrana, uvedomil som si, že začínaš skĺzavať z dialektického myslenia do idealistického, ktoré je v podstate od svojho počiatku vždy na strane menšiny kapitálovo "mocných"...


59.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 9. 2020, 12:36 avatar
Morálka na strane mocných?
Ja si to nemyslím. Ale hlavne, podľa mňa, ked bude ľudstvo vyspelé morálne ako také, potom je už úplne fuk, či tu bude kapitalizmus alebo komunizmus, lebo všetko bude smerovať k čo najlepšiemu nastaveniu pravidiel spoločnosti. Rátam ovšem, že to bude dlhá štreka.
Súhlasí -era-


60.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2020, 12:44 avatar
(57) Nadja,
nenapadlo Ťa pouvažovať o rozdielnosti ideálov historických vládnych a podriadených ľudských skupín/tried od prvotnopospolnej spoločnosti až do terajšej súčasnosti...?


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   31. 8. 2020, 09:51 avatar
Dolezita informacia covid19 zmutoval ludia ho uz nemaju v plucach ale v riti


13.
označiť príspevok

-era- muž
   31. 8. 2020, 10:06 avatar
Len na jedno si zabudol. Nie všetci ho majú v riti. Stále existuje veľká skupina vystrašených, ktorí ťa kludne pôjdu aj lynčovať, keď budú mať pocit, že ohrozuješ kovidom ich alebo ich blízkych.
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 10:57 avatar
-era - malé kolabnorantské dušičky na Slovedku ešte nevymreli, to máš pravdu. Potrebujú covid ako materské mlieko.
Súhlasí Kasafran


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 11:06 avatar
havran takže človek ktorý sa správa zodpovedne a odmieta rozšírenie pandemie a smrť svojich rodičov a prarodičov je vlastne kolaborant a zdielatel ruských hovien z dezinformačných hovnometov je hrdina ???

Skus to napísať ľuďom v Taliansku alebo Belgicku . Ale i iných krajinách. Odrátaj im tých ,ktorí zomreli .
Napíš im , že túžiš po takom zásahu Slovenska pandemiou akú zažili v ich krajinách.


27.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 11:15 avatar
Osvietený to je taká labutia pieseň o akejsi zodpovednosti. Uvedomuješ si, na čo všetko zomierajú ľudia a v ďaleko väčších počtoch? Pijú, drogujú, prežierajú sa, nestriedmo žijú , hazardujú........ škoda pokračovať. Takže do palety možností nám pribudol covid19. Veď to sa zdravo žijúcich ľudí takmer netýka. Prečo to najviac chytá Amíkov, Talianov..atď a Slovákov to obchádza a najmä Rómov /Cigáňov-ak by si nevedel/? Skús trochu dialektický myslieť.
Súhlasí Kasafran


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 11:23 avatar
havran ľudia Pijú, drogujú, prežierajú sa, nestriedmo žijú , hazardujú atd .

No nech ale nerznášajú smrtiaci vírus pri tých činnostiach .

Najviac to chytá amíkov ??? Taký poznatok je teda nemám .

Každú krajinu zasiahla pandemia inak a iné majú i výsledy v umrtiach .

Krajina kde sa sotva ludia dožijú 70 rokov ako Rusko nebude mať moralitu ako krajiny ktoré majú priemerný vek cez 80 rokov.

Prečo sa po zavlečení z Číny rozšíril v Belgicku ? Lebo Brusel je zmeska celého sveta . Podobne NY hustota ľudí .
Preto má Moskva viac nakazených ako ruske dediny. Preto má vždy velkomesto najviac prípadov .

Ale ty máš na to určite svoju konšpiraciu z hlavných správ i na to prečo by sme nemali nosiť rúško .


29.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 11:28 avatar
Osvietený- treba občas čítať aj oficiálny meinstrím. Ale iste je zábavné ako nás kŕmia údajmi o nakazených a srtnosti a úmrtnosti. Zase je to len o dušičkách zosratých. Máš plienky?
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 11:03 avatar
era je to normálne . Lebo majú svojich rodičov a prarodičov , ktorí by s veľkou pravdepodobnosťou po tejto nákaze zomreli .

Ak je niekto chuj a bojuje za rozšíenie pandemie , lebo to do jeho dutej hlavy trúbia ruské dezinformačné hovnomety treba ho zavrieť do blázninca .


22.
označiť príspevok

-era- muž
   31. 8. 2020, 11:05 avatar
Aj tak musí každý raz na niečo zomrieť.
Súhlasí havran, Kasafran


24.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 11:08 avatar
-era- každý si vyberá na čo umrie, len niektorí to nevedia pochopiť, tak skúšajú všetko.   


25.
označiť príspevok

-era- muž
   31. 8. 2020, 11:10 avatar
Každý si vyberá na čo umrie?

Tak to by mi ani vo sne nenapadlo
Súhlasí Osvietený, Zuzka8


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 11:12 avatar
era to ti verím . Keby si bol mešuge napadne ťa to ako havrana


35.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   1. 9. 2020, 23:41 avatar
...ale tak aspoň je havran zdravý, lebo keby nebol, tak by to nenapísal.    


49.
označiť príspevok

havran
   29. 9. 2020, 11:55 avatar
-era- k tomu -13- len taká malá poznámka: Vždy sa nájdu dušičky, ktoré sa zahrabú pod barikádu, ale postupne sa napokon pridávajú k tým, čo na barikádu vyliezli s práporom slobody.


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   31. 8. 2020, 09:59 avatar
A len aby ste nezabudli volajte ma agent Kremlu a priatel Vladimira Vladimirovica Putina a Ruskej federácie


15.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 10:10 avatar
Da, chorošo tavarišč. Osvietený si myslí, že som ti teraz vynadal. No úbožiak je len zmätemý chudák, drbo tak ho vychoval jeho americký apka a kopol ich späť na Slovensko bojovať vraj proti komunistom. On však bojuje proti Slovákom.
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 10:43 avatar
súdruh ty dokonca vieš i rusky blabotať ba i vidieť do môjho myslenia . Bacha aby si sa nestal dedom vangom na sputnikoch.


18.
označiť príspevok

havran
   31. 8. 2020, 10:55 avatar
Osvietený- asi nedokážeš si uvedomivať svoju postupnú premenu. Teda daj si bacha ty, lebo nakoniec budeš bojovať s eštebákmi proti svojím rodným kulakom, potom už bude ťažko ťa priviesť na správnu cestu.


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2020, 11:00 avatar
havran ľudia sa nemenia . Stále iba ukazujú svoju tvár . Ako si hájil súdruhov v zločineckom režime hájiš ich až dodnes . Ako si obhajoval každý zločin ZSSR a neskôr Ruska budeš to robiť až do smrti . Si len unavený neurotik s americkým psíkom . Nasratý na svet i seba samého.


30.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 9. 2020, 20:44 avatar
. No Matovič pod !!!! Skús to !!! Najprv mi necháš decko doma pol roka !!!! Nepýtaš sa , ako ho živim a ako to ustojime !!! Či mi to v práci tolerujú !!!! Pošleš mi na dieťa 24,50 € CCPrepáč , za to si asi tvoja dcéra nekúpi ani pero Všetku zodpovednosť si hodil na občanov , ktorí prichádzajú o prácu a peniaze !!!! Tak ma dobre ty psychopat počúvaj !!! Nedám decko do neklimatizovanej školy , s rúškom na ksychte , ked je alergik !!! A láskavo t'a poprosím , o tri roky mu pošli maturitné vysvedčenie domov a bude vzdelaný ako celá tvoja vláda !!!! Titul mu vyber a budem rada , ak mu dáš aspom Ing ... Nákupné centrá a potravinové reťazce ak si želajú , aby som mala rúško na hube , nech láskavo začnú tie rúška rozdávať !!!! Ja už nie som ochotná zaplatiť ani za jednu handru 5 EUR !!!! Banky zdvihli poplatky , reťazce zdvihli potraviny a vláda robí velké 22 Ak chcete nahubky , tak nám ich dajte !!!! Nie sme hovädá , aby sme Vám zaplatili za váš výmysel BBS Slovensko rúška dole !!! BOA prepáčte , že som vulgárna , ale tú vakcínu , nech si pichne rovno Pente do zadku !!!!


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 9. 2020, 20:50 avatar
PartOFgod ked kopíruješ šušeka tak si prečítaj že ten akože plač píše žena .

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 9. 2020, 20:56 avatar
No a co teraz? Je jedno kto to pisal plne sa s tym stotoznujem


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 9. 2020, 21:07 avatar
Že si to nepísal ty bolo podla gramatiky hneď jasné. Lebo takého dementa rozpoznať zase ťažké nie je .

Jedna handra nestojí 5 € ale pár centov .

Tak tá virtualna pani P klame až sa práši a to v celom príspevku .

Žiaden Matovič nenúti nosiť deti ruška v škole a zaočkovať nech sa dá ruskou vakcínou pani P .

Keď sa tej pentackej bojí . Prípadne vôbec


34.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 9. 2020, 23:04 avatar
HANDRY DOLE!! IGNOROVAŤ debilné nariadenia! Ľudia majú iné, ŤAŽKÉ CHOROBY! Netreba sa polochrípky- korony báť! Korona sa im zosype ako domček z kariet.
Treba si budovať a posilňovať vlastnú imunitu a neničte si ju náhubkami,
ani izoláciou a liehovými dezinfekciami.
STOP terorizovaniu a šikane.
Prestaňte s nimi tú špinavú hru hrať a ona skončí!


36.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2020, 07:03 avatar
05Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava, vyzval občanov Slovenska vydavateľ magazínu Zem&Vek Tibor Eliot Rostas

Úvod
Archív
TV

Podporte nás
Obchod
Blogy
živé vysielanie
Živé vysielanie
prihlásenie
Prihlásenie

VIDEO: Povstaňme proti koronacizmu!31.08.2020 | 19:05Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava, vyzval občanov Slovenska vydavateľ magazínu Zem&Vek Tibor Eliot Rostas.

Prekročili všetky medze, na ľudí odmietajúcich rúška, ktoré WHO a CDC už na začiatku označili ako nedostatočné, povolávajú armádu! Sú to zločinci – to oni rozsievajú všadeprítomný strach. Sebe udeľujú výnimky, no deti s dýchacími problémami nútia nosiť rúška. Ľudí vháňajú do izolácie, uzatvárajú hranice, aby mohli uzatvárať informácie a prostredníctvom korporátnych médií šíriť dezinformácie o hrôzostrašnom víruse, ktorý po letných prázdninách opäť útočí. Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava. V mene našich žien a detí, neostávajte doma, buďte vzorom a chráňte ich. Budú nás zastrašovať silou, budú nás prenasledovať, budú nás kriminalizovať ale to nás nezastaví: prídu ďalší a ďalší, pretože ľudská túžba po slobode je večná a strachom sa nikdy nedá zlomiť.

* (V Berlíne a v Londýne 29.8.2020 demonštrovali masy ľudí. V Bratislave je demonštrácia ohlásená na 1.9.2020 o 18:00 na Námestí Slobody.).


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2020, 07:05 avatar
Nepochodí, pretože ľudia ho ignorujú. Je to defraudant. Nikto ho neberie vážne. Opitý s pištoľou mával pred deťmi.


37.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2020, 07:04 avatar
Rež a rub az do krve pokial slovak na slovensku panom nebude. Na straž Slovensko


39.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 9. 2020, 07:07 avatar
Na stráž! Takto znie slovenský národný pozdrav, ktorý sa ozýval a ozýva z hrdiel národne zmýšľajúcich Slovákov a Sloveniek po všetkých krajoch, mestách a dedinách našej Slovenskej vlasti.
V tomto peknom pozdrave počujeme hlas hrdého slovenského sebavedomia, ktoré zapaľuje v očiach plameň junáckej odvahy a spája všetky slovenské srdcia v pevnú reťaz národnej jednoty. Tento zvučný junácky pozdrav vyjadruje všetko, čo je programom
celého nášho národa. Aby tento pozdrav, ktorý sa zrodil v historických chvíľach nášho života a má na sebe pečať týchto dejinných chvíľ, nebol iba zvučnou frázou, ale aby sme si plne uvedomili jeho význam i obsah, je treba, aby
sme si ujasnili jeho hlboký zmysel. Vojak, ktorý stojí na stráži, vie, že koná ťažkú a zodpovednú povinnosť a že od svedomitého splnenia tejto povinnosti závisí osud jeho druhov, bezpečnosť jeho spoluobčanov a často i osud celej vlasti. Dobrý vojak, stojaci na stráži, cíti túto ťarchu zodpovednosti na svojich pleciach, upiera svoj zrak do diaľky, všíma si každého šumu a mocne zviera vo svojich rukách zbraň, aby bol pripravený odstrániť každé nebezpečenstvo, ktoré by hrozilo jeho druhom a tým i jeho vlasti.Preto vojak na stráži je bohatier.Náš národný pozdrav chce nám pripomínať, že my všetci, ktorí s pocitom hrdosti a s vedomím zodpovednosti hlásime sa k svojmu slovenskému národu, sme takýmito vojakmi na stráži. Aby sme však vedeli, prečo, ako a kde musíme stáť na stráži, musíme si jasne uvedomiť, čo je tým vzácnym majetkom, ktorý musíme oddane a vytrvale strážiť. Predovšetkým musíme strážiť svoju slovenskosť ako základ a prameň nášho bytia.
Naša slovenskosť je to, čo robí z nás samostatný a svojrázny slovenský národ.
Táto slovenskosť, uložená najbezpečnejšie v slovenskom jazyku a jeho samobytnosti,
cez dlhé stáročia slovenskej minulosti zachovávala náš národ i vtedy, keď si svoju slovenskosť ani neuvedomoval. Svojím národným pozdravom chceme dať výraz svojmu odhodlaniu, že všetci, ktorí si svoju slovenskosť uvedomujeme, vždy a všade budeme na stráži, aby naša slovenskosť v ničom neutrpela škodu, ale aby sa v slobodnom Slovenskom štáte, rozvíjala tak, aby prenikal celý náš život a všetky jeho prejavy.
Budeme úzkostlivo strážiť a všade uplatňovať práva slovenčiny, ktorá napriek
všetkým pohromám, ktoré za dlhé stáročia stíhali našu vlasť, žila na ústach nášho
národa, ozývala sa po všetkých krajoch Slovenskej krajiny a hoci bola vysmievaná
a znevažovaná, ubíjaná, zachránila naše národné bytie v kalných prúdoch cudzoty.
Boj slovenského národa proti cudzote viedlo sa v znení hesla „Za tú našu slovenčinu!“

Musíme byť všetci na stráži, aby sa zo slovenskej kultúry nestrácali nijaké hodnoty,
aby čistota slovenskej kultúry nepodliehala skazonosným vplyvom takých cudzích
prúdov, ktoré by mienili ohrozovať vývin slovenského života.
Preto sa zdravíme a budeme zdraviť slovenským národným pozdravom
„Na stráž!“


40.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 9. 2020, 07:08 avatar
S pozdravom sa smutne preslávili najmä slovenskí fašisti počas 2. svetovej vojny.


41.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   6. 9. 2020, 23:16 avatar
Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”


42.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   6. 9. 2020, 23:19 avatar
Zatímco Česká televize bombarduje vyděšené občany počty “zemřelých s koronavirem” a novými ohnisky pandemie, množí se důkazy, že je všechno jinak. Podle všech statistik nikdy nešlo o žádnou pandemii a oběti na životech jsou tak nízké, že by za normálních okolností nestály médiím ani za zmínku.
My v intenzivní péči říkáme, že tady vlastně nikdy žádná pandemie nebyla,” uvedl doc. MUDr. Martin Balík, zástupce primáře pro intenzivní péči, 1. LF UK v rozhovoru pro Českou televizi.

Toto šokující sdělení Česká televize odvysílala bezostyšně mezi děsivými informacemi o nových ohniscích strašlivé epidemie v Moravskoslezském kraji a na jiných místech Českém republiky. Podobně agresivní a zkreslující zpravodajství předvádí také televize Nova a Prima.
Covid takřka poloprázdno, jinde přetlak

“Kapacity, které jsme měli připravené, jsme zaplnili ze 60 procent,” říká docent Balík. “Nyní jsme v prázdninovém režimu, kde léčíme obvyklé pacienty. Mezi nimi zvládáme velmi dobře těch celkem – a tady upozorňují na to číslo – těch asi 25 těžkých pacientů na celou Českou republiku.”
Zaskočený moderátor České televize se ptá, jak je to možné, vždyť z Itálie nebo USA přicházely alarmující zprávy o naplnění tamních jednotek.

“Jsem v kontaktu s kolegy ze severní Itálie a ze Švýcarska a tam je situace velmi podobná jako tady,” říká docent Balík


43.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 9. 2020, 17:23 avatar
Na základe právnej analýzy, vykonanej sudcom Najvyššieho súdu SR, JUDr. Štefanom Harabinom zo dňa 7. 9. 2020, odmietam nosiť rúško a iný prostriedok, zamedzujúci mi voľné a dostatočné dýchanie a prijímanie kyslíka, ktoré je bezpodmienečne nutné pre môj zdravý život. Podľa tejto právnej analýzy sú opatrenia hlavného hygienika, MUDr. Jána Mikasa z 3. 7. 2020 a z 28. 8. 2020, PRÁVNE NULITNÉ, t. j. NEVYMÁHATEĽNÉ!!!

“Osoba nenakazená koronavírusom, NEMÁ PRÁVNU POVINNOSŤ NOSIŤ RÚŠKO.”

Vyhlasujem, že aktuálne nemám príznaky ochorenia a ani som nebol v tzv. rizikovej oblasti.
Ak aj napriek tomuto môjmu vyhláseniu bude organizácia, jej zástupca alebo jej zamestnanec vyžadovať dodržiavanie tohto právne nulitného nariadenia, podám na organizáciu, zástupcu alebo jej zamestnanca trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu: trestný čin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, v súbehu s trestným činom obmedzovania osobnej slobody, trestným činom hrubého nátlaku a zasahovaniu do cudzích práv, a ďalších súvisiacich trestných činov!

V prípade protiprávneho konania verejných činiteľov, aj pre trestný čin zneužitia právomocí verejného činiteľa. Ďalej upozorňujem na porušovanie Charty základných ľudských práv a slobôd EÚ, prijatej a ratifikovanej parlamentom a vládou SR, čo môže mať tiež trestnoprávne následky.

Toto vyhlásenie vydávam na ochranu zamestnancov a zástupcov firiem a organizácií.

Potvrdzujem, že som bol vyzvaný na použitie rúška, čo som z hore uvedených dôvodov odmietol.

Podpis:
Súhlasí Kasafran


44.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 9. 2020, 22:44 avatar
(43) PartOFgod,
žiaľ, takéto skutočnosti bioroboty typu Dosvieteného už nemajú čím nielen syntetizovať, ale ani analyzovať...
Súhlasí 0svietení


46.
označiť príspevok

J.Tull
   29. 9. 2020, 11:22 avatar
Kasafran, vyzerá to tak, že tiež bez-rozmyslu súhlasíš s mnohými tvrdeniami... som síce len laik, ale podľa mňa, by pán Harabin mal vrátiť svoj diplom. Čo hovoríš na toto: www.slov-lex.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk www.slov-lex.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk  
 


45.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 9. 2020, 22:49 avatar
Pomooc   teba tiez milujem dokazes veci pomenovat pravymi menami.


54.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2020, 12:19 avatar
(46) J.Tull,
musím Ti pripomenúť, aby si si spomenul na veľmi staré, ale stále platné a veľmi aktuálne porekadlo: Dvakrát meraj a raz rež/strihaj...!
Ty si z voleja do svojho strihu/rezu v súvislosti s koronavírom začal citovať ústavný zákon č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov aj s jeho novelou.
A dokonca, ako laik, si sa odhodlal vyzvať JUDr. Štefana Harabina, aby vrátil svoj diplom...!
Nože mi vysvetli, aký laický podnet Ťa priviedol k takejto "výzve"...?!


62.
označiť príspevok

J.Tull
   29. 9. 2020, 13:04 avatar
Kasafran,:
Slovenská republika vykonáva štátnu moc s cieľom zachovať mier a bezpečnosť štátu, najmä brániť svoju zvrchovanosť, územnú celistvosť, nedotknuteľnosť hraníc a demokratický poriadok, CHRÁNIŤ ŽIVOT A ZDRAVIE OSÔB, základné práva a slobody, majetok a životné prostredie a plniť záväzky vyplývajúce z členstva v organizácii vzájomnej kolektívnej bezpečnosti a z medzinárodných zmlúv, ktorými je Slovenská republika viazaná.
Základnou úlohou verejnej moci v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu je vykonávať všetky potrebné opatrenia na obranu štátu a zachovanie jeho bezpečnosti, NA OCHRANU ŽIVOTA A ZDRAVIA OSÔB

... tu je k tomu tiež www.health.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Kdesi som čítal, nechce sa mi hľadať, že vláda je povinná robiť potrebné opatrenia, aby predišla výnimočného stavu, nehovoriac o núdzovom...
 


63.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 9. 2020, 13:10 avatar
Kasafrana už nepresvedčíš, pretože uveril klamom fašistov.


64.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 9. 2020, 13:13 avatar
Odpusti mu!


65.
označiť príspevok

peter67 muž
   29. 9. 2020, 13:13 avatar
Ahoj Lemmy, ani teba nepresvedčíme, lebo neveríš vo Všemohúceho.  


66.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 9. 2020, 13:16 avatar
Lenže ja sa dám presvedčiť, ak budú logické dôkazy. Mňa nepresvedčili ani ufológovia. Jednoducho, svet nie je taký aký ho opisujú veriaci vo tzv. Všemohúceho alebo v reálne bytosti z UFO.


67.
označiť príspevok

peter67 muž
   29. 9. 2020, 13:21 avatar
Tak to vidíš.   Nepresvedčíme ťa, lebo neveríš a Kasafrana nepresvedčíme, lebo uveril.  


68.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 9. 2020, 13:26 avatar
Kde nie sú jasné fakty a dôkazy, tak je zbytočné veriť. Nerob zo mňa naivku, ktorý uverí kdejakej hlúposti.


69.
označiť príspevok

peter67 muž
   30. 9. 2020, 17:31 avatar
Lemmy nerobím z teba naivku, tou buď si, alebo nie si.  
Ešte mi zadefinuj - hlúposti-. Hlúposť je podľa mňa naháňať koženú loptu a kopať do nej. Hlúposť je možno aj ísť na koncert vážnej hudby, možno hlúposťou je pomáhať iným a možno hlúposťou je iba tak pre radosť sa voziť na skútriku. 
Veď uznaj, aký má význam, žer sa vyberieme tri, štyri motocykle a ideme sa voziť po Slovensku? Iba tak, pre nič za nič? V podstate bezcieľne, lebo razíme heslo a j cesta je cieľ? Pritom pálime benzín a tým pádom ničíme životné prostredie, uznaj nie je toto hlúposť najvyššieho rangu?       
Súhlasí -era-
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:15,  Prišiel nám zvestovať svoju vieru :)
dnes, 07:26,  Smutné je najmä to, že človek nazve iného človeka odpadom.
dnes, 07:09,  Je to boj. Niekto niekomu diktuje, ale ten vyvíja odpor - na tom sa učí aj ten, kto diktuje....
dnes, 07:00,  Tak vypadá aj planeta Zem.Zato,to je v poriadku,keď ľudstvo diktuje človeku,žiť ako oni?
dnes, 06:58,  kntsz uchýľuješ sa k tautológii a to je dôkaz tvojho inflačného myslenia. Ateisti sa...
dnes, 06:55,  Ľudstvu nikto nebude diktovať, čo je to "žiť ako človek". Ľudstvo si to určuje...
dnes, 06:42,  Otázka vyvznie,žije ľudstvo na planéte,ako človek?Alebo je len pomocou eufórie,plynúcej z...
dnes, 05:59,  Osvietený netráp sa s mojím chápaním, to ty máš praženicu v hlave a to potom nemôžeš...
dnes, 05:42,  VIXO 1990čo ťa sem priviedlo?
dnes, 05:39,  Osvietený, len tak pre zábavu: Poraď tým naším odborníkom, lebo včera na TA3 si nevedeli...
dnes, 05:34,  Osvietený, ty by si mal byť vyšetrovateľ, prokurátor i sudca v jednej osobe a všetko by...
dnes, 05:32,  Osvietený ani sa nedivím, tvojmu chápaniu . Si na tom tak ako Matovič, Remišová a...
dnes, 05:18,  každý z nás pozná tu prostu otázku ktorú bud počuje od iných alebo aj od samého seba aky...
dnes, 03:34,  Shagara ty si asi múdrejší než všetci svätci. sv. J. Escrivá Peklo existuje.....
dnes, 03:09,  Ak už by sme mali veriť v neexistujúce peklo, tak Biblia nás učí , že daný trest by mal...
dnes, 02:03,  1, ..... k tej zmene na "opice" už dávno došlo!*15 Správame sa promiskuitné, .......
dnes, 02:00,  My dnes zažívame radikálne zmeny, .... a to hlavne vedia posúdiť tí, ktorých sa to...
dnes, 01:51,  Oni si to ale inak plánovali ešte pred vyhlásením, že celoplošné bude. .. ani prezidentka...
dnes, 01:48,  *21 *21 plochá Zem. .. noooo ... Vieš ako. .. *21 *21 nemam čo dodať k tomu.
dnes, 01:47,  Vakcína vyvíjaná vedcami z Oxfordu, na ktorú má licenciu farmaceutický gigant AstraZeneca,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(205 615 bytes in 0,235 seconds)