Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Na mobile mi zobrazuje 400 Bad request čo s tým ?

4
reakcií
896
prečítaní
Tému 16. augusta 2015, 15:27 založil Peťo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Peťo muž
   16. 8. 2015, 15:27 avatar
Mám HTC desire A8181 .
Doteraz sa mi dalo z neho pripojiť na DF bez problémov .
Odteraz sa to nedá a píše mi : 400 bad request - request header or cooie too large .
Na iné stránky sa pripojím bez problémov .

Prečo to píše a ako sa to dá opraviť ?
Díki .

2.
označiť príspevok

fitipaldi muž
   16. 8. 2015, 15:42 avatar
bud zmen prehliadač alebo admin by mal urobit kompatibilny http header na serveri pre mobily

4.
označiť príspevok

fitipaldi muž
   16. 8. 2015, 15:46 avatar
request asi znamena ze browser z tvojho mobilu posiela velku http hlavičku na df... v tom môže byť hocičo

3.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   16. 8. 2015, 15:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

Peťo muž
   16. 8. 2015, 17:50 avatar
Vďaka .
Problém som vyriešil .
Vymazal som cookies a stránka DF mi ide načítať v pohode .

Ešte raz vďaka .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:12,  A ty si ich pozval k sebe, do spálne.
dnes, 04:10,  Jasné, si osprostený, a rád chodíš do kaviarne v Bratislave.
dnes, 04:09,  Veru, salviši by toto nemuseli: fajčiť, zneužívať alkohol či užívať drogy....
dnes, 04:07,  Je to nezmysel. Stačí si zobrať na vedomie, že pôvodní obyvatelia kontinentov Amerika alebo...
dnes, 02:53,  K sebaovládaniu patrí: * vedieť trpezlivo čakať * ovládať svoje pocity a túžby *...
dnes, 02:47,  Jehova sľubuje, že „ak ho budete hľadať, dá sa vám nájsť“. (1. Paralipomenon 28:9)...
dnes, 02:41,  Prostitútky dobre vedia, za čo peniaze dostávajú. Takisto to vedeli aj naši podnikateľia v...
dnes, 02:33,  Prečo klameš? Si vlastizradca? Si protislovenský živel? Lebo takí klamú. Pravda: Nekryjem...
dnes, 02:30,  PartOFgod, vidíš, ako to máš blízko k Zuzke? Ty bývaš na Psychiatrickej nemocnici v...
dnes, 02:28,  1. Nikto Zoroslava Kollára nepoznal, a zrazu je tu spomínaný, na DF.sk – No, ono to tak...
dnes, 00:43,  je tento chuj vobec kompletny ? čo si nedomysli to si vymysli
dnes, 00:42,  25. označiť príspevok Boris muž súhlasím reagovať nahlásiť ? včera, 14:46...
dnes, 00:24,  ja by som mala dat podnet za stalkovanie a rozširovanie lzi omojej osobe vo verejnom médiu...
dnes, 00:22,  tvoj príspevok svedci viac o tebe ako si myslíš...ty zasraný komunista....
dnes, 00:22,  43. mimo si ty , aj keby na Sr vymrelo okamzite tych 1,30 mil. dochodcov . ak je vysoka porodnost...
dnes, 00:17,  Veru je to sileny potkan ten zoroslav kollar aj kazdy jeho prisluhovac
dnes, 00:16,  AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO...
dnes, 00:12,  šialený slovenský potkan......hanbí sa...!!!!!
dnes, 00:11,  ak chceš, aby sa niečo zmenilo musíš byť konkrétny a povedať všetko čo vieš
dnes, 00:10,  AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 469 bytes in 0,354 seconds)