Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Na daňovom podvode storočia za 55 miliard eur sa podieľalo aj Slovensko?

2
reakcií
151
prečítaní
Tému 18. októbra 2018, 19:44 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   18. 10. 2018, 19:44 avatar
RTVS dnes informovala, že investigatívni novinári odhalili daňový podvod storočia, do ktorého sú zapojené viaceré štáty Európy. Výška tohoto podvodu dosahuje šokujúcich 55 miliard eur. Do daňového podvodu, ktorý údajne pokračuje aj v súčasnosti, mali byť zapojené nadnárodné spoločnosti spolu s národnými bankami štátov. Štátne banky mali nadnárodným spoločnostiam poskytovať pôžičky na vratky daní, ktoré neboli zaplatené, ale opakovane požadované. O ulúpené peniaze sa potom svorne delili banky a nadnárodné spoločnosti.

My, daňoví poplatníci, máme právo vedieť, či na tomto podvode sa podieľalo aj Slovensko. Od predsedu vlády, ministra financií a guvernéra NBS očakávame odpoveď

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   18. 10. 2018, 19:47 avatar
Ak je toto pravda, tak Šnicel bude visieť- za gule.     

3.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 10. 2018, 22:06 avatar
Jasnýmyseľ,
zrejme nielen šniceľ Rezník, ale aj zopár tých odvážnych investigatívcov...
Súhlasí Temnýmyseľ
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:50,  16, rusov netrapi nic. ani putinova autokracia, ani mizerna zivotna uroven. ani to ze to slavne...
dnes, 02:22,  soley, keby len spodina, este aj blázinec ;)
dnes, 01:42,  ... ja som si myslela, že najhoršia spodina prispieva na fb aktualít, ale zabudla som na tento...
dnes, 01:03,  Keby USA neboli veľmoc a nevlastnili jadrové zbrane, boli by sme po dnes pod jarmom totality a...
dnes, 00:51,  56. vesmir ma co zas ? na zemi nie je taky tlak, v slnku sa nachadza biliony ton hmoty ktore...
dnes, 00:41,  Citát: grilovačka pokračuje, kým budeš drzý a namyslený. Odpoveď: S drzosťou si...
dnes, 00:36,  Darmo čakáš odpoveď. Žiadne zločiny to neboli. Podobne, ako nebol holokaust. *29
dnes, 00:28,  kasafran, aky je tvoj nazor na zverstva komunizmu ? odpovedz
dnes, 00:24,  Podľa mňa si ich ani neprečíta. Vychádza len z toho, čo sa na neho nalepilo v detstve a...
dnes, 00:15,  Vymýšľaním kravín si nepomôžeš. Musíš študovať, keď chceš spoznať, ako veci...
dnes, 00:08,  Ako píšem, žiadna predstavivosť, žiadna tvorivosť... Spomaľ čas a máš aj z výbuchu...
dnes, 00:05,  Evolučná teória s tým ale nepočíta a je založná na úplne inom princípe. Preto som ti...
dnes, 00:03,  Čo to tu meleš. Explózia je náhly dej a horenie postupný. Horenie nie je explózia a naopak....
dnes, 00:01,  Tvoje magoriny nechápe nikto, lebo sa priečia nie len tomu, čo vieme o hviezdach, ale aj...
včera, 23:57,  Nerozumiem, ako ti z toho vyplynulo, že som nepochopil napísanému, môžeš vysvetliť? *18*21
včera, 23:56,  50. tvoje slova, vypatlane. uz nevies co kde pred par minutami popises ? smutne ;)
včera, 23:55,  Ak to máš za "pojem" budiž *39*39*39*39*39*39
včera, 23:53,  47. este niekto ti kradne " pojmy" , jebnute ? *39*39*39*39*39*39*39*39
včera, 23:52,  Samozrejme, samozrejme.. preto si utrublek, lebo nemáš absolútne pochopenie a predstavivosť....
včera, 23:48,  To je teda *39*39*39*39
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 639 bytes in 0,469 seconds)