hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Moje (samo)štúdium 08

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 9.12.2021 18:18 Nikto a nič
posledná zmena 9.12.2021 18:18
1
09.12.2021, 18:18
Moje (samo)štúdium 08

Ahoj

Píšem, bo si chcem usporiadať myšlienky ohľadom študovania. Blíži sa koniec roka a blíži sa prvý rok (samo)študovania. Bol to rok plný (ne)ustálych zmien v technike , a čo sa týka konkrétneho študovania. Dal Som sa na ITechnológie, prírodné vedy, cudzí jazyk.

Študoval Som jak HTML/CSS, jazyk C# .NET, MS Office, matematiku a anglický jazyk. Do konca tohto leta Som tak študoval týždenne jednu oblasť, ale (ne)vyhovalo mi to. Bol to 3/4 rok plný trápenia sa s programom a jeho napĺnaním. V niektorých predmetoch my chýbali domáce úlohy, príklady, ktoré Som vždy odkladal na neurčito. Z toho potom vyplynulo, že Som požral len teóriu a žiadalo sa to otestovať aj praxou, ktorej sa mi nakopilo len málo.

Nakoniec Som si zrobil druhý plán študovania na 3/4 roka a to taký, že sa naplno venujem iba jednemu predmetu. Rozhodol Som sa pre HTML/CSS... webové stránky. Mám za sebou zo desať vydretých stránok, ale iba tých úvodných a úspešne pokračujem ďalej. Teraz dokončujem jednu vo flexboxe, včera Som robil jednu stránku v Gride.

Po ukončení úlohy pokračujem na JavaScript, PHP, MySQL, OOP a Laravel... Uvidím, čo to dá. Čo sa týka plánov a cieľou do budúcej prítomnosti, záleží na životnej situácie aká bude. Stať sa môže všeličo! Ale chcel by Som sa uberať IT smerom. Poprípadne fakčiť a makať ako programátor, či investovať tak do ITechnológií.

Za sebou mám úspešne tieto srandičky:
===================================
MS Word
MS Excel
MS Powerpoint
=======
Základy jazyka C# .NET
HTML/CSS
Sass preprocesory
Základy JavaScript
=======
Niečo z matematiky
Niečo z chémie
Niečo z fyziky
=======
Niečo z anglického jazyka


Želám a prajem veľa voľného času na seba a veľa príjemných chvíľ s dnešným počasím. S pozdravom.

vrana
9. 12. 2021 17:34
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 83 323 B vygenerované za : 0.068 s unikátne zobrazenia tém : 47 605 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Buď činný vždy, keď je to možné, a odpočívaj vždy, keď je to potrebné.