hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Mládež zo Západu sa sťahuje do Česka

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 16.3.2016 12:56
posledná zmena 16.3.2016 12:56
1
16.03.2016, 12:56
odkaz

A hla, dalsia sprava, ktora dokazuje to, co vam tu vypisujem.
Zivot u nas, teda zivot na Slovensku, v Cechach, v Madarsku, v Polsku.... je dnes uz lepsi, ako zivot v zapadnych kapitalistickych krajinach.
Kto neveri, mal by sa tam ist pozriet..
Problemy pocnuc s velkou nezamestnanostou, bezdomovectvom a socialnym rozkolom v spolocnosti vedie k nasobeniu kriminality. Deto USA ma s kriminalitou taky isty problem, ako maju najhorsie Africke velkomesta. Do toho teraz nastup masovej migracie a šmitec. Zabudnite na zapad... je to troska.. Bojisko, ktore je rozdelene na neskutocne bohate a neskutocne chudobne rozkladajuce sa stvrte... A ludia..... to je to najhorsie, zombici, totalne chladne tvory, ktorych nezaujima ani len male pacuce dieta vedla nich.. ved vlastne od ludi sa vsetko odvija.
A tak to dopadne vzdy, ked sa clovek odvrati od etiky, od lasky k bliznemu a vsetko robi len vo vidine zlateho telata.. Znici seba, znici svoj svet.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 75 572 B vygenerované za : 0.079 s unikátne zobrazenia tém : 23 954 unikátne zobrazenia blogov : 278 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Múdry sa učí celý život. Hlupák, ten už všetko vie.