hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

MISS DANCE SR 2012!!

príspevkov
9
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.2.2012 11:50
posledná zmena 11.2.2012 15:15
1
11.02.2012, 11:50
Súťaž krásy,ktorej sa zúčastňujú tanečníčky z celého Slovenska už má svoje finalistky!! Rozbehnuté je už aj internetové hlasovanie,ktoré určí Miss Internet...hlasovať môžete na stránke odkaz -sú tam aj fotografie finalistiek.
Chcela by som Vás poprosiť o podporu našej krásnej tanečnice-číslo 9,ktorá je zatiaľ na prvom mieste! 🙂 Ďakujem ...a čo si myslíte o tejto súťaži?? 🙂 je to na úrovni Miss Universe,takže je super že aj v tanečnom svete sa deje niečo takéto 🙂
none
7

1. 11.02.2012, 11:50

Súťaž krásy,ktorej sa zúčastňujú tanečníčky z celého Slovenska už má svoje finalistky!! Rozbehnuté je už aj internetové hlasovanie,ktoré určí Miss Internet...hlasovať môžete na stránke www.fabioproduction.sk -sú tam aj fotografie finalistiek.
Chcela by som Vás poprosiť o podporu našej krásnej tanečnice-číslo 9,ktorá je zatiaľ na prvom mieste! 🙂 Ďakujem ...a čo si myslíte o tejto súťaži?? 🙂 je to na úrovni Miss Universe,takže je super že aj v tanečnom svete sa deje niečo takéto 🙂

11.02.2012, 14:07
paci sa mi 1 a 12🙂nevadi,vsak?🙂
none
8

7. piskotka 11.02.2012, 14:07

paci sa mi 1 a 12🙂nevadi,vsak?🙂

11.02.2012, 15:08
prečo by vadilo?? 🙂) vôbec,tak zahlasuj aspoň za tie čo sa ti páčia 🙂 zaslúžia si podporu všetky 🙂
👍: piskotka
none
9

8. 11.02.2012, 15:08

prečo by vadilo?? 🙂) vôbec,tak zahlasuj aspoň za tie čo sa ti páčia 🙂 zaslúžia si podporu všetky 🙂

11.02.2012, 15:15
ano su pekne vsetky,len som uviedla tie,ktore ma oslovili niecim na prvy pohlad🙂ale kedze je to tanecna sutaz,mala by vyhrat ta pre ktoru je tanec vypovedou jej samej,dar,ktorym moze obohatit inych ludi🙂jednym slovom,ta ktora najlepsie tancuje🙂
none
2
11.02.2012, 13:11
toho sa minuly rok zucastnila moja sesternica. ale pekne fotky vie ta agentura vyprodukovat, to sa musi nechat

z tohtorocnych je najkrajsia 12-ka a 4-ka
none
3
11.02.2012, 13:19
na týchto fotkách ale niektoré vôbec niesú také pekné ako sú v skutočnosti..čo ma mrzí celkom lebo niektoré sú tam naozaj krásne ...a hlavne keď je to už taká dobrá agentúra tak si mohli všimnúť keď tie fotky upravovali,že väčšina má hnedé čelo a biely krk čo je trošku vtipné :D ale to je detail 🙂
none
4
11.02.2012, 13:20
Nepáči sa mi že nepriamo vyzývaš aby sme dali hlasy 9-vine, vzhľadovo sa mi nepáči ani jedna , no žiadna ma neoslovila xichtom, snáď ten pohybový element, temperament a šarm u nich vynikne a presvedčí o kvalite.
none
5
11.02.2012, 13:22
zlatko, ja nikde nepisem, ze ta angentura je dobra. nauc sa citat. ta moja sesternica je s nimi tusim aj v spore teraz. prave ohladom tych fotiek.
a tiez som nepisala, ze dobre su prave tieto, ktore maju vycapene na nete.
niekto potrebuje retusu viac, iny menej.
a nie, nedam hlas devine, aj ked je to tvoja kamoska, sestra, alebo bohviekto.
none
6
11.02.2012, 13:27
myslím,že každý klub chce podporu pre svoju tanečnicu,samozrejme že je každého osobná vec komu dá svoj hlas.. nenútim nikoho :D ale málokto vie,že takéto niečo sa tu vôbec deje..
to s tými fotkami vôbec nebolo smerované ako útok na teba :D len som napísala že vzhľadom na to aká je to agentúra a že táto súťaž nieje prvý rok,si mohli trošku dať viac na tom záležať keď im už robili profesionálne fotky.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 102 038 B vygenerované za : 0.103 s unikátne zobrazenia tém : 50 288 unikátne zobrazenia blogov : 889 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz S evolúciou je to ako keď ideš do Tesca na nákup 😉 Prečo ideš na nákup? 😉 Len preto aby si sa prešiel? 😉 Alebo preto, že si hladný a chceš si kúpiť jesť? 😉 Máš nejaký cieľ alebo...

citát dňa :

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.