hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Minister zdravotníctva Marek Krajčí lieta v nečakanej kauze.

príspevkov
1
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 29.4.2021 22:36 Osvietený
posledná zmena 29.4.2021 22:36
1
29.04.2021, 22:36
Nielenže bol viackrát pozorovať voľby v Rusku na pozvanie štátnej dumy, za čo sa ocitol na zozname takzvaných falošných volebných pozorovateľov. Vyzerá to tak, že navyše nehovoril pravdu, keď žiadal o ospravedlnenie z rokovania parlamentu.

V september 2017 bol Marek Krajčí nečakane ako volebný pozorovateľ v kritizovanom Rusku. V tom istom termíne rokoval parlament, on bol opozičným poslancom. V žiadosti o ospravedlnenie svojej neúčasti uviedol, že ide na zahraničnú pracovnú cestu do Ruska monitorovať voľby a vyslala ho tam Rada Európy.

Expertka na voľby strany Spolu Silvia Hudáčková upozornila, že toto nesedí. Rada Európy v septembri 2017 neeviduje totižto žiadne volebné pozorovania. Bývalý poslanec zase upozorňuje, že Krajčí nebol na rozdiel od neho - ani členom delegácie v parlamentnom zhromaždení rady európy.

Minister nám nebral telefón, odpoveď nám prišla písomne. Iba hodinu pred začiatkom sobotňajších (4. 7.) Televíznych novín. „Pozvala ma Európska rada pre demokraciu a ľudské práva, bolo to dosť narýchlo. Žiaľ, musím priznať, že som ju omylom považoval za štruktúru Rady Európy. Preto som do ospravedlnenky uviedol mylne Radu Európy. Za túto chybu sa ospravedlňujem," napísal minister.

Ruské médiá Krajčího citovali ako medzinárodného experta a poslanca národnej rady. Marek Krajčí je povolaním lekár, aktívny kresťan, autor chválospevov a v politike sa profiloval vždy na oblasť zdravotníctva.

V 2018 bol poslanec Krajčí pozorovať prezidentské voľby na pozvanie ruskej Štátnej dumy. Za čo sa dostal na zoznam nepoctivých tzv. falošných volebných pozorovateľov, ktorý zostavila Európska platforma pre demokratické voľby. Rezort diplomacie sa na to, zdá sa, pozrie v pondelok (6. 7.).

Volebná turistika Mareka Krajčího by týmto mala končiť. Tvrdí, že v Rusku pozoroval len dva razy. Potvrdil nám, že mal len zaplatené náklady spojené s cestou, z ani jednej cesty nečerpal žiadne iné výhody. Dodal, že by už podobné pozvania neprijal.

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 89 583 B vygenerované za : 0.079 s unikátne zobrazenia tém : 116 304 unikátne zobrazenia blogov : 1 748 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Vaše modlitby prinášajú úžasné výsledky ... Úprimná modlitba spravodlivého človeka má veľkú moc a prináša obdivuhodné výsledky. Jakub 5,16 Keď bol Ježiš popravený na kríži, nielenže zmyl všetky vaše hriechy svojou drahocennou krvou, ale dal vám a...

citát dňa :

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.