Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Milka sa už 9 ročná robila, lebo bola ma lebo bola malá slovenska hodná na prezidenta

4
reakcií
466
prečítaní
Tému 31. augusta 2018, 14:02 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:02 avatar
Milka sa nám dajak opustila, dnes musela pretiecť hrdlom nejaká kvalita. Inak, keď tatko počúval Slobodnú Európu, kde sa vo výchove stala chyba?

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarlette

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   31. 8. 2018, 14:24 avatar
upozorňujem na firmu d*l express žiadajú viac ako 100% poplatky, novodobé výpalníctvo

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:31 avatar
Gabo vypalnictvo bolo privedzene vorom v zakone v Mečiarizme alebo tzv raketing

Čo sa týka trestneho činu užerníctva je zadefinovane v trestnom zakone .

Užernícke spoločnosti existovali na slovensku i také ktoré pracovali i s 20 000% urokom

Najznamejšie boli tie ruské Pvlišove ako žltý melonik . Gorbi , Eurokontraktor a mrte iných

Najväčší podiel likvidácii užerníkov zasadili Kiskove splátkové spoločnosti ktoré v triangli pracovali s 0,00 % urokom a neskôr Quatro s 10 % urokom s ktorým pracuje dodnes .

To zanemnalo absolútnu nekonkurencie schopnosť stoviek užerníckých spoločnosti išlo do krachu

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:38 avatar
Raz sa popletený Janko Pavliš hviezda protiprúdov , slobodných vysieračov a inej stoky rozhočoval nad Kiskom , že je užerník a tak som sa opýtal Janko a tie tvoje spoločnosti registrovane v Moskve s akým úrokom pracujú ???
Ten gigantický užernícky urok som poznal .
Janko vodca veľkej proruskej koalicie na ktorej kandidatke figurovali osoby ktoré o tom vôbec nevedeli odpovedal že on o žiadných nevie a tak som mu ich pripomenul takto www.orsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:39 avatar
reakcia bolo okamžité zabanovanie    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:12,  Ako stručne pracuje vojenske spravodajstvo ??? Nie ako Baba Vanga na sputniku Konkrétnych...
dnes, 14:08,  Vojenské spravodajstvo je veľmi dôležité – teda pokiaľ robí to, čo má! Vojenské...
dnes, 14:08,  Môj dedo - vojak v prvej línii v I. sv. vojny tvrdil, že Slovensko bolo srdcovou...
dnes, 14:03,  era cez sis ktorá podala správu akú popísal Ondrej Ruská federácia SIS pokračovala...
dnes, 13:56,  era ton nie je o strachu . Ano Rusko sa z pochopiteľných dôvodov snaží oslabiť EU ....
dnes, 13:54,  Tiež reaguješ cez amygdalu? :)
dnes, 13:53,  rpzbiť Uniu ano....ale vojensky ju obsadiť?.....Rusi to robia fikane, dezinformaciami, aby sme...
dnes, 13:53,  To je iba taký náš folklór :)
dnes, 13:51,  My Slovaci sme rozvadení aj vdaka našej minulosti si myslím.....
dnes, 13:49,  Každý máme niekoho, na koho sa vyhovárame. Kasafran na sionistov, ty na ruských trolov :)
dnes, 13:46,  A tie hlášky, čo fungujú amygdalicky môžu byť aj že: "Rusi chcú rozbiť európsku...
dnes, 13:44,  Privatizácia bola správna a jediná možná . Ano môžeme debatovať či sa krachujúce...
dnes, 13:40,  vypada to tak, že takí ako Kasafran by sa aj dnes tešili z toho, ak by sa naš štát...
dnes, 13:40,  6- no vidíš aké to máš jednoduché...... Zjavne patríš medzi tých, ktorí nemajú...
dnes, 13:31,  68- no veď opakujem Kristove: "Po ovocí poznáte ich." Mám ti tu vypísať všetky...
dnes, 13:26,  Nezvyknem ti odpovedať lebo to nemá význam, ale ja žiaden rozsudok na Naďom som nevyniesol a...
dnes, 13:24,  majko, ospravedlňujem sa ti, ale ten svetový mier je seriózne moje osobné prianie. *19
dnes, 13:23,  Jasné, všetci v opozícii sú nevinní baránkovia čo nikdy v žiadnej kauze nefigurovali a...
dnes, 13:11,  4- Nie "kámoško", si mimo. Lídri mnou menovaných strán majú jednu spoločnú...
dnes, 13:10,  tak ma napada otazka, ako by sa to vyvíjalo, ak by Nemci dobili Rusko....Mne ten odpor ,už ked...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Komu sa nechce, hľadá dôvod. Komu sa chce, hľadá spôsob.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(65 770 bytes in 0,447 seconds)