Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Masaker policajtov vo Francúzsku

12
reakcií
221
prečítaní
Tému 5. októbra 2019, 13:28 založil hokejis.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 06. 2007
13
 
 


1.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 13:28 avatar
Vrah, ktorý zabil vo Francúzsku na policajnej stanici 4 policajtov konvertoval k islamu pred 18 mesiacmi.
Podľa jeho ženy počul hlasy.
Potom šíril Boží hnev.
Súhlasí Thomas Anderson


11.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   5. 10. 2019, 13:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 14:56 avatar
Ano foton moslim vraždil.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:34 avatar
Bubáci

Rodený francúz a policajt dobodal kolegov to by bolo presnejšie ako zavádzajúcich bubakov tu malovať
Súhlasí the X


3.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 13:42 avatar
Bubák moslim vraždil !


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:45 avatar
A čo moslim nemôže vraždiť ? Veď v rusku každý deň vraždí 84 vražd každodenne prečo nejakú neprilepíš že aha moslim v rusku vraždil ?

Najislamskejšia krajina Európy? Rusko si moslimov predchádza, žijú ich tam milióny

Putin zdôrazňuje, že Kremeľ je voči islamu tolerantný a ústretový. Na druhú stranou bojujú tisíce džihádistov s pasmi Ruskej federácie za Islamský štát v Sýrii a v Iraku a po svojom návrate môžu zaútočiť aj v Európe.

"Medzi nami nemôže byť žiadna systémová, civilizačná nezlučiteľnosť. Ako nadnárodná a multináboženská spoločnosť s dlhou históriou je naša krajina súčasťou islamského sveta."

To nie sú slová nejakého predstaviteľa nemeckej strany Zelených alebo západoeurópskeho hlásateľa multikulturalizmu, ale slová ruského ministra zahraničia Sergeja Lavrova, ktoré povedal pred niekoľkými rokmi na konferencii Organizácie islamskej spolupráce v Dakare. Mimochodom, Rusko má v tejto organizácii už viac ako dvanásť rokov pozorovateľský štatút.

Nástupca moslimských štátov

Ústretovosťou voči islamu nešetrí ani Vladimir Putin. "V Rusku islamský svet vždy nájde spoľahlivého spojenca," uviedol ruský prezident napríklad na konferencii Rusko-islamský svet. Konala sa pred necelým rokom v Kazani, metropole Tatarstanu, najväčšej moslimskej republiky Ruskej federácie.

Pred viac ako desiatimi rokmi v Čečensku, znovudobytom niekoľko rokov predtým počas krvavej vojny ruskou armádou, potom Putin v tamojšom parlamente predniesol reč, v ktorej tvrdil že proti islamu ako náboženstvu Moskva nič nemá, naopak. "Rusko bolo vždy najviac lojálny, spoľahlivý a konzistentný obranca islamských záujmov. Zničením Ruska by zničili jednu z hlavných opôr islamského sveta," vyhlásil v Groznom Putin už v roku 2005.

Nejde len o slová. V centre Moskvy, kde žije podľa odhadov medzi jedným až dvoma miliónmi moslimov, čo z nej robí po Istanbule najväčšie "moslimské" mesto Európy, bola pred dvoma rokmi otvorená jedna z najväčších mešít sveta. Pri tejto príležitosti Vladimír Putin dokonca vyhlásil svoju krajinu za nástupcu moslimských štátnych útvarov, ktoré v minulosti boli na území dnešného Ruska.

"Právom môžeme povedať, že sme následníkom nielen Sovietskeho zväzu, cárskej ríše, Moskovskej a Kyjevskej Rusi, ale aj Volžského Bulharska, Zlatej hordy a kaukazských štátnych útvarov, vytvorených ešte súčasníkmi proroka Mohameda," uviedol Putin za prítomnosti tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Atentáty už nemieria len na Rusov

Moslimovia a islam v Rusku zažívajú za vlády Putina nebývalý rozkvet. Pre pätnásť miliónov moslimov boli postavené tisíce mešít, vrátane spomínanej Moskovskej chrámovej mešity pre 10 000 ľudí. Po celom Rusku fungujú aj moslimské školy vrátane univerzity.

Počet moslimov v krajine sa rýchlo zvyšuje nielen väčším počtom detí v moslimských rodinách, ale aj masovým prisťahovalectvom z postsovietskej strednej Ázie, odkiaľ prišli za prácou a lepším životom za posledné roky milióny ľudí.

"Putin zdôrazňuje, že Kremeľ je voči islamu tolerantný a ústretový, ale je veľmi tvrdý voči islamskému extrémizmu a s ním spojenému separatizmu," vysvetľuje rusista Karel Svoboda z Univerzity Karlovej. "Väčšina moslimov v Rusku je nábožensky vlažných a napríklad s alkoholom moslimovia v Tatarstane problém nemajú," dodáva Svoboda.

Druhou stranou mince sú ale tisíce džihádistov s pasmi Ruskej federácie bojujúci za Islamský štát v Sýrii a v Iraku, alebo v jeho žolde na severe Kaukazu. Zatiaľ sa útoky ruských a postsovietskych islamistov odohrávali na území Ruska. Bomba nastražená pred týždňom v nórskom Osle ale ukazuje, že sa môžu rýchlo preniesť aj do západnej Európy. Tá pritom mnohým tisícom moslimských utečencov - predovšetkým z Kaukazu - poskytla v minulosti azyl.

hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:47 avatar
Rusko

Rusko už nie je krajinou, kde obleky Armani nosí iba prominentná vláda, ale aj gangstri a mafia. Ruská mafia letí rýchlosťou guľového blesku a krajina má viac gangstrov ako polícia, každých 18 minút je zavraždený jeden človek a v priemere sa denne odohrá približne 84 vrážd v 143 miliónovom národe! Jadro ruského zločinu je umiestnené v Čečensku. Prostitúcia, obchodovanie s drogami, či reštaurácie sú riadené práve Čečencami. Krajina je tiež známa vreckovými krádežami – peňaženkami, mobilnými telefónmi, fotoaparátmi, no tiež fyzickými napadnutiami.

veu.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:47 avatar
Xenofobie v Rusku ústí v rasové vraždy, nacionalisté útočí na Asiaty

V Rusku loni při xenofobních útocích zahynulo 20 lidí. Oznámila to agentura Interfax s odvoláním na nevládní analytické středisko Sova, které útoky na přistěhovalce a cizince dlouhodobě monitoruje. Oproti dřívějším letům počet mrtvých klesl.

Nejhorší je podle střediska situace v Moskvě a v Petrohradu. Celkem Sova loni zaregistrovala útoky ve 32 z 83 ruských regionů. Kromě 20 obětí na životech nejméně 173 lidí utrpělo zranění.

"Mírou násilí nadále vede Moskva (osm mrtvých a 53 raněných) a Petrohrad (tři mrtví, 32 raněných). Hodně obětí je také v Lipecké oblasti (čtyři mrtví, devět raněných), v Čeljabinské a Moskevské oblasti (po osmi raněných) a ve Sverdlovské oblasti (dva mrtví, čtyři ranění)," citovala agentura svůj zdroj.
Oběti? Asiaté a homosexuálové

Terčem útoků jsou podle analytiků hlavně přistěhovalci ze Střední Asie (loni 13 mrtvých, 39 raněných) a z Kavkazu (tři mrtví, 26 raněných). V porovnání s předchozími roky výrazně vzrostl počet útoků proti vyznavačům jiné víry a proti členům homosexuální komunity. Naopak ubylo přepadení levičáků a mládežníků, kteří dříve tvořili mezi oběťmi výraznou skupinu.

Na růst národnostní nesnášenlivosti a xenofobie upozornil minulý měsíc i šéf Federální migrační služby, která má na starosti přistěhovalce. Konstantin Romodanovskij ale míní, že za nepřátelství místních Rusů si cizinci často mohou sami, protože místo aby se přizpůsobili ruským podmínkám a pravidlům, "chovají se tak, jak jsou zvyklí u sebe doma", a to Rusy "oprávněně zlobí". Nálady pak zručně využívají radikálové "s cílem vyvolávat národnostní zášť, odpor k přistěhovalcům a občas i rasismus".

Zdroj: www.lidovky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:49 avatar
Strašné zistenie o skutočnom horore: Najhorší sériový vrah žien v Rusku

Vyšetrovací výbor Ruskej federácie v pondelok proti bývalému príslušníkovi polície Michailovi Popkovovi vzniesol obvinenie z ďalších 60 vrážd. Informovala o tom rozhlasová stanica Echo Moskvy, podľa ktorej má tak Popkov, prezývaný aj Angarský maniak, na konte 84 dokázaných násilných trestných činov.

Vraždy sa odohrali v sibírskom meste Angarsk a okolí v rokoch 1992-2010. Ich obeťami boli ženy vo veku 17-38 rokov. Ich znetvorené telá so stopami po sexuálnom násilí sa našli na území troch okresov Irkutskej oblasti, zväčša v lesoch, na cintorínoch alebo okrajoch ciest.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:49 avatar
Útok na moskovské divadlo na Dubrovke predstavuje veľkú teroristickú akciu, ktorá sa odohrávala od 23. do 26. októbra 2002 v Moskve. Asi 40 čečenských islamských teroristov počas predstavenia muzikálu obsadilo budovu moskovského divadelného centra na Dubrovke a zobralo viac ako 850 ľudí ako rukojemníkov. Požadovali stiahnutie ruských vojsk z Čečenska a ukončenie druhej čečenskej vojny. Závažná rukojemnícka kríza vyvrcholila oslobodzovacou operáciou ruských špeciálnych síl, pri ktorej bolo do vnútra budovy napustené veľké množstvo bližšie neznámeho uspávacieho plynu. Celkovo si udalosti v moskovskom divadle vyžiadali smrť okolo 170 ľudí, z toho najmenej 130 rukojemníkov[1], pričom väčšina z nich zomrela na následky otravy spomínaným plynom.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:50 avatar
Rukojemnícka kríza v Buďonnovsku sa odohrávala od 14. do 19. júna 1995, keď veľká skupina čečenských militantov pod vedením Šamiľa Basajeva prepadla mesto Buďonnovsk v Stavropoľskom kraji na juhu Ruska, obsadila miestnu nemocnicu a zadržiavala v nej vyše 1500 rukojemníkov. Pri týchto udalostiach zahynulo podľa oficiálnych zdrojov minimálne 129 ľudí, vyše 400 ich bolo zranených

Obete a následky

Udalosti v Buďonnovsku si podľa oficiálnych údajov vyžiadali na ruskej strane celkovo 129 obetí, z toho 18 policajtov a 17 vojakov[1] (viaceré neoficiálne zdroje uvádzajú o niečo vyšší počet obetí), minimálne 415 ďalších ľudí bolo zranených, zahynulo tiež najmenej 11 teroristov.

Mnohí odborníci pokladajú útok na Buďonnovsk za rozhodujúci zvrat v udalostiach prvej čečenskej vojny. Teroristami vynútené pozastavenie ruskej ofenzívy, ktoré bolo neskôr po rokovaniach s čečenskými predstaviteľmi predĺžené až do októbra, dalo oslabeným čečenským povstalcom čas vojensky sa spamätať a lepšie sa pripraviť na následnú partizánsku protiofenzívu. Udalosti v Buďonnovsku zároveň šokovali ruskú verejnosť, viedli k silnej kritike ruskej vlády a k zvýšenému odporu voči čečenskej vojne. Všetky tieto aspekty nakoniec prispeli k odchodu ruských vojsk z Čečenska.

Z dovtedy málo známeho poľného veliteľa Šamiľa Basajeva sa po udalostiach v Buďonnovsku stal pre mnohých Čečenov národný hrdina, výrazne narástol jeho vojenský vplyv medzi povstalcami a neskôr začal byť považovaný za hlavného vodcu radikálneho krídla čečenských separatistov. Počas druhej čečenskej vojny sa stal organizátorom veľkého počtu teroristických útokov vrátane podobne závažných rukojemníckych kríz v r. 2002 v Moskve a v r. 2004 v Beslane. Basajev bol zabitý pravdepodobne jednotkami ruskej tajnej služby v roku 2006.

30. júna 1995 v dôsledku ruských neúspechov v bojoch s teroristami odišli do výslužby ruský vicepremiér Nikolaj Jegorov, riaditeľ FSB Sergej Stapašin, minister vnútra Viktor Jerin a gubernátor Stavropoľského kraja Jevgenij Kuznecov.

V nasledujúcich rokoch po útoku bolo zabitých aj viac ako 30 ďalších teroristov, ktorí sa ho zúčastnili, vyše 20 ich bolo zadržaných a Stravľopolským súdom odsúdených na dlhoročné väzenia. Mnoho z radových účastníkov teroristickej akcie sa však zadržať nepodarilo alebo neboli identifikovaný.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:51 avatar
Ty náš Francuz bubak


13.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 14:57 avatar
Ano hlúpy trole moslim vraždil !
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:52,  Nemám záujem podporovať tvorbu neživých virtuálnych postaviciek :)
dnes, 14:50,  Pomocou mŕtveho počítaca vytvoriť živú bytosť to je iný Kamenak-:)
dnes, 14:48,  intergalaktická p*ča *39*39
dnes, 14:48,  No a živú bytosť človek schopný vytvoriť nie je dokáže nanajvýš povrchne pomenovať...
dnes, 14:41,  to bude tych 144000 *21
dnes, 14:36,  82. take the red pill heheh
dnes, 14:28,  Prispej mi na superpočítač a počkaj do roku 2042 ;)
dnes, 14:28,  Ty si hlupák takže hovor o sebe, že nie si toho schopný ;)
dnes, 14:27,  Tak výtvor jablon ktorá bude plodín jablone s reálnymi živými jablkami :)
dnes, 14:27,  U živej bytosti to funguje takto : Nervová bunka pošle cez nervové spojenie signál do mozgu...
dnes, 14:26,  Bolesť môže cítiť len živa bytosť a človek nie je schopný vytvoriť život :)
dnes, 14:25,  Lusknutím prsta ;)
dnes, 14:25,  Niečo one je cítenie bolesti živej bytosti :)
dnes, 14:24,  Bude kričať lebo program bude vyhodnocovať stav a ten stav bude bolesť ;) Virtuálna...
dnes, 14:24,  Človek nie je schopný vytvoriť život :)
dnes, 14:23,  Aby-kricala :)
dnes, 14:23,  Cítiť je proces ;) A ten sa dá naprogramovať ;)
dnes, 14:22,  Postavičku možno naprogramovaný aby kriváňa ale nie aby cítila bolesť tu môže cítiť...
dnes, 14:21,  Softwér nemožno považovať za matériu ;)
dnes, 14:21,  Úspech bude keď stvorím virtuálnu postavičku ktorá ti bude zaryto tvrdiť, že ona je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ak v živote nájdeš cestu bez prekážok, tak pravdepodobne nevedie nikam.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 038 bytes in 0,423 seconds)