Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Mágia -názory

59
reakcií
1312
prečítaní
Tému 30. apríla 2017, 16:11 založil blackleather.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
08. 10. 2010
47
26. 10. 2008
13
13. 10. 2013
91
01. 04. 2019
5
26. 08. 2009
155
 
 


1.
označiť príspevok

blackleather žena
   30. 4. 2017, 16:11 avatar
Myslíte si , že venovať sa mágii ako takej, inklinovať k nejakym vyšším silám má zmysel a funguje to ? alebo je to skor ako viera v Boha, bud v to veríš a existuje to, alebo neveríš a neexistuje
Súhlasí kesha1


2.
označiť príspevok

-era- muž
   30. 4. 2017, 16:16 avatar
Myslíš, že venovať sa rádioaktívnym materiálom má zmysel a funguje to?

Záleží na poznaní, záleží na schopnostiach, záleží na cieľoch.

A v diskusii o tom ešte záleží aj na názvosloví - jeden si pod tým slovom predstavuje jedno, iný si pod rovnakým slovom predstavuje niečo iné.


9.
označiť príspevok

kesha1
   30. 4. 2017, 16:35 avatar
Vedecka magia , teda tzv. M?gia vody , je uzitocna . Prikladam video kde , ked povies vode nahodne cislo , tak ho voda zobrazí . Vo videu je to cislo 3 .


10.
označiť príspevok

kesha1
   30. 4. 2017, 16:35 avatar


40.
označiť príspevok

gastro žena
   30. 4. 2017, 21:59 avatar
Podľa mňa je mágia.


41.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   30. 4. 2017, 22:14 avatar
Aj ty si magická!   


42.
označiť príspevok

Melchisedech muž
   30. 4. 2017, 23:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Melchisedech muž
   30. 4. 2017, 23:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

gabriel pb
   10. 6. 2017, 15:59 avatar
z pohľadu človeka s malou vierou to nemá význam, pretože si z jednoduchého života urobíš neporiadok a problémy


3.
označiť príspevok

blackleather žena
   30. 4. 2017, 16:21 avatar
No áno, ale ľudia sa na mágiu pozeraju ako na niečo zlé a netoleruju to a v podstate je to to iste ako viera či už kresťanská, alebo hociktorá iná .


4.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 16:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

-era- muž
   30. 4. 2017, 16:32 avatar
Ale mágia JE nebezpečná vec. To zase treba povedať úplne jasne. To nie je vec na hranie, na skrátenie si dlhej chvíle.


6.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:34 avatar
Pozri si príbehy ľudí čo sa do toho namočili a z Božej milosti aj dostali von. Mnohí sa z toho nedostanú skončia v depresiach, zošalejú a mnohí sa aj zabijú. Takže máš na výber. Buď sa poučíš alebo na vlastnej koži a riziko skúsiť. Je to na tebe.
Súhlasí Slušný človek


7.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:35 avatar
Príbeh - Oľga Staňová

Stretla som diabla

Bývalá ľudová liečiteľka, ktorá využívala nadprirodzené schopnosti k liečeniu ľudí.
Toto je najväčšia realita môjho života: existuje Boh a existuje diabol! Naozaj som stretla „ živého“ diabla a živého Boha. Ale až stretnutie živého Boha – 17.5.1998, zmenilo môj život natoľko, že od tohto stretnutia som si začala počítať vek. Takže 17.5.2011 som mala 13 rokov /mám 53/.
Môj príbeh sa začína odvíjať od mojich piatich rokov, keď si ma babka - ľudová liečiteľka, vybrala za budúcu nasledovníčku v jej liečiteľských schopnostiach. Táto „schopnosť liečiť“ sa u nás dedila z pokolenia na pokolenie asi 3OO rokov – je to dedičná biela mágia.
V tomto období sa okolo mňa začali diať „čudné veci“, nad postieľkou som mala zavesený drevený kríž, ktorý na mňa v noci padol. Zobudila som sa s veľkým strachom a vždy nado mnou stála babka. Vnímala som, ako sa so mnou pohybuje posteľ, mávala som nočné mory. Najsilnejšie bolo, keď som bola raz v noci „prenesená“ na nejaké stretnutie. Bolo tam veľa ľudí, každý niečo rozprával a ja som vedela, že sa ide prijímať nová členka /bosorka/ ich klubu a že som to práve ja.
Potom nasledovalo v mojom živote relatívne pokojné obdobie. Dospela som, vydala som sa, odsťahovala som sa z rodičovského domu, narodili sa mi dve dcéry.
Až jedného pekného dňa sa mi ozvala babka – vraj už je tu ten čas! Čas zdediť liečiteľské schopnosti. Zatvorila sa so mnou v izbe a začala ma zaúčať do tajov bielej mágie.
Naučila ma pripravovať si rituálne predmety. Musela som si dobre zapamätať 10 viet v ktorých bola „sila“. Naučiť sa všetky obrady s tým spojené. Niečo sa muselo vykonávať pred východom slnka, niečo po západe slnka. Hlavne som sa nikdy nesmela pomýliť, inak by som tú chorobu, ktorú liečim, dostala ja.
Keď som to už všetko dobre ovládala, povedala mi babka: teraz to už „funguje“ u teba, ja už nemám moc. Ty to raz povieš svojmu nástupcovi a potom moc stratíš.
Liečila som hlavne vredy, nádory, kožné problémy. Všetko do 3 dní so 100% ručením, že liečená choroba sa už nikdy nevráti.
(keďže je to liečenie s mocou diabla a diabol nerobí dobré veci – choroba sa presunula na iný orgán a na psychiku)
Po nejakom čase sa ale v mojom živote opäť začali diať „čudné veci“. V noci som sa začala zobúdzať na hlas, ktorý mi nástojčivo kládol jedinú otázku: "Načo žiješ?" A ja som mu nevedela odpovedať, nevedela som nájsť jediný dôvod prečo žijem. V tej chvíli sa ma zmocnila úplná beznádej, zúfalstvo, nezmyselnosť ľudského bytia. Ráno sa všetko skončilo a ja som si neustále pripomínala, že sa oplatí žiť, že som šťastne vydatá, mám dobrého manžela, dobré zdravé deti, dom, peniaze, liečiteľské schopnosti, ktoré nemá každý človek, proste super život a tak by som mala byť šťastná. Ale každú noc som znovu počúvala ten hlas a jeho nástojčivé "načo žiješ?" Budila som v noci manžela a vystrašene som sa ho pýtala tú istú otázku – načo žijem?
Jasné, že má v tej chvíli nevedel pochopiť. A tak som v tom bola len a len sama. Ten hlas by ma bol dohnal až k samovražde, taká nezmyselnosť všetkého sa ma vtedy zmocňovala.
Ale pevne verím, že Boh mal so mnou už vtedy svoj plán. Stretla som kresťanov, ktorí brali svoju vieru naozaj vážne a začali mi hovoriť o Otcovej láske, o Kristovej moci, o úžasnom Duchu Svätom a o tom, že tieto liečiteľské schopnosti určite nemám od Boha – aj keď ľuďom pomáham a že nech to všetko odovzdám Kristovi, lebo iba On má moc oslobodiť ma od týchto problémov. Už som nemala čo stratiť, a tak som sa chytila tohto Krista.
Bolo to na jednom duchovnom cvičení – kurz Filip – 17.5.1998. Najprv som v spovedi vyznala všetky svoje hriechy, zriekla sa svojich schopností liečiť, zriekla som sa každej spolupráce s diablom a prijala som Ježiša Krista za svojho Spasiteľa a Pána. A potom sa to stalo!!!
Po mojej pravici som uvidela stáť Ježiša – so zvláštnym pokojom, ktorý z neho vyžaroval. Po mojej ľavici som uvidela stáť diabla. Uvedomila som si dôležitosť toho, čo som práve urobila, to ako Boh rešpektuje našu slobodnú vôľu, naše slobodné rozhodnutia. Precítila som, aké to je byť plný Kristovej moci, nebáť sa diabla, ak sme s Ním. Zaplavila má neopísateľná radosť a veľmi som sa začala smiať. Prudko som sa otočila k diablovi a kričala som: "Ty si ma chcel dostať? Ty si ma chcel dostať?"


8.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:35 avatar
Diabol sa začal meniť na nejakú zvláštnu hmlu a odchádzal. Už nemal na mňa nárok. Už som patrila Kristovi! A začala sa nová etapa môjho života. Naozajstné dobrodružstvo s Bohom. Veľmi som si zamilovala Ducha Svätého, začala som čítať Bibliu, trávila som hodiny v rozhovore so svojím Bohom. Pochopila som význam Ducha Svätého v našich životoch – to, že nám bol daný ako učiteľ, tešiteľ, radca. Jednoducho som bola v škole Ducha Svätého.
Tak ako som bola v službe diabla, jasne som pochopila, že prišiel čas slúžiť Bohu.
Duch Svätý mi stále pripomínal slová z Jeremiáša, o prorokovi, o tom že pôjdem všade, kde ma pošle, poviem všetko čo mi povie. Pochopila som význam proroka dnešných dní – to, že prorok je priateľ Ježiša, miluje Ježiša, je hlas volajúceho na púšti: Pripravte cestu Pánovi!
Zvestuje len jeho slová, jeho slávu, jeho moc. A tak už 13 rokov ma Duch Svätý posiela tam, kde chce, aby som bola a vydávala svedectvo o tom, že Bohu je naozaj všetko možné, že je stále ten istý – včera – dnes – naveky, že je naozaj živý Boh. Zvlášť po mojich okultných skúsenostiach mi záležalo na tom, aby ľudia spoznali pravdu o liečiteľoch, vešticiach, ...., aby sa vedeli zorientovať v duchovnom svete a každé duchovno posudzovali duchovným zrakom. Nie všetko, čo vyzerá ako dobré napr. liečiteľstvo, veštenie, homeopatia, Silvová metóda, Reiky, východné liečiteľstvo... naozaj dobré je. Aby sme sa všetci naučili rozlišovať, ktoré zážitky napr. zážitky z klinickej smrti, skúsenosti napr. kontakty s UFO a praktiky napr. liečiteľstvo sú od Ducha Svätého a ktoré od zlého. Naozaj nie všetko čo sa leskne je zlato.
Zaujímavé je, že keď som slúžila diablovi cez bielu mágiu nevidela som ho. V rôznych podobách sa mi začal ukazovať až potom, keď som sa ho zriekla.
Chcel má zastaviť, dostať späť. Ale zakaždým mu stačilo dať príkaz v mene Ježiša a musel odísť. Diabol je naozaj veľký klamár, podvodník a určite nejedná férovo. On zničí aj svojich „spolupracovníkov“. Jeho odmena je – peklo.
Takže najúžasnejšie zistenie môjho života je: Je Boh a je diabol. Diabol ale nie je protiklad Boha. Diabol je len padlý anjel. Boh je väčší, je najväčší !!! Kristus nás oslobodil od hriechu, od smrti a od diabla! A svojmu ľudu dal veľkú moc v boji proti zlému! Diablova moc rastie s našim strachom a nevedomosťou, ak si nevieme uvedomiť kým sme v Kristovi, ak nevstupujeme do Kristovej moci.
A ozaj, viete čo diabol najviac neznáša? Smiech a radosť spaseného kresťana.
mojpribeh.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:36 avatar
Úplne stačí si dať vyveštiť a už si tam, nemusíš si sama veštiť, stačí, že si dáš. Alebo čítaš horoskopom a veríš im.

http://www.youtube.com/watch?v=voqLsaGSEpU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Slušný človek


14.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:36 avatar


12.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 16:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

blackleather žena
   30. 4. 2017, 16:36 avatar
Ale je rozdiel zase v bielej a čiernej mágii . Myslim, že konať dobro v akejkoľvek podobe nie je hriech .


15.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   30. 4. 2017, 16:39 avatar
Nie je rozdiel v čiernej aj bielej. Biela je to isté, ale je záludnejšia.
Súhlasí Slušný človek, Wolfe


16.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 16:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

-era- muž
   30. 4. 2017, 16:43 avatar
Vedieť, že konáš dobro by znamenalo vedieť presne ČO konáš, a vedieť KTO/ČO spolupracuje pri tom konaní.


20.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 17:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

blackleather žena
   30. 4. 2017, 16:45 avatar
Ale ak tým pomáhaš ľudom, ale po prípade aj sebe, tak prečo by to malo byť na škodu. Nevravím, že sa odovzdám celým telom aj dušou .


19.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 16:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 17:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.22.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 17:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 17:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 18:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 18:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 18:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 18:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 18:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 18:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 18:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 18:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 19:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 19:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 20:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 20:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 20:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 20:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.38.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 4. 2017, 20:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Ludwig muž
   30. 4. 2017, 20:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

asmodei muž
   1. 5. 2017, 07:54 avatar
Venovat sa magii nema zmysel a nefunguje to. A ano je to ako viera v boha - proste blud.


45.
označiť príspevok

-era- muž
   1. 5. 2017, 10:46 avatar
Skúšal si? Nefungovalo? :-)


50.
označiť príspevok

Fotooon muž
   1. 5. 2017, 12:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

Ludwig muž
   1. 5. 2017, 12:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

Fotooon muž
   2. 5. 2017, 07:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Fotooon muž
   2. 5. 2017, 07:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

asmodei muž
   2. 5. 2017, 07:19 avatar
(50.) Nemam problem "vyskocit na lietadlo" stretnime sa a ty mozes carovat, uvidime ci budes uspesny. :D


58.
označiť príspevok

Fotooon muž
   2. 5. 2017, 07:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.54.
označiť príspevok

asmodei muž
   2. 5. 2017, 07:18 avatar
(45.) ja nie, ale mnohi to skusali seriozne a dopadlo to velmi smiesne a zahanbujuco pre tych, ktori verili, ze magia funguje.


46.
označiť príspevok

blackleather žena
   1. 5. 2017, 11:38 avatar
Každý si myslim , že na niečo verí ... prečo by všetko muselo byť blud? ...a zas tiež take fanaticke kresťanske pohlady na veci nie su zdrave podla mojho nazoru, prečo by si človek nemohol vybrať svoju cestu ? ale musi sa riadiť Bibliou ? ....


49.
označiť príspevok

-era- muž
   1. 5. 2017, 12:16 avatar
Máš právo si vybrať 'svoju' cestu. Ak ale použiješ sily tak, že to nebude v súlade so smerovaním sveta a kozmu, tak sily svetového poriadku budú musieť po tebe upratovať a nastoliť opäť dynamickú harmóniu. Pre ne to bude znamenať aj istý pokrok, pretože museli opäť raz prekonávať neočakávané. Ale tebe to dajú zodpovedajúcim spôsobom "vyžrať".


56.
označiť príspevok

asmodei muž
   2. 5. 2017, 07:20 avatar
(46.) Slovencina ma problem, ze poriadne nerozlisuje medzi vyznamom slov "faith" a "belief". verit mozes naozaj comu chces, dolezite je iba to kao tvoja viera/dovera obstoji voci realite.


47.
označiť príspevok

Shagara muž
   1. 5. 2017, 11:41 avatar
46,....neexistuje "naša cesta",....ale iba Božia cesta ,ktorá je presne definovaná normou,Bibliou. A treba dávať pozor aj preto,že väčšina ciest vedie tam,kam by sme nechceli. Iba "úzka cesta pravdy" vedie "do života".


48.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   1. 5. 2017, 12:11 avatar
47/ Biblia ??? Vidim ze papier znesie vela.... ))


52.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 5. 2017, 17:16 avatar
neviem kam zaradit hypnozu
tak ci tak, potrebujem sa od nej ocistit, detoxikovat
spalit nabratu hmotu nie koser sposobom skrze hypnozu, odstranit v tej odpornym sposobom v odpornom case a v nabratej hmote vsetky hypno myslienky


53.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 5. 2017, 17:20 avatar
avatar ma teraz chrani, aspon uz nesvietim v googli pri hypnotizerovom mene
este aj tam ovlada svoj ludsky hyenizmus
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:13,  Ja som tiež rasista. Rozlišujem rôzne rasy. Netvrdím, že všetci ľudia sú len bieli, alebo...
dnes, 00:10,  Hlupák Kasafran ti dá súhlas, pritom: a dochází k názoru, že jde o chybu softwaru, který...
dnes, 00:06,  Vám fašistom načisto šibe z toho rasizmu, ktorým trpíte. Ty i hokejkár.
včera, 23:53,  (15) Osvietený,l opäť pletieš piate cez deviate - nuž, ale čo iné sa dá od týpka Tvojho...
včera, 23:46,  (66) Hokejis, a to obojstranne - z bielych i čiernych rovnakých figúrok...
včera, 23:39,  Ja nie som tvoj bráško Julko Tri mesiace unikal muž útočiaci na česko - taliansku...
včera, 23:37,  https://www.google.com/search?q=uspore+žiarivky&oq=uspore+žiarivky&aqs=chrome..69i57.4083j0j7&c...
včera, 23:37,  už sa len opakuješ ty blbeček, čo iné ti ostáva?...to samé teľa zo...
včera, 23:31,  Žako, žakóóó, papagáj náš, pichal by si ? Alebo sa opicháš sám ? (pred 2 minútami)...
včera, 23:31,  Kasafran to sa o tvojom prerode z bolševíka na fašistu povedať nedá. To je dosť bežným...
včera, 23:27,  Žako, žakóóó, papagáj náš, pichal by si ? Alebo sa opicháš sám ? (pred 2 minútami)...
včera, 23:26,  Žako, žakóóó, papagáj náš, pichal by si ? Alebo sa opicháš sám ? (pred 2 minútami) To...
včera, 23:26,  Osvietený, ten Tvoj prerod z mesiáša na žaka je skutočne obdivuhodne nevídaný...
včera, 23:24,  Žako, žakóóó, papagáj náš, pichal by si ? Alebo sa opicháš sám ? (pred 2 minútami)...
včera, 23:23,  Tvoj nick okokoteneho ti admin zabanoval cumel náš milaničko Miňo dviňo a ine debilnosti...
včera, 23:23,  Žako, žakóóó, papagáj náš, pichal by si ? Alebo sa opicháš sám ? (pred 2 minútami)...
včera, 23:22,  Moje nervy, moje nervy...začínam mať o neho obavy. Pôsobí nejako divne. K: Milanko! Máme...
včera, 23:20,  Podvodník nemôže. ..
včera, 23:19,  NESMRTEĽNÝ! Slovenský Highlander! To je on! KONIEC NESMRTEĽNÝ!...
včera, 23:18,  Okokotený odporúčam Ti, aby si sa pokúsil zdržať, alebo aspoň trochu viac šetril svoju...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(164 213 bytes in 0,294 seconds)