Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Luník v r. 1988 a dnes

15
reakcií
130
prečítaní
Tému 22. októbra 2019, 18:36 založil hokejis.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 18:36 avatar
Dnes sú byty rozbité.
Cigáni z Luníku urobili najväčšie cigánske ghetto v Europe.

www.mojevideo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Thomas Anderson

5.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   22. 10. 2019, 22:58 avatar
Možno to bude znieť divne, ale ja by som chcel, aby všetci romovia bývali v bytovkách a aby všetky osady boli zbúrané. Ide o to, že bytovka je normálne bývanie, zatiaľ čo osada je nelegálne sídlisko. Keby pomohla Európska únia, dalo by sa to urobiť.
Súhlasí Kacír

6.
označiť príspevok

Kacír muž
   22. 10. 2019, 22:59 avatar
Nech to Kiska zatiahne, veď z úžery má po kkt prachov !!!!!!!!!!!!

11.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 10. 2019, 19:22 avatar
Aby z bytoviek cigáni urobili ďalšie zničené Luniky ?

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2019, 11:39 avatar
Komunisti postavili toto geto .

Bola to komunistická špecialita dať do užívania byty a priznať invaliďaky každému kto odmietol pracovať .

Dnes sa táto katastrofa už dobúrava

Na Luniku IX v Košiciach vyrastu nové bytové domy.

48 bytov by malo stáť na mieste, na ktorom už bytovky v minulosti boli, avšak pre vážne narušenú statiku ich zbúrali.

prideľovanie bytov by malo fungovať podľa zásluh

„Do nových bytov na Hrebendovej ulici by sa nasťahovali rodiny, ktoré sú na to pripravené. Do bytov, ktoré by sa po nich uvoľnili, by následne išli rodiny z nelegálnej osady Mašličkovo. Do nových ísť nemôžu, lebo na to nie sú pripravené, budeme ich musieť postupne integrovať. Pôjdu tam rodiny, ktoré si ich budú zveľaďovať a udržiavať. Rodiny z Mašličkova sa tiež budú môcť dostať do lepšieho, ale časom, ak ukážu, že si to vedia vážiť,"

„Tí, ktorí žijú v existujúcich bytovkách, kde majú napríklad regulovaný prístup k vode, no pritom majú zamestnanie a uhrádzajú to, čo uhrádzať majú, by si zaslúžili žiť v lepších podmienkach. Umožníme im to. Rodinám z Mašličkova zas umožníme to, že pôjdu bývať legálne a do lepšieho prostredia, pretože teraz žijú vo veľmi zlých podmienkach," dodal.

Starosta odhaduje celkové náklady na projekt z eurofondov približne na 2,5 milióna eur, spoluúčasť MČ Košice - Sídlisko Lunik IX by predstavovala päť percent.

Mesto by muselo byť na hlavu ak môže postaviť bytovky v hodnote 2 500 000€ za 125 000€

10.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 10. 2019, 19:21 avatar
Cigáni ako aj inde kde im boli dané byty ich zničili.
Trole k čomu je im dávať nové byty ?
Aby aj tie zničili ?
Cigáni z Luniku urobili ghetto !

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2019, 20:06 avatar
Cigani byty zničili . Veď neboli ich .

Ten kto im ich zapožičal mal kontrolovať ich stav .

Len v komunizme sa na to sralo .

Dnes ked môžeme postaviť byty nove s 5 % spoluúčasťov treba ich postaviť a to rýchlo a kontrolovať ako sa i deje

Príklad, ako sa to dá. Rankovskí Rómovia si stavajú domy, zmenil sa im život

Projekt zaujal aj v zahraničí.

RANKOVCE. Východoslovenská obec Rankovce v okrese Košice-okolie sa stala známou na Slovensku i v zahraničí unikátnym projektom svojpomocnej stavby domov, do ktorého sa zapojili Rómovia z miestnej osady.

Pilotný projekt sa začal v roku 2013 a umožnil prvým osadníkom postaviť si legálne murované domy vlastnými silami.

V prvých dvoch etapách projektu vzniklo na pozemkoch kúpených od obce celkovo 14 skolaudovaných domov.

V aktuálnej tretej etape sa stavia ďalších 14 nízkonákladových domčekov. V pláne je aj ďalšie pokračovanie, keďže záujem ľudí je veľký.

Čítajte viac: kosice.korzar.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 10. 2019, 20:09 avatar
TY trole ked im dnes dajú byty tak ich zasa zničia a ty debil budeš z toho viniť bielych ktorí im chceli pomôcť.
Si magor ale ved to vieme.

15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2019, 20:14 avatar
zahorak ty ako fašista rad paušalizuješ a terpeš absolutne voloviny . Všade hladáš len to zlé a ako sa to nedá .

Samozrejme , že sa to dá treba romom pomôcť dohlad a vzdelanie .

Ty máš nejke iné riešenia ?

16.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 10. 2019, 20:22 avatar
Fašoune ja si na rozdiel od teba slniečkarskeho hlúpeho trola všímam realitu.

2.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 18:37 avatar
Z Luníka odviezli 1200 ton odpadu, ktorí cigáni vyhádzali z okien, čo zaplatili daňoví poplatníci.

3.
označiť príspevok

rotor muž
   22. 10. 2019, 18:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 19:10 avatar
Podľa rasistu fotona ten kto sa narodí ako cigán, robí bordel

7.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   22. 10. 2019, 23:00 avatar
Aspoň vidíš, ako sa pretvarujú títo slniečkári.  
Súhlasí hokejis

8.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 23:02 avatar
rasista si tý ktorý ich odsudzuješ a vytlacas na okraj spolocnosti mufko.....oni nevedia preskočiť svoj tien mufko ale ty s tvojou jednou bunkou to nepochopíš......
Súhlasí Osvietený

12.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 10. 2019, 19:23 avatar
Truľo rasista foton napísal, že ked sa narodíš ako cigán, robíš bordel.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:40,  Kristus povedal, že kto ho chce nasledovať má zaprieť sám seba a niesť každý deň svoj...
dnes, 00:30,  velmi vyhoríš meaculpa......ale je mi to jasne...nie si znovuzrodený(ja som nebol tiež)
dnes, 00:26,  tak že volil Fica a ma 200 eur k dôchodku
dnes, 00:22,  teším sa meaculpa na tvoje navrhy, ako si može niekto prilepšiť.....trebárs k vianociam
dnes, 00:20,  myslím, že katolik ako meaculpa, nam da mnoho receptov...
dnes, 00:18,  ak máš lepšie daj.....o tom je téma.....*05*05*05.....
dnes, 00:17,  Go Russia.
dnes, 00:14,  to su teda rady, znovuzrodeny ondrik
dnes, 00:06,  Chceš si nejako pomôcť drahý učastnik DF? tak takto....ak máš nadanie na skladanie...
včera, 23:37,  dufam, že týmito člankami sa aspon trochu rozsvieti v kotrbách starých komunistov.....a...
včera, 23:35,  ano si pozitívne "zmätený".....tý obdivovateľ svojho prezidenta.....raz darmo ta...
včera, 23:18,  Vonné sviečky Po rafinácii surovej ropy na výrobu benzínu zostáva na dne barelu...
včera, 23:08,  Kto sú Palestínčania? „Palestínskosť“ nie je legitímna národná identita, je to len...
včera, 23:05,  Ale ti sťahuje riť. Ani prstom do nosa by si si netrafil....
včera, 23:03,  Súdruh Kiska to parádne dojebal. A taká pekná koalícia to mohla byť....
včera, 22:55,  ty o rusoch a ukrajincoch vieš viac ako o Slovakoch, mufko
včera, 22:21,  71- nič nie je u Matoviča premlčané - daňový úrad ho ihneď kontroloval a nie raz....
včera, 22:06,  25- a potom si sa zobudil*13*13*13
včera, 21:50,  Edo rus a nerus v roku 2019 riešit nebudem . Je to hnus take veci preberat. Nikdy ma...
včera, 21:45,  huaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak v živote nájdeš cestu bez prekážok, tak pravdepodobne nevedie nikam.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 604 bytes in 0,378 seconds)