Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Ľuboš Blaha: Toto je Robert Fico

10
reakcií
557
prečítaní
Tému 20. septembra 2019, 10:41 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 9. 2019, 10:41 avatar
Ľuboš Blaha: Toto je Robert Fico
16.9.2019 12:29

Na Robertovi Ficovi sa odbavujú kdejakí lúzri - ja vám poviem, prečo si ho vážim.
Pochádza z chudobnej robotníckej rodiny - na rozdiel od Beblavého nie je z rodiny zbohatlíka, ktorý sa napakoval na divokej privatizácii socialistickej Palmy v 90.rokoch.

Štúdium si musel odmakať - nebol protekčné dieťa ako mladý zväzák Kiska, ktorému jeho aparátčicky foter pred rokom 89 zariadil kariéru.

Na škole poctivo drel - na rozdiel od Trubana nefetoval ani nepredával 5 gramov bieleho. Ani počas štúdia nekšeftoval a nešmelil ako Matovič.

Vzdelával sa, lebo o tom je vysoká škola. Nesnažil sa ohurovať kérkami, ale vedomosťami.

Po škole prednášal, publikoval a vypracoval sa na docenta - na rozdiel od Sulíka, ktorý vo svojej smiešnej diplomovke použil štyri knihy či Nicholsonovej, ktorá nevie preukázať ani svoju maturitu.

Neživil sa tým, že by sa nacucol na Sorosove prachy z Ameriky ako Čaputová, ani tým, že by bohatol na úžere ako Kiska. A nie, ani nepašoval drogy z Rakúska v zaváraninových fľašiach, ani nechodil na dovolenky s Piťom.

Živil sa právnym zastupovaním Slovenska na súde v Štrasburgu, kým takí ako Hlina bohatli na alkoholizme ľudí a dílovali chlast v bratislavských pajzloch.

Celý život sa profiloval ako ľavicový politik a na rozdiel od takých ako Beblavý neprestriedal tri-štyri strany a nehral sa po dvadsiatich rokoch v politike na novú tvár.

Keď zakladal Smer, v kancelárii mal na dverách portrét Che Guevaru, ľavicový symbol. Na rozdiel od Osuského nemal americkú hymnu ešte aj ako zvonenie na telefóne. A na rozdiel od Čaputovej sa nepodhadzoval kultu Havla, ktorý Slovákov vždy nenávidel.

Nikdy nepodnikal a nezneužíval svoje verejné funkcie na podnikateľské aktivity, ako to robil Sulík, keď šéfoval OLO a došiel takto k pozemkom, ktoré potom s kráľovským ziskom predal.

Nechodil sa radiť s takými ľuďmi ako Kočner, ktorého si ako poradcu vydržiaval Sulík a Matovič.

Ako premiér desať rokov makal od rána do večera, aby sa Slovensku darilo - jeho týždeň nemal len tri pracovné dni ako Kiskov a z práce domov sa nenechal vyvážať štátnou letkou.

Nikdy v zahraničí nekopal do Slovenska - na rozdiel od Kisku či Čaputovej.

Nikdy nekopal ani do Ruska ani do SNP - vždy vzdával úctu našim osloboditeľom a na rozdiel od zblbnutých liberálnych deciek dobre vie, že nás neoslobodila Amerika, ale Červená armáda.

Nenadchýňal sa Západom, ale Slovenskom. Na rozdiel od všetkých tých liberálnych odrodilcov, pre ktorých je zápecníctvo všetko, čo sa vymyká móde z Ameriky.

Ostal vlastencom a socialistom. Nie bruselským socialistom, ktorí si ľavicu pletú s homosexualitou. Ale slovenským socialistom, ktorý pod týmto slovom chápe ochranu pracujúcich ľudí a rešpekt k ich ťažkej robote.

Vyšiel z robotníckeho prostredia, vypracoval sa, no neprevrátil kabát.

Toto je Robert Fico.

Liberálni lúzri mu nesiahajú ani po členky. Jeho životný príbeh je ďaleko ľudskejší, než prežilo hocktoré hento zbohatlícke prasa.

Zviezli sa na jeho chrbte viacerí, čo nemali jeho talent ani charizmu. A kde sa v-zala, tu sa v-zala, odrazu dnes na neho prskajú, lebo si myslia, že ich za to Veľký brat odmení. Ale podliakov nechce ani Veľký brat - zradu má rád každý, zradcov nikto.

Žiaden politik v novodobej histórii na Slovensku nedosiahol také úspechy, ako Fico. A žiaden nemal taký výtlak ako on. No napriek tomu ostal pri zemi a vždy každému podá ruku.

Ľudia na Slovensku majú Roberta Fica v hlbokej úcte, pretože je jedným z nich. A slniečka môže aj rozdrapiť.

Všetko najlepšie k narodeninám - len tak ďalej, companero.

Ľuboš Blaha
autor je poslancem NR SR
publikované na Facebooku

Pozn.: Robert Fico * 15. september 1964, Topoľčany


2.
označiť príspevok

kntsz muž
   20. 9. 2019, 11:13 avatar
Ak sa tak nestalo, tak sa stane.
V Bláhových kydoch čo tu kopčíš, je niekoľko "faktov" postačujúcich na trestné oznámenie ohovárania a uvádzania nepravdivých informácií.
Záleží len na tom, či ich dokáže obhájiť ako hypotetické.
Neviem, či nie sú stíhateľní aj ich šíritelia ako napr. Kasafran.......


3.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2019, 12:23 avatar
Zakomplexované hovno, ako je kntsz sa nezmôže na jeden normálny komentár. Ak tam vidíš lož, máš možnosť to nahlásiť. Ale tieto skutočnosti tu kolujú roky a nenamietajú na ne nič, ani spomínaní ničomníci. Vrana k vrane sadá a pokazenému sa pokazené páči. Nezabudni vo svojej obmedzenosti zadreť, že som Ficovolič... 


5.
označiť príspevok

the X žena
   20. 9. 2019, 12:50 avatar
3. zase ta chytajú hysáky ?
Súhlasí kntsz


4.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 9. 2019, 12:39 avatar
(3) Boris,
nuž náš ďalší cenzor a prokurátor na tomto DF je presvedčený, že len on spolu s Osvieteného gangom, do ktorého už tiež zapadol po samé uši, majú právo a povinnosť posudzovať pravdivosť svojich "kydov"...
Prajem všetkým príjemný víkend - ja ho strávim na svadbe manželkinej neterky, na ktorú odchádzame už dnes...


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 9. 2019, 01:39 avatar
Moja babka ho 3 x volila lebo slubil ze vybavi fruniho a odskodni ludi ako slubil 3 x vsetkych oklamal. A nedostali ani cent. Doteraz vladol Smer a policii a prokurature veri 4 % ludi to su predpokladam ti nasi. 96 % naroda ste okradli predali a vytunelovali vsetko spolocne o co ste sa nezasluzili to nasi otcovia a dedovia budovali pre nas ostala po vas rozkradnuta a predana krajina vyrubane lesy predana ornica strategicke podniky a tym ktory to cely zivot budovali davate teraz 300 eur jak poslednym spinam miliardy eur z dani ludi kupite stihacky a transporteri dali sme vam postavit nemocnicu 100.000.000 v pici a po nemocnici zostala hola plan. Dokedyyyyyyyyyyyy


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 9. 2019, 01:54 avatar
V 89 ste Dostali nasu doveru dali sme vam do ruk vsetok nas majetok aby ste ho spravovali 12.000.000.000.000 zmizlo a skutok sa nestal 4.000.000 exekucii a ludia skacu od zufalstva pod vlak najhorsie je ked v rannej spicke to neprijde do prace kopa ludi mali by ste im dat radu ze radsej vo vecernych hodinach . Ja vam poviem mate odvahy naozaj dost hnev obcanov ku ktorym sa postupne dostavaju slova pravdy narasta kazdym dnom geometrickym radom si viete predstavit tu supu ked 5.000.000 ludi povie ze dost sa poserete a postite od strachu vy smradi zdegenerovany


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 9. 2019, 02:08 avatar
Nestačím sa diviť, koľko tu zrazu máme Slovákov, národovcov, kresťanov, ktorí nielen pociťujú potrebu ochrániť Slovensko pred zákernými nepriateľmi, ktorí ho chcú nielen zničiť, ale ešte pred tým vymazať všetko slovenské, vrátane stáročných tradícii, ktoré sa tu prenášajú z pokolenia na pokolenie. Položme si základnú otázku, kto sú či vlastne boli títo tzv. Slováci, národovci a kresťania, ktorí sa samopasovali za Slovákov, národovcov a kresťanov, pokiaľ sa máme zamerať na charakteristiku práve tých, ktorí sa zhlukovali v mečiarovsko-slotovskej čeľadi, v dvoch protislovenských spolkoch, HZDS – Hnutie za dodrbanie Slovenska a SNS – Slovenské národné straky. Mali ekonomickú a politickú moc, mali podporu väčšiny národa, no prednejšie im boli vlastné vrecká a zmocnenie sa majetku, ktorý patril slovenskému národu, ktorý vybudovali predchádzajúce generácie, ale bez pričinenia čelných predstaviteľov HZDS a SNS. Za bývalého režimu sa správali ako zbabelé občianske nuly, samostatné Slovensko im bolo ukradnuté, ani Mečiar ani Slota, ako aj ďalší najvyšší predstavitelia týchto dvoch spolkov, nikdy neboli prenasledovaní kvôli tomu, že by verejne propagovali vznik samostatného Slovenska. Preto aj ich vzťah k tomuto štátu a vlastnému národu nebol po jeho vzniku v roku 1993 nikdy skutočný, ale osobnýa prospechársky. Nakoniec aj tak dopadli, a pokiaľ dnes za hlavných vinníkov považujú a obviňujú liberálov, slniečkárov a im podobných, v skutočnosti, obrazne povedané, ktorých vlastne oni svojou protislovenskou politikou splodili. Pokiaľ mi je známe, tak z tej malej hŕstky jedincov, ktorí sa zaoberali problematikou Slovenského štátu z roku 1939, bol aj nebohý pán Ivan Polanský z Dubnice, ktorý za svoje vlastné peniaze si urobil tzv. podzemnú tlačiareň, kde publikoval svoje názory, za ktoré bol bývalým režimom odsúdený a poslaný do väzenia. Paradoxne, o jeho predčasné prepustenie sa postaralo vedenie Charty 77 na čele s Václavom Havlom, ktorí požiadali o pomoc vtedajšiu anglickú premiérku Thatcherovú a francúzskeho prezidenta Mitteranda. Aj keď vedenie Charty a Havel mali na Polanského tvorbu negatívny názor, vyhovelo žiadosti slovenského disentu a dnes nebohého Miroslava Kusého, aby požiadali o pomoc dotyčných dvoch politikov, keďže, ako sa vyjadrili, že NEMUSIA SÚHLASIŤ S JEHO NÁZOROM, ALE HO REŠPEKTUJÚ, JE TO JEHO PRÁVO. Ivan Polanský bol predčasne prepustený, po Novembri 1989 bol za KDH poslancom Federálneho zhromaždenia v Prahe. Poznal som ho osobne, počas troch stretnutí v rokoch 1992-1993. Nedá mi ale, položiť otázku, či takto by sa napríklad zachoval Kotleba, ktorý sa pretŕčal na jeho pohrebe?

V skutočnosti svojim mlčaním a zbabelosťou vyjadrujú súhlas s ekonomickými zločinmi a zločinmi proti ľudskosti, páchanými ľudským odpadom z ponovembrových vlád a parlamentov na nevinných občanoch – a chcú zachraňovať Slovensko

Pamätám si na to, ako keby to bolo včera, keď protislovenské mečiarovsko-slotovské zlodejské zberby vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta. To čo oni rozkradli, to čo chýbalo v štátnom rozpočte, tak pravicová koalícia nevymáhala od dotyčnej protislovenskej arcizlodejskej zberby, ale bez zmilovania prebrali nacistický systém kolektívnej viny, keď ekonomické zločiny napáchané mečiarovsko-slotovskou zberbou, TAK NÁSLEDKY PRENIESLI NA NEVINNÝCH OBČANOV, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali miliónové a miliardové pôžičky od bánk, ktoré nesplácali, pričom zbojníci od Mečiara a Slotu, vrátane nich samotných, si užívali nakradnuté. Ani pol slova z ich strany nebolo povedané na ekonomické zločiny páchané cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, kde slabší jedinci – a nielen oni, boli doháňaní k sociálnym samovraždám. Ako jedna zločinecká protislovenská rodina, VŠETCI poctivo mlčali, keď zakomplexovaný krpatý zvratok, s minulosťou prednovembrovej zbabelej občianskej nuly a špičkový americký riťolez Mikuláš Dzurinda pre mesačník NR SR euroREPORT č. 12/2005, tieto odporné zločiny proti ľudskosti cynicky ohodnotil takto – REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ. A špinaví protislovenskí hajzli z mečiarovskej a slotovskej čeľade mlčali. Aj takto prejavili, vrátane samotného Mečiara a Slotu nenávisť a pohŕdanie voči slovenskému národu, farizejsky sa hrajúc na Slovákov, národovcov a kresťanov.

Žiadni národovci a Slováci, ale odporní kolaboranti, ktorí svojim mlčaním vyjadrujú súhlas s tými, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov

Takže si ich vymenujme – 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade sediacej v slovenskom parlamente, vzťahuje sa aj na ich predchodcov, vzťahuje sa to aj na dnešnú a predchádzajúce vlády, všetky strany, straničky a spolky, ktoré o sebe tvrdia že sú slovenské a národné. Hanba a hnus hlavne pre Danka a Kotlebu, ako aj všetky ostatné strany naprieč celému politickému spektru. Hlavní vinníci, ako napríklad premiéri a predsedovia parlamentov sú doteraz nepotrestaní, nečinne, ba až kolaborantsky sa k tomu postavila Generálna prokuratúra SR a Ministerstvo vnútra SR, nehovoriac už o imitácii ženskej podoby prezidentky Čaputovej, ktorá hoci o tom vie, zbabelo mlčí. Ktovie, keby sa skúmal jej rodokmeň za posledných 90 rokov?

Vladimír Pavlík


9.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   21. 9. 2019, 11:12 avatar
BLAHA NA HRAD


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2019, 14:04 avatar
Tak to je perlenie jak hovado    

Fico pochádza z veriacej rodiny . Ako mohla byť v zlatom socíku robotnícka rodina chudobná to netuším

Fico nebol sväzak on bol totiž už o level viac ako člen zločineckej organizacie ksč
Podľa niektorých spolužiakov bol skôr introvert, ktorému predovšetkým záležalo na výborných študijných výsledkoch. Už v tomto čase sa začal organizovať vo fakultnom výbore Socialistického zväzu mládeže

Po štúdiu absolvoval základnú vojenskú službu (1986 – 1987) v českom meste Janovice nad Úhlavou ako asistent vojenského vyšetrovateľa. Pre neznalých vojenská štb kontrašov

Neživil sa tým, že by sa nacucol na Sorosove prachy z Ameriky

   

Ja len súdruh a tieto prachy boli čie ???    

Fico zatajil, že bral peniaze od Sorosa,
O grante vedel

Povedal to na pondelkovej tlačovej besede líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. „Fico zahral podlou antisemitskou kartou, hral na najnižšie protižidovské pudy. Fico ukazoval prstom a v skutočnosti na verejných zdrojoch je, že publikáciu, ktorú v 2001 Fico recenzoval, financovala Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorú financuje Soros, Fico v roku 2001 bez hanby od neho prijímal peniaze, dnes sa tou prácou obhajuje, že je hodný byť sudcom ústavného súdu,“ www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bezmozek píše :
Celý život sa profiloval ako ľavicový politik a na rozdiel od takých ako Beblavý neprestriedal tri-štyri strany

Nuž KSČ bola strana č 1

SDĽ bola strana číslo 2

SMER -SD strana číslo 3

Bezmozek píše Nechodil sa radiť s takými ľuďmi ako Kočner

Zaujímavý status na sociálnej sieti napísal bývalý Smerák a teraz kritik strany Anton Martvoň. Naváža sa do predsedu Roberta Fica, ktorý sa už dlho snaží dištancovať od prepojení Smeru na Mariana Kočnera.
„Fico zabudol v tom teple alebo asi vedome klame. Tvrdenie R.Fica, že on a jeho Smer nemá s M.Kočnerom nič spoločné, tak vyznieva veľmi úsmevne. Okrem toho, že R. Fico bol susedom Kočnera v Bonaparte, tak si aj tykali, čo priznal samotný Kočner. Musím uviesť na rovinu, že Fico si len tak s niekým nepotyká. Boli ľudia v Smere, ktorých poznal aj 17 rokov, no vykal si s nimi - dokonca i keď žili s jeho sestrou, napr. ako R. Madej. Čiže Fico si zvykol potykať iba s dôvernými spolupracovníkmi a s dobrými kamarátmi. Otázka znie, že kde asi patril Kočner…,“ pýta sa Martvoň.
plus7dni.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Na tie dalšie idiocie Drbnuteho Jakobína ani nemá zmysel reagovať


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2019, 14:07 avatar
"Bojím sa, že to Hranol neustojí." Kočner písal Zsuzsovej o stretnutiach s Ficom

"V nedeľu mám stretko s Hranolom," mal písať Kočner Zsuzsovej krátko po vražde. Hranolom mal označovať Fica. V apríli znovu Zsuzsovej písal, že "o 11:30 chcem ísť prepadnúť Hranola a nakopať ho do riti.“

"Bojím sa, že to Hranol neustojí“

V tejto súvislosti sa totiž bavili aj o jeho konci vo funkcii. "Žitňanská chce Hranolovu hlavu," mal jej ďalej písať.

slovensko.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:56,  Pán inžinier tuto ste to napísali:...
dnes, 19:53,  nebude pokračovať plošne testovanie
dnes, 19:52,  Podľa mňa to ďalej nebude , lebo potom budú všetci hovoriť , že opatrenia sú už...
dnes, 19:50,  Nevie sa . Nikde na svete asi validitu nerobili . Naši odborníci tvrdia , že by to trvalo...
dnes, 19:43,  Niekto si niečo vymyslí, a ľudia tomu uveria.
dnes, 19:43,  Takže návrat. *03*03*03*03 Pán inžinier oni si ozaj nepamätajú čo píšu iným? Ako ich...
dnes, 19:43,  Pozri: https://sk.wikipedia.org/wiki/QAnon
dnes, 19:42,  A čo? .. *21
dnes, 19:36,  Na FB o nich nedávno písali.*21
dnes, 19:34,  Teda aká je validita toho megaprocesu s 5000000 komparzom?
dnes, 19:32,  Osvietený dnes Zmatkovič uviedol, že dnes je priemer testovaných nakazený na úrovni cca...
dnes, 19:31,  Už kecaš tomasi...zbory maju tu výhodu, že nepodľahnú komplet všetky zbory zlemu učeniu....
dnes, 19:16,  No veď v tomto je obrovské rizikom. Ľudia si negatívny test vysvetľujú , že to znamená ,...
dnes, 19:09,  Inak som si všimol názvoslovie: Ak máš pozitívny PCR test, média hovoria, že si...
dnes, 19:09,  Matovič povedal: POZOR!!! Keďže antigénové testy zachytávajú len tých ľudí s Covid-19,...
dnes, 19:06,  To je pravda, ľudia chcú mať pokoj.
dnes, 19:05,  Ty poznáš ten QAnon, Teoma? .. *21 *21
dnes, 19:04,  Bosorky používali hocjaké byliny *21 *21 Didžina, a teraz aj bylinkárky. .. *21 *03
dnes, 19:03,  V tých okresoch by ľudia bez testu nemohli ísť v pondelok do práce . Takže sa testuje...
dnes, 19:02,  Vitám.*21
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(78 939 bytes in 0,201 seconds)