Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kto volí Harabina? Ľudia, čo to chcú natrieť politikom

29
reakcií
560
prečítaní
Tému 10. januára 2019, 11:20 založil Scarllete.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 11:20 avatar
Štefan Harabin bude čeliť disciplinárnemu stíhaniu za marenie procesu s mafiánom Lališom, odsúdeným na doživotie za 6 vrážd. Harabin mal disciplinárok na krku už niekoľko, v žiadnej sa ho nepodarilo potrestať. Podľa neho mu disciplinárka iba pomôže v kampani. Včerajší prieskum mu nameral 10 percent, čo znamená 3. miesto.
Kto by mohli byť potenciálni voliči Štefana Harabina?

Myslím si, že ide o voličov, ktorí zdieľajú antisystémové postoje, to znamená, že nie sú celkom spokojní s liberálnou demokraciou alebo s demokraciou, ako ju poznáme. Nie sú spokojní s tým, ako sa vyvíja Európska únia a možno nepovažujú členstvo Slovenska v Európskej únii za až také prospešné.

Z iných prieskumov vieme, že skôr ide o starších ľudí a ľudí, ktorí veľmi nedôverujú médiám. Spája ich to, že majú tendenciu voliť antisystémové politické strany alebo kandidátov. Neviem ale povedať, ktorú stranu títo ľudia volili v parlamentných voľbách 2016.

Komplexné spracovanie témy Harabin a mafián Lališ - rozhovor s Harabinom, Zuzanou Wienk, Združením sudcov Za otvorenú justíciu, politológom Pavlom Babošom a aj stanovisko Najvyššieho súdu SR si môžete vypočuť v našom včerajšom podcaste:

Na Slovensku máme až okolo 20 percent takýchto ľudí. Harabin ich má v najnovšom prieskume 10 percent, Kotleba 8 percent a Eduard Chmelár zhruba 3 percentá.
možné, že ich máme dokonca viac. Dôležité ale je, že nie všetci musia byť úplne radikálni a nie všetci musia zdieľať všetky tieto prvky. Napríklad z rôznych prieskumov vieme, že ľudí, ktorí by hlasovali za vystúpenie Slovenska z Európskej únie, je v tomto roku 20 percent.
Vieme, že naša spoločnosť je značne rozdelená a existuje veľká časť, ktorá je sklamaná z ekonomického vývoja a myslí si, že ekonomická prosperita by mala byť prvoradá a mala by byť dôležitejšia než to, že žijú v demokracii a že sú jasné pravidlá.

Toto sú ľudia, ktorí od demokracie v Európskej únii čakali niečo viac. Posledný prieskum ukázal, že až 51 percent ľudí považuje ekonomickú prosperitu za dôležitejšiu ako demokraciu.

Prečo si ale takíto ľudia alebo časť z nich vyberali v prieskume Štefana Harabina? Bol predsa nielen dlhoročným sudcom najvyššieho súdu, ale dlhé roky aj jeho predsedom. Čiže je nepochybne spoluzodpovedný za to, ako teraz súdnictvo vyzerá.

To určite áno, ale Štefan Harabin sa zároveň vie predať ako človek, ktorý bojuje voči tomuto systému a ako človek, ktorý je v konflikte s pravicovými alebo vôbec s mainstreamovými politickými stranami.

Dnes má tento imidž, a to mnohým voličom stačí na to, aby sa s ním dokázali identifikovať. Voliči od neho neočakavajú, že vyrieši ich ekonomické problémy, ale stačí im už len to, že je proti systému.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 11:21 avatar
moja rec    
Súhlasí Osvietený


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:36 avatar
Nevadí vôbec nič . Splňa zakladé kriteriá . Je to hajzel , podvodník , klamár a hviezda dezinfowebov a to stačí pre rovnakú krvnú skupinu
Súhlasí Scarllete


3.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 1. 2019, 12:25 avatar
V druhom odstavci som prestal čítať, lebo sú to hovadiny.
Niečo podobné dnes na pravde pri správe o tom, ako Salvini navštívil Poľsko pre upevnenie pravicovej koalície v EU parlamente.
Novinár o nich písal ako o euroskeptikoch.
Čo to má znamenať?
Taliansko, ani Poľsko o výstupe z únie nehovorili ešte ani raz! Tak akí euroskeptici? Jediné čo chcú je, aby mali vačšie slovo v EU a na to musia spojiť sily, presne tak isto, ako majú spojené sily takzvaní "liberálni demokrati".
Čiže takéto písanie o nich nieje pravdivé, ale manipulatívne a klamlivé.

Presne tak isto vnímam aj tento článok. Aké antisystémové postoje???
Harabin je prototip systému, nikto sa v SR nedrží systému tak, ako on, resp. zákonov a preto, že sa drží zákonov, preto je aj pravidelne poťahovaný novinármi a inými politikmi. Preto sa ho doteraz nikdy nepodarilo odsúdiť, lebo on sa drží len a len platných zákonov. Že sú zákony na prd, to sám hovorí a miesto toho, aby sa navážali doňho jednostaj, odporúča, aby sa pozreli na tie zákony... Ale to nie, lebo tie deravé zákony sú tu preto, ak by sa na súde objavil niekto veľmi "dôleźitý" a aby mal zadné vrátka... Harabin len poukazuje na túto skutočnosť a trvá na náprave, preto demonštratívne tieto zákony striktne dodržuje.
Bolo by dobré si vypočuť aj jeho vlastné názory, nie len opakovať to, čo si o ňom "novinárkovia" vymýšlajú.


26.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 14:32 avatar
nevadi ze je harabin dobry kamos s kosovskym mafianskym bossom ?
Súhlasí Osvietený, panoramix


4.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 13:05 avatar
Harabin iba krúti paragrafmi tak ako to jemu vyhovuje, problém je teda ako je možné že s paragrafmi sa dá krútiť hocijako ?
Súhlasí Osvietený, panoramix


29.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 17:05 avatar
napr, ze sam proti sebe vznesie namietku aby nemusel sudit svojho znameho narkobarona


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 13:29 avatar
Harabina volia ľudia , ktorí nie že chcú natrieť niečo politikom . Lebo keby to tak bolo prvý na rane by musel byť náter Mečiarovmu ministrovi spravodlivosti , dezinformátorovi , konšpirátorovi a veľkej hanbe Slovenska Harabinovi .

Harabina volia ľudia ktorí sa riadia heslom čím horšie tým lepšie . Keby mal Slovensko reprezentovať človek ako Harabin bola by to pre našu krajinu vizitka a zrkalo národa .

Každá krajina v ktorej nie je totalita ale demokracia má totiž takého prezidenta akého si zaslúži .

Uvidíme akého si zaslúži Slovensko .

Majko ano ako píšeš Harabín si krúti paragraf ako mu vyhovuje . Nie vždy síce úspešne ale chobotnicu slovenského súdnictva ešte stále ovláda táto kreatúra .

Súhlasím s Čižnárom ten povedal o Harabinovi všetko podstatné .


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 13:34 avatar
Bobor Harabín je priamo tvorca tohoto systemu a slovenského súdnictva . Okrem stoviek káuz usvedčenia z mnoho násobných klamstiev šírení nenavisti šírení dezinfošiek .


8.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 1. 2019, 13:39 avatar
Tak usvedčenia  


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:25 avatar
Ano Bobor z klamstiv intrík a šírenia dezinformácií bol Ha Rabín X krát usvedčenou osobou .

Desať dôvodov, prečo by Štefan Harabin nemal kandidovať na šéfa najvyššieho súdu

V pozícii ministra mečiarovej spravodlivosti bol v parlamente podľa združenia usvedčený z klamstva. Išlo slovnú výmenu medzi Štefanom Harabinom a Danielom Lipšicom, pri ktorej mala zaznieť z úst šéfa rezortu spravodlivosti aj veta: „Pôjdeš do basy, ty hajzel.“ Keď to Lipšic zverejnil, Harabin urážku poprel. Keď ho usvedčil zvukový záznam, priznal, že mu „vytiekli nervy“.

Popiera potrebu prijatia a dôsledného rešpektovania Etického kódexu sudcov.

Harabinova kancelária na výpočet bodob reagovala stručne. „Predseda najvyššieho súdu považuje dôvody ZOJ za v demokracii neobhájiteľné. Ide o zmes klamstiev a poloprávd,“ uviedla v stanovisku. K spomínaným bodom sa podľa neho Harabin vyjadrí v najbližšom čase.

www.sudcovia.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 13:34 avatar
Neviem čo povedal Čižnár o Harabinovi, ani ma to nejak nezaujíma. Čižnár je súčasť toho krútenia paragrafmi a nemám pocit že by nejako vynikal, ľudia väčšinou nadávajú na políciu, ale velkú úlohu priu obviňovaní a riešení skutkov má práve prokuratúra a samozrejme aj súdy. Čižnár nech si napred urobí poriadok na prokurátoroch a až potom nech sa ozýva.


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 13:45 avatar
Majko nemusí vynikať ale je to generálny prokurátor .

Vlastne Čižnár iba expresívnejšie napísal to isté o krútení paragrafov čo ty .

Štefan Harabin by nemal byť nielen sudcom Najvyššieho súdu SR, ale sudcom vôbec. Myslí si to generálny prokurátor Jaromír Čižnár.

Harabin: Čižnár hrubo zasahuje do nezávislosti justície

Sudca Najvyššieho súdu ďalej povedal, že Čižnár „nemôže riadiť ani miestnu prokuratúru v Ubli, keby tam bola“. „Takýto prokurátor nesmie vôbec obliekať prokurátorský talár a nie aby bol generálnym prokurátorom. To je totálna politizácia justície,“ myslí si bývalý predseda Najvyššieho súdu a Súdnej rady. Pripomenul, že prokurátor je len procesná strana v konaní a podľa ústavy s konečnou platnosťou rozhodujú súdy. Stanovisko Čižnára Harabin označil za hrubý zásah do nezávislosti justície.

„Je to práve pán sudca Harabin, ktorý vydáva čudesné a nezákonné rozhodnutia,“ poznamenal vo svojom písomnom stanovisku.

„Na rozdiel od pána Harabina si väčšinu sudcov vážim a považujem ich za odborníkov. Na ďalšie bludy a polopravdy tohto hysterika a patologického klamára reagovať nebudem,“ dodal generálny prokurátor.


10.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 13:53 avatar
Ak si Čižnár skutočne myslí že Harabín produkuje nezákonné rozhodnutia, tak má predsa kompetenciu ich napadnúť a obviniť Harabína z nezákonného postupu, ale akosi si nespomínam že by tak niekedy urobil..........To akože nemá na Harabína ? Tak jeho mediálne vystúpenia si môže strčiť za klobúk. Lebo je to iba v rovine -jedna babka povedala- a ja si takto činnosť generálneho prokurátora nepredstavujem. A to teda osobne Harabína nemusím.......
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 1. 2019, 13:57 avatar
Majko vieš, prečo sú tie paragrafy "§" také pokrútené? To je symbol toho, ako všelijako sa dá prekrútiť zákonnosť a nezákonnosť


13.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 14:01 avatar
Do určitej miery chápem že je ťažko vyjadriť úplne presne úmysel, ale mám pocit že často je to úmyselne........  Kedysi som sa zúčastnil tvorby niektorých technických noriem. Ku každej bol vydaný aj tkz. komentár, kde bolo vysvetlené prečo a s akým súvisom tá definícia vznikla........ 


15.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 1. 2019, 14:05 avatar
13. Čím viac potrebujeme komentáre a výklady k normám, tým menej sme schopní (alebo ochotní) sa riadiť princípmi samotnými.


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:06 avatar
Majko veď i podáva a nie jeden . Či Harabín púšťa mafianov alebo koketuje z hlavo albanskej narkomafie atd atd

Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár podal dnes dovolanie voči oslobodzujúcemu verdiktu senátu Najvyššieho súdu (NS) SR pod vedením Štefana Harabina z konca mája v kauze úplatných policajtov.
www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Harabin opäť zasahuje: Tentoraz vytiahol z kaše exposlanca, ktorý sa preslávil vulgárnym výrokom
Expolitik Peter Ďuračka preslávený výrokom „Môžete mi fajčiť môj ctený poslanecký kokot dnes uspel na Najvyššom súde. Rozsudky súdov v jeho prípade údajného podvodu s daňami zrušil až Harabinov senát.
plus7dni.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Sudcovia Otvoreným listom kritizujú Harabina
Skupina 15 sudcov otvoreným listom upozorňuje najvyšších ústavných činiteľov, šéfku rezortu spravodlivosti a Súdnu radu, že disciplinárne konania voči niektorým sudcom sa javia ako prostriedok na ich odstránenie z výkonu súdnej moci alebo aspoň na ich vystrašenie a šikanovanie.

www.dnes24.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 14:08 avatar
Kolko sporov s Harabinom Čižnár vyhral ?


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:20 avatar
Mno ich je v konaní

Generálna prokuratúra napadla 150-tisíc eur pre Harabina
Rozsudok, ktorým sudkyňa Zuzana Hlistová priklepla 150-tisícové odškodnenie pre Štefana Harabina, nie je právoplatný. Generálna prokuratúra pred pár dňami podala odvolanie.

Sudca Najvyššieho súdu a prezidentský kandidát Štefan Harabin sa ešte na 150-tisíc eur, ktoré v apríli vysúdil od generálnej prokuratúry, tešiť nemôže. Prokuratúra totiž podala voči rozsudku Okresného súdu Bratislava I pred pár dňami odvolanie, potvrdila hovorkyňa Andrea Predajňová.


23.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 14:21 avatar
Čiže ešte nie nič ?


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:30 avatar
To by chcelo popísať celú genezu ktorú by tu aj tak nikto nečítal tak aspoň smietka za čo Haravin tých 150 000€ mal dostať ?

Sadiki Harabinovi volal, prokuratúra to opäť potvrdila pred súdom

Súd vôbec nezaujímalo, či prepis existuje, Dobroslav Trnka vraj nemal právo o ňom hovoriť.

Súd: Mal byť ticho

Keď bratislavský krajský súd rozhodoval o odškodnom pre Štefana Harabina, pravosť jeho rozhovoru s Bakim Sadikim ho vôbec nezaujímala.

Šéf Najvyššieho súdu vysúdil od štátu 150-­tisíc eur za to, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka potvrdil autenticitu prepisu.

domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Kocúrkovo

     


12.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 1. 2019, 13:59 avatar
Štefan Harabin - naděje pro Slovensko
Politika,  Slovensko  

I přijel na oslavu 100. výročí vzniku Československa slovenský prezident Andrej Kiska. Zavítal na Vítkov, hradní dekorování ozdobil. A pak hurá do Lucerny, kde jej neodolatelný Michael Kocáb přivítal coby „našeho prezidenta“. Přemýšlel jsem. Čím jsme si komediantské korunování popradského lichváře a bruselského eurohujera zasloužili ?  A hle: ono je to skryto v  písni ! Ve slavné šifře mistra Kocába: „Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají“. Přes tento magický kód se Kocáb prozpíval až k založení fondu Trend, na jehož konci zůstalo bez zastání 100 000 podvedených akcionářů. No a Kiska ? Ten se pod stejným praporem propracoval na Bratislavský hrad.

Chtivost tak stvořila zástupy nesvobodných služebníků cizí moci, odevzdávačů státní suverenity a schvalovačů vyděrač- ských koloniálních manýr. Zkompromitované eurolidi. A  ti se všichni vzájemně vítají, oslavují, sdílejí a plesají.

A tak není divu, že když někdo hlasitě zvolá, že král je nahý, ba co více, když tak učiní způsobem kvalifikovaným, snaží se jej titíž překřičet, nevnímat, ostrakizovat. Když tak navíc učiní člověk, který byl po léta součástí systému a není to pouze rozhněvaný slepý střelec, umakartový establishment vycítí vždy spolehlivě smrtelné nebezpečí.

Na Slovensku se jako kandidát na úřad prezidenta objevil bývalý předseda Nejvyššího soudu a ministr spravedlnosti, soudce Štefan Harabin. Nebojácně definuje skutkové podstaty trestných činů čelných slovenských politiků, včetně samotného prezidenta. Chrlí právní analýzy Globálního paktu, Istanbulské úmluvy, vyme-zuje se jasně vůči uzurpátorství Evropské unie, hájí suverenitu Slovenska, národní svébytnost, rodinu proti genderovým sociálně inženýrským nenormálnostem a podporuje úzkou spolupráci V4.

I když není prezidentem, možná by si jeho hlas zasloužil větší pozornosti i u nás.

Vydáno: 28. 12. 2018  v  12.00   
Autor:  Stanislav Novotný  


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:11 avatar
Dnes v pondělí 17. prosince přinesla glosu „Štefan Harabin, naděje pro Slovensko“. Autorem glosy je (bývalý, naštěstí vyhozený) policejní prezident, předseda antisemitské Asociace nezávislých médií a občasný přispěvatel Pleslovy MF DNES, Stanislav Novotný. Autor představuje českým čtenářům nechvalně známého uchazeče o post slovenského prezidenta jako výlupek všech ctností a ideál.

Názor pana Novotného samozřejmě nesdílíme. Protože s ním hodláme polemizovat, uvádíme nejprve celý jeho text.

Protože Štefan Harabin u nás není příliš známou figurou, uvádíme některé skutečnosti z jeho minulosti i několik aktuálních informací:

Štefan Harabin se stal předsedou Nejvyššího soudu SR v roce 1998 na konci Mečiarovy éry, ačkoli s jeho nominací nesouhlasila Rada soudců Slovenské republiky ani Soudcovská rada Nejvyššího soudu. Podle bývalého viceprezidenta Združenia sudcov Slovenska (ZSS) Antona ztratil Harabin důvěru ZSS roce 1999, kdy prosazoval návrhy posilující jeho autokratické rozhodování na Nejvyšším soudu.
Hlásí se k členství v komunistické straně a slavjanofilii.
Udržoval těsné kontakty s albánským mafiánem Bakim Sadikim, což doložily odposlechy z roku 1994, za jejich zveřejnění coby ministr spravedlnosti vyhrožoval svému předchůdci a v té době opozičnímu poslanci Lipšicovi na schůzi parlamentu 4. 9. 2008 slovy ,,Pôjdeš do basy, ty hajzel!“ (Harabin tento polohlasně pronesený výrok dlouho popíral, nakonec jej se k němu ale přiznal). Na téže schůzi ještě Lipšicovi řekl „Pripomínate mi správanie niektorých nacistov, ktorí mali židovských predkov a dokázali sa podieľať na vraždení nevinných detí, žien, starcov v koncentračných táboroch, len aby dokázali vernosť fašizmu.“ Za tento projev byl nucen se omluvit. (Citované výroky lze najít zde.)
V letech 2006 – 2009 byl Harabin ministrem spravedlnosti, paralyzoval činnost speciálního soudu určeného pro vyšetřování zvláště závažné trestné činnosti, nahradil předsedy krajských soudů loajálními osobami
Od roku 2009 do 2014 byl opět předsedou Nejvyššího soudu, do roku 2017 soudcem tohoto soudu. Opakovaně znemožňoval finanční kontroly na nejvyšším soudu, roku 2011 za to byl potrestán snížením odměn. Podílel se na kontroverzních rozsudcích, konkrétně na propuštění úplatných policistů. V reakci na to byl 2015 zrušen senát NS, kde Harabin působil.
Poté, co jej Harabin označil za schizofrenika, prohlásil generální prokurátor SR Jaromír Čižnár v září 2017, že Harabin neměl být nejen soudcem nejvyššího soudu, ale ani soudcem vůbec.
Harabin, který měl vždy blízko k Mečiarovi a šéfovi SIS Lexovi, vloni vehementně protestoval proti zrušení Mečiarových amnestií.
Letos 6. října se zúčastnil oslav založení Slovenského štátu na církevním Gymnáziu sv. Františka z Assisi v Žilině. Při akci se zpívala i gardistická píseň Rež a Rubaj do krve. O této morálně zcela pochybné akci jsme psali v článku Na církevním gymnáziu v Žilině se oslavovalo výročí vzniku slovenského fašistického státu.
Vystupuje na Slobodném vysielači (kde ostatně má svou rubriku i Stanislav Novotný a kde působí i další zakladatel Asociace nezávislých médií, Petr Žantovský), píše na serveru Infovojna.
Očerňuje Andreje Kisku jako lichváře, daňového podvodníka, zloděje pozemků, podněcovatele války s Ruskem, který se líbá s „fašistou“ Porošenkem, hovoří o „sorošovsko-clintonovsko-obamovské pozadí Andreje Kisky“, o údajném „majdanu“ v souvislosti s vraždou novináře Kuciaka, o tvorbě nového světového řádu a samozřejmě chválí Zemana (viz anoncovaný Harabinův rozhovor pro Parlamentní listy ze 14. 12. 2018 a rozhovor pro TV Raptor).
Požaduje odsouzení ministra zahraničí Lajčiaka za velezradu kvůli podpisu Globálního paktu o uprchlících.
O neziskových organizacích tvrdí v anketě konspiracistického webu Hlavné správy: „Mimovládne organizácie financované zo zahraničia sú špionážnymi rezidenciami cudzích štátov, ktoré rozkladajú našu republiku plazivým spôsobom. Bez toho, aby sme hľadali vzor v Izraeli, alebo v Rusku v právnom štáte, za ktorý sa v zmysle Ústavy považuje aj Slovensko, nesmú mať miesto.“
Konzervativní „Denník Postoj“ v článku Koho by rád oklamal kandidát Harabin ze 17. 7. 2018 připomíná Harabinovy činy a shrnuje slovy „O to jasnejšie by preto mal zaznieť hlas, že kresťania majú v prezidentských voľbách iných, autentických kandidátov.“

Není tedy divu, že se Stanislav Novotný tak rozhodně zasazuje na Štefana Harabina, mentálně jde o dvojčata. I Novotný šíří kremelské bludy, šermuje kolem sebe obviněními kdekoho z vlastizrady a obhajuje Miloše Zemana. Jím oslavovaný Štefan Harabin ovšem svému státu ve vysokých pozicích uškodil daleko více než Stanislav Novotný svému. Slovensko si takovéhoto prezidenta opravdu nezaslouží. A Česko nepotřebuje hlas Harabinův hlas, bohatě nám postačí skvadra kolem pofiderní Asociace nezávislých médií, o které dodnes nevíme, jaká média vlastně reprezentuje.

manipulatori.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 14:05 avatar
Ja si nemyslím že Harabín je nejaká nádej.......je príliš uzko zameraný a nie je schopný reprezentovať všetkých občanov Slovenska s ich rozdielnymi názormi.......
Súhlasí Osvietený, Scarllete


21.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 14:19 avatar
jasne , urcite na SR existuje lepsia alternativa ako harabin.
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2019, 14:14 avatar
Presne tak Majko okrem toho že je hajzel so 100 % určitosťou jeho konaní už vôbec nie je apolitický !!!


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 1. 2019, 14:17 avatar
Nepripadá mi väčší hajzel ako kopec ďalších uchádzačov či súčasných aj opozičných politikov......
Súhlasí Kasafran


28.
označiť príspevok

panoramix muž
   10. 1. 2019, 14:38 avatar
Ľudia sa nemenia a to že Harabin otočil a zrazu je "ľudový" je typické pre tých čo prišli o moc.....ja na také zázraky zmeny charakteru a osobnosti neverím
Súhlasí Kasafran, Scarllete


30.
označiť príspevok

Scarllete žena
   10. 1. 2019, 19:37 avatar
no vidis nie si az taky sprosty ako vyzeras
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:24,  Nie D.S. musí príst zvonku, On je mimo nás....Dieta ho v krste urcite nedostane....a nedeje sa...
dnes, 12:16,  Duch Svätý by mal byť vnútri v človeku, keď ho človek v krste a potom i birmovke dostane:...
dnes, 11:52,  Katolícka Cirkev existuje od začiatku, od Krista a apoštolov, napr. Petra, cez ich nástupcov,...
dnes, 11:50,  tak som si to pozrel...no v mnohom sa mýli a je vidieť že tápe. Hovori že krst D.S je...
dnes, 11:28,  katolicka cirkev vznikla niekedy v 4. storoči za Konstantina...ktorý vlastne zlegalizoval...
dnes, 11:27,  J.Tull a za to je dôvod aby bol súdený ? :)
dnes, 11:20,  Názor ti neberiem. Je veľa ľudí, ktorí boli pokrstení v detstve a ako dospelí žijú s...
dnes, 11:11,  obrezať sa mali aj male deti do ôsmeho dňa....je to jasne udané...... Ak by bolo napisane...
dnes, 11:10,  Ak hľadáš naozaj kvalitný kufor, tak musíš počítať, že si zaň priplatíš. Ja som si...
dnes, 11:03,  Presne tak...:-) rok 1914 "vypočítali" adventist a svedkovia to bez skúšky alebo...
dnes, 10:59,  každý človek, musí uveriť a dať sa pokrstiť, proste je to tak. Vidime kolko ludí je...
dnes, 10:58,  Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené...:-)
dnes, 10:55,  hokejis, dám odkaz - https://www.infovojna.sk/article/rozsudok-v-mene-slovenskej-republiky Tu...
dnes, 10:55,  Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta...:-)
dnes, 10:44,  Obriezka v židovstve bola (je) v rámci Starej zmluvy nutnou podmienkou vo vzťahu k Bohu; krst...
dnes, 10:38,  Presne čo americký trol to mešuge :)
dnes, 10:36,  total mešuge, cirkus Humberto*03*03*03
dnes, 10:33,  K Eucharistii - inde známej ako Pánova večera - som sa vyjadroval napr. tu:...
dnes, 10:31,  Je zabavne ako sa katolici snažia za každu cenu obhajovať svoje konanie..... Obriezka je...
dnes, 10:21,  Elfí trol edoSS spamuje a spamuje :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(125 935 bytes in 0,262 seconds)