hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Kto je tu LAIK ?

príspevkov
4
zobrazení
169
tému vytvoril(a) 15.8.2025 12:14 elemír
posledná zmena 15.8.2025 12:46
1
15.08.2025, 12:14
Ten , čo chce zachrániť cirkev, aby bola schopná ukončiť vyčínanie krvavých idiotov a zastaviť všetky vojny, alebo tí ,proti ktorým musí laik bojovať, aby sa pokúsil zachrániť aspom jednu slzu z oka a jednu preliatu kvapku krvi ?
Čo si myslí táto hierarchia o sebe a čo o ježišoi a jeho evanjelium ? ZTo aozaj netušia, aká hrôze ich čaká na druhej strane namiesto neba ?
none
2

1. elemír 15.08.2025, 12:14

Ten , čo chce zachrániť cirkev, aby bola schopná ukončiť vyčínanie krvavých idiotov a zastaviť všetky vojny, alebo tí ,proti ktorým musí laik bojovať, aby sa pokúsil zachrániť aspom jednu slzu z oka a jednu preliatu kvapku krvi ? Čo si myslí táto hierarchia o sebe a čo o ježišoi a jeho evanjelium ? ZTo aozaj netušia, aká hrôze ich čaká na druhej strane namiesto neba ?

15.08.2025, 12:31
A ako to chceš zastaviť? 😉

Ľahneš si pred tank? 😉

Hmm, tak to držím palce 😉
none
3

1. elemír 15.08.2025, 12:14

Ten , čo chce zachrániť cirkev, aby bola schopná ukončiť vyčínanie krvavých idiotov a zastaviť všetky vojny, alebo tí ,proti ktorým musí laik bojovať, aby sa pokúsil zachrániť aspom jednu slzu z oka a jednu preliatu kvapku krvi ? Čo si myslí táto hierarchia o sebe a čo o ježišoi a jeho evanjelium ? ZTo aozaj netušia, aká hrôze ich čaká na druhej strane namiesto neba ?

15.08.2025, 12:38
A LAIK je pre mňa niekto, kto je v danej konkrétnej oblasti niekto, kto má veľmi málo ba až nula informácií o danej problematike 😉

A keď vravím informácie, tak nemyslím tým domnienky, názory, predsudky, pohľady na vec, atď 😉
none
4

3. EnaXnaY 15.08.2025, 12:38

A LAIK je pre mňa niekto, kto je v danej konkrétnej oblasti niekto, kto má veľmi málo ba až nula informácií o danej problematike 😉

A keď vravím informácie, tak nemyslím tým domnienky, názory, predsudky, pohľady na vec, atď 😉

15.08.2025, 12:46
Ak vieš aký je rozdiel medzi :

TALKING ABOUT PATH,
KNOWING THE PATH,
a WALKING THE PATH...

tak asi taký je rozdiel medzi laikom až expertom v danej oblasti 😉
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 106 539 B vygenerované za : 0.050 s unikátne zobrazenia tém : 2 081 044 unikátne zobrazenia blogov : 21 008 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

VYTRHNUTIE Vytrhnutie sa týka Ježišovej nevesty, t.j. nás veriacich (Ježišove spoločenstvo), ktorí sme v Neho uverili a prijali Ho za svojho Spasiteľa, Vykupiteľa, Pána, Pastiera, Ženicha... Pán chce, aby sme boli pripravení, aby sme bdeli a dávali ...

citát dňa :

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.