hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Kto je tu čudák? ;)
príspevkov 5 |
zobrazení 75 |
tému vytvoril(a) 16.12.2025 10:41 EnaXnaY
posledná zmena 19.12.2025 17:22
|
1
|
Zhrňme si to 😉
Sú ľudia, ktorí veria na hovoriacich hadov 😉 Že človek dokáže prežiť v bruchu velryby 😉 Že žena bola vytvorená z rebra muža 😉 Že keď budeš jesť telo a piť krv (kanibalizmus) nejakého zmŕtvychvstalého zombíka, tak budeš žiť naveky 😉 Že sa budeš zaživa smažiť v "kotli" pekelnom naveky 😉 Že príde nejaký zázračný panáčik, ktorý poupratuje po vás všetky tie sračky, ktoré ste napáchali 😉 Že mnoho ďalších absurdností 😉
A kto je tu čudák? 😉
No kto asi 😉
Však ja, bo som si dovolil poukázať na tieto bludy, ktorým veríte 😉
A to z jediného dôvodu 😉
Lebo biblia, na ktorú sa neopovážte siahať, bo budete označení za čudáka 😉
Hold, vybral som si to ja asi nesprávnu planétu 😉
Bo tu hlúposť je najkrajšou kvetinou pod slnkom na ktorú nedá nikto dopustiť 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. EnaXnaY 16.12.2025, 10:41
Zhrňme si to 😉
Sú ľudia, ktorí veria na hovoriacich hadov 😉 Že človek dokáže prežiť v bruchu velryby 😉 Že žena bola vytvorená z rebra muža 😉 Že keď budeš jesť telo a piť krv (kanibalizmus) nejakého zmŕtvychvstalého zombíka, tak budeš žiť naveky 😉 Že sa budeš zaživa smažiť v "kotli" pekelnom naveky 😉 Že príde nejaký zázračný panáčik, ktorý poupratuje po vás všetky tie sračky, ktoré ste napáchali 😉 Že mnoho ďalších absurdností 😉
A kto je tu čudák? 😉
...
▲
16.12.2025, 13:56
|
|
3
|
|
|
1. EnaXnaY 16.12.2025, 10:41
Zhrňme si to 😉
Sú ľudia, ktorí veria na hovoriacich hadov 😉 Že človek dokáže prežiť v bruchu velryby 😉 Že žena bola vytvorená z rebra muža 😉 Že keď budeš jesť telo a piť krv (kanibalizmus) nejakého zmŕtvychvstalého zombíka, tak budeš žiť naveky 😉 Že sa budeš zaživa smažiť v "kotli" pekelnom naveky 😉 Že príde nejaký zázračný panáčik, ktorý poupratuje po vás všetky tie sračky, ktoré ste napáchali 😉 Že mnoho ďalších absurdností 😉
A kto je tu čudák? 😉
...
▲
16.12.2025, 14:08
|
katolik kntsz ti to vysvetli, vy dvaja si rozumiete aj v krestanských temach
|
 |
|
4
|
|
|
1. EnaXnaY 16.12.2025, 10:41
Zhrňme si to 😉
Sú ľudia, ktorí veria na hovoriacich hadov 😉 Že človek dokáže prežiť v bruchu velryby 😉 Že žena bola vytvorená z rebra muža 😉 Že keď budeš jesť telo a piť krv (kanibalizmus) nejakého zmŕtvychvstalého zombíka, tak budeš žiť naveky 😉 Že sa budeš zaživa smažiť v "kotli" pekelnom naveky 😉 Že príde nejaký zázračný panáčik, ktorý poupratuje po vás všetky tie sračky, ktoré ste napáchali 😉 Že mnoho ďalších absurdností 😉
A kto je tu čudák? 😉
...
▲
19.12.2025, 15:31
|
No veru ked človek číta ten výsmech, tak mám dosť a ešte mudruješ a kefreš do kresťanstva...divím sa že si nedostal súhlas na ten výsmech od poniektorých domotaných kresťanov...
|
 |
|
5
|
|
|
4. qwert 19.12.2025, 15:31
No veru ked človek číta ten výsmech, tak mám dosť a ešte mudruješ a kefreš do kresťanstva...divím sa že si nedostal súhlas na ten výsmech od poniektorých domotaných kresťanov...
▲
19.12.2025, 17:22
|
To je dobré že máš dosť pri pohľade na to, čo za hovadiny vlastne považuješ za pravdivé 😉
Možno raz dojdeš do okamihu, kedy sa všetky tie gebuziny čo si "pohĺtal" v tebe zoberú a vygrcáš ich von 😉
Dovtedy ti tu budem zdvíhať mandle aby si vedel, aké je to ničiť druhým ich svety 😉
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 96 549 B
vygenerované za : 0.041 s
unikátne zobrazenia tém : 2 078 667
unikátne zobrazenia blogov : 20 980
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Pope Francis is Jacob Rothschild, 4th Baron Rothschild's third cousin once removed's wife's first cousin four times removed's husband's great niece's husband's brother! Preložte to prosím niekto do slovenčiny, nie som si istý, či Deepl neklame. Mu...
citát dňa :
Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
|