Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kruh zla

53
reakcií
1457
prečítaní
Tému 10. mája 2011, 07:32 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 05. 2014
16
12. 11. 2008
14
30. 05. 2010
47
22. 10. 2014
21
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 07:32 avatar
Podvedome predpokladáme univerzálnosť svedomia, čím sa vystavujeme predátorovi, ktorý nás môže zneužiť nespočetnými spôsobmi apelovaním na naše svedomie. Psychopati, prostredníctvom pre nich charakteristického manévru so súcitom, dokážu u ľudí otočiť jeden určujúcí faktor - svedomie - proti sebe. Sme uväznení v pavučine viny, hanby a strachu, ktorú si nakoniec sami budujeme.
Moc je závislosť…
Moc je závislosť, ktorú jej užívatelia nie sú schopní chápať či zastaviť. Sú naprogramovaní nemilosrdne a hegemonicky dominovať nad tými druhými. Užitočná nápoveda pre tých, ktorí sledujú pavučiny nimi tkané: pokiaľ môžete pomenovať inštitúciu, alebo priradiť k menu tvár, potom sa pozeráte na kulisu na javisku. Pôvodní podnecovatelia zostávajú nepostihnuteľní. Ale papierové stopy pri rozplietaní klamstiev odhaľujú jednoduché klenoty: Pravidlá hry sú zámerne neférové preto, aby ľudia zakaždým prehrali.
"O niečom rozhodneme, vypustíme to von, potom nejaký čas vyčkáme a sledujeme, či sa niečo stane. Pokiaľ sa nestrhne veľký krik a nedôjde k veľkej vzbure, pretože väčšina vôbec nechápe, čo bolo schválené, potom pokračujeme, krok za krokom, dokiaľ nezmizne všetok odpor." (Jean-Claude Juncker, prezident Rady Evropskej únie v roce 2005, citovaný v Der Spiegel 52/1999). Ale čo keby bolo možné pochopiť podivné správanie tých, ktorí nás zároveň otupujú a zrádzajú? Môžu prírodné zákony pomôcť odhaliť dôvod, prečo ľudia, ktorým zverujeme neustále sa zväčšujúci sa vplyv vo sférach spoločenského riadenia, dosahujú stále depresívnejšie hlbiny pokrytectva a nezodpovednosti?
Ponerológia- veda o povahe zla prispôsobená politickým účelom
Ponerológia je vedecké odvetvie, ktoré vychádza z psychológie, biológie a spoločenských vied. Bolo zrodené priamo v prostredí, ktoré študuje. Kniha "Ponerologie v politice: věda o povaze zla přizpůsobená politickým účelom", bola napísaná skvelým psychológom Andrejem Lobaczewskiým. Prostredníctvom utajeného sdieľania informácií medzi spolupracovníkmi v Poľsku a krajinách okupovaných nacistami a sovietmi behom a po skončení druhej svetovej vojny, priniesol ich výskum neskutočne cenné výsledky, ktoré počas rovnakej doby pretvárajú a posilňujú naše chápanie príčinných faktorov a procesov pri genéze morálneho a psychobiologického zla. Zdá sa, že pre vznik a vývoj makrosociálneho fenoménu, široko rozšíreného zla, ktoré predstavuje najdôležitejší predmet uvedenej knihy, platia rovnaké prírodné zákony, ktoré fungujú v ľudskej oblasti na úrovni osobnej alebo malej skupiny. Trvalou charakteristikou tohto fenoménu sa zdajú byť role osôb s rôznymi psychologickými defektami a anomáliami na klinicky nízkej úrovni...
webcache.googleusercontent.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

To takzvane Zlo je jednoducho vybocenie z nasej prirodzenosti. Daju sa sledovat jeho priciny, ci uz vo vychove, alebo nespravne vyvinutej fiziologii naseho mozgu. Je to choroba, ktorej podliehame ako ked da pekna kocka prednost grazlovi, ktory ju rajcuje aj ked podvedome uz tusi, ze je to chybne rozhodnutie a prinesie jej len utrpenie pred slusnym a dobromyselnym chlapom. Jednym slovom ludsky rozum ocividne DEGENERUJE a pomahaju mu k tomu z hora ti najvacsi z degenerov..


31.
označiť príspevok

ruwolf muž
   10. 5. 2011, 11:10 avatar
Aktuálna linka: regionoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Pôvodný zdroj: sott.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris


36.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:38 avatar
...nemôžem s tým súhlasiť, Boris. Dobro a zlo sú relatívne a príliš subjektívne pojmy...Z hľadiska energií života môžeme uvažovať iba o akejsi kladnej a zápornej energii. Pasívnom a aktívnom princípe. Bez týchto protipólov by nebolo života. A nielen to. Bez neustálej premeny energií, pozitívnej na negatívnu a naopak, tiež. Čiže už v každom "zle" je potencionálne "dobro" a naopak. Premena týchto kvalít je zárukou kolobehu.  Takže keď kruh, tak premeny - monád. 


39.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 12:41 avatar
ale no ták, veď to je dialektické myslenie!


40.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 12:42 avatar
Vahy su ale davno naklonene prevazne len k tej zlej strane, pretoze zlo vladne. Kto je pri moci toho vola sa prejavuje.


50.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 13:00 avatar
...práveže nie! Je to ako v rozprávke. Láska a dobro víťazí, lebo je založená vyššom duchovnom princípe srdca, nie špekulatívneho rozumu. Čaf! 
Súhlasí piskotka


53.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 18:28 avatar
skor ty zijes v rozpravke Petruska aj by som rad nakukol do tvojho zivota, ci nas tu jednostaj neojebavas  


54.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2011, 00:53 avatar
ale vazne.. Petrus viem, ze to tak je a tak ma byt, ale ja som prirodzena sila opozicie. ta ktora sa udeluje tym, ktori maju zastavat rovnovahu.


2.
označiť príspevok

havran
   10. 5. 2011, 08:22 avatar
Boris - téma mystický pomenovaná , naznačuješ , že sú faktory psychického charakteru a degenerácia psych.bio.zla. Myslím,že podstata ako si sám pomenoval "kruh zla" , spočíva v základnej premise spoločnosti a nie len ľudskej a jednotlivca. Každý chce zaujať preňho výhodnejšiu pozíciu v spoločenskej deľbe - nehovorím práce. Človek je predátor. Je možné skúmať individuálne správanie sa jednotlivca , jeho psychiku , ale podstata je v stratégii lovu za účelom prežitia.


8.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:32 avatar
havran to je prave ten klam, ktory sa vseobecne podsuva a jasne, ze tento nazor podporuje prave tento system ... preco asi*?.... . Je mnoho psychologickych experimentov a navaznych studii, ktore hovoria jasne, ze clovek takto zdementie az pocas zivota a to len vdaka systemu, ktory si vykonstruoval a v ktorom zije. Ziadny predator, ziadne vyhodnejsie pozicie. Clovek je tvor, ktory si priority urcuje sam ba dokonca je dokazane, ze sme od narodenia a nie len nas druh empaticki a spolocenski no az postupne vclenovanie sa do spolocenskeho systemu a JEHO HODNOT sme preonaceni na samolube, destruktivne tvory.. Pretoze tak to system chce, take podmienky urcil. Nie priroda. V prirode je bezne badatelne, ze mnohe druhy sa zdrzuju vo vacsich skupinach, aby sa obranili, ci odradili nepriatela, ale clovek sa stavia sam proti sebe.


3.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 5. 2011, 08:42 avatar
Z pozície sily a moci , psychopat (inak nepochopím prečo práve títo sa dostanú na riadiace a vysoké posty ) automaticky vychádza z presvedčenia "riadiť a vládnuť"..a aby to dosiahol poslušnosť a závislosť, tak používa psychoteror...udržiavanie v strachu, niečo ako :"kto nejde so mno - ide proti mne " asi v tom zmysle. Starí ľudia hovorievali, že "mávni rukou a mysli si svoje, tvár sa že je to tak, ..ale nenechaj si zničiť svoje zdravé jadro,.. svoje vnútro si ponechaj ))
Súhlasí Boris


4.
označiť príspevok

havran
   10. 5. 2011, 08:46 avatar
V spoločnosti sú hlavnými činiteľmi inštikty , v ľudske sa len sofistikujú , práve preto sú prejavy také variabilné u mravcov je to jednoduhšie


9.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:34 avatar
Instinkt ti nekaze kradnut, ci vrazdit ak NEMUSIS! Je to psychicky defekt.


10.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:37 avatar
People are only one killing for pleasure.

ale, že ti niečo inštinkt nekáže a ty to urobíš nie je psychický defekt, je to práve len prejav rozvinutej psychiky


14.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:40 avatar
ether, nemienim sa s tebou natahovat. Svoje tvrdenia som nie tak davno aj vedecky podlozil, takze ak chces nieco spochybnovat, tak spochybnuj ich pracu.. Podlozili to aj pozorovanim mozgovej cinnosti.


16.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:44 avatar
takže akýkoľvek ľudský prejav je pre teba psychickým defektom? na to narážam

pretože pochopiteľne, že lev nejde zabiť niekoho aby si pozdvihol ego, keď nefunguje na takej psychickej úrovni ako človek, ty tú možnosť bohužiaľ máš a nejeden ju využije


18.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:51 avatar
ether. ak ju vyuzije, tak je to neprirodzeny jav a prirodzene je ho odsudit. Co sa aj bezne deje, ale len u psychicky spravne a prirodzene vyvinutych ludi. Tato schopnost sa cim dalej, tym viac potlaca, cize mame jasne docinenia s degeneraciou spolocnosti. Cielenou...


20.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:53 avatar
to už budeme musieť rozhodnúť do akej miery bude psychika transcendentná

ale jasné, súhlasím, len sa mi nepáčil ten jednoduchý výrok, že inštinkt ti nekáže (inak kradnúť možno áno), tak je to psych. defekt


22.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:57 avatar
inak sa mi zdá zaujímavé, že keď človek zabije človeka, tak je to nesprávne
ale lov na zajace, foxhunt, matadorstvo a podobne sú parádne zábavy a pochopiteľne nie nesprávne

čo je to za sprostosť?


29.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 10:13 avatar
Od pradavna je v mnohych kulturach bezne, ze ak clovek zabil zviera pre potravu a oblecenie, tak sa tomu zvieratu vzdala ucta. Bol a stale je to akysi ritual lovcov. Tych dusevne zdravych lovcov. Ono tym, ze clovek nadobudol schopnost komplexnejsie mysliet a hodnotit si uvedomil aj hodnotu zivota, krasu a dokonalost prirody. Ked si vezmes dnesne masove zmyslanie a konanie ludi co ta napadne*? asi len nezmyselnost no a preco? lebo tomu tak je. Ale ako je mozne, ze to dokazes takto ohodnotit? No lebo je to v tebe a je to prirodzene, teda logicky to, co sa okolo nas deje prirodzene nieje a v skutocnosti nas to len zarmucuje .. preto dalsi nasledujuci umelo vyvolavany jav je otupovanie citov, pretoze nik nechce byt zarmuteny a takveci, ktore sa okolo nas deju zacneme brat ako bezne a normalne, co v skutocnosti ale niesu.


11.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:37 avatar
Onka,

"inak nepochopím prečo práve títo sa dostanú na riadiace a vysoké posty"

Pretoze zneuzivaju klam a iluziu o samych sebe. Uz v biblii sa casto spomina, ze satan operuje zavadzanim, liskanim sa, ukazuje sa ako najvacsie dobro a presne tak operuju aj politici, ci velkopodnikatelia.. je to velmi stara a prespekulovana psychologicka hra bezcitnych.
Súhlasí Ónya


5.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 5. 2011, 08:49 avatar
Boris ono to vyzera naozaj tak, ze system je nastavený tak, ze najvacsím strpcovatelom zivota druhych radsej dá co chcu aby drzali huby, teda neskriekali a nenapadali inach ludi aj mentalne ci psychicky takym sposobom, ze ich vystrelí hore.
Na tomto som sa v jednej firme sulal smiechom kde boli robtonici oblecení v bielopm a "vladcovia" v sakach ked tam prisli tak sa im vsetci pchali do zadku podobne ako ked lekari tiez v bielom obskakuju tazko choreho. Tazko chorý ma len defekty a lekARI ICH supluju, snazia sa ich anhradit a opravit. Podobne aj takí vysakovaný ked sa tam objavil, len zvatlal o svojich potrebach. Nikdy sa nespytal co vy potrebujete. A vsetci hrali divadlo, ze mu idu vyhoviet a psychopat v nom sa ukludnil, ze dostava hracku kvoli ktorej tolko skrieka.
No na niektorých ludí to platí na inych nie.


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 5. 2011, 08:56 avatar
Spoločnosť je degenerovaná,..má choré základy, ..systém a pohľad zhora je nastavený v rovine nadradenosti a závislosti, celkového nezáujmu.


7.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 5. 2011, 09:14 avatar
V podstate tento system je tisice rokov stary a nevyhovujuci. Niezeby nevyhovoval stastlivcom, to vyhovuje kazdy bez ohladu nato aky je. Ide o cosi co sa deje neustale zle. Je to pravdepodobne moznost, aby sa vzdy choromyslení a menej inteligentní dostali vysoko. Nasledne robia im vlastne egoisticke rozhodnutia zalozene na potrebach ich osobneho libida, ci ktorej materi.
Islo by to lahko vyriesit, ak by sa zavideli kvoty pre moznost vstupu vysoko. Teda nap. chces byt v politike? Tak zaidne IQ 100, alebo menej. DAlej EQ testy. A bolo by. Riadit auto psychos nesmie a stat moze?
Nejaky Klaus -prezident, obycajny "kleptoman" sa dostal uplne vysoko. Kam takto uvazujuci viedol vsetko? Nikam..len v prospech svojich osobnych ambícií. Ked ukradne pero, ukradne aj ine veci, tkoré sa mu pritrafia(prachy, prachy,hehe)..(to len príklad) Problem je zeby to nikdy neschvalili, lebo mnohí z nich aj ked su nadutí nato, kto su a kde su, vedia že su sprostí.
Súhlasí Boris


17.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:47 avatar
ranex ja si nemyslim, ze su to stastni ludia. To je prave to, co nedokazu a prave preto su taki, aki su. Sami nevedia nieco dosiahnut o com vedia, ze inym ide a tak to hladaju .. najprv v laske, potom v prachoch a v moci, ale to uspokojenie neprichadza a tak idu dalej a dalej aj cez mrtvoly a miliony zbedacenych zivotov, ale oni nedokazu citit stastie, pretoze trpia vaznou psychickou poruchou. Celkom 4 percenta populacie udajne trpi touto degeneraciou a jeden taky clovek na nespravnom mieste dokaze zapricinit cele genocidy co tak cela skupina takych ludi? Preonacuju svet na svoj obraz.


19.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:51 avatar
hmm, to je asi 280 miliónov ľudí 


23.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 5. 2011, 09:58 avatar
Boris vobec nejde o pocit stastia tak ako ho chapes ty.kazda vec v rebricku hodnot, ktora je cennou ma v zatvorke za sebou napísané- prinasam stastie,take ci onake. Musia si tym prejst, aby zistili, ze to neprinasa take stastie, ake maju v tej zatvorke napísane a zmenia hodnoty.


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 5. 2011, 09:38 avatar
aj to ..a v podstate kapitalizmus vždy mal a vytváral otrokársku spoločnosť, ..( Klaus a jemu podobní by mali odstúpiť sami zo svojho postu, lebo u nich zlyháva ľudský faktor, ale prečo by to robili , zasmejú sa a ide sa ďalej..a práve toto je choré, sú nepotrestaní , ignorácia celej spoločnosti, ..keby to urobil obyčajný človek , tak už dávno sedí..


15.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:41 avatar
každá spoločnosť si vytvára kastu otrokov, taká je ľudská povaha (do istej miery úžasne dravá)


21.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 09:55 avatar
omyl, v kazdej spolocnosti sa objavuju psychopati, ktori takuto spolocnost vytvaraju. Mas to jasne napisane v uvode temy akymi sposobmi. Problem je, ze sa na zaklade svojej bezcitnosti velmi jednoducho dostavaju na pozicie vodcov a to len vdaka sucitu ostatnej zdravej vacsiny, ktora je prirodzene empaticka a spolocenska a tak prilis doveruje... ved je nam to prirodzene a prave to sa tazko zneuziva chorymi.


24.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:58 avatar
hmm, to je teória proti teórii...


27.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 10:05 avatar
Na zaklade dostupnych informacii o nas ludoch a o samotnych psychopatoch to ja uz za teoriu nepokladam, ale za holy fakt. Dokonca nasa historia poukazuje dost jasne na tento opakujuci sa fenomen.


28.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 10:09 avatar
preto to môže byť o samotných ľuďoch


30.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 10:20 avatar
ono to o samotnych ludoch aj je. Ved prirodzene zlo odsudzujeme a predsa je ho nas svet plny a z toho je zrejme, ze niekde nastava zasadna chyba. Ponerologia tuto chybu odhaluje a ide na to cisto vedecky bez nejakych moralnych ci nabozenskych kecov..


13.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 09:39 avatar
"O niečom rozhodneme, vypustíme to von, potom nejaký čas vyčkáme a sledujeme, či sa niečo stane. Pokiaľ sa nestrhne veľký krik a nedôjde k veľkej vzbure, pretože väčšina vôbec nechápe, čo bolo schválené, potom pokračujeme, krok za krokom, dokiaľ nezmizne všetok odpor." (Jean-Claude Juncker, prezident Rady Evropskej únie v roce 2005, citovaný v Der Spiegel 52/1999)."
otázkou je či je to zlo čo vypustili, inak tomuto je v istom zmysle fenomenálne venovaná časť knihy Diablová práca, odporúčam kúpiť, nie je drahá a je dobrá
Súhlasí Boris


25.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 10:02 avatar
dik za typ. Ked zacinali mat Greci ekonomicke problemy hovorilo sa ako o skusobnej krajine EU. Pokial tam nepopularne reformy prijmu, tak je vysoka pravdepodobnost, ze sa prijmu aj v ostatnych krajinach, pretoze Grecko je prikladne horkorkvna natura. Samozrejme o neporiadnych grekoch sa toho popisalo ved si to museli nejako ospravedlnit. Tak sa stalo a tak sa aj deje. Nepopularne opatrenia sa spustili v celej europe aj ked je zrejme, ze kriza je vyvolana bankami, akciovymi trhmi a nie nejakou neschopnostou samotnych ludi, ktori neustale vytvaraju nejake realne hodnoty. Ludia su v pohode a produkuju viac ako kedykolvek predtym. Ono to vsetko do seba tak krasne zapada.


26.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 10:04 avatar
akoby systém bol samostatným živočíchom presahujúcim človeka samotného
Súhlasí Boris


32.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 5. 2011, 12:12 avatar
zlo vládne svetom , boje ..vždy to je o prežití ..
Súhlasí Petrana


33.
označiť príspevok

ether muž
   10. 5. 2011, 12:14 avatar
zlo vládne svetom...
nemôžem sa ubrániť analógii:
zlo vládne svetom (vypovedám ja), ale ja som dobrý
teda preto zlo vládne svetom, lebo nevládnem ja

ergo som zlo, takže som spokojný 


34.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:21 avatar
...a preto netreba bojovať, ale milovať! 


35.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 12:38 avatar
Najhoršie je, ak bojuješ pri milovaní. 
Súhlasí Petrana


37.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:39 avatar
...alebo keď miluješ boj? 
Súhlasí cumel30,1111


38.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 12:40 avatar
...alebo keď sa bojíš milovať........ 
Súhlasí Petrana


43.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:52 avatar
...Cumeľ, že aký ťažký filozof si ty? Kvôli tomuto som sa znovu prihlásila, aby som s tebou mohla súhlasiť!!! 
Súhlasí cumel30,1111


41.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 12:45 avatar
Petrana mozno ty si taka (vynimka potvrdzuje pravidlo(, ale zeny lasku odmietaju, ked je im ponuknuta.. Spekuluju a kalkuluju..
Súhlasí ether


42.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 12:47 avatar
Keby odmietali len lásku, ale ony ešte odmietajú aj "toto" a ešte "toto" a aj "tamto".
Súhlasí Petrana


44.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:52 avatar
...sme skrátka fajnovky! 
Súhlasí cumel30,1111


45.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 12:54 avatar
ale niektorí chlapíci Vás vedia prevychovať, šak čumeľ?  


46.
označiť príspevok

Petrana žena
   10. 5. 2011, 12:56 avatar
...  eeee


47.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 12:57 avatar
Mám dokázať!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


48.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 12:58 avatar
ja bych skor povedal, ze ste sproste a rozmaznane. Namiesto stastia a pokoja volite stres a intrigy.
Súhlasí ether


49.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 13:00 avatar
Nesúhlasím tentokrát, nie sú sprosté, niektoré sú ešte vybitejšie ako my samčekovia.


51.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2011, 13:05 avatar
co myslis slovom vybitejsie??


52.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   10. 5. 2011, 13:07 avatar
No myslím pod tým, že ťa zderú z kože, vycicajú konto, ftáka a pošlú ťa kade ľahšie.Samozrejme, len keď sa dáš, ja som sa ešte nedal.  
Súhlasí Boris
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:58,  s takými vymletými psychopatmi sa ťažko buduje slobobodná spoločnosť.........*10*10*10
dnes, 02:45,  samozrejme...krst do mena Ježiš.....*10*10*10
dnes, 02:43,  pokial nema byt vas krst krstom ducha svateho ktoreho prirodzeny nasledok je ciste poznanie tak...
dnes, 02:41,  ideš tomi ty naš osmijanko......mam ťa rad*18*18*18
dnes, 02:28,  moralizujme radšej ako nejaký nešťastnik tomi.....ktorý sa ani pokrstiť nedal*07*07*07
dnes, 02:24,  https://www.milost.sk/news/
dnes, 02:14,  že v spoločnosti....*19*19*19*19
dnes, 02:13,  predstavme si, že slocnosti už niesu vymletí ľudia ala boris......*18*18*18*18
dnes, 02:11,  aby si dostal rozum, ty teliatko........*03*03*03*03....odkedy nemaš rad politiku?...osmijanko...
dnes, 01:50,  Zatiaľ čo liberáli majú v blížiacich sa parlamentných voľbách výber menší ako v...
dnes, 01:14,  Prečo tu zas trepeš politiku?
dnes, 01:06,  Čo majú ľudia zo šírenia klamstiev? Nakoniec sa im to vypomstí.
dnes, 01:04,  Staručký hoax *13*13*13 pre vysvetlenie https://video.azet.sk/embed/3005389/
dnes, 01:02,  infovojna *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 00:55,  Nenormalix žiaden strach zdravotná štatna poistovna zostane vo vlastníctve štatu a...
dnes, 00:48,  Hrádza proti extremizmu https://video.azet.sk/embed/3005389/
dnes, 00:47,  Presne tak slobodným totaliťakom treba povedať nie . Oxymoronom však pov ieš svetu len že...
dnes, 00:45,  https://www.aktuality.sk/clanok/756024/tazky-tyzden-hoaxparada-2019/
dnes, 00:39,  https://www.youtube.com/watch?v=1UdjkastOQE
dnes, 00:34,  Srandokartónom! A to nie je náhoda. Veď ľaľa, zľava: Hrdlička, preceda KSS, Drbnutý,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(145 514 bytes in 0,426 seconds)