Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kotleba može získať nad 10%

30
reakcií
838
prečítaní
Tému 4. marca 2016, 21:25 založil panoramix.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

panoramix muž
   4. 3. 2016, 21:25 avatar
Je dosť pravdepodobné, že sa Kotleba dostane do parlamentu.

Má veľku podporu na Slovensku, v mojom okolí ho ide voliť takmer každý.

Stávkové kancelárie zrušili stávku, že Kotleba skončí v prvej 4, pretože ľudia podávali za 200, 300 eurá na Kotlebu.

Mediálne masáže su pre mnoho Slovákov už neúčinné.
Súhlasí Mierotvorca

26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 3. 2016, 19:27 avatar
5. marca 1933 zvíťazila nacistická NSDAP v parlamentných voľbách v Nemecku so ziskom 44 % hlasov.

30.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 3. 2016, 20:44 avatar
26 Prečo to dupľuješ?
Je niečo viac ateistické, keď to označíš za ateistické dva krát po sebe? Ako ateistické ateistické? 

2.
označiť príspevok

pollio
   4. 3. 2016, 21:36 avatar
Kotleba go home!

3.
označiť príspevok

dorota
   4. 3. 2016, 22:14 avatar
   hahaha
Súhlasí ranexil

4.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   4. 3. 2016, 22:15 avatar
A hlupaňa dorazila...

5.
označiť príspevok

dorota
   4. 3. 2016, 22:18 avatar
no co ty sliz bez urovne, op uz mas nalesteny na zajtra?  

13.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 3. 2016, 08:30 avatar
Typický príklad ženy, ktorá sa tu chodí takto odbavovať, aspoň takto, jej slovník je toho dôkazom!!!

6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

7.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 23:22

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   4. 3. 2016, 23:31 avatar
bohuzial je pravdou, ze volit chodi najma postarsia generacia. Aj ked kedysi mali IQ 100 dnes na starobu trosku klesne.

Idu dvaja dojizdaci po ulici.
Zrazu jeden z noich zbada na zemi tycku.
Vytiahne lyzicu, rychlo to zbasti, aby sa partnerovi neuslo.
A zrazu ten vravi;
Zjedol si vlas!!?
Dojizdak zrazu tycku vygrca, tento vytiahne lyzicu zozere to na jeden sup a povie;
Dik za ohriatie!   

9.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 00:01

10.
označiť príspevok

dodo...best muž
   5. 3. 2016, 00:05 avatar
...najh0rsie je,ak0 velmi cast0 citam,mlada generacia sa staci vyzabijat na autach...tazke star0ba vitazi a vytazi v0 v0lbach...)))

11.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 00:14

12.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 3. 2016, 00:37 avatar
jednoducho povedane, volit by mali aj deti.
Alebo... kto je na dochodku, tak je na dochodku! Nemal by volit
Súhlasí dorota

14.
označiť príspevok

jan vydarený muž
   5. 3. 2016, 08:41 avatar
renexil 12
Nedá mi aj na hlúposť nereagovať?
Ak by som rozvinul tvoje totalitné uvažovanie , dospel by som k logickému záveru. Vzhľadom k tomu , že štát je predovšetkkým o spoločenskej zmluve , je dôležité , či po všetkých zlodejinách ,ešte zostane čosi zo spoločného , čo má význam ochraňovať a brániť. Natíska sa otázka. Kto by to mal chrániť? Zrejme ten , kto do spoločného vložil najviac. Bohužiaľ aj v tomto "dekadentnom spoločenskom prepadáku" sú to z hľadiska sociálneho ľudia námezdne pracujúci a ľudia vyššieho fyzického veku/princíp zásluhovosti povaľačom nevyhovuje/. V súčasnosti prioritne akceptovaný ľachtitikársky náhľad na život má svoje príčiny ale aj dôsledky , bohužiaľ aj v otázke , či si zvolíme "gazdu" alebo zasa iba dajakého učňa "pohoniča".

16.
označiť príspevok

fajer
   5. 3. 2016, 09:32 avatar
čo môže od debila čakať, takú sprostosť , môže napísať len mladý a sprostý...deti by mali voliť a koho....Snehulienku, Petra Pána, Janka Hraška...
Súhlasí jan vydarený

15.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 3. 2016, 08:43 avatar
Neustále sa tu útočí na dôchodcov, niekedy si ľudia takých ľudí vážili, nie na nich útočili, dokonca by im chceli zobrať právo voliť...tupci ste, ak takto zmýšľate!

Tí dedovia, a tie babky, sú rodičia vašich rodičov!
Súhlasí jan vydarený

17.
označiť príspevok

panoramix muž
   5. 3. 2016, 17:47 avatar
Važiť si Ficovoličov ????.....Nikdy je to chamrať, mor.....to nemá právo na život....zničiť.

19.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 3. 2016, 17:59 avatar
panoramix pozná to z Troch veteránov: Takí budete, takí... www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

22.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 18:13 avatar
A ty si takto dusevne zdravy?

23.
označiť príspevok

sta2rky muž
   5. 3. 2016, 18:34 avatar
Tá Ficova vláda a parlament dokázala ukočírovať túto kapitalistickú kolóniu celkom dobre počas štyroch rokov a čosi pre nás "hlúpych " dôchodcov a geniálnych študentov urobila - máme grátis vlaky, môžeme konečne cestovať. Veď to bolo heslo nežnej "my chceme cestovať" a mládež cestuje, za prácou na západ. My dôchodcovia za lekárom, alebo do kúpeľov.
Súhlasí TvojOponent19

27.
označiť príspevok

jan vydarený muž
   5. 3. 2016, 19:47 avatar
sta2rky
Prepáč ale s takýmto názorom nemôžem súhlasiť. Nejedná sa len o jednu generáciu vyslúžilcov , ktorí si nedokázali poriadne vychovať svoje deti , ale aj o ďalšie generácie vlečené do záhuby.Podľa môjho súkromného názoru bola , by potrebna celonárodná diskúzia o nejakom "programe národnej záchrany" a vyhlásiť predčasné parlamentné voľby , aby víťazná strana garantovala plnenie toho , čo obyčajný človek naozaj potrebuje t.j.onoho programu nezávislými odborníkmi na vedúcich postoch vo verejnej a štátnej správe.

28.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 3. 2016, 20:39 avatar
27 Ktorú generáciu máš na mysli?

18.
označiť príspevok

panoramix muž
   5. 3. 2016, 17:58 avatar
To je akože ospravedlnenie, že su to naše babky a rodičia...????.....Rozumný syn a dcera, nedovolia aby jeho rodičia a starí rodičia volili SMER:

20.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 3. 2016, 18:02 avatar
Každý má právo sa slobodne rozhodnúť, každý z vlastnej vôle!!!
Súhlasí ardzun, TvojOponent19

21.
označiť príspevok

ardzun muž
   5. 3. 2016, 18:05

24.
označiť príspevok

sta2rky muž
   5. 3. 2016, 18:40 avatar
Uveď tie rozumné dôvody prečo by sme nemali voliť Smer? Mnohé opozičné strany ani nemajú záujem byť vo vláde, potrebujú len kaliť vodu, viď Matovič. Vytvárať nepokoj v spoločnosti, nestabilitu. Pritom majú všetci politici záujem sa dobre a čo najviac obohatiť. Jedine strany domáhajúce sa socializmu nemajú z princípu takéto ambície.

25.
označiť príspevok

sta2rky muž
   5. 3. 2016, 18:42 avatar
18. Uveď tie rozumné dôvody prečo by sme nemali voliť Smer? Mnohé opozičné strany ani nemajú záujem byť vo vláde, potrebujú len kaliť vodu, viď Matovič. Vytvárať nepokoj v spoločnosti, nestabilitu. Pritom majú všetci politici záujem sa dobre a čo najviac obohatiť. Jedine strany domáhajúce sa socializmu nemajú z princípu takéto ambície.

29.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 3. 2016, 20:41 avatar
Panoramix je ateista.
Už chápeš, kam vedie ateizmus?

31.
označiť príspevok

Wolfe muž
   6. 3. 2016, 02:03 avatar
Ty sa povazujes za krestana a ti ktori ta poznaju by si mysleli, ze kam vedie krestanstvo?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:07,  7. pupuš na svete je vela jebnutych ludí ale ty vyhr?vaš ;) som myslela ze explózia slnka...
dnes, 00:38,  Veru čistá závisť a pokiaľ to majú v hlave ako tak v poriadku co bohužiaľ nemajú tak by...
dnes, 00:22,  To čo si dovoľujes ty hovno nakazene protislovenske skorúmpovane mafiánske zdegenerovane...
dnes, 00:10,  18. to je starecká senilita :)
dnes, 00:08,  10. ja mám všetko :) ty si začni liečit svoje komplexy ;)
dnes, 00:05,  Psychopat, daj sa vyšetriť.
včera, 23:59,  Kristus je v inom nebi, než Henoch. Z textu vidíme, že existujú minimálne tri nebá. Henoch...
včera, 23:57,  Reagoval som na vetu "Nik nevystúpil do neba, jedine ten, čo zostúpil z neba, Syn...
včera, 23:56,  32,......ale tu musíme opäť pochopiť, čo to znamená? Mal niekto len vydenie niečoho v...
včera, 23:50,  10,.....to je všeobecne tá "široká a pohodlná cesta". Teda, vykupné platí, a ja...
včera, 23:49,  Len tak, či ti niečo nechýba. *21
včera, 23:45,  5,.....Ján 3,13 len podporuje myšlienku, ktorú opisujú aj iní. Zrušíme aj tých,....lebo...
včera, 23:41,  Gas business Tak toto je gól! Pamätáte si ešte časy, keď Američania donútili EU...
včera, 23:41,  17,......nepopieram "spásu" predkresťanských ctiteľov,.....ale poukazujem, že k...
včera, 23:37,  8. jakoze načo ?? *39
včera, 23:35,  2,.....o tom sme sa už bavili veľakrát. Henoch nie je v nebi. Pozri si preklad Septuagintu na...
včera, 23:20,  1, ....sú to slová ktoré poukazujú na to čo som už písal - na pomazaných duchom. Ty si...
včera, 23:18,  Čo je puso, máš chuť? *21
včera, 23:18,  Jasné. :)
včera, 23:17,  Prečo sú hejteri Putina na smiech? Pretože závidia, pretože ich nenávisť vychádza zo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(102 952 bytes in 0,343 seconds)