hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Korona vírus dostal i Justina Topolského / 59/ R.I.P

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 18.12.2020 17:41 ardun
posledná zmena 18.12.2020 18:57
1
18.12.2020, 17:41
Mnoho medií prinieslo túto informáciu . Bol to dobrý človek a profesionál .
Záplava ruských trollov rozpútala na diskusiach pod člankom takú kvazi debatu hnusu vulgarizmu utočiac ako by mu celá rodina mala vykapať , že mnoho týchto nechutných vlákien bolo vymazané . Prvé vymazali topky diskusiu ale i mnoho iných .

Zase sa hyper slovania predviedli

odkaz
none
2

1. ardun 18.12.2020, 17:41

Mnoho medií prinieslo túto informáciu . Bol to dobrý človek a profesionál .
Záplava ruských trollov rozpútala na diskusiach pod člankom takú kvazi debatu hnusu vulgarizmu utočiac ako by mu celá rodina mala vykapať , že mnoho týchto nechutných vlákien bolo vymazané . Prvé vymazali topky diskusiu ale i mnoho iných .

Zase sa hyper slovania predviedli

https://www.tvnoviny.sk/r/markiza/2016008_obrovska-tragedia-zomrel-byvaly-markizak-justin-topolsky

18.12.2020, 18:57
FAŠISTA Osvietený, čo ty aj v tomto prípade rýpeš do Slovanov? Chápem, že si nevzdelaný hotentót, ktorý nevie, že názvy sa píšu s veľkým počiatočným písmenom, ale čo zasa tu predvádzaš za nezmysly?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 15.4.2024 5:00 ) veľkosť : 80 975 B vygenerované za : 0.094 s unikátne zobrazenia tém : 46 605 unikátne zobrazenia blogov : 752 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.