Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Konečne popis toho, ako to bolo na Majdane

38
reakcií
575
prečítaní
Tému 5. marca 2019, 11:53 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 11:53 avatar
Konečne popis toho, ako to bolo na Majdane - to však v slovenskom novinovom smogu sotva nájdeme...
Mali by si to povinné prečítať najmä sionfašisti na tomto DF...

www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris


22.
označiť príspevok

Kreacionista muž
   5. 3. 2019, 16:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 13:29 avatar
Zase také tajomstvo to nie je ako píše skorumpovaná ruská súdružka .

Začiatky nepokojov

29. novembra 2013 na politickom summite Východného partnerstva v litovskom Vilniuse ukrajinská vládna delegácia nepodpísala, napriek pôvodnému plánu dokumenty asociačnej dohody s Európskou úniou. Odmietnutie vyvolalo v krajine vlnu kritiky.

30. novembra 2013 protesty na Námestí nezávislosti v Kyjeve rozohnali policajné jednotky, pričom došlo k zraneniu 79 ľudí.Protesty však pokračovali aj v nasledujúcich dňoch, pričom 1. decembra vyšlo na Kyjevské hlavné námestie okolo 400 000 ľudí. Najmä 1. decembra 2013 a neskôr 19. až 21. januára 2014 došlo pri týchto protestoch k násilným nepokojom a útokom na policajné jednotky.

Obnovenie protestov nastalo 18. februára 2014. Pri potýčkach s políciou zahynulo deväť ľudí pričom ukrajinská polícia potvrdila úmrtie siedmich civilistov a dvoch členov bezpečnostných zložiek. Ku konfliktom došlo po tom čo demonštranti z Pravého sektora zaútočili na vládne budovy. Oleh Carev na margo situácie vyhlásil: „V najbližšom čase bude majdan vyčistený, po tom, ako urobíme poriadok v Kyjeve, ho zavedieme po celej krajine.“

K výraznému zlomu v situácii došlo 22. februára. Parlament hlasoval za zosadenie prezidenta Janukovyča, ktorý ale odmietol rezignovať

27. februára sa ukázalo, že zosadenému prezidentovi Janukovyčovi sa pravdepodobne podarilo utiecť do Ruska. Prehlásil, že sa stále považuje za právoplatného prezidenta Ukrajiny a rozhodnutia Ukrajinského parlamentu v Kyjeve označil za nezákonné. Kyjevské úrady vydali na exprezidenta medzinárodný zatykač a zároveň požiadali Medzinárodný súd v Haagu o nezávislé vyšetrenie udalostí Euromajdanu.

Krym bola ukrajinská autonómna republika, ktorá bola k Ukrajine pričlenená z iniciatívy N. Chruščova počas sovietskej éry v roku 1954. Dnes patrí fakticky k Rusku. Ukrajinci tam tvorili len asi 1/4 obyvateľov.

Už počas vyhrocovania situácie pri nepokojoch sa ozývali hlasy z Krymu v zmysle, že sa k nehodlajú pripojiť k integrácii do Európy, ale preferujú spojenectvo s Ruskom. Bolo to spôsobené najmä geografickou polohou, etnickým zložením obyvateľstva (58,5% etnických Rusov) a používanou rečou (nadpolovičná väčšina obyvateľstva hovorí po rusky).[30]

Začiatok Krymskej krízy sa datuje na 26. februára 2014, keď ruský prezident Vladimir Putin nariadil pohotovosť asi 150-tisícového vojenského kontingentu v blízkosti Krymského polostrova. 27. februára ruskí ozbrojenci obsadili parlamentnú budovu v Simferopoli a vyvesili ruskú vlajku. Následne prichádzali správy aj o obsadení letísk vojenskými jednotkami v Simferopoli a Sevastopoli. Vojaci mali výstroj bez akýchkoľvek insígnií.28. februára boli zaznamenané prvé reálne letecké presuny ruských armádnych jednotiek na územie Krymu.1. marca pristálo na letisku Gvardejskoje blízko Simferopolu minimálne trinásť ruských vojenských lietadiel, každé s kapacitou 150 osôb.

Neprehľadná situácia na Kryme v dôsledku proruskému zásahu na prelome mesiacov február/marec viedla k mnohým protestom aj na Slovensku aj v zahraničí, pričom na podporu Ukrajiny vyšli desiatky tisíc ľudí do ulíc aj v Moskve aj v iných ruských mestách

V priebehu jari 2014 narastali nepokoje v oblastiach s prevahou ruskojazyčného obyvateľstva. Došlo k ozbrojeným vystúpeniam ruských síl najmä v mestách v Doneckej a Luhanskej oblasti. K zrážkam a stratám na životoch došlo aj v juhoukrajinskej Odese.

Ozbrojené zrážky medzi ukrajinskou armádou a proruskými separatistami v Luhanskej a Doneckej oblasti viedli k otvorenému ozbrojenému konfliktu. Proruskí separatisti, ktorí vytvorili dve samostatné entity (Donecku a Luhanskú ľudovú republiku dostávali vojenskú podporu z Ruska. Z vojnového konfliktu, ktorý sa medzičasom pokúsili Ukrajina, separatisti a Rusko vyriešiť dvoma mierovými konferenciami v Minsku sa napokon stal zamrznutý konflikt
Súhlasí Scarllete


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 13:32 avatar
Čo sa týka Ruskej agresie na Ukrajine . Rusko porušilo všetky body budapeštianského memoranda

Budapešťské memorandum je označení mezinárodní dohody podepsané 5. prosince 1994 v maďarském hlavním městě Budapešti ukrajinským prezidentem Leonidem Kučmou, ruským prezidentem Borisem Jelcinem, americkým prezidentem Billem Clintonem a britským premiérem Johnem Majorem.[1] Čína a Francie poskytly poté poněkud slabší individuální ujištění v samostatných dokumentech. V rámci tohoto memoranda Ukrajina slíbila vzdát se svého jaderného arzenálu, kdežto zbylé tři státy poskytly Ukrajině některé bezpečnostní ujištění.

Přestože někteří kritici hovoří o tom, že samotné memorandum není mezinárodní smlouvou, odkazuje pouze na ujištění tehdejších stran a nestanovuje žádné právní povinnosti ani sankce z neplnění memoranda,[1] memorandum svými ustanoveními odkazuje[pozn. 1] na právně závazný Závěrečný akt Konference o bezpečnosti a spolupráci v Evropě. Ten podepsali všichni signatáři memoranda.

Závazek

V memorandu se signatáři zavázali mimo jiné respektovat ukrajinskou nezávislost a suverenitu v rozmezí tehdy platných státních hranic, zdržet se hrozby silou nebo použití síly proti Ukrajině, zdržet se použití ekonomického nátlaku na Ukrajinu ve snaze ovlivnit její politické směřování, zdržet se použití jaderných zbraní proti Ukrajině, řešit případné použití jaderných zbraní vůči Ukrajině na půdě Rady Bezpečnosti OSN, či vzájemně konzultovat vzniklé nejasnosti ohledně zmíněných záruk.[2]
Porušení memoranda
Podle prohlášení premiérů zemí Visegrádské skupiny a některých politologů bylo memorandum porušeno přijetím Krymu do Ruské federace na základě výsledků referenda v roce 2014 a ruským postupem během ukrajinské krize.[3][4][5] Za porušení platného znění tohoto memoranda označili postup Ruska vůči Ukrajině také lídři států G7.[6] Valné shromáždění OSN při této příležitosti přijalo rezoluci, ve které se připomíná povinnost dodržování Charty OSN, co se týká jednoty a územní celistvosti členských států OSN a upozorňuje se na bezpečnostní záruky vyplývající z budapešťského memoranda z roku 1994

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 13:48 avatar
Vojenský nátlak nestačil ani krádež územia a vyhlasovania dalších uzemí ukrajiny za novoruská a podobne bludy .

Prišiel tvrdý ekonomický nátlak hrubo porušujúci budapeštianske memorandum .

9 apríl 2014

Gazprom pred týždňom oznámil, že od apríla zvyšuje cenu plynu pre Ukrajinu na 485 dolárov za tisíc kubických metrov. Je to oproti prvému štvrťroku zvýšenie o 80 percent a v porovnaní s priemernou vlaňajšou cenou ruských dodávok pre Ukrajinu o 18 percent. „Plyn teraz vyjde Ukrajinu drahšie, ako väčšinu európskych krajín,“ komentuje ruský ekonomický denník Vedomosti.

. Ruská monopolní firma zvýšila ceny plynu pro Ukrajinu o 81 procent na 485,50

Zdroj: www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

K tomu 1000 % nárastu ceny plynu

Nuž potom by musel stáť plyn 1000 kubíkov 4850 dolárov aby súdružka pravdu hovorila
Súhlasí Scarllete


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 13:50 avatar
Aká je teda pravda o náraste ceny plynu o 1000 % a ruskom ponuknutej ceny 485 dolárov za tisíc kubických ???

Ukrajinci opäť berú viac plynu zo Západu, aj cez Slovensko

15. 1. 2016 - Po tom, čo Rusko od januára cenu plynu Ukrajine, sa opäť zvyšujú dodávky plynu smerom zo západu na východ. Dovoz plynu na Ukrajinu cez Slovensko sa v posledných hodinách zdvojnásobil.

Nekupujeme plyn v Rusku, pretože ho získame lacnejšie z Európskej únie. Priemerná cena plynu v únii je zhruba 200 amerických dolárov," citovala tlačová agentúra TASS ukrajinského premiéra.

openiazoch.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:08 avatar
Osvetielkovaný to ako naozaj ?


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:11 avatar
ardzun naozaj nestojí plyn pre Ukrajinu 4850 dolárov ako píše súdružka v hore článku.

Cena plynu nie je tajná.


8.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:12 avatar
USA odmietli podporiť ďalšiu provokáciu Ukrajiny v Kerči.

strana.ua Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


9.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:17 avatar
Ukrajinskí nacionalisti násilně obsadili chrám UPC pomocou Pravého sektora.

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


26.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 17:07 avatar
(9) Hokejis,
veď to je pre Ožiareného partu predsa to "pravé orechové"...


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:20 avatar
Pochod nacionalistov v Kyjeve

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 17:11 avatar
(10) Hokejis,
nebol to vlastne pochod černokňažníkov...?


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:21 avatar
Tvoje ruské verglíkovanie nemá žiaden vplyv na okupaciu Ukrajiny .Ani tvoje ruské kopírovanie hovnometov .


14.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:24 avatar
Tvoje verklíkovanie propagandy nemá vplyv na realitu.
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:21 avatar
Rusi nevzali Krym Ukrajincom, ale Američanom, hovorí ukrajinská exposlankyňa

www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:23 avatar
Hovorí aj - Pred 2 rokmi bolo na Ukrajine objavených 13 tajných väzníc, kde sú väznení odporcovia súčasného režimu.
Všetci nelegálne, oficiálne boli prehlásení za pohrešovaných.

Zdroj: www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:26 avatar
To je rovnaká humoreska ako keby sovieti povedali že anexia Poľska nebolo zabranie územia Poľska ale ochránili ho aby ho náhodou nezabrali američania .

Tiež keď rusi bukom zostrelili MH 17 mohli by namietať že vlastne to lietadlo zachránili aby ho nezostrelili američania .

Ako keby bankový lupič dôvodnil svoj čin že mal obavu aby banku niekto nevykradol a tak ju preventívne vykradol

            

To je fakt logika hodná ruského užitočného idiota           


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 14:31 avatar
Žiadna anexia sa nekonala. Krymčania rozhodli, že nechcú byť súčasťou Ukrajiny v ktorej sa násilím dostali k moci ukrajinskí šovinisti.
MH17 zostrelili Ukrajinci.
Súhlasí Kasafran


28.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 17:27 avatar
(16) Hokejis,
toto Ožiarený so svojou partou nepochopia ani vtedy, keď sa niektorý z nich stane obeťou Porošenka a jeho sionfašistických nohsledov...


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:44 avatar
Ty si dobré Krymča hokejs    

Prípad vyšetrenia MH 17 je pradávno vyšetrenou vecou .
Proti potrestaniu vinníkov bola jediná krajina na svete Rusko i mentálny mrzák vie prečo
   

Lietadlo spoločnosti Malaysia Airlines zostrelené nad územím východnej Ukrajiny bolo zasiahnuté raketou vypálenou z mobilného protilietadlového systému Buk, ktorý bol prevezený z Ruska, uviedli v stredu vo svojej správe holandskí vyšetrovatelia.

Tragédia sa odohrala v júli roku 2014.

Agentúra AP pred zverejnením prvých informácií o predbežných záveroch vyšetrovania uviedla, že príbuzní obetí pádu lietadla dostali od vyšetrovateľov informáciu, že počas Holandskom vedeného vyšetrovania okolností leteckého nešťastia sa našli dôkazy, že v inkriminovanom čase bol mobilný protilietadlový systém Buk presunutý z Ruska na východnú Ukrajinu.

Šéf vyšetrovateľov holandskej polície Wilbert Paulissen uviedol, že odposluchy komunikácie ukazujú, že proruskí povstalci na východe Ukrajiny žiadali rozmiestnenie mobilných systémov zem-vzduch a tiež potvrdili ich prijatie.

„Je možné vyvodiť záver, že let MH17 bol zostrelený raketou 9M38 vypálenú systémom Buk, ktorý bol privezený z územia Ruskej federácie a po útoku sa neskôr vrátil do Ruskej federácie,“ zhrnul Paulissen záver vyplývajúci z dôkazov a ďalších zistení tímu odborníkov.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:46 avatar
Nehovorili pravdu a stále zapierajú. Za pád Boeingu a 298 obetí môže raketa ruskej armády

Raketový systém, ktorý bol v lete 2014 použitý pri zostrelení civilného lietadla nad východnou Ukrajinou, bol súčasťou ruských ozbrojených síl. Na tlačovej konferencii v holandskom meste Bunnik to vo štvrtok uviedol medzinárodný tím vyšetrovateľov. Tím zložený z holandských, belgických, malajzijských, austrálskych a ukrajinských expertov prezentoval predbežné výsledky vyšetrovania pádu lietadla Boeing 777, v troskách ktorého zahynulo 298 ľudí.

Vyšetrovatelia dospeli k záveru, že odpaľovacie zariadenie patrilo 53. brigáde ruskej protivzdušnej obrany. Experti vychádzali z analýzy videí, ktoré mali k dispozícii. Podľa šéfa kriminálnej služby holandskej polície Wilberta Paulissena má 53. brigáda stálu základňu v meste Kursk, ktoré leží na západe Ruska asi 120 kilometrov od ukrajinských hraníc. Odtiaľ bol podľa neho dovezený ruský protivzdušný systém Buk, ktorý sa po akcii vrátil späť do Ruska.

„Všetky vozidlá v konvoji prepravujúce raketu boli súčasťou ruských ozbrojených síl,“ povedal W. Paulissen podľa agentúry Reuters.

Prokurátor Fred Westerbeke na tlačovej konferencii vyhlásil, že lietadlo na linke MH17 bolo zostrelené raketou systému Buk, odpálenou z priestoru pri obci Pervomajskyj, južne od mesta Snižne. Tento priestor bol vtedy a je aj teraz pod kontrolou proruských separatistov.

www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:47 avatar
28. septembra 2016 medzinárodná vyšetrovacia komisia oznámila, že let bol zostrelený raketou 9K37 Buk, ktorá bola odpálená z územia ovládaného proruskými separatistami. Raketový systém bol dovezený z Ruska kam bol po zostrelení vrátený späť

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:49 avatar
Rusko vetovalo návrh rezolúcie o zriadení tribunálu pre prípad MH17

Rusko v stredu podľa očakávaní vetovalo návrh rezolúcie Bezpečnostnej rady OSN o vytvorení medzinárodného trestného tribunálu pre vojnové zločiny, ktorý by stíhal osoby zodpovedné za vlaňajšie zostrelenie lietadla malajzijských aerolínií nad Ukrajinou.

Jedenásť krajín v 15-člennej BR OSN hlasovalo za návrh rezolúcie zo spoločnej dielne Austrálie, Malajzie, Holandska a Ukrajiny, pričom tri štáty – Angola, Čína a Venezuela – sa zdržali hlasovania. Rusko dokument ako jediné odmietlo, informovala agentúra Reuters.

Rusko ako jeden z piatich stálych členov Bezpečnostnej rady má v najvyššom orgáne OSN právo veta, a tak návrh, ktorý predložila Malajzia, neprešiel.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

                               


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 14:51 avatar
Podobne humorne sa zachoval súdruh Putin pri novičoku

                    

Náhoda alebo zámer? Putin pred dvoma dňami podpísal dekrét o špiónoch

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal dva dni pred tým, ako britská premiérka Theresa Mayová obvinila agentov ruských tajných služieb z vykonania útoku novičkom na Skripaľovcov, dekrét, na základe ktorého sa stali informácie o agentoch na voľnej nohe vykonávajúcich prácu pre ruské zahraničné spravodajské služby štátnym tajomstvom.

                               

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete


23.
označiť príspevok

Scarllete žena
   5. 3. 2019, 16:45 avatar
ved to je chytre od neho
Súhlasí Osvietený


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 17:05 avatar
Táto nezvládnutá spravodajská akcia britov je humorná.


24.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 17:00 avatar
(22) Ožiarený,
no a na druhej strane Merkelová, Mayová i Trump s úplne vážnymi tvárami odtajnili a zverejnili mená všetkých svojich agentov pracujúcich v zahraničí a najmä v Rusku...


29.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 17:31 avatar
(25) Hokejis,
ani nie humorná, ale totálne trápna pred celým ostatným rozumným svetom...


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 17:37 avatar
Kasafran žartovné bolo že hneď po útoku ZHN v Británii vodca vydal vyhlásenie    

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal dva dni pred tým, ako britská premiérka Theresa Mayová obvinila agentov ruských tajných služieb z vykonania útoku novičkom na Skripaľovcov, dekrét, na základe ktorého sa stali informácie o agentoch na voľnej nohe vykonávajúcich prácu pre ruské zahraničné spravodajské služby štátnym tajomstvom.

Ako to že to do otravy novičokom nebolo potrebné ?    


31.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2019, 18:15 avatar
(30)
Ožiarený,
veď už nerob zo seba až natoľko toho papagája...


32.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 3. 2019, 18:46 avatar
Súhlasí Kasafran


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 19:00 avatar
prísne utajene videá zase válcujú internet . Keby nebolo uvedomelých komunistov tak ich neodhalíme    


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 19:03 avatar
Osvetielkovaný pozri si ich, aby si hlúpy nezomrel
Súhlasí Kasafran


35.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 19:07 avatar
Ďakujem ardzun nechám ich odborníkom ako si ty alebo súdruh Tull .    


36.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 19:07 avatar
Dobre vybral si si hlúposť
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 19:37 avatar
Ruskú propadgandu naozaj nepotrebujem aby som zmúdrel    


38.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 3. 2019, 19:40 avatar
Si hlúpy a hlúpym aj zomrieš


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 3. 2019, 00:03 avatar
ardzun ty zomrieš s bonusom že ťa z času na čas admin DF kopne do gúľ ale nič to ty sa vždy doplazíš bez chrbtovej kosti     a zase tu zasmradzuješ DF opakovaním bludov ako verglík
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:16,  Duch Svätý by mal byť vnútri v človeku, keď ho človek v krste a potom i birmovke dostane:...
dnes, 11:52,  Katolícka Cirkev existuje od začiatku, od Krista a apoštolov, napr. Petra, cez ich nástupcov,...
dnes, 11:50,  tak som si to pozrel...no v mnohom sa mýli a je vidieť že tápe. Hovori že krst D.S je...
dnes, 11:28,  katolicka cirkev vznikla niekedy v 4. storoči za Konstantina...ktorý vlastne zlegalizoval...
dnes, 11:27,  J.Tull a za to je dôvod aby bol súdený ? :)
dnes, 11:20,  Názor ti neberiem. Je veľa ľudí, ktorí boli pokrstení v detstve a ako dospelí žijú s...
dnes, 11:11,  obrezať sa mali aj male deti do ôsmeho dňa....je to jasne udané...... Ak by bolo napisane...
dnes, 11:10,  Ak hľadáš naozaj kvalitný kufor, tak musíš počítať, že si zaň priplatíš. Ja som si...
dnes, 11:03,  Presne tak...:-) rok 1914 "vypočítali" adventist a svedkovia to bez skúšky alebo...
dnes, 10:59,  každý človek, musí uveriť a dať sa pokrstiť, proste je to tak. Vidime kolko ludí je...
dnes, 10:58,  Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené...:-)
dnes, 10:55,  hokejis, dám odkaz - https://www.infovojna.sk/article/rozsudok-v-mene-slovenskej-republiky Tu...
dnes, 10:55,  Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta...:-)
dnes, 10:44,  Obriezka v židovstve bola (je) v rámci Starej zmluvy nutnou podmienkou vo vzťahu k Bohu; krst...
dnes, 10:38,  Presne čo americký trol to mešuge :)
dnes, 10:36,  total mešuge, cirkus Humberto*03*03*03
dnes, 10:33,  K Eucharistii - inde známej ako Pánova večera - som sa vyjadroval napr. tu:...
dnes, 10:31,  Je zabavne ako sa katolici snažia za každu cenu obhajovať svoje konanie..... Obriezka je...
dnes, 10:21,  Elfí trol edoSS spamuje a spamuje :)
dnes, 10:20,  Nie len krátky ale hakovýSS i mešuge *13*13*13 najnovšie príspevky od tohto účastníka...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(153 380 bytes in 0,170 seconds)