Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Koncert otvorenie roka sv. Cyrila a Metoda 30.6.2012

0
reakcií
1046
prečítaní
Tému 27. júna 2012, 09:12 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 6. 2012, 09:12 avatar
Bez slovenskeh?o skladatela a bez CM motivov Re:
Viliam Jablonicky

Gratulujem,
je to pekne, ale niet tam ani jeden skladatel s CM motivmi, ani slovensky skladatel vobec, co povazujem za nase tradicne dramaturgicke zlyhanie...
Pocnuc Schneiderom-Trnavskym a nekonciac na Slovensku nepremierovanym Juliusom Gašparíkom, autorom troch /!/ CM omsi
a jednej glagolskej o com pisem v rocenke MS Slovaci v zahranici, tusim c. 26!
Pozdravuje
Viliam J

PS:
Cesi /mozno aj s prispevkom tam malo profilovanych Moravanov/ nas diplomaticky a kulturne preskakali aspon o tri poschodia, ked celosvetovo /!/ otvorili CM rok koncertom v Rime za ucasti ich premiera.
Ironicky: mozno preto, ze sa vyhlasuju za prvu ateisticku krajinu na svete!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:24,  Ako som písal, nakazí sa každý!! Na toto nech sa priptaví Slovensko, na toto a nie paniku...
dnes, 23:23,  Aj M. Krajčí je v karanténe. .. *19
dnes, 23:22,  Nie len v Bratislave Trenčianska nemocnica kolabuje: Na infekčnom oddelení sú nakazení...
dnes, 23:22,  Drahý šport.*01*04 Patróna do takej zbrane stojí potom koľko?
dnes, 23:20,  Veď aj moslimov, či hinduistov je veľa znamená to že majú pravdu? ľudia sa nechali...
dnes, 23:18,  Beretta je na rozdiel od perazzi za ľudovú cenu čiže na bežne športove strielanie v...
dnes, 23:15,  "je hrozné upadnúť do rúk živého Boha“, keď sa rozhnevá" No to hej démoni...
dnes, 23:13,  Nemocnica nemá problém!! Problém majú ostatné nemocnice a pacienti, ktorých vláčia...
dnes, 23:13,  Veď aj Jehova synonymum satan sa tváriako anjel svetla, respektíve ako Boh lásky svetla no a...
dnes, 23:12,  Pre *Kristove rany!! Aké blíženie? Neblázni.*04
dnes, 23:11,  Tak to vidíš, Berettu poznám iba z detektívok, kde ňou strieľali vrahovia jedna radosť. *04
dnes, 23:09,  Keď sme chodili vlakom, tak v noci sme mali jasnú hviezdu ako poznávacie znamenie, že sme v...
dnes, 23:09,  Prepáč mi... Ospravedlňujem sa ti za hany a blíženie.
dnes, 23:08,  Ano i Danka Barteková ako celá svetová špička používa taliansku značku ktorá už...
dnes, 23:08,  Samozrejme, do profesorov mi kladieš a ináč urážaš, to je ten tvoj plač?
dnes, 23:07,  Tak mne moja babka spomínala iba prechod fronty cez dedinu.. Ak dobre pamätám, tak v r 1918...
dnes, 23:05,  (10) Teóma, to preto, že sa mu podarilo rozbiť systém spoločenského vlastníctva...
dnes, 23:04,  Veru tak . Červená hviezda na Trenčianskom hrade svietila *13*13*13 Neuveriteľný symbol...
dnes, 23:02,  Normálne aj tá naša oná..Danka Barteková strieľa talianom? Aj svetová špička? Lebo ja sa...
dnes, 23:02,  68, .... a čo sa tým mení? Je zotročovanie iných zlé alebo dobré? A je jedno kto tak...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(47 640 bytes in 0,273 seconds)