hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Kolaps EU do 30 marca

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.1.2012 23:22
posledná zmena 12.1.2012 09:07
1
11.01.2012, 23:22
Podľa Geralda Celenteho začiatok finančného kolapsu Grécka v marci 2010 skončí finančným krachom kontinentu v roku 2012.

Európske problémy s dlhovou krízou a ich vplyv na svetovú ekonomiku povedú k definitívnemu kolapsu okolo 1. apríla. Ďalším dôsledkom krízy bude hnev obrátený proti tým, ktorí spôsobili kolaps.

„Povedal by som, že odkedy pracujem v tejto oblasti, za tridsať rokov som ešte nikdy nebol tak znepokojený ako práve teraz.“ Povedal Celente.

Podľa Celenteho predpovede nazvanej Prvá veľká vojna 21.storočia –Príprava, prežitie, víťazstvo, nás čaká v roku 2012 bezútešný obraz – pravdepodobné zhoršenie triedneho napätia, ktoré už postihlo viac ako tucet krajín, od Tuniska, Egypta, Jemenu, Sýrie, Bahrajnu a Kataru po Britániu, Grécko a Taliansko, ktoré sa rozšíri do východnej Európy, strednej Ázie a ešte prudšie do Spojených štátov.

Svet až doteraz zažíva iba ekonomické a sociálne symptómy zachraňovania bánk od vypuknutia hypotekárnej krízy v 2008. Po desiatkach triliónov dolárov hodených na záchranu platobnej schopnosti sa svet napriek tomu posúva do stále väčšej depresie.

Podľa Celenteho keďže sa Európska únia prepadáva do stále väčších rozpočtových dlhov, európske domino spustí aj ďalšie dominá v rámci celosvetovej depresie to zasiahne väčšie svetové ekonomiky.

V depresii je Grécko, Španielsko, Portugalsko, Írsko, rovnako aj Litva, Maďarsko, Rumunsko či Bulharsko. A depresia pokračuje.

Čína nepríde ako rytier na bielom koni a nezachráni to. Má svojich 1,3 miliardy obyvateľov s miliónom problémov. Ak Európania a Američania nebudú kupovať čínsky tovar, potom ich Číňania môžu predávať tak sami sebe.

Čína predsa nebude dávať peniaze lúserom, ktorý ich budú používať na ďalšie požičiavanie… Číňania majú dosť vlastných problémov.

Celente porovnáva súčasť s tridsiatymi rokmi. ..Ak dokonca počúvate Christine Lagardeovú, šéfku MMF, alebo radšej Federácie medzinárodnej mafie – pôžičkoví žraloci najvyššej inštancie – dokonca aj ona hovorí, že posledné tri roky to pripomína paralely s v Veľkých krachom v 1929, veľkú depresiu, menové vojny, obchodné vojny, svetovú vojnu.“

A história nám ukazuje, že keď ekonomické problémy pohlcujú celú spoločnosť, politickí
lídri hľadajú spôsob ako presmerovať zlosť davu a orientujú sa na nacionalizmus a šovinizmus.

„Pozrite sa na obchodné vojny, o ktorých sa teraz hovorí, „ Celente pokračuje, „keď si dáte veci dokopy, je to už začiatok veľkej vojny. Teraz sa chvália, čo sa im podarilo v Iraku a v Afganistane, prečo by nebombardovali Irán? Keď počúvate amerických prezidentských kandidátov, okrem Rona Paula, všetci chcú ísť do vojny proti Iránu. Takže vidíte, kam to speje.“

Sú to psychopati, ktorí zapríčinili množstvo problémov a jedinú odpoveď, ktorú majú na ďalšie problémy je ešte viac násilia a kriminality na predchádzajúce násilie a kriminalitu.“

Celente hovorí o naštartovaní globálnej krízy a o vojne, ktorá bude špirálou bez kontroly niekedy v prvom štvrťroku 2012. Nastane to po stupňovaní európskej krízy. „Nie je inej cesty, ako dostať európske národy z ťažkostí.“

A po stupňovaní sociálnych nepokojov, konfiktov a možnej občianskej vojny nastáva ďalšia fáza, ktorú pozorujme v roku 2012 tzv. Bezpečné útočisko (smerujú k tomu USA).

„V Spojených štátoch sa prerokúva zákon NDAA, ktorý umožní prezidentovi označiť osobu ako ja za teroristu a protivládny živel. Armáda môže prísť pre mňa, vykopnúť mi dvere, zatknúť ma, obviniť ma z ničoho, vrhnúť do väzenia bez poroty, bez súdu, a keď chcú, tak ma môžu aj zabiť, mučiť alebo poslať do akejkoľvek inej krajiny.“

Celente poukazuje na znednocovanie dolára, uzákonenie NDAA, tábory FEMA pre odporcov režimu a stupňovanie krízy až do vypuknutia občianskej vojny ako v rokoch 1861-5.


odkaz
none
3

1. 11.01.2012, 23:22

Podľa Geralda Celenteho začiatok finančného kolapsu Grécka v marci 2010 skončí finančným krachom kontinentu v roku 2012.

Európske problémy s dlhovou krízou a ich vplyv na svetovú ekonomiku povedú k definitívnemu kolapsu okolo 1. apríla. Ďalším dôsledkom krízy bude hnev obrátený proti tým, ktorí spôsobili kolaps.

„Povedal by som, že odkedy pracujem v tejto oblasti, za tridsať rokov som ešte nikdy nebol tak znepokojený ako práve teraz.“ Povedal Celente.

Podľa Celenteho p...

12.01.2012, 00:01
ved som povedala.. do marca.
none
2
12.01.2012, 00:00
uz to vypuklo? 🙂))
none
4

2. 12.01.2012, 00:00

uz to vypuklo? 🙂))

12.01.2012, 00:02
Uz to prichadza 🙂)) vidim to na kopanice a lazy 🙂))
none
5

4. 12.01.2012, 00:02

Uz to prichadza 🙂)) vidim to na kopanice a lazy 🙂))

12.01.2012, 00:06
anoo? 🙂)) kurna, ani to necitim..to bude nejaky tichy zabijak 🙂)) dam chladit pivo 🙂)) a kupim ja pukance 🙂)
none
6
12.01.2012, 09:07
Byt trapny naozaj nieje ziadne umenie.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 97 505 B vygenerované za : 0.080 s unikátne zobrazenia tém : 47 709 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.