Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kniha - ideálny darček pod stromček 3

10
reakcií
866
prečítaní
Tému 7. decembra 2011, 09:55 založil Petrana.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 10. 2016
5

1.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 12. 2011, 09:55 avatar
Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během let vědeckého výzkumu získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. I výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života. Protože to není DNA, nositel genetických informací, co řídí naši biologii – sama DNA je totiž řízena signály zvenčí!
Súhlasí Lionella, piskotka

9.
označiť príspevok

piskotka žena
   11. 12. 2011, 12:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

10.
označiť príspevok

Romans1 muž
   11. 12. 2011, 12:30 avatar
Ako inspiracia dobree...dik za typ.

11.
označiť príspevok

Romans1 muž
   11. 12. 2011, 12:31 avatar
heh tip

2.
označiť príspevok

Lionella
   7. 12. 2011, 12:30 avatar
ja som si kupila pod stromcek knihu od Karola Kallaya "Bratislava moja". Krasna kniha. Smutna. A neviem zohnat jednu knihu :(

3.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 12:43 avatar
Aj ja nakupim knihy, aj ja by som nejaku chcel..kniha je jedine co am pre mna naozaj cenu. Niektoré vyslovene zoderiem.
Súhlasí ether, piskotka

4.
označiť príspevok

Lionella
   7. 12. 2011, 13:40 avatar
neznasam, ked niekomu poziciam knihu a nevrati mi ju...
Súhlasí Ónya

6.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 15:02 avatar
a ja neznasam, ked niekto neznaša.

5.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 12. 2011, 14:46 avatar
Dobrá kniha je vždy dobrým priateľom

7.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 15:02 avatar
Zlycxh priatelov upalujem.

8.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 12. 2011, 18:20 avatar
...už s týmito "darčekmi pod stromček" končím, boli to vlastne darčeky, ktoré som chcela ja dať vám "pod stromček" a vybrala som podľa svojho uváženia to najlepšie, čo mi posledné mesiace prišlo pod ruku...Bruce H. Lipton sa tiež snaží zotrieť hranice medzi vedou a duchom, a je jedným z hlavných predstaviteľov Novej biológie. Jeho experimenty, ale aj experimenty ďalších špičkových bádateľov - vedcov sa venovali dopodrobna mechanizmom, akými bunky prijímajú a spracovávajú informácie. Závery týchto výzkumov radikálne menia chápanie života. Ukazuje sa, že gény a DNA sú riadené signálmi z vonku, vrátane energetických informácií, ktoré vychádzajú z nášho negatívneho či pozitívneho myslenia.Táto kniha rúca bariéry, ktoré oddeľujú telesno a duchovno, naopak, jasne dokazuje previazanosť hmoty a Ducha. 
Súhlasí Otilia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:30,  Konečne je tu kľud od spamov. *04
dnes, 04:55,  Ak sa potvrdia tieto tvrdenia bvalych S. I. S karov bude revolucia kde si sily temna ani nepipnu...
dnes, 04:50,  Jedna mudra zena povedala ze Slovensko je velmi vynimocna krajina predurčena k uspechu. Uvolnila...
dnes, 04:46,  Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Skupina bývalého siskára...
dnes, 04:37,  Vychádzajúc z mojich funkcií, pozícii a hodnosti kapitán odboru závažnej colnej a...
dnes, 04:35,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov vo vláde a v parlamente a ich prisluhovačov v...
dnes, 04:34,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov na Slovensku vo vláde a parlamente a ich...
dnes, 04:27,  O slobodnej voli krymskeho ludu vyjadreneho v referende kde bola 98 % ucast sa nediskutuje ale sa...
dnes, 04:20,  Dobre a teraz si skus uvedomit ze je rok 2019 a prijat nepopieratelny cakt ze sovietsky zvaz...
dnes, 04:00,  modrá je dobrá, zelená, žltá, červená, fialová, oranžová, hnedá, biela, čierna,...
dnes, 03:59,  Správne, modrá je dobrá. *21
dnes, 03:55,  Zase tvrdenie bez dôkazov. Osvietený šíri svoje bludy, bez najmenších zábran. Korupcia je...
dnes, 03:53,  Vybral som ti modrú ;) https://images.app.goo.gl/wfrKaqFaULJVpJkL7 ;)
dnes, 03:49,  Lemmy španielski fašisti odsúdili katalanských politikov
dnes, 03:48,  Na rozdiel od protislovenskych-figurok ako ty národovci presadzujú záujmy Slovenska
dnes, 03:44,  Tak akú chceš pilulku? ;) Modrú či červenú? ;)
dnes, 03:39,  (19) Hlúpa Scarletta, ty o tom niečo vieš, že? Ty si už bola zabanovaná aspoň...
dnes, 03:30,  Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí 14. října dorazil na státní návštěvu do...
dnes, 03:12,  Hokejis, nevieš nič iné, len šíriť klamstvo o ľuďoch. Prečo trepeš nezmysly o mne, že...
dnes, 03:06,  Hokejis, táraš od veci, lebo v 62 si napísal: Ty nevieš či fašistické politické procesy...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(79 964 bytes in 0,436 seconds)