Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kiska sa dnes priznal k pokusu o Štátny prevrat

5
reakcií
667
prečítaní
Tému 20. júna 2019, 01:49 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 6. 2019, 01:49 avatar
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Slova byvalich S.I.S karov sa potvrdili
Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 6. 2019, 16:27 avatar
kauza znamená v preklade, majú v tom prsty aj ľavičiari aj pravičiari viď kauza gorila


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 6. 2019, 16:36 avatar
predstavte si politiku ako rozprávku alibaba a 40 zbojníkov, ak im chýbajú peniaze urobia škrt rozpočtom a vznikne kauza


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 6. 2019, 02:25 avatar
Mala sa prevratit demokracia na demokraciu                


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   4. 7. 2019, 01:01 avatar
Andrej Kiska je syn diabla. Je dosadený židovskou Chazarskou mafiou, ktorá má len jeden plán a to je zabiť 90 percent populácie na celom svete. Andrej Kiska má úlohu nás oslabiť a predať do rúk sociopatov satanistov

Malý Andrejko vyrástol vo veľkého Andreja a stal sa zradcom Slovenska. To, že neplní záujmy Slovenska vie dnes každý. Vieme aj to, že je nenažraný a nestačia mu miliardy čo má. On potrebuje zradiť svoj národ a zapredať nás najnebezpečnejším ľudom aký kedy chodili po svete. On potrebuje ešte viac bohatstva od židov čo ani nie sú židia. Sú to blázni a ťažko chorí ľudia. Je to vlastne sekta ale najnebezpečnejšia aká kedy existovala.

Kiska sa hrá na dobráka a humanistu. Kiska zakladá nadácie len na oko ako mafia. Aj mafie perú peniaze a tiež sa robia, že sú milujúci a že majú charity. Aj mafie majú aj iné druhy činností okrem zločinu aby naoko akože z niečím legálne podnikali. Problém je však v tom milý Andrej, že ľudia tieto úboho primitívne taktiky a divadlá už dobre dávno poznajú. Dnes už nie je doba aby človek bol tak primitívny ako pre pár rokmi. Dnes už aj malé deti vedia kto ty si. Dnes už aj malé deti vedia kto sú Rotschildovci.

Poznáme praktiky klamu aj dezinformácií médií. Dnes už rýchlo vieme ktorá hodina bije. Dnes už okamžite všetko vieme čo sa deje na svete aj kto nám behá po vláde a kto tam sedí. Výsledky vidíme tiež a mi zatiaľ všetci vidíme len to, že do dnešného dňa ešte v Slovenskom štáte nebol nikto normálny v politike. Okrem výnimiek samozrejme. Tí čo sú aj normálni nemajú žiadnu moc.

Ja však hovorím o tých čo vládnu a vždy majú moc. Doteraz sme mali len zradcov a odporné krysy. Mali sme len zlodejov a vrahov ako si ty a celá tvoja banda aj zo všetkými predchodcami. Do dnešného dňa nemalo Slovensko normálneho milujúceho politika, ktorý by miloval národ ako seba samého. Ktorý by vytiahol Slovensko zo všetkých sračiek v ktorých hlboko pláva. Do dnes sa nenašiel ani jeden politik, ktorý by verejne povedal do kamier aká je naozaj situácia. Ktorý by naozaj povedal, že kto sú Rotschildovci a čo všetko majú na svedomí. Nemáme nikoho takého. Všetci politici sú posratí aj z Ficom a boja sa asi smrti alebo sú spojení s tou Chazarskou bandou vrahov. Nič iné medzi tým neexistuje.

Obyčajný národ má väčšiu silu a odvahu ako politici. Národ sa nebojí a ak by bol pustený pred kamery celé Slovensko celý svet sa dozvie pravdu behom jedného dňa. Celú pravdu tak ako je.
Kiska ty sa nehanbíš pozerať do zrkadla a do očí rodiny a detí? Si chlap vôbec? Si vôbec bytosť? Máš vôbec srdce? Máš vôbec chrbticu a chrbtovú kosť? Máš vôbec svedomie a dušu? Ty si len úbohá bábka pedofilov a satanistov.

Kto slúži zlu sám zle skončí. Také sú zákony dané Bohom. Sám si spečatil svoj osud aj karmu. Ty si syn diabla uznávaš Lucieferianizmus a všetci to vieme.

Kiska nemá zľutovanie a to slovo mu je cudzie. Kiska zakladá na oko nadácie ale jeho cieľom nie je robiť ľudí šťastnými. Jeho cieľom nie je milovať blížneho. Jeho cieľ nie je obetovať sa pre blaho národa. On je totiž prisluhovač diabla a fašisticko-satanistického bordelu chazarskej lúzy.

Kiska vyzýva na FB aj naživo na verejnosti k ľudskosti a sám nie je človek. Lebo človek má srdce na rozdiel od neho. Aj zviera má srdce podotýkam. Len ohavné beštie zapredané diablovi ho nemajú. Kiska sa pripája k vyzývaniu ľudskosti ale len slovne a tam to aj ostáva. Kiska ja ti položím otázky ale ty neodpovieš ani na jednu lebo nemáš čo povedať. Som zvedavý koľko ľudí z trpiacich si ubytoval aspoň raz počas tuhých mrazov? Ktorého bezdomovca si nakŕmil, dal sa mu okúpať vo svojej vani a utrieť sa svojim uterákom bez televíznych kamier? Koľkým z nich pravidelne kupuješ Nota Bene?

Prispievaš na detské domovy bez televíznych kamier? Pomáhaš obetiam rôznych živelných udalostí bez televíznych kamier? Išiel si sa porozprávať s prostitujúcimi deťmi, ženami na hlavnú stanicu, alebo na cestu kde stoja, či im niečo nechýba? Koľkých z nich si sa aspoň raz v živote fyzicky dotkol? Dotkol si sa niekoho, kto prirodzene vzbudzuje nechuť až odpor a objal si ho ? Koľko krát si ubral si zo svojho osobného komfortu a pomohlo takej stratenej bytosti?

Milý Andrej ja z toho robím dosť a nevolám tam kamery ako ty robíš. Tie teatrálne choré herecké vložky ako u teba v Prezidentskom paláci obedujú bezdomovci a ako tam prijímaš utečencov sú úbohé. Len chorí ľudia čo si niečo potrebujú dokázať pred národom volajú kamery keď to robia. Práve preto odsudzujem Markízu aj JOJ aj tie ich divadlá ako pomáhajú.
Odsudzujem aj Kolára lebo všetci dobre vieme a vie to sám Boh, že vaše srdcia sú zlé a skazené. Ste zradcovia a farizeji. Ste Satanské plemeno, ktoré ničí našu Zem. Vy ste proti Bohu a proti nášmu národu. Teda ste aj sami proti sebe lebo vaše skutky sú plné egocentrizmu a skazenosti. Vaše skutky nie sú zo srdca a používate ich len na svoje choré ciele.

"Výzva k ľudskosti" je podvod a Kiska to dobre vie.

Jemu a podobným dáva nádej aby z pohodlia svojho domova preukázali svoju "ľudskosť" a ukázali iným, že sú ľudia, ale hlavne aby sami seba uistili, že som stále človek a ospravedlnili sami pred sebou, že tak v skutočnosti, tak ako Andrej Kiska nerobia nič, aby tým ľuďom skutočné pomohli, ale na FB s tou výzvou dobre vyzerajú.

Tento národ nepotrebuje falošný fašistický súcit. Tento národ nepotrebuje zradcov a skazu. Tento národ potrebuje lásku.

Potrebuje niekoho ako som ja sám, aby vyviedol ľudí z utrpenia namiesto toho, aby utrpenie zväčšoval. Národ potrebuje viditeľné a hlavne hmatateľné výsledky. Tento národ nie je zlý ani hlúpy. Je len otupený a zbedačený. Je okradnutý a zmrzačovaný veľmi veľa rokov.

Môj národ si zaslúži úctu a lásku. Lásku ku každej živej bytosti. Aby všetci pocítili, že sme jedno. Nikto z nás nie je menej ani viac. Chcem aby každý Slovák ale aj z iného štátu každý človek vedel, že všetci sme bratia a sestry.

Chcem, aby každý bezdomovec ešte v tomto živote pochopil, že aj on je cenný, že aj on je našou súčasťou. Aby každý bezdomovec už nebol bezdomovcom. Peniaze sú a vždy boli. Zásoby zlata sú nekonečné a vieme to všetci. Peniaze boli stále len pár zradcov vždy kradlo a tunelovalo aj pre seba aj na pokyn Iluminátov aby ničili našu ekonomiku.

Dá sa okamžite zo dna na deň urobiť zmena vo všetkom ale to by vo vláde a v politike museli byť ľudia dobrí, milujúci všetkých a všetko a hlavne duchovne vyspelí ako som ja. Vážení drahí bratia a sestry pokiaľ budú v politike ateisti a ľudia čo sa modlia len na oko a o bohu nevedia nič dovtedy bude zlo všade. Veru hovorím vám zlo pominie len vtedy ak nám budú vládnuť duchovne vyspelí ľudia.


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 7. 2019, 01:03 avatar
PartOFidiot: je syn diabla. Je dosadený židovskou Chazarskou mafiou,

Z teba bude mať komunista František Kasanický veľkú radosť, že šíriš špinu za neho.
Súhlasí Osvietený
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:12,  Skutoční odpadlíci sú vo vnútri Organizácie až do času, keď sa Ježiš Kristus vráti,...
dnes, 03:59,  Spoločnosť Strážna Veža bola ako Mimovládna Organizácia členom OSN od roku 1992 až do...
dnes, 01:53,  Len k edovi :)
dnes, 01:52,  V Česku nám závidia i mega trolla eda :)
dnes, 01:50,  Americký robot spamuje
dnes, 01:47,  Islamista ty neustále ospevujes islamistov ako teraz azerbajdzanskych a tureckých
dnes, 01:45,  Edo Edo také primitivne-splasky vypúšťa :)
dnes, 01:43,  Nás edo je excelentny trol- :)
dnes, 01:42,  Trolovi-edovi veria jednoduchší :)
dnes, 01:41,  Čo od totalitakov čakať?
dnes, 01:04,  9, .... ale odpadlíkom ani to Božie meno nepomôže. Ak oni neboli poslušní a "bili...
dnes, 01:01,  6, .... lenže pravda sa nededí, ale pracne hľadá a je len jedna! Inak to nemôže byť! A...
dnes, 00:56,  7, .... nie ja musím byť spokojný s nejakým uctievaním, poznaním, náboženstvom, ..... ale...
dnes, 00:54,  2, .... to máš pravdu. Ale kde je problém? V Biblii, že sa dá vysvetľovať rôzne, a tak je...
dnes, 00:43,  Ale ale Osvieteny, nebud taky predpojaty. Oni si s Kocnerom urcite len vymienali recepty.
dnes, 00:29,  Nanho by som sa sla pozriet aj nazivo, do maastrichtu. Akurat pred cca dvoma tyzdnami som...
dnes, 00:27,  20, .... ak niekto odíde z kláštora, to ešte neznamená , že musel zanevrieť na Boha, alebo...
dnes, 00:23,  Tiež sa mi to páčilo *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 00:23,  8, .... áno, ale iba u tých čo sa venujú všetkým pôžitkom/ktoré vymenoval a okúsil aj...
dnes, 00:21,  *39 tak ten bol dobry
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 567 bytes in 1,065 seconds)