hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať.
registrácia
Kefír je najlepšie jedlo.
|
možnosti :hlavná stránka nastavenia blogy todoonline účastníci :nikto (nie) je online
hľadanie :blog dňa :Čo ja čítam v Biblii Nejaký nezodpovedný otec vysadil strom s otráveným ovocím do záhrady, kde sa hrali jeho deti, a očakával, že tieto deti budú poslušné na slovo. Lenže ten otec ešte nepoznal deti - tie z ovocia ochutnali. On ich potom dopreklínal...
citát dňa :Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
|