Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Keď sa nám už tak krásne vyvíjajú bratské vzťahy s kontraslovanským hadom Lukašenkom, tak si trošku zaspomínajme, čo písal Sopkov hovnomet v 2014!!!

1
reakcií
138
prečítaní
Tému 5. augusta 2020, 12:05 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   5. 8. 2020, 12:05 avatar
Rubrika: Z našich archívov!!!!!!!!!!!

Takto končil dolár v roku 2014 na hlavných správach u súdruha Paľceva zo Sputnika

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

ardun muž
   5. 8. 2020, 12:06 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:25,  -era- akoby si obhajoval snahu mať akýkoľvek názor za každú cenu. Máš pravdu v tom, že...
dnes, 12:25,  Hurá! Tak mi prosím v budúcnosti nevytýkaj, že som ti neuviedol žiadne argumenty, jo?
dnes, 12:24,  Chceš tým naznačiť, že urobil chybu alebo čo..
dnes, 12:24,  -era-, nič také od Teba, ani od nikoho nežiadam... je na každom jednom diskutérovi, nielen...
dnes, 12:22,  Nadja- to povedz umelcom a takým idealistom ako je -era-. Asi si dosť dobre nerozumieme v...
dnes, 12:22,  Ale áno, píšem, ale nie v zmysle: "Musím ťa presvedčiť". Píšem len preto,...
dnes, 12:20,  Fašista Kasafran, tým, že neustále opakuješ svoje bludy, si verným nasledovateľom Goebellsa.
dnes, 12:19,  (46) J.Tull, musím Ti pripomenúť, aby si si spomenul na veľmi staré, ale stále platné a...
dnes, 12:19,  Fašista Kasafran, prečo trpíš bludom, že ide o sionfašistické názory?
dnes, 12:19,  Áno, lenže niekto potom tú odpoveď nenájde a iný nájde.
dnes, 12:19,  -era-, vážne mi stále píšeš len - "neveríš tomu a tomu? OK, nič sa nedeje. Si...
dnes, 12:16,  No a keď ťa opustia, tak začneš riešiť otázku NAČO ŽIŤ ;)
dnes, 12:16,  no jo, len prečo dovolil tomu najvychytralejšiemu hadovi sa k nám priblížiť a zvádzať...
dnes, 12:13,  EnaXnaY - túžba je niečo, čo plní spoločenskú objednávku. Keď to tak nie je, potom...
dnes, 12:12,  35) to jo, však to aj má byť zmyslom pôvodne, ale vieš čo sa píše v Písme, že ľudia...
dnes, 12:12,  Napísal som, čo som napísal. A tiež som napísal, že tvoja túžba, aby som ťa ja...
dnes, 12:10,  46 - Chytil si sa slova Tuzba? Toto si pochopil z mojho komentara? Naozaj? Tuzit po niecom...
dnes, 12:10,  Nadja na tvoju otázku by mohla byť takáto odpoveď. Takto chápané umenie je bohapustá...
dnes, 12:10,  Hrozný stav je, keď ťa opustia všetky túžby.
dnes, 12:09,  31) to je pravda, nadja, i keď ja by som pridala aj žiť pre Boha, pre mňa je to...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(50 780 bytes in 0,230 seconds)