hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Kde robia kurzy na predavačku 2

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.8.2013 19:08
posledná zmena 10.8.2013 23:40
1
10.08.2013, 19:08
To je pokračovanie - musela som sa znova zaregistrovať, lebo... to je jedno, ale zase mi to blbne, takže nemôžem odpovedať, ale vopred ďakujem všetkým za rady. Aj mi tak napadlo, že možno okrem toho, že nemám výučný list, tak je zlé aj to, že som dosť ctižiadostivá a mám to vysokoškolské vzdelanie. Možno si niektorá vedúca predajne myslí, že nebodaj neskôr budem chcieť nastúpiť na jej pozíciu. No, jednej možno vadí chýbajúci výučný list, inej možno zase moja ctižiadosť. Mám byť ako ťuťka pri pohovoroch? Fakt neviem....
none
2
10.08.2013, 23:40
Mozno by si mala prestat pit alkohol. 🙂
V preklade, predavac nema byt ctiziadostivy. Ma byt prijemny.

Konfucius:
Podmanivy usmev a duchaplne reci Ti este nedaju pecat ludskosti. (Tota kniha, vid. archiv )

Inymi slovami, vidia, ze to nezvladnes - ze ked zakaznik Ta posle na tri miesta, tak vybuchnes, lebo si ctiziadostiva.
Je to pre Tvoje dobro, ze Ta tam nechcu zobrat. Nie si na to pripravena.
Prilis na to tlacis.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 80 672 B vygenerované za : 0.125 s unikátne zobrazenia tém : 36 427 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...

citát dňa :

Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.