hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Kde končia hranice zdravého rozumu? 7 časť.

príspevkov
28
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 16.11.2016 23:46 Shagara
posledná zmena 18.11.2016 07:32
1
16.11.2016, 23:46
V Biblii o Ježišovi čítame:....... „Hoci bol Synom, naučil sa poslušnosti z toho, čo vytrpel.“ (Hebrejom 5:8)
Ak veríme náuke RKC,že Ježiš je Všemohúci Boh a že i na zemi bol ako Bohočlovek,.....tak je logické veriť ,že absolútne dokonalý Boh/jedna jeho osoba z trojice/ sa musí učiť poslúchať?
A koho by mala vlastne poslúchať, ak platí trinitárska formulka,že "Ježiš je Jehova"?!
Seba samého? Je to logické. Musí Všemohúci Boh niekoho poslúchať? O čom to potom svedčí?
Nie o tom,že menší/Ježiš-syn Najvyššieho/ poslúcha Vyššieho,........Najvyššieho Boha Jehovu?
A tiež ak veríme v to ,čo učia trinitári,...."že všetky osoby v trojici sú vševediace",.....teda ,že všetko vedia, i tak sa musí niekto niečomu učiť? Nie je pravdou fakt,že Všemohúci Boh nemusí nikoho poslúchať,lebo nemá nikoho nad sebou vyššieho a je zdrojom každého dobra,/múdry,spravodlivý,láskavý/ ?
Poslúchanie je dôkazom,že nie sme absolútne dokonalý/ako Boh/,a že sa musíme učiť poslušnosti. Prvý Adam to nezvládol v malej skúške, a posledný Adam/Ježiš/ to zvládol v omnoho náročnejšej skúške,a tak dokázal,že sa to dá,....a že Boh stvoril prvého ,dokonalého človeka dobre/pre daný účel/,......chyba bola len v Adamovi a Eve ,že sa "nenaučili poslušnosti",ktorá sa vytríbi láskou k Prvej Príčine všetkého,k Bohu!
Verte zdravému rozumu a Biblii....Všemohúci Boh sa nemusí učiť poslušnosti!
none
2

1. Shagara 16.11.2016, 23:46

V Biblii o Ježišovi čítame:....... „Hoci bol Synom, naučil sa poslušnosti z toho, čo vytrpel.“ (Hebrejom 5:8)
Ak veríme náuke RKC,že Ježiš je Všemohúci Boh a že i na zemi bol ako Bohočlovek,.....tak je logické veriť ,že absolútne dokonalý Boh/jedna jeho osoba z trojice/ sa musí učiť poslúchať?
A koho by mala vlastne poslúchať, ak platí trinitárska formulka,že "Ježiš je Jehova"?!
Seba samého? Je to logické. Musí Všemohúci Boh niekoho poslúchať? O čom to potom svedčí?
Nie o tom,ž...

17.11.2016, 01:58
tvoje logicke vedomosti su užastne a skvostné Shagara.....božia logika, nema u teba šancu......
none
4

2. 17.11.2016, 01:58

tvoje logicke vedomosti su užastne a skvostné Shagara.....božia logika, nema u teba šancu......

17.11.2016, 03:50
Ty si už zrelý na psychiatriu. Reaguješ ako fanatik s vymytým mozgom, čo dokáže len opakovať nejakú matru svojej sekty. Žeby ťa ale napadlo napísať k veci, to nikdy...
none
5

4. 17.11.2016, 03:50

Ty si už zrelý na psychiatriu. Reaguješ ako fanatik s vymytým mozgom, čo dokáže len opakovať nejakú matru svojej sekty. Žeby ťa ale napadlo napísať k veci, to nikdy...

17.11.2016, 05:55
začínaš sa mi pačiť ludiku......
none
8

2. 17.11.2016, 01:58

tvoje logicke vedomosti su užastne a skvostné Shagara.....božia logika, nema u teba šancu......

17.11.2016, 22:00
2 ,...tak skús vysvetliť,ako sa Všemohúci Boh musí učiť poslušnosti! Ty potieraš aj ľudskú aj Božiu logiku.
A nemysli si,že Boh koná nelogicky a hovorí myšlienky,ktoré máme chápať naopak,,....trinitársky!
BOH SA NEMUSÍ UĆIŤ POSLÚCHAŤ !
none
21

8. Shagara 17.11.2016, 22:00

2 ,...tak skús vysvetliť,ako sa Všemohúci Boh musí učiť poslušnosti! Ty potieraš aj ľudskú aj Božiu logiku.
A nemysli si,že Boh koná nelogicky a hovorí myšlienky,ktoré máme chápať naopak,,....trinitársky!
BOH SA NEMUSÍ UĆIŤ POSLÚCHAŤ !

18.11.2016, 05:15
"BOH SA NEMUSÍ UĆIŤ POSLÚCHAŤ !"

Samozrejme že nie, ani nie je nikomu podriadený, veď je Boh je Najvyšší a Jeho všetci poslúchajú, vrátane Jeho syna. Ani sa Dokonalý Boh nemôže ničomu naučiť. Veriacemu to ale nevysvetlíš. Bude ti tu omielať stále to isté, ako chápeš veci rozumom. Zrejme by si mal Písmo nechápať jeho nerozumom, to ti chce zrejme povedať...
none
6

1. Shagara 16.11.2016, 23:46

V Biblii o Ježišovi čítame:....... „Hoci bol Synom, naučil sa poslušnosti z toho, čo vytrpel.“ (Hebrejom 5:8)
Ak veríme náuke RKC,že Ježiš je Všemohúci Boh a že i na zemi bol ako Bohočlovek,.....tak je logické veriť ,že absolútne dokonalý Boh/jedna jeho osoba z trojice/ sa musí učiť poslúchať?
A koho by mala vlastne poslúchať, ak platí trinitárska formulka,že "Ježiš je Jehova"?!
Seba samého? Je to logické. Musí Všemohúci Boh niekoho poslúchať? O čom to potom svedčí?
Nie o tom,ž...

17.11.2016, 06:10
ano premudry Shagara, vsetko sa toto deje v Bohu........v Otcovi, Synovi a Duchu Svatemu.....Pre Boha nie je nič nemožné premudry Shagara.....
Zapíš si za usi Shagara......
Jn 1:1 Na počiatku bolo Slovo a Slovo bolo u Boha a to Slovo bolo Boh. 2 Ono bolo na počiatku u Boha. 3 Všetko povstalo skrze neho a bez neho nepovstalo nič z toho, čo povstalo.

toto si citaj pred spanim aspon dvadsať krat ,že sa ti to poriadne zamontuje medzi uši......

potom pristup k druhému kroku a citaj si tiež aspon dvadsať krat....

Jn 1:14 A Slovo sa telom stalo a prebývalo medzi nami. A my sme uvideli jeho slávu, slávu, akú má od Otca jednorodený Syn, plný milosti a pravdy. 15 Ján o ňom vydal svedectvo a volal: „Toto je ten, o ktorom som hovoril: Ten, čo príde po mne, je predo mnou, lebo bol prv ako ja.“ 16 Z jeho plnosti sme my všetci dostali milosť za milosťou.

Potom zacni pouzivat rozum......to je ta cast co sa nachádza medzi tvojimi ušami.......ak by sa ti ta casť zacala prehrievať....potom si nalej na hlavu nieco studené......ak by ani to nepomohlo, tak rezignuj a povedz Bohu....Boze ja sa prehrievam, a nechapem.......a najlepsie bude ked povieš....Boze nechapem ale verim že to tak je.......
Otazka premudry Shagara.....vieš sa pokorit pred Bohom a uznat že ta cast co maš medzi usami je ku božej majestatnosti len kopa bielkovín?
none
10

6. 17.11.2016, 06:10

ano premudry Shagara, vsetko sa toto deje v Bohu........v Otcovi, Synovi a Duchu Svatemu.....Pre Boha nie je nič nemožné premudry Shagara.....
Zapíš si za usi Shagara......
Jn 1:1 Na počiatku bolo Slovo a Slovo bolo u Boha a to Slovo bolo Boh. 2 Ono bolo na počiatku u Boha. 3 Všetko povstalo skrze neho a bez neho nepovstalo nič z toho, čo povstalo.

toto si citaj pred spanim aspon dvadsať krat ,že sa ti to poriadne zamontuje medzi uši......

potom pristup k druhému krok...

17.11.2016, 22:12
7,...a kde sa tám píše o trojjedinom bohu? Alebo kde sa tam píše ,že Bohočlovek sa musí niečomu učiť? To by nebol asi vševediaci!? To si odporuje Veriaci,tak ako desiatky,alebo stovky textov Písma ,proti nerozumnej náuke o trojjedinom bohu. Nič také vo vesmíre neexistuje,len vo filmoch science fiction. Tam sú rôzne príšery,votrelci,kreatúry!
A vetou..."že u Boha je všetko možné" ,môže narábať iba človek,ktorému dochádzajú argumenty a nectí Slovo Boha.
none
11

10. Shagara 17.11.2016, 22:12

7,...a kde sa tám píše o trojjedinom bohu? Alebo kde sa tam píše ,že Bohočlovek sa musí niečomu učiť? To by nebol asi vševediaci!? To si odporuje Veriaci,tak ako desiatky,alebo stovky textov Písma ,proti nerozumnej náuke o trojjedinom bohu. Nič také vo vesmíre neexistuje,len vo filmoch science fiction. Tam sú rôzne príšery,votrelci,kreatúry!
A vetou..."že u Boha je všetko možné" ,môže narábať iba človek,ktorému dochádzajú argumenty a nectí Slovo Boha.

17.11.2016, 22:34
Shagara.....nemaš to zjavenie že Ježiš je Boži Syn.....To zjavenie nie je z pochopenia ale to zjavenie dava sam Otec a je nadprirodzené....Tvoj duch potom bude spolu s D.B. svedcit že si bozie dieťa.....Budeš volať Abba Otče.....
Sermuješ ludskou logikou, a robiš hlupakmi mnoho ludí.....už nazv tem to naznacujú.....
To nema s mudrostou nič spolocné........len hlupak tvrdi druhému ze je hlupak.....
Moc si zakladaš na svojom rozume a to ti bude osudné.......
z versobv co som ti dal jednoznacne vyplyva že ježiš je samou podstatou Boha, samotný Boh............o trojjedinnosti tam nie je nič.....tretou osobou je D.S., ktorý je aj jednoznacne vykreslovaný ako osoba.....ale vy jehovisti ste museli s tm daco urobiť a tak ste ho degradovali na nejaku boziu silu......
none
12

11. 17.11.2016, 22:34

Shagara.....nemaš to zjavenie že Ježiš je Boži Syn.....To zjavenie nie je z pochopenia ale to zjavenie dava sam Otec a je nadprirodzené....Tvoj duch potom bude spolu s D.B. svedcit že si bozie dieťa.....Budeš volať Abba Otče.....
Sermuješ ludskou logikou, a robiš hlupakmi mnoho ludí.....už nazv tem to naznacujú.....
To nema s mudrostou nič spolocné........len hlupak tvrdi druhému ze je hlupak.....
Moc si zakladaš na svojom rozume a to ti bude osudné.......
z versobv co som ti dal...

17.11.2016, 22:46
12,....JS veria ,že Ježiš je Boží syn! Už z pojmov -"Otec-syn", je mi úplne zrejme,kto je Väčší. Ak by bol Boh trojjediný,tak by sa tu hodilo viac prirovnanie troch bratov. Pojmy-Otec a syn ,jasne evokujú nadradený a podriadený vzťah,a to,že niekto z tohto vzťahu bol splodený Otcom/privedený k bytiu/,....tak ako učili cirkevní otcovia./......citujem jedného......"bol čas keď syn neexistoval"/
A duch svätý bol dlhšiu dobu "Božia moc", .....a ak ho niekto "degradoval",,tak to bola trinitárska teológia.
Boh nemá ruky ani nohy,ústa,.....a tak keď koná ,tak koná skrze anjelov alebo svojho ducha,svojej sily. Ak niečo robí duch,v skutočnosti to robí Boh Jehova! Tento paralelizmus je v Biblii na mnohých miestach.
none
13

12. Shagara 17.11.2016, 22:46

12,....JS veria ,že Ježiš je Boží syn! Už z pojmov -"Otec-syn", je mi úplne zrejme,kto je Väčší. Ak by bol Boh trojjediný,tak by sa tu hodilo viac prirovnanie troch bratov. Pojmy-Otec a syn ,jasne evokujú nadradený a podriadený vzťah,a to,že niekto z tohto vzťahu bol splodený Otcom/privedený k bytiu/,....tak ako učili cirkevní otcovia./......citujem jedného......"bol čas keď syn neexistoval"/
A duch svätý bol dlhšiu dobu "Božia moc", .....a ak ho niekto "degradoval",,tak to bola trinitárska ...

17.11.2016, 22:49
hovorím o zjavení od Otca......nie je to na pochopení ludským rozumom!......
Vy jehovisti sžte degradovali D.S. a co sa stalo?.....ste odkazaní na literu a vlastný rozum.....(ale to vas zabija)......D.S. ktorý je osobou to moze oziviť......
none
14

13. 17.11.2016, 22:49

hovorím o zjavení od Otca......nie je to na pochopení ludským rozumom!......
Vy jehovisti sžte degradovali D.S. a co sa stalo?.....ste odkazaní na literu a vlastný rozum.....(ale to vas zabija)......D.S. ktorý je osobou to moze oziviť......

17.11.2016, 23:00
14,....kde sa aspoň raz píše o duchu ako o bohu? Duch svätý nie je ani raz označený za boha,alebo za osobu! Osobu nemôžeš-"pomazať,vyliať...atď"!
Samson keď dostal silu od Boha,tak správa hovorí ,že dostal od Boha ducha svätého a touto silou roztrhol leva na dve polovice! Alebo podla teba ,toho leva roztrhol Boh duch svätý? Biblia hovorí niečo iné! Veriaci......trebárs:"„Prijmete moc, keď na vás príde svätý duch, a budete mi svedkami tak v Jeruzaleme, ako aj v celej Judei a Samárii až do najvzdialenejšej časti zeme.“ Vidíš..."moc",....sila! Sk.1:8
none
16

14. Shagara 17.11.2016, 23:00

14,....kde sa aspoň raz píše o duchu ako o bohu? Duch svätý nie je ani raz označený za boha,alebo za osobu! Osobu nemôžeš-"pomazať,vyliať...atď"!
Samson keď dostal silu od Boha,tak správa hovorí ,že dostal od Boha ducha svätého a touto silou roztrhol leva na dve polovice! Alebo podla teba ,toho leva roztrhol Boh duch svätý? Biblia hovorí niečo iné! Veriaci......trebárs:"„Prijmete moc, keď na vás príde svätý duch, a budete mi svedkami tak v Jeruzaleme, ako aj v celej Judei a Samárii až do ...

17.11.2016, 23:05
furt ides na to rouzumom.....Duch S. je osoba , ktorú zaslubil Ježiš ucennikom...ze pride namiesto neho.....
D. S. ta moze zmocnit silou,ktora sa v tebe prejaví.....Ale v duchovnom svete D.S. nie je tou silou ale osobou!.......
none
19

16. 17.11.2016, 23:05

furt ides na to rouzumom.....Duch S. je osoba , ktorú zaslubil Ježiš ucennikom...ze pride namiesto neho.....
D. S. ta moze zmocnit silou,ktora sa v tebe prejaví.....Ale v duchovnom svete D.S. nie je tou silou ale osobou!.......

17.11.2016, 23:51
17,...povedané biblicky a správne: "Boh Otec sa ma zmocní svojim duchom,svojou silou". Nemôže byť vo mne osoba,ale len duch danej osoby,a ten duch patrí Otcovi a je jeho silou.
„Na všetko mám silu prostredníctvom toho, ktorý mi ju prepožičiava.“ (Filipanom 4:12, 13) A ten ktorý mi ju prepožičiava,je Boh Otec!
none
20

14. Shagara 17.11.2016, 23:00

14,....kde sa aspoň raz píše o duchu ako o bohu? Duch svätý nie je ani raz označený za boha,alebo za osobu! Osobu nemôžeš-"pomazať,vyliať...atď"!
Samson keď dostal silu od Boha,tak správa hovorí ,že dostal od Boha ducha svätého a touto silou roztrhol leva na dve polovice! Alebo podla teba ,toho leva roztrhol Boh duch svätý? Biblia hovorí niečo iné! Veriaci......trebárs:"„Prijmete moc, keď na vás príde svätý duch, a budete mi svedkami tak v Jeruzaleme, ako aj v celej Judei a Samárii až do ...

18.11.2016, 01:39
porozmyslaj premudry Shagara.....akou silou disponoval Samson?.....bola to sila nadprirozdena ,alebo sa k nej dopatral svojim rozumom......
none
22

13. 17.11.2016, 22:49

hovorím o zjavení od Otca......nie je to na pochopení ludským rozumom!......
Vy jehovisti sžte degradovali D.S. a co sa stalo?.....ste odkazaní na literu a vlastný rozum.....(ale to vas zabija)......D.S. ktorý je osobou to moze oziviť......

18.11.2016, 05:26
Shagara ale reaguje na tvoje "argumenty" Písmom, zatiaľ čo ti sa dokážeš len byť do pŕs a kričať ja mám pravdu...Na základe čoho má človek prijať tú tvoju/vašu pravdu, keď ju nezakladáte dostatočne na Písme, resp. iba na pár veršoch, ktoré si aj tak vysvetlujete po svojom?
none
23

22. 18.11.2016, 05:26

Shagara ale reaguje na tvoje "argumenty" Písmom, zatiaľ čo ti sa dokážeš len byť do pŕs a kričať ja mám pravdu...Na základe čoho má človek prijať tú tvoju/vašu pravdu, keď ju nezakladáte dostatočne na Písme, resp. iba na pár veršoch, ktoré si aj tak vysvetlujete po svojom?

18.11.2016, 07:16
Shagara reaguje literou, ktora ho zabila.......Ludiku, nie je to pre teba moc zložité?
none
25

23. 18.11.2016, 07:16

Shagara reaguje literou, ktora ho zabila.......Ludiku, nie je to pre teba moc zložité?

18.11.2016, 07:24
Shagara v tejto téme reaguje Božím slovom a to nezabíja, ale oživuje toho kto mu verí.
none
26

25. 18.11.2016, 07:24

Shagara v tejto téme reaguje Božím slovom a to nezabíja, ale oživuje toho kto mu verí.

18.11.2016, 07:27
no ved práveže Shagara neverí boziemu slovu ale prekruca ho na svoje pochopenie.....
none
27

26. 18.11.2016, 07:27

no ved práveže Shagara neverí boziemu slovu ale prekruca ho na svoje pochopenie.....

18.11.2016, 07:30
Veď cituje z Písma a z neho ti ukazuje že sa mýliš. Si to ty kto Božie slovo ignoruje. Aké ty uvadzaš argumenty z Písma? Skoro žiadne, tvoja argumentácia sa zakladá na opakovaní tých istých parafráz, ako litera zabíja, musíš sa znovuzrodiť, nechápeš božiu logiku atď. To sú bezcenné parafrázy, také sem môže písať aj budhista, ezoterik a podobne...
none
28

27. 18.11.2016, 07:30

Veď cituje z Písma a z neho ti ukazuje že sa mýliš. Si to ty kto Božie slovo ignoruje. Aké ty uvadzaš argumenty z Písma? Skoro žiadne, tvoja argumentácia sa zakladá na opakovaní tých istých parafráz, ako litera zabíja, musíš sa znovuzrodiť, nechápeš božiu logiku atď. To sú bezcenné parafrázy, také sem môže písať aj budhista, ezoterik a podobne...

18.11.2016, 07:32
uvazuj......litera zabija a duch ozivuje......
Co myslíš , preco je napisane že litera zabija?.......
none
15

12. Shagara 17.11.2016, 22:46

12,....JS veria ,že Ježiš je Boží syn! Už z pojmov -"Otec-syn", je mi úplne zrejme,kto je Väčší. Ak by bol Boh trojjediný,tak by sa tu hodilo viac prirovnanie troch bratov. Pojmy-Otec a syn ,jasne evokujú nadradený a podriadený vzťah,a to,že niekto z tohto vzťahu bol splodený Otcom/privedený k bytiu/,....tak ako učili cirkevní otcovia./......citujem jedného......"bol čas keď syn neexistoval"/
A duch svätý bol dlhšiu dobu "Božia moc", .....a ak ho niekto "degradoval",,tak to bola trinitárska ...

17.11.2016, 23:00
taketo pochopenie je velmi jednoduche......a je to len vysledok chapania ludským rozumom.....Ale skutocne poznanie prichadza od Otca a vtedy to vidíš.......
none
17

10. Shagara 17.11.2016, 22:12

7,...a kde sa tám píše o trojjedinom bohu? Alebo kde sa tam píše ,že Bohočlovek sa musí niečomu učiť? To by nebol asi vševediaci!? To si odporuje Veriaci,tak ako desiatky,alebo stovky textov Písma ,proti nerozumnej náuke o trojjedinom bohu. Nič také vo vesmíre neexistuje,len vo filmoch science fiction. Tam sú rôzne príšery,votrelci,kreatúry!
A vetou..."že u Boha je všetko možné" ,môže narábať iba človek,ktorému dochádzajú argumenty a nectí Slovo Boha.

17.11.2016, 23:18
na trojjedinost musíš ist postupne Shagara....najprv musíš pochopiť že ježiš je samotnou podstatou Boha.....to su take piliere ....bez toho sa nepohnes dalej....
verse som ti k tomu dal.....a su jednoznacné......potom mozes zacať uvazovat o D.S. a myslim že uz nebudes mat problem a vsetko ti do seba zapadne....
teraz ti naoko to vsetko zapada, ale za aku cenu?..... (ostala vam litera a vaš rozum)
none
18

17. 17.11.2016, 23:18

na trojjedinost musíš ist postupne Shagara....najprv musíš pochopiť že ježiš je samotnou podstatou Boha.....to su take piliere ....bez toho sa nepohnes dalej....
verse som ti k tomu dal.....a su jednoznacné......potom mozes zacať uvazovat o D.S. a myslim že uz nebudes mat problem a vsetko ti do seba zapadne....
teraz ti naoko to vsetko zapada, ale za aku cenu?..... (ostala vam litera a vaš rozum)

17.11.2016, 23:47
18,.....daný verš Jána som už rozobral vo svojej téme,a je viac ako jasné,kto má pravdu?! Ani gramatika a ani biblický kontext a ani história nedosvedčujú,že náuka o trojici je biblickou náukou,a že daný text/Ján1:1/ sa má vysvetľovať tak,ako ho vysvetľujú trinitári! A JS majú "aj literu aj ducha" zákona. A rozum máme od Boha, a máme ho používať. Ja za to nemôžem,že ty ho nepoužívaš!
none
24

18. Shagara 17.11.2016, 23:47

18,.....daný verš Jána som už rozobral vo svojej téme,a je viac ako jasné,kto má pravdu?! Ani gramatika a ani biblický kontext a ani história nedosvedčujú,že náuka o trojici je biblickou náukou,a že daný text/Ján1:1/ sa má vysvetľovať tak,ako ho vysvetľujú trinitári! A JS majú "aj literu aj ducha" zákona. A rozum máme od Boha, a máme ho používať. Ja za to nemôžem,že ty ho nepoužívaš!

18.11.2016, 07:19
neviem kde si ho rozoberal, ale ty sa pasuješ s božim slovom?......noooo ,poviem ti vysoko rúbeš......
none
7

1. Shagara 16.11.2016, 23:46

V Biblii o Ježišovi čítame:....... „Hoci bol Synom, naučil sa poslušnosti z toho, čo vytrpel.“ (Hebrejom 5:8)
Ak veríme náuke RKC,že Ježiš je Všemohúci Boh a že i na zemi bol ako Bohočlovek,.....tak je logické veriť ,že absolútne dokonalý Boh/jedna jeho osoba z trojice/ sa musí učiť poslúchať?
A koho by mala vlastne poslúchať, ak platí trinitárska formulka,že "Ježiš je Jehova"?!
Seba samého? Je to logické. Musí Všemohúci Boh niekoho poslúchať? O čom to potom svedčí?
Nie o tom,ž...

17.11.2016, 09:51
Kde končia hranice zdravého rozumu?

Tam, kde začína náboženstvo.
none
9

7. Lemmy 17.11.2016, 09:51

Kde končia hranice zdravého rozumu?

Tam, kde začína náboženstvo.

17.11.2016, 22:03
8,....s tým sa dá čiastočne súhlasiť.Nuž keď človek vidí toľko bigotnosti,náboženského fanatizmu,nepoučiteľnosti a nerozumnosti mnohých kresťanov, tak aj ja by som to tak konštatoval.
none
3
17.11.2016, 02:43
asi tu :D
odkaz

Jediny schopny je tam Channing Tatum , aj ten je obleceny.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 161 007 B vygenerované za : 0.109 s unikátne zobrazenia tém : 47 206 unikátne zobrazenia blogov : 778 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Mimoriadne situácie neexistujú.